Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-20, 17:50   #3001
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
To ja taka straszna jestem??!!:P
Mysle ze to przeziebienie.
NO

Przeziebienie cycka?

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Roux, dzieki, dzieki


Lovely, czasem zdarza sie, ze jest to po prostu guzek, nie od razu rak.
Tam tez sa gruczoly, wiec wiesz, moze gruczol wyczulas?
Ale do lekarza idz, oczywiscie. Tylko bez nerwow
Wiem, nie mysle o raku (tfu tfu) ale sie zmartwilam
Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość

jakoś sobie dam radę, dzięki
Ty też pewnie jesteś podenerwowana tym guzkiem, ja niedawno przechodziłam cos podobnego.otóż moja kuzynka wyczuła u siebie guzka w lewej piersi, ale niezłośliwego.lekarz powiedział, że ma tylko go wyciąć i będzie po sprawie.zaraz po tym sama zaczęłam się badać i też cos znalazłam.nie wiem, czy to była sugestia, ale było to w pracy, ciągle latałam do kibelka macac moją lewą pierś.czasami to czułam, czasami nie i doszłam do wniosku, ze to musi być jednak mięsień...moja kuzynka powiedziała, ze guzka wyczuwa się od razu, od razu się wie, że to on.
kiedyś wyczułam też guzki pod pachą, strasznie się wystraszyłam i płakałam, mój wujek zaraz przyjechał mnie zbadać(jest lekarzem)i powiedział, że to od używania antyperspirantów zbierają się takie kulki potu i znikają po jakimś czasie...człowiek przeważnie gdy coś wyczuje od razu mysli o tym najgorszym, ale w większosci przypadków to nic grożnego, ja też wierze w to, że u Ciebie będzie wszystko ok
Dzieki Eskadia.
Chodzi o to ze ja kiedys badalam sobie piersi jak mnie lekarz uczyl i wyczuwalam jakies guzki ale to wlasnie gruczoly byly. Ale teraz to jest tak duze ze szok-przynajmniej dla mnie... (wydaje mi sie ze ma jakies 8 mm.. Jutro S dzwoni do lekarza po wizyte. Lepiej dmuchac na zimne niz zwlekac,
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:26   #3002
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ehh widzę, że emanko i eskadia romansują o poranku
a romansujemy przy herbatce(emanko przy kawce)i ciasteczkach


Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
o Wy gaduły mnie tu obgadujecie!!!

Emanko, juz nigdy wiecej kamery nie wlacze!;P co to w ogole znaczy, ze wolisz TZ ogladac niz mnie? ranisz me serce na wskroś!! :P


poszłam dzis przypadkiem na wyklad z psychoterapii.!
Miałam wczesiej jakies wyklady na ten temat, masa ciekawych rzeczy, fajnie sie słuchało...
ale ale...nie wiedzialam ze mam z tego przedmiotu cwiczenia!
wow!
dziewczyny, jestem strasznie podekscytowana, sam materiał z psychoterapii jest niesamowicie interesujący...plus cwiczenia, gdzie sami bedziemy to robic, bedziemy sie uczyc...noo super!!!
jakas tam terapie mialam wczesniej, ale grupowa i cwiczenia polegały na tym ze kazdy z nas dostał "problem" i mial na grupie, ktora przejawiala ten problem przeprowadzic terapie. oczywiscie- grupą byla nasza grupa cwiczeniowa, ale i tak ciekawie.
teraz...bedzie indywidualna...no superr!
nie wiem czy Was to w ogole interesuje, ale ja juz sie nie moge nastepnego wtorku doczekac...
hihi musiałam sie podzielic emocjami))
jeśli obgadujemy, to tylko pozytywnie
to super, ze podobają Ci się zajęcia, to najważniejsze, szczęściarą jesteś, bo ja na moich wykładach tylko się nudziłam...raz tylko, nie pamiętam jak, trafiłam na wykład historii sztuki i siedziałam jak zaczarowana...ja jestem strasznie wrażliwa na sztukę, zdarza mi się, że jak trafiam do galerii obrazów, to łzy cisną mi się do oczu....

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
roux przecież wiesz dobrze, że jesteś moim ulubionym Mieszadełkiem .
taaak?to ja zazdrosna teraz jestem!

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość

Dzieki Eskadia.
Chodzi o to ze ja kiedys badalam sobie piersi jak mnie lekarz uczyl i wyczuwalam jakies guzki ale to wlasnie gruczoly byly. Ale teraz to jest tak duze ze szok-przynajmniej dla mnie... (wydaje mi sie ze ma jakies 8 mm.. Jutro S dzwoni do lekarza po wizyte. Lepiej dmuchac na zimne niz zwlekac,
myślałam o Tobie dzisiaj, myślę, ze wszystko będzie dobrzenapisz nam zaraz po wizycie co i jak.
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:40   #3003
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ehhhhh nie mam totalnie chęci na naukę czuje się wypompowana... pisałam pracę z wosu.. i nagłe bum.. 3 strony poszły sie je***ć bo komputer się zawiesił no bosko..
i jeszcze musze opracować jakiś tekst z rosyjskiego.. grr
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:41   #3004
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
NO

Przeziebienie cycka?


Wiem, nie mysle o raku (tfu tfu) ale sie zmartwilam

Dzieki Eskadia.
Chodzi o to ze ja kiedys badalam sobie piersi jak mnie lekarz uczyl i wyczuwalam jakies guzki ale to wlasnie gruczoly byly. Ale teraz to jest tak duze ze szok-przynajmniej dla mnie... (wydaje mi sie ze ma jakies 8 mm.. Jutro S dzwoni do lekarza po wizyte. Lepiej dmuchac na zimne niz zwlekac,
Lewostronneprzeziebienie cycka albo prwostronne;P
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:45   #3005
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
a romansujemy przy herbatce(emanko przy kawce)i ciasteczkach


taaak?to ja zazdrosna teraz jestem!
i co ja mam z Wami zrobić???
Już wiem
Ogłaszam wszem i wobec, że....każde z Mieszadełek jest moim ulubionym
wiec nie ma już powodów do zazdrości

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ehhhhh nie mam totalnie chęci na naukę czuje się wypompowana... pisałam pracę z wosu.. i nagłe bum.. 3 strony poszły sie je***ć bo komputer się zawiesił no bosko..
i jeszcze musze opracować jakiś tekst z rosyjskiego.. grr
a autozapisywania nie można włączyć??
wiele razy mi ratowało to zycie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:47   #3006
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
i co ja mam z Wami zrobić???
Już wiem
Ogłaszam wszem i wobec, że....każde z Mieszadełek jest moim ulubionym
wiec nie ma już powodów do zazdrości

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------



a autozapisywania nie można włączyć??
wiele razy mi ratowało to zycie
to ja też? :P

ehh mogłam :/ ale oczywiście tego nie zrobiłam grrr
no nic, najwyżej nie zrobię
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 18:50   #3007
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
to ja też? :P

ehh mogłam :/ ale oczywiście tego nie zrobiłam grrr
no nic, najwyżej nie zrobię
Ty też Joss
jak ustawisz autozapis w opcjach to bedziesz miec do wszystkich dokumentów
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 20:07   #3008
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Lewostronneprzeziebienie cycka albo prwostronne;P
No to Ja mam lewostronne lewego cycka. A tak wogóle to sciemniam bo nic mi nie jest przeciez . Sá tacy co tak myslá ale co tam w to mam, nikomu zle nie zycze.

TZ dzwonil do lekarzy dowiedziec sie sie mnie przyjmá jak nie jestem zarejestrowana itd. Pani spytala o szczegoly i od razu powiedziala ze w tym wypadku przyjmá i koniecznie mam przyjsc . Jutro TZ bedzie dzwonil o wizyte tak wiéc mi sie przydadzá .
Eskadia dziekuje za to co napisalas to bardzo mile
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:21   #3009
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
ehhhhh nie mam totalnie chęci na naukę czuje się wypompowana... pisałam pracę z wosu.. i nagłe bum.. 3 strony poszły sie je***ć bo komputer się zawiesił no bosko..
i jeszcze musze opracować jakiś tekst z rosyjskiego.. grr
nic się nie poszło bzykać
word zapisuje wszystko automatycznie co kilka minut
spawdź z recent items czy jakoś tak

a ja dzisiaj byłam u dietetyka
będę tyć
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:48   #3010
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość

a ja dzisiaj byłam u dietetyka
będę tyć
wow
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 22:27   #3011
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam u dietetyka
będę tyć


na dobry początek...

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Widzę, że już wszystkie poszłyscie spać. Ech...to i ja chyba pojdę w kimono
Kolorowych
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-20 o 21:18
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 06:56   #3012
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry ktoras juz na nogach?
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 07:56   #3013
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dzien dobry ktoras juz na nogach?
ja na nogach od 8 ale...dopiero teraz wlazłam na neta
więc...kalimera naatalia
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:14   #3014
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Natalia-ja jestem na nogach,kolezanka mnie obudzila juz o 7 bo jechala do ginekologa i chciala mi podkrasc moj sliczny perfum,ktory dostalam od Tz Nie bylo mnie 3 dni bo umieralam , dostalam @ i doslownie chodzic i nawet siedziec nie moglam, ale dzis czuje sie dobrze tylko jeszcze z 4 dni musze sie bawic w zmienianie pieluszek jak to moja córcia mówi tz sie smial ze mnie wczoraj,że musi mi zrobić dzidziusia to będe miała spokoj na 9 miesiecy Hmm...takie rozwiazanie wcale mi sie nie podoba ... Pije kawkę (nie cierpie pić sama kawy)
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:30   #3015
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej mieszadelka

Czarnula, tez kawke sama pije, Tz opuscil mnie w polowie spieszac sie do pracy.


Naprawde staralam sie ostatnio byc na biezaco, ale to chyba nie realne Zwlaszcza jak ktoras z Was na gorszy dzien i dorwiecie sie do winka nikt za Wami nie nadazy A ja czytam po fakcie i zaluje, ze mnie nie bylo..

Szien, fajnie z tym dietetykiem
Ja zawsze chcialam byc taka efemeryczna osobka, ale ciasteczkom i frytkom nie potrafie powiedziec nie.. wiec blada, powinnam w koncu sie za jakies diety i cwiczenia wziac a nie sciemniac cos w podpisie
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:40   #3016
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
i co ja mam z Wami zrobić???
Już wiem
Ogłaszam wszem i wobec, że....każde z Mieszadełek jest moim ulubionym
wiec nie ma już powodów do zazdrości

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------
No, to już lepiej

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
No to Ja mam lewostronne lewego cycka. A tak wogóle to sciemniam bo nic mi nie jest przeciez . Sá tacy co tak myslá ale co tam w to mam, nikomu zle nie zycze.

TZ dzwonil do lekarzy dowiedziec sie sie mnie przyjmá jak nie jestem zarejestrowana itd. Pani spytala o szczegoly i od razu powiedziala ze w tym wypadku przyjmá i koniecznie mam przyjsc . Jutro TZ bedzie dzwonil o wizyte tak wiéc mi sie przydadzá .
Eskadia dziekuje za to co napisalas to bardzo mile
nie ma za co, po to tu jesteśmy, żeby sobie pomagaćtrzy mam mocno kciuki!

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam u dietetyka
będę tyć
o, widzę, ze cos się zaczyna dziać, czyli samopoczucie lepsze?

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
dzien dobry ktoras juz na nogach?
Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Natalia-ja jestem na nogach,kolezanka mnie obudzila juz o 7 bo jechala do ginekologa i chciala mi podkrasc moj sliczny perfum,ktory dostalam od Tz Nie bylo mnie 3 dni bo umieralam , dostalam @ i doslownie chodzic i nawet siedziec nie moglam, ale dzis czuje sie dobrze tylko jeszcze z 4 dni musze sie bawic w zmienianie pieluszek jak to moja córcia mówi tz sie smial ze mnie wczoraj,że musi mi zrobić dzidziusia to będe miała spokoj na 9 miesiecy Hmm...takie rozwiazanie wcale mi sie nie podoba ... Pije kawkę (nie cierpie pić sama kawy)
ja jestem juz od 6.00 rano...a jaki perfum dostałaś?
ja czasami tez mam okropnie bolesny @, ze trudno mi siedzieć, leżę wtedy z termoforem na brzuchupróbowałaś przykładać coś ciepłego?mnie to pomaga.
to ja się przyłaczę z herbatką

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

a, wczoraj dostałam wiadomość od niejakiego prezesa firmy PDM(Polskie Doradztwo Mieszkaniowe).mam swój profil na Golden Line, dlatego mnie tam znalazł.podobno poszukują ludzi do pracy(branża finansowa)i obiecują duże zarobki.oczywiście zaraz poszperałam na necie szukając opinii na temat tej firmy i co się okazało?że to straszni oszuści, każą płacić za szkolenia a praca jest w formie akwizytora, ludzie uciekali już w trakcie szkoleń...masakra!
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 08:58   #3017
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja na nogach od 8 ale...dopiero teraz wlazłam na neta
więc...kalimera naatalia
καλημερα εμανκο

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Natalia-ja jestem na nogach,kolezanka mnie obudzila juz o 7 bo jechala do ginekologa i chciala mi podkrasc moj sliczny perfum,ktory dostalam od Tz Nie bylo mnie 3 dni bo umieralam , dostalam @ i doslownie chodzic i nawet siedziec nie moglam, ale dzis czuje sie dobrze tylko jeszcze z 4 dni musze sie bawic w zmienianie pieluszek jak to moja córcia mówi tz sie smial ze mnie wczoraj,że musi mi zrobić dzidziusia to będe miała spokoj na 9 miesiecy Hmm...takie rozwiazanie wcale mi sie nie podoba ... Pije kawkę (nie cierpie pić sama kawy)
z @ cie rozumiem....ja jakos ostatnio-az dziw- przechodze jako tako....ale jeszcze nie dawno to byl koszmar...2 dni pierwsze ani siedziec ani lezec ani chodzic i caly czas wymiotowalam...koszmar... .

kawy tez nie znosze pic sama...teraz pije tak jakby sama tz w drugim pokoju to chociaz tyle dobrego


Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość




ja jestem juz od 6.00 rano...a jaki perfum dostałaś?
ja czasami tez mam okropnie bolesny @, ze trudno mi siedzieć, leżę wtedy z termoforem na brzuchupróbowałaś przykładać coś ciepłego?mnie to pomaga.
to ja się przyłaczę z herbatką

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

a, wczoraj dostałam wiadomość od niejakiego prezesa firmy PDM(Polskie Doradztwo Mieszkaniowe).mam swój profil na Golden Line, dlatego mnie tam znalazł.podobno poszukują ludzi do pracy(branża finansowa)i obiecują duże zarobki.oczywiście zaraz poszperałam na necie szukając opinii na temat tej firmy i co się okazało?że to straszni oszuści, każą płacić za szkolenia a praca jest w formie akwizytora, ludzie uciekali już w trakcie szkoleń...masakra!
dobrze, ze sprawdzilas....masakra czemu ludzie sa tacy podli...nie pojme chyba tego nigdy...
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:04   #3018
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Eskadia-ja nigdy nic nie przykladalam cieplego bo zazwyczaj mam bole tylko jeden dzień,ale wczoraj to byla katastrofa normalnie,bylam u kuzynki (rowerem) i kiedys czytałam w gazecie,że jazda rowerem pomaga na bóle, ale jak sie okazało g....o prawda w tym tygodniu będzie na Rozmowach w toku o tym to sobie obejrze,może cos tam mądrego powiedzą. Ja tak mam niestety od kiedy założyłam spirale,już 3 lata,zostały mi jeszcze dwa lata ale chyba zdejme juz niedługo bo mam dość!!! A perfum dostałam jak tylko przyjechał do mnie po raz pierwszy sam to było w czerwcu,bo pierwszy raz jak go poznalam to znajomi mi go przywiezli Głupio mi było strasznie , ale dobra...perfum "CHANEL". Tak wogole to mam dylemat,już od jakiegoś czasu nie wiem co zrobić bo tz chce żebym przyjechała do niego na świeta, a ja nie chce za bardzo bo moja rodzinka chce do mnie wpaść na święta i brat który jest w Holandii , a tak poza tym to panikuje na samą myśl , że mam poznać jego rodzine no i nie wiem co zrobić,mysle zostac jednak na świeta w domu a do Tz pojechać na Sylwestra....Ja to zawsze wolbrzymiam problemy...
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:05   #3019
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez naatalia Pokaż wiadomość
καλημερα εμανκο



z @ cie rozumiem....ja jakos ostatnio-az dziw- przechodze jako tako....ale jeszcze nie dawno to byl koszmar...2 dni pierwsze ani siedziec ani lezec ani chodzic i caly czas wymiotowalam...koszmar... .

kawy tez nie znosze pic sama...teraz pije tak jakby sama tz w drugim pokoju to chociaz tyle dobrego
ja na chwile obecną nie mam już aż tak boleści podczas pierwszych dni @ (pewnie zasługa duphastonu ) zreszta...i nawet sam okres mi się skrócił do 3-4 dni . ciekawe tylko jak to u mnie bedzie w nastęnym cyklu i ile obecny bedzie trwać
ej...jak to same pijecie kawe?? a ja, Eskadia?? przecież pijemy wspólnie i we wlasnym towarzystwie
Eskadia cieszę się, że już zadna nie jest zazdrosna o siebie
i dobrze, że sprawdzilas tę firmę...ja po licencjacie też o mało nie dałam się w ciągnąc w bycie akwizytorem...firmy z brancy komunikacyjnej (z 2 w nazwie )
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-21, 09:36   #3020
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Emanko zazdroszcze tych 3-4 dni,ja kiedys miałam tylko 3 dni a od 3 lat mam 7-8 i bardzo mi sie nasilił,już dawno chciałam sie tego pozbyć ale szkoda mi bylo bo troche ksay na to poszło,a tabletek nie chce brać bo pózniej są problemy z zajsciem w ciąże, a ja musze Tztowi 3 dzieci urodzić...
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:39   #3021
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Emanko zazdroszcze tych 3-4 dni,ja kiedys miałam tylko 3 dni a od 3 lat mam 7-8 i bardzo mi sie nasilił,już dawno chciałam sie tego pozbyć ale szkoda mi bylo bo troche ksay na to poszło,a tabletek nie chce brać bo pózniej są problemy z zajsciem w ciąże, a ja musze Tztowi 3 dzieci urodzić...
ja kiedys mialam 2miesieczny okres .
w koncu poszłam do gina (a ten mnie ze zwlekalam :P) i dał na 6 cykli duphaston (na wyregulowanie okresu) - teraz ma byc przez jakis czas regularny...okaze sie
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 09:55   #3022
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Eskadia-ja nigdy nic nie przykladalam cieplego bo zazwyczaj mam bole tylko jeden dzień,ale wczoraj to byla katastrofa normalnie,bylam u kuzynki (rowerem) i kiedys czytałam w gazecie,że jazda rowerem pomaga na bóle, ale jak sie okazało g....o prawda w tym tygodniu będzie na Rozmowach w toku o tym to sobie obejrze,może cos tam mądrego powiedzą. Ja tak mam niestety od kiedy założyłam spirale,już 3 lata,zostały mi jeszcze dwa lata ale chyba zdejme juz niedługo bo mam dość!!! A perfum dostałam jak tylko przyjechał do mnie po raz pierwszy sam to było w czerwcu,bo pierwszy raz jak go poznalam to znajomi mi go przywiezli Głupio mi było strasznie , ale dobra...perfum "CHANEL". Tak wogole to mam dylemat,już od jakiegoś czasu nie wiem co zrobić bo tz chce żebym przyjechała do niego na świeta, a ja nie chce za bardzo bo moja rodzinka chce do mnie wpaść na święta i brat który jest w Holandii , a tak poza tym to panikuje na samą myśl , że mam poznać jego rodzine no i nie wiem co zrobić,mysle zostac jednak na świeta w domu a do Tz pojechać na Sylwestra....Ja to zawsze wolbrzymiam problemy...
to następnym razem jak będziesz miała silne bóle(mam nadzieję, ze jednak nie)spróbuj przyłożyć do brzucha termofor lub butelkę z gorącą wodą...kiedyś poleciła mi tak koleżanka i pomaga.
hmmm, posłuchaj własnego serca, na co ma ono ochotęmyślę, że to dobry pomysł, zeby święta spędzić z rodzinką a Sylwester z teżetem...

Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość
ja na chwile obecną nie mam już aż tak boleści podczas pierwszych dni @ (pewnie zasługa duphastonu ) zreszta...i nawet sam okres mi się skrócił do 3-4 dni . ciekawe tylko jak to u mnie bedzie w nastęnym cyklu i ile obecny bedzie trwać
ej...jak to same pijecie kawe?? a ja, Eskadia?? przecież pijemy wspólnie i we wlasnym towarzystwie
Eskadia cieszę się, że już zadna nie jest zazdrosna o siebie
i dobrze, że sprawdzilas tę firmę...ja po licencjacie też o mało nie dałam się w ciągnąc w bycie akwizytorem...firmy z brancy komunikacyjnej (z 2 w nazwie )
to teraz Ty wpadnij do mnie do biura, mam rogaliki z czekoladą

Cytat:
Napisane przez czarnula24 Pokaż wiadomość
Emanko zazdroszcze tych 3-4 dni,ja kiedys miałam tylko 3 dni a od 3 lat mam 7-8 i bardzo mi sie nasilił,już dawno chciałam sie tego pozbyć ale szkoda mi bylo bo troche ksay na to poszło,a tabletek nie chce brać bo pózniej są problemy z zajsciem w ciąże, a ja musze Tztowi 3 dzieci urodzić...
ja też zazdroszczę tych 3 dni - w życiu nie miałam...ja mam 8, (drugi i trzeci dzień są najbardziej silne) czasami w przeszłosci nawet 10...próbowałam brać różne tabletki antyk. ale podczas nich miałam @ przez cały miesiąc, wieć podziękowałam...i nie chce już brać żadnych z nich.

emanko - co to jest ten duphaston?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:05   #3023
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
to teraz Ty wpadnij do mnie do biura, mam rogaliki z czekoladą

ja też zazdroszczę tych 3 dni - w życiu nie miałam...ja mam 8, (drugi i trzeci dzień są najbardziej silne) czasami w przeszłosci nawet 10...próbowałam brać różne tabletki antyk. ale podczas nich miałam @ przez cały miesiąc, wieć podziękowałam...i nie chce już brać żadnych z nich.

emanko - co to jest ten duphaston?
Eskadia na rogaliki z czekolada
duphaston to lek, z tym co pisze na ulotce, umieszczonej na stronie firmy produkującej, który zawiera dydrogesteron- substancję zbliżoną do progesteronu (hormon żeński) naturalnie wytwarzaną w organizmie kobiety.

mam nadzieje, ze link zadziała
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-10-21 o 10:33
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 10:11   #3024
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ja przez dwa lata brałam tabletki anty "Rigevidon' siostra mi polecila,lekarz coś tam mruknął że to tabletki nie dla młodej dziewczyny bo moze wyniknąć dużo skutków ubocznych,a jak i tak chciałam to mi je przepisywał i byłam bardzo zadowolona i jedyny skutek uboczny to był taki że schudłam pare kg z czego bardzo sie ucieszyłam i przez dwa lata utrzymywałam swoją wage, a teraz znów mam troche za dużo kg Ja po porodzie miałam 7 tygodni okres, pózniej 2 tygodnie przerwy i znów 4 tygodnie okres, to dopiero była katastrofa
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 13:17   #3025
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Haloo!!
jest tu któras???
Pokazywać się bo inaczej ...
__________________
my
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 13:36   #3026
Vione
Przyczajenie
 
Avatar Vione
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa...
Wiadomości: 21
Thumbs down Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Witam wszystkie Mieszadełka

Czytam Wasze posty już od jakiegoś czasu i pomyślałam, że czas najwyższy się przedstawić Otóż w kwietniu będą 2 lata odkąd jestem z pewnym Holendrem a znać się będziemy prawie 3 lata. On mieszka w Holandii (Utrecht) a ja w Wawie. Widujemy się rzadko, mamy problemy z kasą i mnóstwo zobowiązań, więc ostatnio był u mnie ok. 2 miesiące w wakacje a teraz możliwe, że najwcześniej go zobaczę w ferie zimowe...

Na samym początku - jak to zwykle... było super, ale wiadomo z czasem pewne rzeczy do Ciebie wreszcie zaczynają dochodzić i od jakiegoś czasu mam obawy związane z naszą przyszłością. Ja studiuję i pracuję, do tego mam sporo problemów rodzinnych, on studiuje i ma ciężko chorą matkę - nieciekawie. Mnie prawie całymi dniami nie ma a u niego z kolei "nic interesującego" się nie dzieje.

Wiem doskonale, że niezły ze mnie kawał cholery (ja cholera, on holender ) ale on też - jak każdy ma wady. Wiem, że mnie kocha i mu na mnie zależy ale czasem potrzebne jest jeszcze to coś... On np nie umie (po prostu nie umie!!!) mnie pocieszać a ja - jak na kobietę przystało tego potrzebuję (ostatnimi czasy częściej niż zwykle), przy czym sama bardzo często go wspieram natomiast gdy role mają się odwrócić, to mnie nie ma kto podtrzymać na duchu... Czasami mam wrażenie jakby mu zależało na mnie ale nie na tym czego ja chcę, wnioskuję po tym, że ustawicznie muszę mu coś powtarzać lub przypominać. Poza tym ja rozumiem rutynę w związku - nawet na odległość ale nie codzienne zadawanie tych samych pytań, dobija mnie ta przewidywalność (ostatecznie kogo by nie dobiła? ) i jestem pewna, że duży wpływ na mojego nieprzemijającego doła ma fakt, że tak rzadko się widujemy a to problem bardzo trudny do zmienienia, bo samoloty są drogie jak fiks, autokary i pociągi niby trochę tańsze ale za to podróż w jedną stronę trwa ok. 17 h (papa weekendowe spotkania ) a na dodatek nasze dochody nie są na tyle duże, żebyśmy mogli sobie pozwolić na takie ekscesy. I bądź tu mądry...

Poza tym zdaje się, że najważniejsze decyzje odnośnie naszej wspólnej przyszłości są nierozstrzygnięte... np. kwestia tego gdzie będziemy mieszkać kiedy już pokończymy studia itd. Ja nie trawię Holandii, wiele rzeczy mi tam nie odpowiada i nie znam na tyle języka, żeby się wpakować w pobyt na stałe. Z kolei o ile ja nie znam języka to nauczę się go dużo szybciej niż On polskiego (Nasz cudowny język ). Nie chciałabym żyć w miejscu, którego nie lubię a z drugiej strony mój facet najprawdopodobniej będzie dożywotnio obarczony sprawowaniem opieki nad swoją malutką siostrzyczką.

Kocham go ale zastanawiam się czy to wystarczy... Świat przeciwko nam a ja zaczynam tracić do tego serce i cierpliwość
Vione jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:14   #3027
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Vione - witam i od razu całuski przesyłam

a ja musze wam tutaj wykrzyczeć, ze jestem sfrustrowana GRRRRRR i mam w☠☠☠☠ niezły.. na moja koleżankę.. grrrr. bo ona zadeklarowała sie ze pojedzie na noc horrorów do wro, i jej siostra kupi nam bilety.. no fajnie.. i nagle dzisiaj ona "ale to sa horrory, nie jade bo będę się bała"..... no GRRR a co ona chciała? "kubusia puchatka" na marotnie horrorów? GRRR i wychodzi ze w ogole nie pojedziemy, bo a) nie mamy biletów b) we dwie raczej nie pojedziemy na całą noc do wro i ta dryga kolezanka nie chcę bez tekj od bieltów jechać c) samej mnie mama nie puści tam
no idupa, kuźwa jak ja nienawidzę takich sytuacji GRRRRbo porostu mam ochotę kogos rozszarpać czy coś grr!!!
oczywiscie, jak sobie zaplanuje miło sp[ędzić czas to się wszystki pieprzy proza życia.. czyli czeka mnie kolejny weeekned z tv (bo tz wychodzi i ja mialam tez wyjsc no ale dupa) , ewentualnoe z jakas ksiazka.. ze tak powiem bardzo ciekawe, no normalknie ze szczescia to się chyba potnę GRRR
<nie dotykać Joss bo ma zły dzień >
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:32   #3028
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Szienku, ciesze sie, ze cos dobrego zaczyna sie dziac. Nim bedziesz ociekac tłuszczem to jeszcze spooooro czasu upłynie..

Szperr...nastepnym razem, jak bede planowac samotne picie wina do kompa- dam znac, nic Cie nie ominie.
P.S gdzie jakies nowe zdjecia córeczki?? )

czarnula, emanko
Wasze okresowe opowiesci sprawiły ze mnie dreszcze przeszyły:P
w zyciu nie mialam dłuzszego okresu niz 5 dni, tabsy go jeszcze skrócily do 3 dni i jestem szczesliwa kobieta z tego powodu
hehe wiecie co mi sie przypomniało?
ta piosenka..."sometimes I feel like a waterfall"...

Vione
Witaj!
ja powiem tylko tyle: zwiazki na odleglosc naleza do tych najtrudniejszych chyba...
wierze w to, ze prawdziwa milosc wszystko przetrwa, przetrzyma....
troche wiary Vione...
mamy tu niezła grupę wsparcia...
Strasznie interesują mnie historie takie jak...nasze.
POwiedz, jak sie poznaliscie?

Joss
oj przykro mi, ze nie wypali..
jednak....co tu sie bac, horror to horror, tylko film, a naprawde nieliczne sa tak mocne, ze po wyjsciu z kina mozna sie czegos bac, nie sadze zeby cos takiego grali w kinach teraz....
oj nie rozumiem koleżanki...



A ja choram.
wziełam rano 3 ibupromy zatoki i ...jadac do ZK miałam taaaką faze w autobusie, ze szkoda gadac..
pieknie dzis panowie ankiety wypelniali...heh nawet jeden dziaduś mnie i koleżance wyciął z ich ogródka po róży )
a wczoraj juz...
jak Emanko poszla sobie spac i zostałam sama w wirtualnej przestrzeni mignął mi przed oczami obrazek, zdjecie wlasciwie jakiegos pana przytulajacego panią. reklama, nic interesujacego.
a ja w ryk. ze mnie nie ma kto przytulic, ze źle sie czuje....ze nawet gdyby S. zmądrzał..to ...on i tak nie bedzie przy mnie gdy bede potrzebowac, ze ja jestem czasem jak dziecko, wystarczy ze sie mnie przytuli i powie zwykle "glowa do gory, nie jest tak zle...bedzie lepiej".
ryczalam i ryczałam. w koncu moja mama wpadła do pokoju. cos jej nakłamałam ze taaaki film ogladalam wzruszajacy na kompie ze sie poryczałam. no i kazala mi temp zmierzyc, mialam goraczke.
takie duze ramiona gdyby mnie przytuliły........
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 15:58   #3029
czarnula24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 317
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej dziewczyny,obejrzałam "rozmowy w toku" fajny temat dziś był-zdrady...troche sie naśmiałam jak dziewczyna powiedziała że kocha sie ze swoim facetem tylko raz w miesiącu bo on nie chce częściej,a ona chce co dwa dni chociaż,to on stwierdził,że ewentualnie może sie z nia kochać dwa razy w miesiącuj a to bym normalnie chyba sobie kochanka znalazła Roux ja też chce silne męskie ramie,bo nawet jak Tz jest to fakt przytula mnie bardzo często,ale najbardziej to lubi położyć główke na moich kolanach i gapi sie na mnie albo zasypia twierdzi,że dlatego,że jest mu tak miło,ja tez mam problemy z zatokami i to bardzo często jak tylko jesień przychodzi...zreszta mnie zawsze coś boli
czarnula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 16:24   #3030
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Roux, trzymaj sie, nie daj chorobie i czekam na zaproszenie!
Fota w avie to my dwie ciastka robimy, czyli "ciako kolko" i "ciako serce" i "ciako twinkle star" Mloda zaczyna mi mowic niesamowita mieszanka jezykowa..
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2009-10-21 o 16:27
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.