Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-02-01, 22:27   #2971
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Amat-ja nie mieszkam w Polsce i u mnie wszystko pronaturalnie doslownie nawet wagi elektrycznej położna nie ma tylko jakąś starą najlepsze jest to że ...
pod koniec ciąży położne rękoma ważą dziecko jak jeszcze nie wiem ale tak słyszałam i w wielu przypadkach wyliczą naprawdę idealną wagę
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 22:40   #2972
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Tak z cIekawości, gdzie takie cuda? (korzystam z wizażu na telefonie więc nie widzę jeżeli masz takie info)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 22:48   #2973
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

O rany to jest jeszcze gdzieś większe średniowiecze niż tu w Anglii? o lol, ważenie w rękach podchodzi pod znachorstwo. Nieźle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez carla2607
Czas edycji: 2017-02-01 o 22:49
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 22:58   #2974
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

carla-one ważą macając brzuch no ale to sie sprawdza więc coś w tym jest nie ?
Islandia sie kłania z tej strony
ja dopiero jutro z rana mam test z glukozy ...
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 07:26   #2975
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez youan Pokaż wiadomość
Buuu wyszlo na to ze sie nie udzielam :placze: hihi a tak serio fb nie mam i tak od roku i juz nie chce miec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Youan wysłałam Ci wczoraj zaproszenie do klubu Na pewno nic nie dostałaś?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 07:36   #2976
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Witamy sie w 36 tyg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:23   #2977
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Co do otulacza i rozka, ja mam to i to bo otulacz chce miec do spania a rozek nie drogi do poczatkowego funkcjonowania bo pewniem bedziemy sie bali z mezem na poczatku takiego malenstwa a taki rozek da mi poczucie bezpieczenstwa ze dobrze wszystko z glowka i kregoslupem, choc tak jak pisalam do spania nie chce uzywac chyba ze w nim usnie to wiadomo nie bede pakowac w otulacz ehh chyba i tak polowa rzeczy okaze sie niepotrzebna. Pewnie przy drugim dziecku bede sie z siebie smiac co ja teraz kupilam no ale nic, teraz daje mi to lekkie poczucie komfortu psychicznego. A jak wielu rzeczy nie mialam to ciagle sie budzilam w nocy i myslalam o tych rzeczach ze chyba powinnam je miec.

Pewnie wychodze na jakas panikare i tak sie w sumie czuje teraz a docelowo ja to z tych nie panikujacych, zawsze zdrowo myslacych, zakupy tez przemyslane a teraz ? Mam wrazenie ze nic nie ogarne i potrzebuje wszystkiego ! Juz mi sie wlaczylo wszyztkiego przegladanie czy o czyms nie zapomnialam. Paranoja
Ale w nocy też sam otulacz do spania? Nie zmarznie mi ten maluch?

Cytat:
Napisane przez pikdaria Pokaż wiadomość
almat

Tu link do instr. Od Str 14 jest PL.
http://www.tinylove.com/media/catalo...tions_pdf1.pdf
Bardzo Ci dziękuję

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
carla-one ważą macając brzuch no ale to sie sprawdza więc coś w tym jest nie ?
Islandia sie kłania z tej strony
ja dopiero jutro z rana mam test z glukozy ...
Islandia Uwielbiam! I baaardzo tęsknię. Jak Ci się tam mieszka?


Wiecie, że na Islandii nie ma drzew, lasów? Tam tylko krzewy co najwyżej rosną
__________________
27.03.2017
Almat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 08:29   #2978
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

No to nie wiem juz co z tyn otulaczem zrobie zobacze jak bobas bedzie ☺

Wlasnie w dztvn mowili o Islandii godzina policyjna dla dzieci czemu nie :p


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:47   #2979
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Almat- powiem Ci ze w pojedyncze jakieś drzewa gdzieś ale lasów ogólnie nie ma drzewa zajmują 1 % powierzchni wyspy. Ale rząd chce jakoś jakoś najbliższym czasie zasadzić bardzo dużo drzew w kraju.
A co byłaś na Islandii ? 😊
U nas minie 2 lata w maju odkąd tu jesteśmy ... wiesz sa plusy i minusy mieszkania tutaj. W tym roku nie mamy prawie w ogóle zimy śniegu jest praktycznie zero jak spadnie to znika w w tamtym roku zaspy do tyłka 😁 ogólnie dla mnie jest lepiej niż w Polsce ... życie jest inne spokojniejsze i bez nerwów. Stojąc w kolejce w sklepie islandczyk nie denerwuje się ze jest długa kolejka i nie klnie pod nosem ... W sklepie kasjerka zawsze powie dzień dobry i pracuje z uśmiechem a w PL denerwowalo mnie to bo tak czasem odpowiedziały jakby siedziały tam za karę.
Moja córka chodzi do przedszkola od sierpnia w kwietniu skończy 3 latka 😊 i już zaczyna układać zdania po islandzku ja też od stycznia zaczęłam jeździć na kurs islandzkiego .
Ogólnie Lato tu jest piękne ... czasem jest tak ciepło ze chodzi się na krótki rekaw w ubiegle wakacje tak było że moje dziecko kapalo się nawet w jeziorze 😁
Marlenya- wiesz co jak jest Lato i jest cała noc jasno to nikt nie zwraca uwagi na dzieciaki biegajace po podwórku w nocy gorzej teraz jak jeszcze się robi ciemno wcześniej . No i po ostatniej akcji tutaj pilnują bo Grenlandczycy porwali islandke i ja zabili ... I to jeszcze w moim miasteczku niedaleko mnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

Marlenya- co więcej Ci powiem z tymi dzieciakami oni tutaj mają całkiem luźno nie to co w PL ze matka zabroni wyjsc na noc do koleżanki czy coś ... już takie 12 letnie dziecko może samo i sobie decydować i jak rodzic nie zgodzi się żeby poszlo do kolegi czy koleżanki spać to ten dzieciak zrobi awanturę i pójdzie do opieki albo na policję i rodzic będzie miał kłopoty ... tutaj to jest normalka. Nie zabierają az tak dzieci jak w Norwegii ale też trzeba bardzo uważać w sklepie głosu na dziecko nie możesz podnieść nawet delikatnie bo islandczyk Ci zwróci uwagę ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:56   #2980
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Marlenya111 nie panikujesz i nie mozesz wiedziec co Ci sie przyda bo... kazdemu co innego kazda Mama jest inna i kazdej co innego pasuje znam dziewczyne ktora kp tzn mlekiem z niej bo KAZDA porcja szla z butli wiec laktator, podgrzewacz i sterylizator byly jej przyjaciolmi dla mnie za to byly zbyteczne totalnie

Klementyna1 u mnie bylo tylko naturalne wyproznienie kolo 8-9 rano w toalecie a potem nic- no chyba ze z czegos podczas porodu nie zdawalam sobie sprawy ale w to watpie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:03   #2981
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej A jak pogoda u Was? Macie jeszcze zimę?
Bo ja czekam na wiosnę, a za oknem niestety jeszcze grudniowe widoki.

http://cloud.tapatalk.com/s/589341cd...02_093919.jpg?

Edytowane przez interewcia
Czas edycji: 2017-02-02 o 14:27
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 09:19   #2982
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

A to myslalam ze podobnie jak w Norwegii, ja tam bylam i mozliwe ze znowu wyjade ale juz na dlugo chodz do dzis bylam w szoku jak ja wrocilam do PL miesiac wczesniej jak moj maz, ktory pojechal nad morze bo byla cudna pogoda i chcial mi zrobic zdjevue gdzie jest i jak to wyglada. Po czym podszedl facet chcac mu wyrwac telefon z reki twierdzac ze napewno jest pedofilem i robi zdjecia dzieciom bo co on by tu sam robil na plazy ! Inny kraj ale zawsze spokoj im towarzyszy zero nerwow

Ps. Fajnie ze teraz jest olx i jakby cos sie okazalo zbednego to zawsze mozna sprzedac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Aaa i znalazlam prawdopodobnie fajna apke BEBEE ktora zwiazana jest m.in ze szczepieniami, przypomina co i kiedy ALE sciagnelam ja i ciagle jakis blad serweru. Opinie ma dobre ale mi cos nie dziala.

Kolejna apka to Moje Dziecko, ciekawy poradnik w jednym miejscu poczawszy od karmienia do formalnosci zwiazanych z ur dziecka, macierzynskim itp oraz rowniez sledzenie i pilnowanie waznych rzeczy po ur


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:25   #2983
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Chciałam dodać zdjęcie, ale jakoś mi się nie udaje
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:35   #2984
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Witamy sie w 36 tyg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juhuu!
Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Hej A jak pogoda u Was? Macie jeszcze zimę?
Bo ja czekam na wiosnę, a za oknem niestety jeszcze grudniowe widoki.
Tutaj było w kratkę, raz mrozno, raz nawet cieplusio jak słońce przygrzalo. Teraz tylko szarowa i ma tydzień lać:/
Cytat:
Napisane przez interewcia Pokaż wiadomość
Chciałam dodać zdjęcie, ale jakoś mi się nie udaje
Może za duży plik? sprobuj skonwertowac online na jakiś mniejszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 09:46   #2985
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Chciałabym powiedzieć, że zazdroszczę Islandii, ale nie wiem czy zazdroszczę bo nigdy nie byłam. Na pewno chciałabym chwilę tam pomieszkac i spróbować innego życia, bo wydaje mi się, że codzienność tam musi być zupełnie inna... tylko dziwi mnie to zagraniczne podejście do ciąży, A może to tylko u nas tak się wszystko sprawdza w ciąży?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 10:00   #2986
good_thing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 128
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cześć , dziś zaczynamy 35 tydzień
Jak to przeleciało. Cały czas pamiętam jak dopiero co się dowiedziałam, że będę mamą, a tu za chwilę szkrab będzie na świecie ��

Ja ostatnio też miałam mega huśtawki nastroju, jednego dnia full optymizm, a następnego płakałam cały dzień i nie umiałam się powstrzymać. Teraz jest już ok, choć pewnie jeszcze sobie popłaczę

U nas decyzja o dziecku też była podjęta świadomie, a jednak cały czas jest strach jak to wszystko będzie wyglądać. Teraz jesteśmy sterem samym sobie, chcesz wyjść - wychodzisz, a za chwilę już takiej wolności nie będzie. Myślę, że to normalne, bo każdy człowiek boi się zmian w swoim życiu. Przy zmianie pracy też jest trema, a tu całe dotychczasowe życie się zmienia diametralnie. Wiadomo, po czasie jak się człowiek dostosuje, to zapomina co było przed i stąd może i krzywo patrzy na tych, co dopiero są przed. Jednak jest to według mnie całkiem normalna reakcja i nie należy się przejmować tym, że ktoś na nas krzywo patrzy, bo się boimy.

Ja nawet nie liczę ile wydaliśmy, dobrze że od jakiegoś czasu już odkładaliśmy środki, więc nie było tak źle, ale i tak sporo na budżecie odczuliśmy, że są dodatkowe wydatki.

Największy szok chyba przy ubraniach odczułam, że czasem kawałek 'szmatki' kosztuje tak dużo. Sobie czasem odpuszczam zakup i szukam wyprzedaży czy tańszej opcji, a tu trzeba kupić, bo nigdzie nie ma danej rzeczy...
good_thing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 10:08   #2987
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Good_thing my niby planowalismy 2 dziecko a tez czasem mnie nachodza mysli "jak to bedzie" choc mniej panikuje niz przy pierwszej Dzidziwydaje mi sie ze mniejsza zmiana bedzie ale fakt ze ja wiem ze mam wsparcie 2 Babc i Dziadka a to duuuuzo daje co do tego ze nie kupuje sobie a Dzieciom tak to to chyba normalne ale po porodzie planuje jakis shoping jak troche dojde do siebie no i trzeba znalezc sukienke na chrzciny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 10:25   #2988
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Byłam w Lidlu, upolowałam welurowy pajac, dres i rajstopki. Wszystko w większych rozmiarach już na przyszłą zimę

Kiedy planujecie robić chrzciny ?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 10:48   #2989
youan
Zadomowienie
 
Avatar youan
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Chyba w Wielkanoc bo Ojciec Chrzestny jest z daleka a na swieta i tak by przyjechal chyba ze sie urodzi jakos do polowy lutego to moze zrobie wczesniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
youan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 10:57   #2990
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

My w wakacje zapewne, bo wtedy będziemy w PL. Będzie cieplutko i łatwo będzie nam rodzinkę zgarnąć w jedno miejsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:00   #2991
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej dziewczyny Wczoraj miałam mały wypadek i uderzyłam się w brzuch. Zrobił się momentalnie krwiaczek Pojechaliśmy na izbę przyjęć i wszystko jest ok. Chcieli mnie profilaktycznie zostawić na 3 dni na patologi ale w tym szpitalu nie było miejsc, a więc dostałam wypis i polecenie pojechania do innego szpitala. Ostatecznie zostałam w domu, skonsultowałam to ze swoim ginem i za parę dni powtórzę USG.
Mała waży już 2500 g, wydaje mi się dużo jak na 34t3d :p Mam nadzieję że nie dobije do 4 kg
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:32   #2992
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Arbuziak o co uderzylas biedna? Dobrze że nic sienie stało, jednak wody plodowe chronią dzieciaczka

A ja mam dzisiaj takiego leniucha w brzuchu, że masakra. Ale jakby nie patrzeć raz, dwa razy na dwie godziny się wypycha, więc najwyraźnieja taki dzień ma dzień i koniec. Nie lubię tego, stresujące to jest :-(

O, chyba musiałam się pozalic, bo właśnie rozciagnal mi brzuch na boki
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 12:57   #2993
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Też mnie leniuchowanie córki martwi, a potem psioczę jak kopie za mocno
Uderzyłam się o klamkę, nie zmieściłam się w drzwiach Uważajcie na takie urazy, bo grożą odklejeniem łożyska i krwotokiem
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:14   #2994
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj miałam mały wypadek i uderzyłam się w brzuch. Zrobił się momentalnie krwiaczek Pojechaliśmy na izbę przyjęć i wszystko jest ok. Chcieli mnie profilaktycznie zostawić na 3 dni na patologi ale w tym szpitalu nie było miejsc, a więc dostałam wypis i polecenie pojechania do innego szpitala. Ostatecznie zostałam w domu, skonsultowałam to ze swoim ginem i za parę dni powtórzę USG.
Mała waży już 2500 g, wydaje mi się dużo jak na 34t3d :p Mam nadzieję że nie dobije do 4 kg
Dobrze, ze wszystko ok. A co się stało??

ja nie dostałam zaproszenia do klubu? zasłużyłam czy nie?
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:14   #2995
83kajusia
Zadomowienie
 
Avatar 83kajusia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 017
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Hej hej! Jestem po badaniach w szpitalu. Było USG - tzw. test Manninga, ponad półgodzinne KTG, GBS i bad. ginekologiczne. Jednak będę miała cc, mam się zgłosić 22.02. Zuzia waży 2550 g. Wszystko ok, ale wypis do odbioru jutro. Widziałam na korytarzu kilka Maluszków, które akurat pielęgniarki gdzieś wiozły w łóżeczkach - jakie to malutkie, aż się wierzyć nie chce. Dowiedziałam się, że dla dziecka nie potrzebuję niczego do szpitala, tylko na wyjście. No i po cc nawet 12 godzin się nie leży tylko każą wstawać. Ponoć też po cc ze dwa dni nie ma się dziecka na okrągło przy sobie, ale akurat kobieta, która to mówiła wydawała się trochę"dziwna", tak jakby była zadowolona, że nie musi się malcem zajmować. Może jeśli ma się życzenie, żeby nie zabierali malucha to nie zabierają.
Chrzciny chciałabym robić na Wielkanoc.
83kajusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:23   #2996
carla2607
Rozeznanie
 
Avatar carla2607
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

youan też zauważyłam, że poza paroma rzeczami ciążowymi to w ostatnim czasie nic sobie nie kupiłam. ale stwierdziłam, że poczekam do końca połogu i wtedy ruszę na mały shopping. może wtedy już coś z wagi spadnie

arbuziak uważaj na siebie całe szczęście, że wszystko w porządku. trzymaj się tam kochana powiem ci, ze mi czasem się zdarza ocoś zahaczyć, bo dosłownie zapominam, że z przodu mi coś "odstaje". zazwyczaj są to kanty komód, szafek i stołu. no i oczywiście zlew w kuchni. będę jednak ostrożniejsza teraz. odpoczywaj

pantera może połóż się, zrelaksuj i policz ruchy. ja tak teraz robię jak jestem niepewna czy wszystko w porządku. i jeszcze korzystam z tej apki kicks count. u mnie od weekendu jakby z rana mniej buszuje, a kiedyś budził codziennie o 4. ale chyba cykl mu się zmienił

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Hej hej! Jestem po badaniach w szpitalu. Było USG - tzw. test Manninga, ponad półgodzinne KTG, GBS i bad. ginekologiczne. Jednak będę miała cc, mam się zgłosić 22.02. Zuzia waży 2550 g. Wszystko ok, ale wypis do odbioru jutro. Widziałam na korytarzu kilka Maluszków, które akurat pielęgniarki gdzieś wiozły w łóżeczkach - jakie to malutkie, aż się wierzyć nie chce. Dowiedziałam się, że dla dziecka nie potrzebuję niczego do szpitala, tylko na wyjście. No i po cc nawet 12 godzin się nie leży tylko każą wstawać. Ponoć też po cc ze dwa dni nie ma się dziecka na okrągło przy sobie, ale akurat kobieta, która to mówiła wydawała się trochę"dziwna", tak jakby była zadowolona, że nie musi się malcem zajmować. Może jeśli ma się życzenie, żeby nie zabierali malucha to nie zabierają.
Chrzciny chciałabym robić na Wielkanoc.
ojaa szybciutko ale fajnie, za 3 tyg będziesz miała córeczkę w ramionach. no to chyba pierwsza będziesz z nas wszystkich tutaj. będę trzymać kciuki!
carla2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:57   #2997
pikdaria
:)
 
Avatar pikdaria
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Klementyna
Widzę, ze jesteś z Lublina. Kojarzę, ze kiedys, ktoraś z Was wspominała o słowach poloznej z SR i od razu mi sie skojarzyło z SR Lidii Ruty.
To moze byłaś ty?

Pytam bo jak rodziłam na Krasnickich w 2014 to dla dzieciaczka trzeba było miec wszystko a teraz na stronie szpitala napisali ze tylko ubranka na wyjście.
Cos siE zmieniło moze? Czy szpital taki "marketing" tylko uprawia.
pikdaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 14:14   #2998
interewcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 641
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez 83kajusia Pokaż wiadomość
Hej hej! Jestem po badaniach w szpitalu. Było USG - tzw. test Manninga, ponad półgodzinne KTG, GBS i bad. ginekologiczne. Jednak będę miała cc, mam się zgłosić 22.02. Zuzia waży 2550 g. Wszystko ok, ale wypis do odbioru jutro. Widziałam na korytarzu kilka Maluszków, które akurat pielęgniarki gdzieś wiozły w łóżeczkach - jakie to malutkie, aż się wierzyć nie chce. Dowiedziałam się, że dla dziecka nie potrzebuję niczego do szpitala, tylko na wyjście. No i po cc nawet 12 godzin się nie leży tylko każą wstawać. Ponoć też po cc ze dwa dni nie ma się dziecka na okrągło przy sobie, ale akurat kobieta, która to mówiła wydawała się trochę"dziwna", tak jakby była zadowolona, że nie musi się malcem zajmować. Może jeśli ma się życzenie, żeby nie zabierali malucha to nie zabierają.
Chrzciny chciałabym robić na Wielkanoc.
A na kiedy masz termin?
interewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 14:20   #2999
UsMiEcHnIeTa89
Zadomowienie
 
Avatar UsMiEcHnIeTa89
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 147
GG do UsMiEcHnIeTa89
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Kajusia A czemu cesarka? Możliwe ze pisalas ale nie kojarzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UsMiEcHnIeTa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 14:49   #3000
marlenya111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Arbuziak oszczedZaj sie bardziej teraz i licz moze ruchy

Kajusia faktycznie bd raczej pierwsza oo ja bym juz panikowala ze wiem dokladnie kiedy to bedzie, pelna swiadomosc ! A ktory to bd tyg ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marlenya111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-25 15:59:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:41.