szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-24, 21:24   #301
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
można je nawet czasem uznać za zaletę, gdyż ( przynajmniej w moim przypadku ) gdy ktoś zauważy u nas chandrę to schodzi nam z drogi i obnosi się z nami jak z jajkiem. Bo nigdy nic nie wiadomo, kiedy nastąpi wybuch złości
ehhh żyć nie umierać
Zgadzam się Jak mam doła to mama wszystko podtyka mi pod nos o co poproszę, troszczy się, nie każe sprzątać A w ekstrymalnych przypadkach zabiera na zakupy shopping is better than a psychiatrist
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:32   #302
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Sailor Moon
Zgadzam się Jak mam doła to mama wszystko podtyka mi pod nos o co poproszę, troszczy się, nie każe sprzątać A w ekstrymalnych przypadkach zabiera na zakupy shopping is better than a psychiatrist
noo jak już dawno nie byłam na zakupach... u mnie tak samo, czekoladki, herbatki, nic robić nie muszę w ogóle wtedy to wszyscy milusi są z bratem włącznie, bo zdarza się niezmiernie rzadko
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:38   #303
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

__________________
...

Edytowane przez iuvenilis
Czas edycji: 2006-06-03 o 20:59
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:45   #304
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Dzień dobry wieczór kobietki moje kochane!! U mnie dziś humor poszedł zdecydowanie w górę, przeprawa z dyrką nie była tak dramatyczna w skutkach jak myslałam... włąsnie wróciłam z biegania i jestem pełan energii, może tez dlatego że jade jutro po nowy telefonik bo stary mi sie znudził no i jak go sprzedam to bedzie kasiorka na jakies ciuszki

Ściskam Was mocno i nie smutac mi sie!!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:46   #305
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
aj przestań z tą nadwagą, w wakacje zawsze się trochę schudnie, więc będzie dobrze a ja też nie mam tyle motywacji żeby się za siebie wziąć, ale tak poza tym to mi to nie przeszkadza ani trochę mam dobry humorek więc już się tym nie przejmuję buźka
wiem juz przestaje a ja lubie pomarudzic tak zeby ktos pocieszyl
mnie tez nie przeszkadza bo i tak jak sie kobieta usmiecha to jest piekna
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:48   #306
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
Dziewczyny, a powiedzcie mi jedną rzecz-czy to ze mną jest coś nie tak czy z klawiaturą? Bo jak piszę szybko to wyskakuje mi o tak właśnie:
MmAaMm DdOoSsYyĆć TtEeJj KkLlAaWwIiAaTtUuRrYy...
oczywiście teraz wyolbrzymiłam problem, aby ukazać jego prawdziwą istotę
denerwuje mnie ciągłe kasowanie pojedyńczych wielkich liter
prosze sie nie zloscic z toba wszystko w porzadku jak najbardziej w porzadku to klawiaturka pewnei chce sie z toba podraznic
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:50   #307
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Dzień dobry wieczór kobietki moje kochane!! U mnie dziś humor poszedł zdecydowanie w górę, przeprawa z dyrką nie była tak dramatyczna w skutkach jak myslałam... włąsnie wróciłam z biegania i jestem pełan energii, może tez dlatego że jade jutro po nowy telefonik bo stary mi sie znudził no i jak go sprzedam to bedzie kasiorka na jakies ciuszki

Ściskam Was mocno i nie smutac mi sie!!
hej Kajek caaały dzień tu nie zaglądałaś my już się nie smutamy, humorki dopisują pochwal się jutro nowym nabytkiem
pozdrawiam
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 21:52   #308
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
wiem juz przestaje a ja lubie pomarudzic tak zeby ktos pocieszyl
mnie tez nie przeszkadza bo i tak jak sie kobieta usmiecha to jest piekna
dokładnie dlatego naszym obowiązkiem i podstawową zasadą jest
uśmiechać się!!!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:52   #309
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Dzień dobry wieczór kobietki moje kochane!! U mnie dziś humor poszedł zdecydowanie w górę, przeprawa z dyrką nie była tak dramatyczna w skutkach jak myslałam... włąsnie wróciłam z biegania i jestem pełan energii, może tez dlatego że jade jutro po nowy telefonik bo stary mi sie znudził no i jak go sprzedam to bedzie kasiorka na jakies ciuszki

Ściskam Was mocno i nie smutac mi sie!!
ciesze sie bardzo ze humor dopisuje podziwiam za silna wole w bieganiu mnie jej brakuje ale coz ...nowy telefonik powiadasz ...ja tez mam ochote na jakis inny ale musz esie na razie zadowolic tym co mam a kasiurka na ciuszki to jakze fajowa sprawa
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:57   #310
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
dokładnie dlatego naszym obowiązkiem i podstawową zasadą jest
uśmiechać się!!!
ja sie ciesze caly czas nawet jak sie smutam i jak mnie zle to staram sie smiac a jak pomysle ze mam was tu to juz caly czas sie ciesze
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 21:58   #311
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
hej Kajek caaały dzień tu nie zaglądałaś my już się nie smutamy, humorki dopisują pochwal się jutro nowym nabytkiem
pozdrawiam
A bo dziś to.. najpierw zaspalam, za oknem deszczowo więc spało się nieźle i na szczęście zero snów, jak wstalam i zobaczyłam która godzina to tylko zmieniłam opis na gg i popedziłam pod prysznic, nawet nie zjadłam bo nie zdązyłam a jak wróciłam z zajęc to poszłam pobiegać, potem filmik no i dopiero co wlazłam na neta
A telefon jeden z dwóch albo sagem my301x albo nokia 1600 waham sie jeszcze...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 22:01   #312
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
A bo dziś to.. najpierw zaspalam, za oknem deszczowo więc spało się nieźle i na szczęście zero snów, jak wstalam i zobaczyłam która godzina to tylko zmieniłam opis na gg i popedziłam pod prysznic, nawet nie zjadłam bo nie zdązyłam a jak wróciłam z zajęc to poszłam pobiegać, potem filmik no i dopiero co wlazłam na neta
A telefon jeden z dwóch albo sagem my301x albo nokia 1600 waham sie jeszcze...
też dziś długo spałam, jak to zawsze przy takiej pogodzie... jaki film oglądałaś? a na telefonach się nie znam, więc Ci niestety nie doradzę jaki wybrać
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:06   #313
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
ciesze sie bardzo ze humor dopisuje podziwiam za silna wole w bieganiu mnie jej brakuje ale coz ...nowy telefonik powiadasz ...ja tez mam ochote na jakis inny ale musz esie na razie zadowolic tym co mam a kasiurka na ciuszki to jakze fajowa sprawa
Żadna silna wola kociaczku, to jedyna rzecz ostatnio która sprawia mi radość, dodaje troche energii, czasem mi sie nie chce, ale to dla mnie dobry sposób na stresy Ja z telefonem to nieżły magiel zrobiłam ale bede miec a co sie bede :P
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:11   #314
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
też dziś długo spałam, jak to zawsze przy takiej pogodzie... jaki film oglądałaś? a na telefonach się nie znam, więc Ci niestety nie doradzę jaki wybrać
No własnie pogoda idealna do spania... co ogladałam?? Na pierwszym jakis film na podstawie ksiązki, całkiem dobry i jaki prawdziwy, faceci to jednak dranie...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:13   #315
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
No własnie pogoda idealna do spania... co ogladałam?? Na pierwszym jakis film na podstawie ksiązki, całkiem dobry i jaki prawdziwy, faceci to jednak dranie...
na TVP1??
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:19   #316
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
na TVP1??
nuuuuuuuuuuu tak na jedynce
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:24   #317
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
nuuuuuuuuuuu tak na jedynce
też oglądałam aż się wczułam i zaczęłam wyzywać drania
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:25   #318
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Żadna silna wola kociaczku, to jedyna rzecz ostatnio która sprawia mi radość, dodaje troche energii, czasem mi sie nie chce, ale to dla mnie dobry sposób na stresy Ja z telefonem to nieżły magiel zrobiłam ale bede miec a co sie bede :P
aha chyba ze tak jak tylko jest cos co odstresowuje to jak najbardziej moze i ja bym cos takiego znalazla
a tel to wiesz nokia taki prosty model nawet mmskow nie ma podstawa sama takze mimo ze nie mam jakiegos specjalnego zdania na temat sagem to i tak w tym wypadku by wygral jakis taki bardziejszy jest moim zdaniem ....

a na 1 juz nie ma filma
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:35   #319
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
aha chyba ze tak jak tylko jest cos co odstresowuje to jak najbardziej moze i ja bym cos takiego znalazla
a tel to wiesz nokia taki prosty model nawet mmskow nie ma podstawa sama takze mimo ze nie mam jakiegos specjalnego zdania na temat sagem to i tak w tym wypadku by wygral jakis taki bardziejszy jest moim zdaniem ....

a na 1 juz nie ma filma
Pewnie kociaczku!! Znajdz cos co zjamie ci trochę czasu i cie odstresuje, wiesz co oja siora robi?? układa mozaiki z kafelek, u niej w Londynie jest taki pchli targ, tam mozna kafelki kupic po sztuce za grosze, ona je potem w chwili złości roztrzaskuje a potem sobie z nich układa wzory, coraz lepiej jej to idzie
No ta nokia to tylko z zewnątrz mi sie podoba, w środku dokładnie nic nie ma, a ten sagem to jest fajny bo ma blootofa czy jak to sie tam pisze, tylko kurka czemu on jest czarny??


Aga!!Ja tez klełam na gościa bo na końcu to normalnie debil własne dziecko tak potraktowac?? Brr za to ten jego brat od razu mi sie spodobał :d ehh zeby tu taki był gdzies w pobliżu mnie... pieknie to powiedział: nie bedziesz musiała po schodach z Julia chodzić, nie bedziesz sie tak meczyć, wyjdziesz za mnie?? chce stworzyć rodzinę z toba i z Julią, w tym domu.. ech sie wzruszyłam
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 22:44   #320
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222

Aga!!Ja tez klełam na gościa bo na końcu to normalnie debil własne dziecko tak potraktowac?? Brr za to ten jego brat od razu mi sie spodobał :d ehh zeby tu taki był gdzies w pobliżu mnie... pieknie to powiedział: nie bedziesz musiała po schodach z Julia chodzić, nie bedziesz sie tak meczyć, wyjdziesz za mnie?? chce stworzyć rodzinę z toba i z Julią, w tym domu.. ech sie wzruszyłam
no ja też się zdenerwowałam i wiedziałam że będą razem a oświadczyny były taaakie pocieszne.. podobał mi się film, a ta aktorka taaaka śliczna
hehe nie powiem taki facet też by mi się przydał ale to towar deficytowy więc nawet się nie łudzę że takiego znajdę
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:44   #321
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Pewnie kociaczku!! Znajdz cos co zjamie ci trochę czasu i cie odstresuje, wiesz co oja siora robi?? układa mozaiki z kafelek, u niej w Londynie jest taki pchli targ, tam mozna kafelki kupic po sztuce za grosze, ona je potem w chwili złości roztrzaskuje a potem sobie z nich układa wzory, coraz lepiej jej to idzie
No ta nokia to tylko z zewnątrz mi sie podoba, w środku dokładnie nic nie ma, a ten sagem to jest fajny bo ma blootofa czy jak to sie tam pisze, tylko kurka czemu on jest czarny??
mozaiki powidasz hmmm niezle ja kiedys probowalam puzzli ale kiepsko sie to dla nich skonczylo haha ale musze cos pomyslec...bo jak mialam TZ to sie na nim wyzywalam a teraz to nie bede na kim innym bo szkoda

a sagem to lepszy wybor dla pocieszenia niekoniecznie bys trafila na nokie nie czarna bo czarnych najwiecej
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:47   #322
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
no ja też się zdenerwowałam i wiedziałam że będą razem a oświadczyny były taaakie pocieszne.. podobał mi się film, a ta aktorka taaaka śliczna
hehe nie powiem taki facet też by mi się przydał ale to towar deficytowy więc nawet się nie łudzę że takiego znajdę
jak to nie znajdziesz?? duuuuzo lepszego bedziesz miec najlepszego ale jeszcze nie teraz bo nas zostawisz haha ale egoistka ze mnie...ale przeciez wiesz ze zaslugujemy na to co najlepsze
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:49   #323
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Kochane ja zmykam spac, jutro o 6 pobudka Ehh i mam nadzieje miły dzień przede mną. Ściskam Was wszystkie mocno!! Olcia, Iuv, Kociaczku Trzymajcie się ciepło i dobrej nocki
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 22:53   #324
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Kochane ja zmykam spac, jutro o 6 pobudka Ehh i mam nadzieje miły dzień przede mną. Ściskam Was wszystkie mocno!! Olcia, Iuv, Kociaczku Trzymajcie się ciepło i dobrej nocki
to spij slodko i snij same milutkie sny takie wiesz jakie ... i do jutra
__________________
"pocałunek jest wspaniałym trikiem wymyślonym przez naturę po to,by powstrzymać mówienie,gdy słowa stają się zbyteczne..."
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-24, 23:04   #325
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

właśnie, ja też już zmykam! dobranoc moje Kochane
samych słodkich snów
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 08:22   #326
Sailor Moon
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Moon
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 758
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

A ja już na nogach miłego dnia Kajuś, Aga, Kociaczku u mnie jak na razie słoneczko
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie.
Sailor Moon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 09:26   #327
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Sailor Moon
A ja już na nogach miłego dnia Kajuś, Aga, Kociaczku u mnie jak na razie słoneczko
hej u mnie też słoneczko, ale wiatr dosyć duży więc trochę chłodno jest. miłego dnia! Singielki, pamiętajcie obowiązkowo o uśmiechu
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 13:18   #328
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

witajcie
Dziś już mogę bez skrupułów podpisać pod stwierdzeniem:
"jestem szczęśliwą singielką"
Czuję się świetnie, rozpiera mnie energia, wszystko w moim życiu zaczyna się układać!!Oby tak dalej!! Jestem sama, ale nie samotna!!!Facetom na razie mówię dowidzenia, chyba że akurat trafię na jakiś skarb, nic na siłę, jest dobrze tak jak jest!!
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 13:43   #329
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

No Oreganko dobrze mówisz, sama nie jesteś
Wszystki singielki mają uśmiechy przyklejone
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-25, 14:01   #330
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Witajcie kochane!! Przed chwilą wróciłam z zakupów Mówie Wam, jaki świetny gosteknas w Orange obsługiwał!! Taki miły i sympatyczny i ze swietnym poczuciem humory że od razu miałam dobry humor I na dodatek mama dostała dużo wiecej kasy na przegadanie niż w innych salonach mi mówili, a dodatkow dostałysmy 30 zł w bonach na wykorzystanie w albercie i takich innych plusach
Telefonik fajny cieniutki zgrabniutki cały czas go poznaję. Ale to byl dobry wybór. Tylko jednak problem mam z kartą SIM, może dlatego że ona ma juz 6 lat, musze ja wymienic Ale humor mam dzis świetny!! Kupiłam sobie truskaweczki, za chwilke zrobie gofry mmm ale będzie wyżerka
Aaa i załatwiłam sobie wczesniej to szkolenie wmiejscu gdzie mam mieć staż, więc może niedługo i staz zaczne Ehh więcej takich dni poproszę!!

A jutro jedziemy z grupą do Cieszyna więc sie powłóczymy trochę po sklepach pewnie
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.