20+ cz. II - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-09, 20:19   #571
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Tak było wspaniałe słońce, tak jak mówiłam przez trzy dni leżałam na plaży
Wstawiam trzy fotki, żeby zrobiło Wam sie cieplej

Poszalałam na wakacjach jeśli chodzi o jedzenie, codziennie była słodka bułka, na kolacje kiełbasa z grilla, ale smakowało tak cudnie, prawie wszystkie posiłki jedliśmy na ganku przed domkiem A domek, marzenie Z okna sypialni widziałam morze

Już nie wspomne o gofrach z bitą śmietaną
KAMA piekne foty! aaa jaki zachód słońca! naprawde fach w rekach.

ja dzis miałam aktywny dzień, moj chrześniak mial urodziny. zabrałam go na zakupy do H&M na dzial dziecięcy

mogłabym wydac 1000 zł, (wydałam połowę mniej), ale jaki on uradowany był, coś niesamowitego, kupiłam mu kurtkę w takie smieszne czachy, spodnie jeansy, kalosze w czachy, bluzke, pasek do spodni, plecak, notesik ... uffff
moja siostra, jak wam opowiadalam, pomimo ze nie utrzymujemy dobrych kontaktow, to chetnie jej finansowo pomagam, bo moj "szwagier" wylecial sobie do anglii i juz nie wraca. dzieci olal i ma nowa panne. szkoda pisac, bo same obelgi sie cisna na jezyk. aaa dwoch chlopakow wychowac to powazna sprawa, dlatego zawsze jak przyjezdzamy do nich, oblegaja mojego TŻta. kochane dzieciaczki.
zabralam go do kina na "szrek trzeci", ale jak to dziecko po 45 minutach znudzilo mu sie i wyszlismy
jestem padnieta. dzieci potrafia wymeczyc, ale kocham moich brzdacow najmocniej na swiecie.
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 21:06   #572
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
o maaatkooo ale starucha
Vibesko, daj spokoj, mamy po 20 lat, wciąż cale zycie przed nami
edit:
ktora eyelinera szukała??

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=181017
Oo, w takim razie chyba ten kupię tylko czy ja będę potrafiła się tym obsługiwać
Wkońcu jestem starucha z trzęsącą się ęką

Ka.si jesteś przekochaną mamą chrzestną

Dobranoc dziewczyny!
Jutro nasz ukochany poniedziałek, u mnie od 5.40
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 22:57   #573
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
KAMA piekne foty! aaa jaki zachód słońca! naprawde fach w rekach.

ja dzis miałam aktywny dzień, moj chrześniak mial urodziny. zabrałam go na zakupy do H&M na dzial dziecięcy

mogłabym wydac 1000 zł, (wydałam połowę mniej), ale jaki on uradowany był, coś niesamowitego, kupiłam mu kurtkę w takie smieszne czachy, spodnie jeansy, kalosze w czachy, bluzke, pasek do spodni, plecak, notesik ... uffff
moja siostra, jak wam opowiadalam, pomimo ze nie utrzymujemy dobrych kontaktow, to chetnie jej finansowo pomagam, bo moj "szwagier" wylecial sobie do anglii i juz nie wraca. dzieci olal i ma nowa panne. szkoda pisac, bo same obelgi sie cisna na jezyk. aaa dwoch chlopakow wychowac to powazna sprawa, dlatego zawsze jak przyjezdzamy do nich, oblegaja mojego TŻta. kochane dzieciaczki.
zabralam go do kina na "szrek trzeci", ale jak to dziecko po 45 minutach znudzilo mu sie i wyszlismy
jestem padnieta. dzieci potrafia wymeczyc, ale kocham moich brzdacow najmocniej na swiecie.
ojjj ale fajnie!! co ja bym dala za taka mame chrzestna ehh
szkoda chlopakow, ze sie bez ojca wychowują

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Oo, w takim razie chyba ten kupię tylko czy ja będę potrafiła się tym obsługiwać
Wkońcu jestem starucha z trzęsącą się ęką

Ka.si jesteś przekochaną mamą chrzestną

Dobranoc dziewczyny!
Jutro nasz ukochany poniedziałek, u mnie od 5.40
hehehe oj Vibeska co Ty za bzdurki tu gadasz

5:40 u mnie 8, ale i tak juz czuje jak mi sie bedzie chcialo

wiecie, ogladalismy dzis film z Tz i tam babka rodzila dziecko.strasznie wszystko realistycznie bylo pokazane (az za ) i powiedzialam mu,ze nigdy nie chce miec dzieci, ale jak juz urodzila i dali jej to malenstwo na rece, to sie normalnie poryczalam fakt-jestem przed okresem ale to bylo takie niesamowite.. ta chwila musi rekompensowac caly bol
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 23:11   #574
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ka.si jesteś przekochaną mamą chrzestną

Dobranoc dziewczyny!
Jutro nasz ukochany poniedziałek, u mnie od 5.40

dziękuję to miłe, staram się ich az tak nie rozpieszczać, bo łatwo można "zepsuć " dzieci, ale oni sa cholernie mądrzy. często sie mnie pytaja, "czy to jest drogie, bo jak tak, to nie ma sensu kupować, bedzie więcej na chlebek" łzy pchają mi sie na oczy, jak wspomne ich słowa.
jestem dumna ze mam takich chrześniaków, są moimi skarbami.
ja poniedziałek zaczynam o 7.45 hii a skończę około 21.30 na wygodnej kanapie w mieszkaniu.


Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
ojjj ale fajnie!! co ja bym dala za taka mame chrzestna ehh
szkoda chlopakow, ze sie bez ojca wychowują
jak podjęłam decyzję zostania matką chrzestną, to wzięłam sobie mocno słowa do serca, że trzeba pomagać w wychowaniu tych małych istot. nie chodzi tu o kupowanie lodów, czy czekoladek i zgrywania cudownej cioci na 2 godziny, staram się spełniać w 100%, biorąc dziś Oskarka na cały dzień, musiałam się spotkać ze znudzeniem, zmęczeniem, radością i chęcią obejrzenia wszystkiego, dał mi popalić, dlatego chylę pokłon w kierunku mojej siostry! staram się im przekazać najcenniejsze wartości, nie szata zdobi człowieka, miłość i szacunek, to jest sukces.
a zakupy w H%M nie sa niczym specjalnym, po prostu idzie jesień a dzieci szybko wyrastaja z zeszłorocznych rzeczy.
ale sie rozpisałam, ale o nich mogłabym pisać książki, moje dwa serduszka kochane!
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 23:19   #575
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

nie no, zdaje sobie sprawe, ze zakupy do nie sedno bycia matka chrzestna, ja niestety nie jestem niczyja matka chrzestna za to wiem jacy sa moi rodzice chrzestni, obydwoje do
mowiac ze chcialabym taka matke chrzestna jak Ty, mialam na mysli wlasnie to, ze tak sie nimi opiekujesz i mozesz o nich mowic bez konca, niemal pisac ksiazki. super to jest!!

ja to chyba juz spac pojde, bo

wiec dobrej nocki moje dziewoje
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-09, 23:23   #576
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
nie no, zdaje sobie sprawe, ze zakupy do nie sedno bycia matka chrzestna, ja niestety nie jestem niczyja matka chrzestna za to wiem jacy sa moi rodzice chrzestni, obydwoje do
mowiac ze chcialabym taka matke chrzestna jak Ty, mialam na mysli wlasnie to, ze tak sie nimi opiekujesz i mozesz o nich mowic bez konca, niemal pisac ksiazki. super to jest!!

ja to chyba juz spac pojde, bo

wiec dobrej nocki moje dziewoje

nie chciałam Navi abyś pomyślała, że na podstawie Twojej wypowiedzi oceniłam Cię od strony zakupów. oczywiste dla mnie było, że zwróciłaś uwagę na to w jaki sposób się nimi opiekuję

ja o swoich rodzicach chrzestnych mogę powiedziec dokładnie to samo, co Ty o swoich
ja też już zmykam, spokojnej nocy i kolorowych snów
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 07:09   #577
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Ja zostałam chrzestną mając 16 lat i przyznam szczerze że było to trochę wbrew mojej woli. Nie miałam bierzmowania, więc nie powinnam występować w tej roli. Ale rodzina nie dała mi wyboru.
Całą ceremonię się denerwowałam, ze ksiądz w najmniej oczekiwanym momencie zapyta o to bierzmowanie i będzie straszna lipa .
O mojego chrześniaka staram się dbać, bo niestety pochodzi z biednej rodziny i naprawdę wielu rzeczy mu brakuje... Tym bardziej że ma jeszcze dwóch braci i ostatnio sie dowiedziałam że trzeci w drodze .
Ale czasami mi przykro, bo jeszcze nigdy nie usłyszałam od nich słowa "dziękuję". Rodzice ich tego nie uczą. A mi głupio się upominać.

Ale ja to w ogóle nie mam podejścia do dzieci, szczególnie chłopców. W przeciwieństwie do mojego TŻ, który ma z chłopakami dobry kontakt i bardzo szybko awansował na wujka . Smiesznie słuchać kiedy tak do niego mówią
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 07:38   #578
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cześć Dziewczyny
Brzunio mnie boli, okres powinnam dziś dostać, ehhh
szkoda bo jutro przymiarka sukni.

Navi zdjęcia super, ostatnie najładniejsze Czy czasem pani młoda nie miała takiej sukni jak ja mam mieć?taka podobna!

Wiecie co?chyba muszę zabawić się w swatkę tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Pomóżcie!
Otóż mój świadek (kuzyn) zerwał niedawno z dziewczyną i nie ma osoby z którą by mógł pójść na wesele a kuzynka mojego TŻ ma ten sam problem tylko, że powiedziała, że nie przyjdzie z tego powodu i tak się zastanawiam co by było jakbym ich zapoznała. Oboje są z Radomia i pracują w Warszawie, on ma lat 29 a ona jakieś 3 lata młodsza. Kurcze chyba by się dogadali Jak myślicie? Nie będą źli, że się wcinam?
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:04   #579
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Brzunio mnie boli, okres powinnam dziś dostać, ehhh
szkoda bo jutro przymiarka sukni.

Navi zdjęcia super, ostatnie najładniejsze Czy czasem pani młoda nie miała takiej sukni jak ja mam mieć?taka podobna!

Wiecie co?chyba muszę zabawić się w swatkę tylko nie wiem czy to dobry pomysł. Pomóżcie!
Otóż mój świadek (kuzyn) zerwał niedawno z dziewczyną i nie ma osoby z którą by mógł pójść na wesele a kuzynka mojego TŻ ma ten sam problem tylko, że powiedziała, że nie przyjdzie z tego powodu i tak się zastanawiam co by było jakbym ich zapoznała. Oboje są z Radomia i pracują w Warszawie, on ma lat 29 a ona jakieś 3 lata młodsza. Kurcze chyba by się dogadali Jak myślicie? Nie będą źli, że się wcinam?
Ja mysle ze mozesz spróbować. Zorganizujcie jakieś spotkanie na ktore zaprosicie m.in. te dwie osoby. Wtedy wyjdzie to dosyć naturalnie, a moze ta parka przypadnie sobie do gustu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:38   #580
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
nie chciałam Navi abyś pomyślała, że na podstawie Twojej wypowiedzi oceniłam Cię od strony zakupów. oczywiste dla mnie było, że zwróciłaś uwagę na to w jaki sposób się nimi opiekuję
kasiu wiem wiem, chcialam tylko tak dla jasnosci

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ja zostałam chrzestną mając 16 lat i przyznam szczerze że było to trochę wbrew mojej woli. Nie miałam bierzmowania, więc nie powinnam występować w tej roli. Ale rodzina nie dała mi wyboru.
Całą ceremonię się denerwowałam, ze ksiądz w najmniej oczekiwanym momencie zapyta o to bierzmowanie i będzie straszna lipa .
O mojego chrześniaka staram się dbać, bo niestety pochodzi z biednej rodziny i naprawdę wielu rzeczy mu brakuje... Tym bardziej że ma jeszcze dwóch braci i ostatnio sie dowiedziałam że trzeci w drodze .
Ale czasami mi przykro, bo jeszcze nigdy nie usłyszałam od nich słowa "dziękuję". Rodzice ich tego nie uczą. A mi głupio się upominać.

Ale ja to w ogóle nie mam podejścia do dzieci, szczególnie chłopców. W przeciwieństwie do mojego TŻ, który ma z chłopakami dobry kontakt i bardzo szybko awansował na wujka . Smiesznie słuchać kiedy tak do niego mówią
moj tez ma podejscie do dzieci, choc jakos strasznie za nimi nie przepada
ale od 2 lat jest tatusiem chrzestnym i bardzo swojego synusia kocha i jest z niego dumny tylko ze daleeeeko od siebie mieszkaja.

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Brzunio mnie boli, okres powinnam dziś dostać, ehhh
szkoda bo jutro przymiarka sukni.

Navi zdjęcia super, ostatnie najładniejsze Czy czasem pani młoda nie miała takiej sukni jak ja mam mieć?taka podobna!
a wiesz, ze nawet podobna w kroju miala tez dlugasny tren i welon.. pieknie wygladała

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Ja mysle ze mozesz spróbować. Zorganizujcie jakieś spotkanie na ktore zaprosicie m.in. te dwie osoby. Wtedy wyjdzie to dosyć naturalnie, a moze ta parka przypadnie sobie do gustu
zgadzam sie

ale leje
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:45   #581
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Navi moja suknia też ma tren, może rzeczywiście ta, jak wyglądała na żywo? Pada u Ciebie? u mnie naszczęście nie

Ines chyba tak zrobię ale muszę jeszcze pogadać z TŻ co on myśli na ten temat
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 08:50   #582
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

wiesz co... tak w ogole to ta kolezanka kupowala ja w Madonnie...
wiec kto wie czy to nie taka sama

u mnie pada i przestaje i tak na zmiane

a co tam TZ ma do gadania, swataj i tyle
ja raz sie zabawilam w swatke i wiecej nie bede, ale moze Twojej parze sie bardziej poszczęsci oczywiscie wiadomo, nic na sile, ale kto wie czy oni tez do oltarza nie pojda w koncu
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:55   #583
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
wiesz co... tak w ogole to ta kolezanka kupowala ja w Madonnie...
wiec kto wie czy to nie taka sama

u mnie pada i przestaje i tak na zmiane

a co tam TZ ma do gadania, swataj i tyle
ja raz sie zabawilam w swatke i wiecej nie bede, ale moze Twojej parze sie bardziej poszczęsci oczywiscie wiadomo, nic na sile, ale kto wie czy oni tez do oltarza nie pojda w koncu
chyba rzeczywiście zaryzykuję
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 08:58   #584
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

ta swatana przeze mnie para byla razem cos okolo roku, czy moze nawet dluzej.
no ale koniec koncow sie rozstali. mysle jednak ze oboje nie maja mi tego za zle
tylko tak dziwnie sie czujesz potem, masz wyrzuty jak sie kloca itp.
ale mozesz ich po prostu poznac, sami sie wyswatają
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:00   #585
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Ja kiedys zeswatalam dwie pary, ale pozniej sie okazalo ze jedna z tych par "była ze sobą" na sile, zeby nie sprawić mi przykrości
Załamało mnie wtedy podejscie tych ludzi, a wlasciwie jednej osoby z tej parki... Bo jemu naprawde na niej zalezalo, a ona do czegos sie zmuszała.

Zresztą wtedy to w ogole w naszej paczce byla niezła telenowela śmiac mi sie chce jak to wspominam.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:04   #586
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

hehe u nas w paczce tez jest jedna wielka telenowela... a dotyczy ona tylko 3 osob
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:16   #587
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Coś słabo dzisiaj ze spamowaniem .
Ja chyba zaraz zasnę. Dzisiaj moj ostatni dzien "wolności" . Zostawilam sobie na ten ostatni dzien mnóstwo pracy, a jakos nie moge sie do niej zabrać
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:19   #588
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: 20+ cz. II

ja chybanie mam o czym spamować. Hehe...chyba ,że o tym,że na śniadanie jem kotlety,ale ja ogólnie się dziwnie odżywiam
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:20   #589
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: 20+ cz. II

hello dziewczyny
wróciłam
zaraz lecę nadrabiać to co naspoamowałyście przez weekendos
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-10, 09:24   #590
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Oreganka, najpierw napisz jak było
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:24   #591
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Coś słabo dzisiaj ze spamowaniem .
Ja chyba zaraz zasnę. Dzisiaj moj ostatni dzien "wolności" . Zostawilam sobie na ten ostatni dzien mnóstwo pracy, a jakos nie moge sie do niej zabrać
aaa wolnosci, bo szefostwo wraca?

ja tez sobie zawsze na ostatnia chwile zostawie.. a potem klne

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
ja chybanie mam o czym spamować. Hehe...chyba ,że o tym,że na śniadanie jem kotlety,ale ja ogólnie się dziwnie odżywiam
kotlety? hmm no coz, czemu nie smacznego

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hello dziewczyny
wróciłam
zaraz lecę nadrabiać to co naspoamowałyście przez weekendos
a jest co nadrabiac
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:27   #592
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
aaa wolnosci, bo szefostwo wraca?
noooooo

Teraz wyjadą pewnie dopiero w lipcu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:38   #593
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
noooooo

Teraz wyjadą pewnie dopiero w lipcu
uuulala.... to faktycznie nieciekawie.
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:44   #594
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: 20+ cz. II

witam
straszna mamy dzisiaj pogode w stolicy buuu
Na szczescie w sobote byla dosc ladna pogoda bo szukalam ladnej sukienki na wesele do znajomego. Udalo mi sie kupic sukienusie w pistacjowym kolorze natomiast buty i torebke w zlotym. Nawet ladnie sie to prezentuje! Wesele juz za 2 tygodnie ciekawe jak to bedzie
Navi--> swietne zdjecia
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:55   #595
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Postanowiłam, że pojde do fryzjera z tymi zdjęciami.
Moje włosy narturalnie raczej nie będą się tak układać, ale na pewno beda wygladac lepiej niz teraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6007_crawfo66618542.jpg (68,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1090641505321_113___24bt102F.jpg (30,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1093241458867_113___24bt102S.jpg (32,8 KB, 4 załadowań)
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 09:56   #596
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez slodka_babeczka Pokaż wiadomość
witam
straszna mamy dzisiaj pogode w stolicy buuu
Na szczescie w sobote byla dosc ladna pogoda bo szukalam ladnej sukienki na wesele do znajomego. Udalo mi sie kupic sukienusie w pistacjowym kolorze natomiast buty i torebke w zlotym. Nawet ladnie sie to prezentuje! Wesele juz za 2 tygodnie ciekawe jak to bedzie
Navi--> swietne zdjecia
dzieki

no pogoda do wyjscia na dwor nie zacheca
choc u mnie wlasnie slonce swieci

pokazalabys zdobycze a na weselu jak to jak bedzie?! super bedzie

edit:
Ines, ta na głowie Cindy bardziej mi sie podoba chociaz niby podobne.. moze dlatego ze to na niej a nie na manekinie
a gdzie w koncu idziesz??
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 10:00   #597
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
pokazalabys zdobycze a na weselu jak to jak bedzie?! super bedzie
zrobie dzis kilka fotek i pokaze jutro!
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 10:01   #598
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
Oreganka, najpierw napisz jak było
musiałam mamę gdiześ zawieźć więc nic nie poczytałam
piszę w takim razie wieści z weekendu
z rzeczy najważniejszych
to ktosiek mi powiedział że mnie kocha

mnie to przeraża
ja zostałam bez słowa jak to usłyszałam bo ja nie czuję czegoś takiego nawet w połowie

co do tańców to myślałam ze mnie rozerwie na kilka kawałków tak mi się chciało iść w tany bo od razu jak przyjechaliśmy to były tańce w naszej chatce, a potem ruszyliśmy na salsotękę (nie wiem po co ja jechałam) tam już wytrzymać nie mogłam i kilka kawałków zatańczyłam ale bez szaleństw
ogólnie pogoda była do kitu, lało cały czas, a domek okazał się ociupinkę za mały dla 26 osób!!
drugiego dnia taplaliśmy się w gołębiu (basen w wiśle) i obiadek w włoskiej restauracji, za który zresztą zapłaciliśmy majątek, a mi na dodatek nie smakował
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 10:04   #599
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: 20+ cz. II

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
dzieki

no pogoda do wyjscia na dwor nie zacheca
choc u mnie wlasnie slonce swieci

pokazalabys zdobycze a na weselu jak to jak bedzie?! super bedzie

edit:
Ines, ta na głowie Cindy bardziej mi sie podoba chociaz niby podobne.. moze dlatego ze to na niej a nie na manekinie
a gdzie w koncu idziesz??
a mnie ta na głowie cindy mniej się podoba ta druga z profilu wyglada dokladnie tak, jak sobie wyobrazam moją wymarzoną fryzurę .

Idę do Strefy cięcia http://strefaciecia.republika.pl/. Swojego czasu warszawskie wizażanki oszalały na punkcie jednej fryzjerki stamtąd . I do niej się zapisałam.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-10, 10:06   #600
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: 20+ cz. II

właśnie byłam na zakupach ale nie dla mnie kupiłam TŻ-owi muchę (całą białą z czarną lamówką) no i od tej chwili jest ubrany na ślub od stóp do głów, gorzej ze mną, mam narazie tylko buty
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.