Suknia marzeń cz. III - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 09:22   #271
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez zmarzenka Pokaż wiadomość
Szana bardzo dziękuję ,
Wiele rad wizażanek bardzo pomogło. Sukienek przymierzyłam chyba ze sto, a dopiero w swojej poczułam się komfortowo.
Muszę przyznać, że byłam pełna obaw, czy dam radę wszystko ogarnąć i perfekcyjnie prowadzić dom. Nie mieszkaliśmy wcześniej razem. Ale jest cudownie, ja odpuściłam pedantyczne sprzątanie, wspólnie robimy zakupy i remontujemy mieszkanko. Mam nadzieję, że upływ czasu nie zmieni nas na gorsze.
Mam nadzieje,że tak jak Ty-gdy przymierzę swoją suknię to będę wiedzieć,że to TA i nie będę miała problemu,którą wybrać
Więc życzę szczęścia zresztą z tego co piszesz to tworzycie już swoją rodzinę i jest Wam cudownie jak ja się nie mogę doczekać własnego ślubu...
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 09:56   #272
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weroniczkaaa Pokaż wiadomość
Witam pięknie....
Dziewczyny pomóżcie, nie jestem typową panną młodą, mam 35 lat, ze względów losowych mogę sobie pozwolić tylko na ślub cywilny. Tym samym nie będę miała białej sukni... ale powiedzcie czy mogę sobie pozwolić na kolor ecru?
I teraz jeśli młoda pani ma taką suknie, to czy nie wygląda ona na brudną przy białej koszuli TŻ?
Pozdrawiam.
nie wiem, czemu piszesz że nie jesteś klasyczną panna młodą - jeśli masz na myśli swój wiek, to przecież wiemy że teraz nie ma żadnych reguł
Suknia ecru, czy beżowa będzie jak najbardziej na miejscu, ale wtedy koszula pana młodego obowiązkowo w podobnym odcieniu

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
A ja się nie do końca z tym zgodzę. Przecież są mocne lakiery, dzięki którym ułożona fryzurka będzie się trzymała całą noc. Wcale włosy nie muszą lecieć do talerza. Fakt, trochę na pewno będą mokre od potu...
Mnie osobiście podobają się włosy podpięte...(te zdjecia, które wklejałam). Nie są to do końca wlosy rozpuszczone, ale nie do końca upięte. Takie podpięcie na górze torszkę podniesie włosy, a spinka będzie miejscem do którego będzie można podpiąc welon czy kwiat.
jeszcze jedno słowo w sprawie włosów (mimo, ze to nie wątek włosowy )
miałam na myśli przede wszystkim to, że
- (przynajmniej ja) kiedy mam rozpuszczone włosy, to zawsze mi tak one w jakiś sposób przeszkadzają. Opadaja na kark, plecy, łaskoczą. Kiedy mam upięte, to ten problem odpada i po prostu się bawię.
- Jak się spocę, to już wtedy na maxa mnie to wnerwia
- włosy rozpuszczone nigdy nie będa tak eleganckie jak w jakiś sposób upięte.

Nie mam na myśli, że trzeba robić zakręcony kok, ulizać je i przygładzić lakierem i nic więcej.
Upiąć, podpiąć, ale nie puścić całkiem wolne i rozpuszczone włosy.

Edytowane przez maugosia
Czas edycji: 2008-11-27 o 09:57
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 12:06   #273
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cześć dziewczyny! Postanowiłam pochwalić się swoją sukienką, którą wczoraj wybrałam
www.papamichel.pl
model dollo

A tak w ogóle, to uwielbiam was czytać
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 12:30   #274
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

maugosia, to teraz się już rozumiemy . Ja bym nie chciała mieć całkiem rozpuszczonych włosów - delikatne podpięcie musi być.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 13:50   #275
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

hej babeczki
Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Postanowiłam pochwalić się swoją sukienką, którą wczoraj wybrałam
www.papamichel.pl
model dollo

A tak w ogóle, to uwielbiam was czytać
wow!!!
zamówiłaś ją już??
piękna jest!
a masz swoją fotkę w niej??
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
maugosia, to teraz się już rozumiemy . Ja bym nie chciała mieć całkiem rozpuszczonych włosów - delikatne podpięcie musi być.
Kotuś męczą mnie te Twoje ramiączka!
Masz fajne szczuplutkie ramionka, ale te ramiączka mi nie leżą!
Jak dla mnie wąziutkie ramiączka wyglądają bardzo nieelegancko w sukni ślubnej
Kojarzy mi się to ze zwykłym topem na lato

To oczywiście Twoja decyzja i sama zdecydujesz co zrobić, ale ja uważam że taka satynowa szelka wyglądałaby o stokroć lepiej!!!
Trzeba tylko umiejętnie to zrobić!

Już lepiej wyglądałaby ta suknia bez niczego na górze <sam gorset bez ramiączek>...
No takie moje zdanko...
A co do tatuaża, to moje pytanie tyczy się tego:
Czy ten tatuaż jest aż tak brzydki, że wstydzisz się go pokazać??
Przecież po to go sobie zrobiłaś w widocznym miejscu, zeby było go widać!
Po co go zakrywać
A pomysł z dodatkową eksponacją go cyrkoniami jest jak dla mnie bombowy!!!


Co do tatuaży- to powiem Wam , że po cichu myśleliśmy przed slubem <mielismy takie marzonko małe> zeby zrobic sobie tatuaze z henny
Kto oglądał Hit Mana wie jakie!
W tych samych miejscach <tylko mój małż miałby datę naszego ślubu>.

Ale jednak aż tacy odważni nie jesteśmy
Buziak
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 15:44   #276
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hej babeczki

Kotuś męczą mnie te Twoje ramiączka!
Masz fajne szczuplutkie ramionka, ale te ramiączka mi nie leżą!
Jak dla mnie wąziutkie ramiączka wyglądają bardzo nieelegancko w sukni ślubnej
Kojarzy mi się to ze zwykłym topem na lato

To oczywiście Twoja decyzja i sama zdecydujesz co zrobić, ale ja uważam że taka satynowa szelka wyglądałaby o stokroć lepiej!!!
Trzeba tylko umiejętnie to zrobić!

Już lepiej wyglądałaby ta suknia bez niczego na górze <sam gorset bez ramiączek>...
No takie moje zdanko...
A co do tatuaża, to moje pytanie tyczy się tego:
Czy ten tatuaż jest aż tak brzydki, że wstydzisz się go pokazać??
Przecież po to go sobie zrobiłaś w widocznym miejscu, zeby było go widać!
Po co go zakrywać
A pomysł z dodatkową eksponacją go cyrkoniami jest jak dla mnie bombowy!!!
Podpisuję się pod tym dwoma rękami i dwiema nogami ale już to wczesniej pisałam
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 16:03   #277
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ja też nie lubię wąziutkich ramiączek
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 16:54   #278
Weroniczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 135
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziekuje dziewczyny za wasze opinie.
Tak sie strasznie łamię z ta suknią, zawsze znajdą się jakieś ciotki, które będą się krzywiły, że na drugi ślub i tylko cywilny tak się wystroiłam.
Mój mąż zmarł 7 lat temu, obecny partner jest po rozwodzie, stąd moje wahania.
Z drugiej strony bardzo bysmy chcieli z TŻ by ten dzień był wyjątkowy.
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszelkie podpowiedzi i opinie.
__________________
Weroniczkaaa
Weroniczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:17   #279
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej. Ja już kiedyś wklejałam swoją suknie, ale zmieniłam ją na inny model z kolekcji 2009 Na zdjęciu oczywiście jest za długa. Koronka z gorsetu będzie przedłużona aż po samą szyję, i będzie tworzyć taki koronkowy golfik W lutym będzie juz gotowa także wtedy wkleje więcej fotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00332.jpg (64,7 KB, 617 załadowań)
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 18:46   #280
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
Kotuś męczą mnie te Twoje ramiączka!
Masz fajne szczuplutkie ramionka, ale te ramiączka mi nie leżą!
Jak dla mnie wąziutkie ramiączka wyglądają bardzo nieelegancko w sukni ślubnej
Kojarzy mi się to ze zwykłym topem na lato

To oczywiście Twoja decyzja i sama zdecydujesz co zrobić, ale ja uważam że taka satynowa szelka wyglądałaby o stokroć lepiej!!!
Trzeba tylko umiejętnie to zrobić!

Już lepiej wyglądałaby ta suknia bez niczego na górze <sam gorset bez ramiączek>...
No takie moje zdanko...
A co do tatuaża, to moje pytanie tyczy się tego:
Czy ten tatuaż jest aż tak brzydki, że wstydzisz się go pokazać??
Przecież po to go sobie zrobiłaś w widocznym miejscu, zeby było go widać!
Po co go zakrywać
A pomysł z dodatkową eksponacją go cyrkoniami jest jak dla mnie bombowy!!!


Co do tatuaży- to powiem Wam , że po cichu myśleliśmy przed slubem <mielismy takie marzonko małe> zeby zrobic sobie tatuaze z henny
Kto oglądał Hit Mana wie jakie!
W tych samych miejscach <tylko mój małż miałby datę naszego ślubu>.

Ale jednak aż tacy odważni nie jesteśmy
Buziak
To mnie trochę zmartwiłaś

Nie chodzi o to, że tatuaż jest brzydki i się go wstydzę pokazać. Chodzi o to, że ślub kojarzy mi się z taką czystością, delikatnością...i jakoś śerdnio podoba mi się widok panny młodej, w białej sukni i z tatuażem. Widziałam kilka fotek na necie takich panien młodych i taki wizerunek mi się nie podoba. I dlatego chciałabym, aby w tym dniu był nie widoczny.

Raczej muszę mieć jakieś ramiączka, bo ten fason sukni nie jest taki, że góra sukni będzie się trzymała na plecach i talii, z uwagi na wycięte plecy. A szelka na szyję jakoś wydaje mi się, że będzie mnie skracała (ten odcinek od biustu do szyi).
Przymierzałam u krawcowej taką szelkę i średnio to wyglądało...
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-27, 20:06   #281
Estrella
Rozeznanie
 
Avatar Estrella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 573
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Postanowiłam pochwalić się swoją sukienką, którą wczoraj wybrałam
www.papamichel.pl
model dollo

A tak w ogóle, to uwielbiam was czytać
Bardzo ładna.Z tej kolekcji przypadła mi też do gustu Dahna.Ciekawe jak wygląda na żywo.
Estrella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 07:45   #282
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Hej. Ja już kiedyś wklejałam swoją suknie, ale zmieniłam ją na inny model z kolekcji 2009 Na zdjęciu oczywiście jest za długa. Koronka z gorsetu będzie przedłużona aż po samą szyję, i będzie tworzyć taki koronkowy golfik W lutym będzie juz gotowa także wtedy wkleje więcej fotek
Śliczny gorset i figura
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 08:21   #283
kasienka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kasienka1985
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 634
Dot.: Suknia marzeń cz. III

hej babeczki
Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Hej. Ja już kiedyś wklejałam swoją suknie, ale zmieniłam ją na inny model z kolekcji 2009 Na zdjęciu oczywiście jest za długa. Koronka z gorsetu będzie przedłużona aż po samą szyję, i będzie tworzyć taki koronkowy golfik W lutym będzie juz gotowa także wtedy wkleje więcej fotek
Bardzo łądnie w niej wyglądasz, po skróceniu, dopasowaniu i z golfikiem myślę, że będzie cudnie!
Czekamy na efekt końcowy!
Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
To mnie trochę zmartwiłaś

Nie chodzi o to, że tatuaż jest brzydki i się go wstydzę pokazać. Chodzi o to, że ślub kojarzy mi się z taką czystością, delikatnością...i jakoś śerdnio podoba mi się widok panny młodej, w białej sukni i z tatuażem. Widziałam kilka fotek na necie takich panien młodych i taki wizerunek mi się nie podoba. I dlatego chciałabym, aby w tym dniu był nie widoczny.

Raczej muszę mieć jakieś ramiączka, bo ten fason sukni nie jest taki, że góra sukni będzie się trzymała na plecach i talii, z uwagi na wycięte plecy. A szelka na szyję jakoś wydaje mi się, że będzie mnie skracała (ten odcinek od biustu do szyi).
Przymierzałam u krawcowej taką szelkę i średnio to wyglądało...
Ad.1- Nie martw się żabko
Ad.2- Stereotyp! Czy jesteś czysta, delikatna i niewinna??
Kochana nie przejmuj się takimi skojarzeniami! Zrobiłaś sobie tatuaż, bo chciałaś go mieć i powinnaś być z tego dumna a nie się tego wstydzić!
Osoby z Twojego otoczenia znają Cię i jeśli jest ten tatoo w widocznym miejscu to z pewnością wiedzą, że go posiadasz!
Powinnaś posłuchać dziewczynek co do eksponacji go właśnie takimi cyrkoniami i już czuję jak czadowo to będzie wyglądało!!!
Jak pisałam- samej mi się to marzyło... <tyle,że tatułowanie twarzy byłoby zbyt kontrowersyjne>.
Ad.3- hmmm... a gdyby zrobić sznureczek z tyłu- takie wiązanie gorsetowe na pleckach?? Wg mnie pięknie to wygląda Daget miała taką suknię i ślicznie na pleckach to wyglądało.
Co do szelki... ja miałam szelkę... czy uważasz, że zostałam "skrócona"??
hehehehhehe wydaje mi się , że szelka nadaje niezwykłej elegancji sukniom
Słonko a masz więcej fotek swojej sukni???
Może wpadnę na jakiś genialny pomysł...

Nie martw się piękna, bo zmarszczek się nabawisz
__________________
Pola

20.05.2015 punkt południe
3740g 58 cm

Kocham nad życie!!!
kasienka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 10:11   #284
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weroniczkaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za wasze opinie.
Tak sie strasznie łamię z ta suknią, zawsze znajdą się jakieś ciotki, które będą się krzywiły, że na drugi ślub i tylko cywilny tak się wystroiłam.
Mój mąż zmarł 7 lat temu, obecny partner jest po rozwodzie, stąd moje wahania.
Z drugiej strony bardzo bysmy chcieli z TŻ by ten dzień był wyjątkowy.
Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wszelkie podpowiedzi i opinie.
Daj spokój dziewczyno - tyle w życiu pewnie przeszłaś, że już powinnaś wiedzieć, że nie należy się przejmować opinią ciotek klotek i w ogóle kogokolwiek.
Ja pewnie jestem obgadana przez 2/3 mojej rodziny po slubie, bo rodzinę tylko najblizszą zaprosiłam, a reszta to sami znajomi i przyjaciele byli. Zakładam więc że rodzina niezaproszona nosiła mnie na językać jak się patrzy , ale tyle mnie to obchodzi co zeszłoroczny śnieg .

Nie widze powodu dla którego nie miałabyś się wystroić w dzień swojego ślubu - i co z tego że dugi - czasem się tak w życiu układa.
Masz być piękan i już !!!

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Hej. Ja już kiedyś wklejałam swoją suknie, ale zmieniłam ją na inny model z kolekcji 2009 Na zdjęciu oczywiście jest za długa. Koronka z gorsetu będzie przedłużona aż po samą szyję, i będzie tworzyć taki koronkowy golfik W lutym będzie juz gotowa także wtedy wkleje więcej fotek
całkiem ładna też taka księżniczka trochę, a mi sie takie rzadko podobają, ale Twoja jest na prawdę ładna. Fajny pomysł z przedłuzeniem koronki i utworzeniem golfika. Tylko uważaj żeby materiał nie był zbyt szeroko skrojony (nie wiem czy się dobrze wyraziłam ) - żeby nie sięgał aż po pachy, bo to wtedy bardzo optycznie poszerza ramiona.

Cytat:
Napisane przez azzis Pokaż wiadomość
Raczej muszę mieć jakieś ramiączka, bo ten fason sukni nie jest taki, że góra sukni będzie się trzymała na plecach i talii, z uwagi na wycięte plecy. A szelka na szyję jakoś wydaje mi się, że będzie mnie skracała (ten odcinek od biustu do szyi).
Przymierzałam u krawcowej taką szelkę i średnio to wyglądało...
a przymierzałaś takie szerokie ramiączka i jak to z nimi wygląda?? Trzeba pokombinować puki się da
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 11:08   #285
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Śliczny gorset i figura
Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość
hej babeczki

Bardzo łądnie w niej wyglądasz, po skróceniu, dopasowaniu i z golfikiem myślę, że będzie cudnie!
Czekamy na efekt końcowy!

[
Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość

całkiem ładna też taka księżniczka trochę, a mi sie takie rzadko podobają, ale Twoja jest na prawdę ładna. Fajny pomysł z przedłuzeniem koronki i utworzeniem golfika. Tylko uważaj żeby materiał nie był zbyt szeroko skrojony (nie wiem czy się dobrze wyraziłam ) - żeby nie sięgał aż po pachy, bo to wtedy bardzo optycznie poszerza ramiona.
Dzięki dziewczyny za opinie Cieszę się, że wam się podoba Zamówiłam do niej takie oto buty, mam nadzieje że będą pasować.

Zastanawiam się nad bolerkiem. Czy jest w ogóle sens szyć bolerko jeżeli biorę ślub w czerwcu? I w ogóle czy by pasowało bolerko do tego golfika koronkowego, jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić. Co o tym sądzicie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0004576.jpg (22,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0004577.jpg (22,9 KB, 108 załadowań)
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 11:29   #286
monia198455
Raczkowanie
 
Avatar monia198455
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 165
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie Cieszę się, że wam się podoba Zamówiłam do niej takie oto buty, mam nadzieje że będą pasować.

Zastanawiam się nad bolerkiem. Czy jest w ogóle sens szyć bolerko jeżeli biorę ślub w czerwcu? I w ogóle czy by pasowało bolerko do tego golfika koronkowego, jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić. Co o tym sądzicie???

Moja suknia też ma taki golik o jakim mówisz i ja np. zrezygnowałam z bolerka bo nie wyglądało najkorzystniej golfik tracił urok, aleza to mam do kościoła mimo że biore ślub w lipcu tak asekuracyjnie jak by było chłodniej prosty szal na plecy i ramiona. Przód jest cały odkryty i sauknia nie traci uroku. A TO JEST MOJE ZDANIE A TY I TAK ZROBISZ TAK WCZYM BĘDZIESZ SIE CZUŁA NAJLEPIEJ.
monia198455 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 14:48   #287
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny potrzebuję rady Jadę jutro zamówic suknię, taką jak w załączniku, tylko w kolorze takim bardzo delikatnym ecru, nie takim ciemnym jak na zdjęciu. I mam problem, ona z tyłu ma na całej długoscie takie guziczki (2 zdjęcie), poradźcie wywalić te guziczki? Mi się wydają niepotrzebne, przyjaciółka się nimi zachwyca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5830_b1_071107090410.jpg (27,9 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg main_5830-back.jpg (25,6 KB, 235 załadowań)
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 14:50   #288
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie Cieszę się, że wam się podoba Zamówiłam do niej takie oto buty, mam nadzieje że będą pasować.

Zastanawiam się nad bolerkiem. Czy jest w ogóle sens szyć bolerko jeżeli biorę ślub w czerwcu? I w ogóle czy by pasowało bolerko do tego golfika koronkowego, jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić. Co o tym sądzicie???
myślę, że z bolerka możesz zrezygnować,
- bo i tak na pewno nie zmarzniesz w czerwcu
- jak już będziesz miała ten golfik, to trzeba go eksponować a nie zakrywać
- jakoś mi sie wydaje że bolerko z golfikiem, to już byłoby za dużo

Ladyinder85
myślę, ze ładnie i z nimi i bez nich, ale ja też bym z nich zrezygnowała , ale gdzies tam z jeden czy dwa będziesz musiała zostawić, bo na pewno tren podczepia się na któryś z guzików, ale nie martw sie- kiedy tren jest rozpuszczony, to tak na prawdę w ogóle go nie będzie widać.

A tak w ogóle to śliczna suknia. Na prawdę świetny wybór.
Wstaw koniecznie jakieś swoje zdjęcia w niej, bo rozumiem, że juz ją mierzyłaś.

Edytowane przez maugosia
Czas edycji: 2008-11-28 o 14:55
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 15:02   #289
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
myślę, że z bolerka możesz zrezygnować,
- bo i tak na pewno nie zmarzniesz w czerwcu
- jak już będziesz miała ten golfik, to trzeba go eksponować a nie zakrywać
- jakoś mi sie wydaje że bolerko z golfikiem, to już byłoby za dużo

Ladyinder85
myślę, ze ładnie i z nimi i bez nich, ale ja też bym z nich zrezygnowała , ale gdzies tam z jeden czy dwa będziesz musiała zostawić, bo na pewno tren podczepia się na któryś z guzików, ale nie martw sie- kiedy tren jest rozpuszczony, to tak na prawdę w ogóle go nie będzie widać.

A tak w ogóle to śliczna suknia. Na prawdę świetny wybór.
Wstaw koniecznie jakieś swoje zdjęcia w niej, bo rozumiem, że juz ją mierzyłaś.
Dziękuję Mierzyłam, ale niestety pani nie pozwolila mi zrobic zdjęcia Może jak zamówię, to pozwoli Lece szybko zamawiac jutro (znalazłam ją wczoraj;p), bo do konca listopada jest jakas promocja, że daja welon gratis Mam nadzieję, że co nagle to nie po diable Chciałam suknię całą z koronki, ale w tej ładniej gorset się układa i podkreśla talię
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-28, 15:57   #290
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez agnusek22 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Postanowiłam pochwalić się swoją sukienką, którą wczoraj wybrałam
www.papamichel.pl
model dollo

A tak w ogóle, to uwielbiam was czytać

ta suknia jest bosssska!!! powiedz mi w jakich granicach cenowych są suknie w tych salonach? bo widziałam u mnie w mieście salon papamichel i na wystawie stała jakaś piękna suknia i ciekawa jestem czy na poszukiwania sukni tam się kiedys nie wybrac? ile kosztowała ta twoja bo naprawdę jak ją zobaczyłam to powiedzialam na głos WOW!!!


a co do tych guziczków na sukni Lady in red to mi one osobiście nie przeszkadzają ale jak pokazałam tżtowi kiedyś suknię z takimi guzikami to powiedział ze to jak na sutannie wygląda... wiec musisz zdecydowac sama
__________________
21.08.2010 ślub
02.10.2013 Dzidzia
26.07.2016 Dzidziol
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 16:05   #291
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
ta suknia jest bosssska!!! powiedz mi w jakich granicach cenowych są suknie w tych salonach? bo widziałam u mnie w mieście salon papamichel i na wystawie stała jakaś piękna suknia i ciekawa jestem czy na poszukiwania sukni tam się kiedys nie wybrac? ile kosztowała ta twoja bo naprawdę jak ją zobaczyłam to powiedzialam na głos WOW!!!


a co do tych guziczków na sukni Lady in red to mi one osobiście nie przeszkadzają ale jak pokazałam tżtowi kiedyś suknię z takimi guzikami to powiedział ze to jak na sutannie wygląda... wiec musisz zdecydowac sama
OMG sutanna Coraz bardziej jestem za pozbyciem się guziczków
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-28, 16:13   #292
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ladyinred85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady Jadę jutro zamówic suknię, taką jak w załączniku, tylko w kolorze takim bardzo delikatnym ecru, nie takim ciemnym jak na zdjęciu. I mam problem, ona z tyłu ma na całej długoscie takie guziczki (2 zdjęcie), poradźcie wywalić te guziczki? Mi się wydają niepotrzebne, przyjaciółka się nimi zachwyca.
Ja zostawiłabym kilka/naście guzików - tylko do miejsca, w którym kończy się część sukni wykonana z tafty. Tam na koronce pozbyłabym się ich. Jakoś tak "obciążają" suknię, traci ona lekkość prze nie.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 17:52   #293
Weroniczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 135
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Gdzie można zobaczyć i ewentualnie kupić te suknie?

http://slub.interia.pl/gal/galeria?g...996b30f1b4d672
__________________
Weroniczkaaa
Weroniczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 17:55   #294
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Weroniczkaaa Pokaż wiadomość
Gdzie można zobaczyć i ewentualnie kupić te suknie?

http://slub.interia.pl/gal/galeria?g...996b30f1b4d672
we wrocławiu w salonie Belissima
http://www.bellissima.pl/sophia_tolli.php
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:19   #295
Weroniczkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 135
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
we wrocławiu w salonie Belissima
http://www.bellissima.pl/sophia_tolli.php
Bardzo dziękuję
Mam nadzieję, że będą mieli na stanie tą...
http://slub.interia.pl/gal/galeria?p...lId=25092&nr=4
__________________
Weroniczkaaa
Weroniczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 09:10   #296
aurinka 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cześć dziewczyny!

Właśnie jestem w trakcie chodzenia po sklepach i przymierzania różnego rodzaju sukienek ślubnych (ślub we wrześniu). Wysyłam Wam dwie sukienki, które szczególnie "wpadły mi w oko". Napiszcie co o nich sądzicie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,0 KB, 522 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (40,2 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,9 KB, 538 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (40,1 KB, 230 załadowań)
aurinka 24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 09:16   #297
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Aurinka pierwsza suknia jest śliczna Tylko wywaliłabym ramiaczka.
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 09:17   #298
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez aurinka 24 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Właśnie jestem w trakcie chodzenia po sklepach i przymierzania różnego rodzaju sukienek ślubnych (ślub we wrześniu). Wysyłam Wam dwie sukienki, które szczególnie "wpadły mi w oko". Napiszcie co o nich sądzicie.
pierwsz ładniejsza czyżby to cymbeline? jaka cena?
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 09:18   #299
agnusek22
Wtajemniczenie
 
Avatar agnusek22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 752
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Hej

Według mnie pierwsza, tylko szkoda, że nie ma takiej szelki jak druga
__________________
Nasz dzień: 12.09.2009

Zawsze będę wierzyć...

agnusek22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 10:18   #300
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Góra pierwszej sukni (bez ramiączek), dół drugiej.
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-11-30 o 10:19
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.