Efekty biegania - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-22, 17:13   #3001
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Coooooo.... No nie wierzę. Jak było tak z 10 stopni, to spokojnie się biegało (ale zdecydowanie bardziej wolę przy 20 stopniach, teraz sobie nie wyobrażam. Chociaż przyznaję, że oglądam się za ludźmi, którzy w w takich warunkach biegają. Niesamowicie imponujące! Podziwiam.

Cacajuate, to ile Ty masz w pokoju? Ja mam jakieś 17, może troszkę więcej i śpię w grubszej piżamie i skarpetkach. Ale ręki za nic w świecie nie wyciągnę! O stopie to już w ogóle nie mówię. Jak teraz jestem ubrana np. w t-shirt i spodenki, to rano w ogóle wstać nie mogę, za zimno. Temperatury nie mogą być zbyt skrajne.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:16   #3002
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

A jak myslisz, jaka, skoro w nocy jest prawie zero, a ani nie ma ogrzewania ani izolacji? Pewnie ponizej 15 w nocy mi w mieszkaniu spada, bo nie ma sily :P
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:55   #3003
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

No właśnie nie wyobrażam sobie tego. Dlatego pytam. Nie mam pojęcia jak mieszkanie/dom może się nagrzać w dzień, jak bardzo się wychładza nocą, ile daje dodatkowych stopni izolacja.
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:09   #3004
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Kurcze a ja myślałam, że Meksyk to raj dla zmarźluchów...

Słuchajcie wczoraj się udało, na jednej prognozie -8, na innej -11, 4km zrobione
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:21   #3005
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Tak naprawdę to tak jest we wszystkich tropikach, to znaczy, albo się robi zimniej, niż wam sie wydaje, albo jest strrrraszna wilgotność, albo, i to często, są okropne deszcze i wiatry - huragany. W Cancunie nie robi sie tak zimno, jak w Mexico City, za to regularnie sa huragany i duzo pada, takze nie ma plażowania co tydzień.

Mam nadzieję, że mnie moderatorzy nie zbanują za kolejną autoreklamę, ale mam bloga o bieganiu w Meksyku i tam możecie poczytac o pogodzie i innych takich. KLIK
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ

Edytowane przez cacajuate
Czas edycji: 2014-01-23 o 12:25
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 12:32   #3006
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Tak naprawdę to tak jest we wszystkich tropikach, to znaczy, albo się robi zimniej, niż wam sie wydaje, albo jest strrrraszna wilgotność, albo, i to często, są okropne deszcze i wiatry - huragany. W Cancunie nie robi sie tak zimno, jak w Mexico City, za to regularnie sa huragany i duzo pada, takze nie ma plażowania co tydzień.

Mam nadzieję, że mnie moderatorzy nie zbanują za kolejną autoreklamę, ale mam bloga o bieganiu w Meksyku i tam możecie poczytac o pogodzie i innych takich. KLIK
ja bym się chyba bardziej wysokością n.p.m. przejmowała niż tropikami.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 14:03   #3007
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

8 km zaliczone w 46 minut przy -6'C

Od kilku dni bolą mnie nogi po wewnętrznej stronie tuż pod kolanem. Zastanawiam się czy może to być spowodowane brakiem rozciągania po ostatnich interwałach na mrozie i skakaniu na skakance (telefon mnie rozkojarzył i zapomniałam na śmierć się porozciągać)

A może jest to spowodowane bieganiem na mrozie? Biegam w długich sportowych legginsach bez żadnych dodatkowych ociepleń.

Może macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Boli mnie mniej lub bardziej w trakcie chodzenia.
Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-23, 15:11   #3008
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja bym się chyba bardziej wysokością n.p.m. przejmowała niż tropikami.
Wysokosc to kwestia biologiczna, wszyscy zdrowi i mlodzi przywyczajaja sie po pewnym czasie i po sprawie. A zimno jest zimno- Przynajmniej ja nie umiem sie przyzwyczaic, ale ja i po kilkunastu latach w Polsce sie nie przyzwyczailam i nienawidze zimna nienawiscia szczera i goraca
Cytat:
Napisane przez Linn13 Pokaż wiadomość
8 km zaliczone w 46 minut przy -6'C

Od kilku dni bolą mnie nogi po wewnętrznej stronie tuż pod kolanem. Zastanawiam się czy może to być spowodowane brakiem rozciągania po ostatnich interwałach na mrozie i skakaniu na skakance (telefon mnie rozkojarzył i zapomniałam na śmierć się porozciągać)

A może jest to spowodowane bieganiem na mrozie? Biegam w długich sportowych legginsach bez żadnych dodatkowych ociepleń.

Może macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Boli mnie mniej lub bardziej w trakcie chodzenia.
Mnie boli pod lewym kolanem, sciegno po lewej, ale ja mam przykurcze w calej lewej nodze. Pomaga na to masaz i rozciaganie, ale tez ja wiem dokladnie co mnie boli, tzn ze sciegno, musisz sie zdiagnozowac konkretnie. Moze to byc u ciebie tez jakis przykurcz od napiecia, nie tyle od morzu, co od biegania po bardzo twardej nawierzchni (zamarznietej).
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 15:14   #3009
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez cacajuate Pokaż wiadomość
Mnie boli pod lewym kolanem, sciegno po lewej, ale ja mam przykurcze w calej lewej nodze. Pomaga na to masaz i rozciaganie, ale tez ja wiem dokladnie co mnie boli, tzn ze sciegno, musisz sie zdiagnozowac konkretnie. Moze to byc u ciebie tez jakis przykurcz od napiecia, nie tyle od morzu, co od biegania po bardzo twardej nawierzchni (zamarznietej).
Zazwyczaj biegam po asfalcie (zwłaszcza ostatnio gdy leśne ścieżki były zabłocone), więc to raczej nie to.
Jeśli po dzisiejszym biegu ból zacznie przechodzić to będę wiedziała że to to nieszczęsne rozciąganie (a raczej jego brak) ostatnio był tego powodem. A jeśli nie to następnym razem ubiorę podwójne spodnie i zobaczę co z tego wyniknie...
Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 10:28   #3010
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

A ja zaczęłam swoją przygodę z bieganiem od zeszłego tygodnia biegam 3-4 razy w tygodniu. Dziś w nocy o 1 przy -10 stopniach dałam radę Na początku myślałam że nos mi odpadnie ale po 5 minutach już było ok. 5.20 km w 30 min także dopiero zaczynam
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 11:14   #3011
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez odrobinacheci Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam swoją przygodę z bieganiem od zeszłego tygodnia biegam 3-4 razy w tygodniu. Dziś w nocy o 1 przy -10 stopniach dałam radę Na początku myślałam że nos mi odpadnie ale po 5 minutach już było ok. 5.20 km w 30 min także dopiero zaczynam
Hej
Biegasz od zeszłego tygodnia i przebiegasz 30 min non stop Wow... ja biegam od nowego roku i może z 15 min dam rade Jak to zrobić...? Teraz w te mrozy biegam na orbitreku bo boje się o kostki na tym lodzie. Niestety nie mamy odśnieżonych chodników dlatego też nie ryzykuje. Ale jak tylko przyjdą roztopy to lecę... Spróbuje 30 min przebiec bez zatrzymania
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 14:50   #3012
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Hej
Biegasz od zeszłego tygodnia i przebiegasz 30 min non stop Wow... ja biegam od nowego roku i może z 15 min dam rade Jak to zrobić...? Teraz w te mrozy biegam na orbitreku bo boje się o kostki na tym lodzie. Niestety nie mamy odśnieżonych chodników dlatego też nie ryzykuje. Ale jak tylko przyjdą roztopy to lecę... Spróbuje 30 min przebiec bez zatrzymania
W sumie robię w trakcie 30 min biegu 3 razy po 1 min marszu.
No a od grudnia robiłam takie przedbiegi raz w tygodniu pobiegłam sobie i wtedy ciężko mi było wytrzymać 20 min, dużo marszu wplatałam. Poza tym kondycje podnosi mi Zuzka, bo jej ćwiczenia są wymagające
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 09:02   #3013
Krychulec89
Zadomowienie
 
Avatar Krychulec89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Czyli 10 min biegu i 1 min marszu
Chorobcia czekam na cieplejsze dni i sprawdzę się
__________________
Kiedy czyjeś szczęście staje się twoim szczęściem, to jest miłość.
- Lana del Ray
Krychulec89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 12:11   #3014
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Dziewczyny, czy któraś z Was męczyła się z zapaleniem gęsiej stopki?

Co Wam pomogło i jak długo trwało "leczenie"? Planowałam swój pierwszy start w półmaratonie w marcu, a tu dopadło mnie to cholerstwo i trzyma już kilka dni. Od tego czasu nie biegam, nie ćwiczę, staram się oszczędzać nogi, a chętnie już bym poszła potruchtać choćby kilka km.
Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:28   #3015
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Krychulec89 Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę...
Jak biegać w taki ziąb?
Jest mi tak zimno, że ostatnio leciałam na orbitreku. bo na myśl o bieganiu po tym lodzie i w ten wiatr, było mi słabo
Ale nie chce odpuszczać tylko dla tego żę jest zima nie wiem co zrobić... żeby się na tym lodzie nie zabić
Cytat:
Napisane przez odrobinacheci Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam swoją przygodę z bieganiem od zeszłego tygodnia biegam 3-4 razy w tygodniu. Dziś w nocy o 1 przy -10 stopniach dałam radę Na początku myślałam że nos mi odpadnie ale po 5 minutach już było ok. 5.20 km w 30 min także dopiero zaczynam
Na cebulkę - termo stanik, termo t-shirt 1 i z długim rękawem, w duże mrozy długi rękaw termiczny podszyty polarem a na to cienka kurtka z membranami. Jeśli chodzi o twarz to nic nie sprawdza się tak jak dobra kominiarka! (Jeżdżę trochę na motorze jako pasażer to mam taką z brubecka) czapka i okulary chroniące twarz przed pruszącym śniegiem. Na nogi legginsy zimowe ocieplane a na duże mrozy dodatkowo spodnie z ortalionu, buty z bieżnikiem (pogodziłam się z moimi salomonami, moje kolana już nie jęczą)i stuptuty lub długie skarpety chroniące ścięgna achillesa przed przewianiem. I oczywiście rękawiczki

W tym całym ubraniu (przebraniu?)nikt mnie nie nie poznaje bo widać może 1 cm mojej twarzy
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 07:41   #3016
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
W tym całym ubraniu (przebraniu?)nikt mnie nie nie poznaje bo widać może 1 cm mojej twarzy
mi się wtedy najlepiej biega, bo nikt mnie nie zaczepia, nie zwraca na mnie uwagi i nie ogląda się za mną
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:11   #3017
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

U nas bieganie to nie jest częste zjawisko, zwłaszcza na takiej pogodzie więc itak się gapią
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 16:29   #3018
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez nerla Pokaż wiadomość
U nas bieganie to nie jest częste zjawisko, zwłaszcza na takiej pogodzie więc itak się gapią
Zastanawiam się co sobie myślą ludzie którzy widzą biegnącą mnie o 1 w nocy przy -10
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 22:23   #3019
Katarynka92
Rozeznanie
 
Avatar Katarynka92
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 598
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Jak ja ostatnio widziałam kolesia, który biegł o 23 (przy obecnych mrozach), to pomyślałam: O Boże, on oszalał!

I za tym krył się podziw, trochę niedowierzanie. Mi się w ogóle z domu nie chce wychodzić, chodzę w 50 warstwach, nie wyobrażam sobie teraz po tym lodzie biegać. Na chwilę obecną poruszam się na rowerze, bo i tak w ten sposób jest bezpieczniej. Ale ja po prostu zimy nienawidzę!
__________________
They watched her as they watched everyone,
always hoping the living could learn to put aside
rage and sorrow, bitterness and regret.
Katarynka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-30, 10:45   #3020
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

uwielbiam takich wariatów co po nocy zasuwają, jak inni już pod kołdrami leżą

ja też jestem mega zmarzluchem, uwielbiam ciepełko, ostatnio, jak biegałam było -8 niby zimo, a do domu wróciłam spocona najgorzej jest wybiec z ciepełka na mróz, potem w głowie tylko: "już zaraz wracam, zaraz się ogrzeje" ;-)
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 11:45   #3021
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Przy takim mrozie pierwsze 5 minut jest dla mnie najgorsze, potem jakoś idzie.
No,a mówią że to ponoć już ostanie mrozy w tym tygodniu
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 12:46   #3022
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Katarynka92 Pokaż wiadomość
Jak ja ostatnio widziałam kolesia, który biegł o 23 (przy obecnych mrozach), to pomyślałam: O Boże, on oszalał!

I za tym krył się podziw, trochę niedowierzanie. Mi się w ogóle z domu nie chce wychodzić, chodzę w 50 warstwach, nie wyobrażam sobie teraz po tym lodzie biegać. Na chwilę obecną poruszam się na rowerze, bo i tak w ten sposób jest bezpieczniej. Ale ja po prostu zimy nienawidzę!

Ja uważam że Ci, co spacerują lub jadą na rowerze na tych mrozach mają jednak gorzej Podczas biegu cały organizm pracuje i się nagrzewa,mi po chwili jest za gorąco wręcz Ale o 23.00 lub 1 w nocy to by mi się nie chciało już z ciepłego łóżka się ruszać
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 11:26   #3023
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

ja podziwiam tych co w tą pogodę zrywają się rano pobiegać, mi ostatnio z 10min zajmuje zmuszenie się do wyjścia spod ciepłej kołderki do pracy
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 11:29   #3024
Linn13
Rozeznanie
 
Avatar Linn13
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 845
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;4490517 0]ja podziwiam tych co w tą pogodę zrywają się rano pobiegać, mi ostatnio z 10min zajmuje zmuszenie się do wyjścia spod ciepłej kołderki do pracy[/QUOTE]
Ja ostatnio nie marzę o niczym innym niż o tym, żeby pobiegać (nawet w ten mróz), ale niestety kontuzja nie odpuszcza
__________________

Linn13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 11:40   #3025
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

A u nas dziś 5 stopni na plusie trzeba korzystać więc zaraz pójdę pobiegać
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 12:37   #3026
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Biegałam dzisiaj. Wreszcie!!! W dodatku taka piękna pogoda
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:18   #3027
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Również przebiegłam sobie dzisiaj 5.2 km w 30 min
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:32   #3028
nerla
Zadomowienie
 
Avatar nerla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 191
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Dla mnie poniedziałki i czwartki to dni wolne od biegania. Ale wieczorem często ogarnia mnie już frustracja
__________________
Niemożliwe jest możliwe
nerla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:33   #3029
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Cytat:
Napisane przez Linn13 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie marzę o niczym innym niż o tym, żeby pobiegać (nawet w ten mróz), ale niestety kontuzja nie odpuszcza
no tak jednak się tęskni za tym
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 20:03   #3030
odrobinacheci
Raczkowanie
 
Avatar odrobinacheci
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 120
Dot.: Dla miłośników BIEGANIA :)

Jak tam biegacie ?
Ja dziś 5.04 km w 29 min
__________________
Zuzka
Mel B
Biegam
odrobinacheci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 11:20:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.