Rossman - część III - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 13:53   #2041
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Polecam to co Literka 96 .Poleciła mi krem antybakteryjny z Serii Nuno Ziaji.Kupiłam za 7 zł ( ale nie w rossmanie ) i nie błyszczę się o nim, fajny. i wydajny.

Ja jeszcze tak o serum eveline - czy ono naprawde choc troche przy cwiczeniach wyszczupla ? chciałabym trochę schudnąć na udach
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:32   #2042
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Rossman - część III

No właśnie Nuno w Ross nie znajdziesz. Ja zaopatruję sie w większość Ziaji w Naturze.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:40   #2043
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

A szkoda, ja Nature mam na drugim koncu miasta a tam sie w dodatku jedzie godzine w zwyz bo ciagle tam jest tłok samochodowy :/ Dlatego ja w Nuno zaopatruje sie w sklepiku na Placu Imbramowskim w Kraku.

Moje pytanie powyzej odwoluje, zunalam ze nie bede wyrzucac kasy, bo a noz nie zadziala wyszczuplajaco, i wole sobie wiecej poskakać na skakance.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 15:52   #2044
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
A szkoda, ja Nature mam na drugim koncu miasta a tam sie w dodatku jedzie godzine w zwyz bo ciagle tam jest tłok samochodowy :/ Dlatego ja w Nuno zaopatruje sie w sklepiku na Placu Imbramowskim w Kraku.

Moje pytanie powyzej odwoluje, zunalam ze nie bede wyrzucac kasy, bo a noz nie zadziala wyszczuplajaco, i wole sobie wiecej poskakać na skakance.
Ty masz chociaż więcej sklepów. Ja jeśli chcę jakiś kosmetyk kupić to muszę albo iść do R. (całe szczęście, że mam około 5 minut drogi), albo do Natury, na drugi koniec miasta, bo Cz-wa jest tragiczną wielką dziurą (No, czasem jeszcze w Społem znajdę coś ciekawego)
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 16:26   #2045
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Rossman - część III

Wyobrazcie sobie,ze bylam w rossmanie rano w piatek i bylam przy kosmetykach makijazu i nie bylo ochroniarza,bo to bylo tylko po 9 i podeszla babka jakas i zobaczyla mnie tam sekunde patrzyla i poszla i nikt nie bral mnie za potencjalnego zlodziejapierwszy raz mi sie to zdarzylo
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 16:49   #2046
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Rossman - część III

Jak to jest z tymi promocjami w Rossmannie? Niby gazetka ważna do 12 lipca, a jeszcze dzisiaj są te oferty. Ale to dobrze, bo w niedzielę sobie kupiłam limitowankę Cinemy za stówkę (dopiero po zakupie zorientowałam się, że to nie klasyk ale na szczęście też piękna).

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
Wyobrazcie sobie,ze bylam w rossmanie rano w piatek i bylam przy kosmetykach makijazu i nie bylo ochroniarza,bo to bylo tylko po 9 i podeszla babka jakas i zobaczyla mnie tam sekunde patrzyla i poszla i nikt nie bral mnie za potencjalnego zlodziejapierwszy raz mi sie to zdarzylo
Mi tam ochrona nie przeszkadza, trudno, taką mają pracę. Przecież jakoś trzeba walczyć z kradzieżami.
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 16:53   #2047
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
na cele szczęście nic nie znalazłam dla siebie w nowej gazetce

ale wybieram się na zakupy do Rossmanna i może polecicie mi jakis krem do tłusetej cery... nawet bardzo tłustej... cos matującego...
Ja matuję się kremem Hippa
teraz przymierzam się do ziaji, bo potrzebuje odmiany
ale z tego hippa jestem zadowolona
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 17:10   #2048
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Ja kiedyś tsałam przy kolorowych kosmetykach z 20 minut - wybieralam cienie, tusz, baze, szminke...i mialam troche mało kasy wiec troche to trwało a taki ochroniarz na mnie sie gapil że wrrrr.

Literka, zadzroszcze ze masz tak blisko do Rossmana , minus Krakowa to to, że własnie do najbliższego Rossmana w godzinach 17-19 ( tylko wtedy moge tam jechac ) mam 20 minut drogi, z parkowaniem samochodu 25

Bibi, a krem Hippa nie zapcha ?
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:22   #2049
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rossman - część III

Aryax mnie nie zapycha. Używam go już koło roku. Pogorszczenia cery u siebie nie zauważyłam, moją koleżanką jednak trochę zapchał.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:25   #2050
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Rossman - część III

U mnie zawsze ochroniarz stoi przy balsamach do ciała. Nie można nic otworzyć i powąchać, bo przecież patrzy się na ciebie jakbyś miała zaraz zabrać pół regału
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:26   #2051
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Rossman - część III

mnie ochrona tez nie przeszkadza,bo taka ich praca,ale nie lubie jak ktos za mna lata zwlaszcza jak np.ide po podpaski
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 17:32   #2052
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman - część III

biibii:
mnie też zapchal. Uzywam go (sporadycznie) tylko jak wchodze do wanny wtedy buzka mi sie nie wysusza. Nie wiem jak można używać go jako srodka matującego. Ja się po nim okropnie swiece
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:32   #2053
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Rossman - część III

mnie za to zadziwia inna sprawa w Rossmanach. Oni pracują w nocy. Ile razy wracam przez centrum ze spotkania ze znajomymi jest nieraz 1 w nocy a oni tam pracują :O Co to jakiś obóz pracy? Oni tam chyba codziennie robią inwentaryzację. Fakt, żeby dojść do ładu i składu musza panować nad towarem ale ciekawa jestem jakie są stawki skoro tak się tam haruje, nawet w nocy...

może trochę przesadzam, ale nigdy nie spotkałam się z żadnym innym sklepem w któym w nocy wykładają towar na półkach ...takim w środku miasta...pomijam centra handlowe
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:43   #2054
w szpilkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 237
Dot.: Rossman - część III

side 85 dostawy do ross sa zazwyczaj w nocy w moim mieście to jest jedna noc w tygdniu, ewentualnie inwentaryzacje raz na 3 miesiace

mnie zainteresowało: (napewno kupie)
-poduszki żelowe kiwi 9.99
-lactacyd 12.99
-adidas balsam, woda po goleniu 14.99 dla TŻ
w szpilkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 17:57   #2055
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez w szpilkach Pokaż wiadomość
side 85 dostawy do ross sa zazwyczaj w nocy w moim mieście to jest jedna noc w tygdniu, ewentualnie inwentaryzacje raz na 3 miesiace

mnie zainteresowało: (napewno kupie)
-poduszki żelowe kiwi 9.99
-lactacyd 12.99
-adidas balsam, woda po goleniu 14.99 dla TŻ
dziwne...ja ich widzę codziennie wieczorami, cały sklep oświetlony i ci biedni ludzie tam układają...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:36   #2056
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Rossman - część III

Rossman złamał mi dziś serce. W całym calusieńkim sklepie nie mieli nic do odsuwania skórek!
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:43   #2057
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Rossman złamał mi dziś serce. W całym calusieńkim sklepie nie mieli nic do odsuwania skórek!


przepraszam, że się śmieję, ale ta wypowiedź mnie rozwaliła. eh, my rossmannomaniaczki.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:55   #2058
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziwne...ja ich widzę codziennie wieczorami, cały sklep oświetlony i ci biedni ludzie tam układają...
Moja koleżanka pracuje w R. i ostatnio kończyła pracę o 24

I to było w połowie terminu gazetkowego
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:05   #2059
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
biibii:
mnie też zapchal. Uzywam go (sporadycznie) tylko jak wchodze do wanny wtedy buzka mi sie nie wysusza. Nie wiem jak można używać go jako srodka matującego. Ja się po nim okropnie swiece
a widzisz, co cera to inaczej.
mi on bardzo odpowiada
no ale teraz szukam czegoś nowego.
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 19:07   #2060
mona1
Zadomowienie
 
Avatar mona1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 846
Dot.: Rossman - część III

Dziewczyny a używałyście olejku do opalania z rosmana, firmy Karotten??? czy jakoś tak. Ostatni sie zastanawiałam, tylko że były pakowane po 2 sztuki i obydwa opakowania miały niski filtr??? Jestem strasznie ciekawa tych olejków, zawierają wyciąg z marchwii Używałyście może???
__________________
bąbelek
mona1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:35   #2061
koniczyna016
Przyczajenie
 
Avatar koniczyna016
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Rossman - część III

no to teraz ja sie wypowim...i tyle zazdroszcze wam ze mieszkacie w wiekszosci w miastach bo ja do najblizszego Rosssmana mojego przeulubionego sklepu z kosmetykami mam jakies 30 km i jak tam jade to normalnie zapasy wojenne robie...tylko zawsze po fakcie cos nowego i fajnego wypatrze i wtedy musze cierpiec ze tego nie kupilam...
koniczyna016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:36   #2062
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez koniczyna016 Pokaż wiadomość
no to teraz ja sie wypowim...i tyle zazdroszcze wam ze mieszkacie w wiekszosci w miastach bo ja do najblizszego Rosssmana mojego przeulubionego sklepu z kosmetykami mam jakies 30 km i jak tam jade to normalnie zapasy wojenne robie...tylko zawsze po fakcie cos nowego i fajnego wypatrze i wtedy musze cierpiec ze tego nie kupilam...
Ale w mieście z Twojej lokalizacji są 3 Rossmanny - więc albo jeździsz gdzieś poza Toruń do drogerii, żeby zrobić zakupy, albo nie mieszkasz w Toruniu

A co z Twoją nagrodą? Udało się?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:58   #2063
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość


przepraszam, że się śmieję, ale ta wypowiedź mnie rozwaliła. eh, my rossmannomaniaczki.
Ależ proszę, śmiej się. To chyba dobry uczynek-poprawienie komuś humoru Do Rossmana przekonałam się niedawno, zaczęłam o nim miec jak najlepsze zdanie, a tu dzisiaj-NIE MA nic do odsuwania skórek. A chciałam wreszcie robic wszystkie kosmetyczne zakupy w jednym sklepie, stąd złamane serce.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:02   #2064
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Rossman złamał mi dziś serce. W całym calusieńkim sklepie nie mieli nic do odsuwania skórek!

mi złamał,bo nie było nic do nabłyszczania,a były same do odsuwania skórek heheeh
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:14   #2065
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Emilkaa Pokaż wiadomość
mi złamał,bo nie było nic do nabłyszczania,a były same do odsuwania skórek heheeh
No patrz Ty się, a w moim Rossmanie nabłyszczaczy na pęczki nieładnie z ich strony, że asortyment się tak różni.

Widziałam dziś w Rossmanie 'takie coś, z takim czymś, bez takiego czegoś' nawet oni tego nie nazwali, naklejka na opakowaniu głosiła 'akcesoria do stóp'. Był to plastikowy wałeczek, do połowy pokryty 'papierem ściernym' w ładny wzorek. Połowa z papierem ukształtowana była na kształt stożka. Czy któraś z Was kupiła to 'coś' i zechce się podzielic wrażeniami? Nie ukrywam, że moją uwagę zwróciła uroda tego akcesorium
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:33   #2066
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Ależ proszę, śmiej się. To chyba dobry uczynek-poprawienie komuś humoru Do Rossmana przekonałam się niedawno, zaczęłam o nim miec jak najlepsze zdanie, a tu dzisiaj-NIE MA nic do odsuwania skórek. A chciałam wreszcie robic wszystkie kosmetyczne zakupy w jednym sklepie, stąd złamane serce.
Raczej to nie możłiwe, chyba że powstałby sklep w którym byłoby absolutnie wszystko Niestety Rosmann ma dosyć okrojoną ofertę i nie można tam wszystkiego kupić
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:17   #2067
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez koniczyna016 Pokaż wiadomość
no to teraz ja sie wypowim...i tyle zazdroszcze wam ze mieszkacie w wiekszosci w miastach bo ja do najblizszego Rosssmana mojego przeulubionego sklepu z kosmetykami mam jakies 30 km i jak tam jade to normalnie zapasy wojenne robie...tylko zawsze po fakcie cos nowego i fajnego wypatrze i wtedy musze cierpiec ze tego nie kupilam...

Niestety aktualnie jestem w takiej samej sytuacji Wyprawa do Rossmanna to wielkie święto Ale właśnie ją planuję, szkoda tylko, że taka dziadoska oferta w tym tygodniu
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 22:20   #2068
koniczyna016
Przyczajenie
 
Avatar koniczyna016
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Ale w mieście z Twojej lokalizacji są 3 Rossmanny - więc albo jeździsz gdzieś poza Toruń do drogerii, żeby zrobić zakupy, albo nie mieszkasz w Toruniu

A co z Twoją nagrodą? Udało się?
No to tak w Toruniu sie ucze i uznaje to za moje miejsce zamieszkania ale aktualnie sa wakacje i musze siedziec w mojej wiosce 30 km od torunia w ktorej wszystkie ptaki zawracaja:P a najblizszego sasiada mam 1 km od siebie i sa az 2 spozywcze sklepy ze splesniala kielbasa, babcie plotkary i zadnej drogerii a tym bardziej rossmana niestety...

A z nagroda byly pewne komplikacje ale ostatecznie sie udalo..z czego bardzo sie ciesze i dziekuje wszystkim rossmanomaniaczka za wsparcie i pomoc...

a tak w ogole wyjezdzam jutro do kumpeli pod warszawe i niestety nie bede mogla odwiedzac forum..do ktorego zdazylam sie bardzo przywiazac a taka ironia losu bo weszlam tu przez przypadek szukajac paragonu:P ale zaraz jak tylko wroce to na pewno dam znac...i bede czytac powstale pod moja nieobecnosc miliony stron...
koniczyna016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 22:22   #2069
koniczyna016
Przyczajenie
 
Avatar koniczyna016
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 19
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość

Niestety aktualnie jestem w takiej samej sytuacji Wyprawa do Rossmanna to wielkie święto Ale właśnie ją planuję, szkoda tylko, że taka dziadoska oferta w tym tygodniu
no rozumiem Cie bardzo dobrze...nawet jak chcialam isc ostatnio do kina i do rossmana to musialam 3 dni przed planowac bo ode mnie jezdza tylko 2 autobusy dziennie...nie ma jak to mieszkac w dziurze...:P az sie dziwie ze mam internet...
koniczyna016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 22:35   #2070
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman - część III

koniczyno, mam nadzieję, że nie odebrałaś mojego poprzedniego postu jako złośliwości

Fajnie, że z nagrodą się udało - mam nadzieję, że pochwalisz się, co dostałaś

Może koleżanka zabierze Cię do Warszawy na zakupy do Rossmanna Tam podobno te drogerie są na każdym rogu, więc będziesz miała możliwość zrobienia większych zakupów
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.