Ostatnio obejrzane filmy cz. IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 20:40   #331
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Pożyczony narzeczony - bardzo lubię książki Giffin dlatego wybrałam się na ten film. I co do samego filmu: parę wątków zmienionych mimo to bardzo mi się podobał Czwórka głównych bohaterów genialnie obsadzona w swoich rolach
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 21:19   #332
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
Jestem bogiem - wiele zachwytu nad filmem, a on jest przeciętny, nie ma w nim niczego "wow", nie oznacza to że jest słaby, nie jest, ale nie jest to też dzieło sztuki. Podobały mi się w nim sceny zaników pamięci, no i przede wszystkim podobała mi się gra Coopera, myślę, że ten aktor ma duży potencjał i to będzie jego czas, ale dobrze by było aby znalazł się w jakiejś ambitnej produkcji, a w te jego oczy to można się gapić godzinami 6/10
Też do końca nie rozumiem tych wszystkich ochów i achów nad tym filmem, ale jednak podobał mi się. Nie zachwycił, ale też nie nudził - ode mnie ma takie mocne 6.5/10. Momentami był zdecydowanie przydługawy.

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
Słoń (Elephant, 2003)
Obejrzany zupełnie przypadkiem, bez wcześniejszego przygotowania. Film nakręcony na podstawie strzelaniny w Columbine High School, nie wiem jednak dokładnie w jakim stopniu na faktach. Co do samego filmu, to dość specyficzny, trzeba naprawdę lubić ten rodzaj kina, żeby się zainteresować, ponieważ nie ma w nim szybkiej i rozbudowanej akcji i jest dość trudny. Ja lubię takie kino, więc mnie dość mocno wciągnął i do tej pory się nad nim zastanawiam i zamierzam za jakiś czas obejrzeć drugi raz, bo myślę, że mogłam przegapić jakieś szczegóły. Na plus jeszcze zdecydowanie muzyka. Jedyne co mnie nie przekonało to jednak zakończenie, myślę, że można było zrobić je lepiej, ale i tak zapada w pamięć. Poza tym dało się zauważyć, że aktorzy nie byli profesjonalistami.
Tak czy inaczej uważam, że naprawdę warto.
7/10
Oglądałam film kilka lat temu, ale w mojej pamięci będzie na pewno jeszcze bardzo długo. Jeśli chodzi o wykonanie to nie jest on wysokich lotów, ale naprawdę robi wrażenie patrząc na ogół - ode mnie 8/10

Cytat:
Napisane przez talkative2 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj byłam na najnowszej części Piratów z Karaibów w kinie Nie zawiodłam się, podobnie jak na poprzednich i bardzo polecam! 8/10 ode mnie
Byłam na tym w kinie, na 3D. Jeśli chodzi o efekty 3D to jak dla mnie to były średnie. Cruz i Deep jak zwykle mistrzostwo efekt syren i tego jak je przedstawiono bardzo mi się podobał Niestety, jednak to najsłabsza część. Trzy poprzednie były na naprawdę dobrym poziomie i były 9/10 - ta już na 7/10. Film mi zleciał przyjemnie, trochę się pośmiałam, ale to już nie ci sami Piraci. Pomimo mojego uwielbienia dla tego filmu, liczę na to, że następna część już nie powstanie. Szkoda byłoby go niszczyć.

Wczoraj odświeżyłam sobie X-Men 3 Ostatni bastion i jak zwykle mi się podobało. Zresztą podobnie jak wszystkie pozostałe części. Już nie potrafię się doczekać, aż wyjdzie nowa 8/10

Tron Legacy to dla mnie kupa gniotu, dawno nie widziałam tak słabego filmu w moim mniemaniu, ale oglądałam dla TŻa, 2/10, jeśli nie 1.

Rytuał z Hopkinsem, na którym byłam w filmie bardzo mi się podobał i cieszyłam się, że oglądałam go w kinie, a nie w domu, bo nie byłoby tego efektu. Gra Hopkinsa rewelacyjna, zresztą jak zwykle. Historia ciekawa, skakałam w fotelu, jak całe kino, czyli było świetnie. 9/10

Sucker Punch - jednym film się podobał, drugim nie. Ja bardzo lubię kino Snydera i jest dość specyficzne, więc i ten tytuł mi się spodobał. Wynalazłam kilka - podejrzewam, że celowo - zapożyczeń z innych tytułów filmów lub gier, ale spodobała mi się ta historia. Rola dziewczyn świetna, fabuła ciekawa, a soundtrack jest świetny. 8/10
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 07:34   #333
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

To i ja muszę wspomnieć słówko o wspaniałym filmie, za jaki zabrałam siędopiero teraz, choć nie wiem dlaczego ... Bardzo czekaałam na premierę, a kiedy okazało się że mók Helios jak zwykle ma bardzo ubogi repertuar, składający sięz jakże ambitnych polskich pseudo-komedii, chyba o nim zapomniałam. Mówię o filmie Wielki Mike, The Blind Side z oscarową rolą Sandy (Złoty Głob też). Historia fantastyczna, jakby nierealna, jednak na podstawie biografii pewnego faceta, więc warto zaufać i uwierzyć. Niby o sporcie, jednak także o zaufaniu, fantastycznym człowieku o wielkim sercu. Sandra gra naprawdę cudownie, genialna rola. Ah, i jej mał synek jest uroczy.

Nie chcę za bardzo w film wchodzić, bo warto żeby inni oglądnęli. Jeżeli miałabym oceniać - 10/10 bez zastanowienia - uprzedzam od razu że chusteczki są baaardzo potrzebne, w dużych ilościach najlepiej
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 16:00   #334
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Hangover 2 duo szumu o nic... film jest słabą kopią części pierwszej. Oczywiście dialogi nadal są zabawne, ale naet to nie jest w stanie uratować filmu, a szkoda, bo tak się cieszyłam.. 5/10

Kung Fu Panda 2 ta część wydawała mi się bardziej "dojrzalsza" nie ma tyle śmiechu co w pierszej części, ale itak warto obejrzeć 7/10

Oh Karol 2 śmiechu co nie miara, i mimo kiepskich krytyk warto go obejrzeć, chociażby dla tytułowego Karola 8/10

Jak się pozbyć cellulitu kocham ten film za dialogi, uśmiałam się do łez 10/10

Last Night młode małżeństwo spędza jedną noc oddzielnie, ona za swoim dawnym kochankiem, on z zakochaną w nim pracownicą (asystentką). opowieść o pragnieniach, filozofii życia i miłości. błyskotliwe dialogi i dobra gra aktorska, choć trochę brak mi tam akcji.. 7/10

Do diabła z miłością zabawna komedia romantyczna z morałem 7/10

The Stranger "Steve Austin wciela się w postać mężczyzny, który został pozbawiony swojej tożsamości. Bezimienny bohater stara się odkryć, kto i dlaczego zgotował mu tak straszliwy los. W pościg za nim rusza rosyjska mafia oraz FBI..." prawdziwym filmym sensacyjnym bym tego nie nazwała, aż tak dużo strzelanin tam nie ma, ale przynajmniej na nim nie zasnęłam :P 5/10

Cracks"Akcja filmu toczy się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zwarta grupa przyjaciółek uczy się w angielskiej, elitarnej szkole dla dziewcząt. Łączy je wspólna pasja – pływanie oraz jedna z nauczycielek, Panna G (Eva Green), która jest niezwykle charyzmatyczną i enigmatyczną kobietą. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica – Fiamma (María Valverde). Dziewczyna w szybkim czasie skupia na sobie uwagę Panny G, co niezbyt podoba się reszcie drużyny pływackiej…"
choć z perspektywy czasu wykryłam mnóstwo niedomówień w tym filmie naprawdę warto go obejrzeć, świetna gra aktorska i muzyka 9/10

Miłość i inne nieszczęścia "Jacks, amerykańska stażystka trafia do brytyjskiego wydania magazynu Vogue. Szybko zaprzyjaźnia się z pracownikami redakcji, którzy co i raz wikłają się w perypetie sercowe. W sidła porywającego uczucia wpadnie też Jacks." dla zabicia czasu 5/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:25   #335
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Mam kolejny, wspaniały film do polecenia, jako że jestem maturzystką na urlopie to i czasu jest sporo, więc nadrabiam zaległości. Rozumiem jak ktoś nie chce zobaczyć tego filmu ze względu na Pattisona w obsadzie ... w tym momencie dziękuję Bogu że jakoś przetrwałam to wielkie boom na zmierzchy i inne, bo ani tego nie miałam ochoty oglądnąć, a tym bardziej uczestniczyć w tych ah'ach i oh'ach nad tym aktorem. Do czego zmierzam ... polecam bardzo film pt: Woda dla słoni. Poza Robertem gra tam Reese. Powiem tak - film jest cudowny. Mnie poruszył jeszcze bardziej, gdyż jest tam pokazane znęcanie się nad zwierzakami, a one są bardzo bliskie memu sercu. Fantastyczny dramat, fabuła ładnie zatoczona, restrospekcja i polskie akcenty nawet. No bajka. 10/10 without doubts ; )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:42   #336
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Hanna czekałam na niego miesiącami, okazał sie potwornym rozczarowaniem, wszystko jest tak takie przeciągane... 3/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 23:07   #337
201605040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 442
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Wyśnione miłości (Les amours imaginaires, 2010)
Drugi film Xaviera Dolana, kolejny dotyczący relacji międzyludzkich, tym razem jednak na polu miłości i przyjaźni. Kolejny dobry, chwytliwy temat, przestawiony w oryginalny sposób. Marie i Francis są oddanymi przyjaciółmi, dopóki w ich życiu nie pojawia się Nicolas, który nieźle namieszał w relacjach między nimi. Swoją drogą był też, wydaje mi się dość wyrachowany, ale to już prywatna opinia.
Film jest lepszy od 'Zbiłem moją matkę'. Głównie dzięki temu, że widać większe doświadczenie i jest po prostu lepiej zrobiony. Dolan znowu gra na emocjach, tyle, że tym razem nie są przedstawione w tak prosty, bezpośredni sposób, sporo trzeba się domyślić i przeanalizować, przez co film mocno wciąga. Brak dosłowności w tym wypadku jest jak najbardziej plusem całości. Poza tym fajny klimat, kolejny raz wielkim plusem jest ścieżka dźwiękowa. I oczywiście dobrze wybrani aktorzy 'czujący' rolę.
Dolan znowu pokazuje się jako zdolny reżyser, scenarzysta i aktor. Przyznam się, że bałam się, że 'Zabiłem moją matkę' będzie jednorazowym przypadkiem, czy też, że 'Wyśnione miłości' będą trochę powieleniem debiutu, ale nie. Xavier pokazał, że się rozwinął i mam nadzieję, że będzie tak dalej. Czekam na kolejny film, z tego co słyszałam to coś już się dzieje w związku z tym
'Zabiłem moją matkę' dostało 9/10 więc tu będzie troszkę więcej, ale tylko trochę, bo oba filmy naprawdę bardzo dobre. Warto.
9,5/10


Cytat:
Napisane przez l4lena Pokaż wiadomość
Aj, bardzo lubię Dolana. I choć "Zabiłem moją matkę" bardzo mi się podobało, to jednak "Wyśnione miłości" są rzeczywiście lepsze.
No i bardzo ciekawa jestem jego dalszej twórczości. Myślę, że Dolan będzie zaskakiwał.
Też już lubię, uwielbiam wręcz i czekam na następna premierę.

Mam nadzieję, że będzie zaskakiwał, wysoko postawił sobie poprzeczkę i mam nadzieję, że będzie tylko coraz lepiej i że będzie brał ciekawe kontrowersyjne tematy w dalszym ciągu.

Edytowane przez 201605040950
Czas edycji: 2011-06-02 o 23:08
201605040950 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 23:43   #338
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

1
Jestem Bogiem (całkiem przyjemny film)

2 Piraci (bardzo mi się film spodobał ,jednak raziła mnie gra aktorska P.Cruz
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 00:56   #339
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Darfur"Amerykański dziennikarz, który przebywa w Sudanie jest świadkiem ludobójstwa tamtejszej ludności. Mężczyzna postanawia opisać widzianą przez siebie zbrodnię i pomóc ludziom, których czeka podobny los w Darfur" Fantastyczny film dokumentalny, oddaje całą prawdę o konflikcie pomiędzy Arabami a Afrykaninami 10/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-06-03 o 01:23
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:01   #340
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

black_prinsess zaciekawiłaś mnie. Film dołączył do mojej listy, więc w najbliższym czasie na pewno do niego wrócę. To samo z filmem Cracks, którego recenzja jest wyżej ...

Ja wczoraj wieczorkiem, a w zasadzie to po północy, włączyłam sobie pierwszy raz od dłuższego czasu komedię. Padło na Morning Glory, Dzień Dobry TV, czyli komedię o telewizji porannej. Generalnie to mam słabość do Rachel McAdams i do jej wielkiego uśmiechu, więc już na wstępie byłam zadowolona z wyboru. Film jest naprawdę przyjemny, wszystko jakby według potocznego schematu czy lizapracowana dziewczyna, kochająca swoją pracą i nie szukająca miłości. Znajduje obie rzeczy niemal w tym samym czasie, do tego dochodzi świetny Harrison Ford i Diane Keaton, którzy są prowadzącymi i kłócąc się na antenie - przyciągają oglądalność. Naprawdę przyjemny, 8/10 - bo nie zachwycający. W zasadzie to 10 daję z reguły dramatom, bo to one poruszają mnie najbardziej.

A na dzisiaj zaplanowałam sobie taaaaakie dwa filmy, że już mam ciary na samą myśl. Ale o tym kiedyś tam ; - )
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:15   #341
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Hangover 2 duo szumu o nic... film jest słabą kopią części pierwszej. Oczywiście dialogi nadal są zabawne, ale naet to nie jest w stanie uratować filmu, a szkoda, bo tak się cieszyłam.. 5/10

Kung Fu Panda 2 ta część wydawała mi się bardziej "dojrzalsza" nie ma tyle śmiechu co w pierszej części, ale itak warto obejrzeć 7/10

Oh Karol 2 śmiechu co nie miara, i mimo kiepskich krytyk warto go obejrzeć, chociażby dla tytułowego Karola 8/10

Jak się pozbyć cellulitu kocham ten film za dialogi, uśmiałam się do łez 10/10

Last Night młode małżeństwo spędza jedną noc oddzielnie, ona za swoim dawnym kochankiem, on z zakochaną w nim pracownicą (asystentką). opowieść o pragnieniach, filozofii życia i miłości. błyskotliwe dialogi i dobra gra aktorska, choć trochę brak mi tam akcji.. 7/10

Do diabła z miłością zabawna komedia romantyczna z morałem 7/10

The Stranger "Steve Austin wciela się w postać mężczyzny, który został pozbawiony swojej tożsamości. Bezimienny bohater stara się odkryć, kto i dlaczego zgotował mu tak straszliwy los. W pościg za nim rusza rosyjska mafia oraz FBI..." prawdziwym filmym sensacyjnym bym tego nie nazwała, aż tak dużo strzelanin tam nie ma, ale przynajmniej na nim nie zasnęłam :P 5/10

Cracks"Akcja filmu toczy się w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zwarta grupa przyjaciółek uczy się w angielskiej, elitarnej szkole dla dziewcząt. Łączy je wspólna pasja – pływanie oraz jedna z nauczycielek, Panna G (Eva Green), która jest niezwykle charyzmatyczną i enigmatyczną kobietą. Pewnego dnia w szkole pojawia się nowa uczennica – Fiamma (María Valverde). Dziewczyna w szybkim czasie skupia na sobie uwagę Panny G, co niezbyt podoba się reszcie drużyny pływackiej…"
choć z perspektywy czasu wykryłam mnóstwo niedomówień w tym filmie naprawdę warto go obejrzeć, świetna gra aktorska i muzyka 9/10

Miłość i inne nieszczęścia "Jacks, amerykańska stażystka trafia do brytyjskiego wydania magazynu Vogue. Szybko zaprzyjaźnia się z pracownikami redakcji, którzy co i raz wikłają się w perypetie sercowe. W sidła porywającego uczucia wpadnie też Jacks." dla zabicia czasu 5/10
Oh Karol 2 boskie! <3
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 09:42   #342
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Och Karol 2 - równiez widziałam Przyjemnie się oglądało.. Podobnie jak wy nie rozumiem fali krytyki - przeciez było wiadomo jaki to będzie film.... Ludzie ciagle szukający głębi, drugiego dna, przesłania - zawiedli się. Ci szukający rozrywki - byli zadowoleni Należałam do drugiej grupy i oceniam 7/10

Precious - Film dobry, dający do myślenia, chociaż myślę, że mimo wszystko trochę za prosto pokazany obraz rodzinnej patologii. Ale to nie zmienia faktu, że oceniam wysoko i zachęcam do oglądnięcia - 8/10
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 22:28   #343
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

El CartelUtrzymana w typowym dla meksykańskich kryminałów klimacie produkcja to niecodzienne spojrzenie na wartości i zwyczaje panujące w narkotykowym biznesie. Naiwny dziennikarz, Jules Land, prowadzi śledztwo w sprawie najbardziej znanego w Meksyku kartelu, zajmującego się handlem używkami. Kiedy żąda spotkania z bossem, byłym duchownym, a obecnie zabójcą, szybko uświadamia sobie, że sytuacja przerasta jego możliwości. Chcąc jednak wykorzystać jedyną szansę na rozpoczęcie kariery, Jules postanawia poznać reguły leżące u podstaw mafijnego sukcesu? świetny film, warto obejrzeć9/10

The ShortcutIdąc skrótem przez las można zaoszczędzić sporo czasu w drodze do szkoły, lecz nikt z miejscowych dzieciaków nie ma odwagi z niego skorzystać. Wszystko za sprawą tajemniczego domu i mieszkającego w nim staruszka, który skutecznie odstrasza ludzi. Lokalne opowieści mówią, że miał on związek z zaginięciem nastolatków sprzed wielu lat. Film całkiem okej, ale bez większego "Hallo", zaskakujące zakończenie 6/10

KsiądzHistoria jest osadzona w świecie spustoszonym przed wiekami w wyniku wojny między człowiekiem a wampirem. Waleczny kapłan (Paul Bettany) odwraca się od Kościoła, by wytropić morderczą grupę wampirów, którzy porwali jego bratanicę. Scenariusz filmu oparto na motywach popularnego koreańskiego komiksu autorstwa Min-Woo Hyunga o tym samym tytule. Film dla zabicia czasu, nie wzruszył mnie, ale spodobał mi się sposób w jaki zostaly tam ukazane wampiry 4/10

MonstersPrzed sześcioma laty naukowcy z NASA odkryli, że istnieje możliwość pozaziemskiego życia w obrębie naszego systemu słonecznego. Wysłano sondę, żeby zebrała próbki, ale ta rozbiła się nad Ameryką Środkową. Niedługo po tym wydarzeniu zaczęły się tam pojawiać nowe formy życia, a połowę terytorium Meksyku uznano za teren skażony i poddano kwarantannie. Dziś wojskowe siły zbrojne Stanów Zjednoczonych i Meksyku walczą, żeby pozbierać te "istoty". Historia zaczyna się w momencie, gdy amerykański dziennikarz zgadza się na eskortowanie roztrzęsionej amerykańskiej turystki do bezpiecznych granic Stanów Zjednoczonych. Fascynujący film drogi o potworach i miłości ulokowanej po niewłaściwej stronie.
Nie dotrwałam dokońca, ciągle przeiwjałam ten film, bo inaczej bym zasneła, jak dla mnei to to byla strata czasu i nawet nie warte oceny..
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!

Edytowane przez black_prinsess
Czas edycji: 2011-06-04 o 00:13
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 10:49   #344
Mala_Zmijka
Raczkowanie
 
Avatar Mala_Zmijka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 240
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Drużyna A
http://www.filmweb.pl/film/Dru%C5%BCyna+A-2010-190290

Film na podstawie serialu z lat mojej młodości (lata 90). Nie wiem czy któraś z was oglądała odcinki Drużyny A ale ja zawsze zasiadałam z rodziną przed telewizorem, mój dziadek ubóstwiał tą serię Także gdy po latach dowiedziałam się, że robią ekranizację (o ile można tak to nazwać), bardzo chciałam iść do kina. No i tak bardzo chciałam, że aż nie poszłam :P Na szczęście po roku, udało mi się film dopaść u kolegi i nie żałuję. Różni się toto trochę klimatem od serialu i dobrze, bo odkryłam, że to co bawiło mnie w dzieciństwie już tak nie porywa Doskonale dobrali aktorów i odwzorowali relacje między postaciami. Poza tym humor w Drużynie rozkładał mnie na łopatki. Zabrakło mi trochę Hanibalowego kombinowania, no ale co zrobić. Dużo akcji, dużo wybuchów i dużo śmiechu. Od tego typu produkcji więce nie wymagam. Dobrze się bawiłam
Mala_Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-04, 12:23   #345
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Edwarda Nożycoręki? Edward Scissorhands (1990)
Uwielbiam filmy Burtona są inne, schizowe, a przez to ciekawe. Zbierałam się do Edwarda...już od dawna (kiedyś fragment oglądałam). Oczywiście nie zawiodłam się. Polecam gorąco 10/10

Nigdy nie będę twoja? I could never by your woman (2007)
Nic ciekawego. Pfeiffer jakoś nie pasowała mi do tego filmu. Przewidywalna nuda. 4/10

Wyspa tajemnic/ Shutter Island (2010)
Fajny - polecam. Leo super. Pełno paradoksów, które tak lubię w filmach. Parę zaskakujących scen. Mroczny i tajemniczy. 8,5/10

Marley i Ja/Marley&Me (2008)
O dziwo bardzo podobał mi się. Lubię psy, więc dodatkowo miło się oglądało ślicznego labradora na ekranie. Zresztą film fajnie zrobiony, fajnie zagrany i końcówka przy której łezka mi z oka spadła (co nie często mi się zdarza) 9/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 05:39   #346
mrt900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 111
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Kac Vegas w Bangkoku: 7/10

Myślę, że druga część porównywalna z pierwszą, ba, może nawet i lepsza. Mnóstwo zabawnych dialogów, dziwnych akcji i oczywiście sama postać Alana zrobiła swoje. Chłopak jaki był śmieszny w jedynce, taki pozostał w dwójce Cała sala w kinie się śmiała, także można pokusić się o stwierdzenie, że film się podobał, mi również.
__________________


Edytowane przez mrt900
Czas edycji: 2011-06-05 o 22:03
mrt900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 13:23   #347
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Country StrongFilm opowiada o mlodym wokaliscie i teksciarzu (Hedlund), ktory nawiazuje romans z przebrzmiala gwiazda country (Paltrow). Wraz z jej mezem (McGraw) i zwyciezczynia konkursow pieknosci probujaca sil w muzyce (Meester), bohaterowie wyruszaja w trase koncertowa. Podroz zmienia ich zycie.
Nie przepadam zbytnio za muzyka country, ale ten film i ścieżka dźwiękowa mnie powaliły, polecam 9/10

The kids are all rightFilm śledzi losy Nic'a i Jules, pary w średnim wieku, która wychowuje dwójkę nastoletnich dzieci; Joni i Laser'a na przedmieściach Los Angeles. Wszystko wydaje się być w porządku do momentu, w którym Joni kończy 18 lat i zostaje namówiona przez brata do odszukania ich biologicznego ojca. Z wahaniem wykonuje telefon do banku spermy, który łączy ją z Paulem, właścicielem restauracji. Paul okazuje się być chętny do poznania swoich dzieci, o których nigdy nie miał pojęcia. Od kiedy pojawia się on w życiu rodziny, zaczynają się pewne problemy narażające stabilność tej pozornie normalnej rodziny.
świetny film, warto obejrzeć 9/10

Scoop- Gorący temat Amerykańska studentka dziennikarstwa (Scarlett Johansson) staje przed życiową szansą w niezwykłych okolicznościach dowiaduje się kto odpowiedzialny jest za morderstwa popełniane w Londynie. Morderstwa, tajemnice, miłość i magia to wszystko przed czym staje Sondra.
Powiem tylko tyle że kocham Woody Allen 10/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 14:57   #348
LaBellePerle
Zakorzenienie
 
Avatar LaBellePerle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10 477
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

SpongeBob Kanciastoporty

Pełnometrażowy film na podstawie emitowanego w latach 1999-2003 serialu animowanego, którego pomysłodawcą był debiutujący w filmie jako scenarzysta Stephen Hillenburg. SpongeBob SquarePants to optymistycznie nastawiony do życia przedstawiciel gatunku gąbek morskich, który od urodzenia ma prostokątny kształt, dlatego bardzo przypomina zwyczajną kuchenną gąbkę. Mieszka na dnie morza, w społeczności miasteczka Bikini Bottom, pracuje jako kucharz w lokalu Krusty Krab, a jego najlepszymi przyjaciółmi są kałamarnica i rozgwiazda.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6944586.3.jpg (80,4 KB, 2 załadowań)
__________________
Szczęście to żaden fart, którego niektórym brakuje.
Szczęście to nie jeden wielki sukces.
Szczęście liczy się w miliardach - tysiącach dobrych dni i milionach niepowodzeń.
LaBellePerle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-05, 17:57   #349
ileana
Rozeznanie
 
Avatar ileana
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 834
GG do ileana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Czy oglądał ktoś Melancholię?
słyszałam, że to najsłabszy film Triera, niestety, ale sama nie oglądałam.

ja obejrzałam ostatnio "Na los szczęścia, Baltazarze" Roberta Bressona. Jest to liryczna opowieść o dziejach osiołka powiązana z losami jego pierwszej właścicielki Marie oraz innych ludzi, w których ręce trafiał osiołek.
A tak naprawdę to historia o złym, brutalnym świecie. Bardzo dobry film.
__________________
wymianka ciuszkowa książkowa
wish lista książkowa
ileana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 01:12   #350
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Zabiłem swoją matkę tak jak PeggySue i l4lena uważam ten film za wprost genialny, mam słabość do kina francuskiego, ale zazwyczaj oglądam same komedie :P 10/10

Hellboy 1 + Hellboy 2 wreszcie się do tego zabrałam, obie części są wciągające ale bez większego "hallo" 7/10

XXY Dramatyczna historia 15-letniego Alexa, który posiada anormalny zestaw chromosomów, przez co jest hermafrodytą. Film opowiada o pierwszych doświadczeniach seksualnych Alexa oraz o problemach, dotykających jego/ją i jego/jej rodzinę. POLECAM, świetny film obyczjowy ze wspaniałymi dialogami 10/10

X-Men First Class Widowiskowy film akcji, ukazujący początki epickiej sagi X-Men. Zanim Charles Xavier i Erik Lensherr przybrali imiona Profesor X i Magneto, byli młodymi ludźmi, którzy odkryli w sobie niezwykłe moce. Nim zostali zaciętymi wrogami, byli bliskimi przyjaciółmi, którzy połączyli swe siły z innymi Mutantami, aby zapobiec największemu zagrożeniu, przed którym stanął świat. Wkrótce jednak rozdzielił ich konflikt, który doprowadził do wybuchu wiecznej wojny między Bractwem skupionym wokół Magneto a grupą X-Men, której przewodził Profesor X. Nigdy nie byłam fanem tej serii, ale ta część jest moim zdaniem inna od pozostałych, da się obejrzeć 7/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 17:28   #351
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

127 godzin TŻ przyniósł do domu, więc obejrzeliśmy sobie. I powiem szczerze bardzo mi się spodobał, trzyma w napięciu, akcja bardzo dobra, momentami dobre ukryte dowcipy. To lubię! I co najważniejsze film wbija się w pamięć i po napisach na pewno nie można o nim zapomnieć. Scenariusz dobry, bo opary na faktach. Może jakieś arcydzieło wielkiego kina to nie było, ale z czystym sumieniem daję 8/10

Och Karol 2 spodziewałam się czegoś słabego, bo jeszcze nie jestem przekonana do teraźniejszego kina polskiego, ale śmiesznie i zabawnie było. Największą zaletą polskich komedii romantycznych oczywiście jest obsada, ale czy ja wiem, czy te "piękne" aktorki są aż takie dobre... żeby nie było daję 5/10.

Gnomeo i Julia i tu moje największe rozczarowanie, bo spodziewałam się czegoś bardzo zabawnego, a było tylko zabawnie. Film dobry, ale bez szału. Oczywiście najlepszy był jelonek i flaming i to za nich daję 6/10. O dziwo i tak wysoka ocena.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-07, 22:37   #352
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez peggy sue Pokaż wiadomość
Wyśnione miłości (Les amours imaginaires, 2010)
Drugi film Xaviera Dolana, kolejny dotyczący relacji międzyludzkich, tym razem jednak na polu miłości i przyjaźni. Kolejny dobry, chwytliwy temat, przestawiony w oryginalny sposób. Marie i Francis są oddanymi przyjaciółmi, dopóki w ich życiu nie pojawia się Nicolas, który nieźle namieszał w relacjach między nimi. Swoją drogą był też, wydaje mi się dość wyrachowany, ale to już prywatna opinia.
Film jest lepszy od 'Zbiłem moją matkę'. Głównie dzięki temu, że widać większe doświadczenie i jest po prostu lepiej zrobiony. Dolan znowu gra na emocjach, tyle, że tym razem nie są przedstawione w tak prosty, bezpośredni sposób, sporo trzeba się domyślić i przeanalizować, przez co film mocno wciąga. Brak dosłowności w tym wypadku jest jak najbardziej plusem całości. Poza tym fajny klimat, kolejny raz wielkim plusem jest ścieżka dźwiękowa. I oczywiście dobrze wybrani aktorzy 'czujący' rolę.
Dolan znowu pokazuje się jako zdolny reżyser, scenarzysta i aktor. Przyznam się, że bałam się, że 'Zabiłem moją matkę' będzie jednorazowym przypadkiem, czy też, że 'Wyśnione miłości' będą trochę powieleniem debiutu, ale nie. Xavier pokazał, że się rozwinął i mam nadzieję, że będzie tak dalej. Czekam na kolejny film, z tego co słyszałam to coś już się dzieje w związku z tym
'Zabiłem moją matkę' dostało 9/10 więc tu będzie troszkę więcej, ale tylko trochę, bo oba filmy naprawdę bardzo dobre. Warto.
9,5/10
Mam nadzieję, że będzie zaskakiwał, wysoko postawił sobie poprzeczkę i mam nadzieję, że będzie tylko coraz lepiej i że będzie brał ciekawe kontrowersyjne tematy w dalszym ciągu.
PeggySue zaciekawiłaś mnei tym filmem więc go obejrzałam, jakimże szokiem dla mnei było jak zobaczyłam że Xavier jest w moim wieku O.O geniusz.... a co do filmu to nie jestem w stanie wyrazić tego słowami... ale przyznam się że Zabiłem swoją matkę bardziej przypadł mi do gustu.
No i czekam na kolejne filmy tego wspaniałego młodego reżysera
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:13   #353
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez mrt900 Pokaż wiadomość
Kac Vegas w Bangkoku: 7/10

Myślę, że druga część porównywalna z pierwszą, ba, może nawet i lepsza. Mnóstwo zabawnych dialogów, dziwnych akcji i oczywiście sama postać Alana zrobiła swoje. Chłopak jaki był śmieszny w jedynce, taki pozostał w dwójce Cała sala w kinie się śmiała, także można pokusić się o stwierdzenie, że film się podobał, mi również.

Jestem ciekawa tego filmu, niedługo obejrzę
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 18:39   #354
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Weekend film obejrzałam z czystej ciekawośći, w opisie filmu znalazłam porównanie do Q. Tarantino...haha dobry żart, C. Pazura ma za dużo pewności siebie, "Weekend" to klapa, chociaż muzyka przypadła mi do gustu i niektóre dialogi 3/10

Martyrs: Skazani na strach Lucie, zostaje odnaleziona pół żywa przy drodze. Jak się okazuje rok wcześniej zaginęła. Dziewczynka trafia do szpitala, gdzie poznaje Anne, która była ofiarą przemocy w rodzinie. Lucie wciąż dręczą koszmary o jej oprawcy, który ją katował. 15 lat później dziewczyna wymierza broń w głowę pewnego mężczyzny... świetny francuski dramat, warto obejrzeć choć neiktóre sceny są naprawdę drastyczne 7/10

Blue Valentine "Blue Valentine" jest bardzo intymnym portretem rozpadającego się małżeństwa. Cindy (Michelle Williams) i Dean (Ryan Gosling) są parą z kilkuletnim stażem, wychowują córkę. Ich związek przeżywa kryzys. Próbując uratować swoje małżeństwo, usiłują wskrzesić lata młodości, gdy byli w sobie zakochani na zabój i snuli plany na piękną, wspólną przyszłość.
Piękny film, aż łezka mi się w oku zakręciła na samym końcu, polecam 10/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 19:10   #355
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

A ja nie rozpływałabym się tak nad geniuszem Dolana Wszystko wyglada to fajnie, świetna muzyka, ale czuje ze zamknie sie tylko w jednej tematyce - homoseksualnej. No i wtedy trudno (przynajmniej mnie) bedzie ten geniusz dostrzec Ja czekam na kolejny film, ale jesli znow bedzie opieral sie na tej samej tematyce - ja temu panu podziekuje
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-08, 23:46   #356
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A ja nie rozpływałabym się tak nad geniuszem Dolana Wszystko wyglada to fajnie, świetna muzyka, ale czuje ze zamknie sie tylko w jednej tematyce - homoseksualnej. No i wtedy trudno (przynajmniej mnie) bedzie ten geniusz dostrzec Ja czekam na kolejny film, ale jesli znow bedzie opieral sie na tej samej tematyce - ja temu panu podziekuje
http://www.imdb.com/title/tt1650048/
oto link do jego nowego filmu (będącego w produkcji)
zważając na jego młody wiek i wyreżyserowane filmy..napewno nie jest przeciętniakiem, ale chyba lepiej byłoby mu poświęcić osobny wątek niż się tu rozpisywać

co do tematu :

Brothers wspaniały film obyczajowy oddający cała prawde o traumatycznych przeżyciach żołnierzy w Afganistanie, którzy wracają do kraju i próbują na normalnie żyć 10/10

Dead Man Running Bezwzględny lichwiarz Thigo (50 Cent) żąda od byłego skazańca zwrotu 100 tysięcy funtów brytyjskich w przeciwnym razie będzie trupem. Nick, mimo że stara się żyć uczciwie, ma teraz 24 godziny na oddanie długu. W tym czasie trafi do najniebezpieczniejszych zaułków Londynu.
akcja niby jest, ale można się wynudzić na amen 4/10

Stag Night Czterech mężczyzn wracających z wieczoru kawalerskiego staje się świadkami brutalnego morderstwa policjanta na zamkniętej od lat siedemdziesiątych stacji metra. Teraz pod ulicami Nowego Jorku muszą walczyć o przeżycie.
strata czasu, niskobudżetowy bardzo przewidywalny 'horror' <ziew> nie polecam 0/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 17:02   #357
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez black_prinsess Pokaż wiadomość
Brothers wspaniały film obyczajowy oddający cała prawde o traumatycznych przeżyciach żołnierzy w Afganistanie, którzy wracają do kraju i próbują na normalnie żyć 10/10
A i owszem, byłam pewna że o nim napisałam, ale w takim wypadku zapomniałam. Historia banalna i nieoryginalna, ale jednak film wspaniały ! I Natalie & Jake <3
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 18:49   #358
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
1
Jestem Bogiem (całkiem przyjemny film)

2 Piraci (bardzo mi się film spodobał ,jednak raziła mnie gra aktorska P.Cruz
ja w ogóle nie przepadam za tą babą Mój TŻ powiedział przed pójściem do kina "oooo Penelope Cruz .. Pewnie będzie cycki jak zwykle pokazywać" - i nie pomylił się szkoda, że na tym jej talent się kończy (mam nadzieję, że nie uraziłam fanów )

seduction - racja, że mta część Piratów była gorsza niż poprzednie Tak jest chyba ze wszystkim. Film robi się kasowy i szkoda producenom skończyć na jednej czy dwóch częsćiach. Nawet jeśli nie maja na kolejne pomyslu
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 00:19   #359
black_prinsess
Zakorzenienie
 
Avatar black_prinsess
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Mordor
Wiadomości: 3 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

The Eagle / Legion Historia rozgrywa się w drugim wieku naszej ery, w czasach panowania Rzymian w Brytanii. Ranny rzymski legionista Marcus (Channing Tatum), razem ze swoim celtyckim niewolnikiem Esca (Jamie Bell) wyruszają w niebezpieczną podróż na północ, aby odkryć, co stało się z IX-tym legionem, który 15 lat wcześniej wyruszył do Szkocji i nigdy nie wrócił, i do którego należał ojciec Marcusa. Marcus chce odnaleźć symbol legionu, aby przywrócić ojcu honor.
Warto obejrzeć, nie tylko dla fanów filmów historycznych 9/10
__________________
http://blacqueem.blogspot.com/ -



Don't ever give up your Dreams!
black_prinsess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:48   #360
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. IV

Mr. Nice - film oparty na faktach, nakręcony na podstawie autobiograficznej książki Howarda Marksa, największego brytyjskiego szmuglera narkotyków w latach 70. Film jest niesamowicie dobrze zrobiony, świetnie zagrany, ukłony dla Rhys'a Ifans'a to dobry aktor. Bardzo mi się podobał i pomimo swojej długości wcale nie jest nudny, wciąga i ukazuje całą prawdę o przemycie narkotykowym, o tym wszystkim co się z tym łączy. 10/10
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.