Wizażanki we Francji ? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 21:21   #331
Larril
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 50
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Moze znajdziesz cos tutaj:

http://www.onisep.fr

www.villa-arson.org



Dzięki,aczkolwiek te strony są po francusku,a ja dopiero zaczynam podstawy tego języka,więc trochę mi trudno
Byłbym jednak wdzięczny za strony polskie lub anglojęzyczne,jeżeli ktoś oczywiście takie zna.
Larril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 09:02   #332
Myssia18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Joanna22 Pokaż wiadomość
Witaj,
Mougins to piekne miasteczko, takie artystyczne, no nie.... ? Bylam tam kilka razy, przy okazji wystawy obrazow mlodych artystow- byc moze dlatego tak mi sie kojarzy.
Ja jestem z Cannes, mieszkam tu juz 2 lata (Boze! ale ten czas leci!!!!)
Znam kilku Polakow, ale jakos nie zaprzyjaznilam sie za bardzo, byc moze dlatego, ze mam duzo pracy i troche nauki...Nie spotykam sie z rodakami z braku czasu glownie....
A ty, jak dlugo masz zamiar zostac we Francji?

Co do sukienki, hmmm. Ja kupilam sobie kiecke na poprawiny mojego wesela w Zarze. Ale mozesz tez zajzec do MNG (nie sa to jednak tanie sklepy, ale mozna trafic na okazje).
Duzo sklepow jest w Cannes na rue d'Antibes...

Jednak tak szczerze moge ci podpowiedziec, ze fajniejsze zakupy zrobisz w Nice...Sa ta naprawde superanckie butiki, jeden obok drugiego.
Wsiadasz w pociag i jedziesz prosto do Nice, nic skaplikowanego...

Pozdrawiam
Witam!
Tak, Mougins to cudowna, malownicza wioska Ja zastanawialam sie czy w ogole mieszkaja tu jacys Polacy teraz wiem, ze tak. We Francji zostaje tylkodo srody, muesze wracac na studia i wesele, jestem tu tylko na wakacje.
A ta sukienka zaprzata mi glowe bo bede swiadkiem, wiec zalezy mi na tym aby dobrze prezentowac sie z para mloda . W Antibes faktycznie jest bardzo duzo sklepow, ale sa bardzo drogie. Musze polowac na jakies okazje, a czasu mam malo. No i najgorsze brak kompana do zakupowych wypadow . A wiadomo ekspedientki w sklepach zawsze sa zachwycone tym co sie przymierza, nawet gdybym worek ubrala pewnie powiedzialaby ze slicznie wygladam. Tak wiec musze byc obiektywna, a a wcale to latwe nie jest:p
Przeraza mnie tez jezyk, ja mowie tylko po angielsku i niemiecku, francuski zero.. Czasem trudno jest sie porozumiec i wytlumaczyc o co dkoladnie chodzi.
W Nice bylam tylko raz jak mnie odbierali z lotniska, nie znam Nicei , ale jak piszesz ze to nic skomplikowanego to powinnam sobie poradzic Tylko jakas mape musze poszukac i moze trafie
Joanna22 bardzo dziekuje za pomoc i odpowiedz
Myssia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:02   #333
asionek31
Rozeznanie
 
Avatar asionek31
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Montpellier
Wiadomości: 511
GG do asionek31
Dot.: Wizażanki we Francji ?

witam ponownie przeczytalam calu watek i bardzo ucieszylam sie widzac ten sklep polski ale z tego co widze chyba nie ma sensu nic zamawiac z tej strony a szkoda bo zjadloby sie troche po polsku nie znacie jakis innych podobnie dzialajacych sklepow??
pozdrawiam
asionek31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:08   #334
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Hej, a ja wlasnie powrocilam na rok do Francji. Bedziemy mieszkac kolo Fontainebleau czyli 77 Seine et Marne. Czy ktos tu jest w okolicy ?
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:38   #335
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witajcie dziewczyny
We Francji a dokladniej w Paryzu (XII) mieszkam od lutego tego roku. Na dniach ma sie urodzic nasza coreczka) Szukam kogos z kim moglabym sie tutaj zaprzyjaznic...
Pozdrawiam
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 14:56   #336
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Lija28 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
We Francji a dokladniej w Paryzu (XII) mieszkam od lutego tego roku. Na dniach ma sie urodzic nasza coreczka) Szukam kogos z kim moglabym sie tutaj zaprzyjaznic...
Pozdrawiam
Ja do Paryza mam jakas godzine jazdy.
Mam synka, ktory ma 7 tygodni. ten rok bede w domu, to dla mnie nowa sytuacja, wiec bede miala sporo czasu.
Co porabiacie w Paryzu ? I jak sie czujesz przed porodem ? To pierwsze dziecko ?
Pozdrawiam.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 07:22   #337
betka72
BAN stały
 
Avatar betka72
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Pld.Francja
Wiadomości: 431
GG do betka72 Send a message via Skype™ to betka72
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Dziewczyny zapraszam Was na forum bebemania.com,zajrzyjcie tam czasem bo NAPRAWDE warto.Oczywiscie zostancie tutaj ale jesli szukacie istotnych i rzetelnych informacji o zyciu we Francji a takze nowych,wartosciowych znajomosci to tam na pewno znajdziecie


Poulette witaj ponownie,bardzo milo bedzie czytac twoje ciekawe posty
betka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 11:57   #338
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez betka72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zapraszam Was na forum bebemania.com,zajrzyjcie tam czasem bo NAPRAWDE warto.Oczywiscie zostancie tutaj ale jesli szukacie istotnych i rzetelnych informacji o zyciu we Francji a takze nowych,wartosciowych znajomosci to tam na pewno znajdziecie


Poulette witaj ponownie,bardzo milo bedzie czytac twoje ciekawe posty
Ojej, dziekuje, dziekuje, az sie zarumienilam....
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 09:20   #339
Lija28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Paryż
Wiadomości: 459
GG do Lija28
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez poulette Pokaż wiadomość
Ja do Paryza mam jakas godzine jazdy.
Mam synka, ktory ma 7 tygodni. ten rok bede w domu, to dla mnie nowa sytuacja, wiec bede miala sporo czasu.
Co porabiacie w Paryzu ? I jak sie czujesz przed porodem ? To pierwsze dziecko ?
Pozdrawiam.
Odpisalam na PW

Pozdrawiam
Lija28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 13:40   #340
poulette
Wtajemniczenie
 
Avatar poulette
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z sypialni. ;)
Wiadomości: 2 767
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Jak juz bedziemy we wlasnym lokum z wlasnym netem, to bede tu czesciej i na bebemanii tez.
poulette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 21:12   #341
Juju9022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witam dziewczynki! Jestem tu nowa i mam kilka pytan. Od kilku lat spedzam wakacje we Francji i zakochalam sie w tym kraju, dlatego tez chce tam zamieszkac, moze nawet na stale. Mam 18lat, jestem w klasie maturalnej nastepnie chce studiowac filologie polska. Po ukonczeniu studiow chce wyjechac na poludie Francji St Tropez, Nicea, Cannes albo Antibes te miasta najbardziej mnie interesuja. Czy po takich studiach mialabym szanse uczyc polskiego na jakis kursach, czy w szkolach? Znam troche francuski, ciagle sie go ucze i mysle, e jak bede wyjezdzac tam za pare lat bede mowic w miare dobrze w tym jezyku. Jestem bardzo zdeterminowana i to jest moj cel w zyciu a wierze, ze ejsli sie czegos bardzo pragnie mozna to osiagnac
Juju9022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 15:33   #342
buddha.b
Raczkowanie
 
Avatar buddha.b
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 270
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witam
Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda,ale mam nadzieję,że tak
Poszukuję intensywnie mieszkania/pokoju we Francji(jadę na studia).
Czy znacie może jakieś francuskie strony typu nasza gratka czy gumtree?
Bo jak na razie niewiele udało mi się znaleźć,a jak już coś znajduje to albo ceny są kosmiczne,albo ogłoszenia nieaktualne.
Z góry dzięki za pomoc
__________________
Chodzi o to, rozumiesz, że są takie chwile,
kiedy patrzysz na wszechświat i myślisz: "A co ze mną?".
I możesz usłyszeć, jak wszechświat odpowiada: "No a co z tobą?".


Przede wszystkim rób to, co jest najlepsze dla ciebie.
Dzięki temu życie bedzie o niebo łatwiejsze.
buddha.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 21:16   #343
Juju9022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Nicea

Witajcie, wybieram się, jako au pair do Nicei i szukam informacji na temat kursów francuskiego. Słyszałam, że są organiowane także bezpłatne kursy. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, proszę o pomoc.
Juju9022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:32   #344
positive rebel
Rozeznanie
 
Avatar positive rebel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the rainbow :)
Wiadomości: 581
Dot.: Nicea

Witam mam pytanie do wizażanek we Francji.
Poszukuję strony internetowej takiej instytucji jaka jest GUS Juz tłumacze
Studiuję logistykę na uczelni polsko-francuskiej i mam pracę do napisania na temat liczby pasażerów w Paryżu w latach 1980-2005. Szukałam infromacji po różnych stronach ale nie znalazlam nazwy instytucji takiej jak poski Główny Urząd Statystyczny. Chodzi mi o statystyki odnosnie transportu morskiego, lotniczego, kolejowego i żeglugi śródlądowej. Gdyby któraś wizażanka miała takie informacje to bardzo proszę o pomoc
positive rebel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 10:59   #345
rigona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Witaj, nie wiem czy twoje pytanie jest jeszcze aktualne, statystykami zajmuje sie INSEE http://www.insee.fr/fr/default.asp
rigona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:50   #346
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wizażanki we Francji ?

allloo!

odswiezam troche wątek!

Dziewczyny, przyznam się nie miałam czasu przejzec całego- czy są tu jakies wizazanki, ktre obecnie są au pairkami w Paryzu?? Bardzo mi zalezy na kontakcie z takimi dziewczynami...!)
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:31   #347
Juju9022
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Hej, też będę au pair we Francji, ale niestety nie w Paryżu a w Nicei ( ale Paryż na pewno odwiedze). Wyjeżdżam tam w lipcu, także jeśli są tam Polki, to chętnie się spotkam
Buddha.b pisałaś wcześniej, że wybierasz się na studia we Francji, możesz napisać. jak Ci się studiuje, czy jesteś zadowolona? Po operkowaniu również chciałabym rozpocząć studia w tym kraju i chętnie poznam Twoją opinie
Juju9022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 10:34   #348
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Wizażanki we Francji ?

mam pytanie z innej beczki..czy we Francji są kosmetyki rimmel?a dokładnie czy sun bronzer jest tam dostępny?
http://allegro.pl/item592333794_rimm...ni_matowy.html

bede wdzieczna za pomoc
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 22:24   #349
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Czesc! Obecnie mieszkam w Irlandii ale za miesiac przeprowadzam sie do Paryza. Wlasnie sobie uswiadomilam, ze caly ten pomysl jest przerazajacy. Czego sie nie robi z milosci? Zawsze moge wrocic problem jest taki, ze dopiero zaczne sie uczyc francuzkiego wiec malo prawdopodobne jest to ze sie z kims tu zaprzyjaznie jezeli jest tu rowniez ktos, kto narzeka na brak kontaktow towazyskich to chetnie wymienie sie skype w ramach przyjazni Wiem, fatalne to ogloszenie matrymonialne Jak bedziemy miec wspolne tematy moze to byc poczatek dobrej przyjazni
kasia
Kashushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-13, 14:16   #350
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Kashushu podzielam Twoje przerażenie Ja też za jakieś 1,5 miesiąca przeprowadzam się do Francji, na dzień dzisiejszy jest to przeprowadzka na dłuższą metę. I zaczęłam się trochę bać... Wcześniej spędziłam pół roku we Francji na Erasmusie, ale wtedy to było częścią studenckiego życia. A teraz... kończę już studia, dołączam do Niego, on problemów ze znalezieniem pracy mieć nie będzie a ja? Wprawdzie jakiś ten francuski mam, ale wciąż nie tak płynny jak np. angielski.

Jak wy sobie z tym poradziłyście? I z tymi wszystkimi papierkowymi sprawami? Szczerze mówiąc mój zmysł dokumentcyjno-organizacyjny jest kiepski i boję się, że coś pominę a potem będą mnie ścigać z bagietką w ręku

No i jak z pracą, czy faktycznie ten francuski musi być taki idealny czy pracodawcy dają szansę również tym ze słabszym? Wiem, że potrzebuję czasu żeby go improve. Pocieszam się tym, że mamy zamieszkać w Rennes a to jest studenckie miasteczko więc może i większę szanse zatrudnienia.

Szkoda, że Francja nie jest tak prosta jeśli chodzi o życie jak Irlandia... Ale to czego nie mogę się doczekać to odkrywania uroków Francji, zamków, opactw, historii, podążania śladami filmów, książek. Zawsze to jakieś światełko na początek
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 10:39   #351
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Wizażanki we Francji ?

oj... czyżby tam mało Polek opanowywało kraj Napoleona ?
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:07   #352
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Ja również emigruje, ale tylko na 4 miesiące ( na dobry początek) później zobacze, jak skończe szkołe to może wybiore się na studia do Francji i już zostane ?
Narazie jadę do Saint Georges De Didonne ,
Pozdrawiam
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:15   #353
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wizażanki we Francji ?

a ja czekam na jakies wizazanki okupujące Alpy!! a konkretnie cos w okolicy Grenoble- Briancon ( z naciskiem na te drugą miejscowosc)
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 21:01   #354
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wizażanki we Francji ?

No to ja w ogole chyba nie jestem zorientowana. Jakie papierki??? Czy we Francji nie mozna pracowac jak w Irlandii, czyli bez ograniczen????? Trzeba miec pozwolenie o prace!!?? Czy moze mi to ktos wyjasnic? Z gory dziekuje!
Kashushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:00   #355
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez Kashushu Pokaż wiadomość
No to ja w ogole chyba nie jestem zorientowana. Jakie papierki??? Czy we Francji nie mozna pracowac jak w Irlandii, czyli bez ograniczen????? Trzeba miec pozwolenie o prace!!?? Czy moze mi to ktos wyjasnic? Z gory dziekuje!

Pozwolenie o pracę nie jest potrzebne, rynek na szczęście jest teraz dla nas otwarty. A jeśli chodzi o papierki to głównie chodziło mi o ubezpieczenie zdrowotne i normalne, tłumaczenia francuskie wszystkich dokumentów potrzebnych do pracy i na studia (planuje tam kontynuować naukę), założenie konta bankowego. Nie wiem jak jest z kartą pobytu, czy do pracy jest potrzebna...

dlatego fajnie by było usłyszeć kogoś kto już ma to za sobą

jedno wiem, że do Irlandii nie ma co porównywać, jak tam jechałam do poza PPSem żadnych innych papierów się nie tykałam...
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:32   #356
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Wizażanki we Francji ?

A ja sie przywitam i powiem dzień dobry
sprawa ma sie tak . w czerwcu lece do Paryża.. podejrzewam ze będe tam z miesiąc, dwa.
macie dla mnie jakieś rady?
przyznam sie że mam cykora bo słyszałam o tym że francuzi nienawidzą gadać po angielsku.. i rodzi sie problem

Pozdrawiam
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:50   #357
Kashushu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wizażanki we Francji ?

A ja mam taka rade, ze jak bedzie ci zle to napisz do mnie, spotkamy sie na kawe i milo porozmawiamy Tak jak juz wczesniej wspominalam, wyjezdzam do Paryza juz za 2 tygodnie!!! i jak na razie mowie tylko po angielsku Bede mieszkac sama, a w weekendy (choc nie zawsze ) ze swoim chlopakiem. Wiec tez sie zaczynam stresowac wyjazdem i samotnoscia, bo choc tu w Irlandii tez czuje sie samotna, to jednak znajomych mozna miec tu pelno. Bylam juz raz w Paryzu i nie wiem czy to nie stereotyp, ze nikt nie chce mowic po angielku, gdyz kazdy mi milo odpowiadal po angielsku
Kashushu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 13:27   #358
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Wizazanki moje, a zwłaszcza te w Paryżu!

Potrzebuje Waszej pomocy, za niedlugo lece do Paryżewa i stamtad mam sie dostac w Alpy.
moje pytanie i prosba zarazem, mogłybyscie mi napisac, jak NAJŁATWIEJ dostac sie z lotniska ch de gaulle do stacji austerlitz.
nie mam pojecia w planie paryza, przeraza mnie zabawa z metrem .....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:43   #359
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Wizażanki we Francji ?

najłatwiej jest chyba taksówką

jeżeli zamierzasz używać komunikacji miejskiej, to na lotnisku CDG wsiadasz w kolejkę RER B (linia niebieska) w kierunku "Robinson/Saint Remy" i wysiadasz na stacji "Gare du Nord", tam też wsiadasz do metra linii pomarańczowej nr 5 w kierunku "Place d'Italie" i wysiadasz na "Gare d'Austerlitz"

Pozdrawiam!
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 14:51   #360
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Wizażanki we Francji ?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
najłatwiej jest chyba taksówką

jeżeli zamierzasz używać komunikacji miejskiej, to na lotnisku CDG wsiadasz w kolejkę RER B (linia niebieska) w kierunku "Robinson/Saint Remy" i wysiadasz na stacji "Gare du Nord", tam też wsiadasz do metra linii pomarańczowej nr 5 w kierunku "Place d'Italie" i wysiadasz na "Gare d'Austerlitz"

Pozdrawiam!
ojj dziekuje serdecznie !!!

Mi.a a nie orientujesz sie ile mniej wiecej taxa by kosztowała ??
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-14 17:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.