Nieprzyjemny zapach śluzu z pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-05-09, 21:06   #1
caps89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-05
Wiadomości: 1

Nieprzyjemny zapach śluzu z pochwy


Cześć wszystkim

Moja partnerka, w zasadzie od kiedy ją znam ma niezbyt przyjemny zapach śluzu z pochwy. Czasem jest lepiej czasem gorzej, ale praktycznie zawsze go czuć. Gdy przychodzi spod prysznica nic nie czuć nawet podczas seksu oralnego, ale wystarczy włożyć tam palec i zapach już czuć. Podczas seksu, np. "od tyłu" czasami nawet czuję ten zapach podczas penetracji, mimo że przecież nie mam nosa przy samej pochwie. Od razu wtedy moje podniecenie spada.
Zapach jest tak intensywny że trzeba porządnie umyć np. palec po tym jak był w środku pochwy żeby nie było na nim czuć zapachu.

Pojawia się też czasem białawy śluz. Sam zapach jest dziwny, nie typowo rybi, na pewno trochę metaliczny, no trudno powiedzieć...

Jak myślicie co to może być i co z tym robić?
caps89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-05-14, 06:31   #2
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Nieprzyjemny zapach śluzu z pochwy

Cytat:
Napisane przez caps89 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

Moja partnerka, w zasadzie od kiedy ją znam ma niezbyt przyjemny zapach śluzu z pochwy. Czasem jest lepiej czasem gorzej, ale praktycznie zawsze go czuć. Gdy przychodzi spod prysznica nic nie czuć nawet podczas seksu oralnego, ale wystarczy włożyć tam palec i zapach już czuć. Podczas seksu, np. "od tyłu" czasami nawet czuję ten zapach podczas penetracji, mimo że przecież nie mam nosa przy samej pochwie. Od razu wtedy moje podniecenie spada.
Zapach jest tak intensywny że trzeba porządnie umyć np. palec po tym jak był w środku pochwy żeby nie było na nim czuć zapachu.

Pojawia się też czasem białawy śluz. Sam zapach jest dziwny, nie typowo rybi, na pewno trochę metaliczny, no trudno powiedzieć...

Jak myślicie co to może być i co z tym robić?
iść do ginekologa i zrobić badania
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-14 07:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.