Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-02, 14:53   #3001
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Interewcia, termin na 04.03. Robią tutaj cc planowe po skończonym 38 tc.
Uśmiechnięta, cc bo mam bliznę na macicy.
Carla, niektóre z nas mają terminy przede mną. A nuż którąś "złapie" wcześniej, wcale nie muszę być pierwsza
Arbuziak, uważaj na siebie! Ja się tak kiedyś uderzyłam koszykiem w Biedronce. Pchałam normalnie przed sobą i nie zauważyłam, że przy warzywach coś wystawało spomiędzy skrzynek. Przywaliłam w to wózkiem, a on jakby się odbił i uderzył mnie w brzuch, ale nic na szczęście się nie stało. Chwila strachu i po wszystkim. A przy okazji to strasznie mnie wkurza jak mnie ludzie w kolejce przy kasie popychają wózkami, bo może nie widzą od tyłu, że nas jest dwie i myślą, że "tyle miejsca przede mną"
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 15:04   #3002
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pytałam o termin, bo chyba też będę miała planowane cc i się zastanawiam jak to mniej więcej będzie. Termin mam na 23.03 więc pewnie jakoś początkiem marca. Byle nie 16 bo moja siostra też ma dziecko urodzone 16.03 i nie chciałbym się powtórzyć
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 15:43   #3003
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Almat- powiem Ci ze w pojedyncze jakieś drzewa gdzieś ale lasów ogólnie nie ma drzewa zajmują 1 % powierzchni wyspy. Ale rząd chce jakoś jakoś najbliższym czasie zasadzić bardzo dużo drzew w kraju.
A co byłaś na Islandii ?
Byłam turystycznie w 2014 roku, objechałam wyspę dookoła Wiało niesamowicie, ale było bardzo słonecznie.
Do tego kilka razy podczas studiów w wakacje pracowałam w Norwegii, więc zdążyłam szczerze pokochać skandynawski klimat
A nie doskwiera Ci brak światła zimą? Ile macie teraz widnych godzin?

Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Hej A jak pogoda u Was? Macie jeszcze zimę?
Bo ja czekam na wiosnę, a za oknem niestety jeszcze grudniowe widoki.
U mnie dziś smog odpuścił pierwszy raz od tygodnia Ale podobno w przyszłym tyg wracają mrozy



Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Byłam w Lidlu, upolowałam welurowy pajac, dres i rajstopki. Wszystko w większych rozmiarach już na przyszłą zimę

Kiedy planujecie robić chrzciny ?
A ja kupiłam dziś stanik do karmienia, ale jednak nie Lidlowski, bo okazuje się, że w obwodzie mam teraz 75. Polska firma Alles (model Letizia). Dla mnie baaardzo wygodny, seksowny (wow, da się!), pół usztywniany.


Co do chrzcin to my raczej nie będziemy organizować. Wierzę w Boga, ale z kościołem mi nie po drodze. Przeraża mnie ich zakłamanie i chyba nie będę im nabijać statystyk, bo potem czytam dookoła, że 98% Polaków to katolicy i to pozwala kościołowi wtrącać się do polityki czy gospodarki. A jestem zwolennikiem całkowitego oddzielenia tych spraw.
Także będę dziecku opowiadać o Bozi, ale niekoniecznie chodzić z nim co niedzielę na nabożeństwo

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj miałam mały wypadek i uderzyłam się w brzuch. Zrobił się momentalnie krwiaczek Pojechaliśmy na izbę przyjęć i wszystko jest ok. Chcieli mnie profilaktycznie zostawić na 3 dni na patologi ale w tym szpitalu nie było miejsc, a więc dostałam wypis i polecenie pojechania do innego szpitala. Ostatecznie zostałam w domu, skonsultowałam to ze swoim ginem i za parę dni powtórzę USG.
Mała waży już 2500 g, wydaje mi się dużo jak na 34t3d :p Mam nadzieję że nie dobije do 4 kg
Ufff
Jak porównuję do mojego (1500g w 31td1) to rzeczywiście większa, także ja chyba urodzę coś bliżej 3kg.

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj takiego leniucha w brzuchu, że masakra. Ale jakby nie patrzeć raz, dwa razy na dwie godziny się wypycha, więc najwyraźnieja taki dzień ma dzień i koniec. Nie lubię tego, stresujące to jest :-(

O, chyba musiałam się pozalic, bo właśnie rozciagnal mi brzuch na boki
Hmm, moje dziecię jakieś takie spokojne. W nocy śpię bez problemu, w ciągu dnia czuję go co jakiś czas (ale raczej rzadziej niż co 2h), aż chyba zacznę to bardziej monitorować...

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Hej hej! Jestem po badaniach w szpitalu. Było USG - tzw. test Manninga, ponad półgodzinne KTG, GBS i bad. ginekologiczne. Jednak będę miała cc, mam się zgłosić 22.02. Zuzia waży 2550 g. Wszystko ok, ale wypis do odbioru jutro. Widziałam na korytarzu kilka Maluszków, które akurat pielęgniarki gdzieś wiozły w łóżeczkach - jakie to malutkie, aż się wierzyć nie chce. Dowiedziałam się, że dla dziecka nie potrzebuję niczego do szpitala, tylko na wyjście. No i po cc nawet 12 godzin się nie leży tylko każą wstawać. Ponoć też po cc ze dwa dni nie ma się dziecka na okrągło przy sobie, ale akurat kobieta, która to mówiła wydawała się trochę"dziwna", tak jakby była zadowolona, że nie musi się malcem zajmować. Może jeśli ma się życzenie, żeby nie zabierali malucha to nie zabierają.
Chrzciny chciałabym robić na Wielkanoc.
No to Kajusia, między jednym karmieniem a drugim będziesz nas tu jeszcze uświadamiać co i jak i opowiadać


Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Carla, niektóre z nas mają terminy przede mną.
Dlatego czasem się tu czuję jak na wątku lutówek
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 16:14   #3004
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Markenya111 oj moge Cie wyprzedzic jesli wierzyc lekarce odnosnie niskiego polozenia i tego ze max 38 tydziento wtedy max 17 lutego powinnam sie wypakowaczobaczymy ale ze caly czas sie nastawiam ze urodze wczesniej to... pewnie przenosze

Wczoraj jak mylam M termos do kawy to stwierdzilam ze mam za krotkie rece- brzuch plus gleboki zlew pokonal moje 170cm wzrostu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 16:16   #3005
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia gratuluję terminu
Ciekawe czy będziesz pierwsza :-D

No już później się mały rozruszal bardziej standardowo. Ogólnie on od początku jest mało aktywny, też mnie nie budzi ani nic, więc aż tak nie oram, niemniej wiadomo że jak ma dłuższe przestoje to mam obawy. Właśnie zaanektowal lewa stronę brzucha :-P


O klamkę jeszcze nie zahaczylam, ale raz sama się drzwiami od przysznica uderzylam, na szczęście leciutko.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 16:31   #3006
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera09 to ja jak wchodze pod prysznic to musze sie jakos tak dziwnie sie obrocic bo poza tym ze nie mam jakiegos mega duzego to mam wysoki brodzik a zeby tak podnieec noge utrzymujac rownowage to... musze sie postarac

Moja Mala na standardzie kolo 3-4 rano sie kreci, jak sie akurat przebudze bo M wstanie czy cos to godzina z glowy ale czasem to po prostu przespie no i co wieczor ma sesje treningowe po maminym brzuchu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 16:34   #3007
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat
Piąteczka😁też kupiłam z Alles ale narazie do spania i do szpitala jeden na próbę mama easy i spoko się wydaje bardzo wygodny. I dostałam w gratisie miarke z centymetrem w środku takim wysuwanym i łapki niedrapki. Zapłaciłam 57 zeta, ale po też sobie kupię jakiś fajny jak mi się unormują cycki.

Dziewczyny mnie powoli przeraża że yo już tak mało czasu zostało że już za niedługo....aaaaaa 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 17:45   #3008
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

usmiechnieta89- no tutaj troszke inaczej życie wygląda wiadomo w każdym kraju bedzie inaczej ...
powiem Ci tak tutaj kazdy mowi ze taka opieka dla cieżarnej jest wystarczająca . jak coś się dzieje,źle sie czujesz zawsze możesz zadzwonic i poprosić o rozmowę z położną i ona cie kieruje gdzie dalej sie udać . porodówki tutaj wyglądają jak prywatne kliniki w PL,w glownym szpitalu na 9 sal 5 sal ma duze wanny w kazdej jest radio,przyrządy do masażu,drabinki piłki ŁÓŻKO z prawdziwego zdarzenia nie jak w PL zwykłe łóżka szpitalne co w niektórych szpitalach ... i po 4 godzinach po porodzie naturalnym wypuszczają Cię z dzieckiem do domu jak wszystko jest dobrze,po 2 godzinach po porodzie dostajesz sale gdzie leżysz sama na wielkim łóżku obok jest kanapa skorzana jak zostajesz na noc mąż też może zostać nie ma problemu . jak wychodzisz ze szpitala to od razu tego samego dnia nawet po 21:00,22:00 przychodzi położna sprawdzić czy dobrze sie czujesz itp dziecko myją dopiero po 3 dobach jakoś nie zmywają od razu tej mazi bo ona chroni skóre dziecka przez te pierwsze godziny
jak teraz położna mierzy mi długość brzucha i jestem w 31 tygodniu wiec brzuch musi mieć 31 cm / plus minus 2 cm jak jest chociaż o 0.5 cm krótszy lub dłuższy wysyła na usg dodatkowe . teraz za kazdym razem na wizycie sikam do kubeczka i jakiś paseczek wkładam do tego i on zmienia kolory ... nie wiem o co tu chodzi nie pytałam jej bo zawsze mam dobry,mysle że w Polsce może właśnie jest tych badań za dużo ... tutaj miałam raz wyniki z krwi na 1 usg i teraz glukoze i nic wiecej tak ... i wiecie co jakoś spokojniej tą ciąże przechodzę nie stresuję się tak przed każdym usg itp

Almat- w ciagu zimy jasno jest około 4 godziny teraz już jest około 6 godzin ale od czerwca będzie jasno 24 godziny już w maju ciemno sie robi grubo po 22:00
brakuje mi czasem słońca bo jak jest paskudna pogoda to wychodzi raz na kilka dni ale idzie sie przyzwyczaić w lato z niego korzystam bo tu lato jest piękne

my dopiero wrocilismy za zakupów,kupiłam smoczek i butelke w razie co - ale nie mam zamiaru dawać jednak wolałam kupić niż miałby mąż to zrobić zostaly mi do kupienia podkłady majtki jakas koszula jeszcze 1 bepanthen i olej kokosowy
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 18:57   #3009
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Menia, brzmi fajnie. Ja się ciągle zastanawiam czy to dobrze czy źle że u nas tak badają... Choć osobiście chyba czuje się spokojniejsza kiedy wiem po usg itp, że wszystko jest w porządku.

Wiecie robiłam po raz enty ciasto na przepisie na zebre i nie wiem co się z nim stało :O Jedyna zmiana to, to że zamiast dzielić ciasto na dwie części, podzielilam na trzy i do trzeciej dodałam mak i wsadziłam do formy od babki - taka trojkolorową chciałam. Już kiedyś tak robiłam i było super. Upieklam jak zawsze, patykiem sprawdziłam czy jest suche. Wszystko było ok. Odkroilam sobie kawałek, zjadłam i było ok. Po jakimś czasie jak zajrzałam to cały środek ciasta wypłynął przy odkrojonym kawałku, zrobił się taka płynna pianka... Ktoś mi powie co mogłam zrobić źle? Nigdy nie widziałam czegoś takiego.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 19:14   #3010
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej dziewczyny 😙 co u was, jak się trzymacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:16   #3011
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kurde przespałam dzisiaj prawie cały dzień. i choć dobrze się czułam, to taki leń mnie dopadł straszny i dzisiaj twarz napuchnięta jak u boksera. horror jakiś, heh.
dzisiaj marudziłam mojemu TŻ, że już chcę na porodówkę. zresztą teraz co któryś dzień to już jak rytuał. a potem to pewnie będę chciała z niej uciec

PatiPeehej hej, my zaczynamy 34 tc. jeszcze w dwupaku.dużo mam teraz złych dni i pocieszam się czekoladą
pantera09 i tak Cie podziwiam. ja potrafię z babeczek z paczki zrobić zakalce. taka zdolna jestem.
Leili wcześniej tak miałam jak kończyłam robić wyprawkę, a teraz mi się z kolei wydaje, że to jeeeeeszcze tyle.
youan też chcę, żeby było szybciej, bo nie umiem sie już na niczym skoncentrować. mówią znajdź sobie zajęcie, hobby, ale ja tylko czekam na bobo
Almat to ja urodzę olbrzyma - tydzien temu w 32 tc prawie 2200. ale nie wiem czy można wierzyć ich pomiarom na podstawie długości brzucha
meniaa94 to całkiem fajny standard w tych szpitalach tam macie

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-02-02 o 20:20
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 20:19   #3012
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
Wracając do tematu komentarzy na temat brzuszka to mi nie przeszkadza jak ktoś mówi że jest duży, jest duży bo jestem w 9 Miesiącu, normalka; )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też się nie przejmuję. Ostatnio koleżanka co ostatni raz mnie widziała jeszcze przed ciążą też pierwsze co to powiedziała to 'oo jaka duża' no,ale cóż. W końcu jeszcze jednego człowieczka mam w sobie

Cytat:
Napisane przez Almat Pokaż wiadomość
Zdjęcie w załączeniu Tę budkę podobno się dodatkowo montuje, więc w domu może być bez niej. Gdyby nie moje plany "balkonowe" to brałabym wersję podstawową, ale wózkiem wjeżdżać nie będzie mi się chciało, a pół lata tam spędzam (popołudnia i wieczory z piwkiem i książką )
Ja mam tą wersję z budką i rzeczywiście, można samą budkę odpiąć

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Carla dzięki, przyda się ! Ja ostatnio zaczęłam panikować jakie ciuszki wezmę małej, bo ubrać body wkładane przez głowę takiemu 1-2 dniowemu maleństwu to się chyba będe bała...nie wiem czy nie wziąć do szpitala samych pajacy rozpinanych na całej długości :P

A co do lewatywy to nie wiem co zrobię. Na SR położna mówiła, że jak organizm sam się ładnie oczyści przed porodem (kilka dni biegunki itd) to wtedy można sobie odpuścić.
Ja też prasując ciuszki wczoraj stwierdziłam,że chyba same pajace wezmę żeby się dodatkowo w szpitalu nie stresować,że bodziaka nie potrafię dziecku włożyć

Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
Największy szok chyba przy ubraniach odczułam, że czasem kawałek 'szmatki' kosztuje tak dużo. Sobie czasem odpuszczam zakup i szukam wyprzedaży czy tańszej opcji, a tu trzeba kupić, bo nigdzie nie ma danej rzeczy...
Ja co prawda te "markowe" ciuszki typu z Reserved to kupiłam na wyprzedaży,ale i tak się wkurzyłam wczoraj. Spodenki po pierwszym praniu i już szew idzie po skosie To z żadnymi spodenkami czy legginsami z ciucholandu się nic takiego nie stało.

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
Kiedy planujecie robić chrzciny ?
U nas chrzciny to pewnie dopiero w wakacje jak nie we wrześniu. Męża bratowa,którą chcemy na chrzestną jest sama w ciąży i ma termin na czerwiec jakoś. Jako,że mamy do siebie jakieś 160-180km to chcemy jej dać chwilę na ogarnięcie się po porodzie zanim ściągniemy ich do nas

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj miałam mały wypadek i uderzyłam się w brzuch. Zrobił się momentalnie krwiaczek Pojechaliśmy na izbę przyjęć i wszystko jest ok. Chcieli mnie profilaktycznie zostawić na 3 dni na patologi ale w tym szpitalu nie było miejsc, a więc dostałam wypis i polecenie pojechania do innego szpitala. Ostatecznie zostałam w domu, skonsultowałam to ze swoim ginem i za parę dni powtórzę USG.
Mała waży już 2500 g, wydaje mi się dużo jak na 34t3d :p Mam nadzieję że nie dobije do 4 kg
Biedna, uważaj na siebie. Odpoczywajcie teraz dużo ni o uważaj na te drzwi i klamki

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
A ja mam dzisiaj takiego leniucha w brzuchu, że masakra. Ale jakby nie patrzeć raz, dwa razy na dwie godziny się wypycha, więc najwyraźnieja taki dzień ma dzień i koniec. Nie lubię tego, stresujące to jest :-(

O, chyba musiałam się pozalic, bo właśnie rozciagnal mi brzuch na boki
Moja też leniuch straszny. Jakoś spodziewałam się czegoś więcej słysząc kiedyś o kopaniakach w ciąży. U mnie w sumie teraz to bardziej wypinanie jest. Jak ma moment to tak mi prawą stroną brzucha coś usiłuje pokazać

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Markenya111 oj moge Cie wyprzedzic jesli wierzyc lekarce odnosnie niskiego polozenia i tego ze max 38 tydziento wtedy max 17 lutego powinnam sie wypakowaczobaczymy ale ze caly czas sie nastawiam ze urodze wczesniej to... pewnie przenosze


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam jakieś dziwne przeczucie,że przenoszę. I, że czeka mnie CC bo Młoda się już nie obróci i zostanie pośladkowo. Wtedy chyba w sumie umawia się jakoś na termin? Muszę się zorientować jak będę w pon w lekarza.

Jak czytam koszty Waszych wyprawek to tylko pozazdrościć My cały pokoik mieliśmy do urządzenia,bo ledwo ściany były na biało pomalowane i panele położone, a z sufitu zwisała goła żarówka Z ciuszków czy innych rzeczy też musieliśmy wszystko kupić,bo nawet jakoś nie mieliśmy od kogo coś dostać. Wśród znajomych kolejne ciążę, więc dziewczyny zostawiały dla siebie rzeczy a i w rodzinie męża bratowo co ma jeszcze ciuszki po dziecku to sama zaszła w ciąże 2 msc po mnie No,ale bywa. Kasę jakąś mieliśmy na to odłożoną plus powoli co miesiąc coś się zamawiało wyszperane w promocjach,więc i tak nie było tak źle myślę. Jedni się dziwią,że co my tak wcześnie wszystko,ale przynajmniej ileś tam skorzystałam na promo niż męża bym miała wysłać w ostatniej chwili do sklepu stacjonarnie


To się rozpisałam dzisiaj
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:29   #3013
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Co do klubu czy forum na fb.. Mam konto na fb, ale szczerze, to od początku mnie trochę to raziło, że zaczął się tu wątek i nagle pomysł o fb i wszystkie się tam praktycznie przeniosły i wszystko tutaj zamarło. Nowe osoby, w tym i ja praktycznie nie miały z kim pisać i stąd mimo znalezienia wątku nie jestem jakoś super tutaj aktywna i też za wiele nie piszę, choć wątek trochę odżył po czasie.

Bez urazy, ale teraz jak już jestem na finiszu, to jakoś nie ciągnie mnie do fb, bo wszyscy się super znają, wiecie co było poruszane milion razy i taki nowicjusz jak ja, to mam wrażenie, że będzie traktowany jak ktoś urwany z choinki 'bo przecież o tym już milion razy było pisane'. Także podziękuję.

Co do klubu, jest to jakieś wyjście, choć też mam obawy, że umrze na rzecz fb. Czas pokaże.

Pantera ja z ciastem nie pomogę, bo ja głównie muffiny robię. A dzisiaj musiałam jechać załatwić parę spraw i jak mi zapachniało pączkiem koło piekarni, to musiałam jednego kupić, bo bym inaczej umarła :P

Mój dzieć jest mega aktywny pod wieczór i w nocy. I czasami w nocy obudzi mnie nie pełny pęcherz, tylko właśnie aktywność dziecka. Tak mu zostało od początku, jak jeszcze byłam bardziej aktywna - w ciągu dnia go kołysałam chodząc, więc dopiero pod wieczór się przebudzał. Choć teraz w ciągu dnia też mu się zdarzą kopniaczki znienacka póki co kopy w żebra mnie omijają, no ale... pewnie ledwo dam 'wyślij' i akurat tam mnie kopnie, haha!

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Też mnie leniuchowanie córki martwi, a potem psioczę jak kopie za mocno
Uderzyłam się o klamkę, nie zmieściłam się w drzwiach Uważajcie na takie urazy, bo grożą odklejeniem łożyska i krwotokiem
Ojej, współczuję

Teraz chyba już tak każdej z nas się zdarzy jakaś wpadka, bo jednak brzuchole zasłaniają nieco świat i a nasze dotychczasowe poczucie wielkości nieco zawodzi w stosunku do rzeczywistości.
Ile razy nie spojrzę w lustro to się dziwie, że mam taką piłkę z przodu. Nie wiem kiedy tak mi brzuch urósł
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:33   #3014
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez pikdaria Pokaż wiadomość
Klementyna
Widzę, ze jesteś z Lublina. Kojarzę, ze kiedys, ktoraś z Was wspominała o słowach poloznej z SR i od razu mi sie skojarzyło z SR Lidii Ruty.
To moze byłaś ty?

Pytam bo jak rodziłam na Krasnickich w 2014 to dla dzieciaczka trzeba było miec wszystko a teraz na stronie szpitala napisali ze tylko ubranka na wyjście.
Cos siE zmieniło moze? Czy szpital taki "marketing" tylko uprawia.
CHodziłam do szkoły lidii 4 lata temu i spotkałam ją na oddziale ostatnio nawet

dziewczyny na patologii mówiły, że ubranka, pieluchy, chusteczki nadal swoje trzeba...i kazda do porodu miała więc chyba nic sie nie zmieniło, ale szczre mówiąc nikogo z pracowników nie pytałam. Rożek i flanelki szpital podobno nadal zapewnia swoje. A też planujesz tam rodzic może? Do jakiego lekarza chodzisz:??
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:39   #3015
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja też się nie przejmuję. Ostatnio koleżanka co ostatni raz mnie widziała jeszcze przed ciążą też pierwsze co to powiedziała to 'oo jaka duża' no,ale cóż. W końcu jeszcze jednego człowieczka mam w sobie
Ja chyba też na pajace postawie, bo po co się stresować ?? W domu na spokojnie opanuję tą trudną technikę.
Chociaż mi się mega podoba połączenie body + śpiochy i mam tego trochę, ale coś się boję, że w największym ruchu będą właśnie pajace.

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja co prawda te "markowe" ciuszki typu z Reserved to kupiłam na wyprzedaży,ale i tak się wkurzyłam wczoraj. Spodenki po pierwszym praniu i już szew idzie po skosie To z żadnymi spodenkami czy legginsami z ciucholandu się nic takiego nie stało.
A ja narzekałam na Pepco, że mimo niskich cen, to szkoda kasy, bo co z tego, że skład jest 100% bawełny jak po jednym praniu szwy poprzestawiane, a widzę, że to przypadłość większej liczby sklepów. Nie wiem od czego to zależy, ale też właśnie z ciucholandu wszystko ok, a te kupne to różnie.. Zaskoczona jestem pozytywnie H&M, bo jak swoje ciuchy ile razy tam kupie, to właśnie szwy szybko się przesuwają, to w bodziakach nic się nie dzieje.


My chrzcin nie robimy. Wprawdzie nie wypisaliśmy się z kościoła, ale w ogóle nie bierzemy udziału w życiu kościoła, nawet nie wiemy jak wygląda nasz kościół osiedlowy w środku ani kto jest proboszczem, wizyt kolędowych nie przyjmujemy, więc nie widzę sensu w robieniu szopki dla samych prezentów. Spotkać się z rodziną możemy i bez specjalnych organizacji, więc nie widzę potrzeby robienia imprezy pod nazwą chrzciny. Rodzina na szczęście przyzwyczajona do naszych poglądów, więc nikt nie naciska ani nie pyta o to, choć może się zacznie jak się dziecko już urodzi i podjudzeni przez jakieś ciotki zaczną nam gadać, ale to nasze życie, więc te wszystkie ciotki mogą naskoczyć.
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:39   #3016
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Pantera ja w pon robilam zebre i przepis bez gazowanego bo nie mialam i wyszlo extra moze ten mak byl "ciezki" i to bylo powodem ? Choc ja to nie znam sie

Dzis kolezanka mnie odwiedzila z 1.5 rocznym synkiem. Kochany jest ! Ale mowila ze dwoch synow rodzila po 4kg i 59 cm ! Szok to polowa ciuszek z mojej komody do piwnicy a lekarze przychodzac mowili ze dziecko na miesieczne wyglada

Kwestia chrzcin to ja jeszcze nie wiem ale do 3 miesiecy od porodu chcialabym sie wstrzelic zeby bobas duzo spal


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 20:58   #3017
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny nie stresujcie sie ubieraniem bobasa- nie jestescie w stanie zrobic mu krzywdy no chyba ze celowojesli moge doradzic pajac rozpinany po calosci i najlepiej obie nogawki na poczatek bodziaki takie z kopertowym na ramionkach a nie te na napki z boku- ciezko sie przemoc zeby zapiac pierwszy raz i wszystko jak zapinane to z przodu a nie na pkecach bo niektore dzieci nie lubia lezec na napach a wyeliminowanie jednego powodu do placzu (niewygodnych ubranek) zaweza krag podejrzanych ejj i pamietam zeby zwrocic uwage na wystajace nitki na szyciu w rajstopkach- u nas kiedys byl mega placz, nie moglam dojsc ocb i zaczelam rozbierac... zdjelam rajstopki i jak reka odjal... to zaczelam szukac co w nich byloi doszlam ze wystawala nitka i musiala ciagnac

Tesciowej znajoma urodzila 2 dni temu... jedyne 4300 g mialobyc 4600... masakra! A u nas w 35w3d 2800 haha jeszcze 8 dni i juz nie bede miec wczesniaczka od 10 lutego niech robi co chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:02   #3018
antena22
Zadomowienie
 
Avatar antena22
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 050
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Czesc dziewczyny.ja juz na koncowce 36 tyg.wczoraj pojechalam do pracy ze zwolnieniem i kolezanki znowu z tekstem ze nic nie przytylam,a mnie raptem 2 tyg.w pracy nie bylo Co do lewatywy to ja napewno o nia poprosze w szpitalu.nie zaszkodzi mi takie oczyszczenie i bede miala pewnosc ze nie przytrafi mi sie przykra niespodzianka.ja do szpitala zabieram bodziaki.mam kilka kopertowych.specjalnie szukalam takich w lumpku.
My napewno wydalilismy kolo 5000 jak nie wiecej.
U nas moze byc problem z chrzcinami bo mamy tylko slub cywilny.Ciekawa jestem jak zareaguje ksiadz jak do niego pojdziemy
__________________
20.06.2015
14.02.2017 Synuś
antena22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:04   #3019
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie stresujcie sie ubieraniem bobasa- nie jestescie w stanie zrobic mu krzywdy no chyba ze celowojesli moge doradzic pajac rozpinany po calosci i najlepiej obie nogawki na poczatek bodziaki takie z kopertowym na ramionkach a nie te na napki z boku- ciezko sie przemoc zeby zapiac pierwszy raz i wszystko jak zapinane to z przodu a nie na pkecach bo niektore dzieci nie lubia lezec na napach a wyeliminowanie jednego powodu do placzu (niewygodnych ubranek) zaweza krag podejrzanych ejj i pamietam zeby zwrocic uwage na wystajace nitki na szyciu w rajstopkach- u nas kiedys byl mega placz, nie moglam dojsc ocb i zaczelam rozbierac... zdjelam rajstopki i jak reka odjal... to zaczelam szukac co w nich byloi doszlam ze wystawala nitka i musiala ciagnac

Tesciowej znajoma urodzila 2 dni temu... jedyne 4300 g mialobyc 4600... masakra! A u nas w 35w3d 2800 haha jeszcze 8 dni i juz nie bede miec wczesniaczka od 10 lutego niech robi co chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak z metkami? Bo mam właśnie dylemat czy zostawiać czy obcinać... zwłaszcza, że niektóre ubranka rozmiar mają tak wpisany, że jak utnę metkę, to nie będę wiedzieć co to za rozmiar...

My za dwa tygodnie wizyta, to się okaże ile maleństwo urosło. Oby się nie okazał jakiś wielki kloc, bo się będę bała iść na porodówkę i jeszcze powiem paniom na porodówce, że niech se same rodzą takiego kloca w przypływie szczerości - ponoć przy porodzie jak boli, to kobieta potrafi być bardzo dosadna
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 21:16   #3020
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
CHodziłam do szkoły lidii 4 lata temu i spotkałam ją na oddziale ostatnio nawet

dziewczyny na patologii mówiły, że ubranka, pieluchy, chusteczki nadal swoje trzeba...i kazda do porodu miała więc chyba nic sie nie zmieniło, ale szczre mówiąc nikogo z pracowników nie pytałam. Rożek i flanelki szpital podobno nadal zapewnia swoje. A też planujesz tam rodzic może? Do jakiego lekarza chodzisz:??
Tak, chciałabym tam. Mimo iż pobytu poprzedniego nie wspominam zbyt miło. Z perspektywy czasu widzę, jak duży wpływ na ocenę pobytu w danym szpitalu ma nasz stan psychiczny. Mi w tamtym momencie hormony zafundowały emocjonalny rollercoaster. Chodzę do dr Taczały, kilka pierwszych wizyt byłam u Dr Siudak.
Dzięki za inf. w sprawie ubranek.
Rozumiem, ze ty tez wybrałaś tamtejszy oddział? Kto cie prowadzi?
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:30   #3021
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

PatiPee- hej dolaczylam do was mam nadzieję ze mnie pamiętasz 😗 jednak zostanę mamusia pod koniec marca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Carla-z tego co wiem to tutaj każda chwali opiekę porodowa i poporodowa 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Co do zebry to mi się zawsze super udawała a już kilka razy jak robiłam to zawsze a to zawsze wychodzi zakalec 😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Good_thing-ja chyba będę obcinala metki tymbardziej z czapeczek bo zawsze moja corka się pocila i ta matka była mokra 😬

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:30   #3022
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla .... 2200 w 32 to kurde dużo.... Ale te ich pomiary przez brzuch to nie wiem czy miarodajne są.

Witch ja pod pajacyk biorę kopertowe kaftaniki.

Good thing nie sądzę żebyś była jakoś nie mile widziana na fb. A My czasami jeden temat potrafimy wertować miesiącami bo każda jest na innym erspiec wyprawki itp.
Metki narazie zostawiłam bo też nie wiem jak to byłoby później.
Mam parę ciuszków od koleżanki i też były z metkami więc chyba bardzo nie przeszkadzają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:31   #3023
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Metka* sorry za słownik pisze z telefonu 😊
Ale ogólnie ja np nie lubię jak drapie mnie metka zwłaszcza niektóre są naprawdę duże więc będę odcinać pewnie większość .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:31   #3024
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez good_thing Pokaż wiadomość
A jak z metkami? Bo mam właśnie dylemat czy zostawiać czy obcinać... zwłaszcza, że niektóre ubranka rozmiar mają tak wpisany, że jak utnę metkę, to nie będę wiedzieć co to za rozmiar...

My za dwa tygodnie wizyta, to się okaże ile maleństwo urosło. Oby się nie okazał jakiś wielki kloc, bo się będę bała iść na porodówkę i jeszcze powiem paniom na porodówce, że niech se same rodzą takiego kloca w przypływie szczerości - ponoć przy porodzie jak boli, to kobieta potrafi być bardzo dosadna
Nie wycinałam nigdy z niczego metek więc nie jestem miarodajna nigdy nie czułam żadnej no może poza tymi z newyorkera bo mają pół metra a co do rozmiaru to sama zobaczysz że na metkę nie będziesz patrzeć tylko jak chwycisz to wielkością poznasz bo rozmiarówki są lekko mówiąc mega różne

W ogóle to mi się wydawało że nie krzyczałam na porodówce ale M twierdzi ze trochę tak na końcu... jakoś to wyparłam ale obyło się bez niecenzuralnych wyrazów :P
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 21:38   #3025
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Dziewczyny Was też tak boli miednica? Tzn dokładnie pachwiny ... mnie mega bolą i czasem właśnie jest taki ból ze wstać do łazienki w nocy siku nie mogę. Mówiłam położnej ona stwierdziła że kości się rozchodzą i to normalne ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 00:04   #3026
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

meniaa u mnie z kolei "takie prądy" wzdluz nóg. Nie wiem do czego to porównać. Bo ni to ból ni taki dyskomfort. i wtedy wiem, że muszę się zeslizgnac z łóżka i iść siku. No i przy wstawaniu jedynie ogólnie ciężko, bo trzeba się od miękkiego materaca odbić, co z takim nadbagazem z przodu nie jest łatwe.. jeszcze nie poznałam bólu miednicy, tak więc współczuję

Leili no liczę, że jednak pomiary dna macicy zaznaczone na wykresie nie dają autentycznej wagi bobasa, bo inaczej to będę mogła tylko pomarzyć o naturalnym porodzie...

Planujecie sesje noworodkowa? Bo ja myślałam, żeby zrobić sama, tylko nie wiem gdzie i skąd ogarnąć gadżety do takich fajnych zdjęć np z wełniana czapa itd. Jak macie jakieś pomysły to chętnie przygarne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-02-03 o 00:14
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 07:15   #3027
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Menia, no to pozazdrościć warunków w szpitalu. W Polsce tyle badań w ciąży, niby taka opieka, a jak przyjdzie do porodu to mało gdzie udostępniają cały sprzęt, bo później ktoś będzie musiał to sprzątać
Co do klubu to muszę odpalić kompa, żeby jakoś się tam "zatwierdzić", bo na telefonie nie umiem. Powiedzcie tylko jaka to różnica klub a ten wątek, chodzi o prywatność? Sorki, ale zielona jestem w tej kwestii
A z ciekawostek to póki co jeszcze ani razu nie wstawałam w nocy na siku. Za to budzę się nagminnie tak bez powodu i rozmyślam.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 08:00   #3028
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Ja zapisałam nas na sesję już, ale ciągle się waham, bo w sumie też myślałam żeby zrobić sama, niemniej właśnie z akcesoriami mam problem, bo można kupić takie "dedykowane" do sesji, ale to kupę kasy kosztuje. No i nie wiem... Może w lumpie się coś wyhaczy za grosze, materiał jakiś itp.

Kajusia zazdroszczę, to mój jedyny objaw ciążowy - wstawanie do toalety, co noc, minimum raz i od samego początku. Teraz jeszcze dochodzi problem taki, że po powrocie z WC nie mogę spać i tak zowu od 4 do po 5 modilam się o sen
A teraz nie mogę spać, bo mnie wszystko boli od pleców po panewki biodrowe od spania na boku...

O ponarzekalam :-D

---------- Dopisano o 09:00 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

A co do klubu, tak, nikt tam nie wejdzie poza zaproszonymi i niestety tylko przez kompa się tam wejdzie.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 08:07   #3029
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cześć dziewczyny

Od czasu do czasu podczytuje Was wątek bo też zostanę mamą w marcu. Chciałam Was poprosić o radę bo od wczoraj twardniej mi brzuch przy chodzeniu - jak jest max. dawka no-spy? To moja 2 ciąża ale nigdy nie miałam takich objawów - zupełnie nie wiem czy to powód do obaw... Jak siedzę jest ok i ruchy też w normie. Sama nie wiem czy dzwonić do lekarza... A może to normalne na tym etapie ciąży, właśnie zaczynam 36 tydz.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 08:53   #3030
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Carla- mi ten ból właśnie promieniuje do ud właśnie. W 1 ciazy takiego czegoś w ogóle nie miałam a w tej jest masakra okropnie czasem mnie boli i chodzę jak kaczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Carla-Aliexpress ale to trochę czasu minie zanim Ci przyjdzie. Ale tam jest pełno tanich gadzetow do zdjec. Ja wybieram się jak Alex będzie miał około miesiąc i razem z córką chce im sesję zafundować 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Ja właśnie dopiero wstałam z córką 😊 dziś nie puscilam jej do przedszkola bo dosc mocno kaszle ...będę musiała podjechać tylko po jej ubrania później z nią. Nic mi się nie chce dosłownie robić mam takiego lenia ze szok ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:25.