Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy małżeństwa jednopłciowe powinny być w Polsce zalegalizowane?
Tak 202 67,79%
Nie 74 24,83%
Nie wiem 5 1,68%
Nie obchodzi mnie to 17 5,70%
Głosujący: 298. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-08, 16:56   #301
lolitka39
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 20
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Jestem za legalizacjia. Mam przyjaciela geja i przykre jest to że musi się ciągle ukrywać z chlopakiem bo ludzie jak by mogli to by wychlostali
lolitka39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 16:58   #302
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
też nie wiem jak wybory seksualne obcych ludzi mają godzić w czyjąkolwiek rodzinę.


(trzymanie sie za ręce)
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:05   #303
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
też nie wiem jak wybory seksualne obcych ludzi mają godzić w czyjąkolwiek rodzinę.
Może ktoś ma brzydka głupia córkę z niskim posagiem i każdy mężczyzna gej to mniejsze szanse na jej zamazpojscie...

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Poczytaj moje odpowiedzi w wątku. Już wyjaśniałem.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



Nie seksualne wybory tylko publiczne eksponowanie orientacji seksualnej, którą uważam za wynaturzenie.
Ilu gejow w przestrzeni publicznej w ciągu roku widziales którzy zachowywali się niestosownie? A ilu takich hetero w tym samym czasie?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:09   #304
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Poczytaj moje odpowiedzi w wątku. Już wyjaśniałem.

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



Nie seksualne wybory tylko publiczne eksponowanie orientacji seksualnej, którą uważam za wynaturzenie.
Uwaga, kluczowe: "uważam". Ty uważasz.. I teraz świat niech się lepiej przystosuje, bo Yuri uważa, że [tu wstaw co uważa Yuri]!

Przejrzałam Twoje posty i oprócz "nie, bo nie", "Bogu dzięki, że nie w Polsce" i tym podobne znalazłam jeszcze wycieranie twarzy sumieniem (lel) i podawanie źródeł, że dzieci par homoseksualnych mają większe szanse na problemy psychiczne i tym podobne. Dobrze, że wychowanie przez parę hetero eliminuje takie zagrożenie! Problem w tym, że do problemów natury psychicznej może człowieka doprowadzić trylion rzeczy, nie tylko to, że mama woli waginy od penisów. Albo tata jest z nurtu pro-penisowego. Ale co tam, to na pewno przez to. Ale by mieli terapeuci łatwą robotę - wchodzi ktoś do gabinetu i już wiadomo, że to dziecko homoseksualnych rodziców, mało tego, wiadomo co spowodowało obecny stan rzeczy.. Żyć, nie umierać.

Pisałeś też o homoseksualistach obnoszących się na ulicy ze swoją seksualnością.. Czy Ty naprawdę uważasz, że jak tylko przymkniesz oko i "odgórnie" zezwolisz (razem z tą lwią częścią społeczeństwa, o której wspominałeś) na to, żeby pary homoseksualne trzymały się za ręce na ulicy/wymieniały buziakami, to nagle nie będzie można dojść do przystanku bez potykania się o uprawiających anala facetów? Przejaskrawiam oczywiście, ale Yuri, kurde no Proszę Cię.

A to w temacie walenia głową o ścianę: "Jak od małego będzie uczone, że dwóch panów trzymających się za ręce jest normalne, to na pewno takich nawyków nabierze i sam w końcu uzna to za normalny stan rzeczy. Wg mnie jest to złe." Czyli jednak dzieci przenikają homo, czy nie? :P

Yuri, wszystko sprowadza się do tego, że Ty nie chcesz par homo na ulicach, bo a) nie podoba Ci się to, b) godzi to w Twoją rodzinę (bo normy). Ale moje pytanie to: jak naprawdę zmienia to poziom życia Twój czy Twojej rodziny? Pomijając osobiste preferencje?
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:18   #305
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Skoro wszystkie możliwe doniesienia mówią coś przeciwnego, to dlaczego dlaczego jest jak jest i małżeństwa homo są w Polsce zakazane?
Mylisz ciąg przyczynowo skutkowy.



Cytat:
Kompletnie mnie nie interesuje co o tym myślisz. Już Ci pisałem, że nie będę poświęcał temu więcej czasu niż to konieczne.
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że strona do której zalinkowałeś przedstawiała zmanipulowane informacje, do badania o podważonej metodyce, gdzie do porażki przyznał się sam autor? Skoro nie chcesz poświęcać temu więcej czasu, to po co w ogóle się wypowiadasz, po co obiecujesz literaturę, której nie podrzucasz, po co kwestionujesz badania, z którymi się nie zapoznałeś?


Cytat:
Oczywiście, że JA nie "zgejowacieję", ale kilkuletnie dziecko nie ma na tyle wykształconej świadomości, żeby pewne rzeczy zrozumieć.
Myślę, że w obliczu tego co wyżej, można śmiało, obiektywnie i uczciwie stwierdzić, że wiele kilkuletnich dzieci na tej planecie ma bardziej wykształconą świadomość od osób prezentujących takie poglądy, jak Ty .

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Dziecko zaczyna uważać za normę coś co nią nie jest.
A na jakiej podstawie brak równego traktowania, nienawiść i dyskryminację uważasz za normę? Chętnie przeczytam jakiś mądry komentarz memetyka, etologa .
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:19   #306
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
Uwaga, kluczowe: "uważam". Ty uważasz.. I teraz świat niech się lepiej przystosuje, bo Yuri uważa, że [tu wstaw co uważa Yuri]!

Przejrzałam Twoje posty i oprócz "nie, bo nie", "Bogu dzięki, że nie w Polsce" i tym podobne znalazłam jeszcze wycieranie twarzy sumieniem (lel) i podawanie źródeł, że dzieci par homoseksualnych mają większe szanse na problemy psychiczne i tym podobne. Dobrze, że wychowanie przez parę hetero eliminuje takie zagrożenie! Problem w tym, że do problemów natury psychicznej może człowieka doprowadzić trylion rzeczy, nie tylko to, że mama woli waginy od penisów. Albo tata jest z nurtu pro-penisowego. Ale co tam, to na pewno przez to. Ale by mieli terapeuci łatwą robotę - wchodzi ktoś do gabinetu i już wiadomo, że to dziecko homoseksualnych rodziców, mało tego, wiadomo co spowodowało obecny stan rzeczy.. Żyć, nie umierać.

Pisałeś też o homoseksualistach obnoszących się na ulicy ze swoją seksualnością.. Czy Ty naprawdę uważasz, że jak tylko przymkniesz oko i "odgórnie" zezwolisz (razem z tą lwią częścią społeczeństwa, o której wspominałeś) na to, żeby pary homoseksualne trzymały się za ręce na ulicy/wymieniały buziakami, to nagle nie będzie można dojść do przystanku bez potykania się o uprawiających anala facetów? Przejaskrawiam oczywiście, ale Yuri, kurde no Proszę Cię.

A to w temacie walenia głową o ścianę: "Jak od małego będzie uczone, że dwóch panów trzymających się za ręce jest normalne, to na pewno takich nawyków nabierze i sam w końcu uzna to za normalny stan rzeczy. Wg mnie jest to złe." Czyli jednak dzieci przenikają homo, czy nie? :P

Yuri, wszystko sprowadza się do tego, że Ty nie chcesz par homo na ulicach, bo a) nie podoba Ci się to, b) godzi to w Twoją rodzinę (bo normy). Ale moje pytanie to: jak naprawdę zmienia to poziom życia Twój czy Twojej rodziny? Pomijając osobiste preferencje?
Dla mnie tolerowanie homo, to przyzwolenie na odmienność opartą na wynaturzeniu. To się nie zatrzyma tylko i wyłącznie na homoseksualistach. Jasne, zaakceptujmy homoseksualistów w przestrzeni publicznej, a za chwilę facetów w sukienkach, kobiety z brodami, itd. Powtarzam, że taki rodzaj tolerancji prowadzi do zacierania się różnic płci i konsekwencji w wymiarze społecznym. Bóg/natura* (niepotrzebne skreślić) wyposażyła rodzaj ludzki w 2 płcie nie bez powodu. Dymorfizm płciowy to też nie przypadek.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:21   #307
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Dla mnie tolerowanie homo, to przyzwolenie na odmienność opartą na wynaturzeniu. To się nie zatrzyma tylko i wyłącznie na homoseksualistach. Jasne, zaakceptujmy homoseksualistów w przestrzeni publicznej, a za chwilę facetów w sukienkach, kobiety z brodami, itd. Powtarzam, że taki rodzaj tolerancji prowadzi do zacierania się różnic płci i konsekwencji w wymiarze społecznym. Bóg/natura* (niepotrzebne skreślić) wyposażyła rodzaj ludzki w 2 płcie nie bez powodu. Dymorfizm płciowy to też nie przypadek.
Sukienki też uszyl bog?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 17:21   #308
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez lolitka39 Pokaż wiadomość
Jestem za legalizacjia. Mam przyjaciela geja i przykre jest to że musi się ciągle ukrywać z chlopakiem bo ludzie jak by mogli to by wychlostali
Uregulowanie prawne małżeństw homoseksualnych w takich sytuacjach nic nie zmieni
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:22   #309
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Yuri a pozwalasz żonie chodzić w spodniach czy ma zakaz bo bog i zacieranie różnic między plciami?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:24   #310
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Tyle wam zostało. Płakanie po internetach i po paradach równości, a i tak prędzej mi kaktus wyrośnie na dłoni niż zobaczę dwóch facetów wychodzących za rękę z polskiego USC.
Nie wiem czy wiesz, że przeciwko Włochom kilka par jednopłciowych wytoczyło (i wygrało) proces w Europejskim Trybunale (tym niezależnym od UE). Ten nakazał Włochom legalizację takich związków, co obecnie nieprzychylny im rząd musi procedować. Właśnie toczą się takie same procesy przeciwko Polsce. Paradoksalnie więc może się okazać, że to PiS zalegalizuje związki partnerskie... Do tego dochodzi kwestia uznania związków zawartych za granicą.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:24   #311
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Mylisz ciąg przyczynowo skutkowy.
Nie.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że strona do której zalinkowałeś przedstawiała zmanipulowane informacje, do badania o podważonej metodyce, gdzie do porażki przyznał się sam autor? Skoro nie chcesz poświęcać temu więcej czasu, to po co w ogóle się wypowiadasz, po co obiecujesz literaturę, której nie podrzucasz, po co kwestionujesz badania, z którymi się nie zapoznałeś?
Bo mogę.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Myślę, że w obliczu tego co wyżej, można śmiało, obiektywnie i uczciwie stwierdzić, że wiele kilkuletnich dzieci na tej planecie ma bardziej wykształconą świadomość od osób prezentujących takie poglądy, jak Ty .[COLOR="Silver"]
Ojej.

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
A na jakiej podstawie brak równego traktowania, nienawiść i dyskryminację uważasz za normę? Chętnie przeczytam jakiś mądry komentarz memetyka, etologa .
Na podstawie własnych obserwacji i światopoglądu. Tyle ci wystarczy. Resztę sobie dopisz.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 17:30   #312
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Yuri (lol )
Caly czas piszesz o gejach.
Dlaczego w swojej dyskryminacji dyskryminujesz lesbijki.
Dwie kobiety trzymajace sie za rece rowniez zagrazaja bytowi Twojej rodziny?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:30   #313
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Yuri a pozwalasz żonie chodzić w spodniach czy ma zakaz bo bog i zacieranie różnic między plciami?
Ma zakaz. Nie może też wypowiadać się publicznie.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:31   #314
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Bo mogę.
Przez co nikt poważny nie potraktuje Cię na serio. Nie wiem co w tym fajnego, że opowiadasz niczym nie poparte bzdury, bo "bo mogę". Cieszę się, że memy, które siedzą w Twoim mózgu wymierają w kolejnych i kolejnych populacjach, także w Polsce. Na merytoryczną dyskusję wiem już, że nie mogę liczyć, a w populistyczną nie ma sensu. To wszystko .
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:32   #315
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Ma zakaz. Nie może też wypowiadać się publicznie.
To dovrze ze ja reprezentujesz na babskim forum. Takie to ultrameskie.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:32   #316
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

A swoja droga Jezus to dopiero byl obrzydliwym zboczeńcem.
Calowal sie z facetami i jeszcze miział ich po stópkach.
Fuj fuj fuj
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:37   #317
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Yuri (lol )
Caly czas piszesz o gejach.
Dlaczego w swojej dyskryminacji dyskryminujesz lesbijki.
Dwie kobiety trzymajace sie za rece rowniez zagrazaja bytowi Twojej rodziny?
stupid-girl (),
Jak najbardziej również mam na myśli lesbijki. Mea culpa.

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Przez co nikt poważny nie potraktuje Cię na serio.
Jest to dla mnie osobistą tragedią, że nikt na tym forum nie traktuje mnie poważnie. Nic już nie będzie takie same...

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Cieszę się, że memy, które siedzą w Twoim mózgu wymierają w kolejnych i kolejnych populacjach, także w Polsce.
Tak jest. Wynikiem tego w Polsce rządzi najbardziej anty homoseksualna partia, a ta najbardziej pro w ogóle nie ma reprezentacji w parlamencie.

Ale czekaj, to jeszcze nie koniec. Wraz z tym całym syfem, który dzieje się na zachodzie, będzie jeszcze lepiej (dla mnie i mi podobnych oczywiście).

P.S. Już 11 stron, a homosie dalej nie mogą zawierać małżeństw .

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-02-08 o 17:38
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:49   #318
Telephone
Meh.
 
Avatar Telephone
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 183
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Dla mnie tolerowanie homo, to przyzwolenie na odmienność opartą na wynaturzeniu. To się nie zatrzyma tylko i wyłącznie na homoseksualistach. Jasne, zaakceptujmy homoseksualistów w przestrzeni publicznej, a za chwilę facetów w sukienkach, kobiety z brodami, itd. Powtarzam, że taki rodzaj tolerancji prowadzi do zacierania się różnic płci i konsekwencji w wymiarze społecznym. Bóg/natura* (niepotrzebne skreślić) wyposażyła rodzaj ludzki w 2 płcie nie bez powodu. Dymorfizm płciowy to też nie przypadek.
No tak. Jeśli Ty wychodzisz z założenia, że homo to wynaturzenie, to faktycznie przegrałam w tej dyskusji, a Ty na polu zrozumienia istoty homoseksualizmu. Także 50/50, Yuri, nie ma tak dobrze.

Zacieranie się różnic płci: chodzi o te sukienki, metroseksualnych panów w rurkach i męsko wyglądające/zachowujące się kobiety? To też nie jest OK, tak? Czekam na listę wytycznych jak mam wyglądać/postępować, bo w sumie nie wiem nawet, czy nie popełniam jakiegoś faux pas i nie niszczę rodzin codziennie, gdy wychodzę na ulicę.

"P.S. Już 11 stron, a homosie dalej nie mogą zawierać małżeństw ." - mój cel na 2016 zaprzepaszczony!
Telephone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 17:56   #319
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Dla mnie tolerowanie homo, to przyzwolenie na odmienność opartą na wynaturzeniu. To się nie zatrzyma tylko i wyłącznie na homoseksualistach. Jasne, zaakceptujmy homoseksualistów w przestrzeni publicznej, a za chwilę facetów w sukienkach, kobiety z brodami, itd. Powtarzam, że taki rodzaj tolerancji prowadzi do zacierania się różnic płci i konsekwencji w wymiarze społecznym. Bóg/natura* (niepotrzebne skreślić) wyposażyła rodzaj ludzki w 2 płcie nie bez powodu. Dymorfizm płciowy to też nie przypadek.
JUŻ SIĘ STAŁO.
znam kobietę z wąsem. To się liczy? Brunetka która nie depiluje wąsika. Widziałam też w telewizji kobietę z brodą - ma PCOS którego skutkiem jest nadmierny zrost. A facetów w sukienkach widuję na każdej mszy
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-08, 18:38   #320
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Telephone Pokaż wiadomość
No tak. Jeśli Ty wychodzisz z założenia, że homo to wynaturzenie, to faktycznie przegrałam w tej dyskusji, a Ty na polu zrozumienia istoty homoseksualizmu. Także 50/50, Yuri, nie ma tak dobrze.

Zacieranie się różnic płci: chodzi o te sukienki, metroseksualnych panów w rurkach i męsko wyglądające/zachowujące się kobiety? To też nie jest OK, tak? Czekam na listę wytycznych jak mam wyglądać/postępować, bo w sumie nie wiem nawet, czy nie popełniam jakiegoś faux pas i nie niszczę rodzin codziennie, gdy wychodzę na ulicę.

"P.S. Już 11 stron, a homosie dalej nie mogą zawierać małżeństw ." - mój cel na 2016 zaprzepaszczony!
Są pewne normy tworzone przez społeczeństwa na przestrzeni wieków. Normy (często niepisane) dotyczące ubioru, zachowania się w przestrzeni publicznej, itd. Te niepisane nie są uwarunkowane karnie, ale są powszechnie uznawane za coś nienaturalnego, co godzi w dobre obyczaje i budzi w ogóle społeczeństwa jakiś niesmak czy awersję. Tak jak wiele osób brzydzi/denerwuje/itd. widok np. grzebania w nosie na przystanku, puszczania bąków w kolejce do kasy, pary małolatów wylizujących sobie migdałki czy kilkuletniego Brajanka siedzącego u mamy na kolanach i wyjadającego gile z nosa, tak ja do tej kategorii zaliczam dwie osoby tej samej płci afiszujące się z tym w jakikolwiek sposób. Będę uczył syna, że bąki puszcza się na osobności, a dwóch panów/dwie panie idących (e) za rękę, to coś złego i nienormalnego.
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 18:43   #321
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Biedne to twoje dziecko, serio. Koniecznie chcesz mu sprzedać swój ograniczony światopogląd. A nie daj bug żeby to dziecko było homoseksualne, konflikt wewnętrzny i piekło emocjonalne jakie mu zafundujesz będą okropne.
Trudno mi zrozumieć dlaczego trzymanie się za ręce lub legalizowanie związku może być postrzegane jako coś ohydnego. Przykro, że można mieć tak zaściankowe poglądy i jeszcze dumnie się do tego przyznawać.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:04   #322
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Wsi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Yuri daj sobie spokój ;-)

Jedni maja takie poglądy, inni maja inne i trzeba żyć dalej bez homo w swoim otoczeniu.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:07   #323
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Wsi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Yuri daj sobie spokój ;-)

Jedni maja takie poglądy, inni maja inne i trzeba żyć dalej bez homo w swoim otoczeniu.
Odpalasz rakiete na ksiezyc?
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:08   #324
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Biedne to twoje dziecko, serio. Koniecznie chcesz mu sprzedać swój ograniczony światopogląd. A nie daj bug żeby to dziecko było homoseksualne, konflikt wewnętrzny i piekło emocjonalne jakie mu zafundujesz będą okropne.
Trudno mi zrozumieć dlaczego trzymanie się za ręce lub legalizowanie związku może być postrzegane jako coś ohydnego. Przykro, że można mieć tak zaściankowe poglądy i jeszcze dumnie się do tego przyznawać.
Ty się o moje dziecko nie martw. Ograniczę mu homo propagandę do tego stopnia, że wyrośnie na normalnego człowieka.

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Wsi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Yuri daj sobie spokój ;-)

Jedni maja takie poglądy, inni maja inne i trzeba żyć dalej bez homo w swoim otoczeniu.
Dlaczego? Przecież tu są jaja jak berety . Oni wszyscy naprawdę wierzą w to co piszą i niedługo homosie będą wesoło hasać po Polsce za rączki .

Edytowane przez Yuri22
Czas edycji: 2016-02-08 o 19:09
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:09   #325
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Ty się o moje dziecko nie martw. Ograniczę mu homo propagandę do tego stopnia, że wyrośnie na normalnego człowieka.
To rozmnazaj sie szybko. Bo za pare lat bedziesz mial te kaktusy na rekach
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:14   #326
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

oni dalej nie rozumieją, że geje są wszędzie, również w ich otoczeniu i otoczeniu ich dzieci
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:18   #327
LadyBlood
Raczkowanie
 
Avatar LadyBlood
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 245
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Są pewne normy tworzone przez społeczeństwa na przestrzeni wieków. Normy (często niepisane) dotyczące ubioru, zachowania się w przestrzeni publicznej, itd. Te niepisane nie są uwarunkowane karnie, ale są powszechnie uznawane za coś nienaturalnego, co godzi w dobre obyczaje i budzi w ogóle społeczeństwa jakiś niesmak czy awersję. Tak jak wiele osób brzydzi/denerwuje/itd. widok np. grzebania w nosie na przystanku, puszczania bąków w kolejce do kasy, pary małolatów wylizujących sobie migdałki czy kilkuletniego Brajanka siedzącego u mamy na kolanach i wyjadającego gile z nosa, tak ja do tej kategorii zaliczam dwie osoby tej samej płci afiszujące się z tym w jakikolwiek sposób. Będę uczył syna, że bąki puszcza się na osobności, a dwóch panów/dwie panie idących (e) za rękę, to coś złego i nienormalnego.
Słaby argument. Normy zmieniały się na przestrzeni wieków, zmieniają się i będą nadal zmieniać.

A właściwie co w tym złego, że dwoje ludzi trzyma się za ręce?
__________________
"Wszyscy będziemy się śmiać z pozłacanych motyli"
LadyBlood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:19   #328
Yuri22
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 511
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
oni dalej nie rozumieją, że geje są wszędzie, również w ich otoczeniu i otoczeniu ich dzieci
Ty nic nie rozumiesz. Mi nie przeszkadza, że są. Zawsze byli i będą. Co nie znaczy, że muszę ich oglądać. Czaisz?
Yuri22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:21   #329
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Są pewne normy tworzone przez społeczeństwa na przestrzeni wieków. Normy (często niepisane) dotyczące ubioru, zachowania się w przestrzeni publicznej, itd. Te niepisane nie są uwarunkowane karnie, ale są powszechnie uznawane za coś nienaturalnego, co godzi w dobre obyczaje i budzi w ogóle społeczeństwa jakiś niesmak czy awersję.
Wiesz, że łamanie norm społecznych to coś innego, niż wynaturzenie, jakkolwiek to nazywać? Druga sprawa, że normy społeczne też ewoluują - zjawisko całkowicie naturalne i pożądane w rozwijającej się cywilizacji. Twoje poglądy prowadzą do regresji kulturowej.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 19:21   #330
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Małżeństwa jednopłciowe (homoseksualne) w Polsce

Cytat:
Napisane przez Yuri22 Pokaż wiadomość
Ty nic nie rozumiesz. Mi nie przeszkadza, że są. Zawsze byli i będą. Co nie znaczy, że muszę ich oglądać. Czaisz?
Oglądasz. Codziennie.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-15 11:18:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.