PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3 - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 23:09   #3121
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

ioannah
ile masz lat i czy pracujesz? (jeśli tak, to jaką masz pracę, siedzącą ? )
sory za to pytanie ale nie mogłam się powstrzymać czytając o Twoim trybie życia.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 08:08   #3122
ioannah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa/gdansk
Wiadomości: 178
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

mam 21 lat. studiuje dziennie, zajmuje sie domem i pracuje dorywczo - jedna z moich prac wymaga utrzymania sie w statyce ale trwa nie dluzej niz 2h i trafia mi sie nie czesciej niz raz w tygodniu. druga praca nie jest pracą siedzącą (na zewnątrz) + dojezdzam do niej rowerem.
ioannah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 08:20   #3123
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez ioannah Pokaż wiadomość
mam 21 lat. studiuje dziennie, zajmuje sie domem i pracuje dorywczo - jedna z moich prac wymaga utrzymania sie w statyce ale trwa nie dluzej niz 2h i trafia mi sie nie czesciej niz raz w tygodniu. druga praca nie jest pracą siedzącą (na zewnątrz) + dojezdzam do niej rowerem.
Troche jak ADHD(nie,zebym chciala byc uszczypliwa)
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 12:19   #3124
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez ioannah Pokaż wiadomość
mam 21 lat. studiuje dziennie, zajmuje sie domem i pracuje dorywczo - jedna z moich prac wymaga utrzymania sie w statyce ale trwa nie dluzej niz 2h i trafia mi sie nie czesciej niz raz w tygodniu. druga praca nie jest pracą siedzącą (na zewnątrz) + dojezdzam do niej rowerem.
No to naprawdę podziwiam, że godzisz tak wiele.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 20:49   #3125
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez ioannah Pokaż wiadomość
no coz, Rzabba ma racje

rysienka, dziekuje za mile slowo - nie spodziewalam sie po tej lawinie negatywnych komentarzy

co do cwiczen i diety - moge napisac, ale nie bede raczej dla nikogo przykladem, bo zarowno jedno i drugie jest dosc osobliwe
zyje bardzo aktywnie i nie wyobrazam sobie innego trybu. trenuje bieganie dlugodystansowe (kilometraz tego tygodnia - 108km, w zeszlym tygodniu prawie dokladnie tak samo), poza tym jako trening uzupelniajacy cwicze na silowni, pływam (zazwyczaj jestem na basenie 2x w tyg, czasem mniej, rzadko więcej). sporo jezdze na rowerze - komunikacji miejskiej uzywam tylko wtedy, kiedy jest to absolutnie konieczne, wiec codziennie jakies krotkie dojazdy + kiedy pogoda i czas pozwalaja sporo jezdze rekreacyjnie-wycieczkowo (czasem z chlopakiem po lasach i pagórkach, czasem z koleżanką na szosówce po asfalcie). niedawno kupilam trenazer do roweru, coby biedak nie wpadl w zimową depresję, że stoi w kącie no i mam psy - psie sporty to moja wielka pasja, kiedys regularnie trenowalam agility ze swoją borderką, teraz nie mam na to warunków, ale spacery + wszelkiego rodzaju wspolne aktywnosci to codziennosc
co do diety - od dziewieciu lat jestem wegetarianka. poza tym uwielbiam wszelkie owoce, warzywa, nabiał (twaróg i serek wiejski pochłaniam tonami) i.. pieczywo (ktore jem zdecydowanie czesciej niz inne podobne zrodla wegli, takie jak ryz czy kasze). poza tym mam calkiem sporo nawykow powszechnie uwazanych za zdrowe - staram sie jesc czesto i nie 'do rozpuku', pije duzo niegazowanej wody. raczej nie podjadam pomiedzy posilkami (wyjatki sie oczywiscie zdarzaja, ale nieczesto), nie obzeram sie slodyczami (w ogole jem je w bardzo rozsadnych ilosciach).. no i to chyba tyle.
Brawo za pasję i samodyscyplinę oraz piątka bo też jestem wegetarianką.

Tylko ja troszkę dłużej bo 11 lat.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2011-11-28 o 20:50 Powód: dopisek
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:05   #3126
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

czesc dziewczyny,
kiedys tutaj sie udzielalam
widzialam ze chwalicie sie brzuszkami po ciazy no i jest czym, super macie brzuszki. Dziewczyny ktore cwicza tez maja ladne.

Ja wprawdzie urodzilam mojego synka 9 miesiecy temu, ale mam zdjecie 4 miesiace po ciazy. Z brzucha jestem dumna, bo mimo ciazy nie wyglada zle a nawet miesnie widac kiedys cwiczylam callanetics. Wstawiam te zdjecia bo nie moge sie zmotywowac do cwiczen, az wstyd przyznac ale od porodu cwiczylam moze 2 razy

Od poniedzialku zaczynam callanetics a potem bodyrock tv z zuza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 057.jpg (21,4 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 058.jpg (36,9 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 065.jpg (18,5 KB, 232 załadowań)
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:07   #3127
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Bardzo ładny brzuszek, ogólnie chyba jesteś szczuplutka?
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 20:23   #3128
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Dziekuje Renia, teraz jestem szczupla, wtedy jak robilam zdjecie to nie wiem ile wazylam, ale wiecej niz teraz
Mam bardzo malo w pasie, przed ciza 60cm-62 pod koniec ciazy mialam 100cm teraz 60cm
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:29   #3129
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Świetny brzuch,szczególnie,że po ciaży,masz w pasie mniej niz ja w talii a też jestem szczupła.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:44   #3130
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3


---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Świetny brzuch,szczególnie,że po ciaży,masz w pasie mniej niz ja w talii a też jestem szczupła.

dziekuje,
sorry pomylilo mi sie ja mam w talii tyle 60cm .
nie naleze chyba dotypowych chudzinek (choc nosze rozmiar 6-8), mam kobieca budowe.
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 08:43   #3131
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
kiedys tutaj sie udzielalam
widzialam ze chwalicie sie brzuszkami po ciazy no i jest czym, super macie brzuszki. Dziewczyny ktore cwicza tez maja ladne.

Ja wprawdzie urodzilam mojego synka 9 miesiecy temu, ale mam zdjecie 4 miesiace po ciazy. Z brzucha jestem dumna, bo mimo ciazy nie wyglada zle a nawet miesnie widac kiedys cwiczylam callanetics. Wstawiam te zdjecia bo nie moge sie zmotywowac do cwiczen, az wstyd przyznac ale od porodu cwiczylam moze 2 razy

Od poniedzialku zaczynam callanetics a potem bodyrock tv z zuza
Brzuch masz genialny,jakbys nigdy nie byla w ciazy!
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 10:53   #3132
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Dzieki guniaaa

Ja sama w szoku bylam, ze tak ladnie mi sie brzuszek wciagnal. Teraz zamierzam cwiczyc, zeby wzmocnic miesnie przed nastepna ciaza
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 18:04   #3133
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
kiedys tutaj sie udzielalam
widzialam ze chwalicie sie brzuszkami po ciazy no i jest czym, super macie brzuszki. Dziewczyny ktore cwicza tez maja ladne.

Ja wprawdzie urodzilam mojego synka 9 miesiecy temu, ale mam zdjecie 4 miesiace po ciazy. Z brzucha jestem dumna, bo mimo ciazy nie wyglada zle a nawet miesnie widac kiedys cwiczylam callanetics. Wstawiam te zdjecia bo nie moge sie zmotywowac do cwiczen, az wstyd przyznac ale od porodu cwiczylam moze 2 razy

Od poniedzialku zaczynam callanetics a potem bodyrock tv z zuza
Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Dzieki guniaaa

Ja sama w szoku bylam, ze tak ladnie mi sie brzuszek wciagnal. Teraz zamierzam cwiczyc, zeby wzmocnic miesnie przed nastepna ciaza
Racja-silne miesnie brzucha nie tylko ułatwiaja poród,ale daja wieksza szanse na to,ze po porodzie wrocimy do ładnego wyglądu. A co cwiczysz? Callanetics tylko?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 18:30   #3134
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Jeszcze nic nie cwicze Pisalam ze od porodu nie moge sie zabrac. Ja przestalam cwiczyc ok rok przed porodem. Zaczynam w poniedzialek callanetics, a potem bodyrock z zuza.

Jako nastolatka cwiczylam callanetics, potem na studiach 2 razy w tygodniu przez 2 lata. Jakos zawsze wracam do callana. Wydaje mi sie ze dzieki temu mam silne miesnie brzucha. Sa tam 4 cwiczenia na brzuch i ja zawsze robialm po 100 powtorzen. Jedno ciwczenie jest takie ze lezysz na podlodze jedna noga lekko uniesiona nad podloge a druga pionowo , rece wyciagasz przed siebie, odciagasz lopatki od ziemi (czyli lekko sie podnosisz) i robisz spiecia brzucha, ja ich robilam 100 na kazda noge,byla to wersja utrudniona.
Chodzilam tez na silownie ,ale tam akurat miesni brzucha nie cwiczylam. Czasami tylko z obciazeniem. Zawsze jak cwiczylam innne partie ciala z ciezarkami to widzialam w lustrze, ze miesnie brzucha tez sie cwicza wiec staralam sie utrzymywac prawidlowa postawe i spinac miesnie brzucha.
Byl taki okres ze wieczorami zanim poszlam spac robilam kilka cwiczen na brzuch, zajmowalo mi to kilka minutek. Kladlam sie na podloge, rece za glowe i trzymalam sie lozka,lub kaloryfera , podnosilam obie nogi do gory , jak opuszczalam to nie dotykalam podlogi i to robialm 30 razy. Nastepne cwiczenie to ta sama pozycja tylko unosilam nogi i troche posladki (nogi w tym cwiczeniu mialam ugiete, jak opuszczalam to nie dotykalam rowniez podlogi).
Trzecie cwiczenie tak samo tylko ze podnosilam nogi i poslatki wysoko (pozycja swiecy) potem opuszczalam nogi nie dotykajac podlogi. Kazde cwiczenie 30 powtorzen sama sobie je wymyslilam, super sa Na koniec plank minuta lub 2
Nagmatwalam troche, trudno mi sie opisuje cwiczenia

Taki mialam brzuch jakies 3 lata temu, po 3 miesiacach cwiczen na silowni. tylko jak juz wsponinalam to jakos specjalnie nie cwiczylam miesni brzucha.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 167.jpg (18,1 KB, 559 załadowań)

Edytowane przez summeryvonne
Czas edycji: 2011-12-07 o 18:34
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 18:48   #3135
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
Jeszcze nic nie cwicze Pisalam ze od porodu nie moge sie zabrac. Ja przestalam cwiczyc ok rok przed porodem. Zaczynam w poniedzialek callanetics, a potem bodyrock z zuza.

Jako nastolatka cwiczylam callanetics, potem na studiach 2 razy w tygodniu przez 2 lata. Jakos zawsze wracam do callana. Wydaje mi sie ze dzieki temu mam silne miesnie brzucha. Sa tam 4 cwiczenia na brzuch i ja zawsze robialm po 100 powtorzen. Jedno ciwczenie jest takie ze lezysz na podlodze jedna noga lekko uniesiona nad podloge a druga pionowo , rece wyciagasz przed siebie, odciagasz lopatki od ziemi (czyli lekko sie podnosisz) i robisz spiecia brzucha, ja ich robilam 100 na kazda noge,byla to wersja utrudniona.
Chodzilam tez na silownie ,ale tam akurat miesni brzucha nie cwiczylam. Czasami tylko z obciazeniem. Zawsze jak cwiczylam innne partie ciala z ciezarkami to widzialam w lustrze, ze miesnie brzucha tez sie cwicza wiec staralam sie utrzymywac prawidlowa postawe i spinac miesnie brzucha.
Byl taki okres ze wieczorami zanim poszlam spac robilam kilka cwiczen na brzuch, zajmowalo mi to kilka minutek. Kladlam sie na podloge, rece za glowe i trzymalam sie lozka,lub kaloryfera , podnosilam obie nogi do gory , jak opuszczalam to nie dotykalam podlogi i to robialm 30 razy. Nastepne cwiczenie to ta sama pozycja tylko unosilam nogi i troche posladki (nogi w tym cwiczeniu mialam ugiete, jak opuszczalam to nie dotykalam rowniez podlogi).
Trzecie cwiczenie tak samo tylko ze podnosilam nogi i poslatki wysoko (pozycja swiecy) potem opuszczalam nogi nie dotykajac podlogi. Kazde cwiczenie 30 powtorzen sama sobie je wymyslilam, super sa Na koniec plank minuta lub 2
Nagmatwalam troche, trudno mi sie opisuje cwiczenia

Taki mialam brzuch jakies 3 lata temu, po 3 miesiacach cwiczen na silowni. tylko jak juz wsponinalam to jakos specjalnie nie cwiczylam miesni brzucha.
Kur**,to ja po 2 latach cwiczen nie mam nawet polowy tego,jak Ty to robisz??? Jaka micha?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:07   #3136
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

A co to micha?

W sumie sama nie wiem ...nawet moj chlopak zastanawial sie skad ja mam te miesnie nie katujac brzucha. Nawet teraz rano przy dobrym swietle widac ladne miesnie . Ja po prostu od kilku lat nie mam tluszczu na brzuchu, nawet faldki jak usiade- w innych miejscach mam
ciekawe jakie bede miec efekty jak zaczne cwiczyc brzuch.
Jak jak stoje i napne miesnie brzucha to jak skala- chyba to ten callanetics ktory cwiczylam latami bo nie mam innego wyjasnienia

Guniaaa duzo cwiczysz na brzuch?
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 19:11   #3137
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
A co to micha?

W sumie sama nie wiem ...nawet moj chlopak zastanawial sie skad ja mam te miesnie nie katujac brzucha. Nawet teraz rano przy dobrym swietle widac ladne miesnie . Ja po prostu od kilku lat nie mam tluszczu na brzuchu, nawet faldki jak usiade- w innych miejscach mam
ciekawe jakie bede miec efekty jak zaczne cwiczyc brzuch.
Jak jak stoje i napne miesnie brzucha to jak skala- chyba to ten callanetics ktory cwiczylam latami bo nie mam innego wyjasnienia

Guniaaa duzo cwiczysz na brzuch?
Cwicze silowo,wiec brzuch caly czas jest cwiczony plus spiecia brzuc ha po 35-40 min 3xna tydzien. A micha to dieta
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 15:38   #3138
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Cwicze silowo,wiec brzuch caly czas jest cwiczony plus spiecia brzuc ha po 35-40 min 3xna tydzien. A micha to dieta

o kurcze, to rzeczywiscie sporo 35-40 min tylko brzuch?
Mi sie wydaje ze to za duzo 3 razy na tydzien ok ale 40mi?
prawidlowo dobrane i wykonywane cwiczenia plus ty cwiczysz na silowni, to chcac nie chcac cwiczysz miesnie brzucha...chyba ze tluszczyk masz? i to zakrywa miesnie

Diety nie mam ulozonej ale chyba zdrowo sie odzywiam
Od ponad 2 lat na sniadanie jem special kelloggs K with red berries,
Dodaje swieze jagody, pol banana i maliny wiec micha duza czasem dawalam swieze morele...w sumie to co popadnie.

Na lunch zupa plus kromka razowego chleba z ziarnami, lub tylko kanapka , czasem jajecznica plus kanapka z razowego chleba

czasem jak jestem glodna przed kolacja to jem avocado, lub owoce, lub troche wedzonej makreli. Choc rzadko mi sie to zdarza, ze podjadam.

Avocado jem 2 razy w tygodniu np na luch i kanapka Ostatnio zasmakowala mi zupa z pora i avocado

Na kolacje jem czesto ziemniaki plus 2 razy w tygodniu jem lososia ( pieczonego w piekarniku) i szparagi, szpinak lub inne zielone warzywka. Moj chlopak jest wegetarianinem wiec duzo jemy potraw z quorn np shepherds pie czy spaghetti bolognes, zamiast mielonego dodajemy mielone z quorn.
Czasem jemy brazowy ryz z roznymi wazywmi i dodajemy mielone z quorn,

Szczerze mowiac to od prawie 3 lat jem malo miesa, czasem jak jem kanapki na lunch to wkladam kawalki kurczaka ale to raz czy 2 razy w miesiacu

Na slodycze tak nie mam ochoty, jak mnie cos najdzie to jem orzeszki w czekoladzie- potrafie cala paczke zjesc za jednym posiedzeniem
fast foody baaaaaaaardzo rzadko moze raz na 2-3 miesiace frytki czy pizza.
Lubie czasem wyskoczyc do restauracji na chicken tikka masala

Staram sie pic 1,5 litra wody mineralnej. Pije 2 kawki dziennie czasem latte jak jade do centrum na zakupy
to tyle, nie przestrzegam specjalnie diety, nie mam czesto zachcianek na slodycze...moze dzieki temu co jem. Jak cos mi wpadnie do glowy to dopisze

Edytowane przez summeryvonne
Czas edycji: 2011-12-08 o 15:40
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 16:14   #3139
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Świetny brzuch, ja bez ciąży takiego nie mam Gratuluję
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 17:14   #3140
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
o kurcze, to rzeczywiscie sporo 35-40 min tylko brzuch?
Mi sie wydaje ze to za duzo 3 razy na tydzien ok ale 40mi?
prawidlowo dobrane i wykonywane cwiczenia plus ty cwiczysz na silowni, to chcac nie chcac cwiczysz miesnie brzucha...chyba ze tluszczyk masz? i to zakrywa miesnie

Diety nie mam ulozonej ale chyba zdrowo sie odzywiam
Od ponad 2 lat na sniadanie jem special kelloggs K with red berries,
Dodaje swieze jagody, pol banana i maliny wiec micha duza czasem dawalam swieze morele...w sumie to co popadnie.

Na lunch zupa plus kromka razowego chleba z ziarnami, lub tylko kanapka , czasem jajecznica plus kanapka z razowego chleba

czasem jak jestem glodna przed kolacja to jem avocado, lub owoce, lub troche wedzonej makreli. Choc rzadko mi sie to zdarza, ze podjadam.

Avocado jem 2 razy w tygodniu np na luch i kanapka Ostatnio zasmakowala mi zupa z pora i avocado

Na kolacje jem czesto ziemniaki plus 2 razy w tygodniu jem lososia ( pieczonego w piekarniku) i szparagi, szpinak lub inne zielone warzywka. Moj chlopak jest wegetarianinem wiec duzo jemy potraw z quorn np shepherds pie czy spaghetti bolognes, zamiast mielonego dodajemy mielone z quorn.
Czasem jemy brazowy ryz z roznymi wazywmi i dodajemy mielone z quorn,

Szczerze mowiac to od prawie 3 lat jem malo miesa, czasem jak jem kanapki na lunch to wkladam kawalki kurczaka ale to raz czy 2 razy w miesiacu

Na slodycze tak nie mam ochoty, jak mnie cos najdzie to jem orzeszki w czekoladzie- potrafie cala paczke zjesc za jednym posiedzeniem
fast foody baaaaaaaardzo rzadko moze raz na 2-3 miesiace frytki czy pizza.
Lubie czasem wyskoczyc do restauracji na chicken tikka masala

Staram sie pic 1,5 litra wody mineralnej. Pije 2 kawki dziennie czasem latte jak jade do centrum na zakupy
to tyle, nie przestrzegam specjalnie diety, nie mam czesto zachcianek na slodycze...moze dzieki temu co jem. Jak cos mi wpadnie do glowy to dopisze
Tak,na pewno tłuszcz mam,którego chce sie pozbyc,ale cholera,nie potrafie ucinam kalorie,ale nic nie chudne,wiec jem do 1800kcal,czyli tyle,by nie utyc. Ale jem i mieso,i wegle ,malo tłustego,zero fast food'ow i lipa,moze gdybym leciala na wspomagaczach i odzywkach...?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:35   #3141
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Kiedyś wstawiałam tutaj fotki swojego brzuszka (w podpisie widnieją poprzednie fotki), dzisiaj wstawiam aktualne, robione wczoraj,
co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj¦Öcie0370.jpg (3,6 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj¦Öcie0371.jpg (4,4 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj¦Öcie0372.jpg (6,2 KB, 158 załadowań)
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:41   #3142
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Kiedyś wstawiałam tutaj fotki swojego brzuszka (w podpisie widnieją poprzednie fotki), dzisiaj wstawiam aktualne, robione wczoraj,
co sądzicie?

super umięśniony, zgrabny, ale wciąż kobiecy
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:43   #3143
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Kiedyś wstawiałam tutaj fotki swojego brzuszka (w podpisie widnieją poprzednie fotki), dzisiaj wstawiam aktualne, robione wczoraj,
co sądzicie?
mi się bardzo podoba
tylko trochę za małe zdjęcia
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 22:59   #3144
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Dziękuję
A czy widać różnicę między aktualnymi fotkami a tymi poprzednimi?Czy raczej stanęło "w miejscu"?
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 08:43   #3145
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Dziękuję
A czy widać różnicę między aktualnymi fotkami a tymi poprzednimi?Czy raczej stanęło "w miejscu"?
ach to ten mój najulubieńszy
dopiero w podpisie poznałam
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 08:51   #3146
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Karola, wow! Jasne, że widać różnicę, jest o wiele smuklejszy, piękny! choć ja póki co marzę o tym z podpisu, ale na wszystko przyjdzie czas, o! gratulacje kochana!
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 11:14   #3147
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
o kurcze, to rzeczywiscie sporo 35-40 min tylko brzuch?
Mi sie wydaje ze to za duzo 3 razy na tydzien ok ale 40mi?
prawidlowo dobrane i wykonywane cwiczenia plus ty cwiczysz na silowni, to chcac nie chcac cwiczysz miesnie brzucha...chyba ze tluszczyk masz? i to zakrywa miesnie

Diety nie mam ulozonej ale chyba zdrowo sie odzywiam
Od ponad 2 lat na sniadanie jem special kelloggs K with red berries,
Dodaje swieze jagody, pol banana i maliny wiec micha duza czasem dawalam swieze morele...w sumie to co popadnie.

Na lunch zupa plus kromka razowego chleba z ziarnami, lub tylko kanapka , czasem jajecznica plus kanapka z razowego chleba

czasem jak jestem glodna przed kolacja to jem avocado, lub owoce, lub troche wedzonej makreli. Choc rzadko mi sie to zdarza, ze podjadam.

Avocado jem 2 razy w tygodniu np na luch i kanapka Ostatnio zasmakowala mi zupa z pora i avocado

Na kolacje jem czesto ziemniaki plus 2 razy w tygodniu jem lososia ( pieczonego w piekarniku) i szparagi, szpinak lub inne zielone warzywka. Moj chlopak jest wegetarianinem wiec duzo jemy potraw z quorn np shepherds pie czy spaghetti bolognes, zamiast mielonego dodajemy mielone z quorn.
Czasem jemy brazowy ryz z roznymi wazywmi i dodajemy mielone z quorn,

Szczerze mowiac to od prawie 3 lat jem malo miesa, czasem jak jem kanapki na lunch to wkladam kawalki kurczaka ale to raz czy 2 razy w miesiacu

Na slodycze tak nie mam ochoty, jak mnie cos najdzie to jem orzeszki w czekoladzie- potrafie cala paczke zjesc za jednym posiedzeniem
fast foody baaaaaaaardzo rzadko moze raz na 2-3 miesiace frytki czy pizza.
Lubie czasem wyskoczyc do restauracji na chicken tikka masala

Staram sie pic 1,5 litra wody mineralnej. Pije 2 kawki dziennie czasem latte jak jade do centrum na zakupy
to tyle, nie przestrzegam specjalnie diety, nie mam czesto zachcianek na slodycze...moze dzieki temu co jem. Jak cos mi wpadnie do glowy to dopisze

tak troszkę poza tematem, ale jaki łosoś nadaje się do upieczenia w piekarniku?? w marketach widzę same wędzone dzwonka, a mam ochotę na ta rybę właśnie z piekarnika, czy to ma być jakiś filet czy co??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 16:41   #3148
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Świetny brzuch, ja bez ciąży takiego nie mam Gratuluję
Dziekuje Nuova

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Kiedyś wstawiałam tutaj fotki swojego brzuszka (w podpisie widnieją poprzednie fotki), dzisiaj wstawiam aktualne, robione wczoraj,
co sądzicie?
Karola swietny brzuszek, mi sie bardzo podoba i widac spora roznice , ladnie zarysowane miesnie, super

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
tak troszkę poza tematem, ale jaki łosoś nadaje się do upieczenia w piekarniku?? w marketach widzę same wędzone dzwonka, a mam ochotę na ta rybę właśnie z piekarnika, czy to ma być jakiś filet czy co??
Ja kupuje zawsze w Marks& Spencer Scottish Lochmuir salmon fillets albo wild alaskan salmon fillets. One sa bez skory. Kiedys kupilam dzwonki ze skora i mi nie smakowaly

http://www.marksandspencer.com/Pack-...qid=1323448732
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:51   #3149
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez summeryvonne Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
kiedys tutaj sie udzielalam
widzialam ze chwalicie sie brzuszkami po ciazy no i jest czym, super macie brzuszki. Dziewczyny ktore cwicza tez maja ladne.

Ja wprawdzie urodzilam mojego synka 9 miesiecy temu, ale mam zdjecie 4 miesiace po ciazy. Z brzucha jestem dumna, bo mimo ciazy nie wyglada zle a nawet miesnie widac kiedys cwiczylam callanetics. Wstawiam te zdjecia bo nie moge sie zmotywowac do cwiczen, az wstyd przyznac ale od porodu cwiczylam moze 2 razy

Od poniedzialku zaczynam callanetics a potem bodyrock tv z zuza
Fajnie ogladac tak ladne brzuszki pociazowe (i to wszystko bez treningu ???) bedac w ciazy. Utrzymuje mnie to w przkonaniu, ze dam rade ponownie miec swietny brzuch.
Gratuluje Summeryvonne i dziekuje za motywacje !
(przepraszam za brak polskich literek)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2011-12-09 o 17:52
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 22:04   #3150
summeryvonne
Raczkowanie
 
Avatar summeryvonne
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 119
GG do summeryvonne
Dot.: PoKaŻ bRzUcH!!!!!!!!!! :D 3

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
Fajnie ogladac tak ladne brzuszki pociazowe (i to wszystko bez treningu ???) bedac w ciazy. Utrzymuje mnie to w przkonaniu, ze dam rade ponownie miec swietny brzuch.
Gratuluje Summeryvonne i dziekuje za motywacje !
(przepraszam za brak polskich literek)
Dziekuje Suzana Akurat zdjecia sa 4 miesiace po porodzie, brzuszki moze cwiczylam 3 razy, a minelo juz ponad 9 miesiecy. Zabieram sie w poniedzialek. Cwiczylam jako nastolatka callanetics...i czesto do niego wracam.
Moim zdaniem kobiety niepotrzebnie boja sie ,ze nie wroca do formy sprzed ciazy. Znam dziewczyne , ktora urodzila blizniaki i teraz jest szczuplutka. Wydaje mi sie , ze duzo zalezy od tego jak sie dba o siebie w ciazy i rowniez przed ciaza. Zauwazylam, ze czesto szczuple dziewczyny boja sie o swoje cialo i dziewczyny, ktore duzo cwicza, boja sie , ze efekty zostana zaprzepaszczone. Ja tez sie mialam podobne mysli....
a tak dla przyszlych mam ktore czytaja moja rada: karmic piersia dluzej niz 4 miesiace, czytalam i sama wiem po sobie, ze ok 4 miesiaca zaczyna sie tracic tluszczyk, wiec nie martwic sie na zapas

Suzana trzymam kciuki
summeryvonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 21:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.