Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKOWE2010 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 12:10   #3301
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Z tego drugiego też wyszła mi dziewczynka, chociaz większość pytań to takich troche do późniejszej ciąży, o wysokość i kształt brzucha. Rozbawiło mnie pytanie czy nos się wydłużył
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:11   #3302
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

mi wychodzi dziewczynka

wow ale bylo by fajnie

a dnia tesciowej nie obchodze


a ten 2 test - fajny
Ankieta oparta na mądrościach ludowych.
Wypełnij ankietę na podstawie odpowiedzi mamy i będziesz wiedział/a jakiej płci będzie dziecko.
Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie zostaw je puste, nie wpłynie to na odpowiedź.
Wynik:
Na 27% będzie to chłopczyk.
Na 73% będzie to dziewczynka.
A to dlatego, że:
• Dodatkowe kilogramy zlokalizowały się na brzuchu - chłopiec
• Włosy na Twoich nogach rosną szybciej podczas ciąży - chłopiec
• Masz wysoko brzuch - dziewczynka
• Stopy nie marzną Ci bardziej niż przed ciążą - dziewczynka
• Lubisz piętki chleba - chłopiec
• Przyszły tato przybiera na wadze razem z Tobą - chłopiec
• Babcia nie ma siwych włosów - dziewczynka
• Miałaś poranne nudności we wczesnej ciąży - dziewczynka
• Nie wyglądasz dobrze w ciąży - dziewczynka
• Twoje piersi powiększyły się znacznie - dziewczynka
• Liczba stanowiąca sumę: lat mamy w momencie poczęcia dziecka i numeru miesiąca,
w którym doszło do poczęcia jest liczbą nieparzystą - dziewczynka
• Igła nad brzuchem kręci się wkoło - chłopiec
• Mocz jest mętny, o żółtej barwie - dziewczynka
• Wolisz słodycze - dziewczynka
• Twój nos pozostał bez zmian - dziewczynka
• Objadasz się owocami - dziewczynka
• Częstotliwość uderzeń serca maluszka wynosi powyżej 140/min - dziewczynka
• Nie przepadasz za sokiem pomarańczowym- chłopiec
• Nie odczuwasz bóli głowy - dziewczynka
• Twój brzuch wygląda jak piłka do koszykówki - chłopiec
• Pokazujesz ręce stroną dłoniową do góry - dziewczynka
• Podnosisz kubek obejmując go - dziewczynka
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach

Edytowane przez martucha84
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:15
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:13   #3303
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Z tego drugiego też wyszła mi dziewczynka, chociaz większość pytań to takich troche do późniejszej ciąży, o wysokość i kształt brzucha. Rozbawiło mnie pytanie czy nos się wydłużył
albo czy jadasz piętki od chleba, czy jak podnosisz kubek a co to ma za znaczenie ehheheheh
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:15   #3304
elenka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 870
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

to ja w takim razie jestem zmuszona wierzyc ze sie nie sprawdzi

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

ale.. w tym drugim smiesznym tescie wyszła dziewczynka hhe, no to mi się humorek poprawił
__________________
06.06.2009

OLA 6.10.2010
elenka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:16   #3305
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość

czyli jak zapyta dyr czy wszytko ok, powinnam wyslac pismo (ew zadzownic i poprosic o adres itd) zehby mi wysylali na konto tak? ok..
najlepiej na konto, szybciej będzie kasa


a powiedz mi jeszcze o 2 rzeczach
w ubieglym tyg przemelowalam sie i tak teraz mam zawiesc zaswiadczenie dyr i ona to tez przesle do zusu czy samemu wyslac do nich czy wogole z tym poczekac do czasu nowego dowodu zeby nierobic zamieszania?

Jak będziesz wysyłać pismo z numerem konta, to napisz u góry stary adres i w piśmie zaznacz, że obecnie już mieszkasz pod nowym adresem i podaj go. Dowód osobisty i przemeldowanie nie mają znaczenia, ale miejsce fakt. zamieszkania.


iii jeszcze jedno pytanie jak l4 dostaje co 2 tyg to beda mi przelewac kase - 2tygodniowki czy miesiecznie jak wyplate?
To zależy jak będą wpływać zwolnienia do zusu. Ty musisz każdorazowo oddać, wysłać dyrektorce- masz na to 7 dni kalendarzowych, ona podbija z tyłu pieczątką firmy, dopisuje, że zatrudnienie trwa nadal (to wszystko ważne żebyś nie miała kłopotów) i kiedy wpłynęło do niej zwolnienie musi też napisać (data wpływu) i ona wysyła do zusu. Czasem możesz dostać za 2 tyg, a czasem za cały m-c jeśli się uda razem wysłać.
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:17   #3306
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Słuchajcie ten głupkowaty test na płeć, to jakiś obłęd. Co ma wilkość brzucha mego małża, do płci dziecka?

No a poza tym, to pisze, że na 100% dziewczynka, a w chińskim wychodzi chłopiec.
Ehhh co za bzdury.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:21   #3307
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
To zależy jak będą wpływać zwolnienia do zusu. Ty musisz każdorazowo oddać, wysłać dyrektorce- masz na to 7 dni kalendarzowych, ona podbija z tyłu pieczątką firmy, dopisuje, że zatrudnienie trwa nadal (to wszystko ważne żebyś nie miała kłopotów) i kiedy wpłynęło do niej zwolnienie musi też napisać (data wpływu) i ona wysyła do zusu. Czasem możesz dostać za 2 tyg, a czasem za cały m-c jeśli się uda razem wysłać.
uhum to ja jdnak mam nadzieje ze bedzie wysylac szybko
ehsss ale jakos tego niewidze...

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Słuchajcie ten głupkowaty test na płeć, to jakiś obłęd. Co ma wilkość brzucha mego małża, do płci dziecka?

No a poza tym, to pisze, że na 100% dziewczynka, a w chińskim wychodzi chłopiec.
Ehhh co za bzdury.
aaaaa mi w obu wyszlo to samo
nie bzdury tylko fajna zabawa z przymrużeniem oka
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 12:24   #3308
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Na badaniu ogólnym moczu i krwi nie wykrywa się ciąży. Trzeba robić badanie pod kątem wykrycia hormonu beta-HCG żeby stwierdzić ciąże. Pracodawca nie ogląda wyników twoich badań a jedynie zaświadczenie od lekarza o zdolności do pracy - tylko jak zamierzasz je uzyskać? Nie wolno ci robić zdjęcia RTG klatki piersiowej, a jest ono konieczne przy badaniach pracowniczych!

Nie jest konieczne. Badanie krwi i moczu są podstawą, resztę ewentualnie wskazuje lekarz. 11 lat pracuję i ani razu nie miałam RTG, za to u nas podstawa okulista- 8h pracy przy kompie.
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:27   #3309
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ja do pracy w biurze musiałam mieć RTG klatki piersiowej, morfologię i mocz Badanie do prac biurowych powtarza się co 2 lata, tak pisze na mojej kartce od lekarza.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:34   #3310
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość

Muszę dziś kupić szlafrok i piżamkę nową, bo wszystkie w brzuch cisną. Miałam kupić później, ale w tym wypadku trzeba zrobić zakupy już dzisiaj.
Monika już pewnie w szpitalu, mam nadzieję, ze jej pomogą na ten paskudny ból głowy
Miłego dnia

Kasiulek Monika już po szpitalu, wszystko ginekologicznie ok, ciśnienie się ustabilizowało. Była fajnie, obadałam sobie ten szpital (w nim będziemy rodzić), śniadanko smaczne. Teraz muszę znów skonsultować u neurologa, bo nie umieli mi pomóc, ich zdaniem to nie jest związane z ciążą.

Radzę kupić koszulę długą i szlafroczek, bo na dzień dobry i czasem w trakcie robią usg i wtedy wygodniej.
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:40   #3311
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ciekawe o co chodzi z tym moczem mój był ( przepraszam za szczegóły) mętny i ciemny w lab. jak stał obok innych to wyróżniał się od razu, ciekawe czy jest jakieś naukowe potwierdzenie,że to sie ma jakoś do płci

wstawiłam zdjęcie mojego brzucholka do albumu
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 12:41   #3312
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez kasienka1701 Pokaż wiadomość
Heh.Moja Teściowa zaczęła od wczoraj wielkie pranie ciuszków dziecięcych,potem będzie prasowanie Po całym domu porozkładane suszarki,jakby stado bobasów tam mieszkało
Ale już dla ciebie? Bo tak sobie myślę, ze to troche wcześnie.

kotekk witaj i dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a ja tu będę dręczyła Was dziewczyny co do płci dzieci, otóż wierzycie w kalendarz chiński jeśli chodzi o płeć??? bo kurde wyszedł mi chłopiec
Ja w takie rzeczy staram sie nie wierzyć, nawet nie otwieram podawanych przez was linków. Co ma być to będzie

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Wiecie co...z dnia na dzien mi przeszły mdłości...no i cosik mnie piersi nie bolą, tzn od początku mnie tylko lekko pobolewały, ale teraz to juz wcale.... nie chce sobie wmawiac niewiadomo czego, ale troszką się tym martwie.
To sie nie martw!! A mdłości zawsze moga powrócić

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
ja tam bardziej obawiam sie o to ze uzywam laprtopa i mam go blisko brzucha i mam czrne mysli ze promieniuje czy tam cuś...
Czasem też sie zastanawiam czy to ma zły wpływ na dzidziolka, jak nie zapomnę to zapytam lekarza o to.

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a wogole dziewczyny dzisiaj od rana trabia ze jest dzień teściowej!!!!
obchodzicie????... bo ja nie
Ja nie obchodzę i mam nadzieję, ze teściowa też nie bedzie się dopominała o życzenia
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:44   #3313
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Abz ja myslę,że nikt tu tak na serio nie wierzy w te wróżby, ale fajna zabawa z tym jest

Jak tam Twój pęcherz? lepiej?
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:45   #3314
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Ciekawe o co chodzi z tym moczem mój był ( przepraszam za szczegóły) mętny i ciemny w lab. jak stał obok innych to wyróżniał się od razu, ciekawe czy jest jakieś naukowe potwierdzenie,że to sie ma jakoś do płci
Jeszcze nie masz wyników z moczu? Bo mętny to tak mi chorobowo zabrzmiało (bo sie nasłuchałam i widziałam jak moja siostra miała problem z pęcherzem).
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:46   #3315
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, ale jestem szczerze zaskoczona bo przekonana byłam, że RTG klatki jest po prostu konieczne - ja je muszę za każdym razem robić, a nie mam pracy w szczególnych warunkach ani nic z tych rzeczy. Ale teraz się zastanawiam nad tym, bo ja mam wpisane stanowisko kierownicze a ono jest jakby z automatu "narażone na stres" i może dlatego mam RTG klaty obowiązkowe? Bo pytałam męża i on też ma obowiązkowe RTG klaty a też ma stanowisko związane ze stresem (teoretycznie). A z tego co tutaj piszecie to jak widać nie wszyscy mają to RTG robić. Tyle, że ja na początku pracowałam jako asystentka i jakoś wtedy też musiałam robić RTG...
Heh nie sądzę, bo ja mam też stresujące stanowisko i zero rtg ;D
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:47   #3316
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a ja tu będę dręczyła Was dziewczyny co do płci dzieci, otóż wierzycie w kalendarz chiński jeśli chodzi o płeć??? bo kurde wyszedł mi chłopiec
Ja zanim zaszłam w ciąże,na długo,długo przed podgladałam ten kalemdarz i sprawdzałam czy się sprawdza u moich bliskich,którzy mają już dzieci.W większosci przypadków sie sprawdziło,ale ja sama nie wiem co o tym sądzić.Czy to przypadek czy faktycznie coś w tym jest.Mi z kalendarza wychodzi dziewczynka...

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
a właśnie to w tym kalendarzu wpisuje się wiek kiedy zaszłysmy w ciąże czy teraz jaki jest? bo wiadomo że teraz jesteśmy rok starsze ma ktoś jeszcze gdzieś linka do tego kalendarza? zobaczymy co mi wyjdzie
Chyba ile będziesz miała lat jak urodzisz

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a wogole dziewczyny dzisiaj od rana trabia ze jest dzień teściowej!!!!
obchodzicie????... bo ja nie
Haha...nieeeee

Ten test oparty na wierzeniach ludowych jest zabawny.Totalnie nie ma związku z realiami,w ogóle się nie sprawdza,ale pośmiać się zawsze dobra rzecz Gdybym miała mu ufać,miałabym obojnaka...


Abz teściowa pierze ciuszki na razie dla siostry męża,bo ona ma termin na majDla mnie ma tylko odłożone co nie co
__________________


Edytowane przez kasienka1701
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:49
kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:48   #3317
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Abz ja myslę,że nikt tu tak na serio nie wierzy w te wróżby, ale fajna zabawa z tym jest

Jak tam Twój pęcherz? lepiej?
Pęcherz zdecydowanie lepiej, już następnego dnia jak dzwoniłam do gina to było mi znacznie lepiej, juz w sumie nie bolało, takze urosept łykam nadal i wit C a no-spe zmniejszam sobie dawke, bo jak nic nie uciska to po co tyle jej brać?
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:48   #3318
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Jeszcze nie masz wyników z moczu? Bo mętny to tak mi chorobowo zabrzmiało (bo sie nasłuchałam i widziałam jak moja siostra miała problem z pęcherzem).
z wynikami już dawno byłam u gina i wszystko ok żadnych bakterii nie ma był tylko taki nieprzejrzysty i w opisie też mam napisane lekko mętny. Mój ciążowy bardzo się różnił od tych co stały obok
__________________
Czekamy...



Edytowane przez gabisun
Czas edycji: 2010-03-05 o 12:51
gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 12:55   #3319
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ten chiński kalendarz ciekawy
Wśród samych różowych prostokącików, jeden maleńki niebieski się zagubił i właśnie mnie dotyczy
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 12:59   #3320
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Ciekawe o co chodzi z tym moczem mój był ( przepraszam za szczegóły) mętny i ciemny w lab. jak stał obok innych to wyróżniał się od razu, ciekawe czy jest jakieś naukowe potwierdzenie,że to sie ma jakoś do płci

wstawiłam zdjęcie mojego brzucholka do albumu
ja tez mam metny i na badaniach tez mi pisza metny
a zwykle takiego niebylo.. a bakterie ktore mam zwiazane sa z zelazem ktore biore... wiec wszytko ogolnie ok.. a jednak metny

Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
Kasiulek Monika już po szpitalu, wszystko ginekologicznie ok, ciśnienie się ustabilizowało. Była fajnie, obadałam sobie ten szpital (w nim będziemy rodzić), śniadanko smaczne. Teraz muszę znów skonsultować u neurologa, bo nie umieli mi pomóc, ich zdaniem to nie jest związane z ciążą.

Radzę kupić koszulę długą i szlafroczek, bo na dzień dobry i czasem w trakcie robią usg i wtedy wygodniej.
ojj z jednej strony to dobrze ze juz po bo bynajmniej wiesz ze to nic od ciazy.. i z ciaza.. ale z 2 trzymam kciuki zeby ten neurolog tez wyszedl ok...
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:03   #3321
skorpionek19
Rozeznanie
 
Avatar skorpionek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 750
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Weronika - mam pytanko : jak się oblicza czy to chłopiec czy dziewczynka na podstawie tego chińskiego kalendarza?
skorpionek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:06   #3322
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Ten chiński kalendarz mówi mi, że to będzie albo chłopiec albo dziewczynka - jakież to odkrywcze
*(Bo ja mam 2 przypuszczalne daty poczęcia 31 grudnia albo 2 stycznia)
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:10   #3323
Lenka*
Zadomowienie
 
Avatar Lenka*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 661
GG do Lenka*
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Lenko, sprawdź, czy u ciebie też wymioty nie są patologiczne jakieś, spytaj o to lekarza. Bo my ten sam termin mamy i podobnie się męczymy.
Pomidorko, byłam w środę u ginki i dokładnie mnie wypytywała o te mdłości, ja wymiotuję co rano, potem już mam tylko mdłości, ale bardzo dużo piję. W tym tygodniu zmniejszam dawkę luteiny a w przyszłym już ją zupełnie odstawiam i powinny mi minąć te mdłości, jak nie to na następnej wizycie będziemy coś z tym robić.
A przytyłam moje pierwsze 2 kg (od listopada), więc akurat

Cytat:
Napisane przez Mpik82 Pokaż wiadomość
Lenka - szkoda, że egzamin się nie powiódł, następnym razem juz się uda!Ja zdałam za 5razem
Ja na razie daję sobie spokój ze zdawaniem, zwłaszcza że zdaję od grudnia i zawsze jest albo jakaś śnieżyca albo co innego. Nie zamierzam więcej zdawać w takich warunkach bo wcale nie jest łatwiej.
__________________
Martynka
Lenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:11   #3324
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez skorpionek19 Pokaż wiadomość
Weronika - mam pytanko : jak się oblicza czy to chłopiec czy dziewczynka na podstawie tego chińskiego kalendarza?
patrzysz ile mialas lat w chwili poczecia (ale nie rocznikowo tylko dniowo) i a skrzyzowaniu twojego wieku z miesiacem poczecia bedzie kolorek - roz to laska niebieski to facio
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:15   #3325
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
a jesli mozna zapytac czego uczysz???
angielskiego i geografii w gimnazjum i kocham moją pracę
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:16   #3326
skorpionek19
Rozeznanie
 
Avatar skorpionek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 750
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Dzięki martucha84 już odnalazłam.. wyszło mi , że chłopczyk... nie będę ukrywała, że chcielibyśmy synka, bo mamy dziewczynkę, więc byłaby parka.. no ale najwazniejsze, zeby maleństwo było zdrowe
skorpionek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:18   #3327
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez skorpionek19 Pokaż wiadomość
Weronika - mam pytanko : jak się oblicza czy to chłopiec czy dziewczynka na podstawie tego chińskiego kalendarza?
Skorpionku musisz w kolumnie wiek WIEK odnaleźć swój rzeczywisty wiek w chwili zajścia w ciążę (nie ten wiek, który osiągniesz w tym roku), a w drugiej kolumnie miesiąc kalendarzowy, w którym zaszłaś w ciążę. Np. Jeśli @ miałaś na koniec grudnia, to zaszłaś w styczniu.

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ehh, widzę, że się spóźniłam
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:21   #3328
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Cytat:
Napisane przez Lenka* Pokaż wiadomość
Ja na razie daję sobie spokój ze zdawaniem, zwłaszcza że zdaję od grudnia i zawsze jest albo jakaś śnieżyca albo co innego. Nie zamierzam więcej zdawać w takich warunkach bo wcale nie jest łatwiej.
Nie martw się, ja zdawałam 2 kwiernia pare lat temu i jak to na wiosnę słońce świeciło tak jaskrawo,że nie widziałam jakie są kolory na sygnalizacji świetlnej,więc jechałam na czuja Ale zdałam,może pomogło mi to,że pomodliłam się do JP II,bo to akurat rocznica jego śmierci

A jak tam Twój brzuszek,wystaje trochę??
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:22   #3329
skorpionek19
Rozeznanie
 
Avatar skorpionek19
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 750
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

Weronisiaa -Dzięki wyszedł chłopczyk oby się sprawdziło
skorpionek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-05, 13:48   #3330
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy-MAMUSIE WRZEŚNIOWO-PAŹDZIERNIKO

gabisun śliczny brzusio i super foteczki ślubne


Dziewczyny lekarz mi powiedział, że mnie rozumie, bo wie co to ból głowy, ale nie umie mi pomóc, bo to musi opisać neurolog i coś zalecić. Ech, taki mój los. Ważne, że z jr ok, a ja se polatam najwyżej po lekarzach, cóż robić...

Ale, ale...
Nasz Maluch tak rośnie, że wg wczorajszego usg- PTP to 20.08.10r.
Jak tak dalej pójdzie, to urodzę w czerwcu
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.