Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-11, 19:28   #151
Mariusz198439
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 8
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Jeśli chodzi o mnie będąc na basenie pierwsze po wejściu jak jestem już koło szafki zaczynam na spokojnie się rozbierać , po schowaniu wszystkiego zabieram tylko kąpielówki w dłoni i idę pod natrysk następnie dopiero je ubieram. Taka sama sytuacja jest po wyjściu z wody zaraz po tym jak tylko wejdę do szatni kąpielówki znikają i nago idę najpierw pod natrysk . Nie mam problemu z nagością z tym że ine osoby zobaczą mnie nagiego , nie mam jakiś kompleksów jak co nie którzy.
Mariusz198439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-14, 11:55   #152
Cordianka
Raczkowanie
 
Avatar Cordianka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 267
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Ja się zawsze przebieram po prostu w boksie, umycie się w stroju kąpielowym to raczej nie jest jakiś gigantyczny problem.
Cordianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-14, 19:36   #153
MaggieGo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-02
Wiadomości: 71
Dot.: Szatnia, prysznic na basenie, ale jak wypada?

Przeszkadza mi nagość w miejscach publicznych i nie rozumiem kpinek w stylu "pod prysznicem ci nadzy ludzie przeszkadzają?". Jeśli to obcy ludzie, no to tak, przeszkadzają. Skoro to takie naturalne i spoko, to równie dobrze można i do basenu iść bez kostiumu (co najmniej bez biustonosza, jeśli ktoś by mi na to chciał odpowiedzieć, że to kwestia higieny czy wygody), i po ulicy chodzić nago, a przecież tego nie robimy. W miejscach publicznych powinno to być ogarnięte tak, żeby móc się wykąpać i przebrać za jakąś osłoną. Jeśli jej nie ma, no to cóż, ja się kąpię w kostiumie, na innych nie patrzę.
MaggieGo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-14 20:36:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.