Miłośniczki Zary - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 16:21   #3541
mo ni fe re
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 280
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy widziałyscie juz opaski z nowej kolekcji w Zarze??
Jaka jest ich cena??
Mi chodzi o taka z kokardka.....
Podłączam się do pytania
w szczególności chodzi mi o manufakture w łodzi
mo ni fe re jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:26   #3542
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mo ni fe re Pokaż wiadomość
Podłączam się do pytania
w szczególności chodzi mi o manufakture w łodzi
Widziałam je w Warszawie ich ceny oscylują wokół 29,90
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 16:31   #3543
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy widziałyscie juz opaski z nowej kolekcji w Zarze??
Jaka jest ich cena??
Mi chodzi o taka z kokardka.....
widziałam

wszystkie są w cenie 29,9 zł
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:28   #3544
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że kosztowały 289 zł , bo kupiłam inne kozaki w tej cenie, ale zdecydowałam się je oddać. Przez chwilę rozważałam wymianę własnie na model, o którym mowa, stąd zwróciłam uwagę na ich cenę.
i co wymieniłaś na nie? bo ja je mierzyłam i wydawały mi się niewygodne i do tego uważam, że na żywo nie prezentują się tak efektownie jak na zdjęciach

Co do opasek są po 29,90, ale ich nie widziałam
Jedynie udało mi się kupić tą ze zdjęcia za 9,90 choć jestem pewna, że też są po 29,90.
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 17:45   #3545
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
i co wymieniłaś na nie? bo ja je mierzyłam i wydawały mi się niewygodne i do tego uważam, że na żywo nie prezentują się tak efektownie jak na zdjęciach
rzeczywiście jak na tą cenę mogłyby być porządniej wykonane, nawet jeśli chodzi o materiał i jakość ich wykonania
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:07   #3546
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
i co wymieniłaś na nie? bo ja je mierzyłam i wydawały mi się niewygodne i do tego uważam, że na żywo nie prezentują się tak efektownie jak na zdjęciach

Co do opasek są po 29,90, ale ich nie widziałam
Jedynie udało mi się kupić tą ze zdjęcia za 9,90 choć jestem pewna, że też są po 29,90.
Nie . Nie podoba mi się obcas, ogólnie kształt tyłu. Wyglądają zbyt "kowbojsko" .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 18:56   #3547
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Ja właśnie wróciłam z Promki i jest to jedyna Zara oprócz ZT gdzie nie dostaję szału jak wchodzę.
Ta w Arkadii to najgorsza jest :-(

Ale chciałam tylko napisać, że w Promce są sławne panerkowe apaszki - nie wiem po ile i ile ich jest bo tylko przypadkiem je zauważyłam, szukając zupełnie czegoś innego.

Z nowej kolekcji nic mi nie wpadło w oko, ale kupiłam sobie jeszcze na wyprzedaży zimową kurtkę dla siebie i małej i dla niej kilka bluzek.
Zdecydowanie za dużo na nią wydaję
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 19:55   #3548
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Dziewczyny czy ktoras z Was chce moze wymienic sakiewke na panterkowa kopertowke?
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:58   #3549
franek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Witam ,
BARDZO zlaeży mi na butach, takich jak w załączniku . tydzień temu mierzyłam takie w rozmiarze 36 w silesii w katowicach (ich cena wynosiła 279) , i głupia ich nie kupiłam . na drugi dzień wróciłam po nie , były przecenione na 229 , pełna rozmiarówka, bez mojego 36 ! . MUSZE JE MIEĆ w ssc nie ma, w forum w gliwicach też nie ...

wiem, że nie udzielam się na wizażu, ale dla butów zrobię wszystko . kochane kobietki, za te butki dam dużo jeśli ktoś je zobaczy, prosze kupić dla mnie, wystawić na allegro- jestem w stanie dać za nie 100 zł -150 złwięcej niż w sklepie . pomocyyy i pozdrawiam
franek111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:59   #3550
franek111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 12
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

proszę o kontakt tutaj , a najlepiej na e-mail, kallegro11@wp.pl , podam nr telefonu ... pozdrawiam i PROSZE pomóżcie
franek111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:01   #3551
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

dziewczęta czy jeżeli w Zarze na zwrot jest 30 dni tzn dni roboczych ? Jeżeli w międzyczasie trafił się 1 stycznia gdzie sklepy były zamknięte znaczy to że o ten jeden dzień dłużej mozna oddać - 30+1 ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 21:12   #3552
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Byłam wczoraj w Zarze w celu poszukiwania tej bluzy (co ma m. in anies) ale niestety nie było

Widziałam jeden szalik panterkowy z działu woman przeceniony na 89zł i tą słynną torebkę z kolcami po bokach ale w wersji brązowej (bodajze kropkatereski czy jakoś tak szukała takiej) byla przeceniona na 99zł, gdyby była w kolorze czarnym to od razu bym sobie ją kupiła niestety w tej brązowej te kolce są z takiego "starego" złota i odbierały urok tej torebce...

Pojawiły się takze u mnie sweterki w biało-czarne paski z aplikacją na ramionach za 159zł ale wg mnie kiepska jakość...

Ogólnie nic innego ciekawego nie zauważyłam... chociaż zastanawiam się jeszcze nad czerwonymi czółenkami z TRF za 99zł ale nie chciało mi się ich mierzyć
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:15   #3553
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Zarze w celu poszukiwania tej bluzy (co ma m. in anies) ale niestety nie było

Widziałam jeden szalik panterkowy z działu woman przeceniony na 89zł i tą słynną torebkę z kolcami po bokach ale w wersji brązowej (bodajze kropkatereski czy jakoś tak szukała takiej) byla przeceniona na 99zł, gdyby była w kolorze czarnym to od razu bym sobie ją kupiła niestety w tej brązowej te kolce są z takiego "starego" złota i odbierały urok tej torebce...

Pojawiły się takze u mnie sweterki w biało-czarne paski z aplikacją na ramionach za 159zł ale wg mnie kiepska jakość...

Ogólnie nic innego ciekawego nie zauważyłam... chociaż zastanawiam się jeszcze nad czerwonymi czółenkami z TRF za 99zł ale nie chciało mi się ich mierzyć

a szalik w jakim kolorze ? - bo to ten co występował w szarościach albo brązach ?
nie mogłabys mi go kupic gdybys była jeszcze kiedys i by był ? - wszystkie pieniązki bym Ci zaraz przelała.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 21:17   #3554
pronunciation
Zakorzenienie
 
Avatar pronunciation
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 061
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
dziewczęta czy jeżeli w Zarze na zwrot jest 30 dni tzn dni roboczych ? Jeżeli w międzyczasie trafił się 1 stycznia gdzie sklepy były zamknięte znaczy to że o ten jeden dzień dłużej mozna oddać - 30+1 ?
myślę, że bez problemu powinni uwzględnić dni ustawowo wolne od pracy, takie jak 1 stycznia, 26 czy 26 grudnia tylko przypomnij im o tym
__________________
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma
pronunciation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:03   #3555
Eggnogg
Zakorzenienie
 
Avatar Eggnogg
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 973
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez pronunciation Pokaż wiadomość
i w takich sytuacjach pojawia się dylemat: kupić coś taniej pomimo nieporządku czy w ogóle nie iść na zakupy i nie kupować kwestia indywidulnego wyboru nikt nie każe kupować na wyprzedażach, grzebać w tych tonach niepoukładanych rzeczy
Ja niestety w takich sytuacjach zazwyczaj rezygnuje z zakupow. Nie jestem typem "grzebalucha". Przebieranie w lumpeksach czy sklepach typu TK Maxx, gdzie rzeczy wisza bez wiekszego ladu i skladu w wielkim scisku, to zdecydowanie nie jest dla mnie. Jezeli mam polowac na okazje, to wole korzystac z aukcji lub kuponow znizkowych dostepnych na stronach. Zakupy maja byc dla mnie przyjemnoscia, a w tym chaosie, ktory teraz panuje w wiekszosci sklepow, zbyt szybko sie irytuje i wychodze ze sklepu.

Oczywiscie ten balagan sam sie nie robi . Kraze po 3 okolicznych Zarach. W takiej samej odleglosci mam jeszcze jedno duze centrum handlowe, ale niestety panuje w nim taki syf (zawsze!), ze zagladam tam moze raz na rok. Centrum to miesci sie w poblizu dosc "specyficznych" czesci Londynu i niestety, widac to po balaganie jaki w sklepach zostawiaja klienci. W ogole stwierdzam, ze w Anglii wiele osob postepuje zgodnie z tekstem piosenki "przewrocilo sie... niech lezy". Najwiekszy sajgon jak do tej pory widzialam w Primarku na Oxford Street. Weszlam, zobaczylam, wyszlam. Cos okropnego...

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
dziewczęta czy jeżeli w Zarze na zwrot jest 30 dni tzn dni roboczych ? Jeżeli w międzyczasie trafił się 1 stycznia gdzie sklepy były zamknięte znaczy to że o ten jeden dzień dłużej mozna oddać - 30+1 ?
Wczoraj oddawalam bluzke kupiona 28.11 i nie mialam zadnego problemu z oddaniem. Nawet jezeli jest troche po terminie, warto zapytac.
Eggnogg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:21   #3556
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a szalik w jakim kolorze ? - bo to ten co występował w szarościach albo brązach ?
nie mogłabys mi go kupic gdybys była jeszcze kiedys i by był ? - wszystkie pieniązki bym Ci zaraz przelała.
w brązach w Zarze bede dopiero w sobote, jeśli bedzie to kupie
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:40   #3557
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
...i tą słynną torebkę z kolcami po bokach ale w wersji brązowej (bodajze kropkatereski czy jakoś tak szukała takiej) byla przeceniona na 99zł, gdyby była w kolorze czarnym to od razu bym sobie ją kupiła niestety w tej brązowej te kolce są z takiego "starego" złota i odbierały urok tej torebce...
odradzałam ją komuś kiedyś tak i odradzam ją Tobie : )
fakt - czarna jest ładniejsza (sama ją miałam)
ale nacieszyłam się nią miesiąc, gdyż kolce zaczęły mi odpadać...

brązowa wyszła później, ale nie ma ona moim zdaniem takiego uroku jaki miała ta czarna.
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 22:56   #3558
Przezlosliwa
Zakorzenienie
 
Avatar Przezlosliwa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: The middle of nowhere ..
Wiadomości: 3 302
GG do Przezlosliwa
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
odradzałam ją komuś kiedyś tak i odradzam ją Tobie : )
fakt - czarna jest ładniejsza (sama ją miałam)
ale nacieszyłam się nią miesiąc, gdyż kolce zaczęły mi odpadać...

brązowa wyszła później, ale nie ma ona moim zdaniem takiego uroku jaki miała ta czarna.
Jakby jednak któraś z Was była nią zainteresowana (brązową) to podaję linka:

http://moda.allegro.pl/item881196071...a_a4_nowa.html

__________________
68- 66.5 - 63.9 - 62.2 - 60.9 - 58.5 -56.8 - 55.6 - 54.0 - 50 (164 cm)

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 00:29   #3559
kometa333
Raczkowanie
 
Avatar kometa333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Zarze w celu poszukiwania tej bluzy (co ma m. in anies) ale niestety nie było
Ja widziałam w sobotę ta bluzę w Galerii Mokotow. Troche zaluje ze jej nie wzielam, ale wydawala mi sie troche za krotka, poza tym nie byla przeceniona na metce, kosztowala 99zl, wiec uznalam ze skoro nie jestem jej pewna to nie biore. Dopiero potem pomyslalam ze pewnie byla przeceniona (bo widzialam ja w zimowej kolekcji) tylko nie na metce
ale wielam za to t-shirt z cekinami i kardigan
kometa333 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 09:52   #3560
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez kometa333 Pokaż wiadomość
Ja widziałam w sobotę ta bluzę w Galerii Mokotow. Troche zaluje ze jej nie wzielam, ale wydawala mi sie troche za krotka, poza tym nie byla przeceniona na metce, kosztowala 99zl, wiec uznalam ze skoro nie jestem jej pewna to nie biore. Dopiero potem pomyslalam ze pewnie byla przeceniona (bo widzialam ja w zimowej kolekcji) tylko nie na metce
ale wielam za to t-shirt z cekinami i kardigan
Czy któraś z Was Warszawianki będzie może w tej galerii i mogłaby mi zakupić tę bluzę jeśli jeszcze będzie? A może znalazłaby się jeszcze w innej zarze?
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 10:29   #3561
kropkatereski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Zarze w celu poszukiwania tej bluzy (co ma m. in anies) ale niestety nie było

Widziałam jeden szalik panterkowy z działu woman przeceniony na 89zł i tą słynną torebkę z kolcami po bokach ale w wersji brązowej (bodajze kropkatereski czy jakoś tak szukała takiej) byla przeceniona na 99zł, gdyby była w kolorze czarnym to od razu bym sobie ją kupiła niestety w tej brązowej te kolce są z takiego "starego" złota i odbierały urok tej torebce...

Pojawiły się takze u mnie sweterki w biało-czarne paski z aplikacją na ramionach za 159zł ale wg mnie kiepska jakość...

Ogólnie nic innego ciekawego nie zauważyłam... chociaż zastanawiam się jeszcze nad czerwonymi czółenkami z TRF za 99zł ale nie chciało mi się ich mierzyć

W brązach własnie 2 pojawily sie na allegro, a czarna w ogóle sie nie pojawia. Słysszałam wiele opinii, że kolce odpadają. Łudzę się, że mi nie odpadną . Ponawiam prosbę o jej zakup
kropkatereski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:12   #3562
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

dziewczęta, czy widziałyście może jakieś ciepłe zimowe płaszcze w Zarze?

byłam ostatnio na małych zakupach, ale nie miałam sił przeglądać wszystkich wieszaków, zaopatrzyłam się tylko w klasyczne czarne sweterki, małą czarną i legginsy bez przymierzania, bo stanie 1,5 h w kolejce do przymierzalni i później kasy, jest nie na moje siły i nerwy ;-)

widziałam, że jest mnóstwo najróżniejszych okryć wierzchnich, więc może Wy - bardziej obeznane w temacie, będziecie mi w stanie podpowiedzieć, czy jakaś część z tego jest istotnie ocieplana i dałoby się w tym śmigać zimą?

i jeszcze pytanko - czy widziałyście może ten oto kaszmirowy płaszczyk Zary gdzieś w Warszawie?
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:00   #3563
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez sunny belle Pokaż wiadomość
mademoiselle jeanne (lub inna warszawianka) ,widzialaś może te buty z zalącznika na Marszalkowskiej? Cena początkowa byla 399, w I turze 230, i ciekawa jestem czy przecenili je jeszcze Z góry dziękuje za odpowiedz.
Wydaje mi się, że widziałam je jeszcze przed weekendem na Marszałkowskiej ale cena dokładnie taka jak w I turze

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
nawet nie wspominaj o tym sklepie
weszłam jeden i (mam nadzieje) ostatni raz z młodszą kuzynką. zapragnęłam wyjść jak najszybciej się da.
ubrania straszne (przynajmniej dla mnie, nic bym nie założyła nawet za dopłatą). muzyka jeszcze gorsza. chichoczące dziewczęta liczone w dziesiątkach i ubrania na podłodze w których wprost można się tarzać ( w takiej ilości). horror!
Z ust mi to wyjęłaś! Od siebie dodałabym tylko bardzo specyficzny i nieprzyjemny zapach. Osobiście robi mi się niedobrze jak koło niego przechodzę

Cytat:
Napisane przez ESTEE87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy widziałyscie juz opaski z nowej kolekcji w Zarze??
Jaka jest ich cena??
Mi chodzi o taka z kokardka.....
One były już przed przecenami Większość w okolicy 20 zł, szukaj na dziale TRF.

Dla zainteresowanych: w Arkadii były w sobotę wieczorem panterkowe apaszki z działu Woman w szarościach i brązach przecenione z 159 zł na 89 zł.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:24   #3564
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez Mysiaczek Pokaż wiadomość
i co wymieniłaś na nie? bo ja je mierzyłam i wydawały mi się niewygodne i do tego uważam, że na żywo nie prezentują się tak efektownie jak na zdjęciach

Co do opasek są po 29,90, ale ich nie widziałam
Jedynie udało mi się kupić tą ze zdjęcia za 9,90 choć jestem pewna, że też są po 29,90.
świetna ta opaska!!
niestety w manu ich w ogole nie widziałam
czy jeśli ktoraś z was by natknęła się na nią, mogłaby ją kupić dla mnie? byłabym baaardzo zobowiązana
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:14   #3565
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych: w Arkadii były w sobotę wieczorem panterkowe apaszki z działu Woman w szarościach i brązach przecenione z 159 zł na 89 zł.
Najwidoczniej w całej Wawie wyrzucili te apaszki

Co do okryć wierzchnich to w Promenadzie było trochę ale w większości same duże rozmiary.
Ja kupiłam kurtkę zimową, dziś w niej śmigałam i jest bardzo ciepła
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:19   #3566
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

odwiedziłam wczoraj Zarę w Galerii Mokotów i:
- apaszek na dziale Woman niet, apaszki na dziale TRF były
- kozaki czarne z ćwiekami kowbojskie były
- tłumy też były

kilka dni temu byłam w Zarze na Targówku i o ile mnie wzrok nie mylił, to bluzy z marszczeniami-zakładkami na ramionach były w dużej ilości, w cenie 99 PLN, w kolorze szarym i chyba takim kawowo-beżowym

Edytowane przez izabellini
Czas edycji: 2010-01-11 o 14:21
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 17:10   #3567
kometa333
Raczkowanie
 
Avatar kometa333
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
kilka dni temu byłam w Zarze na Targówku i o ile mnie wzrok nie mylił, to bluzy z marszczeniami-zakładkami na ramionach były w dużej ilości, w cenie 99 PLN, w kolorze szarym i chyba takim kawowo-beżowym
czyli nie sa przecenione? a moze to juz nowa kolekcja?
kometa333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:05   #3568
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez kometa333 Pokaż wiadomość
czyli nie sa przecenione? a moze to juz nowa kolekcja?
jeżeli to te, to nie były przecenione
ale z tego co dziewczyny wcześniej pisały, to nigdy nie były
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:48   #3569
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
odwiedziłam wczoraj Zarę w Galerii Mokotów i:
- apaszek na dziale Woman niet, apaszki na dziale TRF były
- kozaki czarne z ćwiekami kowbojskie były
- tłumy też były

kilka dni temu byłam w Zarze na Targówku i o ile mnie wzrok nie mylił, to bluzy z marszczeniami-zakładkami na ramionach były w dużej ilości, w cenie 99 PLN, w kolorze szarym i chyba takim kawowo-beżowym
a dałoby radę żebyś ją dla mnie zakupiła? oczywiście pokrywam wszelkie koszty
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 18:48   #3570
Mysiaczek
Rozeznanie
 
Avatar Mysiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 852
Dot.: **Wątek miłośniczek ZARY**

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
świetna ta opaska!!
niestety w manu ich w ogole nie widziałam
czy jeśli ktoraś z was by natknęła się na nią, mogłaby ją kupić dla mnie? byłabym baaardzo zobowiązana
jak u mnie będzie to Ci ją na pewno kupię, tylko, że ja za nią już miesiąc chodziłam i ostatnio pojawiła się jedna i do tego nie chcieli mi ją sprzedać bo nigdzie nie miała kodu, miałam przyjść na drugi dzień, pani zobowiązała się, że poszuka kodu i tu taka niespodzianka - cena 9,90

Orientujecie się może czy buty z załącznika zostały bardziej przecenione? Były po 229zł
Mysiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.