Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :) - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 07:57   #3991
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie wizyty!
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:05   #3992
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Pojechałyście wczoraj z tym pierogiem
A ja w ogóle przeczytałam, że robiecie nadzienie od ruskich w pierniku nie wiem jak mi to wyszło
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:08   #3993
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie też tak jak Ty myślę

Witam się w 15 tygodniu

a ja dziś kończę 15

i od początku ciaży +0,8kg. Dzisiaj wchodzę na wage z przekonaniem że jest dużo na plusie, a tu nawet mniej ... a w jedzeniu czy slodyczach sie nie oszczędzam

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
Hejjjj
Ja dzisiaj też wizyta na 16
A wcześniej lece do mojego gina prowadzącego także relacje zdam wieczorem
Miłego dnia życzę
trzymam kciuki za wizyty
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:26   #3994
gabisun
Zakorzenienie
 
Avatar gabisun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 659
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cześć ciężarówki
mnie będzie teraz trochę mniej, bo pochłonęło mnie świąteczne szaleństwo pucuję dom i planuję dalsze prace

Co do porodu to ja nie wyobrażam sobie być bez tż a facet, który widząc poród, cierpienie kobiety, dziecko..ma potem obrzydzenie do dla mnie to jest a nie facet

U mnie była sala do porodów rodzinnych, w jednym pomieszczeniu drabinki, piłki, materac, fotele, siedzieliśmy tam dopóki nie było pełnego rozwarcia. Umowę mieliśmy taką, że będzie ze mną w tej salce, a jak przejdę obok na stół już na parte to nie wejdzie. Ale w praktyce wyszło to tak, że jak zobaczył jak to wszystko wyglądał to nie chciał mnie ani na chwilę zostawić samej był ze mną cały czas, przecinał pępowinę potem dziecko wylądowało u mnie na brzuchu, a po badaniu w jego ramionach.


Tak mnie ciekawi jeszcze jak to jest z tym zusem...czy w ogóle są takie przypadki, że np. kobiecie w 5 miesiącu cofną l4, bo uznają, że powinna pracować praktykuje się takie podważanie l4 u ciężarnych?
U mnie problemem jest nie tyle stan mojego zdrowia, co tryb pracy, więc jak oni niby mieliby mnie sprawdzić?
__________________
Czekamy...


gabisun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:30   #3995
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

mój Tż nie chce być przy porodzie i jakoś go zmuszać nie zamierzam
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:33   #3996
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
mój Tż nie chce być przy porodzie i jakoś go zmuszać nie zamierzam
I słusznie Nie ma co zmuszać, to musi być jego decyzja.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:43   #3997
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
mój Tż nie chce być przy porodzie i jakoś go zmuszać nie zamierzam
Tez uważam ze lepiej nie zmuszać ale nie zdziwie się jak zmieni zdanie do czerwca

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gabisun Pokaż wiadomość
Cześć ciężarówki
mnie będzie teraz trochę mniej, bo pochłonęło mnie świąteczne szaleństwo pucuję dom i planuję dalsze prace

Co do porodu to ja nie wyobrażam sobie być bez tż a facet, który widząc poród, cierpienie kobiety, dziecko..ma potem obrzydzenie do dla mnie to jest a nie facet

U mnie była sala do porodów rodzinnych, w jednym pomieszczeniu drabinki, piłki, materac, fotele, siedzieliśmy tam dopóki nie było pełnego rozwarcia. Umowę mieliśmy taką, że będzie ze mną w tej salce, a jak przejdę obok na stół już na parte to nie wejdzie. Ale w praktyce wyszło to tak, że jak zobaczył jak to wszystko wyglądał to nie chciał mnie ani na chwilę zostawić samej był ze mną cały czas, przecinał pępowinę potem dziecko wylądowało u mnie na brzuchu, a po badaniu w jego ramionach.


Tak mnie ciekawi jeszcze jak to jest z tym zusem...czy w ogóle są takie przypadki, że np. kobiecie w 5 miesiącu cofną l4, bo uznają, że powinna pracować praktykuje się takie podważanie l4 u ciężarnych?
U mnie problemem jest nie tyle stan mojego zdrowia, co tryb pracy, więc jak oni niby mieliby mnie sprawdzić?
Nie wiem...
Ale....
Zawsze możesz poprosić giną żeby wpisal ze odczuwasz skurcze ...
I jest to rzecz nie do sprawdzenia chyba ze na dwie doby podepna cie pod ktg
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 08:45   #3998
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

noo zobaczymy, ale wątpie żeby zmienił
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:46   #3999
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

cześć kochane, witam sie w 13 tygodniu

powiedzcie mi diewczyny, bo od wczoraj mam straszną rozkmine.... jak to jest z tym wieszaniem firanek, myciem okiem itd..... wiem ze w póżniejszych miesiącach to nie jest wskazane, ale jak to jest na "naszym etapie ciąży"?
pytam, bo jutro jade do babci w odwiedziny, która stwierdziła że "to dobrze, na coś mi sie przydasz i powiesisz mi firanki....." no, za☠☠☠ista jest, nawet nie zapytała jak sie czuje czy coś, tylko taki tekst na dzień dobry.. no. i nie chciałabym zrobić jej przykrości ale z drugiej strony nie chciałabym sie też naciągnąć czy w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku..
czy to jest martwienie sie na zapas, czy jeszcze można spokojnie wykonywać takie czynności?
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:51   #4000
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Melduje, ze wszystko ok!!!!!


(z tymi pierogami to pojechalyscie hihihihi)

dziec ma 6,5 cm, przeziernosc 1,9, kosc nosowa jest, machal lapkami i nozkami, tetno jest, robili mi najpierw przez brzuch a potem dowcipnie (bylo lepiej widac). pani doktor powiedziala, ze jakby si dobrze ustawil to by mozna juz zobaczyc plec ale sie skubany (skubana?) ustawic nie chcial! takze jeszcze ni wiemy - a co mnie przy tym pani doktor pogniotla po brzuchu (od razu zachcialo mi sie siusiu ) to moje ...
w kazym razie jestem "w szoku", wlasnie zdalam sobie sprawe, ze mam w srodku malego LUDZIKA
no bo wczesniej robalek, kijanka, kalmar... a teraz juz dziecko!!!
jutro mam zadzwonic i umowic sie jak najszybciej na pobieranie krwi na "tri test" bo moj pan doktor zapomnial mi powiedziec wczesniej a najlepiej by bylo jakbym go zrobila dzisiaj, no ale juz to nie bylo mozliwe..

w kazdym razi kamien spadl mi z serca! w ramach swietowania poszlismy z mezem na lody
Super

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:51   #4001
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
cześć kochane, witam sie w 13 tygodniu

powiedzcie mi diewczyny, bo od wczoraj mam straszną rozkmine.... jak to jest z tym wieszaniem firanek, myciem okiem itd..... wiem ze w póżniejszych miesiącach to nie jest wskazane, ale jak to jest na "naszym etapie ciąży"?
pytam, bo jutro jade do babci w odwiedziny, która stwierdziła że "to dobrze, na coś mi sie przydasz i powiesisz mi firanki....." no, za☠☠☠ista jest, nawet nie zapytała jak sie czuje czy coś, tylko taki tekst na dzień dobry.. no. i nie chciałabym zrobić jej przykrości ale z drugiej strony nie chciałabym sie też naciągnąć czy w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku..
czy to jest martwienie sie na zapas, czy jeszcze można spokojnie wykonywać takie czynności?
Ja bym nie robiła. Prędzej umylabym okna niż wieszala firanki bo firanki wymagają trzymania przez dłuższy czas rak w gorze. A nie pojedyncze wymachy wiec łatwo o naciagbiecie. Mnie gin powiedziała na drugiej wizycie żebym o tym pamiętała wiec się grzecznie stosuje....
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 08:54   #4002
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
To straszne gówno z igłą i rurą które wbija się w rękę, miałam to 7 razy i zawsze słabo mi się robi jak o tym myślę


Ja pamiętam jak leżałam na patologi dwa tyg z jednym wenflonem!! i mi pękło coś w środku, ręka spuchła.. masakra.. gin narobił rabanu wtedy

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Melduje, ze wszystko ok!!!!!


(z tymi pierogami to pojechalyscie hihihihi)

dziec ma 6,5 cm, przeziernosc 1,9, kosc nosowa jest, machal lapkami i nozkami, tetno jest, robili mi najpierw przez brzuch a potem dowcipnie (bylo lepiej widac). pani doktor powiedziala, ze jakby si dobrze ustawil to by mozna juz zobaczyc plec ale sie skubany (skubana?) ustawic nie chcial! takze jeszcze ni wiemy - a co mnie przy tym pani doktor pogniotla po brzuchu (od razu zachcialo mi sie siusiu ) to moje ...
w kazym razie jestem "w szoku", wlasnie zdalam sobie sprawe, ze mam w srodku malego LUDZIKA
no bo wczesniej robalek, kijanka, kalmar... a teraz juz dziecko!!!
jutro mam zadzwonic i umowic sie jak najszybciej na pobieranie krwi na "tri test" bo moj pan doktor zapomnial mi powiedziec wczesniej a najlepiej by bylo jakbym go zrobila dzisiaj, no ale juz to nie bylo mozliwe..

w kazdym razi kamien spadl mi z serca! w ramach swietowania poszlismy z mezem na lody


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Ale w praktyce przy kilku rodzacych na jednej sali nie wpuszczali. Jesli rodzila jedna to ok, a tak to nie. Ewentualnie na sama koncowke ale kiepskie to rozwiazanie.
U mnie była wieeelka sala przedzielona na dwie. i rodziłam i ja i za ścianą druga laska, i u mnie był Tż i u niej.

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
noo zobaczymy, ale wątpie żeby zmienił
Mój tez mówił ze nie chce, ja tez mówiłam że absolutnie Bałam się własnie tego że nabierze tego obrzydzenia bo tak każdy gadał ze facet na porodówce jest zbędny. A gucio prawda.


Wczoraj tak narobiłam sobie ochoty na tą mizerię, że na wieczór żarłam samą mizerię, taką mega ostrą
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:55   #4003
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Dzień dobry!

Ja też bym nie wieszała firanek!

Dzisiejszy dzień przywitałam kolejnym -0,5 kg... A w toalecie chyba z 3 dni nie byłam, nie chce mi się nawet

Mam dziś 5 rocznicę związku z Tż

I genetyczne o 18.45
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:56   #4004
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
cześć kochane, witam sie w 13 tygodniu

powiedzcie mi diewczyny, bo od wczoraj mam straszną rozkmine.... jak to jest z tym wieszaniem firanek, myciem okiem itd..... wiem ze w póżniejszych miesiącach to nie jest wskazane, ale jak to jest na "naszym etapie ciąży"?
pytam, bo jutro jade do babci w odwiedziny, która stwierdziła że "to dobrze, na coś mi sie przydasz i powiesisz mi firanki....." no, za☠☠☠ista jest, nawet nie zapytała jak sie czuje czy coś, tylko taki tekst na dzień dobry.. no. i nie chciałabym zrobić jej przykrości ale z drugiej strony nie chciałabym sie też naciągnąć czy w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku..
czy to jest martwienie sie na zapas, czy jeszcze można spokojnie wykonywać takie czynności?

Ja normalnie myje okna, firanki wieszam, ale przy pomocy Tża, tzn ustawia krzesło na stół i mnie asekuruje Tzn jeszcze zalezy jak się wiesza te firanki, bo jak na te żabki - to ja bym uschła a nie powiesiła. Ja mam te pętelki, także u mnie to 2 min roboty..
__________________


Lena

Edytowane przez k a j a
Czas edycji: 2014-12-12 o 08:57
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 08:56   #4005
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

dziendobry dziewczyny!!!

dzieki wszystkim za gratulacje, od wczoraj sie smieje ciagle jak glupi do sera za przeproszeniem

trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!!!!


industria ja mysle, ze jeszcze na naszym etapie ciazy to nie jest grozne, ale jak sie zmeczysz/zle poczujesz czy cokolwiek, nalezy przerwac od razu!!! babcia wie, ze jestes w ciazy? jak tak to powinna zrozumiec... a jak nie wie to moze mozesz tzta wyslac? albo pojdziecie do niej razem ale wieszac bedzie on?

myboy ja juz mam +4 kg od poczatku ciazy jak tak dalej pojdzie... hmm.. hmm...

zbiorowe sale porodowe to jakis hardkor... a tak swoja droga to ja jeszcze nawet nie wiem jak to jest u mnie!!! musze sie dowiedziec!

co do wenflonu - jak w zeszlym roku mialam lyzeczkowanie po poronieniu to mi wenflona zakladal tak mlody lekarz. przystojny byl jak niewiem, ale wenflona zalozyc nie potrafil. az zebdlalam z bolu, on sie wystraszyl, zawolal pielegniarke, ona go opieprzyla i sprawnie zalozyla mi wenflona na drugiej rece. mialam potem ogromnego siniaka przez jakies 3 tygodnie, chyba gdzies jeszcze mam zdjecie... o prosze - tak wygladalo to po dziesieciu dniach!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg siniol co mi zrobili wenflonem.jpg (87,7 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez poldzik
Czas edycji: 2014-12-12 o 09:02
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:00   #4006
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ja też bym nie wieszała firanek!

Dzisiejszy dzień przywitałam kolejnym -0,5 kg... A w toalecie chyba z 3 dni nie byłam, nie chce mi się nawet

Mam dziś 5 rocznicę związku z Tż

I genetyczne o 18.45

dużo tych kg Ci ucieka...

gratuluję rocznicy

(my nie mamy konkretnej daty )

i za wizytę

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
dziendobry dziewczyny!!!

dzieki wszystkim za gratulacje, od wczoraj sie smieje ciagle jak glupi do sera za przeproszeniem

trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty!!!!!


industria ja mysle, ze jeszcze na naszym etapie ciazy to nie jest grozne, ale jak sie zmeczysz/zle poczujesz czy cokolwiek, nalezy przerwac od razu!!! babcia wie, ze jestes w ciazy? jak tak to powinna zrozumiec... a jak nie wie to moze mozesz tzta wyslac? albo pojdziecie do niej razem ale wieszac bedzie on?

myboy ja juz mam +4 kg od poczatku ciazy jak tak dalej pojdzie... hmm.. hmm...

zbiorowe sale porodowe to jakis hardkor... a tak swoja droga to ja jeszcze nawet nie wiem jak to jest u mnie!!! musze sie dowiedziec!

ja się boję że te kg to mi za niedługo wystrzelą wczoraj najadłam sie na wieczór, że ruszać sie nie mogłam, brzuch jak balon (pierwszy raz az tak), cały tydzień słodyczy bo po mikołaju a tu nic

zbiorowe sale.. tzn w jednej sali rodzi więcej kobiet???????
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:03   #4007
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

no właśnie to są firanki na żabki...miliony żabek- karnisze starego typu jak to u starych ludzi
babcie oczywiście że wie o ciąży, ale ona jest z tych, co to uważają że w ciąży trzeba normalnie ciężko pracować i pić dużo wina, bo to zdrowe......
kurde, bede sie musiała jakoś od tego wymigać.....najwyżej mnie wydziedziczy
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:08   #4008
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Domincia_1987 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamuśki
Ooooo matko Marei ale mi narobiłaś strasznego smaka na naleśniki ruskie z piekarnika
Sobie też... może w weekend zrobię


Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie też tak jak Ty myślę

Witam się w 15 tygodniu
Witaj i mija to słynne zmęczenie pierwszego trymestru?

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Pojechałyście wczoraj z tym pierogiem
A ja w ogóle przeczytałam, że robiecie nadzienie od ruskich w pierniku nie wiem jak mi to wyszło
Pierniku? Ach te ciążowe smaki
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:10   #4009
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
no właśnie to są firanki na żabki...miliony żabek- karnisze starego typu jak to u starych ludzi
babcie oczywiście że wie o ciąży, ale ona jest z tych, co to uważają że w ciąży trzeba normalnie ciężko pracować i pić dużo wina, bo to zdrowe......
kurde, bede sie musiała jakoś od tego wymigać.....najwyżej mnie wydziedziczy
Ty i Dzidzius najważniejsi

A ja w związku z 15 tygodniem wyczytałam Tż:
"Twoje dziecko wkłada paluszek do buzi także wtedy, gdy chce się pocieszyć, bo jest mu smutno (czuje na przykład, że smutna lub spięta jest jego mama). Tak, tak, stresy i nerwy to już nie tylko twoja osobista sprawa. Dziecko przeżywa je razem z tobą."

I Tż teraz do mnie mówi ciągle "nie stresuj się, chcesz, żeby Księżniczka wkładała palec do buzi?"

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Sobie też... może w weekend zrobię



Witaj i mija to słynne zmęczenie pierwszego trymestru?


Pierniku? Ach te ciążowe smaki
Marei, ja to ta z tych bezobjawowych. Zmęczenie mi minęły już ze 3 tygodnie temu
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 09:11   #4010
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość

zbiorowe sale.. tzn w jednej sali rodzi więcej kobiet???????
no tak tu dziewczyny pisaly...
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:16   #4011
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
no tak tu dziewczyny pisaly...
dla mnie straszne...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:20   #4012
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Zbiorowe sale Jak sprzed 30 lat

A co do stresu to ja o ciążę się nie stresuje, ale o wszystko inne. Jestem człowiek-stres, tak mnie Tż nazwał kiedyś i to do mnie pasuje, całe życie chodzę z takim napięciem wewnętrznym i mam nadzieję, że to się na płodzie nie odbije...

Edytowane przez 201710041131
Czas edycji: 2014-12-12 o 09:21
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:21   #4013
anutka171
Rozeznanie
 
Avatar anutka171
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 761
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Industria ja nie wieszalabym tych firanek u mnie jutro tż będzie mył okna i wieszal firanki.

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ja też bym nie wieszała firanek!

Dzisiejszy dzień przywitałam kolejnym -0,5 kg... A w toalecie chyba z 3 dni nie byłam, nie chce mi się nawet

Mam dziś 5 rocznicę związku z Tż

I genetyczne o 18.45
za wizytę i gratuluję rocznicy.
Ja bym się chyba nie martwila spadkiem wagi, pod warunkiem, że ładnie jesz i pijesz zalecana ilość wody.

Ja mam na plusie 2kg i to wina mojego obzarstwa mam przez to straszne wyrzuty sumienia, bo miałam jeść zdrowo

Jak leżałam w szpitalu w poprzedniej ciąży to bardzo wyraźnie przekonałam się, jak mój stres wpływa na maluszka.
Zagrazal mi poród przedwczesny i byłam tym bardzo zestresowana, jak byłam podłączona do ktg objawialo się to wysokim (nawet do 200 uderzeń na min) tetnem dzidziola
Jak tylko próbowałam się wyciszyć, bicie maluszka zwalnialo.
__________________
Jakub
14.09.2013r.

Edytowane przez anutka171
Czas edycji: 2014-12-12 o 09:26
anutka171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:25   #4014
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

zależy ile tych firanek ale ja jak sie naciagne to zaraz boli mnie brzuch, więc pewnie nie ryzykowałabym...

Dziewczyny, a pijecie dużo wody? ile mniej więcej dziennie? mnie jakoś słabo idzie to picie...;/ a jak już to bardziej ciągnie mnie do gazowanej, więc kupuję lekkogazowaną żeby nie przesadzić..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:29   #4015
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Dziewczyny, tak mnie swędzi skóra, tak się drapię, że na stopach już mam ranki
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:30   #4016
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Hej Wam

Też byłam wczoraj na wizycie, wszystko jest ok, ale niestety posłuchała tylko serduszka, więc płeć potwierdzona na 100% będzie dopiero na połówkowym po Nowym Roku

Też bałam się ważenia, ale od początku ciąży przytyłam niecałe 2 kilo!! Moja waga coś szwankuje, spodziewałam się co najmniej 2 razy tyle

Gratuluję wczorajszych udanych badań i wizyt i trzymam kciuki za dzisiejsze
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:30   #4017
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
zależy ile tych firanek ale ja jak sie naciagne to zaraz boli mnie brzuch, więc pewnie nie ryzykowałabym...

Dziewczyny, a pijecie dużo wody? ile mniej więcej dziennie? mnie jakoś słabo idzie to picie...;/ a jak już to bardziej ciągnie mnie do gazowanej, więc kupuję lekkogazowaną żeby nie przesadzić..
Ja piję za mało Wody tak z 0,5 l. Ziół więcej ale i tak 3 kubki to max...
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:31   #4018
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

O rany wiedziałam że o czymś zapomniałam, ja prawie w ogóle nie piję!!!!!!
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:32   #4019
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Ja pije kawę, dwie herbaty, litr wody i dwie szklanki soku.... Ujdzie jakoś
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 09:41   #4020
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

muszę pamiętać kupić dzisiaj cytrynkę, wtedy dam rady więcej wody wypić bo bardziej smakuje w lecie nie amm problemu z woda, dużo piję, ale teraz jest taki okres że nie myślę o tym
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 11:44:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.