DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 14:33   #3001
ewunia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WROCŁAW
kogo możecie polecić w przychodni na Grunwaldzkiej(przy DS CENTARUR). Najlepiej by była to kobieta
ewunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 11:31   #3002
louve14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 68
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Poszukuję Endokrynologa - ginekologa z OPOLA lub okolic, najlepiej na kasę chorych. Jeżeli ktoś mógłby mi pomoc prosze pisać na maila louve14@op.pl
louve14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:03   #3003
Edusia512
Przyczajenie
 
Avatar Edusia512
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Florida
Wiadomości: 14
Thumbs up Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Krosno - doktor Oskarbska-Bazia, przyjmuje prywatnie i na NFZ
Edusia512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 12:15   #3004
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ewunia89 Pokaż wiadomość
WROCŁAW
kogo możecie polecić w przychodni na Grunwaldzkiej(przy DS CENTARUR). Najlepiej by była to kobieta
na pl. Grunwaldzkim (chyba nr 15, jeśli dobrze pamiętam) przyjmuje dr Dobryszycka. moja siostra do niej chodzi i bardzo sobie chwali ponoć przyjmuje też tam inna pani doktror, podobno atmosfera bardzo fajna w tych gabinetach.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:35   #3005
eruannalle24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 35
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Gdańsk
Jako dziewczyna będąca na swojej pierwszej kontrolnej wizycie u ginekologa polecam doktór Błędzką, która przyjmuje w ramach NFZ w przychodniach Kołobrzeska i Kilińskiego. Bardzo miła i delikatna, mówiła co i jak, pytała się czy jestem zainteresowana antykoncepcją hormonalną i dała mi różne ulotki. Przed badaniem byłam bardzo zestresowana, ale na prawdę, nie było czego się bać Moja mama również chodzi do tej lekarki i jest zadowolona
eruannalle24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 18:08   #3006
KENE26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam poszukuję dobrego ginekologa w Gryficach woj. zachodniopomorskie z góry dziękuję
KENE26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 19:03   #3007
ingemona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 205
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

jakiś dobry specjalista w Krakowie, znacie Panie?
ingemona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 13:56   #3008
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez KENE26 Pokaż wiadomość
Witam poszukuję dobrego ginekologa w Gryficach woj. zachodniopomorskie z góry dziękuję
Cytat:
Napisane przez ingemona Pokaż wiadomość
jakiś dobry specjalista w Krakowie, znacie Panie?
użyjcie wyszukiwarki, u góry - przeszukaj wątek i wpisujemy miasto, które nas intersuje



Kraków

Polecam dr. Ufnalewskiego, przyjmuje na Al. Pokoju prywatnie, wizyta dla studentek 50 zł, a z USG 70 zł. Cytologia 40 zł.
Bardzo miły i kompetentny, to mój pierwszy ginekolog, więc porównać nie mogę, ale jestem naprawdę zadowolona, nie zraził mnie.
No i nie wypisuje tabletek bez badań!

Edytowane przez bedeliciuos
Czas edycji: 2011-03-03 o 13:57
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 20:13   #3009
pituszka
Przyczajenie
 
Avatar pituszka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: kalisz
Wiadomości: 18
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jeżeli chodzi o Kalisz Wielkopolski to polecam z całego serca dr Olejniczaka przyjmuje na Rajskowskiej. Niestety nie codziennie ponieważ On jest z Poznania i do Kalisza dojezdza. Miły, sympatyczny, delikatny, kompetentny ( uczył mnie na studiach i zawsze go lubiłam) do kazdej pacjentki podchodzi indywidualnie i z glowa POLECAM

Za to odradzam dr Kurpika przyjmuje na Ostrowskiej. Wynalazl u mnie rzeczy ktore wogole nie mialy miejsca, doprowadzil mnie nieomal do zalamania psychicznego gdyz stwierdzil bez zadnych badan hormonalnych tylko przez badanie na fotelu ze nie bede miala dzieci poniewaz mam PCO i rozne inne rzeczy w tym byly, nie bede pisala dokaldnie bo to sa prywatne sprawy. Dobrze ze poszlam na konsultacje do dwoch innych lekarzy i sie okazalo ze wszystko w pozadku, jedynie z prolaktyna problem ale to wyszlo w badaniach wiec ODRADZAM!
pituszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 20:15   #3010
Olga72
Raczkowanie
 
Avatar Olga72
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 103
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Mińsk Mazowiecki
Andrzej Maletka.
Mimo że mężczyzna to polecam
Miły, delikatny można się o wszystko zapytać
Ja za wizytę zapłaciłam 190 zł ale robiłam cytologie i te inne podstawowe badania
Olga72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 22:14   #3011
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez tao Pokaż wiadomość
GNIEZNO
dr Walikiewicz,przychodnia lekarska w bramie na ul. rzeźnickiej,
Chodzę do niego od 6 lat i mimo,że mieszkam teraz w poznaniu nie szukam innego lekarze,poleciłam go wielu znajomym i wszystkie są bardzo zadowolone,
za wizyte 50zł a z cytologią 60,jutro się do niego wybieram więc jeżeli cenowo się coś zmieniło to uaktualnie.A co do samego doktora,to jest troche roztrzepany(co jest całkiem zabawne ) zawsze pamięta o cytologi,sam dzwoni jeżeli wyniki są niewłaściwe,bada piersi,pamięta pacjentki.A co najważniejsze czasami puszcza mi mój ulubiony pearl jam przy badaniu!!!!
pozdrowienia Tao
Wydaje mi się,że chodzi Ci o Zbigniewa Walkiewicza?
Nie słyszałam o nim nic dobrego,ale nie wiem,nie byłam. Opinię ma średnią...
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-06, 18:40   #3012
newyorkerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
warszawa

polecam dr Miłecka, przyjmuje na Bemowie. Długo szukalam dobrego ginekologa i wreszcie znalazłam Jest kompetentna, konkretna, a do tego miła, wizyta przebiega bezstresowo
newyorkerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 08:51   #3013
milena1808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez monisia5420 Pokaż wiadomość
Polecicie jakiegoś dobrego gina z PUŁTUSKA, NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO, CIECHANOWA lub z LEGIONOWA tylko najlepiej jakby było to na fundusz NFZ ???
Bo mam strasznie bolące miesiączki (omdlenia, wymioty, biegunki) i chciałam sie z tym zgłosić do lekarza jakiegoś kompetentnego.
polecam panią Monikę Sieńkowską z Pułtuska - przyjmuje w przychodni ZOZ na 3 Maja i w swoim gabinecie - dane na www.emmed.eu
milena1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 13:51   #3014
kasia_tomeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 177
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny może któraś z Was mi pomoże chodzi mi o lekarzy w mswia w katowicach.

Przyjmuje tam nie jaka Markwitz - odradzam ta kobieta wszędzie widzi nadżerkę, dzięki niej mam nie lada problem z zaliczeniem komisji lekarskiej ponieważ dopatrzyła się u mnie nadżerki, która kazała wyleczyć sama zapisała mi cudny środek w postaci globulek które to wg nie załatwią sprawę ja po przeczytanie nastu publikacji dowiedziałam sie że po środkach chemicznych co najwyżej można stać się częstym pacjentem - klientem a metoda w ogóle nie skuteczna.

Mam swoja ginekolożkę która z prawd głoszonych przez P. M. sie wyśmiała i wystawiła mi opinie że żadnej nadżerki nie ma!

dodam jeszcze że na wyniku z cytologi mam wpis że podejrzewa sie bakterię, która w przyszłości może być przyczyną niepłodności moja doktor odrazu profilaktycznie przepisała mi antybiotyk i zaleciła przeprowadzić w dogodnym czasie kurację.

Pani dr Markwizt w ogóle to nie zainteresowało najważniejsza była "nadżerka"... DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA TĄ KOBIETĘ!!!

Ale na komisje udać się muszę do wyboru został mi dr Obwisło i dr Szpinger (Szpringer) nie wiem jak się dokładnie się piszę bo nie jestem z Katowic.

Dziewczyny możecie któregoś polecić? który jest normalniejszy i nie widzi problemu tam gdzie go nie ma?
__________________
W Drodze do Celu...

...To jest mój sen...
http://s1.suwaczek.com/20120818060214.png


Edytowane przez kasia_tomeq
Czas edycji: 2011-03-07 o 13:53
kasia_tomeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-09, 11:23   #3015
magdula26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 3
GG do magdula26
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

szukam dobrego ginekologa okolice łodzi i łódz może byc warszawa...,
chodzi o moja endometrioze a ja chce zajśc w ciąze

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

a staramy sie już 2 lata
magdula26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 17:55   #3016
kalae
Rozeznanie
 
Avatar kalae
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 864
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez magdula26 Pokaż wiadomość
szukam dobrego ginekologa okolice łodzi i łódz może byc warszawa...,
chodzi o moja endometrioze a ja chce zajśc w ciąze

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

a staramy sie już 2 lata
tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=138803&page=23 (chyba 6post od góry) jedna dziewczyna poleca ginekologa endokrynologa z łodzi
kalae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 22:32   #3017
misch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja byłam ostatnio u dr Bieńkowskiej z LuxMedu w Warszawie, miła, sympatyczna, dokładnie wyjaśnia co i jak...
misch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-15, 13:06   #3018
Wednesday
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 164
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja polecam w ŁODZI dr Jana Woźniaka , przyjmuje zarówno prywatnie jak i w szpitalu H.Jordana i poradni na ul.Maratońskiej i muszę przyznac, że to jest super gosc, bardzo kulturalny i wyleczył mnei z nadżerki , a jakaś baba w lodzi mowiła ze to rak!!!!!!!!! TAK SIĘ ZNAJĄ! nie polecam natomiast GINEKOLOGÓW w Medycynie Rodzinnej na ul. Milionowej. Bo się baby po prostu nie znają, przy badaniu nawet nie użyły WZIERNIKA!chore:/. natomiast pan Jan Woźniak jest jak najbardziej ok, tłumaczy, uspokoaja, wyjaśnia wyszystko, przy nim można czuc się naprawdę komfortowo.
Wednesday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-16, 15:49   #3019
Kasiandru
Raczkowanie
 
Avatar Kasiandru
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 46
GG do Kasiandru
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

BIAŁYSTOK

W moim mieście jest kilku dobrych ginekologów, ale ja osobiście polecam doktora Bartosza Pietrzyckiego. Przyjmuje w Centrum Ginekologiczno-Położniczym BOCIAN na ul. Akademickiej 26. Przyjmuje i na NFZ i prywatnie. Z tym tylko, że często już w połowie roku ciężko się dostać do niego na NFZ , bo mają wykorzystane punkty. Ale naprawdę warto iść do niego nawet prywatnie. Jest tak miłym i dokładnym lekarzem, że nigdy jeszcze nie trafiłam na takiego. Miałam w swoim życiu okazję leczyć się u kilku ginów (i kobietek i facetów), ale dr Pietrzycki jest tak kompetentny, tak profesjonalny w tym co robi, że nie zamienię go na żadnego innego gina! Wszystko dokładnie tłumaczy, robi wszelkie niezbędne badania, nie zbywa pacjentki byle szybciej odhaczyć wizytę. Odpowiada cierpliwie na setki moich pytań a w dodatku jest delikatny przy badaniu i kulturalny. A jego sposób mówienia i traktowania pacjentki sprawia, że od razu cały stres i wszelki wstyd odchodzą. Nie wiem jak to się dzieje, po prostu mam wrażenie że to człowiek z powołaniemJ

Edytowane przez Kasiandru
Czas edycji: 2011-03-16 o 15:50
Kasiandru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 21:58   #3020
Kasia_Mar
Raczkowanie
 
Avatar Kasia_Mar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam, czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat doktora Jarosława Macko przyjmującego w Krakowie?
Kasia_Mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:26   #3021
nostradama
Rozeznanie
 
Avatar nostradama
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 808
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Głogów (polećcie prosze!)

Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy, muszę udać się na wizytę kontrolną, chciałabym zrobić cytologię i chcę udać się również po tabletki antykoncepcyjne.

Niedawno przeprowadziłam się do Głogowa, ciężko mi wygooglować jakiś prywatny gabinet, z dobrym lekarzem/lekarką i rozsądnymi cenami, pomóżcie prosze, to wazne
__________________
Dukan: 71 - 66 kg. I dosyć.
30 days shred + basen: 66 - ?? kg
Zumba <3


Leczę przebarwienia, leczę ząbki.




nostradama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 06:30   #3022
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Moze komus sie przyda

KÖLN, NIEMCY

Dr Antczak Wojtek
Böckingstraße 54-56


Bardzo uprzejmy, delikatny i cierpliwy lekarz ! Mowi po polsku, tak jak jego zona, ktora zajmuje sie recepcja i wywiadami z pacjentkami. Lekarz wszystko dokladnie i spokojne tlumaczy, omawia kazdy etap najzwyklejszego badania. Co dla mnie najwazniejsze byl naprawde delikatny - po doswiadczeniach z kobieta-ginekolog, moge smialo powiedziec ze badanie u tego lekarza to czysta przyjemnosc pozdrawiam
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 13:15   #3023
dariamk
Raczkowanie
 
Avatar dariamk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: PPL
Wiadomości: 153
GG do dariamk
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

OSTRÓW WIELKOPOLSKI

dr Marcin Maciejewski

fenomenalny.

byłam co prawda prywatnie ale przebadał mnie wzdłuż i wszerz
__________________
AVON

Szczęśliwa dziewczyna swojego chłopaka


dariamk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-18, 18:42   #3024
zla panienka
Zadomowienie
 
Avatar zla panienka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 824
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

przeczytałam Wasze wypowiedzi i wybrałam się do Pana Sypniewskiego. To był świetny wybór, bardzo sympatyczny i miły, wszystko tłumaczy, zyskał sobie kolejną zadowoloną pacjentkę
__________________
studentka iś

zla panienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 13:38   #3025
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez Aniulka88 Pokaż wiadomość
Ja znam dobra babeczke w Belchatowie. Lidia Gruszyńska
Mnie ta Pani tak zszyła po porodzie, że dziękuję bardzo Fakt, bardzo miła była, ale cóż z tego
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 20:08   #3026
Sailin
Raczkowanie
 
Avatar Sailin
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 61
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez Laoss_ Pokaż wiadomość
Znacie może dr. Jolanta Szczepaniak-Błada. Ile bierze za wizytę i czy zna się na rzeczy? I czy znacie jeszcze jakieś kobiety, które przyjmują w Radomsku, bo jednak wolałabym do kobiety iść na pierwszą wizytę.
To może wydawać się ,jakbym się uwzięła.Odradzam kobiety ginekologów w Radomsku.Jeśli miałabym się upierać,to pani Błada lepsza.W minimalnym stopniu.Pani doktor Piwnik,przepraszam za wyrażenie,to rzeźniczka.Nie będę opowiadać jak mnie zszyła po porodzie i jak wyglądał poród,bo nie chce sobie tego przypominać.To jest Titanic ginekologii.Odradzam też pana Sochaczewskiego,który przyjmował w przychodni na Armii Krajowej.Cham,straszliwy. Niedelikatny.
__________________
I żyję. Z głową uniesioną ku górze, bo tak łatwiej powstrzymywać łzy...
Sailin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 20:16   #3027
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez Sailin Pokaż wiadomość
To może wydawać się ,jakbym się uwzięła.Odradzam kobiety ginekologów w Radomsku.Jeśli miałabym się upierać,to pani Błada lepsza.W minimalnym stopniu.Pani doktor Piwnik,przepraszam za wyrażenie,to rzeźniczka.Nie będę opowiadać jak mnie zszyła po porodzie i jak wyglądał poród,bo nie chce sobie tego przypominać.To jest Titanic ginekologii.Odradzam też pana Sochaczewskiego,który przyjmował w przychodni na Armii Krajowej.Cham,straszliwy. Niedelikatny.
Kurcze,nie strasz.Do tej pory mieszkalam w Piotrkowie i tam chodzilam do gina,ale skonczylam studia,wrocilam do rska i planuje znalezc tu jakiegos stalego.Niestety z tego co piszecie kiepsko bedzie;/
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-19, 23:48   #3028
xxXOnlySweetDreamsXxx
Raczkowanie
 
Avatar xxXOnlySweetDreamsXxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 47
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ŚWIDNIK- dr. n. med. Anna Rykowska- Perzchała!
Cudowna ginekolog!
__________________
Nie do opisania jest uczucie między nami.
Bo moja miłość do Ciebie nie zna granic.
Nigdy Cię nie oddam na świecie nikomu za nic!
Ja słucham Twoich rad, dla Ciebie staram pozbyć się wad.
Bo wokół Ciebie kręci się cały mój świat.
xxXOnlySweetDreamsXxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 08:11   #3029
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Ja nadal polecam dr. Sypniewskiego Chodziłam do niego przed ciążą, dzięki jego 'prowadzeniu' zaszłam w ciążę, całą ciążę prowadziłam u niego, i też on odbierał poród (a może powinnam napisać że urodziłam u niego - robił cesarkę) Jestem w 100 % zadowolona.
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 08:16   #3030
Vanessa176
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: lodzkie
Wiadomości: 7 047
GG do Vanessa176
Dot.: Dobry ginekolog-Piotrkow/Radomsko!Znacie?

Cytat:
Napisane przez kasienka2607 Pokaż wiadomość
Ja nadal polecam dr. Sypniewskiego Chodziłam do niego przed ciążą, dzięki jego 'prowadzeniu' zaszłam w ciążę, całą ciążę prowadziłam u niego, i też on odbierał poród (a może powinnam napisać że urodziłam u niego - robił cesarkę) Jestem w 100 % zadowolona.
A gdzie on przyjmuje? W ogole go nie kojarze?
Prywatnie tez przyjmuje?
Vanessa176 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.