Rossman.. cz. II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-01, 11:49   #481
**MaŁpka**
Przyczajenie
 
Avatar **MaŁpka**
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Rossman.. cz. II

znacie & macie jakieś dobre fluidy zakupione w rossmanie ? Są jakies teraz promocje ? szukałam na KWC ale nie znalazłam nic ;| Jutro sie wybieram do rossmana itd. i wlaśnie planuje kupić jakiś lepszy ten fluid . poradźcie coś :P
__________________
Nie wiem co robic gdy obojetnie mijasz mnie ...
Wciąż jeszcze kocham Cie wciaz jeszcze kocham CIe to nigdy nie zmieni sie .

Osobno Na zawsze ?
**MaŁpka** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 13:28   #482
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
co to za nowość do prostowania?
Tu jest ten krem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20211
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 14:56   #483
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman.. cz. II

W najbliższym czasie zamierzam zaopatrzyć się w jakis kosmetyk do golenia. W rossmanie widzialam pianki i zele do golenia Isany. Pianka kosztuje (chyba?) 3.99 a żel 6.99. Przeczytalam już wszystkie opinie na kwc i do tej pory nie potrafie sie zdecydowac czy kupic żel czy piankę? Może doradzicie co jest lepsze?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 15:10   #484
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Rossman.. cz. II

madzia.a jakiś czas temu pytałam o to samo I były podzielone głosy Ja kupiłam piankę. Dobrze się pieni, nie przeszkadza w goleniu (żadnych zapychanych maszynek, ani zacięć). Nogi gładkie. Zazwyczaj po zwykłym goleniu już drugiego dnia czułam jak włoski zaczynają odrastać pocierając jedną nogę o drugą, ale w przypadku tej pianki owa sytuacja dzieje się dopiero 3-go dnia a już 4-go/5-go (wedle uznania) można znowu przystąpić do golenia. Nie jest to jakieś cudo, szukam czegoś innego (wyłącznie kremu/pianki) gdzie można odstawić maszynkę w kąt, ale nic nie znalazłam.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 15:20   #485
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rossman.. cz. II

dzięki za odpowiedź
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 17:34   #486
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Rossman.. cz. II

nektarynka bo wiem ze ty masz tego gliss kura... ile mnie więcej psikaczów dajesz na włosy? bo mi sie wydaje ze ja troche za duzo
no i myslalam ze zapach utrzymuje sie na wlosach dluzej.... no chyba ze ja sie juz przyzwyczailam do tego zapachu i go nie czuje
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 18:54   #487
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Rossman.. cz. II

agiii miałam pytać o to samo Jeszcze niz uzywalam tego nowego, a nie pamietam ile razy psikam wlosy tym rozowym (siory). Jutro wieczorem bede probowac swój i wtedy policze co Ty na to? Na oko wydaje mi sie, ze jakies 10 razy hmmm Ty tez policz przy okazji i daj znac
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-01, 19:13   #488
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Kubek taki, jak na fotce na dole gazetki
http://rossmann.isens.biz/promo19/promo304-pl.jpg
Czerwony
z napisem:
NOWY SHOCKWAVES
UKŁADAJ, PRZYCIĄGAJ, GRAJ


sylweczka, a Ty jesteś z Torunia?
Jakas slepa jestem ehhh fajny nawet

Nie jestem z Torunia ale bede za 21 dni bo studia...Ustawiłam bo znajac mnie moge zapomniecAch...i przyznam,ze to był tez taki chwyt na wizaz zeby kogos poznac ...hehehe jestes pierwsza ofiara
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 22:40   #489
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Rossman.. cz. II

ja mam odżywke MR.DOCTOR ta zielona i wlasnie posmarowalam ja pazurki kosztowala 4.99

dziewcyzny potzebuje odżywki do wlosow mam wlosy zniszczone ale przetluszczajoce sie mozecie mi cos polecic?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 23:50   #490
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rossman.. cz. II

Dziewczyny, sa w waszych Rossmanach kosmetyki z nowej serii Dove dla kobiet dojarzalych?

Bo bylam wczoraj z mama w jednym i chialam jej ta serie pokazac a tu ani widu ani slychuco jest...? skoro gazetka obowiazuje juz od tygodnia
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-01, 23:55   #491
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sa w waszych Rossmanach kosmetyki z nowej serii Dove dla kobiet dojarzalych?

Bo bylam wczoraj z mama w jednym i chialam jej ta serie pokazac a tu ani widu ani slychuco jest...? skoro gazetka obowiazuje juz od tygodnia
W Galerii Krakowskiej są
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 06:56   #492
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Jakas slepa jestem ehhh fajny nawet

Nie jestem z Torunia ale bede za 21 dni bo studia...Ustawiłam bo znajac mnie moge zapomniecAch...i przyznam,ze to był tez taki chwyt na wizaz zeby kogos poznac ...hehehe jestes pierwsza ofiara
Kubek raczej taki zwykły, tyle, że czerwony i z napisami Shockwaves ale przyznam, że polubiłam go

W takim razie witam przyszłą Toruniankę
Sorry za OT - co będziesz studiować?
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 08:01   #493
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez **MaŁpka** Pokaż wiadomość
znacie & macie jakieś dobre fluidy zakupione w rossmanie ? Są jakies teraz promocje ? szukałam na KWC ale nie znalazłam nic ;| Jutro sie wybieram do rossmana itd. i wlaśnie planuje kupić jakiś lepszy ten fluid . poradźcie coś :P
Polecam LorealaSama mam True Match i jestem mu wierna juz długo,ale kolezanka ma Infallible i tez niczego sobie...trzeba tyko poczekac na jakas promocje-w promocji chyba 44,90zł

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
madzia.a jakiś czas temu pytałam o to samo I były podzielone głosy Ja kupiłam piankę. Dobrze się pieni, nie przeszkadza w goleniu (żadnych zapychanych maszynek, ani zacięć). Nogi gładkie. Zazwyczaj po zwykłym goleniu już drugiego dnia czułam jak włoski zaczynają odrastać pocierając jedną nogę o drugą, ale w przypadku tej pianki owa sytuacja dzieje się dopiero 3-go dnia a już 4-go/5-go (wedle uznania) można znowu przystąpić do golenia. Nie jest to jakieś cudo, szukam czegoś innego (wyłącznie kremu/pianki) gdzie można odstawić maszynkę w kąt, ale nic nie znalazłam.
W zeszłej gazetce wypatrzyłam sobie veet z dozownikiem za ok 30 zł (normalnie kosztuje ok 40zł)-moge polecic,chciaz ma duzo plusów to i mniusów jest troszke

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
nektarynka bo wiem ze ty masz tego gliss kura... ile mnie więcej psikaczów dajesz na włosy? bo mi sie wydaje ze ja troche za duzo
no i myslalam ze zapach utrzymuje sie na wlosach dluzej.... no chyba ze ja sie juz przyzwyczailam do tego zapachu i go nie czuje
Nie bojcie sie dziewczyny,ze za duzo psikaczów dajecie bo ta odzywka kompletnie nie obciaza włosówJa zawsze psikałam duzo zeby póxniej rozczesac bez problemu i nic sie nie działo...a zapach???Hmmm...ładny to on jest ale jak sie psiknie,póxniej raczej nic z niego nie zostaje

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
W takim razie witam przyszłą Toruniankę
Sorry za OT - co będziesz studiować?
Chciałam na konserwacje ale..... (długa historia) Jestem teraz na historii sztuki na UMK która kreci mnie w podobny sposóbA TY co studiujesz??

P.S Jak dostane akademik w centrum to mam blisko do Rossmanna
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:11   #494
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Rossman.. cz. II

apropos psikacza gliss kura. Miałam umyć włosy wieczorem, żeby na jutro były okey, ale dzisiaj wychodze w gości i trzeba jakos wyglądac Nie boję się, że za dużo psiknę, po różowej odżywce nie zauważyłam obciążenia.
agiii wcześniej mówiłam że daję ok 10 psiknięć hmm chyba trochę za mało Niedawno umyłam kłaki, co prawda nie liczyłam dokładnie do 1-go psiknięcia bo trochę spieszyłam się ale na pewno ok. 27-30 razy było jak trza Dzisiaj wieczorem i tak będę myła jeszcze raz więc policzę z dokładnością do 1-go
sylweczka ten veet to krem czy pianka? Trzeba tylko odczekać i przejechać nogi gąbką żeby zebrać włosy? W sumie to 30,00 zł to dla mnie trochę za dużo, ale może się skuszę? ech :/ -ciężki wybór.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:30   #495
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
agiii wcześniej mówiłam że daję ok 10 psiknięć hmm chyba trochę za mało Niedawno umyłam kłaki, co prawda nie liczyłam dokładnie do 1-go psiknięcia bo trochę spieszyłam się ale na pewno ok. 27-30 razy było jak trza Dzisiaj wieczorem i tak będę myła jeszcze raz więc policzę z dokładnością do 1-go
Ojej 27-30 razy? Ja to psikam max 10 razy i to wg mnie jest tak optymalnie Jak bym psikala kolo 30 to po pierwsze pewnie bym miala strasznie obciazone wlosy a po drugie odzywka by mi straczyla na jakies max 2 tygodnie
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 09:51   #496
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Rossman.. cz. II

klajdla a jakiej długości masz włosy ? Ja do łopatek, więc parę psiknięć pod spód włosów (tam najgorzej się rozczesują) i potem trochę po bokach i na górę. Najpierw jest ok. 15-17 psiknięć, ale po jakimś czasie gdy włosy są lekko wilgotne to kolejne 9-8 psiknięć. To prawda, że dużo, ale mam niesforne włosy, które wywijają się na wszystkie strony. Też denerwuje mnie fakt, że muszę tyle psikać :/ Pracuję nad tym żeby dawać coraz mniej tej odżywki, ale najpierw muszę zobaczyć ile włosy tego potrzebują. Dodam, że włosy wcale nie są obciążone Niech inne dziewczyny piszą ile razy się psikają i jakiej długości mają włosy.
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 10:04   #497
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Talking Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Chciałam na konserwacje ale..... (długa historia) Jestem teraz na historii sztuki na UMK która kreci mnie w podobny sposóbA TY co studiujesz??

P.S Jak dostane akademik w centrum to mam blisko do Rossmanna
Znowu OT - przepraszam
Historia sztuki - super Trochę się tym interesuję. Miałam 2 czy 3 przedmioty związane ze sztuką na studiach i baaardzo, baaardzo lubiłam te zajęcia
Ja studiuję politologię na UMK
W jednym z akademików w centrum było biuro, w którym pracowałam


A teraz, żeby nie był samych OT a coś na temat wątku - Tak, jeśli dostaniesz miejsce w akademiku w centrum to będziesz miała blisko do 2 Rossmanów - jeden jest naprzeciwko Ratusza, a drugi na Placu Teatralnym
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 10:14   #498
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
klajdla a jakiej długości masz włosy ? Ja do łopatek, więc parę psiknięć pod spód włosów (tam najgorzej się rozczesują) i potem trochę po bokach i na górę. Najpierw jest ok. 15-17 psiknięć, ale po jakimś czasie gdy włosy są lekko wilgotne to kolejne 9-8 psiknięć. To prawda, że dużo, ale mam niesforne włosy, które wywijają się na wszystkie strony. Też denerwuje mnie fakt, że muszę tyle psikać :/ Pracuję nad tym żeby dawać coraz mniej tej odżywki, ale najpierw muszę zobaczyć ile włosy tego potrzebują. Dodam, że włosy wcale nie są obciążone Niech inne dziewczyny piszą ile razy się psikają i jakiej długości mają włosy.
Ja mam wlosy dlugosci mniej wiecej do talii. Na ogol psikam wlasnie tak jak Ty, czyli pod spod i pozniej od polowy wlosow az do samych koncow. Nigdy nie psikam w okolicach nasady, poniewaz mam wlosy lekko przetluszczajace no i nie chce zeby mi sie bardziej przetluszczaly Wiec akurat mi te ok 10 psikniec na taka dlugosc wlosow starcza
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:15   #499
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Znowu OT - przepraszam
Historia sztuki - super Trochę się tym interesuję. Miałam 2 czy 3 przedmioty związane ze sztuką na studiach i baaardzo, baaardzo lubiłam te zajęcia
Ja studiuję politologię na UMK
W jednym z akademików w centrum było biuro, w którym pracowałam


A teraz, żeby nie był samych OT a coś na temat wątku - Tak, jeśli dostaniesz miejsce w akademiku w centrum to będziesz miała blisko do 2 Rossmanów - jeden jest naprzeciwko Ratusza, a drugi na Placu Teatralnym

Tak wiem jeden jest na placu teatralnym a drugi w centrum...juz sobie wszystko obczaiłam hehehe aA do tego blisko jest tez Super Pharm
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 11:19   #500
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dziewczyny, sa w waszych Rossmanach kosmetyki z nowej serii Dove dla kobiet dojarzalych?
Tak, są (np. na ul. Sławkowskiej w Krakowie) .
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 11:19   #501
dasVorbild
Raczkowanie
 
Avatar dasVorbild
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 166
Dot.: Rossman.. cz. II

Gdzie mozna znaleźć następne gazetki (po tej 19)? bo na tej stronie:http://www.rossmann.isens.biz/ nie ma chyba ich
__________________
ideał (p.łc. idealis ‘idealny’ z łc. idea, z gr. idéa ‘natura rzeczy, idea’) 1. doskonałość, ktoś lub coś składające się z samych doskonałych cech i właściwości. 2. najwyższy cel marzeń i działań człowieka.

dasVorbild jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 12:19   #502
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Rossman.. cz. II

no ja tym gliss kurem psikam tez ok 10 moze troszke wiecej razy.... fajny jest ale ten ladny zapaszek ulatuje niestety a wlost mam troszke za ramiona
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 17:48   #503
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Rossman.. cz. II

klajdla ja też mam włosy przetłuszczające się. Muszę je myć co 2 dzień, ale psikam je na górę. Dużo razy były rozjaśniane więc chcę je trochę zregenerować co by nie wyglądały na pióropusz no ale zobaczymy za jakiś czas
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 21:36   #504
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
klajdla ja też mam włosy przetłuszczające się. Muszę je myć co 2 dzień, ale psikam je na górę. Dużo razy były rozjaśniane więc chcę je trochę zregenerować co by nie wyglądały na pióropusz no ale zobaczymy za jakiś czas
Oj co 2 dni... Fajnie Ci... Ja myje codziennie No niestety, taka koniecznosc Ja na szczescie u nasady mam wlosy naturalne, wiec sa stosunkowo zdrowe, ale juz wlasnie mniej wiecej od polowy mam farbowane (taki misz masz mam ze wzgledu, ze wracam do naturalnego koloruy wlosow), wiec sa troche bardziej suche no i potrzebuja troche wiecej nawilzenia
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-02, 22:43   #505
Rayka
Rozeznanie
 
Avatar Rayka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: gdzies w Polsce:)
Wiadomości: 541
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez dasVorbild Pokaż wiadomość
Gdzie mozna znaleźć następne gazetki (po tej 19)? bo na tej stronie:http://www.rossmann.isens.biz/ nie ma chyba ich

Niestety nie sądzę by któraś z nas miała następna gazetkę, gdyz to własnie z tej strony dowiadujemy się o promocjach. Jeśli na niej nie ma nowej gazetki to raczej nie możemy Ci powiedzieć gdzie są następne. Musimy tylko cierpliwie czekać aż na tej stronie się pojawi promo20
__________________
Life is a bitch

To już 9 lat razem



http://www.suwaczek.pl/cache/607ef315c4.png
Rayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 09:24   #506
Róża30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 45
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Rayka Pokaż wiadomość
Niestety nie sądzę by któraś z nas miała następna gazetkę, gdyz to własnie z tej strony dowiadujemy się o promocjach. Jeśli na niej nie ma nowej gazetki to raczej nie możemy Ci powiedzieć gdzie są następne. Musimy tylko cierpliwie czekać aż na tej stronie się pojawi promo20
Tyle że niestety cos ta strona dzis nie dziala.
Ale miejmy nadzieje że to chwilowa awaria i niebawem dowiemy sie co jest w promocji 20
Róża30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 10:23   #507
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Róża30 Pokaż wiadomość
Tyle że niestety cos ta strona dzis nie dziala.
Ale miejmy nadzieje że to chwilowa awaria i niebawem dowiemy sie co jest w promocji 20
Mi strona działa bez zarzutu
Nie ma jeszcze nowej gazetki
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 13:44   #508
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Rossman.. cz. II

klajdla mogłabym myć włosy też codziennie, ale hmm nie robie tego jeśli na drugi dzień nie czeka mnie nic wyjątkowego. Włosy nie są bardzo przetłuszczone, ale muszę je wtedy związywać w kitkę, a grzywkę spinać albo ją "wyprać" bo nie układa się tak jak powinna W dzień po umyciu są rozpuszczone
Dzisiaj rano myłam głowę, dałam 15 psiknięć. Czułam, że trochę mało, ale chcę zaoszczędzić na odżywce, bo przecież nie będę co m-ąc kupowała nowej. Ponadto ostatnio (jak dałam 27 psiknięć) włosy były inne hmmm lepsze Po wysuszeniu gładkie, miękkie a dzisiaj ? -hmm niby też, ale czułam jakąś różnicę potem w prostowaniu ich. Aczkolwiek pozostanę przy tych 15-18 psiknięciach Myślę, ze 10x to stanowczo za mało, wydaję mi się wtedy, że włosy nie zregenerują się tak szybko (najbardziej mi na tym zależy) a będą tylko lepiej się rozczsesywać pff
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 15:34   #509
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Rossman.. cz. II

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
klajdla mogłabym myć włosy też codziennie, ale hmm nie robie tego jeśli na drugi dzień nie czeka mnie nic wyjątkowego. Włosy nie są bardzo przetłuszczone, ale muszę je wtedy związywać w kitkę, a grzywkę spinać albo ją "wyprać" bo nie układa się tak jak powinna W dzień po umyciu są rozpuszczone
Dzisiaj rano myłam głowę, dałam 15 psiknięć. Czułam, że trochę mało, ale chcę zaoszczędzić na odżywce, bo przecież nie będę co m-ąc kupowała nowej. Ponadto ostatnio (jak dałam 27 psiknięć) włosy były inne hmmm lepsze Po wysuszeniu gładkie, miękkie a dzisiaj ? -hmm niby też, ale czułam jakąś różnicę potem w prostowaniu ich. Aczkolwiek pozostanę przy tych 15-18 psiknięciach Myślę, ze 10x to stanowczo za mało, wydaję mi się wtedy, że włosy nie zregenerują się tak szybko (najbardziej mi na tym zależy) a będą tylko lepiej się rozczsesywać pff
No ja w sumie tez ewentualnie moglabym myc do 2 dzien, ale robie tak tylko gdy mam np wolne (chodzi mi o wakacje, ferie itp, gdy raczej jestem w domu). Ale tak to myje codziennie, poniewaz chodze do szkoly i jakos tak dziwnie bym sie czula Z reszta chyba sama wiesz o co chodzi
A co do tego psikania to jasne, ze jak Twoje wlosy potrzebuja wiecej psikniec to psikaj wiecej No tylko, ze wtedy rzeczywiscie wspolczuje Ci, bo automatycznie bedzie Ci sie szybciej konczyc.
Mi akurat wlasnie zalezy glownie na latwiejszym rozczesywaniu, bo na szczescie moje wlosy nie potrzebuja jakies regeneracji. Ot co raptem nawilzenia
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-03, 16:28   #510
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Rossman.. cz. II

ja tej odzywki używam ok 5 psiknięć tylko i już wtedy widzę efekty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:20.