* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-03, 14:44   #3331
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula- ja w sumie tez sie ciesze, ze juz minelo "szalenstwo swiat i nowego roku " wreszcie mozna zaczac normalnie funkcjonowac Ten tancerz na zdjeciu to pewnie Twoj zyciowy partner ??? Pokaz wiecej fotek, co Ty taka skromniutka ??

Reszta ostro musiala zabalowac... :/
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 19:17   #3332
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

byłam dziś z Grzesiem na USG serduszka, ma cyt. "szmerniewinny - struna rzekoma lewej komory"
i mamy iść do kontroli w okresie dojrzewania
jestem
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 10:00   #3333
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Heja
Również składam Wam najlepsze życzenia na Nowy Rok, żeby był taki jak sobie każda wymarzy.

Ja to życzę sobie przede wszystkim mniej chorób. Ala ma zapalenie zatok, antybiotyk na dwa tygodnie I wcale nie wiadomo czy coś pomoże, póki co po tygodniu leczenia rezultatów brak. No może rzadziej skarży się na ból głowy, ale kaszel - masakra.

Śnieżynko za późno odczytałam Twojego posta, ale będę o Tobie pamiętała. Teraz i tak miałam tylko fiolety. Perfumy dotarły? Jesteś zadowolona? Trafiłaś? ???

Magda super wieści, my z Alą chodzilismy do kontroli co rok przez 6 lat. Teraz miała robione ECHO i jednak są to szmery przygodne, niegroźne i zostałą w końcu wypisana z poradni kardiologicznej. Też jesteśmy

Gosiula ale zabalowałaś, wow! My po 2 sie zmylismy. Wystrzałowo wyglądałaś A co sie stało ze ścianą?

Monka a Ty co? Strajkujesz? Oj, weź no coś napisz
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 18:31   #3334
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda- to super, cieszymy sie razem z Toba Oby wszystko szlo teraz okay.

Doridee- jestem baaaaaardzo zadowolona Wczoraj dostalam moja paczuszke, do dzisiaj sie nie moge nacieszyc Wielkie dzieki dla Ciebie i Kasi Zapakowane bylo, jakby conajmniej tam bomba byla SUPER !

Monka- mama chyba jeszcze u Ciebie jest, ze nie piszesz,co ??

Pisalam ostatnio do Parapeta i GosiSzymonek, bo widze ze sa czasami na Wizazu, ale zadna nie odpisala
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 20:29   #3335
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wczoraj pisalam, ale cos mi sie poszlo .


Gosiula no całkiem inaczej wygladasz, w dłuższych ci lepiej o wiele i wygladasz dużo młodziej.

Magda a czemu poszłam badać serce małego? Bo nie wiem , pisałas cos, cos chyba miał tak . Przez to ze tak mało piszecie to czas sie wydłuża a ja potem zapominam połowy rzeczy .

Doridee nie miałam ostatnio czasu jak pisać . Kupuj tam mała. Dziś byliśmy w parku rozrywki , mieli tez zwierzęta i moje chłopaki jechali na dużym kucyku , myślałam, ze mały bedzie wystraszony bo duży ten kuc jak koń tylko grubszy i trochę niższy , wiadomo. A ten nic, wsiadł i chciał jechać, blaskami go podczas jazdy , zero stresa . W szoku byłam no i dalej jeste , jak bum cyck cyk myślałam ze sie wystraszy.
Ja to nawet nie pamietam, ze Aluska miała cos z serduchem , serio nie pamietam , ale dobrze ze macie problem z głowy , jedna z najgorszych rzeczy na świecie to choroba dziecka i stres z nią związany.


Sniezynka a co tam za skarby dostałam , jakie perfunki? Dostałas prezenty które chciałas? A prezent tz ta w koncu kiedy przyszedł.
Widziałam ostatnio Parapeta , ale nic nie napisała, chyba przez to, ze na dość długo zamilklysmy , trochę to trwało a i teraz są tez czasem długie przerwy. Nie to co kiedyś haha wtedy to był szał niwygadanych cipek hehe

Zancia kurujcie sie tam, ja moich faszeruje miodem manuka i olejem z czarnuszki i narazie są zdrowi, jeszcze ich nic nie zlapalo , mam nadzieje ze nie wykrakam .
Kiedy u was szkoła sie zaczyna? Ja muszę sprawdzić na necie bo nie pamietam . Byliście na tej imprezie? A co z młodym zrobiłas? Ty a na jednym poprzestajecie? No szkoda takich piknych genów , młody niechce rodzeństwa ? Choć teraz to byłaby kolosalne różnica .


Powiedzie mi jak zachowują sie teraz wasze dzieciaki? Złe dobrze, gorzej ? Chce sprawdzić czy moj taki balwan czy to taki Debilny wiek. Dziś zachowywał sie medalowo .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-01-05 o 20:31
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 22:51   #3336
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No nie moze byc, kto sie zjawil

Monka- perfumy bombowe:
Dior- J´adore
Dior- Addict
Miss Dior
Marc Jacobs-Lola
Lolita Lempicka
Wszystkie mi sie podobaja

Moja Olivia zachowuje sie w miare normalnie ale co mnie u niej strrrrrasznie denerwuje, ze lubi narzekac Zawsze sobie cos znajdzie, zeby troche pomarudzic. Dzisiaj juz przeszla sama siebie: dlaczego wlasciwie takie jej dalismy imie, przeciez jest tyle innych i piekniejszych Ugotuje kluski to dlaczego nie ziemniaki, zrobie rosol to chce warzywna itd...
A co takiego robia Twoje chlopaki ??

Aaaa odchudzam sie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 00:00   #3337
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
No nie moze byc, kto sie zjawil

Monka- perfumy bombowe:
Dior- J´adore
Dior- Addict
Miss Dior
Marc Jacobs-Lola
Lolita Lempicka
Wszystkie mi sie podobaja

Moja Olivia zachowuje sie w miare normalnie ale co mnie u niej strrrrrasznie denerwuje, ze lubi narzekac Zawsze sobie cos znajdzie, zeby troche pomarudzic. Dzisiaj juz przeszla sama siebie: dlaczego wlasciwie takie jej dalismy imie, przeciez jest tyle innych i piekniejszych Ugotuje kluski to dlaczego nie ziemniaki, zrobie rosol to chce warzywna itd...
A co takiego robia Twoje chlopaki ??

Aaaa odchudzam sie
az sie poplakalam, ja tez hehehehe , jeste na SB drugi dzien,
przed swietami bylam , zaliczylam 1 faze i polecialo w dol , ale przyszly swieta i on nowa polska ludowa . Narazie nie planuje wyjazdow NIGDZIE , ZERO, wiec mam nadzieje ze w koncu mnie nikt nie podtuczy


Ejjjj moj tez tak narzeka , centralnieeeeeeeeeeee , ufffffffffffffffff no ulzylo mi , bo myslalam, ze mojemu juz calkiem odj.e.balo . To taki wiek , moj dodatkowo zrobil sie strasznie wredny, chamksi, zlosliwy , lubi sie wysmiewac, a jak mnie wkurza jak mu cos mowie a on , ze nie i ten swoj dzwiek hee hee hee taki ironiczny smiech , albo yny yny , chuj cos takiego .
Zauwazylam ze jak jest wiecej ludzi , chocby moja mama to masakrycznie sie zachowuje , on jest najmadrzejszy , wszystko dla niego, ma byc po jego mysli. Lubi upokarzac.Jak jestesmy sami to jakos inaczej jest .
Czytalam ze w tym wieku dzieci sa takie wlasnie, alenie wiem czy moj tylko tak ma czy innym tez cos odbija.
Czytam ksiazke jak mowic zeby dzieci nas sluchaly ....... , bo juz nie wiem jak do niego gadac, a nie chce caly czas japy wydzierac .Wiecej z nim problemow niz z malym .

Znam tylko to Dior- J´adore i tez uzywam, lubie jeszcze:
Gucci -flora,
Guerlain -Idylle ,
Lancome - Hypnose ,
Chanel - Chance , ale nie pamietam ktora,
Versace - Bright Crystal Eau de Toilette
i teraz spodobal mi sie Chanel - COCO MADEMOISELLE .
Tylko te kupuje .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-01-06 o 00:07
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 00:52   #3338
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Jakbym wiedziala, ze jeszcze dzisiaj odpiszesz to bym wczesniej weszla, bo latam troche po necie

Wiesz Ty co, ja tyle przytylam ze porazka pasuja mi tylko jedne spodnie! Ja jem na sniadania chleb dukana, obiad normalny a kolacji nie jem. Pomiedzy posilkami jakis owoc, warzywo i jogurt. Musze poczytac o tej Twojej diecie moze, jak mi przypasi to zaczne od poniedzialku Boziuuuu czemu ja taka durna jestem i wiecznie napycham sie jak swinia a potem placze, ze znowu jestem na diecie.

To u mnie zas Sarah taka wredna jest i to bardzo !! Czasami nie moge z nia wytrzymac. Bylam przez Swieta u tesciow, dziewczyny chcialy spac razem, Olivia przewaznie pierwsza zasypiala, to Sarah caly czas byla glosna zeby tylko ja obudzic, bo samej jej sie nudzilo, jak to nie pomagalo to wkladala jej palce do oczu ! Wszystko robi po niej, nawet bananow nie lubi, ale jak Olivia wezmie to ona tez i gryzie i wypluwa do kosza. Czasami szlag mnie z nia trafia...

Ja bardzo lubie Alliena ( ale tylko zima ), moj ulubiony Dostalam teraz Burrbery tez mi sie podoba. Znasz zapachy Bvlgari ?? Tez sa fajne, tylko te czarne mi nie podchodza Jasmin chyba sie zwa...
Ostatnio cos szaleje z zakupami- perfumy od Dori, pedzle z Sigmy ( szukalam Hakuro i Maestro i nie znalazlam ) paletki Naked i Naked 2 teraz czekam na przesylke, a od zakupow musze chyba odpoczac
Ogladalam na waszym Ebay´u niektore rzeczy macie duuzo taniej niz u nas. Moze kiedys poprosze i Ciebie o przesylke Masz palety Inglota ??? Jeszcze nie mialam ich, a podobno sa swietne. Jak bede w PL to musze tam looknac.

Kurde cos spania nie mam, u tesciow chodzilam ok 3:00 spac i teraz lipa...

Doridee- jak tam Twoj sklep internetowy ?? Napisz cos wiecej, skad chcesz brac ubrania ??

Ja tez mam pomysl na swoj biznes i mysle, ze do konca przyszlego tygodnia juz wszystko bede wiedziec, wiec pewnie napisze co i jak

Monka do kiedy mama zostaje ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 12:25   #3339
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Magda a czemu poszłam badać serce małego? Bo nie wiem , pisałas cos, cos chyba miał tak . Przez to ze tak mało piszecie to czas sie wydłuża a ja potem zapominam połowy rzeczy .

Mogłam tu na wątku nie pisać - szmery u niego doktorka - pulmonolog wysłuchała zeszłej jesieni, na wiosne już ich nie było ale w listopadzie ponownie wysłuchała
nasza pediatra stwierdziła, ze nie ma patologii ale aby się uspokoić mamy zrobić badania
w gabinecie jak lekarka stwierdziła, ze jest OK to myślałam ze się połaczę ze szczęścia

u nas Iza wykazuje cechy wredotyzmu - ręce mi do niej opadają - egoistka jedna, czasem przechodzi samą siebie i ją wtedy nazywam wredną małpą, już wie co to znaczy i stara sie poprawic
jej złe cechy widac w szczególności w stosunku do Grzesia normalnie potrafi być podła, a mały w nią zapatrzony
wiem, ze robi to z zazdrości ale mimo wszystko walcze z tym
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 13:57   #3340
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

hej

Wszystkim tym duzym i tym malym i mniejszym życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym 2013 roku

Magda bardzo dobre wieści, nie ma nic gorszego na swiecie niz zmaganie się z choroba wlasnych dzieci. Dobrze że Grześ jest zdrowy

Monka młody idzie już od wtorku do szkoly i ja wracam tez od wtorku do pracy, mam nadzije że choroby sa ju z za nami
Nie widze aby Oskar był wredny, ale to chyba dlatego ze jest jedynakiem, jest za to łatwowierny, nerwowy i krzyczy. Jak mu cos nie idzie po jego myśli to zaraz drze sie, zauważyłam ze to chyba nasza wina bo my jak z Tztem czasem wymieniamy poglądy(odmienne) to tez sie drzemy

Sniezynka ta twoja Oliwka to udana wersja, chyba do glowy by mi nie przyszlo ze 6latka zastanawia sie nad imionami, ze sa fajne i fajniejsze pedzle hakuro proszę bardzo http://makeupbox.pl/hakuro zamawialam z tej strony wiec wiem ze jest bezpieczna, ale jak masz juz komplet z sigmy to nawet glowy sobie nie zawracaj. No własnie przyszly te prezenty Tzta? A i perfumki z dwoch pierwszych pozycji to moje must have z tym ze addict 2, marc jacob - daisy, mochino - I love love to tak z oststnio ulubionych.

Doridee duzo zdówka Aluni zyczymy Co u Cibie jak noga?

Aha do Sniezynki i Monka i do dziewczyn na diecie, czy znacie Ewe Chodakowska http://www.ewachodakowska.pl/ http://www.facebook.com/chodakowskae...ref=ts&__req=d dziewczyna jest swietna, promuje zdrowe odzywianie i do tego cwiczenia. bardzo napalilam sie na jej plytki ktore byly sprzedawane razem z gazeta Shape, ale i w sieci mozna znalezc takie zestawy jak killer czy skalpel. Ja bardzo chce zczac z nia cwiczyc tylko czekam na leprzy czas dla mnie, mam nadzieje ze juz w plowie stycznia zaczne poprawiac moja kondycje wlasnie z Ewką

A na sylwestra poszlismy, bawilismy sie swietnie muzyka i przebrania z lat 80tych, bylo czadowo. Oskar bawil sie znami i robil furrore, mimo ze nie byl przebrany. Ja bawilam sie bez alko bo bylam na antybiotyku bo nabawilam sie anginy. Warto bylo isc. Nie zaluje
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 18:41   #3341
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Jakbym wiedziala, ze jeszcze dzisiaj odpiszesz to bym wczesniej weszla, bo latam troche po necie

Wiesz Ty co, ja tyle przytylam ze porazka pasuja mi tylko jedne spodnie! Ja jem na sniadania chleb dukana, obiad normalny a kolacji nie jem. Pomiedzy posilkami jakis owoc, warzywo i jogurt. Musze poczytac o tej Twojej diecie moze, jak mi przypasi to zaczne od poniedzialku Boziuuuu czemu ja taka durna jestem i wiecznie napycham sie jak swinia a potem placze, ze znowu jestem na diecie.

To u mnie zas Sarah taka wredna jest i to bardzo !! Czasami nie moge z nia wytrzymac. Bylam przez Swieta u tesciow, dziewczyny chcialy spac razem, Olivia przewaznie pierwsza zasypiala, to Sarah caly czas byla glosna zeby tylko ja obudzic, bo samej jej sie nudzilo, jak to nie pomagalo to wkladala jej palce do oczu ! Wszystko robi po niej, nawet bananow nie lubi, ale jak Olivia wezmie to ona tez i gryzie i wypluwa do kosza. Czasami szlag mnie z nia trafia...

Ja bardzo lubie Alliena ( ale tylko zima ), moj ulubiony Dostalam teraz Burrbery tez mi sie podoba. Znasz zapachy Bvlgari ?? Tez sa fajne, tylko te czarne mi nie podchodza Jasmin chyba sie zwa...
Ostatnio cos szaleje z zakupami- perfumy od Dori, pedzle z Sigmy ( szukalam Hakuro i Maestro i nie znalazlam ) paletki Naked i Naked 2 teraz czekam na przesylke, a od zakupow musze chyba odpoczac
Ogladalam na waszym Ebay´u niektore rzeczy macie duuzo taniej niz u nas. Moze kiedys poprosze i Ciebie o przesylke Masz palety Inglota ??? Jeszcze nie mialam ich, a podobno sa swietne. Jak bede w PL to musze tam looknac.

Kurde cos spania nie mam, u tesciow chodzilam ok 3:00 spac i teraz lipa...

Doridee- jak tam Twoj sklep internetowy ?? Napisz cos wiecej, skad chcesz brac ubrania ??

Ja tez mam pomysl na swoj biznes i mysle, ze do konca przyszlego tygodnia juz wszystko bede wiedziec, wiec pewnie napisze co i jak

Monka do kiedy mama zostaje ???
ja od 2 dni chodze ok 4 spac WTF , no nie moge zasnac, a nie spie w dzien, zeby nie bylo

Mam jedzie juz w piatek .

Ale teraz po swietach tak nabralas , czy wczesniej ? my to sie chyba do usranej smierci bedziemy odchudzac, na lozu smierci, beda nam tapsy podawac na zmniejszenie bolu, a my bedziemy pytac ile to ma kalori bo my przecie na diecie

To czyli jedno dziecko w miare okej a drugi egzeplarz nadrabia za dwoje , trza bylo psry kupic a nie za dzieci sie brac, omy glupie , kotem bym nie pogardzila , kurcze ile to jeszcze? 14 lat i wyjazd z domu ? nie wiem kiedy tu studia ie zaczynaja, mam nadzieje ze pojada na drugi koniec , zebym mogla odetchnac taka bibke ze szczescia cyba zrobie, ze mnie policja bedzie uspokajac

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
Mogłam tu na wątku nie pisać - szmery u niego doktorka - pulmonolog wysłuchała zeszłej jesieni, na wiosne już ich nie było ale w listopadzie ponownie wysłuchała
nasza pediatra stwierdziła, ze nie ma patologii ale aby się uspokoić mamy zrobić badania
w gabinecie jak lekarka stwierdziła, ze jest OK to myślałam ze się połaczę ze szczęścia

u nas Iza wykazuje cechy wredotyzmu - ręce mi do niej opadają - egoistka jedna, czasem przechodzi samą siebie i ją wtedy nazywam wredną małpą, już wie co to znaczy i stara sie poprawic
jej złe cechy widac w szczególności w stosunku do Grzesia normalnie potrafi być podła, a mały w nią zapatrzony
wiem, ze robi to z zazdrości ale mimo wszystko walcze z tym
najwazniejsze, ze zdrowy

twoja taka zolza jak moj, do tego roztrzepany, gadatliwy i glosny , a kiedys najmniej chyba mowil


Cytat:
Napisane przez zancia03 Pokaż wiadomość
hej

Wszystkim tym duzym i tym malym i mniejszym życzymy wszystkiego co najlepsze w nowym 2013 roku

Magda bardzo dobre wieści, nie ma nic gorszego na swiecie niz zmaganie się z choroba wlasnych dzieci. Dobrze że Grześ jest zdrowy

Monka młody idzie już od wtorku do szkoly i ja wracam tez od wtorku do pracy, mam nadzije że choroby sa ju z za nami
Nie widze aby Oskar był wredny, ale to chyba dlatego ze jest jedynakiem, jest za to łatwowierny, nerwowy i krzyczy. Jak mu cos nie idzie po jego myśli to zaraz drze sie, zauważyłam ze to chyba nasza wina bo my jak z Tztem czasem wymieniamy poglądy(odmienne) to tez sie drzemy

Sniezynka ta twoja Oliwka to udana wersja, chyba do glowy by mi nie przyszlo ze 6latka zastanawia sie nad imionami, ze sa fajne i fajniejsze pedzle hakuro proszę bardzo http://makeupbox.pl/hakuro zamawialam z tej strony wiec wiem ze jest bezpieczna, ale jak masz juz komplet z sigmy to nawet glowy sobie nie zawracaj. No własnie przyszly te prezenty Tzta? A i perfumki z dwoch pierwszych pozycji to moje must have z tym ze addict 2, marc jacob - daisy, mochino - I love love to tak z oststnio ulubionych.

Doridee duzo zdówka Aluni zyczymy Co u Cibie jak noga?

Aha do Sniezynki i Monka i do dziewczyn na diecie, czy znacie Ewe Chodakowska http://www.ewachodakowska.pl/ http://www.facebook.com/chodakowskae...ref=ts&__req=d dziewczyna jest swietna, promuje zdrowe odzywianie i do tego cwiczenia. bardzo napalilam sie na jej plytki ktore byly sprzedawane razem z gazeta Shape, ale i w sieci mozna znalezc takie zestawy jak killer czy skalpel. Ja bardzo chce zczac z nia cwiczyc tylko czekam na leprzy czas dla mnie, mam nadzieje ze juz w plowie stycznia zaczne poprawiac moja kondycje wlasnie z Ewką

ty ja sprawdzilam na stronie i u nas chyba juz w piatek szkola byla, nie wiem, kurde jutro ich wysle , zobaczymy


Znam cwiczenia, tzn nie cwiczylam, ale widzialam i za wolne dla mnie, ale podobno tez jest dobry wycisk . Takze mozesz zaczynac o ile wczesniej nie cwiczylas i kondycja slaba . widzialam tam pare cwiczen, podobnych zblizonych do cwiczen z Insanity , ktore bardziej mi podchodzi.



Sniezynka a ty insanity cwiczysz? ja teraz dalam do przegrania i jak mi zwroca to sie zabieram , robisz , ze mna ? zebysmy nie polegly mi ostatnio wyjazdy przerwaly , dwa razy robilam i za kazdym razem musialam przerwac . Teraz na dupsku siedze nigdzie sie nie ruszam.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 18:59   #3342
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zanca bosz ja to jestem zakrcona, moj tez idzie we wtorek bo jutro nauczyciele maja ten Training Day , aptrzlam sie na kalenadarz 2012 a przecie juz 2013 .


Pojechalismy dzis do kina, nie dotarlismy, bo mlodego zamulila jazda, okazalo, sie ze zapomnialam malemu zabrac kurtke z domu i musialam leciec kupic jakas na szybko i tanioszke , to juz 2 raz tej zimy . Moj czub sie za glowe lapie , bo pytal sie osla czy zabralam kurtke, mowilam mu ze tak tak , a tu dupa jednak nie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 23:32   #3343
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia- zajrzalam na ta Chodakowska a tam cwiczenia Ja juz chyba takiej mobilizacji nie mam Poki co chodze 2 x w tygodniu na zumbe i mam nadzieje, ze to mi wystarczy. Wiosna ewentualnie moze zaczne biegac. Pedzli szukalam na niemieckich stronach dlatego tez nie znalazlam. Patrzylam teraz na te Hakuro i wygladaja calkiem przyzwoicie, nie wiesz czy mozna gdzies caly zestaw dostac czy tylko pojedynczo ?? Jak bede w PL to pewnie i te kupie Pokaz jakies nowe fotencje

Monka- nie robie juz daawno Insanity, plytki gdzies leza Nie potrafie sie ogarnac i zaczac cos konkretnego cwiczyc, tyle ze na Zumbe chodze, wlasnie jutro zacznie mi sie 4 miesiac. Podejrzewam, ze jak diete bede trzymac to ladnie mi spadnie. Nie tylko przez swieta tyle przytylam, ostatnio caly czas zarlam co mi do reki wpadlo. Czytalam te diete SB ona jest prawie identyczna jak Dukana, tyle ze mozna po tych 14 dniach jesc chleb pelnoziarnisty i owoce...

Jej mi sie dalej spac nie chce a o 6:00 musze wstac, nie wiem jak to zrobie Jak do 3:00 nie bede spiaca to nie ide wcale spac, to jutro padne szybko i problemy znikna

Monka jakie Ty masz pedzle do makijazu ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 00:03   #3344
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mi sie tez spać niechce, właśnie małego odsikalam do konewki i szczochy wylalam na dywan .
Jutro rano przepiore bo niechce go obudzić .

Cos chyba w dola wpadlas bo tak diety , maraton z ćwiczeniami waga spadła a tu dupa znowu sie przybyło i Chuj człowieka szczeka. Nie ma wyjścia jak zdrowo , mało i często jest . My juz stare krowy . Waga tak nie leci jak za młodu i tak sie nie trzyma.
Ta SB jest podobna ale z ta różnica ze można odrazu jesc warzywa , nabial warzywa a z tego można juz wiele potraw zrobić. Bigos na kolacje jadlam bo jajek nie było , musze do tz dryndnac zeby jaj nie zapomniał , bo z rana będę musiała jego ugotować

Ja mam fazę ostatnio na cukinie od kilku tyg, pomijam święta , jem dzien w dzien , takie zwykle proste danie a jeszcze mi nie obrzydlo .


Pedzle mam z Chanela i z tej firm co ci wklejilam kupuje w zwykłym kosmetycznym, chciałam z Mac-a ale te tanie i mi tez spasowaly . Choćby ten http://realtechniques.com/shop-colle...tippling-brush , musze sobie jeszcze dokupić bo kurde fajne są.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 16:34   #3345
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja oczywiście w biegu... Wszystkim Wam i Waszym bliskim dobrego, spokojnego i obfitego w dobre zdarzenia roku. Od nas.

Nie myślałam że będzie dla mnie tak trudno. Czasem wpadam podczytam i tyle wolnego. Od świąt dopadła mnie grypa- z gorączką przespałam całe święta a wigilię na kolanach spędziłam. Masakra!

W sobotę zmarła moja mama , zaplanowała chyba wszystko, żyła tak jak chciała i tak jak chciała odeszła. Zostaliśmy my, moi bracia, moje siostry w rozpaczy i żalu. Dzień poźniej zmarł również brat mojej mamy- nie bliźniak, starszy od niej, ale zabronił swojej żonie wezwać karetkę- bo powiedział, że chce juz odejść. Godzinę później lekarz stwierdził zgon.

Życzę Wam Dziewczyny zdrowia, bo czasem musimy dźwigać więcej niż normalnie można udźwignąć
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 17:48   #3346
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwonka
nie wiem co powiedziec, bo nie ma słów które mogą ukoic odejście bliskiej osoby
ściskam Cię mocno i mogę tylko ofiarowac modlitwe
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:55   #3347
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona- o matko, takie podwojne nieszczescie Bardzo mocno Tobie/Wam wspolczuje Wiem, ze zadne slowa nie ukoja Twojego bolu...
Teraz z rodzenstwem musicie sie wzajemnie wspierac, moze bedzie nieco lzej.
Jesli mozna wiedziec dlugo chorawala ? Bardzo mocno Cie sciskam, jak bedziesz miala ochote pogadac to my tu ZAWSZE jestesmy
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 10:47   #3348
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona najszersze kondolencje....wiem jak to jest gdy straci sie matkę,jedyna powierniczkę naszych sekretów i zarazem najukochansza osobę w naszym zyciu..moja nie zyje juz prawie 5 lat a do dzis dzień jej smierci pamiętam z dokladnością co do minuty...

U nas powoli zaczyna sie choroba, na razie to zwykłe przeziebienie ale mam nadzieje ze u dzieciakow obejdzie sie bez tych wstrętnych antybiotyków tak jak w ubieglym sezonie, teraz widzę że warto bylo zainwestować w Ribomunyl bo od tego czasu dzieci z antybiotykiem sie nie widzą

U nas w końcu koniec imprez,od samych świąt po Sylwester skończywszy na moich i najstarszej córy urodzinach czas przejśc do zycia codziennego hehe no jeszcze za dwa tygodnie tż ma urodzinki

Co do pracy mojej to mam pewna propozycję naprawdę dobrze płatna ale nie chcialabym na razie nic zapeszać bo jestem w 80% zdecydowana skorzystać tym bardziej że to nie żaden wyjazd na stałe tylko 2tyg poza domem i 2tyg w domku więc jakoś to się dajak bedzie pewne na 100% to się Wam pochwale.

Chcialam zapytac czy macie jakies noworoczne postanowienia?
Ja i owszemkilkanasci e hehe
Przede wszystkim zapuszczam włoskisą trochę sfatygowane rozjasnianiem ale powoli doprowadzam je do normalności.
Postanowilam też zgubić kilka kg tradycyjnie rzecz jasna ok.5-10
Trochę sie zapuscilam i juz nie nosze rozm.36 więc do lata chce z powrotem zacząć nosić szmatki z takim numerkiemo bikini nie wspomnę

Dochodze do wniosku patrząc na najstarsza core że stara dupa ze mnieona juz ma 14 lat powoli zaczyna się u niej trudny wiek ale na szczescie jakos sie jeszcze dogadujemy.

Daria ostatnio stroi fochy o byle co ale ogólnie jest grzeczna i pani w szkole bardzo ja chwali

A mlody jest na etapie fascynacji Messim, Torresem i Balotellim heh więc jest u nas odwieczna bitwa o pilota czy oglądają mecze czy Spongeboba

U nas sypie śnieg...zimno jakos nic sie nie chce.
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 11:04   #3349
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwona , bardzo mi przykro nie wiem nawet co napisac , trzymaj sie tam kochana .

--------------------------------------------------------------------------


Monika wszystkiego naj dla ciebie i starej cory .
Oczyiscie , ze mam postanowienia noworoczne . Zero zakupow szmatowych i butowych , skonczyc Insanity i pare innych maloznaczacych ,
Trzymam kciuki za robote. Moje tez lubia Spongeboba . Starszy nie interesuje sie footbolem, zapisalam go kiedys na treningi, ale nie chce. Maly za to lubi i chyba odnajdzie sie w pilce, jak podrosnie zapisze to na bank . Zdrowka dla dzieciakow , masz trojke to jak jedno zacznie to potem po kolei zaczna chorowac i maraton miesieczny , oby obylo sie bez antybiotykow .

Dori jak tam biznes ?

Edzia to nas cipolina juz olala , jak nas czytasz , a nie piszesz, to wiesz , ze masz kopa w dupsko

Ide sie kapac , skonczylam biegac i cwiczyc, a Monika zobacz sobie tutaj http://zuzkalight.com/category/workout/page/14/, cwiczenia z Zuzka , trwaja po 10 min 12 min. zalezy, sa bardzo krotki i bardzo intensywne . Zacznij sobie od ZWOW 3 a potem idz po kolei ,4,5,6 .... itd .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 13:17   #3350
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka dzieki
ja młodego juz dlugo na treningi wysylam a Daria koniecznie chce byc zapisana do naszego lokalnego zespołu tanecznego http://paradise-taniec.pl/ prowadzi go nasza pani od w-fu i osiagaja miedzynarodowe sukcesy,Daria jest nimi zafascynowana zwlaszcza po ostatnich wystepach w naszym DK

mi nie potrzebne narazie cwiczenia musze ograniczyc żarcie hehe
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:09   #3351
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iwonka bardzo bardzo współczuję... Rozumiem, że to było zaskoczenie? Chorowała?

Kurcze wpadam z doskoku bo siedzę z Alą i to ona głównie okupuje kompa. Te zatoki to jakas masakra, mnie też dopadło Macie jakieś sprawdzone sposoby? Właśnie wysłałam TŻ do Lidla po okłady z borowiny, ponoć pomagają.
Noga jeszcze dokucza ale nic z nia nie robię, ani nie namaczam, ani nie rehabilituję, nie mam głowy do tego. Podobno pomaga rowerek stacjonarny, moze dzis sprawdzę ale na razie głowa mi pęka przez te zatoki.

Z biznesem musze czekać na decyzje z UP o dotacjach, na razie nic nie wiadomo. Zazwyczaj mają na to pierwszy kwartał wiec do marca musi sie okazać.

Monika trzymam kciuki za pracę, faktycznie da rade to pogodzić A w którą strone byś ruszała?

Choć to pewnie zabrzmi dziwnie ucieszyłam sie, ze wasze dzieci to też nie aniołki. Ja to już nawet nie chcę narzekać na Alę bo musiałabym to robić prawie bez przerwy. Ona też na nas narzeka, ciągle nas straszy że ucieknie z domu, na nas to juz wrażenia nie robi, ostatnio tż powiedział że jak skończy 18 lat to sam ja spakuje. Niestety czasem sobie z nią nie radzimy, chce strasznie wszystkim i wszystkimi rządzić. Pewnie poniekąd to nasza wina, gdzieś popełniliśmy błąd...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:18   #3352
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee ruszyłabym do Holandii

O to Alunia nieźle pojechala z ta ucieczką, u nas na szczeście Darii fochy końcą się na staniu w jednym miejscu jak słup soli i bez słowa nawet 20minut a uwieżcie mi to nie lada wyczyn generalnie Daria jeszcze nigdy mi nie pyskowała, jest totalnym przeciwieństwem do swojej starszej siostry przy której własnie wychowaniu popełniliśmy mase błedów i przy wychowywaniu młodszych dzieci staramy sie ich nie powtarzać

Czy ograniczacie dzieciom np.gre na komputerze?oglądanie tv? Nasi prócz najstarszej maja limit 1 godz dziennie przed kompem w dni szkolne i 2godz w dni wolne od szkoly a telewizor max.4 godz dziennie wspólnie wtedy musza pojsc na komprois co kto oglada i dzielą się,tylko dwojka namlodszych bo Wera ma swoj inaczej nie wyszliby z kompa cały dzien

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2013-01-08 o 15:19
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:53   #3353
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dori nie mam pojecia co na zatoki , nie orientuje sie nic a nic.

wow to Aluska ostro pojechalaz ta wyprowadzka, ja mojemu tez juz mowilam, ze go spakuje, albo niech sie pakuje i znajdzie sobie nowy dom, pojechalam z tym, ale tak mnie wkurzyl kilkarazy .
Jak juz pisalam, czytam ta ksiazke jak mowic .... - bo juz czasem nie mam pojecia jak do niego mowic , zeby sluchal i zeby nie darl ryja .


Monika u nas nie ma limitu, bo nie jest jeszcz potrzebny.

Powiedz mi , oswiec mnie, jakich teraz bledow nie powtarzacie ,unikacje . Takie przyklady .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 15:58   #3354
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika- ode mnie rowniez wszystkiego najlepszego Ja tez mam postanowienia na nowy rok ( jak co roku ) zejsc do wagi 58 kg, nie dac sie wiecej wykorzystywac co za tym idzie szanowac swoj czas i wiecej czasu poswiecic dzieciom... i kilka innych.

Monka- ja Ciebie podziwiam za te cwiczenia , mnie sie juz nic nie chce... poki co musi wystarczyc Zumba

Doridee- pisz jak interes sie kreci
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 16:44   #3355
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka najstarsza córka to niestety typowy rozwydrzony dzieciak albo moze raczej juz nastolatka jak była mniejsza mniej wiecej w Darii wieku miala po prostu za dobrze na wszystko pozwalane, to co chciala to dostawała,żadnych ograniczen, zero obowiazków bo jesli coś bylo nie tak jak chciala to wymuszala na nas i i tak skonczylo sie na jej wersji, manipulowała nami dosłownie jak terrorysta.
Dodam niestety z przykrościa że równiez poniekąd teście się do tego dołozyli ponieważ nasza proba doprowadzenia dziecka do pionu konczyla się ich ingerencja tudzież oskarzaniem nas o to ze zbyt duzo od niej wymagamy jest mała niech robi co chceNa koniec jak młoda wyczaiła ze dziadkowie stoja po jej stronie to w ogóle sie zaczeloa ja popelnialam najgorszy blad zeby w koncu bylo dobrze zgadzalam sie na jej warunki-dzis wstyd mi sie do tego przyznać.Chciaz dzis gdy ma 14 lat nie jest tak źle,czytałam o takich przypadkach że naprawde moje dzieci to anioly

Teraz młodsze mają obowiązki, wiedzą jesli czegos nie zrobia co jest w ich interesie bedzie kara np.dzien bez neta,bez bajek itp.

Są tez błędy o których popełnianaia nie mamy pojęcia a jednak dowiadujemy sie po fakcie co zrobilismy nie tak polecam ksiązkę "10 najwiekszych błędów wychowawczych"

Najlepsza rada to słuchac,słuchac i jeszcze raz słuchać dziecka i duzo rozmawiać,czasami swym najgorszym zachowaniem próbuja nam przekazać jak bardzo nas potrzebuja ale niestety my zabiegani i wciąż zajęci nie potrafimy tego dostrzec,mam 3 dzieci wiem co mówię uwierzcie.

Edytowane przez MONIKA1850
Czas edycji: 2013-01-08 o 16:46
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:03   #3356
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika to ta ksiazka http://merlin.pl/10-bledow-popelnian.../1,541841.html ?

wlasne dzis zamierzam dzis zamowic ksiazki z merlina do nauki tureckiego , to bym ja odrazu wziela o ile to jest ta .

Kumam o co chodzi z mloda. ja sie staram pilnowac, zebyznali granice, ale ciezko czasem jest hehe , trzeba byc twarda dupa a nie miekka hehe


Sniezynka cwicz Zuzke , to tlko 10 min dziennie . Swietna jest i szybko zaliczone cwiczenia.
A co to za postanowienie z tym wykorzystywaniem, czyzbys sie sparzyla na kims?

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2013-01-08 o 17:06
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:11   #3357
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

monka tak to ta ksiązka

Akurat Daria nade mną stoi i pyta co pisze i z kim? i mówi cytuje"kocham Cię pamietaj mamusiu i nie mów że ty mnie bardziej" moja slodycz

A mlodego rozlozylo lezy w łózku z temperaturą,zaczęło się
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 17:49   #3358
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee podobno na zatoki jest dobry okłąd z soli - sama jeszcze nie próbowałąm ale chyba najwyższy czas, bo moje obecne oskrzela to właśnie od tego
dziś po antybiotyku i lekach zaczeły mi puszczac i mam katar a tak to wszystko ściekało na gardło i oskrzela

u nas Iza jak juz mnie doprowadzi do białej gorączki swoim zachowaniem to jej mowię, ze jak jej źle to moze się wyprowadzić do domu dziecka tam bedzie miała raj - działa ale na dość krotki okres
kilka miesiecy temu zastosowałam jej karę i zabrałam ulubione zabawki - zadziałąło na dłużej, teraz znowu był jakiś skok w złym zachowaniu i jej przypomniałąm o tym to się poprawiło zobaczymy jak długo

ograniczma Izie i kompa i tv - ona jakby mogła to wszystko na raz i cały dzień, i w miedzy czasie mase innych zajec
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 19:35   #3359
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez MONIKA1850 Pokaż wiadomość
monka tak to ta ksiązka

Akurat Daria nade mną stoi i pyta co pisze i z kim? i mówi cytuje"kocham Cię pamietaj mamusiu i nie mów że ty mnie bardziej" moja slodycz

A mlodego rozlozylo lezy w łózku z temperaturą,zaczęło się
kurcze to jednak cos go lapie, jak bedzie gorzej to smigaj do lekarza


Magda moj raczej teraz nie ma ulubionych zabawek, stanowczo za duzo ma, mamy caly strych zawalony i pod schodami . Juz nie kupuje, pilnuje sie i ich .


a jakie jeszcze ksiazki pl autorow polecacie, ogolnie do odstresowania, bo dzis zamowienie zloze . Jeszcze z jedna dwie wezme i wsio .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 16:07   #3360
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

halo
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.