Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 19:12   #2971
Kitikejt7
Rozeznanie
 
Avatar Kitikejt7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 565
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Dziewczyny, która z Was pisała, że miała LD perłowo złote na własnym ślubie bo nie pamiętam? Chciałabym napisać PW
__________________
Book Positive
It was legen ... wait for it ... married! Legenmarried!

"Sometimes it's really hard to walk in a woman's shoes. That's why we need really special ones to make the walk a little more fun'"
Kitikejt7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:13   #2972
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0187.jpg (89,5 KB, 103 załadowań)
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:16   #2973
Kitikejt7
Rozeznanie
 
Avatar Kitikejt7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 565
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
Ale fajne i cena powalająca
__________________
Book Positive
It was legen ... wait for it ... married! Legenmarried!

"Sometimes it's really hard to walk in a woman's shoes. That's why we need really special ones to make the walk a little more fun'"
Kitikejt7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:19   #2974
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Kitikejt7 Pokaż wiadomość
Ale fajne i cena powalająca
mnie też powaliło na miejscu
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:24   #2975
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Kitikejt7 Pokaż wiadomość
Snula a próbowałaś aquaaerobicu? Woda odciąża kolana. Albo zajęć na takich dużych piłkach? U mnie się to gymball nazywa, fajnie jest Ja też z tych co narzekają na kolana...

myślałam o aquaaerobicu, ale wolałabym na razie coś, żeby nie musieć wychodzić z domu. bo mieszkam dość daleko od basenu, a po całym dniu na uczelni, wracam i muszę się uczyć, a jeszcze jakbym musiała doliczyć dojazdy do jakiegoś basenu czy centrum fitness to po prostu nie mam na to czasu.
ale zbliżają się wakacje, to może się na coś zapiszę.


Cytat:
Napisane przez mystique_enigma Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!
Tak jak i wy, jestem fanką butów Melissa szczęśliwie udało mi się kupić słynne skrzydełka na yoox, rozmiar 40, ale są na mnie totalnie za małe ;( jest to typowe 39.... chętnie podzieliłabym się nimi z inną wizażanką, ponieważ widziałam, że parę z Was chciało je kupić po promocyjnej cenie.... zmieszczę odpowiedni wpis na wątku wymiankowym.

Są na prawde cudowne, pięknie pachną i na pewno są wygodne - miękkie jak inne Melissy. Swoją drogą jakie to jest wkurzające, że mam 2 inne pary w rozm. 40 a ta raptem jest tak piekielnie za mała

Pozdrawiam
no cóż, szkoda, że tak wyszło, ale teraz już jesteś nauczona i będziesz tu zaglądać zanim coś klikniesz.

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę kupić za ok 120zl polibolha - od osoby prywatnej-nowe i dumam czy je brać... Tak zamiast conversów
akurat ten model podoba mi się tylko w wersji mini, ja wzięłabym conversy. ale pewnie dlatego, że swoje bardzo lubię.

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:39   #2976
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
can, pisalam KIEDYŚ dopiero chcę zacząć się ruszać. moje problemy nie wynikaja z tego
Olcia ja potrafię czytać ze zrozumieniem i przeczytałam to KIEDYŚ w poprzednim poście. Spokojnie
Ćwiczenia wieczorami powodują problemy ze snem i u niektórych długotrwałą bezsenność.
Po prostu napisałam Ci co wiem na ten temat - nie musisz mnie atakować.
Jeśli Twoje problemy ze snem nie wynikają z tego to dobrze

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Brałabym
a ja ciągle główkuję
Cytat:
Napisane przez mystique_enigma Pokaż wiadomość
niestety najpierw je kupiłam (bo cena była super), a potem zaczęłam czytać Wasz wątek
Jasne
Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
Gratulacje.
Trzeba było brać wszystkie pary w sklepie za tę cenę.

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
myślałam o aquaaerobicu, ale wolałabym na razie coś, żeby nie musieć wychodzić z domu. bo mieszkam dość daleko od basenu, a po całym dniu na uczelni, wracam i muszę się uczyć, a jeszcze jakbym musiała doliczyć dojazdy do jakiegoś basenu czy centrum fitness to po prostu nie mam na to czasu.
ale zbliżają się wakacje, to może się na coś zapiszę.




no cóż, szkoda, że tak wyszło, ale teraz już jesteś nauczona i będziesz tu zaglądać zanim coś klikniesz.



akurat ten model podoba mi się tylko w wersji mini, ja wzięłabym conversy. ale pewnie dlatego, że swoje bardzo lubię.



Widzisz a mnie conversy nie podniecają a chciałabym coś takiego płaskiego do chodzenia z wózkiem.
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 19:49   #2977
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje dzieciątka Naprawdę są super wygodne, jestem pod wrażeniem.
moje do odbioru w parcel shopie jutro po pracy je przytulę
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 20:25   #2978
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Oczywiście, że co kto lubi.
Ja lepiej funkcjonuję wieczorem, poza tym mam problemy z zasypianiem i nie wysypiam się, dlatego każda minuta rano na sen jest dla mnie na wagę złota.
witaj w klubie, ja tez wolę rano dłużej pospać, zawsze siedzę długo wieczorem + nie mogę zasnąć itp itd

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Smsa, że będzie między 9-11 dostałam o 7 rano - spałam więc nie słyszałam. A że domofon u mnie nie działa to nie słyszałam czy i o której dzwonił... GLS to gówniana firma, z UPS, Siódemką, DPD czy DHL nie ma problemu - przede wszystkim nie dzwonią o nieludzkiej porze i można się bez problemu dogadać, żeby zawieźli tu i tu. A do tego zadzwoniłam i zapytałam czy może zawieźć to niby już nie jet na moim osiedlu... ciekawe jaki mają system, bo inni kurierzy jeżdżą całe dnie po danym rejonie i nie kończą pracy o 10
wkurzyłam się, bo nie po to kurier zamawiany jest DO DOMU, żeby jechać nie wiadomo gdzie do parcel shopu. Zadzwoniłam na infolinię i zapytałam o regulamin i okazuje się, że jednego dnia jest jedna próba dostarczenia, a następnego powinna być druga. Podałam adres do pracy i niech gościu tam jutro jedzie,a nie będzie mi kazać włóczyć się po parcel shopach na co nie mam czasu

O kurde, długo
Ja w amazonista byłam wtedy z 9h i też już stopy spuchły :/
Tym bardziej jestem niecierpliwa, bo nie wiem czy rozmiar dobry
Ach Ci kurierzy - ręce opadają

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Dotarly moje kokardki sa cudowne <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Bardzo Są cudowne
Za to chyba trójkąty nie są mi pisane Coggles zwróciło mi pieniądze za przesyłkę tych jasnych wadliwych, więc poprosiłam o wymianę na czarne trójkąty, bo akurat mieli mój rozmiar. Otwieram paczkę,a tam trójkąt na prawy bucie cały popękany, poklejony i pościerany
Na zdjęciach nie widać tych starć, ale wygląda to tak, jakby ktoś tą ozdobą o beton pocierał
I teraz znowu bawię się w odsyłanie
Coś mam pecha do trójkątów
Za to kokardki mi wynagradzają wszystko
qrcze, ale lipa

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Doszły baletki Mel strawberry za 5 funciaków, są śliczne i idealnie trafiłam z rozmiarem. Tylko jedno co mnie rozczarowało to to, ze nie pachną
Później wrzucę fotki
- dobrze, że wszystko z nimi ok

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Moje dzieciątka Naprawdę są super wygodne, jestem pod wrażeniem.
śliczne i ten kolor

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ale mamy pogodę... oberwanie chmury... Nie jeżdżą tramwaje w obie strony. Zalane są przejazdy, z kina 300 osób ewakuowali. A ja mam otwarte okna...
ups, mam nadzieję, że nic Ci nie pozalewa
w Lcy też dziś burza, pioruny i urwanie chmury - na szczęście jak wracałam o 20 z pracy to mniej padało ( a ja na rowerze )

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Ja bym raczej powiedziała, że próbują pozbyć się felernych sztuk i liczą na to, ze ktoś się nie zorientuje
Ale trójkąty same w sobie są piękne

I ja się muszę na Was poskarzyć. Jak zaczynałam przeglądać Wasz wątek to miałam kilka par i baaardzo okrojoną liczbę muś-mieciów. A teraz kupuję i dla siebie i dla mamy.
Wczoraj dla siebie dwie pary ld serc, a dzisiaj ld z pieczątką.
Dla mamy też serca i kokardy różowo-granatowe. Bankructwo się zbliża wielkimi krokami

A teraz mi się trójkąty zaczęły podobać i dzielnie czekam na pixelowe serca i liski. Chociaż koty od Karla też bym chętnie nosiła...
ja też zaraziłam Siostrę, Bratową, Mamę (tylko troszkę) i Koleżankę Bratowej :-D
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:25   #2979
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
a ja ciągle główkuję
Widzisz a mnie conversy nie podniecają a chciałabym coś takiego płaskiego do chodzenia z wózkiem.
Moim zdaniem nie ma nad czym, chcesz coś płaskiego, a trafia Ci się dobra cena w każdym bądź razie mi się bardzo podobają. A jaki kolor?
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:29   #2980
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez mystique_enigma Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!!
Tak jak i wy, jestem fanką butów Melissa szczęśliwie udało mi się kupić słynne skrzydełka na yoox, rozmiar 40, ale są na mnie totalnie za małe ;( jest to typowe 39.... chętnie podzieliłabym się nimi z inną wizażanką, ponieważ widziałam, że parę z Was chciało je kupić po promocyjnej cenie.... zmieszczę odpowiedni wpis na wątku wymiankowym.

Są na prawde cudowne, pięknie pachną i na pewno są wygodne - miękkie jak inne Melissy. Swoją drogą jakie to jest wkurzające, że mam 2 inne pary w rozm. 40 a ta raptem jest tak piekielnie za mała

Pozdrawiam
wiem co czujesz, nie pamiętam czy były 41 bo je trzeba kupować większe :-( ten model niestety nie dla mnie niestety

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
WOW, ALE CENA
GRATULACJE

Edytowane przez malgoska_78
Czas edycji: 2014-05-27 o 20:29
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:31   #2981
Niunkowska
Raczkowanie
 
Avatar Niunkowska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 221
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Drogawo, ale zielone wiśnie rzadko się pojawiają (rozmiar 38):
KLIK

Dobrze, że dla mnie za małe, bo bym siedziała i dumała ;-)
Niunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 20:42   #2982
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Assicka, piękne te kokardy, aż sama bym przytuliła takie teraz...

Iguana, zakup-hit!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 20:51   #2983
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
no jak będą jakieś w dobrej cenie, to zapoluję. muszę przyjrzeć się czarnym płaskaczom i wymyślić jakie bym chciała.

ojoj, ale kurier nie zadzwonił do Ciebie? czy nie słyszałaś telefonu?



ale macie fajnie z tym bieganiem, u mnie to odpada z uwagi na kolana. ogólnie sporo ćwiczeń angażuje kolana, nawet najprostsze przysiady, więc mam lipę. ale muszę się wziąć do roboty i znaleźć zestawy ćwiczeń, które nie obciążają jakoś bardzo kolan.

ojoj, ale kurier nie zadzwonił do Ciebie? czy nie słyszałaś telefonu?

zwariuję z tymi skarpetkami złuszczającymi, Pani po 2 dniach maili wysłała mi numer przesyłki, a tu się okazuje, że ta trafiła na pocztę na drugim końcu miasta, więc to na bank nie moja paczuszka. napisałam, że chyba coś nie halo, to mi odpisała, że dziękuje za informację i w ciągu dwóch dni sprawdzi co się stało. zamówiłam je 16.05. chyba zamówię od kogoś innego jeszcze raz, bo się tamtych nie doczekam. jadę w weekend na komunię i chciałam mieć stópki cud miód malina i
tak czytam o Waszych poczynaniach skarpetkowych i choć sama się nad owymi skarpetkami zastanawiałam, to jednak póki co nie zdecydowałam się na nie moje stopy też musiałam nieco przygotować do odkrytych bucików, a szczególnie meliss kupiłam sobie rolkę do stóp w Rossmannie i polecam ją tym, które szukają sposobu na stopy Są rolki scholla za ok 170 zl i te rossmannowe za ok 70zl. Ja mam tańszą użyłam raz i tylko co dzień smaruję kremem i stopy są gotowe do wyjścia
http://www.rossnet.pl/Produkt/Fusswo...,1856,nowosc14


poza tym wykorzystuję pogodę i na przemian chodzę w kokardach i trójkątach chodzę w nich non stop po kilka godzin w tym upale i ani śladu otarć czy odparzeń

Morelle mam nadzieję, że woda tym razem wpadając przez okno nie napsociła za bardzo
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:06   #2984
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

dziś dostałam w końcu długo wyczekiwane Sweet Dreams... i jestem delikatnie mówiąc zawiedziona - buty na żywo są bez szału - twarde i pięta nie dochodzi do końca buta przez co palce lecą do przodu - bynajmniej u mnie i tym samym stopy okropnie i brzydko wyglądają w nich :-/

Tym sposobem jutro je odsyłam :-/

fotki wyszły tragiczne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140527_201030.jpg (100,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140527_201037.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (44,1 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez malgoska_78
Czas edycji: 2014-05-27 o 21:19
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:14   #2985
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę kupić za ok 120zl polibolha - od osoby prywatnej-nowe i dumam czy je brać... Tak zamiast conversów
ja bym wziela
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:17   #2986
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (46,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (41,0 KB, 34 załadowań)
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:19   #2987
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
To tym bardziej się cieszę z pozytywnej opinii bo mam tej samej firmy
ja też już się z nich łuszczę.. choc na razie w miarę pomału

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
fajowe,
szkoda, ze te turkusowe takie dziwne.. ale faktycznie, ta dziura z przodu wielka
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:34   #2988
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
wow szkoda, że nie mam tk maxxa pod nosem! myślicie, że jeśli zadzwonię i będą to mi odłożą? bo tłuc się pół miasta nie chcę
U Ciebie wyglądają 100x lepiej niż na moich nogach, a masz w swoim rozmiarze, prawda?

Były u Ciebie 38?
Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja tez wolę rano dłużej pospać, zawsze siedzę długo wieczorem + nie mogę zasnąć itp itd

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------



Ach Ci kurierzy - ręce opadają

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------





---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



qrcze, ale lipa

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------



- dobrze, że wszystko z nimi ok

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



śliczne i ten kolor

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------



ups, mam nadzieję, że nic Ci nie pozalewa
w Lcy też dziś burza, pioruny i urwanie chmury - na szczęście jak wracałam o 20 z pracy to mniej padało ( a ja na rowerze )

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------



ja też zaraziłam Siostrę, Bratową, Mamę (tylko troszkę) i Koleżankę Bratowej :-D
Ja mam taki zegar biologiczny od zawsze... a jeśli chodzi o zasypianie to czasem mi się uda w miarę szybko, ale niestety zazwyczaj zajmuje mi to 1-2h.
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
O masakra
Jak dobrze jest mieszkać na Pomorzu, gdzie nic takiego się nie dzieje.


Ja teraz chciałabym mieć również cieliste, najlepiej takie same Zakochałam się w tych butkach.
Widuję cieliste na ebayu jak znajdziesz taką okazję z czerwonymi jak teraz kupiłaś to daj cynka

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Mnie się marzą jakieś obcasy z Melissy, ale najpierw będę mierzyć stacjonarnie w Poznaniu jeśli znajdę Normalnie noszę 37, a te baletki mam 38 i są idealne.

Wysłane z Aries 785
Bo mel zazwyczaj trzeba brać większe, pewnie Twoje 38 mają wkładkę 24cm, moje 37 mają 23,5 czyli teoretycznie tyle ile stopa, ale się dopasowują.
A wkładki wielu modeli na obcasie są podane na wątku real


Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogę kupić za ok 120zl polibolha - od osoby prywatnej-nowe i dumam czy je brać... Tak zamiast conversów
A jaki kolor?
Pewnie jakbym miała kasę to bym wzięła, ale gdybym miała wybrać między nimi a conversami to te drugie
Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(

uzupełnisz posty na wątku real o długości wkładek?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:36   #2989
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Assicka, piękne te kokardy, aż sama bym przytuliła takie teraz...

Iguana, zakup-hit!
Oj piękne, sama jestem pod ich wrażeniem

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
tak czytam o Waszych poczynaniach skarpetkowych i choć sama się nad owymi skarpetkami zastanawiałam, to jednak póki co nie zdecydowałam się na nie moje stopy też musiałam nieco przygotować do odkrytych bucików, a szczególnie meliss kupiłam sobie rolkę do stóp w Rossmannie i polecam ją tym, które szukają sposobu na stopy Są rolki scholla za ok 170 zl i te rossmannowe za ok 70zl. Ja mam tańszą użyłam raz i tylko co dzień smaruję kremem i stopy są gotowe do wyjścia
http://www.rossnet.pl/Produkt/Fusswo...,1856,nowosc14


poza tym wykorzystuję pogodę i na przemian chodzę w kokardach i trójkątach chodzę w nich non stop po kilka godzin w tym upale i ani śladu otarć czy odparzeń

Morelle mam nadzieję, że woda tym razem wpadając przez okno nie napsociła za bardzo
Ja mam tą rolkę Scholla Kupiłam za 129 zł Fajna jest, ułatwia życie ale cudów nie zdziałała... dlatego dziś nakładam skarpety i zobaczę efekty

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
ja też już się z nich łuszczę.. choc na razie w miarę pomału

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------


fajowe,
szkoda, ze te turkusowe takie dziwne.. ale faktycznie, ta dziura z przodu wielka
Super Zaraz nakładam
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 21:42   #2990
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Co kto lubi, ja nie znoszę wieczorem się zmuszać do wysiłku. Wolę coś obejrzeć albo poczytać
a ja właśnie uciekam ćwiczyć

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
no jak będą jakieś w dobrej cenie, to zapoluję. muszę przyjrzeć się czarnym płaskaczom i wymyślić jakie bym chciała.

ojoj, ale kurier nie zadzwonił do Ciebie? czy nie słyszałaś telefonu?



ale macie fajnie z tym bieganiem, u mnie to odpada z uwagi na kolana. ogólnie sporo ćwiczeń angażuje kolana, nawet najprostsze przysiady, więc mam lipę. ale muszę się wziąć do roboty i znaleźć zestawy ćwiczeń, które nie obciążają jakoś bardzo kolan.

ojoj, ale kurier nie zadzwonił do Ciebie? czy nie słyszałaś telefonu?

zwariuję z tymi skarpetkami złuszczającymi, Pani po 2 dniach maili wysłała mi numer przesyłki, a tu się okazuje, że ta trafiła na pocztę na drugim końcu miasta, więc to na bank nie moja paczuszka. napisałam, że chyba coś nie halo, to mi odpisała, że dziękuje za informację i w ciągu dwóch dni sprawdzi co się stało. zamówiłam je 16.05. chyba zamówię od kogoś innego jeszcze raz, bo się tamtych nie doczekam. jadę w weekend na komunię i chciałam mieć stópki cud miód malina i
też mam problem z kolanami

Cytat:
Napisane przez assicka Pokaż wiadomość
Dotarly moje kokardki sa cudowne <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.




Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Dzisiaj w tk maxx kupiłam za 44,99 melissa campana zigzag pudrowy róż glitter
cena mega!

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
dziś dostałam w końcu długo wyczekiwane Sweet Dreams... i jestem delikatnie mówiąc zawiedziona - buty na żywo są bez szału - twarde i pięta nie dochodzi do końca buta przez co palce lecą do przodu - bynajmniej u mnie i tym samym stopy okropnie i brzydko wyglądają w nich :-/

Tym sposobem jutro je odsyłam :-/

fotki wyszły tragiczne
Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
rzeczywiście tragiczne te turkusowe, ale pomarańczki
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 21:52   #2991
iguanaiguana
Zadomowienie
 
Avatar iguanaiguana
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 890
GG do iguanaiguana
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Olcia - kupiłam rozmiar 37 bo tylko taki był.Zazwyczaj noszę z melissa 35/36.Mam minimalny luz ale nie spadają mi ze stopy.
Niestety innych rozmiarów nie było.Za taką cenę to każdy model bym kupiła
Nie wiem jak z odkładaniem ale z tego co wiem w tk maxx nie odkładają towaru dla klientów.Może warto sie przejechać bo z doświadczenia wiem,że niektóre modele powtarzają się w Polsce.
Zresztą było dużo fajnych butów np.trampki Moschino po 99 zł (polecam szukać na dziale dziecięcym-widziałam parę rozmiarów 38)
Duży wybór crocs (cena 59,99)ale tu muszę przyznać,że są antyseksowne w 100 % i już wolę z dwojga złego czuć się seksownie w emu
iguanaiguana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 22:00   #2992
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Olcia - kupiłam rozmiar 37 bo tylko taki był.Zazwyczaj noszę z melissa 35/36.Mam minimalny luz ale nie spadają mi ze stopy.
Niestety innych rozmiarów nie było.Za taką cenę to każdy model bym kupiła
Nie wiem jak z odkładaniem ale z tego co wiem w tk maxx nie odkładają towaru dla klientów.Może warto sie przejechać bo z doświadczenia wiem,że niektóre modele powtarzają się w Polsce.
Zresztą było dużo fajnych butów np.trampki Moschino po 99 zł (polecam szukać na dziale dziecięcym-widziałam parę rozmiarów 38)
Duży wybór crocs (cena 59,99)ale tu muszę przyznać,że są antyseksowne w 100 % i już wolę z dwojga złego czuć się seksownie w emu
Ten luz to jest ten wskazany luz, który się powinno mieć w bucie... więc jak na Ciebie dobre są 37 to ja powinnam mieć 38 i wtedy na pewno by lepiej leżały
Nie mam czasu jechać, żeby tylko sprawdzić, bo pracuję także wolę zadzwonić, a jeśli nie udzielą info to trudno gdybym miała wolne to bym się przejechała
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 22:07   #2993
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
Jasony super. Sweet Dreams jakoś mnie nie fascynowały, bo od razu wiedziałam, że moje stopy się do nich nie nadają.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ten luz to jest ten wskazany luz, który się powinno mieć w bucie... więc jak na Ciebie dobre są 37 to ja powinnam mieć 38 i wtedy na pewno by lepiej leżały
Nie mam czasu jechać, żeby tylko sprawdzić, bo pracuję także wolę zadzwonić, a jeśli nie udzielą info to trudno gdybym miała wolne to bym się przejechała
też bym się przejechała, ale nie mam kiedy. a TK Maxx na drugim końcu miasta.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 06:49   #2994
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
Piękne te Jasony, a sweet dreams od początku mi się nie podobały. Oby się spisali ze zwrotem
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 06:56   #2995
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Malgoska, zazdroszczę Ci tych Jasonów Cudne są
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 07:31   #2996
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

To ja się wybiorę dziś do TK Maxa Jak będą jakieś buciki w dobrej cenie to kupię wszystkie ze sklepu
Znając moje szczęście to nawet 1 pary nie będzie
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 07:48   #2997
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
Gdzie mozna je dostac w dobrej cenie ?
ile zaplacilas ?
sa nude?
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:15   #2998
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
To ja się wybiorę dziś do TK Maxa Jak będą jakieś buciki w dobrej cenie to kupię wszystkie ze sklepu
Znając moje szczęście to nawet 1 pary nie będzie
Jakby co to ja się piszę na 35/36 ;p

Bo kurcze tak czytam czytam i chyba faktycznie ja mam taki rozmiar tylko ;/ I Iguana

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

O boziuuuu trampki Moschino też były w TK-u? Czemu czemuuuuu u mnie nie ma TK-MAXXaaaaaa Tak mi się marzą ;/ Ale zwykle do wyprzedaży nigdzie nie zostaje 35 ani 36


Małgosia,
Jasony przepiękne!!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2014-05-28 o 08:19
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:21   #2999
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
Baletki od Jason Wu za to są idealne i kolor mega żywy - jak na lato idealny

Buty w moim standardowym rozm są jak dla mnie na styk - przez dłuższe paluchy, większe były za szerokie i za duże :-(
Cudowne ciężko mi będzie dobrać rozmiar, chyba się muszę przejechać do Hegos lub Schaffashoes.
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-28, 08:24   #3000
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część V

Ostatnio prawie się nie udzielam, ale jeszcze miesiąc koszmaru sesji przede mna. Chciałam tylko pochwalić skarpetki złuszczające z Hebe Są super! Zaczełam się łuszczyć po 5 dniach a cały proces trwał kolejnych 5. Jestem bardzo zadowolona, stópki mam extra
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 23:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.