Rady dla studentek - o studiach, mieszkaniu, codzienności - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 12:47   #511
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Rady dla studentek

Ach, może jest tu ktoś kto wybiera się na UMCS matematykę, albo już skończył czy nadal studiuje. Wdzięczna była bym za rade dotyczące konkretnie UMCS i wydziału: matematyka..tzn. ogólne zasady na uczelni, profesorowie itp. Po prostu wszystko!
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:07   #512
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez gramma Pokaż wiadomość
Gramma dziękujeza pomoc kolejny raz . To jeszcze jedno pytanie kiedy trzeba sie zapisac na to co mi pasuje?
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 18:57   #513
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Gramma dziękujeza pomoc kolejny raz . To jeszcze jedno pytanie kiedy trzeba sie zapisac na to co mi pasuje?
Na początku semestru na pierwszym wf'ie jest spotkanie organizacyjne, na którym wszystko Wam powiedzą.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:02   #514
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Suzi_Sun czyżby owym akademikiem była Karolinka??
Tak tak tak mieszkam w Karolince własnie na 4 pietrze

Kiedys to sie tam dzialo )) 3 i 4 lata temu jak bylam na pierwszym i drugim roku...teraz ta mlodziez jakas spokojniejsza zdecydowanie jest.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:15   #515
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Rady dla studentek

Karlik pozdrawia Karolinkę

Mieszkałam 3 dni w Karolince na 4 piętrze O Matuchno, ja też zbyt spokojna nie jestem, ale tam była impreza non stop i kiedy nie przyjdę do kumpel na 4 piętrze właśnie cały czas coś się na tym korytarzu dzieje
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:27   #516
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość


A co ma do tego grono?? Mi się zawsze kojarzyło z serwisem fotka.pl, same profile i nic ciekawego
Grono ma do tego wiele , bo to wcale nie "same profile", ale też fora.

Poszukaj czy jest tam forum Twojego wydziału i uczelni, będziesz mogła pytać o wszystko u źródła. Często te fora działają znacznie lepiej niż jakieś "wydziałowe", albo je wręcz zastępują.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:27   #517
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Rady dla studentek

jeszcze tak z ciekawosci napisze jak u nas na polibudzie na inzynierii chemicznej i procesowej wygladaja cwiczenia:

- 1,5 h bez przerwy rozwiazuje sie zadania na tablicy. Czasem najpierw prowadzacy zrobi maly wstep (albo kaze sie przygotowac z tego co juz bylo na wykladach) i zrobi jedno , dwa zadania sam a reszte to albo ktos sam sie zglasza (nie czesto hehe) albo po porstu najszybciej z listy jest wyczytywany jakis nieszczesnik i idzie zielony jak szczypiorek na wiosne i probuje cos z pomoca prowadzacego wymóżdżyć i ruszyc zadanie. Zwykle na oceny to jest, na plusy, na "odhaczenie tablicówki"- tak najczesciej mowimy. Zwykle kazdy w czasie semestru jest ze 2 razy wyczytany do tablicy (zalezy jak liczna jest grupa i w jakiej szybkosci rozwiazujemy zadania). Nie jest to mile uczucie jak zostanie podyktowane zadanie i nikt absolutnie nie ma pomyslu na nie a prowadzacy wyczytuje kogos i tej borok biedny idzie pod tablice i robi z siebie glupka. Czasem sa perfidni porwadzacy i wcale nie chca za duzo pomoc i nastepuje glupia sytuacja. Najgorzej jak pojawi sie jakis element ktory byl 3 cwiczenia wczesniej i ktos nie byl albo nie pamieta tego - to wtedy nie dosc ze sie naslucha o sobie to jeszcze dostanie 2.
Zeby zaliczyc cwiczenia pisze sie kolokwium z zadan (jedno, czasem dwa, jakies kartkowki) albo z calosci czyli z polowy semestru.
Czasem rozwiazuje sie wspolnie zadania, czasem zdarzy sie prowadzacy ktory jest lajtowy i sam wszystko pisze i nikt sie nie stresuje ze zostanie wyrwany pod tablice.

Na moim kierunku jest czesto tak ze aby zaliczyc przedmiot (jeden z ilus tam) to na zaliczenie jednego przedmiotu skladaja sie np;
-laborki ( trzeba chodzic na nie, po pare godzin sie siedzi w laboratorium, przygotowac sie na wejsciowke bo czesto pytaja czy student ma pojecie NA JAKA laborke przyzedl, pisac sprawozdania potem z laborki, kartkowki)
- cwiczenia (to samo, obecnosc obowiazkowa, zaliczenie tablicowki, napisanie kolosa, czasem przygotowanie jakiejs prezentacji, referatu - ale rzadko)
- projekt ( zwykle ok 30-40 str obliczen + rysunki w A-CADZIE)
- egzamin ( zwykle teoria z wykładów w formie ustnej albo pisemnej)

No i jesli w sem trafi sie taki zapieprz to jest przerabane
Ale wszystko sie da

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Karlik pozdrawia Karolinkę

Mieszkałam 3 dni w Karolince na 4 piętrze O Matuchno, ja też zbyt spokojna nie jestem, ale tam była impreza non stop i kiedy nie przyjdę do kumpel na 4 piętrze właśnie cały czas coś się na tym korytarzu dzieje
Eeeeee niemozliwe teraz to jest MEGA spokojnie. Ja sama nie poznaje swojego akademika i sie dziwie ze jest czasem jak w grobie. Kiedys to byly imprezy calonocne od rana do wieczora, picie, tance , spiewy , muzyka, straz akademicka co chwile i najglupsze pomysly zawsze byly realizowane i nikt nie mial oporow przed niczym. Teraz jest baaardzo spokojnie w porownaniu z tym co bylo kiedys.
A w KArliku jest inaczej bo tam sa luxusy i lazienki w pokojach, takze ludzie nawet nie wychodza tylko sie zamykaja i nikogo nie widac. A to ze u nas ktos zwykle siedzi na korytarzu i pije to taka norma
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 07:27   #518
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Rady dla studentek

heh u mnie wszyscy grzecznie chodzili na cwiczenia z matematyki, bo nie bylo przewidzianego jednego kolosa na koniec tylko co zajecia pisalismy malego koloska (3-4 zadania) z poprzednich zajec. jak ktos nie przyszedl to musial kazdego opuszczonego kolosa isc zaliczyc na konsultacje (wiec lepiej bylo przyjsc niz potem sie fatygowac). za to byly punkty, ktore sumowalo sie na koniec i wychodzila ocena. a punkty mozna sobie bylo 'dorobic' za rozwiazanie trudnego zadania na tablicy. no i oczywiscie bylo wywylywanie do tablicy do zadan, ale nie wg nazwisk, a poprostu po kolei tak jak siedzielismy. owe cwiczenia mialam na zaocznych... 3 godziny rozwiazywania zadan z matematyki, hardcore na kazdych zajeciach kazdy byl pod tablica ze 2-3 razy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:42   #519
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rady dla studentek

Słuchajcie, dostałam pismo, że jest spotkanie we wrześniu. na forum uczelni napisano mi, że podczas tgo spotkania dostaniemy legitymacje, indeksy i plan zajęć. No i teraz mam dylemat, a nie chciałam się tam więcej dopytywać, bo i tak zadałam tam pytań ponad normę- jak się ubrać? normalnie? elegancko? Nie wywnioskowałam z tego, by była to jakaś uroczystość, ale nie chcę popełnić nietaktu...

I mam inne pytanie, takie raczej z ciekawości. Z tego co mi wiadomo, można zaliczyć dwa lata w rok. I właśnie- jak to ma się do prywatnej uczelni? Opłata za rok jest dwukrotna?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 20:58   #520
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Rady dla studentek

Piszesz o inauguracji roku akademickiego? To tak jak rozpoczęcie roku szkolnego . Lepiej i bezpieczniej ubrać się elegancko.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:00   #521
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

jest taki watek na modowym jak sie ubrac chyba dzis powstał zajrzyj tam
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 21:06   #522
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Piszesz o inauguracji roku akademickiego? To tak jak rozpoczęcie roku szkolnego . Lepiej i bezpieczniej ubrać się elegancko.
Właśnie chodzi o to, że nie wiem. Z tego co mi napisali nie wyglądało to na jakieś uroczyste rozpoczęcie, tylko zwykłe spotkanie organizujące. No i jestem w kropce
Wiem, że te spotkanie jest dla studentów mojego roku i kierunku. A inauguracja ma chyba bardziej (hm) rozległy zasięg?

gosiaczek6, widziałam ten wątek, ale chodzi o to, że nie wiem jaki charakter ma te spotkanie i stąd ten dylemat
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:20   #523
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Rady dla studentek

No to ubierz si, hm, uniwersalnie W kolory stonowane (czarny-szary-biały, albo szaro-biało, szaro-czarno, żeby uniknąć typowo szkolnego zestawu czarno-białego ) ewentualnie kolorowy dodatek), w taki casualowo-elegancki strój. A nie piszą na tej stronie wydziału i inauguracji roku? Bo jeśli nie, to może to właśnie ma być to... Trochę głupio, że nie informują dokładniej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:28   #524
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rady dla studentek

Nie ma żadnych konkretnych informacji. Spytałam się w końcu na forum mojego kierunku jaki charakter ma to spotkanie, ale forum jakby ledwo żywe, wiec nie wiem jak to będzie z odpowiedzią

No nic, zrobię tak jak piszesz lexie Może nie popełnię żadnej gafy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:44   #525
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

a ktorego wrzesnia to spotkanie moze dostaniesz jeszcze odp; rozumiem ze studiujesz prywatnie?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 21:50   #526
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Rady dla studentek

Zwykle inauguracja to dwa wydarzenia: jedno to oficjalna gala ze śpiewami i innymi cudami, drugie spotkanie studentów pierwszego roku danego kierunku [spotkanie z opiekunem roku, często też innymi wykładowcami, wręczenie legitymacji, indeksów, często wykład inaugurujący]. Zwykle odbywają się jednego dnia, ale nie zawsze. Oba są zdecydowanie oficjalne.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 12:44   #527
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Rady dla studentek

Spotkanie 24 września (swoją drogą- w moje urodziny! to mi dowalili prezent ). Tak, studiuję, a raczej będę studiować prywatnie..

Na forum dostałam odp, że to zwykłe spotkanie, więc wygląda na to, że sprawa jest jasne. W każdym razie na pewno postaram się ubrać klasycznie, żeby przypadkiem nie popełnić gafy...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 13:10   #528
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Rady dla studentek

Proszę o wypowiedź w tym wątku na temat nowego działu " edukacja" pomożecie nam przekonać że to dobry pomysł??
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...95#post8819795
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 13:13   #529
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rady dla studentek

Czy któraś z Was studiuje może na UŚ?? Od października zaczynam tam studia i za dużo nie wiem o tej uczelni )
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 15:25   #530
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

na spolecznosciach jest cały watek o tej uczelni
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:34   #531
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Rady dla studentek

Bardzo Cię proszę mogłabyś podać mi link? Szukałam w wyszukiwarce, ale nikt już nie pisze na tych wątkach, które znalazłam ;/
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:44   #532
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Rady dla studentek

to odśwież wątek
Teraz wakcje, więc może jest jakiś zastój.



Dziewczyny czy znacie już swoje plany?
kiedy u Was dają na stroce plan zajęć?
Bardzo mi zalezy żeby jak najszybciej znac swoj plan, ale uczelni chyba nie bardzo... heh
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:54   #533
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Rady dla studentek

Z planami bywa różnie. Nie zdziw się, jeśli pojawi się wieczorem 1 października
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 17:20   #534
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Rady dla studentek

ja nie mam pojecia jaki bede miała plan
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 18:01   #535
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Rady dla studentek

Ja również nie znam. Nie spodziewam się wcześniej niż 30 września
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:39   #536
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Rady dla studentek

No to i ja trochę podpytam, jak jest okazja

Głównie chodzi mi o taką dobrą radę na temat akademika. Na szczęście mi go przyznali, dopiero 30 września [dzień przez inauguracją] jest kwaterowanie. W tym akademiku mieszka właściwie tylko mój wydział, więc nikogo nie będę znała. I tu pytanie: jeżeli będę miała możliwość wyboru, to lepiej wybrać pokój 2, czy 3 osobowy? Różnica w cenie jest niewielka, a nie mam pojęcia, czy lepiej 'współpracować' z jedną, czy dwoma osobami.
Na jedynkę się nie silę, bo to trochę jak izolatka, a do akademika idę właśnie po to, żeby się zintegrować, chociaż ta wizja końca tego miesiąca trochę mnie przeraża Jakieś dobre rady, które jeszcze nie padły?

No i jeszcze jedna rzecz, ale to już raczej tylko do studentek [studentów ] Politechniki Śląskiej. Jak na tej, już niedługo i mojej uczelni, wygląda sprawa ze zwolnieniem z wf'u? Nie chcę się po prostu wykpić z lenistwa, tylko rzeczywiście choruję i miewam takie dni, że po prostu wszystkie stawy mnie bolą.
Potrzebne jest zaświadczenie od prowadzącego lekarza, czy trzeba zgłaszać się na jakieś ich uczelniane komisje? Albo może trzeba to zaliczać w formie teoretycznej? Niby wszystkiego dowiem się na 1 zajęciach, ale wolałabym już wcześniej wiedzieć, na czym stoję.

A tak w ogóle, to cieszę się, że taki wątek istnieje
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 19:45   #537
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
No to i ja trochę podpytam, jak jest okazja

Głównie chodzi mi o taką dobrą radę na temat akademika. Na szczęście mi go przyznali, dopiero 30 września [dzień przez inauguracją] jest kwaterowanie. W tym akademiku mieszka właściwie tylko mój wydział, więc nikogo nie będę znała. I tu pytanie: jeżeli będę miała możliwość wyboru, to lepiej wybrać pokój 2, czy 3 osobowy? Różnica w cenie jest niewielka, a nie mam pojęcia, czy lepiej 'współpracować' z jedną, czy dwoma osobami.
Na jedynkę się nie silę, bo to trochę jak izolatka, a do akademika idę właśnie po to, żeby się zintegrować, chociaż ta wizja końca tego miesiąca trochę mnie przeraża Jakieś dobre rady, które jeszcze nie padły?

No i jeszcze jedna rzecz, ale to już raczej tylko do studentek [studentów ] Politechniki Śląskiej. Jak na tej, już niedługo i mojej uczelni, wygląda sprawa ze zwolnieniem z wf'u? Nie chcę się po prostu wykpić z lenistwa, tylko rzeczywiście choruję i miewam takie dni, że po prostu wszystkie stawy mnie bolą.
Potrzebne jest zaświadczenie od prowadzącego lekarza, czy trzeba zgłaszać się na jakieś ich uczelniane komisje? Albo może trzeba to zaliczać w formie teoretycznej? Niby wszystkiego dowiem się na 1 zajęciach, ale wolałabym już wcześniej wiedzieć, na czym stoję.

A tak w ogóle, to cieszę się, że taki wątek istnieje

co do akademika - wg mnie lepiej 2 osobowy - podczas sesji lepiej być w pokoju z jak najmniejszą ilością osób

a co do zwolnienia z w-f`u to każda uczelnia ma swoje zasady, popytasz na początku, zresztą na pierwszych zajeciach z w-f`u na pewno prowadzacy powie co i jak
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:39   #538
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Z planami bywa różnie. Nie zdziw się, jeśli pojawi się wieczorem 1 października
no właśnie znając moją uczelnie wcale się nie zdziwię... heh
myslałam ze moze uwas lepiej i tak z ciekawosci zapytałam
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:44   #539
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Rady dla studentek

Dziewczyny, ale mam nadzieje, że na studia nie muse wymieniac całej garderoby tzn jeżeli do tej pory moje ulubione buty to adidasy i trampki, to mam nadzieje że nie musze tego zmieniac
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 13:49   #540
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Rady dla studentek

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
no właśnie znając moją uczelnie wcale się nie zdziwię... heh
myslałam ze moze uwas lepiej i tak z ciekawosci zapytałam
Najlepsze jest to, że zwykle plany gotowe są przed wakacjami... Paranoja
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-04 19:46:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.