Rossman - część III - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-18, 07:45   #961
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
weź dwa żele, podejdź do kasy i zanim policzy- spytaj się jak to działa. jeżeli ona ma Ci dać drugi żel spod lady to sprawdź, czy zapach Ci odpowiada i ewentualnie możesz zrezygnować z zakupu. a jeżeli policzy Ci żele, które sama wybrałaś z półki to policzy. nie widzę problemu.
tak tez zrobie zaraz atakuje rossman ^^
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 08:05   #962
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Do Krakowien :
proszę mi nie tykać Rossmana na ulicy lubelskiej, bo ja tam z rana isc nie moge !

Promocje z żelamik tez wezme - okazja .
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 08:41   #963
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Rossman - część III

miałam dziś iść z moją listą do R, ale mimo, że to już 3 dzień dyskomfortu() to boli mnie strasznie brzuch i zapowiada się upał to poleniuchuje i pojadę jutro
lubelskie rossmanomaniaczki, proszę zostawić mi choć jedną oliwkę Hipp'a
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 08:57   #964
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Wariatki Mam nadzieję, że do rybnickiego Rossmanna żadna się nie wybiera? Bo dopiero idę tam w piątek lub sobotę rano
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:18   #965
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Rossman - część III

W Lubelskich rossmannach proszę mi zostawić:

- żele pod prysznic
- mleczko samoopalające sunozon
- kilka paczek fitelli

bardzo proszę!! bo ja sie wybieram dopiero w piątek
jestem przykuta do książek niestety
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:20   #966
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Rossman - część III

Ja się zaraz wybieram do białostockiego rossmana, więc dziewczyny z drogi
A o tą promocję żeli to zapytam obsługę
Tak narzekałyśmy na brak promocji to teraz jak dowalili to strach się bać, ja chyba specjalnie wezmę mniej pieniędzy, tyle co na zakupy z listy Bo znając życie wydałabym wszystko co bym miała w portfelu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 09:44   #967
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Rossman - część III

No Nie, Rybnik, Białystok i Zielonka w jednym wątku
Miałam taką "paczkę" ze wsi, skład pochodzę, i tam taki sam skład: Rybnik, Białystok, Zielonka (+ wieś)
Dzisiaj zwiedzamy rossmanna, tralalala... Co z tego ze rower mi się rozpada, jedzie niepewnie, coś w nim stuka, szura, piszczy, i lada chwila mogę sie zabić- zwiedzę całą Warszawę by dostać, czego chcę XD
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 10:00   #968
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Właśnie wróciłam z Rossmanamiałm w portfelu tylko 20 zł bo musiałam wcześniej zrobić zakupy pokarmowe ale serum do biustu Bielendy wzięłam przed ostatnie i farbę dla babcia odzywkę dostałam gratis-duża taka jest aż 200 ml, ale to do farbowanych włosów więc będzie dla mamytrzeba ja nałożyć i wysuszyć włosy żeby był efekt

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
weź dwa żele, podejdź do kasy i zanim policzy- spytaj się jak to działa. jeżeli ona ma Ci dać drugi żel spod lady to sprawdź, czy zapach Ci odpowiada i ewentualnie możesz zrezygnować z zakupu. a jeżeli policzy Ci żele, które sama wybrałaś z półki to policzy. nie widzę problemu.
Z żelami Timotei jest tak jak Umbra pisze-trzeba wziąć dwa z półeczki jakie się chce i przy kasie za jeden płacimy 1 grosz niestety u mnie nie było tego czerwonego i nie wzięłami w ogóle w ofercie pisze ze żeli jest 6 rodzajów-wiec chyba nie ma wszystkich w rossmankuchyba tylko 3 kremowe i 3 żelowea i fitelle były tylko 4 jogurtowe z żurawiną, a ja chce tropikalnea!A byłam juz po 9-wiec nie wiem czy wykupili przez 30 min wszystkie czy tylko tyle było

Umbra jest już seria Lirenez Alicją Bachledą-Curuśza 18.49 kremiki!

Dziewczyny doradźcie mi jeszcze czy lepiej kupić SunOzon ten żółty 30 czy 30 dla dzieci (tą w niebieskim opakowaniu) oba w cenie 9.9ale któy lepszy?

Edit: doczytałam wreszcie na wątku o nieaptecznych filtrach ze żółte mleczko jest stabilne a to dla dzieci 30 nie więc kupuje zółte...ale na tym wątku to jest jakieś zamieszanie z SunOzonkami-raz piszą ze niestabilne, raz że stabilne
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2008-06-18 o 10:26
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:16   #969
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Rossman - część III

Ja rowniez podbilam Rossmany zaraz po otwarciu Mialam na 8 egzamin na sw. Anny,wiec poszlam zaraz po na Wislna i wyszlam tylko z... chusteczkami facelle!
W ogole nie wszystko jeszcze "ometkowane" promocyjnie, wzielam plastry z Isany do ciala,bo bylo przy nich 7,99, nabila mi normalna cene, JA musialam isc sprawdzic i sie okazalo,ze to ta promocja,co do wczoraj
Mleczek SunOzon 15 nie bylo,choc cena wisiala, a bylo zaraz po 9 Moze nie wylozyly jeszcze Nie sadze,zeby wszystkjie zeszly tak z rana

Podjechalam wiec na Slawkowska,gdzie zawsze byl moj ulubiony Rossman [zreszta po drodze mam,bo codziennie tedy jezdze, na dodatek cos krecili, pewnie jakies W11, bo paru operatorow bylo i nagrywali scene,jak jakas dziewczyna idzie i cos do tel mowi Wiec beda mieli statystyke na rozowym rowerze :P ]. Tam wszystko juz lepiej, bo po 1 gazetki wylozone, wiekszosc cen tez,ale panie tez chodzily i metkowaly dopiero.
I uwaga,wielki news [chyba nikt nie pisal o tym jeszcze? ]: szafa Burżujka tam stanela!
Wzielam wiec mleczko SunOzon 15, 2 fitelle, plastry do twarzy Isana [chyba beda okej do pach i bikini?Nie bede musiala ciac tych duzych juz ] i chusteczki nawilzane alouette [na wakacje sie pewnie przydadza].
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:21   #970
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Rossman - część III

ja też już właśnie wróciłam z rossmannka kupiłam sexy look do biustu, też przedostatnie wzięłam a byłam 2 min po otwarciu oprócz tego wziełam różową myjkę i obcinacz do paznokci z breloczkiem pendo timotei też chciałam czerwony i też nie było a fitelle wzięłam tylko jedną cynamonową bo już tylko takie zostały, babka przede mną w kasie to wzięła chyba z 30 a i chciałam jeszcze deske do krojenia w kwiaty ale w ogóle nie było
do biedronki też zajrzałam po beauty milky ale nie było, draceny też same brzydkie zostały, na pocieszenie wzięłam krem oliwkowy do twarzy i masło kakaowe każde po 2.99
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:32   #971
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Rossman - część III

Chyba będę musiała często zaglądać do rossmanna żeby trafić na filtelle
a i jeszcze zapomniał napisać że widziałam kremy AA w cenie na dowiedzenia po 8.29 ten:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11111
i ten:http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11087
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 10:35   #972
gwiazdeczka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 376
GG do gwiazdeczka179
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Ja jak kupowałam kiedyś rexone i do niej był jakiś prezent to musiałam pokazać pani w gazetce, że prezent mi się należy. Także dziewczyny upominajcie się jak by co
MIAłAM DOKłADNIE TAK SAMO. kIEDYś BYłO LUSTERKO DO WELLI FARBY DO WłASóW gratiś TAK BYNAJMNIEJ BYłO NA ULKOTCE przy kasie zrobili oczywiscie wielkie oczy ale w koncu odpuścili po wielu konsultacjach między sobą tyylko doliczyli za nie 5 groszy
gwiazdeczka179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 10:46   #973
Elaiza186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 415
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez czelsi Pokaż wiadomość
ja też już właśnie wróciłam z rossmannka kupiłam sexy look do biustu, też przedostatnie wzięłam a byłam 2 min po otwarciu oprócz tego wziełam różową myjkę i obcinacz do paznokci z breloczkiem pendo timotei też chciałam czerwony i też nie było a fitelle wzięłam tylko jedną cynamonową bo już tylko takie zostały, babka przede mną w kasie to wzięła chyba z 30 a i chciałam jeszcze deske do krojenia w kwiaty ale w ogóle nie było
do biedronki też zajrzałam po beauty milky ale nie było, draceny też same brzydkie zostały, na pocieszenie wzięłam krem oliwkowy do twarzy i masło kakaowe każde po 2.99
masło kakaowe ziaji??
Elaiza186 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:02   #974
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Elaiza186 Pokaż wiadomość
masło kakaowe ziaji??
tak, ale nie to takie do ciała które ostatnio robi tutaj furorę, tylko taki zwykły krem do twarzy
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:06   #975
weekend
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 159
Dot.: Rossman - część III

dziewczyny, no nie mówcie że asortyment z promocji gazetkowych jest ograniczony i trzeba szybko iść jak tylko zacznie obowiązywać promocja... To po co ta promocja trwa tyle dni?
A ja wczoraj wyczytałam w Newsweeku (była reklama), że dziś (18.06.08) w rossmanie dają darmowe próbki szamponu przeciwłupieżowego dla mężczyzn Clear.
weekend jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:10   #976
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossman - część III

Już wróciłam Ale się obkupiłam Teraz mój potrfel musi sie kurować
Z tymi żelami tak jak wcześniej Ania wspominała trzeba podjeść do kasy. Ja pokazałam w gazetce i pani doliczyła grosik
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:14   #977
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman - część III

Ja też jestem po zakupach w Rossmannie Chciałam kupić żele Timotei - kusił mnie Zmysłowy, Winogrona Bordeaux i Płatki Róż z KWC, ale niestety nie było tej wersji TŻ wybrał sobie Antystresowy, Lawenda i Chaber. Podeszłam do pani, która układała towar na półce i zapytałam, czy ten drugi żel za 1 gr mogę wybrać sobie sama z półki, czy dostanę jakiś w kasie. Skierowała mnie z tym pytaniem do innej pani, a ta do pana w kasie A pan w kasie powiedział, że mam wybrać sobie żel z półki Więc wybrałam Energizujący, Pomarańcza i Mięta Kupiłam też na wypróbowanie olejek pielęgnacyjny babydream Na większe zakupy wybiorę się w tygodniu - obiecuję
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2008-06-18 o 12:37 Powód: dopisek
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:39   #978
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Rossman - część III

Też już jestem po zakupach W moim koszyku znalazły się:
1. żele pod prysznic Timotei (morela&krem Shea i mleczko orchidei&olejek migdałowy)
2. oliwka HIPP
3. krem do rąk Dove intensywnie nawilżający
4. balsam do stóp Fuss Wohl
5. szczoteczka do zębów colgate 360stopni
6. fitella

Z żelami oczywiście zamieszanie. Najpeir zapytałam Pani na sklepie czy to na pewno tak jest że drugi za 1gr i czy sama mogę wybrać zapach czy dostanę przy kasie. Powiedziała że tak. A Pani przy kasie oczywiście nic nie wiedziała, uwierzyła dopiero jak jej w gazetce pokazałam.


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja się zaraz wybieram do białostockiego rossmana, więc dziewczyny z drogi
A o tą promocję żeli to zapytam obsługę
Tak narzekałyśmy na brak promocji to teraz jak dowalili to strach się bać, ja chyba specjalnie wezmę mniej pieniędzy, tyle co na zakupy z listy Bo znając życie wydałabym wszystko co bym miała w portfelu
A w którym Rossmannie byłaś?
Jak weszłam dziś do tego na Lipowej zobaczyłam dziewczynę z pełnym koszykiem i gazetką w ręku i od razu nasunęła mi się myśl że to być może któraś Wizażanka
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 11:49   #979
plotkara0804
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 440
Dot.: Rossman - część III

chyba niee na temat sie wypowiem ale
irytuja mnie ochraniarze w ROSSMANIE.
ale bynajmniej u mnie w miescie, PAKERZY jak tylko jakas lala wejdzie to ślinotok a potem ci patrza na łapy co wybierasz i taka laska czuje sie niekomfortowo. Bo co np takiego PAKERA interesuje jaki Żel durexa kupie
plotkara0804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 12:06   #980
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Ja rowniez podbilam Rossmany zaraz po otwarciu Mialam na 8 egzamin na sw. Anny,wiec poszlam zaraz po na Wislna i wyszlam tylko z... chusteczkami facelle!
W ogole nie wszystko jeszcze "ometkowane" promocyjnie, wzielam plastry z Isany do ciala,bo bylo przy nich 7,99, nabila mi normalna cene, JA musialam isc sprawdzic i sie okazalo,ze to ta promocja,co do wczoraj
ja chodze do tego na wislnej i wybieram sie niestety dopiero w piatek, po egzaminie wiec mam nadzieje ze zostana jeszcze jakies produkty z mojej listy
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 12:08   #981
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Mnie też....
Kiedyś z 20 minut stalam przy tuszach , cieniach i szminkach chyba, a oni się gapili ciągle na mnie co ja tam robie, ehh.

Niestety, ja dopiero za 3,5 h będe mogła wykupić Rossmana
mam nadzieje ze starczy dla mnie oliwek,zelikow,tamponow,m leczek samoopolajacy z isany, fitelli, i lakierów do paznokci.....
i jakieś fajne szampony koloryzujacy czerwone beda
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 12:28   #982
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Rossman - część III

Mmm, dużo fajnych promocji, najchętniej to kopiłabym masełko z ziaji kakaowe lub masełko Farmony karmelowe, mam jednak teraz sporo otwartych balsamów i dwa czekające na otwarcie, więc chyba dopiero po wakacjach....


Lubi lakiery Wibo, ,,trzymają się mnie'' więc kupię teraz na wypróbowanie Quick&Dry za 2,99.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 12:33   #983
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossman - część III

ja dzis kupiłam: na lipowej w bialymstoku,ps.dzis byl fajny młody ochroniarz,doradzał perfumy jakiejś pani,ale tak fachowo to robił podziwiam

-tonik w żelu różany bielenda ostatnicena na dowidzenia za 4.49
-chusteczki samoopalajace
-domol płyn do czyszczenia wanien łazienek-w folii cena 2.49

no i kusił mnie ten timotei nie wiem czy nie skocze po niego zaraz z kolizanką
a jestem przecież na odwyku
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 12:39   #984
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Iwona, jak już użyjesz te chusteczki samoopolające to napisz jakie efekty - tez mnie kusza, ale chyba się skusze na ten z Isany, balsam brązujący.

Mama własnie dorzuciła trochę kasy bym tam kilka rzeczy kupila - a i tak zostanie dla mnie, ahhh !

Tak w ogóle - skad wy bierzecie te gazetki rossmana ?
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 12:46   #985
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossman - część III

Aryax- chusteczki przed weselem brata uzyje znając zycie więc troche to potrwa

aha mam samoopalcz do twarzy sunozon,mama używa na nogi i mówi że bdb.
a gazetki sa przy wejściu przy drzwiach przy szamponach i koszykach,nawet jakis stojaczek zamontowali
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 13:00   #986
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

A je można brać, ot tak ?
Niezorientowana jestem :P

ostatnio też Skarba chciałam wziac ale nie wiedziałam, czy się placi czy nie.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 13:02   #987
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
A je można brać, ot tak ?
Niezorientowana jestem :P

ostatnio też Skarba chciałam wziac ale nie wiedziałam, czy się placi czy nie.
aha ja mówie o gazetkach tam gdzie sa promocje

a teraz moje pytanie:
dziewczyny co sadzicie na temat szamponów z rossmana seria yung,?

ja mam pomaranczowy i jest w działaniu podobny do schaumy takiej brzoskwiniowej wycofanej niestety teraz sa w promocji
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 13:08   #988
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
ja chodze do tego na wislnej i wybieram sie niestety dopiero w piatek, po egzaminie wiec mam nadzieje ze zostana jeszcze jakies produkty z mojej listy
Ja też dopiero w piątek idę, a mnie straszycie, że 8:02 i nic nie ma
PS. Dostałam dziś super przesyłkę z Nivea z próbkami i zniżkami na ich kosmetyki w Tesco
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 13:09   #989
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossman - część III

Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
A je można brać, ot tak ?
Niezorientowana jestem :P

ostatnio też Skarba chciałam wziac ale nie wiedziałam, czy się placi czy nie.

One po to tam są

Też kupiłam te chusteczki samoopalające
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-18, 13:13   #990
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Rossman - część III

Wykrasana, ahaaa Dzięki

Iwona, mam 2 próbki po 50 ml z Festiwalu..Fajnie sę puszą - ja mam cieniowane i warstwy lepiej się unosza niż tego co jest specjalny do cienowanych z pantene,ale strasznie mi się po nim przetłuszczają- umyje wieczorem, rano mam tluste i włosy nie chca sie za bardzo ukladac.
Wykorzystam to, ale i tak powracam wierna do Pantene
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.