* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 19:10   #3241
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No raczej

U nas po staremu, dalej bujamy sie z reka na zmiany opatrunkow, a tak to czubki zdrowe, tz mi sie naprawil , specie bylo i nie funkcjonowal jak nalezy, ale juz go nastawilam

Lipa z ta operacja wez jej kare daj za to ze zachorowala hehehe oby szybko przeszlo i operacja sie odbyla . Przekichane tak czekac , przeciaganie stresuje.

Doridee jak noga? lepiej?

Ide ich polozyc , mi tez sie chce
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:14   #3242
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka - wiedzialam, ze jak dzisiaj odpale kompa, to bedzie Twoja wiadomosc

Ja wlasnie robie nalesniki, chcialam jechac po kilka rzeczy bo mi braklo i nie moge znalezc karty.... Wczoraj kupowalam dla Sary prezent na ur i chyba zapomnialam ja wziac ze sklepu. Probuje sie tam dodzwonic, ale caly czas zajete.

Doridee- bedziesz miala jakies perfumy ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:57   #3243
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No na mnie zawsze mozesz liczyc .
Skonczylam biegac, pot sie ze mnie leje az mi do oczu wplywa
Co jej kupilas? sama wybralas czy cos chciala?Kiedy ma teraz jakos co nie?
Lipa z ta karta , podjedz i sie zpytaj, odrazu do banku dzwon, zeby zablokowali. Przeszukaj torebke, auto, kurtki, siatki po zakupach .
Na mikolaja co kupujesz?
Ja malemu jeszcze lodz dokupie bo chce, mlodemu pianino i akordeon .
Jeszcze chrzesnicy cos, i dla pozostalych dziewczyn (2) . Mama bedzie to mamie jeszcze cos i dla tz-ta . Czas zaczac kupowac bo mi potem bedzie szkoda hurtem kupowac

Jutro mam badanie na 8.30 , dzwonilam wczoraj, ale zapomnialam zostawic kontakt telefoniczy i teraz nie wiem czy skuma z nazwiska czy mi przepadnie , niechce mi sie tak z rana jechac. Godzina drogi , potem musze wrocic i znowu bujac z czubkami bo maly ma na 11.30 wizyte kontrolna z reka .Moze dzis pojedziemy na zakupy to wpadne tam i osobicie przesune wizyte .

Moje nalesnikow nie jedza, moze maly gora dwa by zjadl, mlody nie wiem bo z nim to roznie bywa, zje nie zje, wiec nie bawie sie w taki gotowanie.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 12:58   #3244
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ufff, maja maja karte Pozniej po nia pojade, teraz czekam az dzieci zjedza.

Kupilam jej duzy, drewniany sklep, kase fiskalna, wage do warzyw i inne gadzety co w sklepie sa. Musze jeszcze dokupic jakas sukienke albo buty, bo na to zawsze czeka

Na Mikolaja nie wiem co jeszcze kupie, ale na pewno cos skromnego My z Tzetem nie kupujemy sobie prezentow z tej okazji.

Niedlugo bede kupowac prezenty na gwiazdke, lubie miec wszystko wczesniej kupione i popakowane, zeby pozniej nie kupowac byle czego na ostatnia chwile.

Co za badania robisz ??
Kiedy pokazesz jakies nowe fotki ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:22   #3245
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Spac mi sie chce chyba juz nie pocwicze .

Sniezynka zle sie wyrazilam, o gwiazdke mi chodzilo, kij tam z tym mikolajem, tez dup.erele im dam . Tak pisze, bo moje wiedza, ze od mikolaja dostana prezenty wlasnie na swieta. Myz moim tez sobie prezentow z tej okazji nie zrobimy, najwyzej sie bzykniemy na mikolaja.

Fajne prezenty malej robisz na urodiznki fiu fiu, zeby oczoplasu nie dostala .
No masz szczescie sieroto , ze ta karta sie znalazla

A co na gwiazdke kupujesz w koncu, wam ?

Mialam miesiac temu rezonans magnetyczny i teraz na wyniki , w sumie nie na badania , na wyniki, , zobaczymy co powie, czy cos znalazl , co zaoferuje do leczenia. Bylam tam u nich, ale recepcja jest gdzie indzien, dala mi babka numer i dodzonilam sie, mam czekac na nowy termin, jak mi walnie z rana to sie zalamie .

Jutro smigamy do szpitala z reka malego , ciekawe co powiedza.

A reszte gdzie wywialo ?
Cos nabuzowana jestem bez powodu .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 06:30   #3246
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

jestem czytam trochę po łebkach ale czytam
trochę chorujemy i w pracy też mam dość dużo pracy
ale zaglądam tu do Was
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 07:26   #3247
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- a dlaczego dostalas skierowanie na rezonans ??? I dlaczego ja nic o tym nie wiem ? Nie pisalas, czy nie doczytalam ??

Co TZetowi kupie jeszcze nie wiem... ja sobie zycze : klamoty do zumby, pedzle Sigma, Portfel, Palety cieni, hmmm i jeszcze pewnie sie cos znajdzie tzn nie wszystko, cos z tych rzeczy

Boli Go ta reka ??? Minal Ci dolek ?? Ja wczoraj tez tak mialam...

Magda na co chorujecie ?? Opowiadaj wiecej

BUZIAKI, lece do roboty
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 07:27   #3248
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cześć dziewczyny.
śpieszę donieśc ,ze wygrałam na wizażu zabieg restylane w olsztynie.
Mam nadzieję ,ze będę bardziej zadowolona niz po kwasie ,który kiedys robiłam.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:37   #3249
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka pewnie nie odczytalas . Przeszło przeszło jakiś taki nerw miałam , mam nadzieje ze mnie jakiś dół nie łapie hehe .
Rezonans miałam robiony na rwe kulszowa.
Poka linki rzeczy których chcesz, tak z napisów to wiesz, jaka paletę cieni? Malujesz sie , ja już wieki oczu nie malowalam serio, aaa na wesele a tak to nie , nie wiem czemu. Tak cię wzięło na ta zumbe? Hehe długo już Chodzisz? Już sie wkrecilas w układy? Co ile sie zmieniają , modyfikuja ?

Powiedz mi co twój tz robi? On cos z drewnem ma ? Zna sie ? Cos mi tak swita ale nie pamietam. Chce ławę przemowac , będę kupować jak nowa kanapę kupię , ale jeszcze nie. Tak myślałam ze może spróbuje ja przemowac na srebrny , metalowy zobaczymy co z tego wyjdzie ale nie wiem co i jak zrobić. Napewno zedrzec ten bronzowy kolor, strasznie jest obita.

Gosiula o a co to za zabieg? Mysz poczytać. A kwas ile miałas robiony? Bo to trzeba regularnie przez pól roku zeby dało jakieś rezultaty. Raz nie starszy. Ja dziś robię wieczorem tym najsłabszym , jedna seria trwa 6 tyg potem drugie 6 tyg mocniejszym. Przerwa i kolejne ....

Madzia weź mnie nie denerwuj tylko pisz , jak tak każda bedzie sobie czytać to wiesz co bedzie . , cycki w górę i nawijaj. Przeziębienie? Czy jakaś wirusowka?



Doridee co tam , występuje cię jeszcze? Mnie już nie. Ciekawe co to było. Jak noga.


Bujamy dziś do szpitala z ta ręka, mam nadzieje ze powiedzą ze już git , a może opatrunek już sciagna .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-11-15 o 08:38
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:37   #3250
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Heja

Monka ten rezonans to na plecy miałaś? Ciekawa jestem czy coś znajdą..
W TK Maxxie właśnie te kosmetyki mi sie nie podobały, natomiast ciuchy w większości super.
Robiłaś kwasy? Ja mam krem 12% i nakładam go na noc, czasem samodzielnie a czasem pod krem nawilżający. Nie ma jakichś spektakularnych efektów, ale na to trzeba czasu.

Śniezynko będę miała perfumy jakoś niedługo, dam Ci na pewno znać. Zdrówka dla Olivki, szkoda, ze tak to sie przesunęło. Boi sie? Przeżywa to jakoś?

Iwona jak Twoje zdrowie? Jak tarczyca, ostatnio wspominałaś, ze musisz zrobic badania, robiłaś? Jest lepiej, gorzej? Jaka dawkę Euthyroxu bierzesz?

Gosiula gratuluję, daj znać jak efekty W jakim gabinecie?

Magda zdrówka, jak będziesz miała chwilkę naskrob co u Was?

W kwestii nogi - pewnie robię źle ale chodzę na niej, co prawda kuśtykam ale nie używam już kul, bo mnie do ku.rwicy doprowadzały kostka nadal spuchnięta i troche boli, nie wiem kiedy będzie lepiej, marnie to widzę.. Właśnie muszę sobie zakupić sól iwaniecką, ponoć dobrze tez moczyć w szarym mydle

Wczoraj robiłam USG tarczycy, pierwszy raz w zyciu i też nie jest ciekawie, spory guzek i duzo torbielików. Nie wiem czy cos dalej sie z tym robi, muszę umówić sie na wizytę. Sypię sie, sypię jak nic
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-11-15 o 08:40
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 08:57   #3251
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

tak szybko bo jadę w teren - byłam tydzien na zwolnieniu z Izą (nie wiem czy pisałam) ogólnie tylko gorączkowała, później mieliśmy wesele i tak mi poleciały zatoki, ze ja byłam na zwolnieniu
po tygodniu tzn. w sobotę Iza znowu zaczeła gorączkować i narzekac na brzuszek i została w domu
wczoraj posżła do szkoły ale we wtorek mały zaczął pokasływać i narzekac na brzuszek, wczoraj jak go TZ odebrazł z przedszkola to kaszel masakryczny no i ma znowu zapalenie podśluzówkowe krtani (miesiąc temu miał) i siedzi w domu
dzieciaki to wirusowe mają, narazie obywa sie bez antybiotyku

generalnie pomijając nasze chorowania jest OK

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Doridee oszczędzaj nogę - szybciej wrócisz do formy
a co do tarczycy to nie odkładaj niczego - wiadome jest, ze ona niszczy bardzo organizm jak źle funkcjonuje itd. - wiem jak było u mojej Mamy - gdyby nie zaniedbała i nie bała się tak operacji to kto wie, może cieszyłaby się dziś wnukami
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-15, 09:06   #3252
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

My ostatnio z Niną przechorowałysmy dwa tygodnie .Ja miałam zapalenie oskrzeli i antybiotyk ,Ninka na szczęście była przeziębiona ,ale kaszel bardzo długo jej sie utrzymywał.
Mam za to teraz mamę w domu ,więc miał kto nam dogadzać . Niestety już w przyszłym tygodniu wyjeżdża.
moja mama przyleciała ,mój chłop wyjechał do pracy za granicę ,niby krótkie zlecenie tylko szkoda ,ze akurat wtedy kiedy ja miałam więcej czasu.

monka- ja miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy jakieś trzy lata temu ,powinno sie to utrzymać przez, przynajmniej, pół roku ,ale spektakularnego efektu nie było.

a wiosną robiłam w gabinecie kwas migdałowy i tez bez szału , kilka zabiegów ,kupa kasy

Tu macie link do konkursu
https://wizaz.pl/akcje/skinboosters/...buj-zabieg.php
, wypełniłam ,zapomniałam i po dwóch miesiąc dzwonią .
Gabinet w Olsztynie ,właśnie czekam na potwierdzenie bo nie pamiętam nazwy.

Doridee- brałaś jakieś leki przeciwzakrzepowe?

ktos pisał ,ze chodzi na zumbe ,chyba Snieżynka - podoba sie/ ,bo ja uwielbiam.
W listopadzie trochę spauzowałam ,bo choroba i zmęczona obowiązkami byłam i chodze tylko na TBC ,ale w grudniu wracam na zumbe ,kurcze jak to uzależnia. Moja Nina ma w przedszkolu zumbe z ta samą instruktorką co ja.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:59   #3253
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No, nie moze byc, troche mnie nie bylo i juz sie ruszylo

Monka- a widzisz, ja tak czasami czytam po lebkach, ale w pozniejszych terminach, jak zadna nic nie pisze to nadrabiam

Doridee- zauwazylas u siebie jakies zmiany czy co, ze poszlas na badania tarczycy ?? Tak a propo to myslalam, ze nie przeklinasz Tak powaznie to uwazaj na te noge, zebys za jakis czas znowu nie miala klopotow....

Gosiula- no moje gratulacje. Zrob zdjecia przed i po i pokaz nam, sama jestem ciekawa rezultatow. Jak moge spytac- dlugo juz jestescie razem z Twoim "przyjacielem" ??

Magda- Wy chyba regularnie na cos chorujecie, co ?? Gdzie Ty pracujesz, ze w teren jedziesz ??

Wracajac to Zumby- podoba mi sie strasznieeee. Niektore kroki juz mam obcykane, ale ta salsa mi nie wychodzi. Ja chyba nie umiem wszystkimi partiami ciala naraz poruszac i w dodatku, zeby bylo seksownie hahaha Tak w ogole to mamy za☠☠☠istego nauczyciela cudnie sie chlopak rusza Oj gdyby moj TZet to widzial co ja pisze...

A tak w ogole dostalam ciekawa propozycje... ale to kiedy indziej

Monka juz Ci wklejam linki :
Naked te pierwsza i 2 bym chciala Zastanawiam sie tez nad paleta Sephory, ale nigdy nic od nich nie mialam, wiec nie wiem czy sa OK.

Zreszta Monka ja do makijazy bym wszystko chciala Oczy mam pomalowane codziennie- choc niekoniecznie cienie... ale kredka i tusz obowiazkowo

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Monka- to maz Moniki robi cos z drewna (domki, altanki itd ) moj nie ma nic z drewnem wspolnego On pracuje przy maszynach.

Ja jestem w trakcie remontu kuchni. Zamowilam juz stol i krzesla, chyba przyjda na dniach, bo czekam juz prawie 6 tyg. Szukam teraz jakiejs fajnej lampy do powieszenia nad stolem i firan ( wczoraj zamowilam, i jak bede mi sie podobac to zostawie a jak nie to odesle i dalej bede szukac ) Aaaa i musze jeszcze jakies kafelki poszukac, zamiat tej plyty co mam kolo zlewu, to wypieprze bo mnie denerwuje, caly czas musze to myc.

Chcialam wymienic fronty w kuchni, bo juz mi sie nie podoba czerwona kuchnia, ale kurde troche kasy to kosztuje a te meble maja dopiero 5 lat...

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-11-15 o 12:00
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:04   #3254
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko ja faktycznie baardzo rzadko przeklinam, ale 5 tyg. to ponad moje nerwy Ty to faktycznie po łebkach czytasz Choruję na Hashimoto, jest to choroba autoimmunologiczna, prowadzi do niedoczynności tarczycy - w konsekwencji szereg dolegliwości szczególnie natury psychicznej (brak koncentracji, zmęczenie, doły, problemy z pamięcią itd.) ale i wizualne (nadwaga). Odkąd biorę hormony troszke lepiej sie czuję ale to nie to, niestety - zdrowa nie jestem
Uważam na nogę, chodze pomalutku, kuśtykam, nie chciałabym już nigdy mieć takich problemów.
Fajne te kosmetyki A nie używasz tej palety brązów które kiedyś sprzedawałam? Nie zostawiłaś sobie? Ja używam ich codziennie

Gosiula a w tym konkursie to były jakieś kryteria brane pod uwagę? Np. wiek, stan skóry? Czy każdy mógł wysłać i wygrać. Efekty na fotkach wygladaja obiecująco, tez jestem ciekawa
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-11-15 o 12:06
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 12:19   #3255
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- Konkurs był jakieś dwa miesiące temu na wizażu ,trzeba było wysłać zdjecie twarzy i sylwetki i tyle.
Gabinet Epicentrum w Olsztynie. umówiona jestem na 21.11. na 15.30.

Snieżynka
- z Robertem jestem troszkę ponad rok.
ze mna na zumbe chodzi dziewczyna ,która ma lepsze jeszcze ruchy jak nasz instruktorka , jak patrze na jej pupę to wydaje mi sie ,ze ja jestem jak drewniany kołek ,mimo to bardzo mnie relaksują zajęcia .
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:00   #3256
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- przepraszam ale czasami tak jest, wpadam poczytam i uciekam. Pozniej jak juz sie rusza na watku pisze na bierzaco i zapominam pewnych rzeczy, az mi wstyd !! Ale obiecuje, ze wszystko nadrobie Jak wyglada teraz Twoje leczenie ?? ( juz nie wiem czy moge o to pytac, czy czasem nie pisalas gdzies )

Caly czas uzywalam tej palety ( obie, te kolorowa tez ) ale zostawilam je w PL a poza tym wg. mnie za mocno sie kruszyly

Pytalas wczesniej czy Olivia sie boi- nie, w ogole. Nawet nie rozmawia o tym zbytnio, chyba ze ja porusze temat.

Gosiula- super, ze Ci sie uklada ´Ja tez miewam takie ruchy na Zumbie, ze sama stane w kacie i sie smieje, jak szurnieta Ile placisz ??

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Doridee- doczytalam teraz, ze leczenie moze trwac do konca zycia, ale nie jest niby zbyt klopotliwe. Na czym ono polega ? Czesto chodzisz do endokrynologa ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 13:16   #3257
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Płace bardzo mało -80 zł za miesiac ,dwa razy w tygodniu godzina.
Niedawno byłam na mini maratonie- dwie godziny , niezły wycisk.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 14:11   #3258
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Gosiula- znasz tytuly piosenek do jakich tanczycie ??? Placisz naprawde malo. U nas przed Bozym Narodzeniem sie szykuje pierwszy ´(dla mnie ) maraton, jestem bardzo ciekawa, jak to wyglada Dlugo juz chodzisz ?? Sama, z kolezankami ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 18:03   #3259
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Magda- Wy chyba regularnie na cos chorujecie, co ?? Gdzie Ty pracujesz, ze w teren jedziesz ??
u nas mamy problemy alergiczne no i jesień z wiosną są koszmarne
a przacuję w nadzorze budowlanym kontroluję między innymi budowy
wklej fotkę jak już zmienisz co nieco w kuchni

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
ze mna na zumbe chodzi dziewczyna ,która ma lepsze jeszcze ruchy jak nasz instruktorka , jak patrze na jej pupę to wydaje mi sie ,ze ja jestem jak drewniany kołek ,mimo to bardzo mnie relaksują zajęcia .
ale Ci zazdroszczę zumby - ja nie mam tutaj a do lublina nie chce mis ie jechac
Iza ma zbyt dużo zajęć teraz jeszcze chodzi na taekwondo, i tak mi została wolna środa i niedziela
choć we trzy prowadzamy dzieciaki i mieszkamy blisko siebie to będziemy się wymieniać - bo idzie zwariować tak co popołudnie gdzieś pomykać
a zapomniałąm w środy jeździmy do groty solnej
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 08:34   #3260
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda- no, prosze,prosze bardzo ciekawy zawod Daleko masz do Lublina ?? Ja tez dojezdzam na Zumbe 20 km w jedna strone, ale warto
Porobie kilka fotek i powklejam. Mamy w planach remontowac sypialnie i salon, ale to na wiosne dopiero, najpierw trzeba troche kasy odlozyc :/ Ja chyba nawalona bylam jak sie urzadzalam, nic mi sie tutaj nie podoba... nic tylko zabrac dzieci i TZeta, wyjsc z domu i rzucic bombe

Gdzie reszta ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 09:27   #3261
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam przed południem .
Śniezynka- nie znam tytułów ,ale tańczymy nie tylko do latino . chodze juz ponad poł roku , troszkę chodziła ze mną bratowa ,ale teraz przeszła tylko na tbc ,moze ja namówie od grudnia.
Ja zrezygnuje z TBc bo jest strasznie dużo ludzi i nie podoba mi się to.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 10:09   #3262
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

daleko do lublina to nie mam 25 + gdzie dokładnie, ale ja chyba leniwa jestem
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:53   #3263
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ja dzisiaj wstalam po 12 w końcu sie wyslalam , raz na jakiś czas tego mi trzeba.

Gosiula pamietam o tym kwasie jak pisałas i nie byłaś zadowolona.

Śnieżynka miałam ci właśnie pisać o tych cienkich z naked , jak oczy malujesz to pedzle bedą raczej dobre bo użył tch małych do oczu. Ja ten pedzle do podkladu nie używam już do podkladu ale do modelowania kości policzkowych. Podklad nakładam ta gabka , potem dam linka. Super jest, jakpierw ja mocze , wyciskam i potem podklad rozcieram. Jak naloze ciemny korektor do modelowania i jasny to rozcieram takim pędzlem, pózniej wstawić linka. Super jest.

Madzia przeje.bane być alergikiem . Człowiek sie faszeruje i gowno to daje. Ze te organizmy tyle tej chemi wytrzymują.

Doridee u nas tez czasem skapciale kosmetyki są, ale jest mega wybór i jest w czym wybierać . Teraz jak jeste to nie odpuszczam tk maxxa hehe musze cos kupić , tanio to grzech nie brać.

Idę sprzątać chatę , wyslalam sie to energię mam hehe .

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Sniezynka pisalas o remoncie, co chcesz dokladnie zmienic.W kuchni mozesz przciez tylko fronty zmienic i bedziesz juz miec calkiem inna kuchnie . Ja mam biala na wysoki polysk i jeszcze mi sie nie znudzila, jak cos to fronty zmienie, kafelki chcialam inne ale nie mieli wtedy,wiec mam czarna mozaike .
Salon tez mam do zmiany, a raczej kanape , stol, jakas komode chce dokupic , stol do jadalni i krzesla. Najpierw gore musze zmienic . Meble do salonu jadalni tez bede brac na polysk , ostatnio bylam pokazywac kanape tz-towi i przy okzji komode widzielsmy, czarna a blat z kamienie, - pikna i droga. Ja chce biale, ale zobaczymy, chce jedna i duza . Nic wiecej niechce , tv na sciane rzuce moze , ale to sie dopiero okaze jaka kanape kupie i gdzie ja dam.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 20:53   #3264
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- chyba piszesz o Beauty Blender co ?? Zastanawiam sie czy go nie kupic ?! Ja wiem, ze moge wymienic fronty, kurde ale 1500 € to troche duzo, jak na mnie tym bardziej, ze nie mam starej kuchni... O ile dobrze pamietam to Doridee ma taka brazowa, mnie sie wlasnie takie podobaja... Musze sie jeszcze zastanowic. Kupilam dzisiaj lampe do kuchni, chyba ze 100 kg swieczek , swieczniki i inne duperelki bylam min. w Ikea
W stolowym chce wszystko od podstaw wymienic, podlogi, kominego zrobic, jakas duuuza soge, bo teraz mam 3 2 1 i nie mozemy nawet z TZetem razem lezec i ogladac TV, a ja lubie jak on mnie masuje W sypialni tez wszystko.
Generalnie lubie wszystko co biale i brazowe

potem napisze wiecej
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 22:02   #3265
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale ty chyba masz duza kucnie co ? no 1500 to troce ale za tyle nowej kuchni nie kupisz, To mzoe gorne wymien albo dolne tylko zeby do tego czerwonego pasowalo, a potem gore albo dol wymienisz, gorzej bedzie jak przestana robic , to lepiej wymienic wszystkie drzwiczki. Jamam gornych 5 a dolnych 4 plus 3 szuflady i jedna waska odsuwana . Pewnie mniej by mnie wynioslo .

Tak o tej gabce pisze, polecam, na wzielam dwie, ale nie zamowilam plynu do czyszczenia . Nastepnym razem wezme zplynem , chyba , ze wyczaje cos z dostepnych w sklepach .

To jaka chcesz kupic, ja chyba kupie naroznik i na bank skore , chcialam ta http://www.furniturevillage.co.uk/In...r-leather.aspx ( tylko inny kolor) , ale tosa 3 osobne elementy i juz widzejak mi lataja po pokoju przy moich czubkach , fajne tez byly te rokladane z pozycji siedzacej do lezacej, ale tez sie boje, zemi czubki zepsuja , zaczna sie bawic przyciskami czy cos albo polamia.


PO KIEGO GRZYBA CI TYLE SWIECZEK , ZBEREZNIKI TAKIE JESTESCIE ?

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:20 ----------

Dzwonilam dzis do kliniki i pytalam o operacje cycorkow . Cena maksymalna to 4700 f , plus konsultacja ponad 100 f . Chyba bym sie zdecydowala na ta klinike kolo mnie, bo ok 1 h i bylabym w domu.
Do 4 h godzin zostaje sie w klinice . Lekarze sa zarejestrowani i wspolpracuja ze sluzba zdrowia .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:40   #3266
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ja uwielbiam swieczki. Zima pale kazdego dnia, na przedpokoju i w salonie obowiazkowo. Romantyczka ze mnie No, kuchnie mam troche duza. W dalszym ciagu sie zastanawiam co z meblami W tym tyg. ma przyjsc stol i krzesla, jak beda pasowac to zostawie, jak nie to wymienie fronty Szukam teraz firan i kafelek na sciane, nic nie ma :/ Pokaz swoja kuchnie

Zdecydowana jestes na 100 % ze chcesz piersi powiekszac ?? Jaki masz rozmiar ??

Mnie taka chrypa wziela, ze juz 2 dni nie moge w ogole mowic. Posluguje sie karteczkami

Co u reszty ??? Znowu taka cisza...

Aha do salonu NIGDY nie kupie nic ze skory !! Mam teraz 3 2 1 i latem sie kleisz do niej jak nie wiem, zima zimna jest.... Nie chce juz takiego czegos, jak znajde to wkleje i pokaze Ci co mi sie podoba. Na pewno musi byc duuuuuza
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:43   #3267
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Aaa i musi sie rozkladac do spania

Cos takiego mi sie podoba choc niekoniecznie ten kolor..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 123.jpg (16,3 KB, 7 załadowań)
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 21:20   #3268
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Rzeczywiście duża ta Sofa hehe ja do skory dokupie jakaś narzute . A materiał z tej Twojej sie ściąga? Bo jak nie to bedzie problem z praniem, ja w mojej mam ściągane i do pralki wrzucam bo przy moich jest ciagle brudna.
Nie wiem jeszcze jaki rozmiar , tak dzwonilam zeby zorientować sie jaka jest cena. Mój tz chce remont sklepu zrobić jeszcze, wymienić instalacje elektryczna , menu ja chciałam w domu górę , nie wiem czy z hajcem wydoli , raczej nie. Nie wiem czy wujek wogole wpadnie na remon, miał dac znać i chyba zapomniał hehe
Jutro porobic fotki, nie wiem czy mi z telefonu wejdą na wizaz bezpośrednio .
Kurde to fest cię wzięło , dzieci maja chwile spokoju bo im nie gledzisz a tz pewnie cię po nogach całuje za ta ciszę
A ty dzwonilas już do doktora ? Dowiadywalas sie cos gdzieś
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 13:15   #3269
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- ja jeszcze konkretnej Sofy nie wybralam , to tylko taki przyklad jesli chodzi o wielkosc Nie mam pojecia czy sie je sciaga do prania. U nas mozna takie urzadzenie do prania wlasnie sof wypozyczyc, wiec problemu byc nie powinno.


Dzisiaj juz mowic moge, ale chrype mam, jakbym ze 4 dni balowala

Nie dowiadywalam sie jeszcze, nie mam na razie czasu, poza tym chyba tutaj mnie wyniesie tyle samo...

Dziewczyny jakie macie firany ?? O ile w ogole macie, bo zauwazylam, ze duzo ludzi nie ma w ogole firan, ewentualnie zaslonki...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 18:46   #3270
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

no spoko, ale rozmiar imponujacy , bedziecie sie mogli kiziac i miziac na niej bedzie gdzie hehe
Ja mam tylko na dole firanki , na gorze nie mam , niechce , moze po remoncie dam , zobaczymy , jakos parcia nie mam. U nas tez duzo osob nie ma , inne bufownictwo , male okna moze dlatego.
Mi sie tez tak wydaje, ze koszt operacji bedzie podobny , te koszta podrozy itd , albo jak tk sprytnie to poukladasz to moze i taniej . Powiem, ci ze jeszcze jakbym w niemczech mieszkala to sklaniala bym sie do operacji w pl. A moze i mi sie uda na wakacjach w pl zrobic, kto to wie , zobaczymy jak to sie wszystko pouklada.

Bylas u leakrza z tym problemem brzusznym ? moze lepiej to zalatwic teraz , niz przed operacja i wogole powinnas isc ,wez sie umow na wizyte, pewnie terminy jakies sa , moze nie takie jak w polszy . Wizyta bedzie, to pojedziesz . Czy najpierw podbijasz do lekarza pierwszego kontaktu , chyba ta , co nie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.