* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 18:47   #3361
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwonka jak tam ? trzymasz sie jakosc ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 23:00   #3362
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzięki Monka, próbuję
Napisać można dużo i dużo jest napisane. Plączą się słowa, że spieszmy się ..., bo tak szybko...
A chyba chodzi o to by być bardziej uważnym, cierpliwym, przyjaznym, bliskim, a wtedy jest szansa, że przegapimy mniej...że może zobaczymy coś, co jest jeszcze mało jest widoczne.
Patrzę na Marsię, tu każdy dzien jest inny, widzę jak rośnie i chcialabym wszystko móc zapamietać. Być przy niej, jak się rozwija dojrzewa,
Mam nadzieję, że nie będę niczego żałować.
Odezwę się jak mi przejdzie nastrój kijowy.
Ściskam Was ciepło - u mnie dziś zimno, pada śnieg więc idę w łoże. Jasiek coś znowu komponuje ( od dwóch lat zajmuje się jazz'em i zamierza zawodowo się nim zajmować) _ swoją drogą, masakra od tego słuchania chyba depresji dostanę....
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 17:37   #3363
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Napewno ci jest teraz trudno, musi sobie to jakos poukładać , cieżko w takich sytuacjach cokolwiek radzić , bo żadna rada nie ukoi bólu. Trzymaj sie i mam nadzieje ze z każdym dniem , miesiącem łatwiej bedzie ci sie odnaleźć w tej codzienności .
Bardzo mądre i prawdziwe słowa napisałas. Cudze nieszczęście otrzezwia , musimy o tym pamiętać, bo łatwo jest sie porwać prozie dnia codziennego i zapominamy co tak naprawdę jest ważne w życiu.
Nic nie pisałas ze młody ma taki dryg do muzyki , wow aż w szoku jeste. Jak będziesz miała ochotę to napisz wiecej. Jezz to taka muzyka duszy .


Reszta po kopie odemnie ma .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 20:35   #3364
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Nie wiem, jak Wy ale ja nigdy nie wiem co pisac po takich wiadomosciach ( smierc ) od Was :/ Zawsze sie zastanawiam, przeciez nie bede pisac o dietach, kosmetykach itd... jak wiem, ze jedna z nas przezywa traume....

Zagladam codziennie i nie wiem co pisac.

U nas po staremu. Snieg sypie, drogi nieprzejezdne, ciezko nawet nam do pracy dojezdzac.

A co u Was ?

Iwona
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 21:26   #3365
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka nie ty jedna , ta sa przykre chwile i ciezko cokolwiek pisac .

Mysle , ze Iwona byla by niezadowolona, gdybysmy przestaly pisac , pewnie wpada tutaj i traktuje to jako odskocznie i wsparcie z naszej strony .

Ja jestem troche uziemiona , bom sierota , w poniedzialek cwiczylam , chcialm chyba za duzo . Bo zaliczylam bieg, potem cwiczenia z Zuzka a potem robilam fit test z HiiT , dawne BRTV i przy 7 cwiczeniu , polecialam na ziemie . Noga zle stanelam , cos mi chruplo,myslalam, ze zlamana. Reka obita, plecy obite i noga stluczona . Juz chodze normanie , ale przy gwaltownych szybkich ruchach dalej boli, wiec gnije na kanapie .

Sniezynka jak tam ten remont u was ? robilas cos? Jak tak to poka foty .
Do mnie wujek przyjedzie, wlasnie z nim gadalam, w sobote niedziele da mi znac, czy na dniach moze wpasc czy po jednym zleceniu. Podjarana jestem mega , bo mam dosc juz tej gory zwlaszcza lazienki, jest w mega oplakanym stanie . Po zakupie domu nic z nia jeszcze nie robilismy. Grubsszyremont zrobimy a potem powoli jzu tylko dekoracje dolu i gory nam zostanie. Na dole mam jeszcze puste sciany. Czekam az kanape kupimy, ale zakup mozliwy jest dopiero po remoncie gory . Potem wyjscie na prosta i mozna myslec.

U nas sniegu NULL, ale moze moze bedzie jutro w nocy , bosz my z chlopakami juz na szpilkach siedzimy bo chcemy snieg .

Wczoraj sankami po domu smigali .

Tak leci , dzien bez podniety . Na loozie. Sprzatanie , gotowanie i tak w kolko .

Iwonka

Reszta ehhhh same wiecie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 13:24   #3366
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka uważaj trochę

ja was czytam ale nie am jakiejś weny do pisania
od srody znowu jestem w pracy i mam tego dość dużo, po tygodniowej przerwie
małego znowu mi zsypało we wtorek - masakra, ale zaczyna mu wysypka schodzić
Iza od wtorku też w domu - było podejrzenie grypy ale jakiś wirus grypopodobny
i dobrze bo ona nie ma czasu chorować - a to choinka, występ w MDK na dzień Babci i Dziadka no i w szkole
ile było awanturzenia u doktorki - jak to ona nie moze iść ale ona to itd. No i doktorka sie zgodziła jesli będzie OK
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 21:02   #3367
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Madzia ale jak co ? i co to w koncu bylo ?
Dobrze, ze nie grypa , masakra co sie teraz dzieje . Tak sie wyklucala z doktorka ? aparatka no .

Ja z moim tez ide , bo kataru nie ma, ale taki jakby nos zatkany, suchy w sumie to juz chyba mu przeszlo, nie wiem co to. Nie dalo sie wysmarkac, nawet mu czyscilam tym odkurzaczem, ale nic nie szlo . nie wiem . Poobseruje na dniach i jak cos to odwolam wizyte , zeby miejsca nie zajmowac.

u nas dzis snieg spadl , z malym bylam na spcerze, mlody w szkole wiec sie nie zalapal . Troche popruszylo teraz ale przestalo . Ciapa sie juz zrobila w sumie juz rano bylo
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 07:01   #3368
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

u Grzesia po tej szkarlatynie po tygodniu zaczeło go sypać - całego jedna wielka krosta - byłam u doktorki i ona stwierdziła, ze to alergiczne, i wiem chyba po czym, więcej mu tego nie dam do jedzenia
Iza tak ona się wykłóca wszędzie - taka tupeciara

a śnieg widziałąm na FB
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 20:14   #3369
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- no slyszalam, ze niezle u Was sniegu popadalo Mam kolezanke w Londynie i wczoraj do mnie dzwonila [ 4 godziny gadalysmy )i cieszyla sie jak male dziecko, ze sniezek spadl

U mnie jakos leci, tradycyjnie dietka

Cos nie mam dzisiaj humoru, wszystko mnie wkurza i chodze, jak tykajaca bomba :/
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:03   #3370
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U nas wczoraj juz tylko resztki, ale jak jechalismy na zakupy to jakies 10-20 km od nas to zima normalnie , my jestesmy nizej wiec to pewnie dla tego.

dieta dieta nie ma jak dieta, a jak z mloda kiedy ma zabieg? a ty dalej myslisz o swojej operacji ? Ja przedwczoraj pokazywalam wizualizacje mojemu co i jak Moze ciotka ci sie zbliza, albo taki dzien .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:30   #3371
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hey dziewczyny. Znowu ta okropna cisza... :/

Sama wprawdzie nie mam czasu, ostatnio u mnie duuuzo sie dzieje, dlatego wpadlam tylko napisac najwazniejsze

Olivia juz jest po operacji, tydzien wczesniej niz planowano. Duzo dzieci chorych, wiec mieli wolne miejsca i zadzwonili i zapytali czy mozemy zrobic wczesniej operacje, a ze byla zdrowa to sie zgodzilismy. Byla dzielna jak nie wiem, ale ja za to... szkoda gadac.

Otworzylam firme

Zamowilam pedzle z Sigmy i mam teraz klopot. Urzad celny przechwycil paczke i malo tego, ze musze doplacic 20 % podatku, to musze jeszcze po nie jechac i osobiscie odebrac ;( Za kazdy dzien licza sobie 0,50 centow. Dlatego zaraz jade. Troche drogo mnie ta przyjemnosc wyniosla...

Reszte napisze pozniej, bo zaraz wyruszam w podroz do Urzedu celnego.

Do pozniej ( mam nadzieje )
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 10:56   #3372
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dziewczyny sorki, ze nie piszę ale od ponad miesiąca Ala nie chodzi do przedszkola a ja jak tylko mam czas żeby siąść do kompa to obrabiam fotki i przygotowuję aukcje... Strasznie pracochłonna i przede wszystkim czasochłonna ta robota..

Ala po zapaleniu zatok poszła na 5 dni do przedszkola i skończyło sie tym razem masakrycznym zapaleniem uszu... Jest znowu na antybiotyku, dostała masę leków bo to nienormalne żeby w tak krótkim czasie znowu zachorować. Albo nie była doleczona albo jest alergiczką. Co prawda robiłam jej ostatnio badania i nic nie wyszło, ale to nie znaczy ze nie jest.. Nie wiem już. W każdym razie teraz za szybko nie puszczę jej do przedszkola, pójdzie może za dwa tygodnie, albo i później.

Śnieżynko super z tą operacją Na pewno bardzo to przeżywałaś, ja sobie nie wyobrażam...
Co za firma, ale jesteś. Czemu nie napisałaś co będziesz robić? Ma to coś wspólnego z tymi pędzlami ?
U nas dzis sie pojawiła informacja że można składać wnioski o dofinansowanie, pewnie w przyszłym tygodniu złożę - trzymajcie kciuki, proszę
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 22:46   #3373
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- duzo zdrowka dla Alicji Szczescie w nieszczesciu, ze nie pracujesz, bo nieciekawie by bylo gdybys musiala tak czesto chodzic na zwolnienie Wychodza dzieci w przedszkolu na dwor ?? Pytam, bo u nas prawie w kazda pogode wychodza i dzieci same sie ubieraja i baardzo czesto "cos" maja jak nie grypy to zapalenie uszu wlasnie... Moze gdzies ja przewialo

Przed operacja musieli Olivii wygolic dosyc spory kawalek nad uszami, jak to widzialam to od razu w ryk, niby nic tylko wlosy a jednak cos mnie wzielo i dojsc do siebie nie moglam...

Firme ktora otworzylam nie ma nic wspolnego z pedzlami Firma sprzatajaca. Juz mam pierwsze zlecenie ( bardzo duze )i musze zatrudnic pracownika Jak tak dalej pojdzie to bede cala happy

Naturalnie trzymam kciuki, zeby Tobie sie powiodlo. Skad bedziesz brala ubrania ????

Moje pedzle wyniosly mnie ponad 200 €

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2013-02-04 o 22:48
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:36   #3374
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko to suuuper!!! Długo myślałaś o firmie? Czy to bardziej taka spontaniczna decyzja? Masz maszyny? Co to za zlecenie? Naprawdę bardzo sie cieszę i życzę żeby sie wiodło

A jak Olivia to zniosła? To golenie, całą operacje? Jak sie czuje? Boli ją? Kiedy zdjecie szwów? Pewnie nosi opatrunek?

Matko, strasznie drogo Cie wyniosły te pędzle... Ile normalnie kosztują?

Ciągle szukam dobrej hurtowni/dostawcy. Nawiazałam kontakt z dwiema firmami z Anglii, pewnie kupię na próbę, ceny są bardzo różne, mnie interesuje tylko najlepszy towar w bardzo dobrym i idealnym stanie. Wcale nie jest łatwo o taki.. A dostawcy też kombinują jak mogą aby jak najwięcej ukręcić dla siebie...

Dzieciaki na dwór wychodzą, ale myślę ze to nie dlatego. Przede wszystkim dzieci przychodzą chorei zarażają sie nawzajem, niestety..
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2013-02-08 o 21:37
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 01:02   #3375
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ogolnie tojestem zla .Nie bede pisac sama do siebie,Wychodzi na to ,ze tylko ja jestem nie rob bo nic narazie nie robie w kierunku rozwoju . Nawet nie wiem jak zaczac.

Sniezynka UUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFF na szczescie wszysko juz za wami, wlosy odrosna .
ZA FIRME
Trzymam kciuki,ale cipko pisz czesciej

Dori , mam nadzieje , zez Aluska juz okey, ja faszeruje moich miodemm manuka i olejem z czarnuszki, Mlody miaal jakas temp. ale mu minelo
.

Ja dalej w domu, ile to juz lat? 7 prawie . cIEZKO mi dupe ruszyc , brak motywacji, checi, mozliwosci.

Dzis moj wujek przyjechal,robimy remont gory, lazienka, i gladz w pokojach


Na swieta moze pojade do pl. Sniezynka a ty?bysmy sie spotkaly cipko, gdzies, chocby na impezie drin za drinem kieroe znajde . albo bysmy o Doridee wpadlay OOO
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:13   #3376
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Daje tylko znac, ze przyczytalam i bede dzis wieczorem, bo musze na kompie bajki dzieciom wlaczyc
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 20:41   #3377
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Śnieżynko to suuuper!!! Długo myślałaś o firmie? Czy to bardziej taka spontaniczna decyzja? Masz maszyny? Co to za zlecenie? Naprawdę bardzo sie cieszę i życzę żeby sie wiodło
W zasadzie dlugo nie myslalam Zaproponowala mi to moje obecna szefowa, wiec dlugo sie nie zastanawiajac zrobilam co trzeba i firma jest. Wprawdzie na mojego meza, bo ja za duzo bym stracila na wszelkiego rodzaju oplaty, ale jest. Poki co nie mamy zadnych maszyn, zlecenie ktore dostalismy to tam gdzie teraz pracuje mam robic na wlasna reke ( byslysmy we 3 ) Jesli dojdzie do tego cos jeszcze i beda potrzebne maszyny to mysle, ze klopotu nie bedzie, bo "pare groszy" mam oszczedzone wiec jak bedzie trzeba cos kupic to tylko bedzie trzeba wiedziec co

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
A jak Olivia to zniosła? To golenie, całą operacje? Jak sie czuje? Boli ją? Kiedy zdjecie szwów? Pewnie nosi opatrunek?
Olivia byla bardzo dzielna, w ogole nie plakala, zero stresu Przy goleniu byla troche smutna, bo wlosy ma naprawde dlugie i tak spadaly na podloge to tylko z coraz smutniejszym wzrokiem na mnie patrzyla, a ja durna zamiast ja pocieszac rozplakalam sie, TZet mnie troche zjechal, ze jak moge, tak przy dziecku, lekarzach itd.. ( pozniej jadac juz do domu, powiedzial, ze opieprzyl mnie bo sam byl krotko przed ) Nie bolalo, bo dostawala przez 2 dni co 4 godziny leki przeciwbolowe. Na zdjecie szwow jedziemy jutro na 17:00, opatrunek dostanie nowy i musi go jeszcze przez kolejne 4 tyg. nosic. Za chwilke wkleje zdjecia do Albumu, zobaczycie jak to mniej wiecej wygladalo.

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Matko, strasznie drogo Cie wyniosły te pędzle... Ile normalnie kosztują?
http://www.sigmabeauty.com/Sigma_12_...ua_p/ckc04.htm

Kosztuja 120 $ wychodzi 89 € ale do tego zamowilam to:

http://www.sigmabeauty.com/Beauty_Ex...it_p/ep005.htm

za 69 $- 51 €
wychodzi w sumie 140 € + wysylka. Takze nieco przeplacilam A tylko dlatego, ze nakleili na karton cene, za ktora kupilam, bo do 25 € jestem zwolniona z podatku. Juz nie raz zamawialam cos i znnych krajow i nigdy nie placilam, bo nie pisali ceny na opakowaniu.

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Ciągle szukam dobrej hurtowni/dostawcy. Nawiazałam kontakt z dwiema firmami z Anglii, pewnie kupię na próbę, ceny są bardzo różne, mnie interesuje tylko najlepszy towar w bardzo dobrym i idealnym stanie. Wcale nie jest łatwo o taki.. A dostawcy też kombinują jak mogą aby jak najwięcej ukręcić dla siebie...
Ja Ciebie podziwiam za te aukcje, nie raz sama cos sprzedaje na Ebay i wiem ile to jest pracy. Kazda rzecz z osobna trzeba dokladnie opisac, zdjec narobic, pomierzyc itd... Mam nadzieje, ze uda Ci sie i bedziesz super zadowolona

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Dzieciaki na dwór wychodzą, ale myślę ze to nie dlatego. Przede wszystkim dzieci przychodzą chorei zarażają sie nawzajem, niestety..
U nas tez duzo dzieci przychodzi chorych i tak to wlasnie pozniej skutkuje. Ale swoja droga, bawia sie w piaskownicy pelnej sniegu, ubranych byle jak, przemarzniete... wkurza mnie to niemilosiernie.

A jak z Alicja lepiej juz ???

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ogolnie tojestem zla .Nie bede pisac sama do siebie,Wychodzi na to ,ze tylko ja jestem nie rob bo nic narazie nie robie w kierunku rozwoju . Nawet nie wiem jak zaczac.

Sniezynka UUUUUUUUUUUUUUUUUFFFFFF na szczescie wszysko juz za wami, wlosy odrosna .
ZA FIRME

Ja dalej w domu, ile to juz lat? 7 prawie cIEZKO mi dupe ruszyc , brak motywacji, checi, mozliwosci.
Dzis moj wujek przyjechal,robimy remont gory, lazienka, i gladz w pokojach
Na swieta moze pojade do pl. Sniezynka a ty?bysmy sie spotkaly cipko, gdzies, chocby na impezie drin za drinem kieroe znajde albo bysmy o Doridee wpadlay OOO
Monka perlo Ty moja Bede w PL w czerwcu, moja mama ma 50-tke i robie jej niespodzianke ( zapraszam 20 osob na impreze do restauracji ) takze ja jestem jak najbardziej za spotkaniem Na swieta nie dam rady- za duzo mam pracy.
Pokaz pozniej zdjecia po remoncie My remontujemy teraz piwnice, jestesmy juz w polowie ale nadal pracy w ... i jeszcze troche

Ide po kabel, wkleje kilka zdjec do albumu.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Monka nie narzekaj, ze piszesz sama do siebie, juz ja widze jak Ci codziennie postow przybywa Jedziesz ostro z tym koksem
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 07:41   #3378
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Ogolnie tojestem zla .Nie bede pisac sama do siebie,Wychodzi na to ,ze tylko ja jestem nie rob
jak możesz
ja sie przyznam, ze ciężko mi ruszyć tyłęk i coś napisać, zresztą też nie mam nic ciekawego do pisania, bo i co - że chore a u mnie nic ciekawego?

Śnieżynka super, ze jesteście już po - zdrówka i za firmę

Doridee a dajesz małęj coś na wzmocnienie?

ja chyba kupię sok z noni, zastanawiam sie nad nim
teraz daje sambucol - i nie jest najgorzej

jestem na urlopie bo Iza ma ferie - a styczeń nas kosztował i nie mamy kasy na opiekunkę
ale jak na złość coś mała ma katar i z sanek narazie nici, bałan też poczeka
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 08:47   #3379
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

dobry

Madzia a no właśnie tak cieżko sie zebrać do pisania tobie komuś i niekt nie pisze a potem zdziwko co tu tak cicho
A co ci znowu sie pochorowali? Masakra z tymi chorobami, muszą sie wychorowac. Moj młody miał temperaturę i przez tydz nie chodził do szkoły . Byłam 2 razy z nim u lekarza, płuca oskrzela czyste. Chyba jakiś wirus bo koleżanki cora tez tak miała.

Doride to czekaj , juz cos dzialasz masz stronę? Czy jeszcze nie? Wiesz jak juz jest bedzie to linka wklej i będziemy opczajac. Ryszardzie z tym na Allegro czy jeszcze ebay ? Jak to jest. A jak twoje zdrowie?
Ja tak czytałam ostatnio o tarczycy i wpadło mi w oczy " brudne kolana" tyczy sie tez lokci. Ja od kilkunastu dni mam tak suche łokcie ze szok. Nic nie pomaga narazie mam jakiś krem , zobaczymy bo może to chwilowe.

Sniezynka eeee no jak zobaczyłam fotkę to aż sie zasmialam z tych wlosow, toz to teraz taka moda, pól głowy- bok wygolone. No spanikowalas. Idpotrzebnie hehe ale rozumiem bo to ogólnie stres i najmniejsza rzecz może wyprowadzić z równowagi. Dziewczyny super, cuda chodzące . Co za remont w piwnicy robisz, przerabiamy na cześć mieszkalna? Mi sie zawsze taka piwnica marzyła , i przerobiona na jakiś fajny klimat.


Wpadam nie mam czasu, remont pełna para. Dziś ostatni raz mogę sie wykąpać , a pózniej tk chyba do sklepu. Dziś kafle wybieram, mamy problem bo te co mi sie podobają z deczka drogie są .


Iwona jak tam ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 11:09   #3380
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

mam nadzieję, ze Izie minie, nie ma temperatury tylko katar i kaszel, pewnie od kataru
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 09:11   #3381
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Tadam, Ala w końcu poszła do przedszkola Ciekawe tylko na jak długo...

Dziewczyna tak tak wpadajcie do mnieeee!!!! Ale by sie działo

Monka jak tam remont? Pokażesz fotki? Oficjalnie jeszcze nie działam, ale korzystam trochę z konta znajomego i troche sprzedaję pomału. Kupiłam troche ciuchów na próbę ale dalej szukam dostawcy. Wniosku jeszcze nie złożyłam bo długo walczyliśmy z nim, naprawdę wypełnic taki wniosek z sensem samemu to nie lada wyczyn, mi oczywiście pomaga tż ale też ostro przeklina. Totalny laik miałby duży problem. Na razie będę tylko działać na allegro, może z czasem zrobię stronę internetową, ale ja chyba wolę licytacje.
Te łokcie moze masz od częstego opierania się na nich, np. w czasie korzystania z kompa? Ja teraz dostałam skierowanie na zrobienie wyników, biopsję mam mieć jakoś w kwietniu i zobaczymy co tam wyjdzie. Generalnie Euthyrox będę już brała pewnie do końca, kwestia tylko dawki.

Śnieżynko jak Monka pisze, Olivia ma teraz super modna fryzurę Nie wygląda to źle A jak tam ona? Jak efekt? Wiesz, moja koleżanka robiła sobie operacje na uszy, jako dorosła dziewczyna (nie wiem czy ma to znaczenie) i wyszło to średnio, nienaturalnie. Nie wiem czy ma takie uszy czy nawalił chirurg?

Jak tam zdrówko u was?
Zmykam do roboty Trzeba korzystać póki mogę na spokojnie popracować.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:32   #3382
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda i jak tam , zdrowi juz?

Doridee oby na dłużej posidziala w tym przedszkolu.
Biopsje , kurde strasznie to brzmi. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale jak samopoczucie , lepiej ?
Nie wiem co z tymi łokciami , dalej mam mega suche , ale fakt nie smaruje bo zapominam przez ten remont, nie wiem nawet gdzie krem .

Remont w trakcie. Kafelki na ścianie juz są , jutro chyba podłoga czy cus . Wujek w poniedziałek za tydz jedzie , teraz w sklepie kuchnie robi .
W pokojach bialutko , potem wymiana wykladzin na spokojnie . Problem bedzie u nas ale to zobaczymy . Fotki dam , jak to mniejwiecej wyglada , no biało , jasno . Troche roboty jeszcze bedzie z dekorowaniem ale to tez na lajcie.
Teraz do pl na święta jadę , 1 kwietnia , kazalam zeby babci nic nie mowili, to zdziwko walnie no chyba ze ktos przypucuje. Dzieciaki tez nie wiedza , powiem im dzien przed albo w ten sam , przy pakowaniu, bo bedą szmaty sobie wybierać .

Śnieżynka poka fotki modelki jak tam Mloda ? Zadowolona jesteś , juz pewnie cos widać

Iwonka trzymasz sie?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:54   #3383
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

no zdrowi (myślę, ze tak)
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 09:29   #3384
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześc dziewczynki.
W końcu mam trochę weny ,zęby się odezwac ,bo ,jak rok mi sie fajnie zaczął ,to potem było już tylko w dół.

W styczniu zmarł mój ojciec , nie było między nami fajnie ,ale jednak ...
Na dwa tygodnie przyleciała moja mama ,więc lekki zamieszanie było.

Byłam w szpitalu ,miałam pobierany wycinek bo ciągle miałam niedobre wyniki ginekologiczne, ale wynik wyszedł przyzwoity. Niemniej musze ciagle się kontrolowac ,bo jakiś tam zaczątek do niedobrych spraw jest.
Teraz robię remont ,taki całkiem spory ,bo z burzeniem scian.
Dobrze ,że mam osobistego wykonawcę ,więc robi dokładnie i za free.
Ale kasa i tak ucieka jak szalona.

Dzieci na szczęscie zdrowe . Zapisałam Ninkę do szkoły ,jeśli dobrze pójdzie to będzie miała tę samą wychowawczynie co Oskar.

Planuje w maju leciec do USA ,mój chrześniak ma komunię .
Nie mam teraz ,co prawda wizy ,ale dwa razy dostałam to myslę ,ze i trzeci raz też dadzą.

i to chyba na tyle.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 13:24   #3385
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:03   #3386
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć Kochane
Znowu zamilkłam ale chorowaliśmy niestety... Ala po 5 dniach w przedszkolu znowu była chora.. tym razem angina, bardzo wysoka gorączka, prawie 40 st. wzywaliśmy w sobotę lekarkę do domu bo nie nadawała się żeby ja gdziekolwiek wieźć.. Na szczęście antybiotyk szybko podziałał i już następnego dnia staneła na nogi. To w ciągu ostatnich dwóch miesięcy jej trzeci antybiotyk - niedobrze Znowu dwa tygodnie trzymałam ja w domu i wczoraj wróciła do przedszkola, ciekawe na jak długo... Od połowy grudnia była 10 dni w przedszkolu
W między czasie i mnie dopadło, miałam grypę, prawdopodobnię tą świńską bo to ona u nas dominuje podobno (nie robiłam badań wiec 100% pewności nie mam), czułam sie bardzo bardzo źle... Niestety skończyło sie na powikłaniach i potrzebny był antybiotyk. Teraz jest juz git, wróciłam do żywych i śmigam
Byłam dzis na pobraniu krwi, mam wyniki porobić przed biopsją, TSH i fosfor i cos jeszcze ale nie pamiętam.
Wyczekuję juz wiosny, mielismy dwa typowo wiosenne dni, Ala już na rolkach i rowerze śmigała i co.. znowu 20cm śniegu i mrozy A jak u was?

Wiecie, miałam już dawno pisać ale ciagle zapominałam, Ala chodzi na Uniwersytet Dzieci, jak macie możliwość zapisania dzieci to bardzo polecam - rewelacja! Szczególnie te zajęcia dla młodszych dzieci, dużo doświadczeń i warsztatów. Z tego co wiem jest tylko w kilku miastach, oprócz Olsztyna Warszawa, Kraków i Wrocław, tu link: http://www.uniwersytetdzieci.pl/ Zajęcia są w soboty co jakiś czas, czasem co tydzień, dwa lub trzy tygodnie. Dziecko ma indeks i identyfikator jak prawdziwy student Generalnie super sprawa, świetne tematy

Jak tam plany na święta? My pewnie zostaniemy w domku. Wywozimy za to Alę w przyszłym tygodniu do Płońska do babci na parę dni Od środy do niedzieli, ale odpoczniemy

Piszcie co u was? Jak zdrowie? Śniezynka jak firma? Ja dzis w koncu złozyłam wniosek, trzymajcie kciuki prosze

Gosiula dobrze że wyniki dobre, no i trzymaj rękę na pulsie. Pokażesz efekty remontu?

Monka a jak Twój remont? Już po?
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2013-03-12 o 13:04
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 18:49   #3387
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja to mam nosa, wiedzialam, ze ktoras dzisiaj cos skrobnie

Ale ja odpisze troszke pozniej, bo musze dziewczynki polozyc spac.... do pozniej
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 06:21   #3388
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a u nas chorobowo
Iza już chodzi do szkoły, za to Grzesia wyłożyło i mnie, ja chodzę do pracy
Grześ znowu ma krtań i gorączkuje, mnie męczy kaszel ale już mokry a nie suchy

a tak po za tym nic nowego
za tydzień jedziemy z Izką na rewię na lodzie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 21:33   #3389
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka

Śnieżynka jak sie miewa Oliwia? Pewnie już zdążyła zapomnieć o wszystkim? Gratuluje firmy

Doridee jak interes idzie? No szkoda Aluni, że tak choruje a ja wiem dokładnie jak to jest, ale zaraz napisze co u nas się okazało.

monka dawaj fotki tego remontu u Was też tak zimno, gdzie ta wiosna, to nie normalne zeby o tej porze roku było tu tak zimno Jak tam w szkole?

Magda zdrówka życzę Co to za rewia na lodzie?


Jak wiecie Oskar mały nasz chorowitek ciągle był na antybiotyku, wieczne infekcje uszu, katar kaszel. Po wielu wizytach u lekarza, znalazł się w końcu jeden który zdecydował zrobić młodemu badanie krwi aby sprawdzić czy nie jest alergikiem.... i co... oczywiście okazało się że jest ma uczulenie na roztocza i pyłki traw, wykluczyli natomiast pylki drzew i jajka. Od czasu wyniku czyi od 1 tyg Oskar przyjmuje syrop przeciw alergii, kaszel i katar zniknął póki co to porządne sprzątanie juz za nami włacznie z odkurzeniem parowym materaca i całej ramy łóżka. Mam nadzieję, że da rady go odczulić i dobrze że w koncu wiemy co mu dolega, a co za tym idzie wiemy jak zapobiegac temu.
Po z atym u nas ok, czekam na moją mamę za tydzień do nas przylatuje zostanie na swięta nie pamiętam keidy Wielkanoc spędzałyśmy razem.
Pozdrawiam Was i życzę zdrowia dla wszystkich naszych pociech!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:35   #3390
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No tak, mialam wejsc kilka dni temu, ale Olivia mi sie rozchorowala i nie bylo kiedy. Przez kilka dni wymiotowala i do dzisiaj nie mam pojecia dlaczego. Czula sie swietnie, takze nie wiem dlaczego...

Z uszu Olivii jestesmy bardzo zadowolone, jak znajde chwilke to zrobie jej kilka zdjec i pokaze przed i po

Firma idzie super, mam tylko nadzieje ze tak juz pozostanie... Dostalismy kolejne zlecenie, takze git majonez Potrzebuje jeszcze jedna osobe zatrudnic, ale szczerze powiedziawszy ciezko, ciezko... Mam wrazenie, ze wszyscy chcieliby pieniadze za darmo. Teraz remontujemy piwnice ( tam bedzie biuro ) juz powoli konczymy- mysle, jeszcze tak tydzien moze 2 i bedzie gotowa.

Olivia miala pierwsze dyktando, zrobila 2 bledy w zasadzie te same, pomylila P i B, a tak to super. Czyta fajnie, ale mam wrazenie, ze za dlugo... Z matematyki radzi sobie swietnie, w ogole nie musze z nia siedziec, ale jak ma pisac z niemieckiego to obie dostajemy bialej goraczki.

Doridee- jak u Ciebie ?? Kiedy bedziesz wiedziec czy dostaniesz te dotacje ??

Monka- czemu sie nie odzywasz ????

Zancia- zazdroszcze wizyty mamy Ja ostatni raz z rodzina w PL spedzalam Swieta Wielkanocne 8 lat temu... Na pocieszenie moja mam przyjedzie w czerwcu i zostanie do konca sierpnia
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.