Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 13:07   #331
dasiukat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

CZEŚĆ
wczoraj pan gin.powiedział że jestem w ciąży, ale jest to bardzo wczesna ciąża i nawet na usg nie było widać,choć on twierdzi że jakaś mała plamka jest, cieszę sie strasznie, ale jak niewierny Tomasz czekam do nastepnej wizyty za 2 tyg. zeby coś więcej zobaczyć i usłyszeć na 100%, nawet nikomu nie powiedziałam, żeby nie zapeszyć. Gin powiedziała ze musze bardzo na siebie uważać, nie podnosić ciężkich rzeczy, pasów w aucie nie zapinać itd. Dostałam Duphaston.
Normalnie o tej porze w pracy powinnam być ale fatalnie sie czuje wiec do domku poszłam, siedze cicho i grzecznie czekam do 09.09

Dziewczyny, jestem najlepszym przykładem osoby która wyczuła wczesną ciążę , mi też test pokazywał jedna krechę , ale teraz wiem ze i Wam sie uda, i zaoewne JESTEŚCIE W CIĄŻY
dasiukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:18   #332
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

dasiukat trzymamy kciuki bardzo mocno !! ale ja już gratuluję

A jednak nasza kobieca intuicja nas nie zawodzi
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:59   #333
szatiram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Gratuluję!!!Tez bym chialaaaaa ale @nadal nie widać a test negatywny źle sobie obliczylam nie wiem jak wczesniej liczyłam ale @powinnam w tym mies. dostac 18 a juz jest 27
szatiram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:19   #334
dasiukat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez szatiram Pokaż wiadomość
Gratuluję!!!Tez bym chialaaaaa ale @nadal nie widać a test negatywny źle sobie obliczylam nie wiem jak wczesniej liczyłam ale @powinnam w tym mies. dostac 18 a juz jest 27

szatiram,nie martw sie, jest pewnie jeszcze za wczesnie,dlatego test nie pokazuje, bedzie dobrze zobaczysz
dasiukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 21:35   #335
szatiram
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez dasiukat Pokaż wiadomość
szatiram,nie martw sie, jest pewnie jeszcze za wczesnie,dlatego test nie pokazuje, bedzie dobrze zobaczysz

Chyba nie bo zaczyna mnie brzuch boleć jak na okres i sutki też mnie od wieczora bolą więc pewnie spoźniona@ idzie.Ech no nic tym razem tez nici
szatiram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 11:37   #336
motylek0188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dasiukat GRATULACJE ... zazdroszcze... a Promykas jak u ciebie przyszła już @...? czy nadal czekasz na radosny moment dwóch kreseczek?
motylek0188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 12:08   #337
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Motylek @ nadal nie ma, to trzeci dzień, ale dzis nadzieje spełzły na niczym, bo mam takie fochy jak zawsze przed @ , których nigdy z niczym nie pomylę więc na 100% małpa spóźniona przyjdzie ech tylko na nią czekać
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 10:16   #338
motylek0188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

u mnie brzusio troche napęczniał więc pewnie jeszcze trochę i przyjdzie @ ...
motylek0188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:13   #339
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

dasiukat gratki
ja jutro powinnam dostac @ ale narazie brzuch nie daje po sobie znac, w weekend mialam jakiegos wirusa, ale jestem zmeczona... nie moge sie wyspac... jutro dam znac czy dostane @ 3mam kciuki za was zeby zadna nie miala okresu z powodu dwoch II
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:20   #340
Promykas
Wtajemniczenie
 
Avatar Promykas
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 098
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

dziewczynki trzymam kciuki za Wasze fasoleczki, ja dołączę do Was w za kilkanaście dni w nowym cyklu, wczoraj @ przyszła
Promykas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:21   #341
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

czesc dziewczyny
mi sie udalo !
beta wpiatek pokazala ponad 70
test mial cien cienia
ale beta potwierdzila
w sobote gin potwierdzila, ze blona, w ktorej bedzie rozwijal sie zarodek jest wiec czekamy za powiekszenie sie fasollki
jutrorobie bete dla ciekawosci, czy dobrze wzrasta, tak zalecila


a wiec
przed wszystkim temperatura
byla 37.00 no i 37.2
bol brzucha nie tak jak na @ ale takie klucia, ciagniecia, po 3 dniach doszedl bol @
do dzisiaj rwa
az sie chwilami boje, ze @ przyjdzie...
ale to juz 37 dc
cycki zaczely tak bolec, ze spac nie moge
sluz bialao-przezroczysty no i jest go wiecej jak zawsze
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 13:39   #342
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

gratki ja dzis powinnam dostac @ rano przez chwile rwal mnie brzuch ale cisza narazie nic sie nadal nie zapowiada...
agus a gdzie mierzysz temperature?

Edytowane przez julka19k
Czas edycji: 2010-08-30 o 14:09
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 16:11   #343
motylek0188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

gratulacje dla agusi
motylek0188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:50   #344
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

w pochwie mierzylam no i w ustach
oczywiscie innym termometrem

dzieki
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 12:02   #345
dasiukat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

GRATULACJE AGUS!!!!!!!!

oby wiecej takich pozytywnych wiadomości

u mnie ok, troche mi język drętwieje(hahah)dziwne uczucie,i wtedy dużo sliny napływa, najgorzej jest w pracy, dużo ludzi przewija sie i wszystkich zapach wyczuwam z daleka
ALE TO NIC, WŁAŚCIWIE TO CIESZĘ SIĘ,ŻE SĄ OBJAWY I KU TEMU POWÓD
dasiukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:35   #346
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Mialam przez pare dni uczucie bardzo pelnego brzucha ciagle mi nie dobrze, okres spoznia mi sie dzis drugi dzien, rano mnie pobolewal troche (przed okresem zwykle umieram) bylam pewna ze zaraz dostane @ a tu coraz mniej boli i teraz tylko troche juz nic nie rozumiem, pewnie jutro wszystko sie wyjasni....
to zdrowka wam dziewczyny i waszym fasolkom
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:45   #347
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam się i ja
Jestem w 4 tyg. ciąży
Moje pierwsze objawy: brak miesiączki, zmęczenie i suchość w jamie ustnej. Trochę pobolewa brzuch.
Mdłości nie mam, ale nie miałam ich również w pierwszej ciąży - więc mam nadzieję, że tak zostanie
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 07:25   #348
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Super, gratuluje Ci serdecznie. Mi dzis okres spoznia sie 3 dzien, jak w zeszlym miesiacu, nie wiem czy znow bedzie tak samo i dostane dzis okres ale jak nie jutro kupie test, a jak nie dostane do poniedzialku to pojde na bete tylko musialabym znalezc gdzie to u mnie robia.... chociaz jakbym nie dostalo okresu w poniedzialek to juz bylby tydzien wiec na pewno by;laby to ciaza bo to nigdy u mnie sie nie zdarza tyle czasu. No ale nic zaczekam jeszcze zobaczymy co dzis sie wydarzy. Troche pobolewa mnie brzuch ale nie tak mocno jak przed okresem.. czekam na bieg wydarzen... pozdrawiam was serdecznie
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 08:54   #349
Harrods
Zadomowienie
 
Avatar Harrods
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 816
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cześć dziewczyny, u mnie już biegnie 10tc. Udało się w trzecim cyklu. Pamiętam, jak przed każdą miesiączką wypatrywałam objawów i oczywiście zawsze je widziałam, a okres i tak przychodził. Przy trzecim podejściu już przestałam tak na siłę ich wyszukiwać. Temperatury nie mierzyłam, bo jakoś specjalnie naukowo nie podeszliśmy do tego. Kilka dni przed miesiączką brzuch i piersi bolały mnie jak zawsze przed. Test zrobiłam drugiego dnia po spodziewanym terminie i wyszły 2 kreski. Piersi bolały mnie tak do 9 tygodnia. Był jeden sygnał jeszcze przed terminem miesiączki, ale zorientowałam się później, a mianowicie straszne rozdrażnienie. Jestem generalnie spokojną osobą, a kilka dni przed terminem miesiączki byłam w stanie w pracy zamordować każdego kto czegoś ode mnie chciał. Ten stan emocjonalny trwał około dwóch tygodni.
Harrods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 09:44   #350
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Super, nastepna zafasolkowana kobietka hehehe no no z tymi objawami hehe rozdraznienie no fakt to super dla mnie czas sie wlecze... jutro zrobie test narazie cisza....
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 18:57   #351
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

hej, ja odpadam.. przyszla @ a bylam pewna w 90% o fasolce wroce tu chyba dopiero jak bede pewna na 100% ale 3mam kciuki za was wszystkie oby jak najszybciej przyszlo dobre jajeczko pozdrawiam
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 08:04   #352
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Julka jeszcze przyjdzie pora, skąd wiesz, czy to już nie w tym cyklu? ściskam kciuki za staraczki
Co do rozdrażnienia, to macie rację - ewidentnie nasila się w ciąży w życiu nie przechodziłam PMS przed okresem, a teraz jestem tak wrażliwa i drażliwa, że mam łzy w oczach z byle powodu i wrzeszczę na swojego TŻ o byle pierdołę
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:00   #353
Rogalinka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

cześć Dziewczyny
jestem tu nowa, i chciałam się Was poradzić. Zrobiłam ostatnio test ciażowy 2 tygodnie po możliwym zapłodnieniu i jakieś (chyba) 2-3 dni przed @...wyszły mi dwie kreski z tym, że ta druga bardzo słaba, czy mozliwe, że jestem w ciąży? Opisze wam ciut dokładniej jak to u mnie jest ok? i proszę o pomoc w miarę możliwości

Nigdy nie interesowałam się tą całą otoczką dotyczącą @, cykłów itd. Dlatego niegdy nie zapisywałam sobie kiedy miałam ostatnie @, a powiem, że mam je dość nieregularne. Wiem jedynie ze sotatnie dwie @ miałam 3.07 i 6.08, tak więc obstawiam, że teraz powinnam dostać @ ok 9.09, ale pewnosci nie mam.
Jakieś 2,5 tyg temu postanowiliśmy z mężem, że zaczynamy starać się o dzidzie i od razu zaczęliśmy czyli 23.08. Od ponad tygodnia boli mnie brzuch na dole tak jak przed @, z tym, że zawsze jak zaczynał boleć mnie brzuch to jeszcze tego samego dnia dostawałam @ lub następnego- nie później. Poza tym Zawsze był to ból ciągły, trwały, przestawało boleć dopiero jak wzięłam jakiś proszek, teraz po prostu mnie łapia tak jakby takie skurcze...tj. zaboli intensywnie i zaraz przestaje...
Poza tym, mam powiększone piersi i wzdęty brzuch, a także wilczy apetyt co moze być przyczyną zbliżajacej się miesiączki:/....ponadtoczęsto siusiam (zwłaszcza w ciagu dnia), wcześnie zasypiam, bo nie raz juz po 20 morzy mnie sen, a ostatnio w ciągu dwóch dni 3 razy leciała mi krew z nosa.
Czytał w necie, że takie krwawienia w czasie ciąży mogą być następ*stwem zmian zachodzących pod wpływem hormonów w błonie ślu*zowej nosa, która staje się lepiej ukrwiona i nieco obrzękła, tak że łatwo ulega uszkodzeniom, takim jak: uraz mechaniczny (dłu*banie w nosie, kichnięcie), czy wysychaniu (przebywanie w atmo*sferze suchego, ciepłego powietrza). -Dodam, że dwa z 3 razy zaczęło mi lecieć jak jadłam gorącą zupę więc - ciepłe powietrze.

Moje objawy mogą równie dobrze brać się z jakiegoś przeziębienia lub miesiączki, nie koniecznie z ciąży....ale ten test i te 2 kreski, co prawda jedna blada:/
jak myslicie kiedy powtórzyc test?

P.S. Sorka, że się tak rozpisałam, ale o niczym innym nie potrafie myśleć, mam nadzieję, że komuś zechce sie to przeczytać

Pozdrawiam
Rogalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:13   #354
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Rogalinka25 Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny
jestem tu nowa, i chciałam się Was poradzić. Zrobiłam ostatnio test ciażowy 2 tygodnie po możliwym zapłodnieniu i jakieś (chyba) 2-3 dni przed @...wyszły mi dwie kreski z tym, że ta druga bardzo słaba, czy mozliwe, że jestem w ciąży? Opisze wam ciut dokładniej jak to u mnie jest ok? i proszę o pomoc w miarę możliwości

Nigdy nie interesowałam się tą całą otoczką dotyczącą @, cykłów itd. Dlatego niegdy nie zapisywałam sobie kiedy miałam ostatnie @, a powiem, że mam je dość nieregularne. Wiem jedynie ze sotatnie dwie @ miałam 3.07 i 6.08, tak więc obstawiam, że teraz powinnam dostać @ ok 9.09, ale pewnosci nie mam.
Jakieś 2,5 tyg temu postanowiliśmy z mężem, że zaczynamy starać się o dzidzie i od razu zaczęliśmy czyli 23.08. Od ponad tygodnia boli mnie brzuch na dole tak jak przed @, z tym, że zawsze jak zaczynał boleć mnie brzuch to jeszcze tego samego dnia dostawałam @ lub następnego- nie później. Poza tym Zawsze był to ból ciągły, trwały, przestawało boleć dopiero jak wzięłam jakiś proszek, teraz po prostu mnie łapia tak jakby takie skurcze...tj. zaboli intensywnie i zaraz przestaje...
Poza tym, mam powiększone piersi i wzdęty brzuch, a także wilczy apetyt co moze być przyczyną zbliżajacej się miesiączki:/....ponadtoczęsto siusiam (zwłaszcza w ciagu dnia), wcześnie zasypiam, bo nie raz juz po 20 morzy mnie sen, a ostatnio w ciągu dwóch dni 3 razy leciała mi krew z nosa.
Czytał w necie, że takie krwawienia w czasie ciąży mogą być następ*stwem zmian zachodzących pod wpływem hormonów w błonie ślu*zowej nosa, która staje się lepiej ukrwiona i nieco obrzękła, tak że łatwo ulega uszkodzeniom, takim jak: uraz mechaniczny (dłu*banie w nosie, kichnięcie), czy wysychaniu (przebywanie w atmo*sferze suchego, ciepłego powietrza). -Dodam, że dwa z 3 razy zaczęło mi lecieć jak jadłam gorącą zupę więc - ciepłe powietrze.

Moje objawy mogą równie dobrze brać się z jakiegoś przeziębienia lub miesiączki, nie koniecznie z ciąży....ale ten test i te 2 kreski, co prawda jedna blada:/
jak myslicie kiedy powtórzyc test?

P.S. Sorka, że się tak rozpisałam, ale o niczym innym nie potrafie myśleć, mam nadzieję, że komuś zechce sie to przeczytać

Pozdrawiam
Hej, powtórzyłabym test w pierwszym/drugim dniu spodziewanej miesiączki.
Natomiast z tego co napisałaś - jest duże prawdopodobieństwo, że jesteś w ciąży
Blada, słabo widoczna kreseczka na teście też może świadczyć o pozytywnym wyniku - ja tak miałam w pierwszej ciąży
Możesz też zrobić badanie beta-hcg (z krwi)
Pozdrawiam
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 09:51   #355
Rogalinka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

no mam nadzieję
chyba poczekam do piątku i wtedy zrobie powtórke testu (jesli nie dostane wcześniej @) akurat bedzie to 1 dzień po spodziewanej @ jeśli u mnie można go uznac za dzień spodziewanej @
czy wtedy jesli znowu wyjdą 2 kreski to ta druga T powinna byc już wyraźniejsza?
Rogalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:42   #356
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Rogalinka25 Pokaż wiadomość
czy wtedy jesli znowu wyjdą 2 kreski to ta druga T powinna byc już wyraźniejsza?
Niekoniecznie. Ja w pierwszej ciąży zrobiłam 3 testy ciążowe (w pierwszym, drugim i trzecim dniu spodziewanej miesiączki - a cykle miałam regularne) i zawsze kreska w polu T była blada
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:56   #357
Rogalinka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

bardzo dziękuje za odpowiedź
szczerze mówiąc wolałabym, zeby nastepnym razem kreska była wyraźniejsza, bo tak to ma wrażenia, że sama się jej dopatruje na siłe i że jest zbyt blada, żeby oznaczała ciąże, ale z 3 strony widzę ją więc musi tam być:p...bo ąz takiej wyobraźni to raczej nie posiadam

jeszcze raz dziekuje

Miłego dnia pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

a i jeszcze jedno
jesli test raz pokazał 2 kreski to chyba za drugim razem nie moze pokazać 1 ? czy może? bo wiem, że w druga stronę moze się mylić tj. jesli najpierw jest negatywny to później może być pozytywny, ale chyba nie odwrotnie??

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Gratuluje fasolki i życzę zdrówka
Rogalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:57   #358
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Rogalinka25 Pokaż wiadomość


a i jeszcze jedno
jesli test raz pokazał 2 kreski to chyba za drugim razem nie moze pokazać 1 ? czy może? bo wiem, że w druga stronę moze się mylić tj. jesli najpierw jest negatywny to później może być pozytywny, ale chyba nie odwrotnie??
Jeśli nie dojdzie do obumarcia zarodka to test wyjdzie pozytywnie.
Natomiast wynik pozytywny testu też może wyjść przy ciąży pozamacicznej czy torbielach jajnika (co zawsze jest napisane na dołączonej ulotce).
Natomiast biorąc pod uwagę wynik testu i twoje objawy to raczej jesteś zafasolkowana
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 11:01   #359
Rogalinka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

hehehe...obyś miała racje, w każdym razie dałaś mi nadzieję i baaardzo Ci za to dziekuje
czy wszystko jest ok, dowiem się dopiero 20.09 po wizycie u pani "dowcipnej" 3majcie kciuki

Pozdrawiam
Rogalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 11:06   #360
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Rogalinka25 Pokaż wiadomość
hehehe...obyś miała racje, w każdym razie dałaś mi nadzieję i baaardzo Ci za to dziekuje
czy wszystko jest ok, dowiem się dopiero 20.09 po wizycie u pani "dowcipnej" 3majcie kciuki

Pozdrawiam
Mam nadzieję, że odezwiesz się po wizycie u ginekologa i będę mogła Tobie pogratulować

Kciuki masz jak w banku
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.