Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz. LIV - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-20, 13:47   #3121
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

dzięki raz jeszcze jak tak przegladam to kupiłam wszystko dobrze trafione a tak to guzik bym wiedziała o promocji

Unikalna
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:49   #3122
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba przesadzacie, ja widzę szczuple dziewczyny na insta, piękne laski. Zreszta czy to ma aż takie znaczenie? Wazny jest całkoształt, a nie to ile ta waga pokazuje kilosów...
To jest kwestia, jak kto się czuje. Ja się czuję lepiej chuda, nawet za. I chyba o moje - w sensie nie męża czy kogoś - samopoczucie ma chodzić najbardziej - nie wiem, czy ja to zrozumiale piszę, bo jakaś nieogarnięta jestem.
Cytat:
Napisane przez tishka Pokaż wiadomość
-40% na pielegnacje twarzy


szkoda ze maseczki sie nie lapia
Pędzę do R. Dzięki
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Mój raczej nie popiera powięszających operacji. Tzn rozumie kobiety, które naprawdę nie mają zbyt wiele i np robią sobie sportowe C- rozumie, że dla kogoś to może być szczyt marzeń . Ale z C na F - tego nie popiera.

Mój też. Uwielbia za to długie nogi, najvardziej chyba to go kręci u kobiet.
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość

W ogóle to mam ostatnio pecha
W niedzielę stłukłam wyświetlacz w moim telefonie a dziś złapałam gumę i nie wiadomo czy da się skleić. A kupować komplet opon do przodu + kasa na wyświetlacz albo nowy telefon....
Witaj w klubie, u mnie odwrotnie najpierw auto, teraz telefon. Tylko w Iphone nie wymieniają wyświetlacza, więc 1000 zł nie moje.
JT podoba mi się szary
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:53   #3123
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To jest kwestia, jak kto się czuje. Ja się czuję lepiej chuda, nawet za. I chyba o moje - w sensie nie męża czy kogoś - samopoczucie ma chodzić najbardziej - nie wiem, czy ja to zrozumiale piszę, bo jakaś nieogarnięta jestem.

Pędzę do R. Dzięki

Mój też. Uwielbia za to długie nogi, najvardziej chyba to go kręci u kobiet.

Witaj w klubie, u mnie odwrotnie najpierw auto, teraz telefon. Tylko w Iphone nie wymieniają wyświetlacza, więc 1000 zł nie moje.
JT podoba mi się szary
Rozumiem, ja też dla siebie.
Mojego najbardziej kreci u kobiet: tyłek, cycki już nie...
Ale ja to mam naprawde gdzieś. Jak mu coś nie odpowiada to prosze bardzo...

ANIA CO ZROBIŁAS Z WYSWIETLACZEM W IPHONIE?? JA NIE MAM NAWET OSŁONKI
__________________

Edytowane przez monimyszek
Czas edycji: 2015-05-20 o 13:54
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 13:54   #3124
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
To jest kwestia, jak kto się czuje. Ja się czuję lepiej chuda, nawet za. I chyba o moje - w sensie nie męża czy kogoś - samopoczucie ma chodzić najbardziej - nie wiem, czy ja to zrozumiale piszę, bo jakaś nieogarnięta jestem.

Pędzę do R. Dzięki

Mój też. Uwielbia za to długie nogi, najvardziej chyba to go kręci u kobiet.

Witaj w klubie, u mnie odwrotnie najpierw auto, teraz telefon. Tylko w Iphone nie wymieniają wyświetlacza, więc 1000 zł nie moje.
JT podoba mi się szary

Ja liczę na szczęście w kwestii telefonu- moja siostra ma S4 z uszkodzoną płytą główną ( ktoś jej ten tel ukradł a potem wyrzucił- znaleziony został pod choinką ale zimą więc był zawilgocony ) więc jest szansa, że uda się podmienić wyświetlacze, jeżeli ten jej działa ( tel oddano do ekspertyzy- niby tylko płyta główna uszkodzona- mam nadzieję, że wyświetlacz też sprawdzano ). Dziś koleś ma dzwonić, czy mu się udało.

Mam teraz zastępczy z epoki kamienia łupanego, że między ludzmi go nie odbieram i udaję, że ten mono dzwonek nie wydobywa się z mojej torebki . Masakra. Zero netu, IG tylko podglądam z komputera, nic nie mogę wrzucić. Ale tak to jest, jak się sprzedaje poprzednie modele telefonu i nie ma nic na zapas.

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2015-05-20 o 13:56
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:01   #3125
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Rozumiem, ja też dla siebie.
Mojego najbardziej kreci u kobiet: tyłek, cycki już nie...
Ale ja to mam naprawde gdzieś. Jak mu coś nie odpowiada to prosze bardzo...

ANIA CO ZROBIŁAS Z WYSWIETLACZEM W IPHONIE?? JA NIE MAM NAWET OSŁONKI
Hahahaha zrzuciłam na polbruk. I pajęczynka.
Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ja liczę na szczęście w kwestii telefonu- moja siostra ma S4 z uszkodzoną płytą główną ( ktoś jej ten tel ukradł a potem wyrzucił- znaleziony został pod choinką ale zimą więc był zawilgocony ) więc jest szansa, że uda się podmienić wyświetlacze, jeżeli ten jej działa ( tel oddano do ekspertyzy- niby tylko płyta główna uszkodzona- mam nadzieję, że wyświetlacz też sprawdzano ). Dziś koleś ma dzwonić, czy mu się udało.

Mam teraz zastępczy z epoki kamienia łupanego, że między ludzmi go nie odbieram i udaję, że ten mono dzwonek nie wydobywa się z mojej torebki . Masakra. Zero netu, IG tylko podglądam z komputera, nic nie mogę wrzucić. Ale tak to jest, jak się sprzedaje poprzednie modele telefonu i nie ma nic na zapas.
U mnie żadnego szczęścia nie będzie. Mam pecha do szkła. najpierw pobiłam kabinę prysznicową, potem nagrodę (takie ze szkła jakby puchar) a teraz telefon.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:03   #3126
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Hahahaha zrzuciłam na polbruk. I pajęczynka.

U mnie żadnego szczęścia nie będzie. Mam pecha do szkła. najpierw pobiłam kabinę prysznicową, potem nagrodę (takie ze szkła jakby puchar) a teraz telefon.
Ancia to Ty bardzo energiczna kobieta jesteś?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:05   #3127
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;51466125]Ancia to Ty bardzo energiczna kobieta jesteś? [/QUOTE]
Energiczna inaczej - fajtłapa. To rodzinne Przedwczoraj byłam z synkiem na pogotowiu (syn lat 3,5) z rozbitą głową, na szczęście obyło się bez szwów. To 3 taki wypadek, z tego drugi raz w to samo miejsce.


W ogóle naprawdę się cieszę z tego schudnięcia. Dzisiaj założyłam niebieskie spodnie z ubiegłego roku, za wielkie o co najmniej 10 cm w pasie, obcisnęłam się paskiem. W udach luźne.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 14:08   #3128
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Energiczna inaczej - fajtłapa. To rodzinne Przedwczoraj byłam z synkiem na pogotowiu (syn lat 3,5) z rozbitą głową, na szczęście obyło się bez szwów. To 3 taki wypadek, z tego drugi raz w to samo miejsce.


W ogóle naprawdę się cieszę z tego schudnięcia. Dzisiaj założyłam niebieskie spodnie z ubiegłego roku, za wielkie o co najmniej 10 cm w pasie, obcisnęłam się paskiem. W udach luźne.
Ty jesteś moją inspiracją pociążową
Zrobiły Ci się gdzieś rozstępy? Co ze skórą- bo jednak 30 kg to bardzo dużo w tak krótkim czasie. No ja liczę na max 13 kg - staram się aby tak się skończyło ale i tak boję się "skutków ubocznych" ciąży.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:12   #3129
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Energiczna inaczej - fajtłapa. To rodzinne Przedwczoraj byłam z synkiem na pogotowiu (syn lat 3,5) z rozbitą głową, na szczęście obyło się bez szwów. To 3 taki wypadek, z tego drugi raz w to samo miejsce.


W ogóle naprawdę się cieszę z tego schudnięcia. Dzisiaj założyłam niebieskie spodnie z ubiegłego roku, za wielkie o co najmniej 10 cm w pasie, obcisnęłam się paskiem. W udach luźne.
O żeszzzzz...... jak na takie małe dziecko to sporo mu się przytrafiło
Chociaż jak sobie przypomnę swojego brata to był jeszcze "lepszy" ale on to był niezła rozrabiaką, na szczęście wyszalał się i mu przeszło
Ancia w takich gaciach chodzisz? No weź... trza kupic nowe
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:15   #3130
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ty jesteś moją inspiracją pociążową
Zrobiły Ci się gdzieś rozstępy? Co ze skórą- bo jednak 30 kg to bardzo dużo w tak krótkim czasie. No ja liczę na max 13 kg - staram się aby tak się skończyło ale i tak boję się "skutków ubocznych" ciąży.
Mam rozstępy na pośladkach i udach, tam gdzie się nie smarowałam. Brzuch smarowałam i jest idealny.
Nie wiem, czemu nie smarowałam ud???

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;51466234]O żeszzzzz...... jak na takie małe dziecko to sporo mu się przytrafiło
Chociaż jak sobie przypomnę swojego brata to był jeszcze "lepszy" ale on to był niezła rozrabiaką, na szczęście wyszalał się i mu przeszło
Ancia w takich gaciach chodzisz? No weź... trza kupic nowe [/QUOTE]
Toż narzekam na brak , nie ma teraz czasu nawet na sklepy - a w sklepach mnie wkurza - jak w Z, że są wszystkie na mnie za krótkie
Podobają mi się w simple, ale 400 zł za spodnie, to przeginka.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:19   #3131
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Mam rozstępy na pośladkach i udach, tam gdzie się nie smarowałam. Brzuch smarowałam i jest idealny.
Nie wiem, czemu nie smarowałam ud???

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


Toż narzekam na brak , nie ma teraz czasu nawet na sklepy - a w sklepach mnie wkurza - jak w Z, że są wszystkie na mnie za krótkie
Podobają mi się w simple, ale 400 zł za spodnie, to przeginka.
Biedactwo
Zmykam, koniec pracy
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 14:21   #3132
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Hahahaha zrzuciłam na polbruk. I pajęczynka.

U mnie żadnego szczęścia nie będzie. Mam pecha do szkła. najpierw pobiłam kabinę prysznicową, potem nagrodę (takie ze szkła jakby puchar) a teraz telefon.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:50   #3133
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Jak już mowa o telefonach, mam pytanie. Bierzecie tel. od operatora przy przedłużeniu umowy czy kupujecie na własną rękę?
__________________
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:56   #3134
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
chyba gnieciuszek będzie

Mierzyłam ją dzisiaj i jest śliczna Niestety na mnie długa .Mam 168. Gdybym ja ciachnęła to zmuszona byłabym do noszenia jedynie plaskiego obuwia. I niestety, ale gniecie się. Nie mam fot , bo zapomniałam telefonu. Aaa i zmiesciłam sie w xs.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:58   #3135
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Jak już mowa o telefonach, mam pytanie. Bierzecie tel. od operatora przy przedłużeniu umowy czy kupujecie na własną rękę?
Ja biorę od operatora. Analizując cenę umowy ( bez limitów ) + rata za telefon- wychodzi w zasadzie to samo. Jeżeli ktoś korzysta z najtańszych abonamentów to może się to nie opłacać, ale u mnie wyszło -na chwilę przedłużania umowy -może z 150 zł drożej a jednak wtedy S4 kosztowała ok 1700 zł.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 14:58   #3136
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, te koszulki z dziecięcego, które kiedyś któraś z Was polecała sa suuuuper, zamówiłam sobie 2 białe i jestem zachwycona!!!

http://www.zara.com/pl/pl/dzieci/dzi...1p2442536.html
To fajnie,że Ci spasowały. Ja domówiłam sobie kolejne sztuki. Wzięłam też ten a la róz i jest super.
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:04   #3137
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ja biorę od operatora. Analizując cenę umowy ( bez limitów ) + rata za telefon- wychodzi w zasadzie to samo. Jeżeli ktoś korzysta z najtańszych abonamentów to może się to nie opłacać, ale u mnie wyszło -na chwilę przedłużania umowy -może z 150 zł drożej a jednak wtedy S4 kosztowała ok 1700 zł.
Ja spasowałam z braniem fona na przedłuzenie umowy, bo własnie nie zamierząłam płacić wysokie abo, przeciwnie zalezało mi na niższym, bo brałam za to druga karte na net tylko do ipada. No i zaden operek nie ma takeigo koloru fona, jak chce. Wiec tak czy siak pozostaje all i wychodzi korzytsniej dla mnie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:11   #3138
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
To fajnie,że Ci spasowały. Ja domówiłam sobie kolejne sztuki. Wzięłam też ten a la róz i jest super.
a powiedzcie mi one sa bardzo pod szyje tak jak na fotce ze strony czy maja maleńki dekold
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:24   #3139
kikikaka5
Zadomowienie
 
Avatar kikikaka5
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 495
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi one sa bardzo pod szyje tak jak na fotce ze strony czy maja maleńki dekold
Raczej bez dekoldu
kikikaka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-20, 15:29   #3140
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

o to szkoda
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:29   #3141
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

przyszła moja paczka wszystko co białe to brudne
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:38   #3142
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja spasowałam z braniem fona na przedłuzenie umowy, bo własnie nie zamierząłam płacić wysokie abo, przeciwnie zalezało mi na niższym, bo brałam za to druga karte na net tylko do ipada. No i zaden operek nie ma takeigo koloru fona, jak chce. Wiec tak czy siak pozostaje all i wychodzi korzytsniej dla mnie.
Dlatego napisałam, że jak komuś zależy na niskim abonamencie to się to nie opłaca. Ale ja dużo gadam i jeszcze więcej siedzę na necie bo mi to potrzebne było do pracy więc dla mnie bez różnicy a nie musiałam na raz wywalić prawie 2 tyś.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 15:52   #3143
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Cała Toskania i Liguria Jeden z moich najlepszych wyjazdów. Pogoda wymarzona. Plażowaliśmy i dużo zwiedzaliśmy. O jedzeniu i winie(dużo wina) nie wspominam. Bardzo jestem szczęśliwa i naładowana pozytywną energią.
Ale zazdroszczę! to super i oby więcej takich wyjazdów





Cytat:
Napisane przez Mirindo Pokaż wiadomość
Lata brak... chyba sobie zamówię kozaki... bo znalazłam ładne Ecco w dobrej cenie

pewnie ze kupuj sezon przyjdzie szybciej niz myślisz




Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała szary


Miłego popołudnia Dziewczynki ostatnio nie mam czasu udzielać się na wątku, ale pamiętam o Was i co jakiś czas podczytuję.


Fajnie poczytać również o Waszych udanych związkach, ostatnio zupełnie straciłam nadzieję na znalezienie faceta.


Ja na ten moment zaprzestałam jakichkolwiek zakupów, bo wszystko co nakupuję to mi się nie podoba i muszę później latać do sklepów i oddawać, wstrzymam się na wyprzedaże chociaż nic mi niepotrzebne, cóż za czasy nastały, nie sądziłam, że kiedykolwiek takie słowa padną z moich ust
Kochana, bo fajnego faceta znalezc to cud nie to co fajną laske jak Ty:-*
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:02   #3144
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez kikikaka5 Pokaż wiadomość
To fajnie,że Ci spasowały. Ja domówiłam sobie kolejne sztuki. Wzięłam też ten a la róz i jest super.
A jaki ten róż jest na żywo? Wrzucialabys foto?
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:13   #3145
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Widzisz, Tobie sie trafiła fajna, mnie ta "moja" nie podeszla. Nie kazdy musi miec gust jak ja ale od torebki ze sztucznej skóry za takie pieniadze i tak usilnie promowanej na "luksusową" oczekuję więcej.
Chyba rozbiję skarbonkę i kupię sobie jakąś Rebeccę Minkoff albo nie wiem co... Nic mi się specjalnie nie podoba
No właśnie... Mi się podoba, ale ceny już nie bardzo... A takie torbeki rzadko noszę, więc wolałbym tańszą opcję.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A może powinnaś odwiedzić takie miejsce? Może by pomogli?

http://www.sen-instytut.pl/poradnia.html


Ja bym ją rozwiesiła w łazience i odkręciła gorącą wodę do wanny, pod wpływem pary powinna wyglądać lepiej
Ja tak zawsze "prasuję" ubrania na urlopie

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No na mintishop
Coriś, tę co wklejałam ostatnio?

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Oni tam mają mnóstwo naszyników "zariuszowych", ale ceny to totalne przegięcie!

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
ja mam 169cm i najlepiej czułam się ze sobą ważąc 50kg (teraz 7 więcej ) tylko tyłek był wtedy do ogarnięcia, a teraz...

miałam fatalny powrót do pracy, depresja pourlopowa
Trzym się dzielnie



Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
ja mam podobnie z tą klepsydrą i niestety mam biodra i udziska pokaźne, co sprawia, że szczupaczkiem nigdy nie będę
Ja też mam biodra właśnie i czasem za nie dziękuję, a czasem przeklinam

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczynki- lepszy szary JT czy błękitny ????
Szary zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Cała Toskania i Liguria Jeden z moich najlepszych wyjazdów. Pogoda wymarzona. Plażowaliśmy i dużo zwiedzaliśmy. O jedzeniu i winie(dużo wina) nie wspominam. Bardzo jestem szczęśliwa i naładowana pozytywną energią.
Moniś, super że w końcu wypoczęłaś Zazdraszczam doznań wszelakich
__________________
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:23   #3146
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłośniczki Zary, cz.

Unikalna - zdecydowanie szary JS
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:29   #3147
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez sasenka Pokaż wiadomość
Ja już nic więcej nie używam do demakijażu, również oczu, prócz tego płyny micelarnego z bourjois, a próbowałam już wielu zamienników. Ale jako jedyny dobrze zmywa makijaż i przede wszystkim nie szczypie w oczy.
Nivea dwufazowy tez nie szczypie w oczy i zmywa wszystko.

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Jak już mowa o telefonach, mam pytanie. Bierzecie tel. od operatora przy przedłużeniu umowy czy kupujecie na własną rękę?
Przewaznie biore od operatora chociaz samsunga dla siebie i syna kupilam sama.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja spasowałam z braniem fona na przedłuzenie umowy, bo własnie nie zamierząłam płacić wysokie abo, przeciwnie zalezało mi na niższym, bo brałam za to druga karte na net tylko do ipada. No i zaden operek nie ma takeigo koloru fona, jak chce. Wiec tak czy siak pozostaje all i wychodzi korzytsniej dla mnie.
Nie boisz sie kupowac telefonow na all? Pytam bo tez musze kupic dla syna.
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:40   #3148
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Coriś, tę co wklejałam ostatnio?
O mamo, nie mam pojęcia co wklejałas ostatnio

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Nie boisz sie kupowac telefonow na all? Pytam bo tez musze kupic dla syna.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 16:48   #3149
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

dziewczyny, kupowałyście perfumy na e-glamur?
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 17:14   #3150
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Jak się Zariusz nie ogarnie, to na wyprzy będzie marnie. Miłożniczki Zary, cz.

Zamówiłam sandały Michaela Korsa i dziś mi dotarły. Melliski
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-10 17:55:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.