Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-08, 21:01   #1531
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Widocznie nie mieli z czego wybierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 21:11   #1532
kropeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dziewczyny trudno się z wami nie zgodzić. Mam podobne zdanie. Ciekawa jestem czy ta Pani psycholog też nie patrzy na powierzchowność....i też wspolczulam Martynie ona nie zrobiła nic czego większość z nas sama by nie zrobiła. I tak uważam że była dzielna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 22:35   #1533
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Widocznie nie mieli z czego wybierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zawsze facetów mniej sie zgłasza od kobiet-to fakt i to nie tylko w Polskiej edycji, ponoć we wszystkich tak jest. Ale to nie znaczy że nie mają z czego wybierac, moim zdaniem specjalnie tak wybierają żeby były kontrowersje. To jest show telewizyjne i wcale im nie zalezy żeby było tylko słodko miło i wielkie love od poczatku do konca.
Nie wiem czy na tym forum ale chyba tak ktoś podawał linka do fajnego artykułu na ten temat jak dobierają pary. Jest jeden klucz we wszystkich edycjach we wszystkich krajach. Nigdy nie dobiorą trzech idealnych par. Jak dobrze pamietam to było ze dobierają na zasadzie 99%, 50% i 1% (% szanse na przetrwanie małżeństwa) Oczywiscie nikt sie do tego oficjalnie nie przyzna, ale tak jest we wszystkich edycjach nie tylko naszych.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 22:47   #1534
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Zawsze facetów mniej sie zgłasza od kobiet-to fakt i to nie tylko w Polskiej edycji, ponoć we wszystkich tak jest. Ale to nie znaczy że nie mają z czego wybierac, moim zdaniem specjalnie tak wybierają żeby były kontrowersje. To jest show telewizyjne i wcale im nie zalezy żeby było tylko słodko miło i wielkie love od poczatku do konca.
Nie wiem czy na tym forum ale chyba tak ktoś podawał linka do fajnego artykułu na ten temat jak dobierają pary. Jest jeden klucz we wszystkich edycjach we wszystkich krajach. Nigdy nie dobiorą trzech idealnych par. Jak dobrze pamietam to było ze dobierają na zasadzie 99%, 50% i 1% (% szanse na przetrwanie małżeństwa) Oczywiscie nikt sie do tego oficjalnie nie przyzna, ale tak jest we wszystkich edycjach nie tylko naszych.
Jezeli to prawda to jestem w szoku ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-08, 23:47   #1535
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Jezeli to prawda to jestem w szoku ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to jakas nowosc, ze telewizja robi z ludzi marionetki? Artykulu sobie nie przypominam, ale kiedys tu na forum byla dyskusja o tym i na podstawie ilus tam wtedy przerobionych par wychodzila prawidlowosc, ze wlasnie jedna para ma szanse, druga nie wiadomo i trzecia wcale, za to zapewnia show.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 02:56   #1536
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Zawsze facetów mniej sie zgłasza od kobiet-to fakt i to nie tylko w Polskiej edycji, ponoć we wszystkich tak jest. Ale to nie znaczy że nie mają z czego wybierac, moim zdaniem specjalnie tak wybierają żeby były kontrowersje. To jest show telewizyjne i wcale im nie zalezy żeby było tylko słodko miło i wielkie love od poczatku do konca.
Nie wiem czy na tym forum ale chyba tak ktoś podawał linka do fajnego artykułu na ten temat jak dobierają pary. Jest jeden klucz we wszystkich edycjach we wszystkich krajach. Nigdy nie dobiorą trzech idealnych par. Jak dobrze pamietam to było ze dobierają na zasadzie 99%, 50% i 1% (% szanse na przetrwanie małżeństwa) Oczywiscie nikt sie do tego oficjalnie nie przyzna, ale tak jest we wszystkich edycjach nie tylko naszych.
Wystarczy sprawdzić jak dobierają ludzi do agetnow, czy innych show. Wszędzie sa takie akcje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 05:20   #1537
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
W dzisiejszych realiach tak. Ale relatywnie niedawno swiat byl znacznie "mniejszy", nie bylo mowy o poznaniu Irlandczyka przez neta, do wyboru bylo 5 chlopakow ze swojej wsi, 20 z okolicznych i tyle. To tez wymuszalo wieksza akceptacje cech partnera, co prawde mowiac uwazam za bardzo zdrowe, oczywiscie dopoki mowa o trwaniu przy sobie mimo jakichs drobnostek a nie "byle nie pil i nie bil".

E: W sumie chyba poki co nie udalo im sie przeskoczyc problemu braku zauroczenia. Zrobki nie naleza do stabilnych par, ale z obu stron ida iskry i jakos ciagna. Anita zauroczyla Adriana juz od poczatku samym wygladem, a ona z kolei milosc to juz sobie afirmowala dlugo przed slubem i tez im to pyklo. Chyba nie ma pary, ktora zdecydowalaby sie na takie umowne "zyjmy razem", a na znalezienie kogos przy kim zmiekna nam nogi i z wzajemnoscia, faktycznie potrzeba miec w miare szeroki wybor.
Wtedy ludzie nie mieli wysokich oczekiwań, ale też pochodzili z podobnego środowiska, mieli podobne podejście do życia, wartości, poglądy, doświadczenie, oczekiwania, wykształcenie, sposób spędzania wolnego czasu, wspólnych znajomych, rodziny się znały, role społeczne były jasne i sztywne... jedna kultura, więc nie musieli się aż tak docierać.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 07:03   #1538
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Wtedy ludzie nie mieli wysokich oczekiwań, ale też pochodzili z podobnego środowiska, mieli podobne podejście do życia, wartości, poglądy, doświadczenie, oczekiwania, wykształcenie, sposób spędzania wolnego czasu, wspólnych znajomych, rodziny się znały, role społeczne były jasne i sztywne... jedna kultura, więc nie musieli się aż tak docierać.
Jak sie z kims chce chociazby mieszkac to dotrzec sie trzeba niezaleznie od "poziomu startowego", doswiadczenie, hobby i poglady kazdy ma wlasne, zawsze. A ludzie, ktorzy wyznaja inne wartosci i maja inne podejscie do zycia nie powinni sie wiazac, niezaleznie od czasow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 09:26   #1539
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Jezeli to prawda to jestem w szoku ...
Zdaje się, że w tym wątku ktoś wklejał opis mechanizmu działania takiego programu. I że Zrobkowie wycięli reżyserowi numer, bo byli tą parą na 1%, a ostatecznie jako jedyni z edycji przetrwali.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 10:06   #1540
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
A to jakas nowosc, ze telewizja robi z ludzi marionetki? Artykulu sobie nie przypominam, ale kiedys tu na forum byla dyskusja o tym i na podstawie ilus tam wtedy przerobionych par wychodzila prawidlowosc, ze wlasnie jedna para ma szanse, druga nie wiadomo i trzecia wcale, za to zapewnia show.
Tylko, ze jakie show zapewnia taka para z 1%?? Oni nawet ze soba nie rozmawiaja potem. Szkoda mi tych ludzi, jesli to prawda. No i jesli to prawda, tzn ze ich algorytmy w miare dzialaja, skoro potrafia zle kogos dobrac

Uwazam ze skrzywdzili i Martyne i Ewę (tę od Darka), szkoda mi ich było.

Co do Adama, rzeczywiscie troche z niego gapcio, trudno mi sie nie zgodzic (oczywiscie to powierzchowna ocena na podstawie odcinkow z tv), no i on tak sepleni eh :/

Nie wiem skad zachwyty nad mamą Łukasza, ładna i zadbana, nowoczesna, ale bez efektu wow. Co do soczku i zapinania spodni - dla mnie żenua, moi rodzicie tak się nie zachowują, takie coś może pamiętam z czasów przedszkola? Ale nie przesądzam czy jest maminsynkiem, to że ona tak robi, to nie znaczy że on wszystko łyka jak pelikan, może ma swoje zdanie? To się okaże

Trochę nudny ten odcinek, czekam na śluby i pierwsze wrażenie w sali usc.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 11:43   #1541
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Tylko, ze jakie show zapewnia taka para z 1%?? Oni nawet ze soba nie rozmawiaja potem. Szkoda mi tych ludzi, jesli to prawda. No i jesli to prawda, tzn ze ich algorytmy w miare dzialaja, skoro potrafia zle kogos dobrac
Chodzi o emocje, moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Co do Adama, rzeczywiscie troche z niego gapcio, trudno mi sie nie zgodzic (oczywiscie to powierzchowna ocena na podstawie odcinkow z tv), no i on tak sepleni eh :/
Mnie rozbawiło jak powiedział, że ma nadzieję, że nie dobiorą mu dziewczyny, która popołudniami siedzi w bibliotece.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Nie wiem skad zachwyty nad mamą Łukasza, ładna i zadbana, nowoczesna, ale bez efektu wow.
Jest po 50-tce, wygląda bardzo dobrze, dla mnie to już efekt wow .

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Trochę nudny ten odcinek, czekam na śluby i pierwsze wrażenie w sali usc.
Nudny bardzo! Mam wrażenie, że co edycja, to gorszy montaż (już poprzednio było nieciekawie, moim zdaniem).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 14:43   #1542
shinypearl
Wtajemniczenie
 
Avatar shinypearl
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 201
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie się panowie bardzo nie podobali w 2 odcinku. Wojtek wydaje mi się być gejem. Znaczy fajny człowiek w sumie, ale jeśli moja czerwona lampka mówi prawdę to co on tam robi Łukasz - wychuchany maminsynek żyjący jak pączek w maśle. Adam - oj, zaburzenia widać już z kilometra, żałosny imprezowicz z jakimś problemem z piciem (?). Rozumiem, że miał przejścia, ale coś w nim kazaloby mi wiać w drugą stronę.

Co mi się podobało: przyjaciel Wojtka, spoko gość, choć padłam, że jest młodszy ode mnie a wygląda tak staro Reakcja ojczyma Łukasza, w ogóle rodzina jako taka sympatyczna, na poziomie (choc nie wiem ile było w tym reżyserki, ta akurat krojona sałatka, ujęcie oliwy z oliwek, taca pełna owoców...). Ojciec Adama, jego wzruszenie, niespotykane tym w pokoleniu mężczyzn tak często.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
shinypearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 16:24   #1543
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez shinypearl Pokaż wiadomość
Mnie się panowie bardzo nie podobali w 2 odcinku. Wojtek wydaje mi się być gejem. Znaczy fajny człowiek w sumie, ale jeśli moja czerwona lampka mówi prawdę to co on tam robi Łukasz - wychuchany maminsynek żyjący jak pączek w maśle. Adam - oj, zaburzenia widać już z kilometra, żałosny imprezowicz z jakimś problemem z piciem (?). Rozumiem, że miał przejścia, ale coś w nim kazaloby mi wiać w drugą stronę.

Co mi się podobało: przyjaciel Wojtka, spoko gość, choć padłam, że jest młodszy ode mnie a wygląda tak staro Reakcja ojczyma Łukasza, w ogóle rodzina jako taka sympatyczna, na poziomie (choc nie wiem ile było w tym reżyserki, ta akurat krojona sałatka, ujęcie oliwy z oliwek, taca pełna owoców...). Ojciec Adama, jego wzruszenie, niespotykane tym w pokoleniu mężczyzn tak często.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez obstawiam Wojtka jako geja.

Rodzice Adam bardzo fajni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 16:36   #1544
tocopiekne
Zakorzenienie
 
Avatar tocopiekne
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 25 224
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dziewczyny wiecie kiedy są powtórki? Chyba nie będę miała jak obejrzeć w piątek i bardzo nad tym ubolewam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Raz na zachód, raz na wschód
Absolutnie, absolutnie
Będę z tobą aż po grób
Absolutnie, absolutnie..
tocopiekne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 17:12   #1545
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mozna na playerze obejrzec za darmo po emisji odcinka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 17:21   #1546
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie kiedy są powtórki? Chyba nie będę miała jak obejrzeć w piątek i bardzo nad tym ubolewam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


W niedziele jakos ok 15:40
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 17:41   #1547
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Jest po 50-tce, wygląda bardzo dobrze, dla mnie to już efekt wow .


Nudny bardzo! Mam wrażenie, że co edycja, to gorszy montaż (już poprzednio było nieciekawie, moim zdaniem).
No moim zdaniem montaż jest mniej ciekawy, pierwsza i druga edycja miały lepszy .
A co do mamy Łukasza zgadzam się, odnoszę wrażenie, że ludzie mają wyższe oczekiwania co do osób z telewizji. Naprawdę bardzo atrakcyjna kobieta i jego ojczym fajny.

A co do facetów, to żaden nie jest szczególnie w moim typie, ale moim zdaniem fajnie wypadają w porównaniu do poprzednich edycji - Wojtek i Łukasz - przynajmniej na razie. Ale ja jestem oryginalna, bo ze wszystkich edycji najbardziej mi się podobał Marcin, który też był oskarżony o inną orientację, a dla mnie nic nie wskazuje, że on czy Wojtek są gejami.
Za to reszta uczestników była nie za bardzo, nawet Adrian wzbudził moją sympatię gdzieś w połowie edycji, bo na początku to jego marudzenie mnie zniechęciło.
A czy Łukasz to maminsynek to się okaże według mnie, to, że poszedł z mamą na zakup gajera i poczęstował się soczkiem, to jeszcze o niczym nie przesądza.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 18:18   #1548
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A mi ten Łukasz przypomina trochę Grzesia nie wiem czemu...

Muszę nadrobić 2 odcinek

Wojtek faktycznie wyglada na geja. Nic w tym złego. Ale nie rozumiem po co sie pchał do tego programu jesli nim jest...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 18:27   #1549
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87646716]A mi ten Łukasz przypomina trochę Grzesia nie wiem czemu... [/QUOTE]
Faktycznie, jest w tym cos!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 18:32   #1550
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nie wiem, dla mnie Łukasz nie ma nic wspólnego z Grzesiem.
W miarę ogarnięty, ma swoją pracę, wykształcenie, mieszkanie (bo to mieszkanie chyba jego, nie rodziców), fajną sylwetkę, twarz - rzecz gustu, dobre relacje z mamą i ojczymem.
Sympatyczny chłopak, jeśli go sparowali z Oliwią, a pewnie tak, to moim zdaniem mogą stworzyć fajną parę, obydwoje mówili, że szybko się angażują i przeżywają bardzo rozstania.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 18:49   #1551
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Też zupełnie nie rozumiem porównań Łukasza do Grześka, w czym niby sa tacy podobni?
Ani z wygladu ani ze sposobu jak żyją ich się porównać nie da. Tak jak jest napisane dwa posty wyzej Łukasz widać jakoś ma w miarę dobrze poukładane życie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 18:54   #1552
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jedyne co ich laczy to wiek. Reszty nie zauważam ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Jeśli para Łukasz i Oliwia faktycznie dojdzie do skutku , to będzie to najładniejsza para ślubna od początku programu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:01   #1553
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Przecież napisałam, ze nie wiem dlaczego tak mi sie Łukasz skojarzył
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 19:15   #1554
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dobre wiadomosci sa takie ze program ma bardzo dobra ogladalność, wiec ani piatki ani TVN7 nie zaszkodziły mu, moze więc będa i kolejne edycje
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-09, 20:25   #1555
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja to byłam zaskoczona jak zobaczyłam różnicę wieku między mama Łukasza (chyba tak mu na imię?) i jej mężem. Natomiast kobieta sprawia wrażenie dużo młodszej. Najważniejsze, że super wspiera syna. Aż miło się ogląda, gdy rodzina wspiera uczestników w programie.

Ale obejrzałam już trzeci odcinek na Playerze i jejku, strasznie to wszystko rozwleczone... w poprzednich edycjach też tak było? Bo już nie pamiętam. Ale przynajmniej można ładne suknie ślubne można było pooglądać no może poza jedną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 08:51   #1556
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

W końcu obejrzałam.

Wkurza mnie to rozwlekanie.

Mama Łukasza - nope, przaśna jakaś, tapeta, futerko, bluzeczka prześwitująca... Niestety Łukasz wychodzi na kolejnego maminsynka - facet pod 30 na każde zakupy odzieżowe z mamą? On jakiś taki za miękki się wydaje

Wojtek - z wygladu podoba mi się najbardziej, ma bardzo inteligetna i miła twarz. Jak się odezwie to troszkę gorzej ale chyba jest ok. Za to jego przyjaciel wydaje mi się naprawdę super facetem, biorę w ciemno

Adam - no cóż, kompletnie nie mój typ. Ładną koleżankę ma


Bardzo rozbawił mnie okrzyk "haha Ślązara!" bo ja również stamtąd xD

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2020-03-10 o 08:53
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 11:32   #1557
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie bardzo żal tej, która trafi na gapcia. Dla mnie to facet porażka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 12:17   #1558
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
(...)
Mama Łukasza - nope, przaśna jakaś, tapeta, futerko, bluzeczka prześwitująca... Niestety Łukasz wychodzi na kolejnego maminsynka - facet pod 30 na każde zakupy odzieżowe z mamą? On jakiś taki za miękki się wydaje
(...)
Kompletnie nie rozumiem aż takich zachwytów nad tą panią (oczywiście to nie zarzut w jej kierunku, ale zdziwienie nad zachwycającymi się, wręcz pojawiały się głosy o "wyglądzie jak milion dolców" - niezła ta inflacja musi być). Źle nie wygląda, figura dobra (pewnie zawsze taką miała), ale takich kobiet, czyli w miarę zadbanych pań 50+, czy nawet 60+ jest na polskich ulicach sporo. Czasy "podomka w kwiatki, chustka na głowie" przecież dawno minęły. Dla mnie naprawdę zadbana kobieta 50+ to ktoś, kto ma skórę w bardzo dobrej kondycji, dba o świeży wygląd twarzy, włosów, nosi się elegancko, bez ostentacji.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-03-10 o 12:20
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 12:27   #1559
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kompletnie nie rozumiem aż takich zachwytów nad tą panią (oczywiście to nie zarzut w jej kierunku, ale zdziwienie nad zachwycającymi się, wręcz pojawiały się głosy o "wyglądzie jak milion dolców" - niezła ta inflacja musi być). Źle nie wygląda, figura dobra (pewnie zawsze taką miała), ale takich kobiet, czyli w miarę zadbanych pań 50+, czy nawet 60+ jest na polskich ulicach sporo. Czasy "podomka w kwiatki, chustka na głowie" przecież dawno minęły. Dla mnie naprawdę zadbana kobieta 50+ to ktoś, kto ma skórę w bardzo dobrej kondycji, dba o świeży wygląd twarzy, włosów, nosi się elegancko, bez ostentacji.
Zastanawia mnie, jak to trochę "u nas" jest, że jak się napisze, że ktoś wygląda ładnie czy powie o kimś tak, to od razu zachwyty dziwne, że "jeżdżenie" po czyimś wyglądzie nie budzi takiego protestu - np. - jak to było, chyba nawet w tym wątku - rzęsy Anity jak pająki, odrosty do ucha Agaty itd., ta pani miłośniczka sportu za gruba (no bo nie można lubić sauny i sportu, i nie być szczupłym, nie?) itp., a napisać, że mama Łukasza ładna kobieta (bo ładna i zadbana), to od razu budzi jakiś sprzeciw.
I jeszcze "pewnie zawsze taką miała" co do figury - a wiesz to na pewno, że nie musi dbać, przestrzegać diety, ćwiczyć? Tylko dostała taką od góry ?


Mnie się sporo użytkowników tego programu fizycznie nie podobało, ale po co to tak roztrząsać? Wolę napisać, że Oliwia fajnie wygląda czy Anita, Martyna, a nie pastwić się nad kimś, bo nie przypadł mi do gustu.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-03-10 o 12:30
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-10, 12:54   #1560
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie, jak to trochę "u nas" jest, że jak się napisze, że ktoś wygląda ładnie czy powie o kimś tak, to od razu zachwyty dziwne, że "jeżdżenie" po czyimś wyglądzie nie budzi takiego protestu
(...)
Odnoszę się głównie do komentarzy o wyglądzie jak milion dolców. Nastawiłam się na wielkie wow, a tu... normalna pani w pewnym wieku. Cóż. Nie jej wina. Dziwi mnie ten zachwyt niektórych osób. Tyle. Zastanawia mnie jakie 50-60+ panie znajdą, bo widać te "moje" są super zadbane i wybrzydzam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.