ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 15:30   #451
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Aleksandria1 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wiem, myślę że nie jak 95% rzeczy na ali
Tak też sądziłam Chciałam poszukać dla siebie, ale nie powierzę zdrowia/życia butom, które mogą mi się rozlecieć na szlaku
Dzieki za odp
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 18:44   #452
Aleksandria1
Przyczajenie
 
Avatar Aleksandria1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Tak też sądziłam Chciałam poszukać dla siebie, ale nie powierzę zdrowia/życia butom, które mogą mi się rozlecieć na szlaku
Dzieki za odp
Jasne, ze tak. Jakbym miała je kupować do górskich wycieczek również bym nie zaryzykowała. One są kupione tak na codzień, do auta.
Aleksandria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 19:46   #453
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
PROSZĘ O POMOC:

Założyłam w końcu to konto walutowe w Tmobile, wpłacam pieniądze wymienione z walutomatu i wszystko ok było...a dzisiaj patrzę na historię przelewów i wcale NIE SĄ ONE DARMOWE tmobile konto walutowe nalicza mi 1.36$ za każdą transakcję kartą... ! Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo ja nie rozumiem konto miało być darmowe i płatności kartą.., w takim wypadku bardziej opłacało mi sie zostać przy mbanku i ich prowizji....
środki na koncie posiadałam, więc nie byłam na debecie.

tytuł zabrania prowizji: Pobranie opłaty: Transakcja kartą debetową Transakcja kartą debetową Opłaty i prowizje
Mi nic takiego nie nalicza...a masz karte $ do konta dolarowego? bo do każdego konta musisz mieć osobną kartę. Albo może złą płacisz?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 21:11   #454
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

http://www.aliexpress.com/item/Fashi...040026656.html co myślicie o takiej koszuli?
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 21:25   #455
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
Nie sa drogie, to chyba możesz zaryzykwać


Ja dziś kliknęłam:
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65678922235793
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65696150305793
Ciekawe co to przyjdzie
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 21:25   #456
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Mi nic takiego nie nalicza...a masz karte $ do konta dolarowego? bo do każdego konta musisz mieć osobną kartę. Albo może złą płacisz?
dziękuje za odpowiedz sprawdziłam i płaciłam dobrą kartą, a jakbym płaciła z innego konta to przecież nie możliwe bo idzie mi kasa z konta z $, a dwa konta mam puste.... na logikę by mi sie zrobił debet na innym koncie a nie na $... a tylko na z $ mam kasę zresztą.

ktoś może jeszcze wie dlaczego tmobile nalicza mi 1,36 dolara od każdej transakcji kartą (nie zależnie od kwoty) konta walutową (debetową)? bo jestem wściekła, zrobiłam nieświadomie 12 różnych transakcji tyle razy zabrało mi po 1,36 dolara, a tak się naczytałam, że przelewy kartą są darmowe;/

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2015-02-04 o 21:39
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 21:35   #457
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
PROSZĘ O POMOC:

Założyłam w końcu to konto walutowe w Tmobile, wpłacam pieniądze wymienione z walutomatu i wszystko ok było...a dzisiaj patrzę na historię przelewów i wcale NIE SĄ ONE DARMOWE tmobile konto walutowe nalicza mi 1.36$ za każdą transakcję kartą... ! Niech ktoś mi to wytłumaczy, bo ja nie rozumiem konto miało być darmowe i płatności kartą.., w takim wypadku bardziej opłacało mi sie zostać przy mbanku i ich prowizji....
środki na koncie posiadałam, więc nie byłam na debecie.

tytuł zabrania prowizji: Pobranie opłaty: Transakcja kartą debetową Transakcja kartą debetową Opłaty i prowizje


hmm nie wiem co Ci poradzić bo ja nic takiego nie mam, normalnie mi nalicza. moze płacisz kartą nie walutową i za przewalutowanie liczy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 21:41   #458
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
hmm nie wiem co Ci poradzić bo ja nic takiego nie mam, normalnie mi nalicza. moze płacisz kartą nie walutową i za przewalutowanie liczy
a czym się różni karta walutowa? złożyłam podanie o kartę do konta głównego przy zakładaniu i przyszły mi co prawda dwie, ale wybrałam po numerze tą do konta walutowego i nią płacę, sprawdzałam jej końcowkę na rachunku... w sumie nie pisze na tej karcie, że jest walutowa, wyglada tak samo jak to konta głównego w pln, jest biała.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 21:50   #459
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
a czym się różni karta walutowa? złożyłam podanie o kartę do konta głównego przy zakładaniu i przyszły mi co prawda dwie, ale wybrałam po numerze tą do konta walutowego i nią płacę, sprawdzałam jej końcowkę na rachunku... w sumie nie pisze na tej karcie, że jest walutowa, wyglada tak samo jak to konta głównego w pln, jest biała.
Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dziękuje za odpowiedz sprawdziłam i płaciłam dobrą kartą, a jakbym płaciła z innego konta to przecież nie możliwe bo idzie mi kasa z konta z $, a dwa konta mam puste.... na logikę by mi sie zrobił debet na innym koncie a nie na $... a tylko na z $ mam kasę zresztą.

ktoś może jeszcze wie dlaczego tmobile nalicza mi 1,36 dolara od każdej transakcji kartą (nie zależnie od kwoty) konta walutową (debetową)? bo jestem wściekła, zrobiłam nieświadomie 12 różnych transakcji tyle razy zabrało mi po 1,36 dolara, a tak się naczytałam, że przelewy kartą są darmowe;/
zadzwoń do tmobile najlepiej, bo nie powinno
ci nic naliczać ja nawet dla pewności sprawdziłam teraz i nic mi nie nalicza absolutnie.

Cytat:
Napisane przez asullka00 Pokaż wiadomość
dziewczyny widziałyscie płaszcze szlafrokowe w stylu Mango?
http://www.aliexpress.com/item/2014-...036661422.html


http://www.aliexpress.com/item/Free-...648302060.html
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:01   #460
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez hailie21 Pokaż wiadomość
spotykałam na rosyjskich forach, dużo dobrych opinij,jest jeszcze w grochy tak samo uszyta http://ru.aliexpress.com/item/New-Wo...249882206.html fajna
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:06   #461
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
zadzwoń do tmobile najlepiej, bo nie powinno
ci nic naliczać ja nawet dla pewności sprawdziłam teraz i nic mi nie nalicza absolutnie.
jutro zadzwonię po pracy, bo dzisiaj już za późno, ale może kogoś już takie coś spotkało, albo mi jakaś nie taka karta przyszła czy jakaś zła jest albo to bank mi zwróci pod koniec miesiaca? ale trochę nie fajnie, bo jestem w plecy około 60 zł

poniżej zdjęcia, może ktoś mnie oświeci o co chodzi, nie znam się na bankowości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ali.jpg (43,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ali2.jpg (38,9 KB, 51 załadowań)
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 22:10   #462
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
spotykałam na rosyjskich forach, dużo dobrych opinij,jest jeszcze w grochy tak samo uszyta http://ru.aliexpress.com/item/New-Wo...249882206.html fajna
Na fb były real photo tej bluzki, akurat wersja w kropy. Mnie kuszą drobne groszki, ale się zastanawiam jeszcze( dopiero później zerknęłam, że wysyłka prawie tyle co koszula, rozpuścili mnie tym free shipping )
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:15   #463
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Na fb były real photo tej bluzki, akurat wersja w kropy. Mnie kuszą drobne groszki, ale się zastanawiam jeszcze( dopiero później zerknęłam, że wysyłka prawie tyle co koszula, rozpuścili mnie tym free shipping )
No właśnie ,lepiej poszukać z bezpłatną wysyłką. Tutaj się wycwanili, potem jak koszula okaże się kiepska to zwrot dostaniesz za koszulę, a za wysyłkę nic
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:16   #464
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
jutro zadzwonię po pracy, bo dzisiaj już za późno, ale może kogoś już takie coś spotkało, albo mi jakaś nie taka karta przyszła czy jakaś zła jest albo to bank mi zwróci pod koniec miesiaca? ale trochę nie fajnie, bo jestem w plecy około 60 zł

poniżej zdjęcia, może ktoś mnie oświeci o co chodzi, nie znam się na bankowości.
a jak wejdziesz w rachunki to konto walutowe wyswietla Ci się w oszczędnosciowych czy oszczędnosciowo rozliczeniowych?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:27   #465
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a jak wejdziesz w rachunki to konto walutowe wyswietla Ci się w oszczędnosciowych czy oszczędnosciowo rozliczeniowych?
oszczędnosciowych
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 22:40   #466
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
oszczędnosciowych
tak właśnie przeczuwałam jak zobaczyłam te zrzuty zagadka rozwiazana-Ty masz nie to konto założone powinno byc oszczędnosciowo rozliczeniowe.
Oszczednosciowe zawsze mają wyższe opłaty za transakcje
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 23:14   #467
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
tak właśnie przeczuwałam jak zobaczyłam te zrzuty zagadka rozwiazana-Ty masz nie to konto założone powinno byc oszczędnosciowo rozliczeniowe.
Oszczednosciowe zawsze mają wyższe opłaty za transakcje
dzięki za pomoc! chociaż dalej nie będę tracić $ za transakcje, bo to już przepadło, nie będę dzwonić na infolinię i się ośmieszać, dobrze, że mnie uświadomiłaś

więc teraz mam założyć drugie konto i przerzucić $ na oszczednościowe- rozliczeniowe ? Tam już nie będą mi nic dalej popierać i zostaną oba darmowe?

Wciąż jestem zaszokowana i zażenowana swoim poziomem pecha i głupoty przeczuwałam, że to ja coś nie tak zrobiłam dlatego wolalam tutaj spytać
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 23:39   #468
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
dzięki za pomoc! chociaż dalej nie będę tracić $ za transakcje, bo to już przepadło, nie będę dzwonić na infolinię i się ośmieszać, dobrze, że mnie uświadomiłaś

więc teraz mam założyć drugie konto i przerzucić $ na oszczednościowe- rozliczeniowe ? Tam już nie będą mi nic dalej popierać i zostaną oba darmowe?

Wciąż jestem zaszokowana i zażenowana swoim poziomem pecha i głupoty przeczuwałam, że to ja coś nie tak zrobiłam dlatego wolalam tutaj spytać
to co Ty masz to nie wiem czy jest darmowe, ale to oszczędnościowo rozliczeniowe bedzie darmowe na pewno
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 23:51   #469
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
to co Ty masz to nie wiem czy jest darmowe, ale to oszczędnościowo rozliczeniowe bedzie darmowe na pewno
nie jest do końca darmowe doczytałam.. a założyłam takie dwa.... 3 zł miesiecznie karta, a nie zamknę go, bo ja dostanę np zwrot czy coś mi nie przyjdzie to pójdzie kasa od chinczyka w nicość..
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 23:55   #470
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
nie jest do końca darmowe doczytałam.. a założyłam takie dwa.... 3 zł miesiecznie karta, a nie zamknę go, bo ja dostanę np zwrot czy coś mi nie przyjdzie to pójdzie kasa od chinczyka w nicość..
nie wiem jak Ty to zrobiłaś a nie możesz anulować zamówień? czy już powysyłane dawno a dopiero zauważyłaś?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 00:02   #471
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie wiem jak Ty to zrobiłaś a nie możesz anulować zamówień? czy już powysyłane dawno a dopiero zauważyłaś?
zamawiałam wszystko jednej nocy i nie sprawdzałam potem parę dni tego konta dopiero dziś mnie tchnęło jak chciałam coś jeszcze domówić i odrzuciło (a powinnam z moich obliczeń mieć jeszcze $)

powysyłane chyba dwa może nie, ale co mi to teraz da jak anuluje? Chociaż może i te dwa anuluje, ale i tak muszę założyć konto oszczed-rozliczen. w $ aby przerzucić $, aaa prowizji mi bank nie zwróci więc w sumie nie wiem czy warto się w to bawić, no trudno za głupotę się płaci
najgorzej, że mam jeszcze konto we frankach i też założyłam oszczednościowo-walutowe, ale nie płaciłam z niego kartą, więc jutro zadzwonię na infolinię i złożę odstąpienie od umowy bo nie minęło 14 dni od założenia, a to drugie to zamknę dopiero jak mi wszystkie rzeczy przyjdą i ewentualnie zwroty, czyli 3-4 miesiące, więc oprócz tego zapłaciłam juz 60 zł prowizji, ale mam nadzieję, że choć uda mi się zamknąć samą kartę, żeby jeszcze nie płacić za jej używane tych 3 zł..

podsumowując, konto tmobile i walutomat nie wyszlo mi za cholerę taniej... mogłam zostać przy swoim mbanku i płacić ten spread.. jak się nie potrafi, to nie powinno się dotykać.

a czytałam szczegolowo opis jak założyć konto w tmobile.. ale nie mam tam nic o tym jakie konto wybrać... tylko załóż konto walutowe.


W ogóle ostatnio mam pecha, jeszcze wczoraj zbiłam szybke w smartfonie i też w plecy jestem prawie 300 zł chyba mam za dużo stresów i jestem zbyt rozkojarzona.

Edytowane przez karambajka
Czas edycji: 2015-02-05 o 00:37
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 08:52   #472
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny czy mogę prosić o linka do grupy na FB z real zdjęciami? Bo ten z pierwszego postu nie działa.
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:34   #473
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

hej

wlasnie wczoraj zrezygnowałam z karty walutowej w mbanku bo znowu by pobrali oplate roczna a ja nie bylam z niej zadowolona

korzystam z konta w t-mobile nigdy w zyciu nic nie pobralo jak wchodze na swoj login widze takie cos co w zalczeniu

obydwa mam konta Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe
a

Rachunki oszczędnościowe
Nie posiadasz rachunków oszczędnościowych.

z rachunku pl
przelewam na walutomat kase wymieniam i przelewam na rachunek usd juz wymienione dolary i place juz usd
wiec albo placisz zla karta albo masz cos nie tak z otwartym rachunkiem

bo ja wejde na konto to widze tak
Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe
Wykonaj przelew
Zarekomenduj produkt
18 2490 1044 0000 4200 6387 7601T-Mobile konto
0
PLN
46 2490 1044 0000 4200 6341 8093T-Mobile konto walutowe
12,69
USD
Rachunki oszczędnościowe
Nie posiadasz rachunków oszczędnościowych.


z konta ktorego placisz usd sprawdz jaka masz podpieta karte i czy nazywa sie t mobile walutowe

bo z tego co widze to chyba placisz zla karta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaaaaa.jpg (51,0 KB, 34 załadowań)
__________________
Audentes fortuna iuvat

Edytowane przez migea
Czas edycji: 2015-02-05 o 09:41
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 09:44   #474
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
hej

wlasnie wczoraj zrezygnowałam z karty walutowej w mbanku bo znowu by pobrali oplate roczna a ja nie bylam z niej zadowolona

korzystam z konta w t-mobile wiec na moje masz cos nie tak bo mnie nigdy w zyciu nic nie pobralo jak wchodze na swoj login widze takie cos co w zalczeniu

obydwa mam konta Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe
a

Rachunki oszczędnościowe
Nie posiadasz rachunków oszczędnościowych.

z rachunku pl
przelewam na walutomat kase wymieniam i przelewam na rachunek usd juz wymienione dolary i place juz usd
wiec albo placisz zla karta albo masz cos nie tak z otwartym rachunkiem

bo ja wejde na konto to widze tak
Rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe
Wykonaj przelew
Zarekomenduj produkt
18 2490 1044 0000 4200 6387 7601T-Mobile konto
0
PLN
46 2490 1044 0000 4200 6341 8093T-Mobile konto walutowe
12,69
USD
Rachunki oszczędnościowe
Nie posiadasz rachunków oszczędnościowych.


z konta ktorego placisz usd sprawdz jaka masz podpieta karte i czy nazywa sie t mobile walutowe
dzięki za odpowiedź, już wszystko wyjaśnione jest - mam konto oszczednościowe walutowe i stąd prowizja.. ale dzisiaj już zamknęłam do niego kartę, więc nie będę za nią płacić i złożyłam zamówienie już na kartę rozliczeniowo-walutową w $ Tylko, że nie zamknę tego konta na razie, bo jak dostanę zwrot to pójdzie w nicość, poczekam aż przyjdą moje przepłacone zamówienia a mam np 3 po 1$, gdzie płaciłam więcej za samą prowizję bo w koncie oszczednościowych 5 zł wynosi prowizja od KAZDEJ sumy płaconej kartą, a ja zdążyłam machnać przez noc 12 transakcji więc 60 pln poszło w dal
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:08   #475
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dostalam te buty UGC
z kokardka
sa sliczne ale mam 38 kupilam 7,5 i sa za male troche wiec na allegro sie pozbywam i juz kupilam numer 8
http://www.aliexpress.com/snapshot/6...65452142298319
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 10:09   #476
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Nie sa drogie, to chyba możesz zaryzykwać
Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
spotykałam na rosyjskich forach, dużo dobrych opinij,jest jeszcze w grochy tak samo uszyta http://ru.aliexpress.com/item/New-Wo...249882206.html fajna
Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Na fb były real photo tej bluzki, akurat wersja w kropy. Mnie kuszą drobne groszki, ale się zastanawiam jeszcze( dopiero później zerknęłam, że wysyłka prawie tyle co koszula, rozpuścili mnie tym free shipping )
Dzięki dziewczyny Ta w groszki też fajna
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:06   #477
ZakupoAliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 63
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy mogę prosić o linka do grupy na FB z real zdjęciami? Bo ten z pierwszego postu nie działa.
Proszę

https://www.facebook.com/pages/Zakup...?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/7267...?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/1556...?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/3169...?ref=bookmarks

https://www.facebook.com/groups/7745...?ref=bookmarks
ZakupoAliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:56   #478
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Hej , widziałyście może gdzieś na Ali taką bluzkę:

http://www.sheinside.com/Black-Long-...-cat-1738.html
.
Tutaj też nie jest droga, ale wiecej zaplace za wysyłkę niz za samą bluzkę.
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 13:13   #479
dziefczynka1987
Raczkowanie
 
Avatar dziefczynka1987
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 290
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Spódniczka kupiona dla siostry. Okazała się za mała. Siostra w rozpaczy bo bardzo się jej podoba. Muszę sprzedać i szukać większej.
Wg tabelki naciąga się sporo jednak jak na moje oko dobra będzie dla jakiejś małej gwiazdy lub dla rozmiaru xs.

Kolor różowy coś pomiędzy bladym pudrowym a beżem.

http://www.aliexpress.com/store/prod...699979061.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2573.jpg (139,8 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez dziefczynka1987
Czas edycji: 2015-02-05 o 13:23
dziefczynka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 14:20   #480
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

http://deser.pl/deser/1,111858,10504...przyslali.html
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.