Nasze Życie w Ameryce ... cz. II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-19, 03:10   #301
valencja
Raczkowanie
 
Avatar valencja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
GG do valencja
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Samanta7- z remontem utknelam przez pogode, mysle ze za tydzien skoncze. I niemartw sie dasz rade, nauczysz sie i zdasz na 5 GDYBYM MIESZKALA BLIZEJ WPADLABYM NA KAWE Z OKAZJI ZDANIA TESTU
Zaaabcia- powiedz mi czy jestes zadowolona z tych cwiczen?Ja chodze tutaj na aerobic ale niedaleko mnie tez jest wlasnie zumba i tak mysle czy nie sprobowac.
I GRATULUJE WPROWADZENIA

buzka
valencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 06:31   #302
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
zabciu gratuluje przeprowadzki. ciesze sie razem z Toba.

I my z TZtem sie prznosimy pod koniec mca. Nareszcie udalo mi sie go przekonac, ze tak bedzie lepiej Teraz bede miala blizej do szkoly , a on do pracy.

W szkole idzie dobrze,ale wciaz nie mam pomyslu jak sie tego wszystkiego naucze zeby isc na test. Jakos bedzie trzeba

Pozdrawiam
Dziekuje slicznie

O to super wiesci
Fajnie ze udalo Ci sie namowic TZeta na przeprowadzke
a ze szkola napewno dasz sobie rade wierze w Ciebie

Cytat:
Napisane przez valencja Pokaż wiadomość
Zaaabcia- powiedz mi czy jestes zadowolona z tych cwiczen?Ja chodze tutaj na aerobic ale niedaleko mnie tez jest wlasnie zumba i tak mysle czy nie sprobowac.
I GRATULUJE WPROWADZENIA

buzka
Czy jestem zadowolona?
BARDZO!! klasa trwa godzinie a leci jak 5min
Zumba polega na tancu wiec bardzo szybko Ci czas leci to nie to co chodzenie , rowerek czy cwiczenia z ciezarkami , czego nienawidze

Naprawde jesli masz mozliwosc sie wybrac to polecam Ci w 100%
Ja za kazdym razem chodze z takim usmiechem na twarzy a jak sie fajnie czuje po Dodam ze sa i efekty ... chodze od miesiaca a na wadze -4 kg

Dziekuje slicznie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 04:33   #303
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Witam
na watku PM 2009 dodalam najnowsze zdjecia naszego domku ( nie calego ) jesli ktos ma ochote zobaczyc to zapraszam tutaj jest link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=502265&page=121

mam tez zamiar nagrac filmik dzisiaj sie za to zabralam ale padla mi bateria takze jutro bedzie powtorka

milego ogladania
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 04:41   #304
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hey,

dzieki dziewczyny za wiare przyda sie nie powiem

valencja - 3mam kciuki za remoncik. Ja w sobote zaczynam swoj w nowej chatce.
Tyle, ze ja uwielbiam malowac.

Tak sie napocilam nad moja lazienka i musze ja opuscic. TZ na samym poczatku jak wynajelismy drugie mieszkanie mowi do mnie " a Twoja lazienka, tak sie nameczylas..."

No coz przeciez jej ze soba nie zabiore

zabciu - mozesz mi cos wiecej powiedziec o tej Zumbie. Konkretnie to ile placisz za taka godzinke mniej wiecej.

Ja wlasnie chcialam sie zapisac z kuzynka na silownie bo ona ma nadwage i potrzebuje motywatora, a i mnie sie ruch przyda. Ale moze ta Zumba bylaby lepsza bo ja to uwielbiam tanczyc tyle, ze nie mam z kim bo moj TZ to lamaga jest i nie lubi.

Gratuluje - 4kg

Pozdrawiam
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423

Edytowane przez Samantha7
Czas edycji: 2011-02-22 o 04:42
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 04:56   #305
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
zabciu - mozesz mi cos wiecej powiedziec o tej Zumbie. Konkretnie to ile placisz za taka godzinke mniej wiecej.

Ja wlasnie chcialam sie zapisac z kuzynka na silownie bo ona ma nadwage i potrzebuje motywatora, a i mnie sie ruch przyda. Ale moze ta Zumba bylaby lepsza bo ja to uwielbiam tanczyc tyle, ze nie mam z kim bo moj TZ to lamaga jest i nie lubi.

Gratuluje - 4kg

Pozdrawiam
To czeka Cie malowanie dobrze ze ja mam to juz za soba

Dziekuje

U nas klasy zumby sa w silowani za kada godzinna klase placi sie 12$ ale ja kupilam sobie wejsciowke na 3 miesiace za 149$ bo bardziej mi sie oplacalo .. chodze na zumbe 3 razy w tyg i chce isc tez na pilates to jest yoga polaczona z fitness takze zapowiada sie ciekawie .. u nas w miescie bardzo popularna jest teraz zumba wszyscy na nia chodza .. wiem ze sa tez klasy w szkole tanca i za 5$ ale nie bylam tam wiec nie wiem czy to to samo co w silowni Na poczatku jest troche ciezko bo nie zna sie krokow ale instruktor pokazuje Ci podstawowe wiec idzie sie szybko nauczyc w poniedzialki klase prowadzi moja znajoma z ciezarkami wiec bardziej na miesnie i spalanie tuszczu a we wtorek i czwartek klase prowadzi inna dziewczyna juz bez ciezarkow ale daje nam ladnie popalic a jak sie przylozysz to naprawde wychodzi sie mokrym z takiej klasy

Tak jak pisalam ja polecam bo jest fajna zabawa przy tym , czas baardzo szybko leci no i sa efekty u nas np pierwsza klasa jest za free jak Ci sie spodoba to przychodzisz na nastepna a jak nie to nie tracisz przynajmniej

U nas jest srednio 40-50 osob na jednej klasie wiek? od 15 lat do 70! naprawde nie jest tak ze sa same laski z brzuchami na wierzchu tylko normalnie jest .. moze dlatego z taka ochota tam chodze
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2011-02-22 o 04:59
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 15:22   #306
Edusia512
Przyczajenie
 
Avatar Edusia512
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Florida
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Witam wszystkie Emigrantki w USA
Jestem Edyta i mieszkam od 8 miesięcy na Florydzie. Od października rozpoczełam staranie o zieloną karte.
Pozdrawiam serdecznie
Edusia512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:11   #307
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Edusia512 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Emigrantki w USA
Jestem Edyta i mieszkam od 8 miesięcy na Florydzie. Od października rozpoczełam staranie o zieloną karte.
Pozdrawiam serdecznie
witaj
w naszych skromnych progach

powiedz cos wiecej o sobie skad pochodzisz , jestes sama w stanach ?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 21:04   #308
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

czesc pozwolcie ze sie przestawie, jestem majka, mam 20 lat i od grudnia 2010 mieszkam w Westchester w stanie NY. Ptrzyjechalam tu jako au pair, i w miare mozliwosci zostane tu na wizie J-1 do stycznia 2013. Nie powiem ze bardzo mi sie tu podoba, zycie sie tu takie prostsze wydaje. Czasem tesknie za Polska, a glownie za rodzina. Jednak wiem, ze w Polsce juz nigdy nie zamieszkam. Jesli nie zostane tu, to przeniose sie do Londynu lub Australii..choc bardziej realny wydaje mi sie Londyn ze wzgledu na to ze chce tam studiowac a co najwazniejsze mialabym jakis start ze wzgledu na to ze mam tam rodzine mieszkajaca od 1999 roku.


Ale serio dziewczyny, w pierwszy miesiac mialam sny ze przyjechalam do Polski i nigdy juz do USA nie bede mogla wrocic...nie powiem ze budzilam sie roztrzesiona. Czuje, ze tu jest moj dom. Moja host rodzina jest cudowna, patrzac na te host rodziny tu jak traktuja au pairki to az sie niedobrze robi. Glupi ma zawsze szczescie ). Coz, nastawiam sie teraz aby zdac tu NY driving licence, jezdze narazie na miedzynarodowym. dodam ze w Polsce prawie nic samochodem nie jezdzilam dopiero tu w USA sie rozkrecilam ) mam nadzieje ze sie nie zniechece. a ten topic jest swietny....ale wiekszosc z was ma mezow amerykaninow co nie? tez mi by sie przydaloby poszukac lol. Teraz jakis virus tu panuje w okolicy i wszyscy chorzy sa ;( w niedziele bylam w bostonie i tam sie przezebilam na cacy, dzis jest czwartek i nic sie nie zmienilo ;(
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 23:46   #309
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez GurlieMaya Pokaż wiadomość
czesc pozwolcie ze sie przestawie, jestem majka, mam 20 lat i od grudnia 2010 mieszkam w Westchester w stanie NY. Ptrzyjechalam tu jako au pair, i w miare mozliwosci zostane tu na wizie J-1 do stycznia 2013. Nie powiem ze bardzo mi sie tu podoba, zycie sie tu takie prostsze wydaje. Czasem tesknie za Polska, a glownie za rodzina. Jednak wiem, ze w Polsce juz nigdy nie zamieszkam. Jesli nie zostane tu, to przeniose sie do Londynu lub Australii..choc bardziej realny wydaje mi sie Londyn ze wzgledu na to ze chce tam studiowac a co najwazniejsze mialabym jakis start ze wzgledu na to ze mam tam rodzine mieszkajaca od 1999 roku.


Ale serio dziewczyny, w pierwszy miesiac mialam sny ze przyjechalam do Polski i nigdy juz do USA nie bede mogla wrocic...nie powiem ze budzilam sie roztrzesiona. Czuje, ze tu jest moj dom. Moja host rodzina jest cudowna, patrzac na te host rodziny tu jak traktuja au pairki to az sie niedobrze robi. Glupi ma zawsze szczescie ). Coz, nastawiam sie teraz aby zdac tu NY driving licence, jezdze narazie na miedzynarodowym. dodam ze w Polsce prawie nic samochodem nie jezdzilam dopiero tu w USA sie rozkrecilam ) mam nadzieje ze sie nie zniechece. a ten topic jest swietny....ale wiekszosc z was ma mezow amerykaninow co nie? tez mi by sie przydaloby poszukac lol. Teraz jakis virus tu panuje w okolicy i wszyscy chorzy sa ;( w niedziele bylam w bostonie i tam sie przezebilam na cacy, dzis jest czwartek i nic sie nie zmienilo ;(

witam
widze ze jestes z moich rejonow
mozesz zdradzic gdzie dokladnie mieszkasz? ( jak cos to wysli na priv ) Fajnie by bylo poznac kogos nowego

Super ze trafilas na rodzinke ktora traktuje Cie dobrze Bo czesto jest tak ze dziewczyny sa bardzo wykorzystywane i nie robia tylko za nianke ale i za sprzataczke itp

Ja tez jestem mezatka ale moj maz nie jest amerykaninem tylko polakiem

Kocham Boston
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 00:07   #310
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

great ! jak co mozemy sie umowic na kawe czy cos Mieszkam w Mamaroneck (obok New Rochelle) wiec bardzo blisko do NYC i NJ. Moja hostka jest polka jednak wyjechala do Londynu w wieku 6 lat. Po studiach poznala w Londynie mojego hosta Amerykanina i sie pobrali, wyjechali do USA, teraz niestety sa rozwiedzieni ale to nic, sa super ludzmi i sie ze soba swietnie dogaduja a ty gdzie dokladnie mieszkasz??? od jak dawna w USA mieszkasz?

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

oh sorry teraz widze gdzie mieszkasz
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 04:17   #311
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez GurlieMaya Pokaż wiadomość
great ! jak co mozemy sie umowic na kawe czy cos Mieszkam w Mamaroneck (obok New Rochelle) wiec bardzo blisko do NYC i NJ. Moja hostka jest polka jednak wyjechala do Londynu w wieku 6 lat. Po studiach poznala w Londynie mojego hosta Amerykanina i sie pobrali, wyjechali do USA, teraz niestety sa rozwiedzieni ale to nic, sa super ludzmi i sie ze soba swietnie dogaduja a ty gdzie dokladnie mieszkasz??? od jak dawna w USA mieszkasz?

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

oh sorry teraz widze gdzie mieszkasz
Ja mieszkam w Mahopac czyli jakas godzinke drogi od Ciebie takze nie jest zle w wakacje minie 7 lat jak tu przylecialam

a Ty jak masz wolne pracujesz tam 7 dniw tyg czy jakos weekendy masz wolne? masz moze fb?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-25, 09:14   #312
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

wyslalam wiadomosc na provata Co do pracy, au pair powinny pracowac max 45 godzin tyg, mi wychodzi 37,5 zalezy, czasem mniej czasem wiecej, w tym tyg to juz wgk bo do srody nie pracowalam, ale za to chora bylam . Mam 2,5 godzinna przerwe w ciagu dnia, a zaczynam od 8. OD wrzesnia to juz wgl bo moja najmlodsza kruszyna pojdzie do normlanej szkoly = co znaczy pol dnia wolnego.Weekendy zawsze wolne, no i mam wlasne auto ( chociaz minivana uzywam na zmiane z hostem, on mi wtedy daje swoj woz lol )
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:13   #313
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
To czeka Cie malowanie dobrze ze ja mam to juz za soba

Dziekuje

U nas klasy zumby sa w silowani za kada godzinna klase placi sie 12$ ale ja kupilam sobie wejsciowke na 3 miesiace za 149$ bo bardziej mi sie oplacalo .. chodze na zumbe 3 razy w tyg i chce isc tez na pilates to jest yoga polaczona z fitness takze zapowiada sie ciekawie .. u nas w miescie bardzo popularna jest teraz zumba wszyscy na nia chodza .. wiem ze sa tez klasy w szkole tanca i za 5$ ale nie bylam tam wiec nie wiem czy to to samo co w silowni Na poczatku jest troche ciezko bo nie zna sie krokow ale instruktor pokazuje Ci podstawowe wiec idzie sie szybko nauczyc w poniedzialki klase prowadzi moja znajoma z ciezarkami wiec bardziej na miesnie i spalanie tuszczu a we wtorek i czwartek klase prowadzi inna dziewczyna juz bez ciezarkow ale daje nam ladnie popalic a jak sie przylozysz to naprawde wychodzi sie mokrym z takiej klasy

Tak jak pisalam ja polecam bo jest fajna zabawa przy tym , czas baardzo szybko leci no i sa efekty u nas np pierwsza klasa jest za free jak Ci sie spodoba to przychodzisz na nastepna a jak nie to nie tracisz przynajmniej

U nas jest srednio 40-50 osob na jednej klasie wiek? od 15 lat do 70! naprawde nie jest tak ze sa same laski z brzuchami na wierzchu tylko normalnie jest .. moze dlatego z taka ochota tam chodze

Zabciu gratuluje -4Kg i zazdroszcze Zumby, ja jeszcze musze poczekac 4 tyg i wkoncu bede mogla wrucic na silownie i tez wlasnie na zumbe!!!!! Do lata nei daleko a flaczek wisi
Domek super!
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 15:37   #314
Edusia512
Przyczajenie
 
Avatar Edusia512
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Florida
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Czesc.
Pochodze z okolic Rzeszowa, podkarpackie. Ukończyłam studia inzynierskie w Krosnie. Meza Amerykanina (pisze Amerykanin ponieważ nie ma obywatelstwa polskiego i nigdy nie miał, rodzice polscy emigranci) poznalam jak byl u babci na wakacjach, przyjechal na 3 miesiace a zostal 1,5 roku dla mnie. Mieszkalismy razem przez prawie roku, ale on musial wracac na studia. Staralam sie o wize turystyczna, ale mi odmowili. Po 7 miesiacach maz sciagnal mnie do USA na wizie narzeczenskiej. I oto jestem na pieknej i slonecznej Florydzie Bardzo mi sie tutaj podoba, calkiem inne zycie niz w naszej zimnej i szarej Polsce, duzo latwiejsze i spokojniejsze. Ludzie mili i usmiechnieci. Dwa razy w tygodniu szlifuje moj angielski razem z innymi emigrantami w szkole. Tesknie za rodzicami i rodzenstwem...
Pozdrawiam serdecznie
Edusia512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 22:23   #315
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

uf...wlasnie robie zapiekanke..z pierogow tak nawiasem ciekawe jakie to wyjdzie, przepis wzielam z odwrotu opakowania pierogow, niesamowite na ile sposobow tu je mozna serwowac..oczywiscie po "amerykansku",bo gleboko odbiegaja polskim....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 171634_1602039105038_1657900732_31683575_510126_o.jpg (163,4 KB, 25 załadowań)
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 03:42   #316
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

.

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2012-04-27 o 16:12
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 05:17   #317
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez OYE Pokaż wiadomość
Zabciu gratuluje -4Kg i zazdroszcze Zumby, ja jeszcze musze poczekac 4 tyg i wkoncu bede mogla wrucic na silownie i tez wlasnie na zumbe!!!!! Do lata nei daleko a flaczek wisi
Domek super!
dziekuje slicznie za komplementy

pierwszy raz idziesz na zube czy chodzilas wczesniej?
bo ja jestem w niej zakochana

Cytat:
Napisane przez Edusia512 Pokaż wiadomość
Czesc.
Pochodze z okolic Rzeszowa, podkarpackie. Ukończyłam studia inzynierskie w Krosnie. Meza Amerykanina (pisze Amerykanin ponieważ nie ma obywatelstwa polskiego i nigdy nie miał, rodzice polscy emigranci) poznalam jak byl u babci na wakacjach, przyjechal na 3 miesiace a zostal 1,5 roku dla mnie. Mieszkalismy razem przez prawie roku, ale on musial wracac na studia. Staralam sie o wize turystyczna, ale mi odmowili. Po 7 miesiacach maz sciagnal mnie do USA na wizie narzeczenskiej. I oto jestem na pieknej i slonecznej Florydzie Bardzo mi sie tutaj podoba, calkiem inne zycie niz w naszej zimnej i szarej Polsce, duzo latwiejsze i spokojniejsze. Ludzie mili i usmiechnieci. Dwa razy w tygodniu szlifuje moj angielski razem z innymi emigrantami w szkole. Tesknie za rodzicami i rodzenstwem...
Pozdrawiam serdecznie
ohhh zazdroszcze FL moj mezul by sie nawet jutro tam przeprowadzil a w jakim miejscie mieszkacie?

a tesknota niestety zawsze jest

Cytat:
Napisane przez GurlieMaya Pokaż wiadomość
uf...wlasnie robie zapiekanke..z pierogow tak nawiasem ciekawe jakie to wyjdzie, przepis wzielam z odwrotu opakowania pierogow, niesamowite na ile sposobow tu je mozna serwowac..oczywiscie po "amerykansku",bo gleboko odbiegaja polskim....

zapiekanka z pierogow? brzmi ciekawie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014

Edytowane przez zaaaabcia
Czas edycji: 2011-02-26 o 05:18
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 07:56   #318
Samantha7
Zakorzenienie
 
Avatar Samantha7
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Z daleka
Wiadomości: 4 258
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hey dziewczyny,

u mnie jutro wielkie malowanie. Wybralam chyba 7 kolorow i nie wiem sama juz, ale bedzie kolorowo

zabciu wow wiesz co raz bardziej sie przekonuje do tej zumby po tym co napisalas to mysle, ze sie zdecyduje bo jedna moja ciotka wlasnie chodzi na to i tez mowila, ze jest super, wiec ja sie chyba zdecyduje i zaciagne kuzynke. Bo ona uwielbia jesc i co raz to bardziej jej przybywa. Pracuje w office wiec ma bardzo malo ruchu. Ja ostatnio tez mam malo ruchu jakos i kregoslup mi boli od szkoly bo ciagle czlowiek jest pochylony i jakos nie moge sie nauczyc siedziec prosto bo mam wade wzroku , a nie umiem nosic okularow wiec sie nachylam do obiektu az dziubie nosem

Wiem wiem smieszna jestem

GurlieMaya ,
Edusia512
- W
itam dziewczyny. Ciesze sie, ze ktos nowy odwiedzil nasz watek.

JA akurat mam meza Polaka, ale obywatela. Przyjechal tu jak byl dzieckiem i jak sie pierwszy raz spotkalismy to powiedzial do mnie "Cesc".
Teraz jakos jego PL sie poprawil choc "cz" i "sz" to jego zmora

Co do pierogow to ja lubie te wszystkie z owocami i oczywiscie najlepsze sa pierogi z prawdziwymni grzybami z lasu. Bez zadnych tam kapust etc. Z kapusta ja nie lubie wtedy mi sie wydaja takie fake nie pierogi. Ruskie sa spoko. O! ze srem bialym podsmazone mniam.

Dobra koniec jedzeniu bo jest noc

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
__________________
Nie uzywam kosmetykow testowanych na zwierzetach https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597085

Moja galeria pazurkowa https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=611423
Samantha7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 15:25   #319
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

dzieki dzieki )

widze, ze tu prawie wszystkie macie mezow mieszkajacych w USA. Nice ! Mi ten wyjazd au pair duzo uswiadomil - chce miec dzieci i rodzine Wczesniej myslalam ze to nie dla mnie, ale moje host dzieciaki sa takie kochane, pocieszajace ze uznalam ze ja tez takie chce miec i wychowac LOL gadam jak nawiedzona ale taki mam teraz okres Ja kocham pierogi, fajnie ze sa tu tak dobrze znane
wczoraj bylam w meksykanskiej restauracji i zamowilam burritos..., przyniesli mi trzy sztuki, zjadlam jedna ( nie smakowalo mi ! moze dlatego ze kurczakiem a ja wczesniej z wolowina jadlam) a reszte prosilam aby zapakowac, w domu to zjadlam z ketchupem lol Apropo,zaaabcia, dzieki za zaproszenie na impreze w nast tyg

i moje pytanie jest: gdzie ja moge tu kupic eleganckie sukienki w przystepnej cenie?
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 15:57   #320
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Samantha7 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,

u mnie jutro wielkie malowanie. Wybralam chyba 7 kolorow i nie wiem sama juz, ale bedzie kolorowo

zabciu wow wiesz co raz bardziej sie przekonuje do tej zumby po tym co napisalas to mysle, ze sie zdecyduje bo jedna moja ciotka wlasnie chodzi na to i tez mowila, ze jest super, wiec ja sie chyba zdecyduje i zaciagne kuzynke. Bo ona uwielbia jesc i co raz to bardziej jej przybywa. Pracuje w office wiec ma bardzo malo ruchu. Ja ostatnio tez mam malo ruchu jakos i kregoslup mi boli od szkoly bo ciagle czlowiek jest pochylony i jakos nie moge sie nauczyc siedziec prosto bo mam wade wzroku , a nie umiem nosic okularow wiec sie nachylam do obiektu az dziubie nosem

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny
uuu to zaczyna Ci sie malowanie w domu mam nadzieje ze pokazesz efekty juz po

Ja wszystkim polecam zumbe bo jest naprawde super !!

Cytat:
Napisane przez GurlieMaya Pokaż wiadomość
dzieki dzieki )

widze, ze tu prawie wszystkie macie mezow mieszkajacych w USA. Nice ! Mi ten wyjazd au pair duzo uswiadomil - chce miec dzieci i rodzine Wczesniej myslalam ze to nie dla mnie, ale moje host dzieciaki sa takie kochane, pocieszajace ze uznalam ze ja tez takie chce miec i wychowac LOL gadam jak nawiedzona ale taki mam teraz okres Ja kocham pierogi, fajnie ze sa tu tak dobrze znane
wczoraj bylam w meksykanskiej restauracji i zamowilam burritos..., przyniesli mi trzy sztuki, zjadlam jedna ( nie smakowalo mi ! moze dlatego ze kurczakiem a ja wczesniej z wolowina jadlam) a reszte prosilam aby zapakowac, w domu to zjadlam z ketchupem lol Apropo,zaaabcia, dzieki za zaproszenie na impreze w nast tyg

i moje pytanie jest: gdzie ja moge tu kupic eleganckie sukienki w przystepnej cenie?

Nie ma za co

sukienke mozesz kupic w : Macy's , JCPenney , Dress Barn , od razu mowie ze 80% dziewczyn idzie w malej czarnej
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 23:56   #321
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

kupilam dzis mala czarna w mallu

wogole, wiecie ze cos u nas w domu lazi po suficie i jest w scianie? jest taki kat w domu gdzies pies czesto tam zagladal szczekal, jeczal itd. W tym tyg przechodzac przez ten kat uslyszalam dziwne dzwieki jakby jakis kot przstraszylam sie i to bardzo. Moja hostka dzwonila do tego goscia od ktorego wynajmowala dom i powiedziala ze cos tu zyje i czy moze wie co gto jest, powiedzial ze to ....wiewiory. powiedzial ze zadzwoni po kogos i to usunie (musi za to zaplacic). ale masakra, te wiewiorki sa tu wszedzie ! i wgl sie ludzi nie boja
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 00:43   #322
Edusia512
Przyczajenie
 
Avatar Edusia512
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Florida
Wiadomości: 14
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Mieszkam w Clearwater, 15 minut jazdy samochodem i jestem na plazy
Moj mezulek nawet dobrze mowi po polsku, ale tez ma problemy z "rz, sz, cz", a jak pisze to czesto nie wie kiedy "ą ę". Jak mowi zmierzch to mu wychodzi zmierz hehe. Pierwsze wiadomosci na gadu gadu to byla mieszanka angielska +lamana polszczyzna. Do dzisiaj czesto nie rozumie co mowie po polsku, poniewaz mowie dosc szybko i specjalnie dla niego nauczylam sie mowic wolniej. Raz wyczytal w gazecie, ze drzewa sa porosniete mchem i pyta co to jest "mchem"

Edytowane przez Edusia512
Czas edycji: 2011-02-27 o 01:00
Edusia512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:47   #323
OYE
Zakorzenienie
 
Avatar OYE
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 073
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
OYE, GRATULACJE!!!!

Czesc dziewczyny, pozdrawiam i uciekam spac, bo jestem padnieta

---------- Dopisano o 04:40 ---------- Poprzedni post napisano o 04:31 ----------


Ja tu jestem rzadkim gosciem, bo mam duzo nauki, ale czasem zajrze
Dziekuje!!!! Wsumie ciezko mi uwierzyc ze Jonathanek ma juz 3 tyg. Szybko strasznie mi ciaza zleciala i teraz czas jeszcze szybciej pedzi.
Szkola pochlonela cie calkowicie, ile ci jeszcze zostalo?

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
pierwszy raz idziesz na zube czy chodzilas wczesniej?
wybiore sie pierwszy raz, wczesniej czas mi nie pasowal takze bralam rozne inne klasy ktore zreszta tez bardzo lubie, teraz zmianiam klub takze bedzie wiecej opcij bo w Ballys to maja bardzo maly wybor
__________________

Haters Gonna Hate
OYE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 18:04   #324
Callie90
Raczkowanie
 
Avatar Callie90
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 57
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Hej dziewczyny.

Mam takie male pytanie do was

A wiec.. jestem w trakcie robienia Ausbildung jako fryzjerka w niemczech w dodatku mam kilka kursow pokonczonych jako stylistka paznokci , wizażystka itd. Zdecydowalam sie ze jak tylko ukoncze ausbildung chcialabym wyjechac do stanow / kanady . To moje marzenie od lat .

Moje pytanie z tad.. jak wyglada praca w stanach i kanadzie ? czy trudno jest o nia? Co potrzebowałyście zrobic by wyjechać ( oprócz wizy ) , jakie sa mniej wiecej zarobki ? Milo by bylo jak by ktos podal jakies informacje

( Planowany wyjazd za dwa lata )


Zauważyłam ze jest juz poświęcony temat do tego , bardzo przepraszam przeniose sie tam

Edytowane przez Callie90
Czas edycji: 2011-02-28 o 18:32
Callie90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 14:35   #325
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

heh spoko, ja mam znajoma polke fryzjerke ktora jest tu na nielegalu, i zarobki ma rozne raz bardzo dobrze raz slabo..zalezy od ruchu

Ja dzisiaj pol nocy nie spalam bo gadalam z Gary'm. a potem z dziewczyna mojego kuzyna z Londynu, i kolezanka z mojej miejscowosci. Spalam 1 Godzine, ale mimo tego dawno nie mialam tak dobrego humoru (: . Moze dlatego ze za 2-3 tyg widze sie WKOncu z Gary'm. Uf ! A moj dzieciak dzis przyszedl i po prostu mnie przytulil od tak Kocham moje host dzieciaki, i nawet nie chce teraz myslec co bedize jak bede musiala odejsc

no a nie moge sie doczekac piatkowej imprezy !!
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 21:06   #326
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Maya-dodaje bloga do ulubionych-fajnie sie Ciebie czyta
Btw czy prowadzenie bloga zajmuje duzo czasu?(sama sie zastanawiam)
Zaaabcia- w koncu zobaczylam linka do zdjec Twojego mieszkania-sliczne
Edusia512-mieszkasz w pieknym miejscu-maialm okazje byc w Twoim miasteczku-jest tam cudownie.Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2011-03-05 o 21:12
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 01:18   #327
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

.

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2012-04-27 o 16:02
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 23:51   #328
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Zaaabcia- w koncu zobaczylam linka do zdjec Twojego mieszkania-sliczne

dziekuje slicznie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 23:53   #329
GurlieMaya
Raczkowanie
 
Avatar GurlieMaya
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mamaroneck, New York, USA
Wiadomości: 60
GG do GurlieMaya Send a message via Skype™ to GurlieMaya
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Maya-dodaje bloga do ulubionych-fajnie sie Ciebie czyta
Btw czy prowadzenie bloga zajmuje duzo czasu?(sama sie zastanawiam)
Zaaabcia- w koncu zobaczylam linka do zdjec Twojego mieszkania-sliczne
Edusia512-mieszkasz w pieknym miejscu-maialm okazje byc w Twoim miasteczku-jest tam cudownie.Pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich
dzieki e nie, nie zajmuje duzo czasu, ja znajduje zawsze czas zeby napisac notke o ILE sie cos ciekawgeo czieje..ale co najwazjniejsze moja rodzina i znajomi maja na nieglo wglad i wiedza co u mnie poniewaz nie zawsze mam czas aby rozmawiac... dodam ze jak go czytam wstecz to teraz nie wszystkie szczegoly moglabym sobie przypomniec co robilam, a teraz mam na to wglad taka moja pamiatka bedzie...

Zaaabcia ma sliczne mieszkanie:lo ve: i takim moge sobie jak narazie pomarzyc dzieki Karolinko za wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0576.jpg (83,3 KB, 68 załadowań)
__________________
mój Blog Au Pair w USA, zapraszam "co cie nie zabije to cie wzmocni!"

http://majasikora.blogspot.com
GurlieMaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 01:40   #330
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze Zycie w Ameryce ... cz. II

Maya-dzieki-przekonalas mnie-moj blog powoli powstaje...fajnie ze spotkalyscie sie z Zaaaabcia-spotkanie wyglada na udane
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 13:18:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.