Najlepsze pizzerie Wrocław - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 18:54   #31
majasn
Zakorzenienie
 
Avatar majasn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 025
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Ti Amo! albo Amalfi świetne pizze mają.
Co do pizzerii na czajkowskiego to teraz jest to chili pizza i nie polecam, bo kilku moich znajomych miało problemy żołądkowe po pizzy tam.
Z takich tańszych to jest jeszcze Pizzeria Uno na Broniewskiego chyba- tania, wielka i dobra pizza
__________________
...kocham i jestem kochana...
01.08.2013
15.08.2014
majasn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 19:09   #32
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Cytat:
Napisane przez Kessie71 Pokaż wiadomość
Mnie interesuje pizza PRAWDZIWIE WŁOSKA, tj.:

- na BARDZO cienkim cieście (nie wałkowanym, a rozciąganym),
- z małą ilością składników
- z dodatkiem oliwy (a nie sosów, bo tak się w Italii nie je)

czyli dokładnie taka jaką zjeść można we Włoszech, taka o jakiej mówili w Top Chefie - nie "osiedlowa" pizza na grubym cieście, gdzie im więcej tym lepiej, tylko prawdziwa włoska pizza.

Z takich kojarzę tu tylko pizzerię Capri. Znacie jeszcze jakieś inne ?

A jadlas pizze w I love Pane przy Zielonogórskiej? Przecudowna, na cienkim cieście, polecam tę z serem i bazylią i do tego oleje

Bardzo lubię też pizzerie Rubi ze Stabłowic. Jemy na zmianę z i love pane.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 12:08   #33
konradmaj010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Ja polecam Pizza Station - jak dla mnie najlepsze pizze we Wrocławiu!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-04 o 12:29 Powód: ukryty link
konradmaj010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:03   #34
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Nie wiem, jak w innych miastach, ale we Wrocławiu to Pizza Station nie powala :/
__________________
Za wolność naszą i Waszą! 11.11.2013
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 10:27   #35
monalisaaaaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Ja uwielbiam wloskie klimaty ! dlatego poszłam z moim chlopakiem do Pizza love Pane to dobra pizzeria w Wroclawiu, wkoncu prosto z pieca! I mega cienkie ciasto takie jak lubimy najbardziej na kolacje we dwoje w sam raz, fajny klimacik i ceny przystępne

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2014-04-18 o 11:45 Powód: Link.
monalisaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-31, 13:24   #36
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Cytat:
Napisane przez _thunderstruck_ Pokaż wiadomość
A jak będziesz miała ochotę na pizzę w typie włoskim, a nie amerykańskim (wszelkie da grasso, bravo itp. - bleh ) polecam Pesto na Kotlarskiej (kiedyś była tam bodajże Altana?) i Amalfi na Więziennej


w Pesto dają najlepszą pizzę, jaką jadłam kiedykolwiek! Cienkie ciasto, składniki świetnej jakości, ciekawe kompozycje (uwielbiam tę z bakłażanem, orzechami i gorgonzolą :ślina, a do polania robiona w resrauracji oliwa czosnkowa lub papryczkowa.

I wielki, wielki plus- w poniedziałki i wtorki wszystkie pizze w cenie margharity! Niezależnie od tego, czy weźmiecie zwykłą z prosciutto, czy wymyślną z krewetkami i jakimiś cudami- ta sama cena, czyli bodajże 15zł.

Jedyna wada to rozmiar pizzy, na dwie osoby jest troszkę za mała, a samodzielnie całą zjadałam tylko na wielkim całodziennym głodzie najoptymalniej wychodzi wziąć trzy n cztery osoby ewentualnie dwa kawałki do domu, jeśli weźmiesz całą dla siebie

Podobna promocja jest na wszystkie makarony w czwartki i środy, też każdy za 15 albo 16zł.

Polecam z całego serca i z czystym sumieniem

Niestety, nie ma raczej opcji dowozu, to typowa knajpka na posiadówkę
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:54   #37
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

I love Pane zamknięta?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 11:55   #38
ilonapai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

A ja szczerze polecam pizzerie Grande na Kotlarskiej koło rynku. Jeździmy na nią aż spoza Wrocławia, bo naprawdę warto Duży wybór, ciasto smaczne, ani za cienkie, ani za grube, mnóstwo składników, duża-42cm, najadamy się nią z mężem i dwójką dzieci. Do tego jest dość tanio. Najważniejsze- zawsze świeże składniki i krótki czas oczekiwania-nigdy nam się nie zdarzyło czekać dłużej niż 15min, pomimo wielu gości. Sos równie dobry Obsługa miła. Zawsze byliśmy fanami Da Grasso, ale to w Dzierżoniowie-bo wczesniej mieliśmy tam bliżej. Te we Wrocławiu-jakoś nie szczególnie. Na Zaporoskiej jeszcze jeszcze, ale gdzie indziej smakowała jak masowa produkcja-nie na jakość a na ilość... Co do pizza hut nigdy nie byłam i jakoś nigdy nie planowałam-słyszałam, że nieciekawie i drogo, więc po co iść się rozczarować...?
ilonapai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 13:43   #39
tungus
Raczkowanie
 
Avatar tungus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Pyszna jest pizza w Party Pizza - ale uprzedzam ;-) ta jest bardziej amerykańska, gruba, dużo sera, na grubym cieście. Ja takie właśnie uwieeeelbiam, jakoś te na cienkim do mnie nie przemawiają.
__________________
Kilka lat później...
tungus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 11:13   #40
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Wiem, że temat stary, ale jadę tam na weekend z rodziną i chcemy gdzieś dobrze i tanio zjeść. Czy był ktoś w lokalu Dominium na rynku? Mają kącik dla dzieci? I czy jakość jedzenia jest ok? U mnie w mieście jest bardzo ok, ale trudno oceniać - mimo że ta sama sieć, to chyba lokal lokalowi nie jest równy, prawda?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 14:53   #41
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Wiem, że temat stary, ale jadę tam na weekend z rodziną i chcemy gdzieś dobrze i tanio zjeść. Czy był ktoś w lokalu Dominium na rynku? Mają kącik dla dzieci? I czy jakość jedzenia jest ok? U mnie w mieście jest bardzo ok, ale trudno oceniać - mimo że ta sama sieć, to chyba lokal lokalowi nie jest równy, prawda?
Nie wiem czy mają kącik dla dzieci, bo byłam tam sporo lat temu jako bezdzietna, ale jedzenie było do bani. Może coś się zmieniło na lepsze, nie wiem.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 15:56   #42
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Wiem, że temat stary, ale jadę tam na weekend z rodziną i chcemy gdzieś dobrze i tanio zjeść. Czy był ktoś w lokalu Dominium na rynku? Mają kącik dla dzieci? I czy jakość jedzenia jest ok? U mnie w mieście jest bardzo ok, ale trudno oceniać - mimo że ta sama sieć, to chyba lokal lokalowi nie jest równy, prawda?
Byłam tam jakieś 2 lata temu, wtedy kącika dla dzieci nie było, ale pizza była pyszna.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 11:17   #43
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Ich pizzę to ja już znam i wiem, że jest pyszna. Z tym kącikiem to jeszcze się dopytam telefonicznie, ale ze strony wynika, że mają je we wszystkich swoich lokalach. Widzę w sumie te same promocje co u nas, więc powinno się udać tanio zjeść.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 17:50   #44
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

W tym lokalu, w tym mieście nigdy nie byłam, ale oni mają kąciki dla dzieci we wszystkim swoich restauracjach, również tych letnich - bo właśnie jest o tym info na stronie. Zresztą w dobrych pizzerach atrakcje dla dzieci zaczynają chyba stanowić standard, prawda?
telek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:16   #45
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Pytałam telefonicznie - mają kącik dla dzieci, menu w zasadzie dokładnie takie samo jak u nas. Pojadę, zjemy, sprawdzimy, to Wam potwierdzę czy smakowo tak samo, ale nie sądzę, aby miało cokolwiek wyglądać inaczej. Któreś z Was miało okazję odwiedzenia kilku ich lokali? I jak było pod względami smakowymi?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 11:12   #46
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Raczej pizzę we wszystkich lokalach mają taką samą, tak samo przygotowaną, te same zestawy składników na pizzy. Tzn. odwiedziłam w sumie kilka ich lokali i w każdym tak było. Może w tych sezonowych coś wygląda inaczej, ale tam akurat bywam ze 2 razy do roku, albo w ogóle mnie nie ma, jeśli jedziemy za granicę.
telek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 11:23   #47
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Byliśmy u nich podczas ostatniego weekendu - dokładnie taki lokal jak w moim mieście, w sensie wyposażenia, aranżacji, tego co ma kącik dla dzieci. Trudno mi się rozpisywać na temat jedzenia, bo jest to takie samo ciasto, tak samo dobrze doprawiona pizza, dużo składników - czyli tak jak ja lubię najbardziej. Możecie śmiało odwiedzać.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 16:53   #48
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Apropo - we Wrocławiu darmowa dostawa to norma?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:37   #49
justyna311
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Dla mnie najlepsza pizza we Wrocławiu to Party Pizza. Nie mieszkam we Wrocławiu ale często tu jestem - taka praca - i wierzcie mi jeżdżę po całej Polsce i tutaj najbardziej mi smakuje. Po pierwsze jest dobre ciasto a to jest chyba najważniejsze w pizzy. Po drugie świeże składniki na co zawsze zwracam uwagę. Jeżdżę po różnych miejscach i to różnie bywa. A po trzecie fajny lokal, gdzie można normalnie zjeść, miła obsługa i poza tym spełnia moje oczekiwania. Polecam moją ulubioną napoli party z rukolą - ubóstwiam
justyna311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 11:27   #50
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

W Party byłam po raz ostatni lata temu, nie pamiętam jakie mają tam jedzenie. Za to na pewno z tych pizzerii jakie odwiedziłam w ostatnich latach, najpozytywniej wypadło Dominium, a w zasadzie Gusto Dominium, bo wiem z TV, że nazwę zmienili. Tam w Party pizza jest na cienkim cieście? Jak z sosami? Gęste czy wodniste?
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 17:53   #51
telek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 69
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Byłam w tej pizzerii lata temu w Częstochowie. Nie wiem jak to wygląda teraz, ale wtedy mieli te sosy fatalne - nie pamiętam jaka była sama pizza. Wiem jednak, że po czasie ich zamknęli, ale też trudno mi powiedzieć po jakim. Wydaje mi się, że Gusto Dominium ma smaczniejszą pizzę - przynajmniej radzę porównać sobie zanim pójdziesz kolejny raz do Party. Spróbuj sobie koniecznie dań z makaronem.
telek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 12:24   #52
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Bez znaczenia. Pikantny sos curry z miodem - jadłyście taką pizzę w Gusto? Nie sądziłam, że to może pasować do pizzy, ale jednak smakowało wyjątkowo fajnie. Nastawiam się jeszcze na zjedzenie pizzy z sosem szpinakowym i chociaż za szpinakiem przepadam, to samego połączenia sobie nie wyobrażam ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-02, 15:49   #53
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Byłam ostatnio w Express Pizza i bardzo sobie chwalę, serwują tam pizzę na grubym cieście.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-04, 07:49   #54
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

A mnie właśnie pasuje na cienkim. Nie masz wrażenia, że cienkie ciasto = lepszy smak składników i fajnie smakująca pizza bez użycia sosów? A może to po prostu kwestia jakości tych składników? Sama nie wiem. Tak czy siak - taka pizza mi odpowiada.
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 17:34   #55
tungus
Raczkowanie
 
Avatar tungus
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 56
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

haha dokładnie mój chłopak mówi to samo i woli na cienkim ja zaś wolę na grubszym cieście i najlepiej z dużą ilością sera, taką "amerykańską" bardziej niż włoską pizzę i dlatego lubię zjeść w Party Pizza
__________________
Kilka lat później...
tungus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 18:35   #56
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Pizza Simon na Jugosłowiańskiej. Bardzo dobra, cieniutka, gotowa w kilka minut od zamówienia.

Bardzo też lubię pizzę z foodtrucka pod Marino - Ciasto Impasto. Typowo włoska, sporo sosu na spodzie a składników z włoską oszczędnością - niewiele. Cieniutka, chrupiąca i gorąca. Pycha

Całkiem dobra jest tez w Nel Parco, ale czasem czas czekania i arogancja obsługi może odstraszać.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:26   #57
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Pizza Simon na Jugosłowiańskiej. Bardzo dobra, cieniutka, gotowa w kilka minut od zamówienia.

Bardzo też lubię pizzę z foodtrucka pod Marino - Ciasto Impasto. Typowo włoska, sporo sosu na spodzie a składników z włoską oszczędnością - niewiele. Cieniutka, chrupiąca i gorąca. Pycha:)

Całkiem dobra jest tez w Nel Parco, ale czasem czas czekania i arogancja obsługi może odstraszać.
Próbowaliśmy jakiś czas temu i była to tragedia, zamówiliśmy z szynka parmeńską, która okazała się zepsuta, tak śmierdziała, jak zbliżyło się pizzę do ust, że nie uwierzę, że obsługa nie zauważyła. Szkoda, że wzięliśmy do domu i tam dopiero chcieliśmy zjeść, bo normalnie chyba bym im rzuciła tę pizzę pod nogi.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 19:28   #58
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

a ja zazuwazylam ze jest na starówce spora różnica w cenach. Raz bylam w jakiejś pizzeri gdzie chyba nie mieli koncesji na alko ale pizza była ok. i bardzo tania.
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:57   #59
kentas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 389
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

W Gusto Dominium to kilka razy byliśmy, w tym lokalu na rynku. Spoko pizza. Sosy nie wiem, bo nie biorę. Sam placek ze składnikami w porządku, dobrej jakości. Ale wiadomo, że co kto lubi. Mnie np. nie podchodzi grube ciasto, u nich jest cienkie i tak spoko. Przy cienkim lepiej czuć smak całej pizzy.
kentas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-07-24, 09:13   #60
magdalenkax13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze pizzerie Wrocław

We Wrocławiu byłam przelotem raz i wpadłam do Gusto Dominum, mega fajna pizza, bardzo lekka a przy tym smaczna. xxx Moja ulubiona osobiście to Al Forno

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-07-24 o 11:32 Powód: link
magdalenkax13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-24 10:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.