PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 13:38   #3511
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
robię 50 zwykłych brzuszkow
+ pierwsze ćwiczenie z tego filmiku (nie przeraź się trenerki ) http://www.youtube.com/watch?v=fYTyS...layer_embedded (min. 30 powtorzen na każdą str.)
+ 4 albo 5 ćwiczeń z a6w (minimum 15 powtorzen)

wczesniej jeszcze hulałam ale ryż mi się z hh wysypał i nie chcę już ryzykować wieeelkiego syfu w pokoju, więc zostałam tylko przy ćwiczeniach
Po jakim cZasie takie efekty? Jesteś na diecie? fajny ten Twój brzuszek
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 14:29   #3512
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Po jakim cZasie takie efekty? Jesteś na diecie? fajny ten Twój brzuszek
diety nie mam ale ja jestem smakoszem strasznym i lubię słodycze, także nie wytrwałabym

ćwiczę bardzo nieregularnie, więc ciężko mi powiedzieć od kiedy efekty. Ale jak nie masz co zrzucać z brzucha zbytnio to już po tygodniu takich moich ćwiczeń na pewno zobaczysz różnicę
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 10:03   #3513
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
diety nie mam ale ja jestem smakoszem strasznym i lubię słodycze, także nie wytrwałabym

ćwiczę bardzo nieregularnie, więc ciężko mi powiedzieć od kiedy efekty. Ale jak nie masz co zrzucać z brzucha zbytnio to już po tygodniu takich moich ćwiczeń na pewno zobaczysz różnicę
Dzięki za odpowiedź na razie zabieram się za spalanie tłuszczyku bo została mi do spalenia duża fałdka na dole brzuszka i już będzie po problemie
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 11:24   #3514
magdalena111190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Oto moj brzuszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0362.jpg (62,8 KB, 1006 załadowań)
magdalena111190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 12:56   #3515
JolkaLolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Dziewczyny znacie jakieś programy treningowe poza szóstką i ABSem ?
JolkaLolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 20:45   #3516
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Hey dziewczyny,
Dawno tutaj nie zagladlam. Duzo slicznych brzuszkow. Najbardziej jestem pod wrazeniem brzuszka Maceratyklaski :

Ja raczej nie cwicze. W styczniu cwiczylam callanetics ale przestalam, bo zauwazylam, ze po ciazy rozeszly mi sie miesnie brzucha...i jakos nie moge zabrac sie za cwiczenie, aby ta szpare zamknac. Wiem,ze sa na to cwiczenia, ale nie moge sie zabrac za nie.
Ja od ok 3 lat nic nie cwicze, jedynym wysilkiem jest zajmowanie sie moim synkiem Mam zamiar znow cwiczyc callanetics ale bez cwiczen na brzuch. Zalaczam kilka zdjec zrobionych ok 2 tyg temu.
Jezeli jest tutaj ktos kto ma ten sam problem z miesniami, ktore sie rozeszly po prosilambym o pw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg x.jpg (33,2 KB, 1005 załadowań)
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 20:54   #3517
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,
Dawno tutaj nie zagladlam. Duzo slicznych brzuszkow. Najbardziej jestem pod wrazeniem brzuszka Maceratyklaski :

Ja raczej nie cwicze. W styczniu cwiczylam callanetics ale przestalam, bo zauwazylam, ze po ciazy rozeszly mi sie miesnie brzucha...i jakos nie moge zabrac sie za cwiczenie, aby ta szpare zamknac. Wiem,ze sa na to cwiczenia, ale nie moge sie zabrac za nie.
Ja od ok 3 lat nic nie cwicze, jedynym wysilkiem jest zajmowanie sie moim synkiem Mam zamiar znow cwiczyc callanetics ale bez cwiczen na brzuch. Zalaczam kilka zdjec zrobionych ok 2 tyg temu.
Jezeli jest tutaj ktos kto ma ten sam problem z miesniami, ktore sie rozeszly po prosilambym o pw
Ja jestem pod wrażeniem,jak po ciąży to jest elegancko,bardzo!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 22:24   #3518
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,
Dawno tutaj nie zagladlam. Duzo slicznych brzuszkow. Najbardziej jestem pod wrazeniem brzuszka Maceratyklaski :

Ja raczej nie cwicze. W styczniu cwiczylam callanetics ale przestalam, bo zauwazylam, ze po ciazy rozeszly mi sie miesnie brzucha...i jakos nie moge zabrac sie za cwiczenie, aby ta szpare zamknac. Wiem,ze sa na to cwiczenia, ale nie moge sie zabrac za nie.
Ja od ok 3 lat nic nie cwicze, jedynym wysilkiem jest zajmowanie sie moim synkiem Mam zamiar znow cwiczyc callanetics ale bez cwiczen na brzuch. Zalaczam kilka zdjec zrobionych ok 2 tyg temu.
Jezeli jest tutaj ktos kto ma ten sam problem z miesniami, ktore sie rozeszly po prosilambym o pw
Świetnie wyglądasz ile ma synek? jak wygląda Twoja dieta?
Na prawdę gratulacje!
Mnie wydawało się, że po ciąży mam rozstęp mięśni, ale chyba jednak nie mam... zależy jak się położę i w jaki sposób zepnę mięśnie... hmm

W załączniku mój brzuch w niecały rok po ciąży, teraz już rok i 3 tygodnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaadsdd.jpg (14,7 KB, 471 załadowań)
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 23:18   #3519
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Jacie
Dziewczyny macie PO CIĄŻY ładniejsze brzuszki niż ja BEZ
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 08:33   #3520
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

śliczne brzuszki dziewczyny
jak rozpoznać czy rozeszły sie mięsnie brzucha? (2 ciąże za mną)
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 09:29   #3521
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez magdalena111190 Pokaż wiadomość
Oto moj brzuszek
Ja jestem pod wrażeniem nóg bardziej. Widać że ćwiczysz.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 09:39   #3522
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
śliczne brzuszki dziewczyny
jak rozpoznać czy rozeszły sie mięsnie brzucha? (2 ciąże za mną)
dzięki

http://niebieskoszara.blogspot.com/2...-po-ciazy.html
tutaj opisałam conieco, dodatkowo jest w tej notce kilka linków, które polecam

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Jacie
Dziewczyny macie PO CIĄŻY ładniejsze brzuszki niż ja BEZ
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:01   #3523
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Nikki999 moj synek dzis zaczyna 17 miesiac Ja jak pisalam nie cwicze miesni brzucha , bo mam rozstep na jeden palec a moze nawet i poltora.
Jak mozna to sprawdzic:
kladziesz sie na plecach z nogami zgietymi w kolanach. Kladziesz 3 palce w okolicy pepka i podnosisz delikatnie glowe do gory - jesli wyczuwasz przerwe miedzy miesniami - czyli mozesz wlozyc miedzy nie palec to masz rozstem miesni. Rozstep sprawdza sie w 3 miejscach: nad pepkiem, w okolicach pepka i pod pepkiem. Jezeli wlozysz wiecej niz 2 palce to powinno sie robic specjalne cwiczenia zeby zamknac szpare. Nie mozna cwiczyc normalnych cwiczen na brzuch bo mozna tylko powiekszyc ten rozstep.

Ja niestety dopiero kilka miesiecy po porodzie zorientowalam sie , ze mam ten rozstep. Nie jest duzy ale jest. Mi brzuch szybko sie wciagnal, po kilku miesiacah mialam juz widoczne miesnie. Ale to tylko dlatego, ze mam malo tluszczu.

Co jem. Rano kellogs K z polowa banana, swieze maliny , jagody.
Na lunch jem czesto zupe lub rozne salatki (czesto z lososia, pomidory, jajko, kukurydza, oliwki, ogorek...wkladam co mam ), lubie tez salatke z avocado (jem tak 2 razy w tyg) Chleba nie jem, bo nie lubie za bardzo. JAk juz jem to tylko niemiecki ciemny z nasionami.

na kolacje jem 2 razy w tyg lososia z grila, warzya i ziemniaki,
czesto jem shepherds pie ale uzywam do tego quorn. Mozna powiedziec ,ze od ok 3 lat nie jem miesa. Ale to tylko dlatego , ze moj mezczyzna jest wegetarianinem. Czasem zdarzy mi sie zjesc kurczaka.
Jem tez ryz z warzywami i dodaje mine quorn. Na kolacje jem sporo

Oczywiscie zdarza mi sie jesc slodycze czasem, czy loda czy snickersa po prostu jem wszystko ale z umiarem.
to co wymienilam to jem, bo lubie. Moze jak zaczne chodzic na silownie lub cwiczyc to troche zmodyfikuje diete, ale o tym musze poczytac
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:33   #3524
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

dziewczyny cudowne brzuszki po ciążywoooow

mój ćwiczę codziennie brzuszki
wcześniej Areobiczna 6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01813.jpg (32,1 KB, 362 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:01   #3525
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,
Dawno tutaj nie zagladlam. Duzo slicznych brzuszkow. Najbardziej jestem pod wrazeniem brzuszka Maceratyklaski :

Ja raczej nie cwicze. W styczniu cwiczylam callanetics ale przestalam, bo zauwazylam, ze po ciazy rozeszly mi sie miesnie brzucha...i jakos nie moge zabrac sie za cwiczenie, aby ta szpare zamknac. Wiem,ze sa na to cwiczenia, ale nie moge sie zabrac za nie.
Ja od ok 3 lat nic nie cwicze, jedynym wysilkiem jest zajmowanie sie moim synkiem Mam zamiar znow cwiczyc callanetics ale bez cwiczen na brzuch. Zalaczam kilka zdjec zrobionych ok 2 tyg temu.
Jezeli jest tutaj ktos kto ma ten sam problem z miesniami, ktore sie rozeszly po prosilambym o pw
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:47   #3526
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Nikki999 moj synek dzis zaczyna 17 miesiac Ja jak pisalam nie cwicze miesni brzucha , bo mam rozstep na jeden palec a moze nawet i poltora.
Jak mozna to sprawdzic:
kladziesz sie na plecach z nogami zgietymi w kolanach. Kladziesz 3 palce w okolicy pepka i podnosisz delikatnie glowe do gory - jesli wyczuwasz przerwe miedzy miesniami - czyli mozesz wlozyc miedzy nie palec to masz rozstem miesni. Rozstep sprawdza sie w 3 miejscach: nad pepkiem, w okolicach pepka i pod pepkiem. Jezeli wlozysz wiecej niz 2 palce to powinno sie robic specjalne cwiczenia zeby zamknac szpare. Nie mozna cwiczyc normalnych cwiczen na brzuch bo mozna tylko powiekszyc ten rozstep.

Ja niestety dopiero kilka miesiecy po porodzie zorientowalam sie , ze mam ten rozstep. Nie jest duzy ale jest. Mi brzuch szybko sie wciagnal, po kilku miesiacah mialam juz widoczne miesnie. Ale to tylko dlatego, ze mam malo tluszczu.

Co jem. Rano kellogs K z polowa banana, swieze maliny , jagody.
Na lunch jem czesto zupe lub rozne salatki (czesto z lososia, pomidory, jajko, kukurydza, oliwki, ogorek...wkladam co mam ), lubie tez salatke z avocado (jem tak 2 razy w tyg) Chleba nie jem, bo nie lubie za bardzo. JAk juz jem to tylko niemiecki ciemny z nasionami.

na kolacje jem 2 razy w tyg lososia z grila, warzya i ziemniaki,
czesto jem shepherds pie ale uzywam do tego quorn. Mozna powiedziec ,ze od ok 3 lat nie jem miesa. Ale to tylko dlatego , ze moj mezczyzna jest wegetarianinem. Czasem zdarzy mi sie zjesc kurczaka.
Jem tez ryz z warzywami i dodaje mine quorn. Na kolacje jem sporo

Oczywiscie zdarza mi sie jesc slodycze czasem, czy loda czy snickersa po prostu jem wszystko ale z umiarem.
to co wymienilam to jem, bo lubie. Moze jak zaczne chodzic na silownie lub cwiczyc to troche zmodyfikuje diete, ale o tym musze poczytac
sprawdziłam i okazuje sie że mam przerwe na jeden palec!! nie powinno byc wogóle żadnej przerwy?
czy są na to jakieś skuteczne ćwiczenia? sprawa jest juz dosyc stara w moim przypadku , bo od ostatniej ciązy mineło 12 lat!!
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:20   #3527
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cebulki ja mam przerwe na jeden lub poltora palca i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic. Wiem, ze mozna miec problemy jak ma sie na 2 i wiecej palcow.

Ja gdyby nie to , ze mam malo tluszczu na brzuchu to chyba bym nie wiedziala , ze mam ta przerwe:confuse d: Troche ja widac...moze nie kazdy od razu widzi ale ja tak

Dziewczyny, warto sprawdzac miesnie brzucha po porodzie. Wpiszcie w google czy youtube sahrmann exercises, albo diastasis recti after pregnancy. Na polskich stronach malo jest info na ten temat.
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 07:52   #3528
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Cebulki ja mam przerwe na jeden lub poltora palca i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic. Wiem, ze mozna miec problemy jak ma sie na 2 i wiecej palcow.

Ja gdyby nie to , ze mam malo tluszczu na brzuchu to chyba bym nie wiedziala , ze mam ta przerwe:confuse d: Troche ja widac...moze nie kazdy od razu widzi ale ja tak

Dziewczyny, warto sprawdzac miesnie brzucha po porodzie. Wpiszcie w google czy youtube sahrmann exercises, albo diastasis recti after pregnancy. Na polskich stronach malo jest info na ten temat.
no właśnie wczoraj przegladałam internet na ten temat i na polskich stronach nie ma praktycznie nic!!!! musze zacząć coś ćwiczyc konkretnie na ta przypadlość - moze da sie coś jeszcze zrobic
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:19   #3529
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Cebulki ja mam przerwe na jeden lub poltora palca i nie wiem czy da sie cos z tym zrobic. Wiem, ze mozna miec problemy jak ma sie na 2 i wiecej palcow.

Ja gdyby nie to , ze mam malo tluszczu na brzuchu to chyba bym nie wiedziala , ze mam ta przerwe:confuse d: Troche ja widac...moze nie kazdy od razu widzi ale ja tak

Dziewczyny, warto sprawdzac miesnie brzucha po porodzie. Wpiszcie w google czy youtube sahrmann exercises, albo diastasis recti after pregnancy. Na polskich stronach malo jest info na ten temat.
Chyba też zacznę ćwiczyć bo mam przerwę na około jeden palec. Właśnie oglądałam ćwiczenia i chyba dam radę. Nie wiem tylko po ile powtórzeń ich robić i jak długo. Może macie takie informacje.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 10:58   #3530
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Chyba też zacznę ćwiczyć bo mam przerwę na około jeden palec. Właśnie oglądałam ćwiczenia i chyba dam radę. Nie wiem tylko po ile powtórzeń ich robić i jak długo. Może macie takie informacje.
jakie cwiczenia bedziesz wykonywac?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 11:16   #3531
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
jakie cwiczenia bedziesz wykonywac?
Zrobiłam tak jak koleżanka wyżej polecała i wpisałam na youtube "sahrmamm exercises" i wyskoczyło kilka filmików. Wybrałam jedną serię i chcę je spróbować.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:02   #3532
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Ja też robię te ćwiczenia z youtube. Te z serii 5ciu http://www.youtube.com/watch?v=lbWSwjVHTvM. Całkiem przyjemne. Myślę, że najważniejszy przy nich jest właściwy oddech.
Czy jest jeszcze ktoś kto wierzy, że one poskutkują?
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2012-07-24 o 14:05
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:07   #3533
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Ja też robię te ćwiczenia z youtube. Te z serii 5ciu http://www.youtube.com/watch?v=lbWSwjVHTvM. Całkiem przyjemne. Myślę, że najważniejszy przy nich jest właściwy oddech.
Czy jest jeszcze ktoś kto wierzy, że one poskutkują?
Mam zamiar od dzisiaj robić te same. Czy poskutkują? Mam nadzieję
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 13:01   #3534
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez magdalena111190 Pokaż wiadomość
Oto moj brzuszek
Fajowa sylwetka co ćwiczysz? jak wygląda Twoja dieta?
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:40   #3535
magdalena111190
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Biegam na biezni diety jako takiej nie mam , staram sie nie jesc pozno Kiedys cwiczylam a6w konczylam jedna i zaczynalam nastepnego dnia nastepna ale zabardzo mam chory kregoslup zeby moc dalej robic 6

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Fajowa sylwetka co ćwiczysz? jak wygląda Twoja dieta?
Biegam na biezni diety jako takiej nie mam staram sie nie jest po 18. Robilam a6w tak ze koinczylam jedna i zaczynalam nastepna ale niestety mam za bardzo chory kregoslup zeby dalej tak cwiczyc

Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2012-07-25 o 20:33
magdalena111190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 16:09   #3536
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

mam pytanko do tych ktore robiły a6w jesli moj brzuszek nie jest idealny i znajduje sie na nim troche tluszczyku to zobacze jakies efekty po a6w? i jakie cwiczenia moglabym wykonywac na jak najszybsze spalenie tego tluszczu?
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:13   #3537
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
mam pytanko do tych ktore robiły a6w jesli moj brzuszek nie jest idealny i znajduje sie na nim troche tluszczyku to zobacze jakies efekty po a6w? i jakie cwiczenia moglabym wykonywac na jak najszybsze spalenie tego tluszczu?
Na tłuszcz pomogą tylko aeroby tzn. rower, step, aerobic, pływanie, orbitrek itp. I nie jakieś wolne tępo tylko tak w miarę intensywnie.

A z A6W uważaj bo można sobie nieźle nadwyrężyć kręgosłup.
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:17   #3538
magdalll
Raczkowanie
 
Avatar magdalll
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 326
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

hmm, kręgosłup? mam spore problemy z kręgosłupem, lekarze zalecają rehabilitacje, ale myslalam ze wszystkiego typu cwiczenia są wzkazane i nie zaszkodzą...
__________________


magdalll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:22   #3539
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez magdalll Pokaż wiadomość
hmm, kręgosłup? mam spore problemy z kręgosłupem, lekarze zalecają rehabilitacje, ale myslalam ze wszystkiego typu cwiczenia są wzkazane i nie zaszkodzą...
To nie polecam A6W. Sama mam problemy z kręgosłupem. Raz a6w udało mi się zrobić, ale za drugim razem po kilku dniach rano nie mogłam wstać z łóżka, odjęło mi całkiem nogi - to nie było miłe. Brałam zastrzyki, tabletki, ale do tej pory mam uszkodzony nerw i dziwne uczucie w prawej nodze.

Jeżeli chcesz ćwiczyć brzuszki to polecam 8 min abs. Fajne ćwiczenia, a też dają popalić.
http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 08:38   #3540
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
To nie polecam A6W. Sama mam problemy z kręgosłupem. Raz a6w udało mi się zrobić, ale za drugim razem po kilku dniach rano nie mogłam wstać z łóżka, odjęło mi całkiem nogi - to nie było miłe. Brałam zastrzyki, tabletki, ale do tej pory mam uszkodzony nerw i dziwne uczucie w prawej nodze.

Jeżeli chcesz ćwiczyć brzuszki to polecam 8 min abs. Fajne ćwiczenia, a też dają popalić.
http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
jak często robić 8min abs by uzyskać jakiś efekt?
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 21:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.