Bukiety ślubne - cz. II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 16:09   #3331
beticzka
Raczkowanie
 
Avatar beticzka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 71
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalena dzięki bardzo za radę fajnie że wrzuciłaś tez kilka zdjęć Pozdrawiam serdecznie
beticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 18:14   #3332
Paulisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Suknia b.elegancka prosta w formie z dekoltem w V - proponuje tradycyjny bukiet z kilkoma wiszącymi trawami lub pędami w kolorze różowym (jaśniejsze i ciemniejsze kwiaty).
Pomarańczowy mocno wyciągnie biel i czerń i będą widoczne 3 plamy -Biała czarna i pomarańczowa.
Przy różu efekt całości będzie nieco zatarty.
Na ostatnim zdjęciu taki kształt bukietu jaki bym zastosowała (oczywiście w różowym kolorze)
Ewalena Dzikei za podpowiedz. Juz wim mniej wiecej czego szukac. Pozdrawiam
Paulisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 20:18   #3333
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

[quote
Andziulka, to są małe koszyczki, ale b. sympatyczne i do skrzyneczek prezentowych idealne. Może ciemny koszyczek do ciemnej skrzyneczki. I jeden i drugi nawiązuje do Twego bukietu, także nawet motyw przewodni kwiatowy będzie zachowany.
Jesli już zamawiałaś bukiet, najlepszym rozwiązaniem bedzie zamówienie tam koszyczków, wykorzystanie kwiatów, które kupuje się w pęczkach, korzystnie wpłynie na cenę. Jeśli będziesz chciała, chętnie tym się też zajmę. Ale kompleksowa oprawa florystyczna jest zawsze tańsza.
Pozdrawiam serdecznie[/quote]

Ok, w takim razie wybiorę jeden z tych które wkleiłam,
a jak sądzisz ile może taki koszyczek z kwiatami kosztować - muszę kupić w innej kwiaciarni, bo całą oprawę kwiatową sponsoruje mi wujek i chciałabym sama zapłacić za kwiaty dla rodziców
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 22:50   #3334
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość

Ok, w takim razie wybiorę jeden z tych które wkleiłam,
a jak sądzisz ile może taki koszyczek z kwiatami kosztować - muszę kupić w innej kwiaciarni, bo całą oprawę kwiatową sponsoruje mi wujek i chciałabym sama zapłacić za kwiaty dla rodziców
Myśle, że
zdjecie 1. kosze z kwiatami wys. ok. 50 cm, świeżutkie kwiaty, dorodne róże, staranne wykonanie - ok. 150-170 zł za szt.
zdjęcie 2. koszyczki ok. 30 cm wys. z różami - ok. 100 - 120 zł za szt.

Cena zależy głównie od świeżości i dobrej kondycji kwiatów, ważne wykonanie kompozycji, jakość dodatków - cena może być wyższa bądź niższa.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 06:54   #3335
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

dziękuję Jolu
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:37   #3336
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez madalenadelamur Pokaż wiadomość
A co powiecie na te bukieciki???
Który najbardziej będzie pasował do sukni ecru...
Mam straszny problem z wyborem!!!!
Pozdrówki[IMG]file:///C:/Users/user/Desktop/nasz%20%20%C5%9Blub/porc192xb-300low.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/user/Desktop/nasz%20%20%C5%9Blub/porc192xb-300low.jpg[/IMG]...
Ale znalazłam coś jeszcze i to jest piękne tyle że zamiast zielonych akcentów zaminie je na złote albo pomarańczowe mam sukienkę ecru i złotą biżuterię!
Aby zachować pewien rytm proponuję bukiet o kształcie "rogala"nazywany najczęściej księżycem.Pokazujesz bukiet z cantadeski autorstwa Ani Fudali który stanowił by połowę tego bukietu. Jeśli dodasz z drugiej strony taki sam kształt otrzymasz bukiet o kształcie księzyca. Bukiet może być nieco mniejszy.Jeśli taki nie będzie Ci odpowiadał zostaw tak jak jest.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 13:04   #3337
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Aby zachować pewien rytm proponuję bukiet o kształcie "rogala"nazywany najczęściej księżycem.Pokazujesz bukiet z cantadeski autorstwa Ani Fudali który stanowił by połowę tego bukietu. Jeśli dodasz z drugiej strony taki sam kształt otrzymasz bukiet o kształcie księzyca. Bukiet może być nieco mniejszy.Jeśli taki nie będzie Ci odpowiadał zostaw tak jak jest.
Tez bym zostawiła taki, jak jest, bo rogal będzie za ciężki, a jak rogal będzie mniejszy, bukiet straci swój urok.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:06 Powód: poprawki
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 14:02   #3338
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Hej
Ja juz po slubie......zjawiam sie wiec pokazac swoj bukiet - co zreszta obiecalam EWALENCE.....
Nastapila lekka modyfikacja - zmienil sie kolor sukienki z champagne na ivory....wiec zmienilam kolor kwiatow na moj najukochanszy czerwony (za ktorym Ty Ewalenko chyba mie przepadasz )
Bardzo jestem zadowolona z efektu....
I po stokroc DZIĘKUJĘ Ci EWALENKO za porade
Moj kameliowy bukiet budzil powszechne zachwyty i zaciekawienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7228.jpg (31,6 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7294.jpg (33,9 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7479.jpg (25,9 KB, 157 załadowań)
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:09   #3339
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Hej
Ja juz po slubie......zjawiam sie wiec pokazac swoj bukiet - co zreszta obiecalam EWALENCE.....
Nastapila lekka modyfikacja - zmienil sie kolor sukienki z champagne na ivory....wiec zmienilam kolor kwiatow na moj najukochanszy czerwony (za ktorym Ty Ewalenko chyba mie przepadasz )
Bardzo jestem zadowolona z efektu....
I po stokroc DZIĘKUJĘ Ci EWALENKO za porade
Moj kameliowy bukiet budzil powszechne zachwyty i zaciekawienie
Witam, gratuluję, przepraszam, ale muszę skomentować.
Śliczna naturalna stylizacja Twojej osoby, uwidoczniłaś wszystko, co masz w sobie najpiękniejsze.
Bukiet naprawdę misternie utkany, godny Twej skromnej osoby. Piękny!
Wszystko z wielką klasą.
Dziękujemy za wklejenie zdjęć bukietu.
Gorąco pozdrawiam - Jola D.
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:32   #3340
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witam, gratuluję, przepraszam, ale muszę skomentować.
Śliczna naturalna stylizacja Twojej osoby, uwidoczniłaś wszystko, co masz w sobie najpiękniejsze.
Bukiet naprawdę misternie utkany, godny Twej skromnej osoby. Piękny!
Wszystko z wielką klasą.
Dziękujemy za wklejenie zdjęć bukietu.
Gorąco pozdrawiam - Jola D.
JOLU - dziekuje...nie przepraszaj, ciesze sie ze skomentowalas.
Tym bardziej, ze doskonale ujelas w slowa to co zamierzalismy osiagnac....czyli udalo sie

Dziewczyny - sluchajcie specjalistek, ktore Wam tu doradzaja bo naprawde warto
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 16:25   #3341
stokrotka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mój własny świat...
Wiadomości: 16
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

To mój pierwszy post w tym wątku. W końcu coraz poważniej myślę o bukiecie i stąd moja prośba, moze którąś z Was natchnie, bo ja chyba zbyt wybredna jestem. Niestety nie mam własnych zdjęć w sukni, a szkoda w sumie, bo wydaje mi się, że żadne zdjęcie nie oddaje jej uroku - po prostu to MOJA sukienka i ja się w niej czuję uroczo, choc w necie bym na nią nie spojrzała chyba.
Mam 160 wzrostu, waga chyba normalna, wg opinii innych w tej sukience wygladam jak przy wymiarach 90/60/90 Mam kręcone, ciemnobrązowe włosy sredniej długosci. Suknia w kolorze ecru. Pan Młody niestety niewiele wyższy ode mnie (kilka cm) i bardzo szczupły - taki "chłopczyk" - z ciemnymi włosami. Garnitur prawdopodobnie w kolorze ciemnoczekoladowym.
Marzyły mi sie zawsze tulipany(moje ulubione kwiaty), ale że ślub 29 sierpnia, więc odpadają. Drugi typ to margaretki, ale do tej sukienki raczej nie pasują (chyba). Najchętniej widziałabym bukiet w kolorze ecru lub białym z zielenią (może eustomy z czymś jeszcze?). Nie bardzo podobają mi się wiszące wiązanki, ale nie wiem, co tu pasuje. Mam nadzieję, że jakoś uda sie wszystko pogodzić. Czekam na Wasze propozycje i liczę na pomoc i sugestie.
Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale tak już mam niestety... nie umiem krócej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kellsie.jpg (20,8 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kellsie0.jpg (59,5 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia%2024358_3.jpg (37,6 KB, 95 załadowań)
stokrotka102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 17:19   #3342
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Witajcie
Chcę poradzić się w sprawie bukietu ślubnego. Ślub będę miała na początku września, sukienka taka jak w załączniku, tyle że będzie biała-na dole ma tiul w kropki, a na gorsecie jest dużo cyrkonii swarovskiego (opalizują na tęczowo). Dodam, że jestem dość niska-162 cm (do tego 5cm obcas) i szczupła, Narzeczony 175 cm. Włosy ciemny blond/jasny brąz, raczej będą upięte.

Myślałam o bukiecie z cantadeski, jeśli chodzi o kolor, nie podobają mi się jedynie takie pomarańczowe/herbaciane. Czy taki bukiet byłby odpowiedni? Jaki kolor cantadeski jest najłatwiej dostępny?

Co innego mogłybyście mi jeszcze polecić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1r.jpg (28,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2r.jpg (27,8 KB, 57 załadowań)
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:13   #3343
madalenadelamur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 27
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewalena Pięknie dziękuję Ci za pomoc i serdecznie POZDRAWIAM...Trzymaj się cieplutko
madalenadelamur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 22:03   #3344
andzia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 221
GG do andzia0401
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

No to ja również proszę o poradę jaki bukiet?? Mam 170 wzrostu, włosy będą przedłużane do pasa blond. TZ jest wyższy odemnie 185wzrostu i dwa razy taki jak ja dość potężny. Kolory nasze to srebrny i ecri dekoracja sali. Wklejam fotki sukni na mnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5130235.jpg (141,5 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5130231.jpg (140,1 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5130228.jpg (141,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5130233.jpg (132,9 KB, 91 załadowań)
andzia0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 10:35   #3345
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez poppppy Pokaż wiadomość
Hej
Ja juz po slubie......zjawiam sie wiec pokazac swoj bukiet - co zreszta obiecalam EWALENCE.....
Nastapila lekka modyfikacja - zmienil sie kolor sukienki z champagne na ivory....wiec zmienilam kolor kwiatow na moj najukochanszy czerwony (za ktorym Ty Ewalenko chyba mie przepadasz )
Bardzo jestem zadowolona z efektu....
I po stokroc DZIĘKUJĘ Ci EWALENKO za porade
Moj kameliowy bukiet budzil powszechne zachwyty i zaciekawienie
Dzięki za pochwały -jestem próżna więc lubię jak mnie chwalą!!!
Bukiet naprawdę piękny, bardzo ciekawie wykonany, widzę dwa rodzaje ptaków -goździk i róża. jeśli masz zdjęcie samego bukietu poproszę o przesłąnie na ewalena@vp.pl. Chciała bym go mieć w swoich zbiorach bo jest naprawdę znakomity. Przypomnij nam kto Ci ten bukiet wykonał, może przyda się innym PM.
Pozdrawiam i życzę szerokiej i gładkiej drogi nowego życia.
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:11   #3346
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ewalena Pokaż wiadomość
Dzięki za pochwały -jestem próżna więc lubię jak mnie chwalą!!!
Bukiet naprawdę piękny, bardzo ciekawie wykonany, widzę dwa rodzaje ptaków -goździk i róża. jeśli masz zdjęcie samego bukietu poproszę o przesłąnie na ewalena@vp.pl. Chciała bym go mieć w swoich zbiorach bo jest naprawdę znakomity. Przypomnij nam kto Ci ten bukiet wykonał, może przyda się innym PM.
Pozdrawiam i życzę szerokiej i gładkiej drogi nowego życia.
EWALENKO - dziekuje
Fotki oczywiscie wysle...
Mam takie ktore sama robilam - niestety dopiero po przyjeciu, wiec nie byl juz max. swiezy, ale wczesnie zabraklo czasu...
I masz racje...sa platki gozdzika - kilka takich platkow powtarza sie w stroiku do wlosow i butonierkach dla naszych synkow
A motyw pajeczynki z bukietu - w butonierce TZ-ta

A florystka to KATARZYNA NAWROT http://www.florysta.net/
Gorąco polecam
__________________
MOJA BIŻUTERIA
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:17   #3347
mokka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

poppppy śliczny bukiecik A czy możesz zdradzić ile kosztował? Bo też jestem z Wrocka i nadal szukam jakiejś dobrej kwiaciarni/florystki.

Pozdrawiam i życzę szczęścia na nowej drodze życia
__________________
Nasz ślub 27.06.2009 r.
mokka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:42   #3348
poppppy
Zadomowienie
 
Avatar poppppy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 218
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez mokka83 Pokaż wiadomość
poppppy śliczny bukiecik A czy możesz zdradzić ile kosztował? Bo też jestem z Wrocka i nadal szukam jakiejś dobrej kwiaciarni/florystki.

Pozdrawiam i życzę szczęścia na nowej drodze życia
Dziekuje MOKKA....pewnie ze mozna - kosztowal 200 zl
EWALENKO - mam nadzieje ze mail dotarl...
__________________
MOJA BIŻUTERIA

Edytowane przez poppppy
Czas edycji: 2009-05-15 o 13:49
poppppy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 13:55   #3349
ewalena
Zadomowienie
 
Avatar ewalena
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 586
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez stokrotka102 Pokaż wiadomość
To mój pierwszy post w tym wątku. W końcu coraz poważniej myślę o bukiecie i stąd moja prośba, moze którąś z Was natchnie, bo ja chyba zbyt wybredna jestem. Niestety nie mam własnych zdjęć w sukni, a szkoda w sumie, bo wydaje mi się, że żadne zdjęcie nie oddaje jej uroku - po prostu to MOJA sukienka i ja się w niej czuję uroczo, choc w necie bym na nią nie spojrzała chyba.
Mam 160 wzrostu, waga chyba normalna, wg opinii innych w tej sukience wygladam jak przy wymiarach 90/60/90 Mam kręcone, ciemnobrązowe włosy sredniej długosci. Suknia w kolorze ecru. Pan Młody niestety niewiele wyższy ode mnie (kilka cm) i bardzo szczupły - taki "chłopczyk" - z ciemnymi włosami. Garnitur prawdopodobnie w kolorze ciemnoczekoladowym.
Marzyły mi sie zawsze tulipany(moje ulubione kwiaty), ale że ślub 29 sierpnia, więc odpadają. Drugi typ to margaretki, ale do tej sukienki raczej nie pasują (chyba). Najchętniej widziałabym bukiet w kolorze ecru lub białym z zielenią (może eustomy z czymś jeszcze?). Nie bardzo podobają mi się wiszące wiązanki, ale nie wiem, co tu pasuje. Mam nadzieję, że jakoś uda sie wszystko pogodzić. Czekam na Wasze propozycje i liczę na pomoc i sugestie.
Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale tak już mam niestety... nie umiem krócej...

Bukiet powinien być niewielki i na pewno nie wydłużony. Ma stanowić jedynie uzupełnienie i nie może wybijać się na pierwszy plan bo was przytłoczy.
Na zdjęciach moje propozycje. Każdy z nich można dostosować kolorystycznie. Mnie bardzo podoba się 1 lekki i 4 nie banalny. 6 i 7 mają ciekawe rączki a kwiaty są jak by dodatkiem co znalazło by uzasadnienie do tej sukni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 29 copy.jpg (90,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 91_max.jpg (16,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg perła.jpg (39,6 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 456tre.jpg (39,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2062.jpg (16,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2039.jpg (11,8 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2635.jpg (43,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uuu7.jpg (20,7 KB, 36 załadowań)
ewalena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 15:12   #3350
stokrotka102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: mój własny świat...
Wiadomości: 16
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ewaleno, dziękuję za fachowe oko. Widzę, że całkiem dobrze celuję z moimi wyobrażeniami w te bukiety. Podobają mi się właśnie w stylu tych zaproponowanych przez Ciebie. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Nie jestem z Wrocławia, więc na florystkę nie mam raczej co liczyć Ale w moim miescie jest kilka kwiaciarni, o których wiem, że tworzone są w nich ładne kompozycje, które mi się zwykle podobają, więc mam nadzieję, że coś się uda stworzyć.
Gdyby ktos miał inne pomysły jeszcze, zdjęcia, to poproszę.
Jeszcze raz, ewaleno, dziękuję za poswięcenie mi chwili.

Edytowane przez stokrotka102
Czas edycji: 2009-05-15 o 15:13
stokrotka102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 08:53   #3351
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Przypominam się
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 10:20   #3352
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Witajcie
Chcę poradzić się w sprawie bukietu ślubnego. Ślub będę miała na początku września, sukienka taka jak w załączniku, tyle że będzie biała-na dole ma tiul w kropki, a na gorsecie jest dużo cyrkonii swarovskiego (opalizują na tęczowo). Dodam, że jestem dość niska-ormą 162 cm (do tego 5cm obcas) i szczupła, Narzeczony 175 cm. Włosy ciemny blond/jasny brąz, raczej będą upięte.

Myślałam o bukiecie z cantadeski, jeśli chodzi o kolor, nie podobają mi się jedynie takie pomarańczowe/herbaciane. Czy taki bukiet byłby odpowiedni? Jaki kolor cantadeski jest najłatwiej dostępny?

Co innego mogłybyście mi jeszcze polecić?
Witam,
nie szlałabym ani z formą bukietu, ani z kwiatami.
Szlachetne gatunki - róże, kalle, storczyk, może być ciut zwieszony, mały bukiecik.
Wklejam kilka propozycji, może na początek coś Cię zainspiruje.
Bukiet zwieszony, który na zdjęciu , dla Ciebie w wersji skróconego zwieszenia.
Może kameliowy?
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34846542_robin4.jpg (37,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg biale3.jpg (61,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg towarimg_php.jpg (81,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78914048_EbqmJ4UJ_DSC09902.jpg (44,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1841722774_02_LZZZZZZZ.jpg (51,0 KB, 15 załadowań)
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl

Edytowane przez Jola Darska
Czas edycji: 2009-05-18 o 10:56
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:34   #3353
ignorantka007
Zadomowienie
 
Avatar ignorantka007
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 019
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jola Darska Pokaż wiadomość
Witam,
nie szlałabym ani z formą bukietu, ani z kwiatami.
Szlachetne gatunki - róże, kalle, storczyk, może być ciut zwieszony, mały bukiecik.
Wklejam kilka propozycji, może na początek coś Cię zainspiruje.
Bukiet zwieszony, który na zdjęciu , dla Ciebie w wersji skróconego zwieszenia.
Może kameliowy?
Pozdrawiam
Bardzo ładne te bukiety wkleję zdjęcia takich, nad którymi się zastanawiam, powiedz mi Jolu czy taki bukiet byłby dobry, jeśli tak to w jakim kolorze?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (145,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (31,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (22,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (16,9 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez ignorantka007
Czas edycji: 2009-05-18 o 11:37
ignorantka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 11:48   #3354
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez ignorantka007 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne te bukiety wkleję zdjęcia takich, nad którymi się zastanawiam, powiedz mi Jolu czy taki bukiet byłby dobry, jeśli tak to w jakim kolorze?
No właśnie boję się, że tego typu mogą być za ciężkie do Twojej drobnej postury, Że Cię przytłoczą. W jakimś połączeniu z lekkim storczykiem, ale nie znalazłam takich bukietów.
Niewiele wiem o Twej urodzie, dlatego nie pisałam o kolorystyce.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 14:49   #3355
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

ponawiam prośbę o rade w sprawie bukietu do mojej sukni koloru białego mogą być takie bukiety czy radzicie inny

jestem brunetką prawie czarne włosy mam 170cm, TŻ jest wyższy ode mnie ma 188cm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2916.jpg (21,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 112.jpg (14,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32329154.jpg (30,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2142803X.jpg (27,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanki-slubne-sier7.jpg (39,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiazanka1.jpg (34,1 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0112.jpg (79,1 KB, 32 załadowań)
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 15:11   #3356
Jola Darska
Raczkowanie
 
Avatar Jola Darska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
ponawiam prośbę o rade w sprawie bukietu do mojej sukni koloru białego mogą być takie bukiety czy radzicie inny

jestem brunetką prawie czarne włosy mam 170cm, TŻ jest wyższy ode mnie ma 188cm
Postawiłabym na ten z czerwonych róż, dorodne świeżutkie aksamitne róże, mogą byc krwistoczerwone a nawet pąsowe. Prosto i wyraziście, bez żadnych zwisań, trawek etc. Mocny akcent kolorystyczny i prosta forma, do tej bogatej sukni wg mnie najodpowiedniejszy.
Pozdrawiam
__________________
"Bukiet - miejsce, gdzie kwiaty obejmują się dobrowolnie"
www.kwiatyjolandy.blog.on et.pl
Jola Darska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 15:16   #3357
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

chodzi Ci o ten bukiet?a masz jakieś swoje propozycje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112.jpg (14,9 KB, 9 załadowań)
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2009-05-18 o 15:17
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 17:18   #3358
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

witam mam suknie białą z rozowymi dodatkami jaki bukiet bedzie pasował?
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-18, 23:52   #3359
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

Ja bym celowała w różowy bukiet, podobnie jak dodatki

Moja suknia jest w kolorze ecru i takie delikatne chciałabym również kwiaty. Jestem tradycjonalistką, wobec tego wybiorę prawdopodobnie bukiet z róż, w kolorze ecru. Szukam, póki co nieskutecznie bukieciku z takich róż, ale bez zielonych dodatków... coś mi nie pasują Jakbyście coś widziały proszę o fotki
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-19, 07:51   #3360
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Bukiety ślubne - cz. II

madziulka zobacz bukiety na tej stronie www.kwiaty.lub.pl
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.