Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-11, 18:25   #3961
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Melduje, ze wszystko ok!!!!!


(z tymi pierogami to pojechalyscie hihihihi)

dziec ma 6,5 cm, przeziernosc 1,9, kosc nosowa jest, machal lapkami i nozkami, tetno jest, robili mi najpierw przez brzuch a potem dowcipnie (bylo lepiej widac). pani doktor powiedziala, ze jakby si dobrze ustawil to by mozna juz zobaczyc plec ale sie skubany (skubana?) ustawic nie chcial! takze jeszcze ni wiemy - a co mnie przy tym pani doktor pogniotla po brzuchu (od razu zachcialo mi sie siusiu ) to moje ...
w kazym razie jestem "w szoku", wlasnie zdalam sobie sprawe, ze mam w srodku malego LUDZIKA
no bo wczesniej robalek, kijanka, kalmar... a teraz juz dziecko!!!
jutro mam zadzwonic i umowic sie jak najszybciej na pobieranie krwi na "tri test" bo moj pan doktor zapomnial mi powiedziec wczesniej a najlepiej by bylo jakbym go zrobila dzisiaj, no ale juz to nie bylo mozliwe..

w kazdym razi kamien spadl mi z serca! w ramach swietowania poszlismy z mezem na lody
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:32   #3962
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Melduje, ze wszystko ok!!!!!


(z tymi pierogami to pojechalyscie hihihihi)

dziec ma 6,5 cm, przeziernosc 1,9, kosc nosowa jest, machal lapkami i nozkami, tetno jest, robili mi najpierw przez brzuch a potem dowcipnie (bylo lepiej widac). pani doktor powiedziala, ze jakby si dobrze ustawil to by mozna juz zobaczyc plec ale sie skubany (skubana?) ustawic nie chcial! takze jeszcze ni wiemy - a co mnie przy tym pani doktor pogniotla po brzuchu (od razu zachcialo mi sie siusiu ) to moje ...
w kazym razie jestem "w szoku", wlasnie zdalam sobie sprawe, ze mam w srodku malego LUDZIKA
no bo wczesniej robalek, kijanka, kalmar... a teraz juz dziecko!!!
jutro mam zadzwonic i umowic sie jak najszybciej na pobieranie krwi na "tri test" bo moj pan doktor zapomnial mi powiedziec wczesniej a najlepiej by bylo jakbym go zrobila dzisiaj, no ale juz to nie bylo mozliwe..

w kazdym razi kamien spadl mi z serca! w ramach swietowania poszlismy z mezem na lody
Wspaniale Gratulacje
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:34   #3963
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

poldzik gratulacje
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:36   #3964
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)


---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

poldzik, cudne wieści, gratuluje
ja tez sie w poniedziałek zdziwiłam ze to już jest mały człowieczek a nie kiełkujący groszek

loooodyyyyyy.... ale mi narobiłaś smaka....
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:37   #3965
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)


no wlasnie industria no niby to naturalna kolej rzeczy i w ogole... ale... TO NIESAMOWITE!!!!

..maz bedzie do pozna w pracy a ja sobie zrobie na kolacje pseudochinszczyzne juz sie piers z kuraka w sosie sojowym moczy mniam mniam... mam straszna ochote na ryz

Edytowane przez poldzik
Czas edycji: 2014-12-11 o 18:38
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:38   #3966
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomości: 8 507
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

poldzik gratki

ja już się stresuje przed czwartkową wizytą

a lody jadłam wczoraj z biedronki

a dziś łamie mnie w kościach i męczy kaszel
__________________



Nasz Ślub

Jesteś z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 18:48   #3967
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cudowne wieści, Poldzik!

Co do naleśników z nadzieniem do ruskich, super smakuja tez zapoeczone w piekarniku i posypane odrobina sera.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 19:03   #3968
alkamor
Zakorzenienie
 
Avatar alkamor
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Sk-ce
Wiadomości: 12 413
GG do alkamor
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

a ja właśnie pochłaniam Riso z karmelowe

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

aaaaaa kupiłam w końcu mikołaja kinder jeden dla mnie drugi dla syna
__________________
Kuba

Maja
alkamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:11   #3969
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

poldzik super! gratulacje! Narobiłaś mi smaka na lody! Zjadłabym waniliowe z truskawkowym musem
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:19   #3970
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Poldzik gratki!!!!
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 19:34   #3971
anutka171
Rozeznanie
 
Avatar anutka171
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 761
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Poldzik za wizytę

Kurcze, byłam cały dzień u mamy, wracam a w skrzynce jest awizo. Pierwsza myśl: ZUS tż pojechał odebrać i dzwoni, że faktycznie wzywają mnie na komisję 23.12...
Chwile później mówi, że żartuje
Po prostu firma z Warszawy, u ktorej robiłam zakupy internetowe wysłała towar z filii w łodzi, czyli tam gdzie mój zakład pracy i oddział ZUS.
Takiej paniki nasialam, że szok
Niby nie mam się czego bać i mam poważne przesłanki, by być na l4, ale nigdy nic nie wiadomo.

Drugi dzień mnie boli podbrzusze, ale na szczęście nie jest to ból jak na @. Miałam dziś już jechać na IP, ale się wstrzymalam, bo teraz ciut mniej boli. Oby w ogóle przeszło
__________________
Jakub
14.09.2013r.

Edytowane przez anutka171
Czas edycji: 2014-12-11 o 19:46
anutka171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 20:25   #3972
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dodałam już później wyjaśnienie, o co mi chodziło
Ten czas przed akcją porodową - tak, chcę żeby był.
Ale w trakcie - nie.

W ogóle mój tż ostatnio spotkał się z kumplami i jeden opowiadał, że jego brat był przy porodzie, widział wszystko i do tej pory (czyli jakieś 1,5 r po porodzie) nie kochał się z żoną. Powiedział, że nie może.. No że ma jakąś barierę i za cholerę nie da rady...
tak wiem, widziałam Twój następny post o porodzie

Co do drugiego... to już dla mnie lekka przesada Kobieta tez może być z tych "wrażliwych" i co powie nagle"nie, ja nie urodzę" Poza tym nikt nikomu nie każe chyba zagladać rodzącej w krocze.
A suma sumarum- uważam, ze takie przypadki jaki opisałaś są sporadyczne i taka para powinna pójść do seksuologa np.

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o poród. Nie wyobrażam sobie żeby tak jak u mnie przez 14 h nie było męża a biorąc pod uwagę, że ja leżałam bo młodemu tętno skakało i miałam non stop KTG to bym chyba oszalała!! poza tym nie wiem jak jest w innych szpitalach ale u nas facet stoi za głową kobiety więc i tak nic nie widzi zresztą w momencie parcia przytrzymuje głowę. Nie widzę więc w tym nic obrzydliwego czy...no nie wiem jak to ująć. Poza tym nie chcę oczywiście nikogo obrażać ale już takie coś jak pisała masija, że z żona się nie chce kochać to już przesada albo niedojrzałość....wiedział za przeproszeniem jak zrobić a nie wiedział jak wyjdzie ?? dziwne to dla mnie.....
mam w sumie podobne zdanie na ten temat
Niestety, ale bardzo często mamy skłonność do cackania się z facetami (ogólnie społecznie mam na myśli). A jakby taki jeden z drugim na wojnę musiał iść
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:30   #3973
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Z tymi porodami wspolnymi to fajnie byloby sie zorientowac czy w ogole bedzie taka mozliwosc. U mnie nie bylo. 4 dni przed porodem lezalam na oddziale na ktory odwiedzajacy nie mogli wejsc, potem dzien wywolywania porodu, sama, lezalam pare godzin pod ktg i oxytocyna i maz nie mogl wejsc bo bylo kilka rodzacych na sali. Potem nagla decyzja o cc, szybki telefon do meza i tyle bylo kontaktu. Po cc byl u mnie chwilke i znowu zakaz odwiedzin do konca pobytu, moglam na korytarz wyjsc tylko.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:31   #3974
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Matko naprawdę? Nie no ja chcę rodzić z Tż, ale w dolne rejony nie będzie dopuszczony, będzie stał przy mnie, ma rodzić ze mną a nie z moją pochwą
dokładnie

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Wciagnelam kapusniaczka w ciescie francuskim o boziu jaki orgazm
.



Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
:brzyda l:

No zdecydowanie cały farsz będzie na wierzchu
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:34   #3975
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
[/COLOR] mycha kiedyś w wegetariańskiej knajpie w Katowicach jadłam naleśnik z nadzieniem do ruskich pierogów. Ależ to było smaczne!
Złoty Osioł?
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:43   #3976
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość

Ja się bardziej niż porodu boję założenia wenflonu i mam nadzieję, że nie zdążą tego zrobić (mojej mamie nie zdążyli, zanim przyjechała do szpitala to już główkę było widać ), a serio to cały czas myślę o porodzie w domu, tylko nie wiem czy mogę przy tych problemach, które teraz mam. Moja wykładowczyni od ginekologii i położnictwa swoje trzecie dziecko urodziła w domu i zdecydowanie polecała (jeśli nie ma komplikacji).

A tak w ogóle to już bym chciała być "po"...
osobiście myślę, że nie, ale lekarzem nie jestem. W ogóle myślę, że gin zaleci Ci CC, bo gdyby nie daj Boże poród był trudny, dziecko duże etc to byłoby to bardzo niewskazane przy takich problemach, jakie masz. W każdym razie gdyby Twój gin prowadzący nie miał nic przeciwko porodowi sn, to ja bym to jeszcze z kimś skonsultowała Żeby później nie było za późno

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Ja miałam wiele razy wenflona o nigdy nic nie bolalo....

Z wyjątkiem jednego zakładanie gdy młody lekarz "chciał sobie spróbować" i tak zrobić ze aż wymiotowalam i krew tryskala mi z nosa. ....
Lekarz zbladl ale co mi z tego jak ja pewnie byłam sino zielona
ojej, to niezły lekarz Ci się trafił
Mi też wenflon nic nie robi- są dużo gorsze rzeczy Cewniczek taki Zdejmowanie szwów... Wenflon to pikuś

Cytat:
Napisane przez alkamor Pokaż wiadomość
dziwne nie wiem w czym to przeszkadzało
a mi się podoba tak jak jest teraz- jakoś tak "kameralniej"
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:45   #3977
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Z tymi porodami wspolnymi to fajnie byloby sie zorientowac czy w ogole bedzie taka mozliwosc. U mnie nie bylo. 4 dni przed porodem lezalam na oddziale na ktory odwiedzajacy nie mogli wejsc, potem dzien wywolywania porodu, sama, lezalam pare godzin pod ktg i oxytocyna i maz nie mogl wejsc bo bylo kilka rodzacych na sali. Potem nagla decyzja o cc, szybki telefon do meza i tyle bylo kontaktu. Po cc byl u mnie chwilke i znowu zakaz odwiedzin do konca pobytu, moglam na korytarz wyjsc tylko.
Jest to zagwarantowane ustawa!
Rodzilam w 2013 roku i nie slyszalam żeby gdziekolwiek były jeszcze takie zaszłości.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:48   #3978
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Melduje, ze wszystko ok!!!!!


(z tymi pierogami to pojechalyscie hihihihi)

dziec ma 6,5 cm, przeziernosc 1,9, kosc nosowa jest, machal lapkami i nozkami, tetno jest, robili mi najpierw przez brzuch a potem dowcipnie (bylo lepiej widac). pani doktor powiedziala, ze jakby si dobrze ustawil to by mozna juz zobaczyc plec ale sie skubany (skubana?) ustawic nie chcial! takze jeszcze ni wiemy - a co mnie przy tym pani doktor pogniotla po brzuchu (od razu zachcialo mi sie siusiu ) to moje ...
w kazym razie jestem "w szoku", wlasnie zdalam sobie sprawe, ze mam w srodku malego LUDZIKA
no bo wczesniej robalek, kijanka, kalmar... a teraz juz dziecko!!!
jutro mam zadzwonic i umowic sie jak najszybciej na pobieranie krwi na "tri test" bo moj pan doktor zapomnial mi powiedziec wczesniej a najlepiej by bylo jakbym go zrobila dzisiaj, no ale juz to nie bylo mozliwe..

w kazdym razi kamien spadl mi z serca! w ramach swietowania poszlismy z mezem na lody
cudownie

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Z tymi porodami wspolnymi to fajnie byloby sie zorientowac czy w ogole bedzie taka mozliwosc. U mnie nie bylo. 4 dni przed porodem lezalam na oddziale na ktory odwiedzajacy nie mogli wejsc, potem dzien wywolywania porodu, sama, lezalam pare godzin pod ktg i oxytocyna i maz nie mogl wejsc bo bylo kilka rodzacych na sali. Potem nagla decyzja o cc, szybki telefon do meza i tyle bylo kontaktu. Po cc byl u mnie chwilke i znowu zakaz odwiedzin do konca pobytu, moglam na korytarz wyjsc tylko.
ojej, współczuję
Mój mąż był ze mną prawie cały czas poza nocami. I cały czas przed cc i zaraz po (potem była noc) i następnego dnia od rana do wieczora. Był dla mnie wybawieniem
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 20:48   #3979
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Jest to zagwarantowane ustawa!
Rodzilam w 2013 roku i nie slyszalam żeby gdziekolwiek były jeszcze takie zaszłości.
Ale w praktyce przy kilku rodzacych na jednej sali nie wpuszczali. Jesli rodzila jedna to ok, a tak to nie. Ewentualnie na sama koncowke ale kiepskie to rozwiazanie.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 21:04   #3980
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Ale w praktyce przy kilku rodzacych na jednej sali nie wpuszczali. Jesli rodzila jedna to ok, a tak to nie. Ewentualnie na sama koncowke ale kiepskie to rozwiazanie.
W moim mieście nie ma takich szpitali gdzie są zbiorowe sale porodowe
Jest jeden prywatny ale wpuszczają
To szpital ma zagwarantować pacjentom warunki i dostosować się do ustawy. Ja mimo wszystko nie lubię w takich sytuacjach być bierna.
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:05   #3981
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Irmusia na razie nic nie gada ale na pewno skonsultuje to z kimś innym Chociaż cały czas liczę na SN
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:13   #3982
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Irmusia na razie nic nie gada ale na pewno skonsultuje to z kimś innym Chociaż cały czas liczę na SN
najważniejsze, zebyście oboje z maleństwem byli bezpieczni i żebyś Ty wyszła z porodu bez szwanku
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:27   #3983
Charlotta83
Rozeznanie
 
Avatar Charlotta83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 602
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Idę jutro rano na wizytę, piszę teraz, bo rano nie zdążę. Trochę się denerwuje, trzymajcie kciuki, może będzie już widać płeć
__________________
"Niech kochają nas ci, co nas kochają.
A tym, co nas nie kochają,
Niech Bóg odmieni serce.
A jeśli nie odmieni ich serca,
To niech im skręci kostkę,
Abyśmy ich poznali po kulawym chodzie"

Jonathan Carroll ("Zaślubiny patyków")
Charlotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-11, 21:35   #3984
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Złoty Osioł?
:yes:

Cytat:
Napisane przez Charlotta83 Pokaż wiadomość
Idę jutro rano na wizytę, piszę teraz, bo rano nie zdążę. Trochę się denerwuje, trzymajcie kciuki, może będzie już widać płeć
To trzymamy mocno!
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 06:54   #3985
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Dzień dobry Mamuśki

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
hmm, ale to nie o to chodzi, by facet poczuł to co Ty, ale by Cię wspierał, pomagał, pocieszał etc... W szpitalu czuje się taką okropna pustkę, same obce twarze... Ja tam bym chciała, by mój mąż był ze mną. Miałam cc, ale przed zabiegiem był ze mną w sali cały czas, pomagał mi rozładować stres, rozebrać się etc. Jeszcze to sobie przemyślcie
Ja na poczatku byłam przeciwna by Tż był przy porodzie, chociaż bardzo chciał i od początku to podkreślał. Mi się wydawało, że mój Tż za bardzo idealizuje poród, wiadomo może być różnie, jednak z upływem czasu zaczynam myśleć, że z Tż bedzię mi o wiele łatwiej przetrwać to pod względem psychicznym. Wogóle bardzo bym chciała zobaczyć ten moment, zobaczyć twarz Tż jak po takiej akcji porodowej zobaczy naszą dzidzię Tak samo już nie mogę się doczekać jak pójdzie ze mną na usg


Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Melduje, ze wszystko ok!!!!!


(z tymi pierogami to pojechalyscie hihihihi)

dziec ma 6,5 cm, przeziernosc 1,9, kosc nosowa jest, machal lapkami i nozkami, tetno jest, robili mi najpierw przez brzuch a potem dowcipnie (bylo lepiej widac). pani doktor powiedziala, ze jakby si dobrze ustawil to by mozna juz zobaczyc plec ale sie skubany (skubana?) ustawic nie chcial! takze jeszcze ni wiemy - a co mnie przy tym pani doktor pogniotla po brzuchu (od razu zachcialo mi sie siusiu ) to moje ...
w kazym razie jestem "w szoku", wlasnie zdalam sobie sprawe, ze mam w srodku malego LUDZIKA
no bo wczesniej robalek, kijanka, kalmar... a teraz juz dziecko!!!
jutro mam zadzwonic i umowic sie jak najszybciej na pobieranie krwi na "tri test" bo moj pan doktor zapomnial mi powiedziec wczesniej a najlepiej by bylo jakbym go zrobila dzisiaj, no ale juz to nie bylo mozliwe..

w kazdym razi kamien spadl mi z serca! w ramach swietowania poszlismy z mezem na lody
No to cudownie Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Cudowne wieści, Poldzik!

Co do naleśników z nadzieniem do ruskich, super smakuja tez zapoeczone w piekarniku i posypane odrobina sera.
Ooooo matko Marei ale mi narobiłaś strasznego smaka na naleśniki ruskie z piekarnika
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 07:27   #3986
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Co do drugiego... to już dla mnie lekka przesada Kobieta tez może być z tych "wrażliwych" i co powie nagle"nie, ja nie urodzę" Poza tym nikt nikomu nie każe chyba zagladać rodzącej w krocze.
A suma sumarum- uważam, ze takie przypadki jaki opisałaś są sporadyczne i taka para powinna pójść do seksuologa np.



mam w sumie podobne zdanie na ten temat
Niestety, ale bardzo często mamy skłonność do cackania się z facetami (ogólnie społecznie mam na myśli). A jakby taki jeden z drugim na wojnę musiał iść
Tak, dokładnie też tak jak Ty myślę

Witam się w 15 tygodniu
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 07:33   #3987
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Hejjjj
Ja dzisiaj też wizyta na 16
A wcześniej lece do mojego gina prowadzącego także relacje zdam wieczorem
Miłego dnia życzę
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 07:34   #3988
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Poldzik gratuluję wizyty
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 07:43   #3989
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Witam

Byłam wczoraj u internisty i mam infekcje gardła więc dwa dni posiedzę sobie w domku
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-12, 07:54   #3990
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Czerwcowe Mamusie 2015, cz. II :)

Co do ruskich naleśników to do nich genialnie pasuje sos pieczarkowy
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-19 11:44:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.