Mamusie lutowe 2016 :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-13, 20:01   #301
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Lola2828 Pokaż wiadomość
Pozazdrościć Chociaż ja też nie mogę narzekać tu jest pięknie
czy ja wiem, ja bym wolała mieszkać gdzieś gdzie by było wiecej zieleni i przestrzeni. Londyn to nie dla nas. narazie tu zostaniemy, bo tak sie życie potoczyło, ale mam nadzieję ze nie za długo mimo wszystko.
a Ty mieszkasz w Kornwalii?

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez EndOfRainbow Pokaż wiadomość
Manchester

Ja poszłam do lekarza, bo na internaetowych kalkulatorach mi wychodziło,że to 6-7 tydzień, więc myślałam, że już bedzie coś widać.
Lekarz wyliczył czwarty tydzień i zaprosił nas za dwa tygodnie na powtórzenie badania. Z kolejnej stówki jeszcze mniej mi sie uśmiecha wyskakiwać, więc chyba poczekam na scan w 12tyg.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Lola ja też mialam 27/04 ostatni, a u mnie to podobno dopiero piąty tydzień.
Nie do końca to ogarniam.... Własnych obliczeń nie mam, bo trochę mnie sytuacja zaskoczyła

Marli, z którje części Londynu jestes? Jeśli to nie tajemnica
Londyn zachodni, Acton. rozumiem ze znasz troche Londyn skoro pytasz? Ja np. jeszcze za bardzo nie znam, bo jestesmy tu dopiero 5 miesiecy.

Zawsze mozesz sobie sprawdzić który to tydzień w necie. ja np tu sobie sprawdzałam http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/0,79337.html
i zgadza mi sie nawet co do daty poczęcia więc chyba w miarę wiarygodny
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:02   #302
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Misiak tak mi przykro ... trzymaj się
Lola2828 nie zamartwiaj się Myślę,że gorszy humor to zasługa hormonów , które sobie teraz szaleją
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:11   #303
EndOfRainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Marli, dzięki za stronkę

Ja sie chyba poddaję, według wyliczeń na stronce Marli jestem w czartwym tygodniu.
Wedlug tej strony w siódmym: http://www.ciazowy.pl/kalkulator,kto...ien-ciazy.html
A według gina w piatym.
Pomocy:pros i:

Znam trochę Londyn, mieszkałam ponad 6 lat na Ealingu, całkiem blisko Acton Pięć miesięcy to jeszcze króciutko, mi było trzeba ponad roku żeby Londyn pokochać i kolejnych czterech lat, żeby mieć go dość
EndOfRainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:19   #304
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

MamaKarolci już chyba po wizycie ? Trochę jej zazdroszczę Ja postanowiłam, że w przyszłym tyg zrobię bad laborat (macz morf ewent betę) i już z wynikami udam się do mojego ginekologa (on zawsze takie zleca na początek) Mam nadzieję, że zobaczymy już bijące serduszko bo będzie to 7/8 tydz i założy kartę ciąży (bez wyników nie zakłada tylko trzeba przyjść ponownie za tydz lub dwa) A co do leków mój gin w I trym proponuje tylko folik a dopiero od II trym witaminy Tak więc od czwartku (testu ) biorę 1 tabl kwasu foliowego Mnie odpowiada taki mnimalizm bo NIENAWIDZĘ leków
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:20   #305
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez EndOfRainbow Pokaż wiadomość
Marli, dzięki za stronkę

Ja sie chyba poddaję, według wyliczeń na stronce Marli jestem w czartwym tygodniu.
Wedlug tej strony w siódmym: http://www.ciazowy.pl/kalkulator,kto...ien-ciazy.html
A według gina w piatym.
Pomocy:pros i:

Znam trochę Londyn, mieszkałam ponad 6 lat na Ealingu, całkiem blisko Acton Pięć miesięcy to jeszcze króciutko, mi było trzeba ponad roku żeby Londyn pokochać i kolejnych czterech lat, żeby mieć go dość
ale jak to w 4 skoro okres miałas 27 kwietnia? nic nie rozumiem. a cykle ilu dniowe masz?

no ja jeszcze nie pokochałam ale moze jak urodze tu zdrowego dzieciaka to pokocham
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:25   #306
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ja przetestowałam wszystkie kalkulatory które wyszukał google i mnie wychodzi 5 lub 6 tydz Ale trzeba dokładnie przeczytać Jedni piszą jesteś w 6 tyg inni skończyłaś 5 tydz Co rozumiem skończyłam 5 tydz i leci mi 6 I jeszcze jedno familijny coś tam podaje 5tyg i 6dni tak więc mniej więcej się zgadza A mój gin wpisuje zawsze do karty ciąży skończone tyg np 6tydz+2 dni
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:32   #307
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Dziewczyny jestem właśnie po wizycie, poszło całkiem sprawnie termin na 13 lutego
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 20:32   #308
EndOfRainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Marli, cykle 34 dniowe, ale teraz widzę że żle przeczytałam - blondynka.

Poczecie zostało wyliczone jako trzy tyg i 6 dni temu a tydzień ciąży 6
Tak to jest jak się czyta bez zrozumienia

Karinek, gin u którego byłam ma podobnie, tzn kazał mi odstawić witaminy i tylko kwas foliowy łykać póki co. Nie jestem przekonana czy to dobre podejście, ale odstawiłam grzecznie.
Tylko, że ja nie "nienawidzę" leków, wręcz przeciwnie - jak boli/potrzeba , to biorę. Te 9 m-cy będzie dla mnie sporym wyzwaniem bo na bóle głowy mi tylko ibuprofen pomaga, a tego w ciąży nie wolno....
Ale dam radę
EndOfRainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:34   #309
EndOfRainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

MamaKarolci - gratuluję, super że wszytko ok
EndOfRainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:36   #310
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Karinek1973 Pokaż wiadomość
Ja przetestowałam wszystkie kalkulatory które wyszukał google i mnie wychodzi 5 lub 6 tydz Ale trzeba dokładnie przeczytać Jedni piszą jesteś w 6 tyg inni skończyłaś 5 tydz Co rozumiem skończyłam 5 tydz i leci mi 6 I jeszcze jedno familijny coś tam podaje 5tyg i 6dni tak więc mniej więcej się zgadza A mój gin wpisuje zawsze do karty ciąży skończone tyg np 6tydz+2 dni
Ja tez patrzyłam i wyliczalam na internetowych kalkulatorkach i wychodziło 8-10 luty a godz temu giń powiedział ze 13 luty

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez EndOfRainbow Pokaż wiadomość
MamaKarolci - gratuluję, super że wszytko ok
Dziękuje jak narazie powiedział ze wszystko dobrze, zapytał czy cos już łykam następna wizyta 4 lipca do tego zlecił mi mnóstwo badań na dzien dobry
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:46   #311
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem właśnie po wizycie, poszło całkiem sprawnie termin na 13 lutego
to może 14 będziesz już miała swoją małą walentynkę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez EndOfRainbow Pokaż wiadomość
Marli, cykle 34 dniowe, ale teraz widzę że żle przeczytałam - blondynka.

Poczecie zostało wyliczone jako trzy tyg i 6 dni temu a tydzień ciąży 6
Tak to jest jak się czyta bez zrozumienia

Karinek, gin u którego byłam ma podobnie, tzn kazał mi odstawić witaminy i tylko kwas foliowy łykać póki co. Nie jestem przekonana czy to dobre podejście, ale odstawiłam grzecznie.
Tylko, że ja nie "nienawidzę" leków, wręcz przeciwnie - jak boli/potrzeba , to biorę. Te 9 m-cy będzie dla mnie sporym wyzwaniem bo na bóle głowy mi tylko ibuprofen pomaga, a tego w ciąży nie wolno....
Ale dam radę
mnie w pierwszej ciąży przy bólach głowy pomagały takie kompresy żelowe, które sobie przykładałam na głowę. naprawde fajna sprawa. a teraz odkąd zmieniłam znacząco dietę, to mnie głowa przestała boleć i mam nadzieję że w ciąży tak pozostanie też
marli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 20:50   #312
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem właśnie po wizycie, poszło całkiem sprawnie termin na 13 lutego
super a widziałaś już serduszko?
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:51   #313
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Karinek1973 Pokaż wiadomość
MamaKarolci już chyba po wizycie ? Trochę jej zazdroszczę Ja postanowiłam, że w przyszłym tyg zrobię bad laborat (macz morf ewent betę) i już z wynikami udam się do mojego ginekologa (on zawsze takie zleca na początek) Mam nadzieję, że zobaczymy już bijące serduszko bo będzie to 7/8 tydz i założy kartę ciąży (bez wyników nie zakłada tylko trzeba przyjść ponownie za tydz lub dwa) A co do leków mój gin w I trym proponuje tylko folik a dopiero od II trym witaminy Tak więc od czwartku (testu ) biorę 1 tabl kwasu foliowego Mnie odpowiada taki mnimalizm bo NIENAWIDZĘ leków
Tak już po wizycie, serduszka jeszcze nie było, pewnie jego bicie usłyszeć na kolejnej wizycie 4 lipca tez narazie polecił brać folik tylko

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
super a widziałaś już serduszko?
No właśnie nic nie było jeszcze widoczne jedynie pęcherzyk
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:52   #314
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Tak już po wizycie, serduszka jeszcze nie było, pewnie jego bicie usłyszeć na kolejnej wizycie 4 lipca tez narazie polecił brać folik tylko

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------


No właśnie nic nie było jeszcze widoczne jedynie pęcherzyk
a w którym tyg jesteś? sam pęcherzyk czyli bez zarodka?

Edytowane przez himbeere
Czas edycji: 2015-06-13 o 20:53
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 20:58   #315
EndOfRainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 62
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Marli, mnie głowa boli zazwyczaj w pracy, więc kompresy nie przejdą, chociaż mogłoby być ciekawie
Dbam o siebie, więc powinno byc ok, W najgorszym razie będe się ratować paracetamolem.

Czy ktoś wie co się robi z alergią w ciąży? Mnie to świństwo zawsze łapie w czerwcu/lipcu, jakieś uczulenia na pyłki chyba, bo zazwyczaj trwa 4-5 tygodni. Krótko, ale jak złapie, to nie moge funkcjonować bez leków, a że już połowa czerwca, to lada chwila mogę sie spodziewać.
Spytam GP czy mają jakieś ciążowe rozwiązanie na to, ale za wszystkie domowe, zdrowe sposoby będe wdzięczna

Póki co, modlę się, żeby mnie w tym roku ominęło.....
EndOfRainbow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:07   #316
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Ile mamusiek przybyło
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:08   #317
Magdzinska85
Rozeznanie
 
Avatar Magdzinska85
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 998
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

MamaKarolci28 to idziemy podobnie, ja wizytę mam 3 lipca a Ty dzień później.
Jakie badania masz do zrobienia?

Ja po pierwszym usg miałam do zrobienia: mocz, morfologię, magnez, potas i progesteron.
Magdzinska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:08   #318
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
a w którym tyg jesteś? sam pęcherzyk czyli bez zarodka?
To 5 tydzień , tylko pęcherzyk był widoczny pewnie na następnej wizycie zobacze już więcej
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:08   #319
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez MamaKarolci28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem właśnie po wizycie, poszło całkiem sprawnie termin na 13 lutego
Super. Gratuluję
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 21:13   #320
Karinek1973
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 315
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

MamaKarolci GRATULACJE !!!
Karinek1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:42   #321
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez marli Pokaż wiadomość
to może 14 będziesz już miała swoją małą walentynkę

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------



mnie w pierwszej ciąży przy bólach głowy pomagały takie kompresy żelowe, które sobie przykładałam na głowę. naprawde fajna sprawa. a teraz odkąd zmieniłam znacząco dietę, to mnie głowa przestała boleć i mam nadzieję że w ciąży tak pozostanie też
Marzy mi się Walenty ale z Walentynki rownież byłabym uradowana aby całe i zdrowe było to najistotniejsze dla mnie
Z córcia miałam termin na 15.06.2014 a urodziła sie dzien po czyli nie duże miała spóźnienie.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mordsith Pokaż wiadomość
Super. Gratuluję
Dziękuje jeszcze raz

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Karinek1973 Pokaż wiadomość
MamaKarolci GRATULACJE !!!
Dziękuje

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdzinska85 Pokaż wiadomość
MamaKarolci28 to idziemy podobnie, ja wizytę mam 3 lipca a Ty dzień później.
Jakie badania masz do zrobienia?

Ja po pierwszym usg miałam do zrobienia: mocz, morfologię, magnez, potas i progesteron.
O patrz rzeczywiście idziemy w jednym terminie superowo . Mi mnóstwo badań zaznaczył do wykonania na dzien dobry, takie jak Ty wymieniłeś plus HIV , toksoplazmoza cytomegalie, glukozę dziwne bi e pierwszej ciazy te badania robiłam trochę pózniej ale cóż pozostaje mi sie dostosować

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez EndOfRainbow Pokaż wiadomość
Marli, mnie głowa boli zazwyczaj w pracy, więc kompresy nie przejdą, chociaż mogłoby być ciekawie
Dbam o siebie, więc powinno byc ok, W najgorszym razie będe się ratować paracetamolem.

Czy ktoś wie co się robi z alergią w ciąży? Mnie to świństwo zawsze łapie w czerwcu/lipcu, jakieś uczulenia na pyłki chyba, bo zazwyczaj trwa 4-5 tygodni. Krótko, ale jak złapie, to nie moge funkcjonować bez leków, a że już połowa czerwca, to lada chwila mogę sie spodziewać.
Spytam GP czy mają jakieś ciążowe rozwiązanie na to, ale za wszystkie domowe, zdrowe sposoby będe wdzięczna.

Póki co, modlę się, żeby mnie w tym roku ominęło.....
Może idź na zwolnienie ?juz masz pretekst
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 06:57   #322
Mami87
Raczkowanie
 
Avatar Mami87
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Misiak przytulam mocno, u mnie też nie za ciekawie. W piątek trafiłam do szpitala z brązowymi plamieniami. Zrobili też usg, na którym nic nie było widać oprócz pęcherzyka a to był 6t2d. Zrobili tez betę, martwi mnie mały przyrost, w piątek było prawie 32 tysiące a dzień później ponad 35tysięcy. Plamienia ustąpiły, teraz pewnie zrobią usg, trzymajcie kciuki aby pokazał się zarodek. Jestem załamana.

Edytowane przez Mami87
Czas edycji: 2015-06-14 o 07:01
Mami87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 08:10   #323
marli
Raczkowanie
 
Avatar marli
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mami ja w pierwszej ciąży tez sporo plamiłam i wszystko było ok, tak wiec moze u Ciebie też tak będzie. u mnie było to prawdopodobnie spowodowane polipem.
trzymam kciuki

Edytowane przez marli
Czas edycji: 2015-06-14 o 08:32
marli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 08:21   #324
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Misiak przytulam mocno, u mnie też nie za ciekawie. W piątek trafiłam do szpitala z brązowymi plamieniami. Zrobili też usg, na którym nic nie było widać oprócz pęcherzyka a to był 6t2d. Zrobili tez betę, martwi mnie mały przyrost, w piątek było prawie 32 tysiące a dzień później ponad 35tysięcy. Plamienia ustąpiły, teraz pewnie zrobią usg, trzymajcie kciuki aby pokazał się zarodek. Jestem załamana.
Trzymam
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 08:39   #325
Dzaasti
Rozeznanie
 
Avatar Dzaasti
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 614
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Witajcie mamusie. Ja również w lutym po raz pierwszy zostanę mama jest to dla mnie i męża wyjątkowy czas, bo oboje mamy wtedy urodziny maj był naszym pierwszym miesiącem starań i udało się... Chociaż początkowo myslałam,że nic z tego..bo czułam się normalnie.. o ciąży dowiedziałam się dokładnie tydzień temu rano
Dzaasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 09:19   #326
MamaKarolci28
MamaKarolci28
 
Avatar MamaKarolci28
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 054
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Dzaasti Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie. Ja również w lutym po raz pierwszy zostanę mama jest to dla mnie i męża wyjątkowy czas, bo oboje mamy wtedy urodziny maj był naszym pierwszym miesiącem starań i udało się... Chociaż początkowo myslałam,że nic z tego..bo czułam się normalnie.. o ciąży dowiedziałam się dokładnie tydzień temu rano
Gratuluje, nam rownież udało sie za pierwszym razem
MamaKarolci28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 09:21   #327
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Mami87 Pokaż wiadomość
Misiak przytulam mocno, u mnie też nie za ciekawie. W piątek trafiłam do szpitala z brązowymi plamieniami. Zrobili też usg, na którym nic nie było widać oprócz pęcherzyka a to był 6t2d. Zrobili tez betę, martwi mnie mały przyrost, w piątek było prawie 32 tysiące a dzień później ponad 35tysięcy. Plamienia ustąpiły, teraz pewnie zrobią usg, trzymajcie kciuki aby pokazał się zarodek. Jestem załamana.
Nir martw się. Samo plamienie nie musi oznaczać najgorszego. Trzymam mocno kciuki. Walcz i nie poddawaj się :-*





Cytat:
Napisane przez Dzaasti Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie. Ja również w lutym po raz pierwszy zostanę mama jest to dla mnie i męża wyjątkowy czas, bo oboje mamy wtedy urodziny maj był naszym pierwszym miesiącem starań i udało się... Chociaż początkowo myslałam,że nic z tego..bo czułam się normalnie.. o ciąży dowiedziałam się dokładnie tydzień temu rano
Witam
Ja też jestem urodzona w lutym. Może trafi się najpiękniejszy urodzinowy prezent jaki można sobie wymarzyć?
Byłaś już u lekarza, czy tylko test robiłaś?
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 09:25   #328
Dzaasti
Rozeznanie
 
Avatar Dzaasti
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 614
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Mordsith - robiłam test... dwa razy... bo za pierwszym razem oczywiście nie mogłam uwierzyć
Do lekarza umówiłam się na 25 czerwca... powiedziałam mu o co chodzi... i stwierdził, że wcześniej nie ma za bardzo sensu przychodzić... a koło 25 czerwca będzie już widać serduszko i będzie mógł coś więcej powiedzieć...
__________________
20.02.2016 - Nasze szczęście przyszło na świat... Adaś
Dzaasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 09:27   #329
Mordsith
Wtajemniczenie
 
Avatar Mordsith
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 302
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

Cytat:
Napisane przez Dzaasti Pokaż wiadomość
Mordsith - robiłam test... dwa razy... bo za pierwszym razem oczywiście nie mogłam uwierzyć
Do lekarza umówiłam się na 25 czerwca... powiedziałam mu o co chodzi... i stwierdził, że wcześniej nie ma za bardzo sensu przychodzić... a koło 25 czerwca będzie już widać serduszko i będzie mógł coś więcej powiedzieć...
No to świetnie. Gratuluję... Teraz czekają Cię dłuuugie dni oczekiwania na wizytę
A kiedy ostatnia @ u Ciebie była?
__________________
"Miłość jest treścią naszego istnienia.
Jeśli się jej wyrzekniemy, umrzemy z głodu pod drzewem życia,
nie mając śmiałości by zerwać jego owoce."
Mordsith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 09:32   #330
Dzaasti
Rozeznanie
 
Avatar Dzaasti
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 614
Dot.: Mamusie lutowe 2016 :)

11 Maja...
A cykle mam jak w zegarku... zawsze co 28 dni
__________________
20.02.2016 - Nasze szczęście przyszło na świat... Adaś
Dzaasti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-12 20:45:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.