Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-02, 19:44   #1021
WwikIi
Raczkowanie
 
Avatar WwikIi
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 100
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja biorę luteinę dopochwowo wieczorem profilaktycznie, ale odkąd zaczęłam ją brać nie mogę normalnie funkcjonować. Mam wrażenie jakby mi mózg odłączyło i spałabym całymi dniami.
A dziś to już w ogóle totalny odjazd. Nic nie mogę jeść, drażnią mnie wszystkie zapachy bez wyjątków. Oj ciężko ma mój tż ze mną
WwikIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 19:58   #1022
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Mnie zapachy może i trochę drażnią,ale o wiele bardziej drażni mnie wszystko w okół... Mój Tż to święty człowiek,że ze mną wytrzymuje
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 20:49   #1023
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Hej
Cały czas nadrabiam to co mnie ominęło w sobotę i dzisiaj, odpiszę na część bo stracę wątki

Cytat:
Napisane przez katiusza1985 Pokaż wiadomość
Hej
jestem po badaniu
Widzialąm maleńki zarodek z serduszkiem.
Zarodek wielkosci 4,64 mm. Termin porodu z miesiaczki 24.09, z USG 27.09
Wiek 6tyg 2dni
Na USG widać było pecherzyk żółtkowy i przy nim zarodek większy od pęcherzyka

Super!

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
A kiedy masz wizyte? Niepotrzebnie się martwisz
Ja z kolei mam nietypowy problem, zauważyłam,że wokół oczu wyskoczyły mi plamki, takie maleńkie, wyglądają jak uczulenie,albo brak jakieś witaminy. W sumie wyskoczyły mi po wymiotach, zawsze w trakcie same lecą mi łzy, chwile później miałam całe czerwone oczy a później zobaczyłam te plamki. dosyć że pryszcze to jeszcze i plamki jak piegi wokół oczu Miała któraś coś takiego?
Wyskoczyły Ci właśnie od wymiotów. Mi w piątek wieczorem też się takie pojawiły pod i wokół oczu, na policzkach (po intensywnych wymiotach). W ogóle ostatnio nic innego nie robię tylko rzygam wieczorami... masakra.

Cytat:
Napisane przez nmartyna Pokaż wiadomość
Ja sobie z Tż nie odmawiamy przyjemności wiadomo, że spokojniej i rzadziej niż przed ciążą, ale staramy się żyć w miarę normalnie
Lekarz mówił że przeciwwskazań nie ma.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
Zazdroszczę. Mi już leci 2 msc postu. Mam nadzieję, że jak krwiak zniknie to poszalejemy

Cytat:
Napisane przez NataliMzr Pokaż wiadomość
Niestety poronilam Pisalam wam, ze od poniedzialku krwawilam i mialam bole brzucha. W srode bole przeszly, krwawienia nie. W czwartek rano pojechalam na kolejne badanie do szpitala, jeszcze bylo ok wszystko, ale niestety tego samego dnia wieczorem dostalam ostrych bolow podbrzusza i mocnego krwawienia. Zadzwonilam po pogotowie, bardzo szybko przyjechali. W szpitalu podczas USG wyszlo ze poronilam

Zostawili mnie na zabieg lyzeczkowania, ktory byl wykonany dopiero o 2 w nocy (zabieg moze byc przeprowadzony przynajmniej 6 godzin od ostatniego posilku, nie mozna przed zabiegiem ani pic ani jesc). Uspili mnie, obudzilam sie rano i juz po wszystkim bylo

Dzis jeszcze do godziny 17 musialam zostac w szpitalu , aby dostac zastrzyk immunoglobuliny(przeciwci ala) - mam RH minus.


Po zastrzyku wrocilam do domku i wypoczywam.

Fizcznie dobrze sie czuje, psychicznie troszke gorzej. Ale sobie tak mysle, ze moze to i lepiej ze teraz sie stalo a nie gdyby juz serduszko widoczne bylo? Bo u mnie byl tylko pecherzyk bez widocznego zarodka.

Mimo wszystko przykro, pierwsza ciaza pierwsze poronienie.

Trzymam kciuki za was dziewczyny i za wasze malenstwa!!!Buziaki dla was
Przykro mi, wiem co czujesz. Jeżeli w ogóle będziesz to czytać jeszcze to pomyśl, że matka natura nie jest głupia. Ja, kiedy poroniłam we wrześniu byłam załamana. Widziałam przecież już serduszko, niby wszystko było ok, ale zarodek był za mały itd. Ta obecna ciąża przebiga całkiem inaczej. A zaszłam w nią 3 msc po łyżeczkowaniu, tylko dlatego, że przez pierwsze 2 msc nie miałam @. Trzymam za Ciebie kciuki, będzie dobrze

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44916741]Natalia strasznie mi przykro

Ja jestem po wizycie u lekarza. Jest zarodek, widziałam serduszko. Ale... Jest też krwiak, którego nie było 2 tygodnie temu i serduszko bije trochę za wolno. Następna wizyta 11 lutego, do tego czasu mam brać luteinę...

Ale zamierzam jeszcze pojechać do innego lekarza z polecenia i zobaczę, czy nie zmienię lekarza.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Nie martw się, piszę już po raz któryś- ja też mam krwiaka i to raz większego niż zarodek. Bierz leki i jak najwięcej wypoczywaj.

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Hej
Mogę się też dołączyć?
Termin mam wg. OM na 2.09 wg. pierwszego USG na 13.09 , dość spora rozbieżność
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj!

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
A lekarz objaśnił się skąd wziął się krwiak? Jakie mogą być problemy w związku z tym?
Krwiaki bardzo często mają nieznaną etiologię, choć jedną z przyczyn może być nadmierny wysiłek fizyczny tj. dźwiganie bardzo ciężkich rzeczy. Jeżeli krwiak się zmniejsza, nie ma krwawień itd. to to dobrze rokuje. Gorzej jeżeli się powiększa.


Jeszcze co do mojego krwiaka- znowu idę w przyszłym tygodniu do lekarza bo znowu mam jakiś stan zapalny Mam nadzieję, że zrobi mi usg i powie, że krwiak zniknął...
Cały poprzedni tydzień z jego powodu baaaardzo się oszczędzałam. Nie wiem czy trochę nie przecholowałam z tym zjazdem. Jednak siedziałam na uczelni od rana do wieczora, chodzenia trochę było...
W ogóle dzisiaj się wściekłam. Mam dość trudny przedmiot z kobietą, która ocenia dość surowo i jest bardzo wymagająca. Mieliśmy tylko 2 wykłady po 4h jeden. Mnie nie było na jednym ponieważ zaspałam (przyczynił się do tego trochę mój tż, bo wyciszył mi budzik). I co się dzisiaj dowiaduję? Że za obecność na wykładach zalicza z punktu egzamin na 3, jeżeli ktoś był aktywny na ćw. to daje wyższą ocenę. Mi za aktywność wyszło 4,5 ale nie dostanę wpisu i muszę iść na egzamin bo nie było mnie na wykładzie! Grrrrrr!!

No nic, czytam Was dalej...

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie domek twojej fasolki rośnie. ..


Witam sie i ja... dzisiaj jestem nie do życia... i jeszcze mojego tz syn jest w odwiedzinach. .. masakra ale za to bylam w maku i zjadlam sobue burgera z tak wczesnym sosem... big rösti czyli bula, miecho, placek ziemniaczanx, boczek, i sos serowy i dotego mc flurry hard core a to dopiero początek. ..

Co do brzucha tez cos czuje ale tylko jak leze na plecach i się dotykam bo tak to ja podejrzewam ze mi brzuch wyjdzie w 6/7 miesiacu dopiero.

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
O Ty rozpustnico
6/7 msc? Nieee... to bardzo późno jak na brzuch. Najczęściej wyskakuje pod koniec 4, w trakcie 5 msc. Jeżeli jest się szczupłym to szybciej niż u kobiet z nadwagą.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Dzisiaj leżę plackiem. Wczoraj wieczorem zakuł mnie brzuch,położyłam się i było ok. Dzisiaj nie bolało posiedziałam przed komputerem i znowu zaczęło boleć to praktycznie pół dnia przeleżałam. Myślę,że to boli od długiego siedzenia przed komputerem,bo ostatnio z braku laku siedzę nawet 8 godzin.. Boli po bokach,co to może znaczyć? A już tak się cieszyłam,że 4 dni nic mnie nie bolało
Boli, bo więzadła macicy się rozciągają no i sama macica również. To naturalne. "Groźny" ból to taki jak na @, który mimo zmiany pozycji, położenia się na przykład, nie ustępuje.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44933935]Ja czasem wstaję w nocy, czasem o 4-5 rano, czasem dopiero jak budzik zadzwoni. Ale Narzeczony mówi, że się strasznie wiercę w nocy i niespokojnie śpię (czytałam, że to wpływ progesteronu), teraz pewnie dodatkowo zmartwienie o serduszko mojego Malucha...

Nic to, do 11 lutego jakoś będę musiała przetrwać. Wcześniej mam nadzieję, że uda mi się dostać do innego lekarza na konsultację...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Nic się nie martw o serduszko. W ogóle ostatnio gin mi powiedział, że nie powinno się w tak wczesnej ciąży używać dopplera. A poza tym serduszko w tym okresie może różnie "działać".

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Gryzelda trzymam kciuki tez mam wizyte 11 lutego. Jesli maluszek jest silny to da rade! W sumie moj gin nic nie mowil o serduszku, wydaje mi sie, ze dlatego, ze jest dobrze. Zapytam na nastepnej wizycie jak szybko bije

Waham sie i zaoytam was, moge wziac apap extra na bol glowy? Nadaje od piatku wieczorem... :/
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Extra nie, natomiast zwykły apap tak. Paracetamol to nazwa składnika czynnego, który znajduje się w apapie. Zresztą występuje on w wielu lekach np. acenol, codipar itd.

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
Wczoraj zaszalałam i wybrałam się z mężem na małą wyżerkę do maka.... myślałam że w nocy nie zasnę... było mi tak po niej niedobrze Dzisiaj dla równowagi rano śniadanko z owoców i bakalii. Na szczęście po południu obiad u teściowej fulll relax

W środę mam usg i mam nadzieję że zobaczę Kropeczkę i jej sedrucho! Muszę jeszcze zrobić komplet badań do endokrynologa bo w sobotę też wizyta.... i tak się zastanawiam nad zmianą lekarza bo moja endo to wykapany dr house i bardzo ciężko się z nią bez ripost i dogadywań porozumieć, a chyba nie o to chodzi... ciężki człowiek w obejściu... niby fachowiec dobry ale o wszystko ma pretensje że o czymś mi mówiła a ja o tym nie pamiętam (a nie mówiła...), że jestem wiecznie za gruba, że mam wiecznie za wysokie ciśnienie (ze strachu ale tego jej nie powiem ;D ) mimo że mówię że jest w domowym zaciszu inaczej...

A jak dziewczyny jest z l4 ciążowym?
Ja chętnie bym tak po 4 miesiącu z pracy znikła, strasznie dużo stresu i nie wiem czy lekarz na jego podstawie da mi to l4
TO faktycznie zmień lekarza. Nie potrzebne Ci chyba jakieś głupkowate przytyki. Ja z moim ginem umówiłam się tak, że ciśnienie będę mierzyć w domu, masę ciała też. I to przyniosę mu na kartce. Mam tzw."syndrom białego fartucha" i w każdym gabinecie lekarskim mega wysokie ciśnienie.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Mnie zapachy może i trochę drażnią,ale o wiele bardziej drażni mnie wszystko w okół... Mój Tż to święty człowiek,że ze mną wytrzymuje
Mnie drażni tylko mój mąż, a tak ogólnie raczej spoko
__________________
26.07.2014r.


Edytowane przez Miminek
Czas edycji: 2014-02-02 o 20:28
Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:00   #1024
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Miminek mi właśnie brzuch wyszedł w 6 m-cu. W piatym mialam ma plusie 3 kg I nqwet nie bylo widac ze w ciazy jestem. Dopiero w szostym sliczna pileczka się pojawiła. A ważę na codzien 49kg.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-02, 21:05   #1025
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Miminek mi właśnie brzuch wyszedł w 6 m-cu. W piatym mialam ma plusie 3 kg I nqwet nie bylo widac ze w ciazy jestem. Dopiero w szostym sliczna pileczka się pojawiła. A ważę na codzien 49kg.
Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę Mi z kolei, mimo nadwagi, brzuchol szybko się wypychał. W pierwszej ciąży szybko i teraz też. Dużą rolę w tym wszystkim oczywiście odgrywają wzdęcia i zaparcia.
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 05:51   #1026
Amelie
Raczkowanie
 
Avatar Amelie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 239
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę Mi z kolei, mimo nadwagi, brzuchol szybko się wypychał. W pierwszej ciąży szybko i teraz też. Dużą rolę w tym wszystkim oczywiście odgrywają wzdęcia i zaparcia.
oooo z wzdęciami to masakra.... nie wchodzę w prawie żadne spodnie... biedny mój Tż w nocy
__________________
Feel the heat below my heart
Amelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 05:55   #1027
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja nie mam ani wzdęć ani zaparć na szczęście. Za to strasznie się wiercę w nocy i budzę się niewyspana, pomimo że kładę się o 21-22 najpóźniej. Ehhh przeżyć jeszcze tylko ten miesiąc i będzie z górki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 07:45   #1028
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44948837]Ja nie mam ani wzdęć ani zaparć na szczęście. Za to strasznie się wiercę w nocy i budzę się niewyspana, pomimo że kładę się o 21-22 najpóźniej. Ehhh przeżyć jeszcze tylko ten miesiąc i będzie z górki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]

Mam to samo i ledwo funkcjonuje, wygladam jak smierc. Do tego ten glupi bol glowy! Nie przeszlo po tabletce, to chyba ciazowa migrena wrrr

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 08:23   #1029
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam
A powiedzcie mi Wy też przybywacie na wadze w takim tempie?
Ja zawsze ważyłam niewiele. Zanim zaszłam w ciążę troche przytyłam tzn. do 54, a dzisiaj patrzę a tu już 57. Macie sposób żeby zdrowo sie odżywiać a nie koniecznie w takim tempie przybierać na wadzę?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:00   #1030
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Miminek,sęk w tym ,że nie umiem określić jaki to ból,ponieważ na @ nigdy mnie brzuch nie bolał. Jedynie zakuło i koniec zawsze był.

maleńka,Ja na razie się nie ważyłam,bo muszę kupić baterię do wagi. I ciężko mi zawsze było przytyć a teraz widzę,że i brzuch się zrobił i biodra Tż myśli,że to brzuszek ciążowy,ale co on tam wie... Obżarstwo wyszło mi i tyle.
Ja póki co jem zdrowo,ale boczki i tak się zrobiły.


A ja znowu dzisiaj atak niespokojnego snu... Co chwilę się budziłam,od 4 rano do 6 nie mogłam zasnąć aż w końcu mi się przyśniło,że zmarł mój chrześniak i ja tak strasznie wyłam za nim i wszędzie było pełno jego zdjęć a moja siostra zaakceptowała ten fakt i zrobiła sobie następne dziecko bez skrupułów. Obudziłam się a mi faktycznie łzy leciały Do tego wierciłam się jak głupia i całą noc nie mogłam znaleźć sobie pozycji
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:09   #1031
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja dzisiaj w nocy też spać nie mogłam... I pojawił mi się dziwny "objaw" haha Strasznie się ślinię w nocy. Obudziłam się z wielką plamą na poduszce, wszystko mi ciekło po buzi i ręce.. Straszne to. Czy to możliwe że aż tak zwiększa się produkcja śliny?
Co do diety... To nawet jakbym chciała w tym momencie to nie da rady. Jedyne co jem to jajka i płatki nesquik z mlekiem... Od wszystkiego innego mnie odrzuca :/ Ojj i winogrona ciemne...mniam mniam chyba do sklepu czas :P

PS. Ledwo to napisalam i w kiblu wylądowalam.... Fuuuuuu kiedy to się skończy
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae

Edytowane przez Mo_onika_ika
Czas edycji: 2014-02-03 o 09:15
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 09:09   #1032
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Miminek,sęk w tym ,że nie umiem określić jaki to ból,ponieważ na @ nigdy mnie brzuch nie bolał. Jedynie zakuło i koniec zawsze był.

maleńka,Ja na razie się nie ważyłam,bo muszę kupić baterię do wagi. I ciężko mi zawsze było przytyć a teraz widzę,że i brzuch się zrobił i biodra Tż myśli,że to brzuszek ciążowy,ale co on tam wie... Obżarstwo wyszło mi i tyle.
Ja póki co jem zdrowo,ale boczki i tak się zrobiły.


A ja znowu dzisiaj atak niespokojnego snu... Co chwilę się budziłam,od 4 rano do 6 nie mogłam zasnąć aż w końcu mi się przyśniło,że zmarł mój chrześniak i ja tak strasznie wyłam za nim i wszędzie było pełno jego zdjęć a moja siostra zaakceptowała ten fakt i zrobiła sobie następne dziecko bez skrupułów. Obudziłam się a mi faktycznie łzy leciały Do tego wierciłam się jak głupia i całą noc nie mogłam znaleźć sobie pozycji
Mój TŻ też uważa że już widać dziecko a kiedy tłumacze mu że to za wcześnie to mówi że on widzi swoje
CO do snów, od tygodnia mam koszmary, ciągle śni mi się moja rodzina ale zawsze dzieje się coś złego,ale słyszałam że to normalne
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:39   #1033
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Amelie Pokaż wiadomość
oooo z wzdęciami to masakra.... nie wchodzę w prawie żadne spodnie... biedny mój Tż w nocy
Hahahahaha
Ja też się śmieję, że można by otworzyć biogazownię
Ale u mnie "z tym" najgorzej jest rano, po wstaniu. Jak usiądę na kibelku sisiu to nawet nie jestem w stanie tego powstrzymać Normalnie jak na amerykańskich komediach

Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Mam to samo i ledwo funkcjonuje, wygladam jak smierc. Do tego ten glupi bol glowy! Nie przeszlo po tabletce, to chyba ciazowa migrena wrrr

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie jestem pewna, ale mi lekarz mówił, że max 3 tabletki dziennie. Zadzwoń do swojego i zapytaj o to ile możesz brać tych tabletek. Wbrew pozorom czasem odczuwanie bólu w ciąży jest dużo większym stresem dla organizmu i dziecka aniżeli wzięcie tabletki.

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Witam
A powiedzcie mi Wy też przybywacie na wadze w takim tempie?
Ja zawsze ważyłam niewiele. Zanim zaszłam w ciążę troche przytyłam tzn. do 54, a dzisiaj patrzę a tu już 57. Macie sposób żeby zdrowo sie odżywiać a nie koniecznie w takim tempie przybierać na wadzę?
Jeżeli odżywiasz się tak jak przed ciążą, nie objadasz się "na górkę" to te dodatkowe kg mogą być spowodowane nie "tyciem" a zatrzymywaniem wody, zmianami hormonalnymi (co w sumie wiąże się z tym pierwszym), zaparciami itd. Najczęściej jest tak, że kobiety drobne przed ciążą przybierają dość dużo w ciąży (aczkolwiek nie jest to regułą).

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Miminek,sęk w tym ,że nie umiem określić jaki to ból,ponieważ na @ nigdy mnie brzuch nie bolał. Jedynie zakuło i koniec zawsze był.

maleńka,Ja na razie się nie ważyłam,bo muszę kupić baterię do wagi. I ciężko mi zawsze było przytyć a teraz widzę,że i brzuch się zrobił i biodra Tż myśli,że to brzuszek ciążowy,ale co on tam wie... Obżarstwo wyszło mi i tyle.
Ja póki co jem zdrowo,ale boczki i tak się zrobiły.


A ja znowu dzisiaj atak niespokojnego snu... Co chwilę się budziłam,od 4 rano do 6 nie mogłam zasnąć aż w końcu mi się przyśniło,że zmarł mój chrześniak i ja tak strasznie wyłam za nim i wszędzie było pełno jego zdjęć a moja siostra zaakceptowała ten fakt i zrobiła sobie następne dziecko bez skrupułów. Obudziłam się a mi faktycznie łzy leciały Do tego wierciłam się jak głupia i całą noc nie mogłam znaleźć sobie pozycji
Kochana, chlapnij sobie meliski. Takie sny?
Co do brzucha- ja oprócz swojej fałdki tak jak pisałam- mam okrutne zaparcia i wzdęcia więc brzuch dodatkowo mi wypchnęło. Nie jest jeszcze ciążowy, ale ja pomykam sobie już w ciążówkach, po co mam się cisnąć w swoich starych spodniach i co chwilę odpinać i zapinać guzik? Zresztą ja nawet przy @ zawsze miałam ogromny brzuchol w pierwszych dwóch dniach a co dopiero w ciąży.
Jeszcze trochę i będziemy w II trymestrze, najlepszym swoją drogą

Byłam dzisiaj w laboratorium od rana na pobraniu krwi. Jestem ciekawa jak moje wyniki. Ogólnie mam trochę problem z węglowodanami, cały czas jestem pod opieką diabetologa. Jeżeli wyniki będą nie takie dostanę skierowanie do jakiejś poradni diabetologicznej przy szpitalu położniczym w Poznaniu (na Polnej).

Dziś gotuję zupkę porową, mniam

Zapomniałam dopisać... Idę dzisiaj znowu do gina bo przyplątała mi się jakaś infekcja... Chyba zwiariuję z tymi infekcjami.
__________________
26.07.2014r.


Edytowane przez Miminek
Czas edycji: 2014-02-03 o 09:41
Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:48   #1034
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja dzisiaj w końcu spałam normalnie Bo ostatnio niestety cały czas budziłam się o 4 i męczyłam się do 6 żeby przysnąć znowu
ale dzisiaj spałam bo wczoraj cały dzień spacerowaliśmy i byliśmy poza domem to mnie lekko wykończyło
Mdłości nie odpuszczają dopóki nie zjem a jedzenie z mdłościami to przecież jakiś horror
Ostatnio tak mi smakował rosołek w dzień...więc wieczorem też nalałam sobie miseczkę a w połowie miseczki "przytuliłam" ubikację i było po rosołku
a tak ogólnie to jest ok..11 lutego wizyta ale muszę Wam powiedzieć, że już jestem jakaś spokojna...w końcu to już jakoś 10 tydzień i wszytsko ok więc nie martwię się na zapas
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:52   #1035
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Miminek,sęk w tym ,że nie umiem określić jaki to ból,ponieważ na @ nigdy mnie brzuch nie bolał. Jedynie zakuło i koniec zawsze był.

maleńka,Ja na razie się nie ważyłam,bo muszę kupić baterię do wagi. I ciężko mi zawsze było przytyć a teraz widzę,że i brzuch się zrobił i biodra Tż myśli,że to brzuszek ciążowy,ale co on tam wie... Obżarstwo wyszło mi i tyle.
Ja póki co jem zdrowo,ale boczki i tak się zrobiły.


A ja znowu dzisiaj atak niespokojnego snu... Co chwilę się budziłam,od 4 rano do 6 nie mogłam zasnąć aż w końcu mi się przyśniło,że zmarł mój chrześniak i ja tak strasznie wyłam za nim i wszędzie było pełno jego zdjęć a moja siostra zaakceptowała ten fakt i zrobiła sobie następne dziecko bez skrupułów. Obudziłam się a mi faktycznie łzy leciały Do tego wierciłam się jak głupia i całą noc nie mogłam znaleźć sobie pozycji
Ponoc takie sny w ciazy sa normalne. .. ja mam często erotyczne. .. gdzie nigdy takich nie mialam...


Ja dzisiaj od 6 na nogach... pol godziny dreptalam na przestanek ... a potrm znowu pol godziny na spotkanie i jeszcze mam taka sama drogę przed soba... aaaaaaaaaaa :banghead:
Masakra jak przyjde do domu to palcem u stopy nie rusze. Pier@#$& biurokracja w Niemczech


Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 09:55   #1036
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Odnośnie snów... Ja czuję, że będzie synek. A już któryś raz śniło mi się dziecko. Że śpi w łóżeczku obok, że na spacerku itp.. Ale nigdy nie widziałam czy to dziewczynka czy chłopiec. Ale takie mam wrażenie, że to dziewczynka mi się śniła :P
Jezu jak źle się czuję... Jest mi tak niedobrze Aż mój pies się do mnie tuli i całuje bo czuje że coś jest nie tak
Chyba pójdę spać z nadzieją że jak się obudzę to będzie lepiej
Kurcze tak chcemy dzidziusia a narzekamy na samopoczucie, które dzidziuś wywołuje :P Dziwne to
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 10:11   #1037
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Odnośnie snów... Ja czuję, że będzie synek. A już któryś raz śniło mi się dziecko. Że śpi w łóżeczku obok, że na spacerku itp.. Ale nigdy nie widziałam czy to dziewczynka czy chłopiec. Ale takie mam wrażenie, że to dziewczynka mi się śniła :P
Jezu jak źle się czuję... Jest mi tak niedobrze Aż mój pies się do mnie tuli i całuje bo czuje że coś jest nie tak
Chyba pójdę spać z nadzieją że jak się obudzę to będzie lepiej
Kurcze tak chcemy dzidziusia a narzekamy na samopoczucie, które dzidziuś wywołuje :P Dziwne to
Ja to sie ciesze jak mam mdłości. .. ale wiadomo ze sa one nie przyjemne u chce zeby jak najszybciej. .. ale ja raczej nie narzekam. ..

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 10:30   #1038
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

nestabilna dlaczego sie cieszysz ze masz mdlosci?
ja tez mam przeczucie ze bedzie chlopak chociaz czuje sie tak samo dobrze jak wtedy kiedy ur corke wiec juz sama nie wiem
wizyte mam 26 nie wiem jak ja wytrzymam mysle ze ok 14 pojde i tak sie sprawdzic, ja mam zrobic toxoplazmoze i jakies inne badanie krwi i moczu ale nie pamietam dokladnie
ps. w ten weekend dopadlam sie do meza albo on do mnie... po prawie miesiecznej przerwie
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 10:43   #1039
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

A widziałyście jakieś fajne spodnie np na allegro?Za bardzo nie wiem gdzie mam takich szukać i jakie byłyby najlepsze. Może pochwalicie się jakie zakupiłyście albo jakie planujecie zakupić? no i w czym chodzicie "po domu"?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 11:20   #1040
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Ponoc takie sny w ciazy sa normalne. .. ja mam często erotyczne. .. gdzie nigdy takich nie mialam...


Ja dzisiaj od 6 na nogach... pol godziny dreptalam na przestanek ... a potrm znowu pol godziny na spotkanie i jeszcze mam taka sama drogę przed soba... aaaaaaaaaaa :banghead:
Masakra jak przyjde do domu to palcem u stopy nie rusze. Pier@#$& biurokracja w Niemczech


Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
a gdzie mieszkasz w Niemczech? może już pisałaś ale teraz się nie dokopię
Ja mieszkam w Koln.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:33   #1041
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
A widziałyście jakieś fajne spodnie np na allegro?Za bardzo nie wiem gdzie mam takich szukać i jakie byłyby najlepsze. Może pochwalicie się jakie zakupiłyście albo jakie planujecie zakupić? no i w czym chodzicie "po domu"?
Ja nie wiem, czy Wy moje posty jakoś celowo pomijacie?
Baaardzo duży wybór spodni jest w h&m. Bardzo fajne modele mają również na stronie C&A- są w dość rozsądnych cenach jak na ciuchy ciążowe. Jedną parę w której aktualnie chodzę kupiłam właśnie w h&m a drugą zamówiłam z C&A. Do tego jakąś fajną tunikę.

Te z h&m:
http://www.hm.com/pl/product/99554?article=99554-A
Te z C&A:
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/pr...Cinsy/120178/1

A po domku dreptam sobie w starych rozciągniętych spodniach dresowych lub legginsach. Jak brzucho urośnie to kupię spodnie dresowe ciążowe- przydają się również po porodzie.
Niestabilna - dziwne to, że cieszysz się z mdłości może jeszcze tak porządnie nie krzyczałaś do kibelka?
A tak poważnie, ja też jestem spokojniejsza jak mam jakieś objawy. Ale jak mam wybierać to wolę ból piersi od mdłości i wymiotów hehe
__________________
26.07.2014r.


Edytowane przez Miminek
Czas edycji: 2014-02-03 o 11:35
Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:37   #1042
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Monika,ja się bardziej śliniłam za dnia Teraz już na szczęście troszkę mniej
Narobiłaś mi smaka na winogrona.. A ja lenia mam i nie pójdę do sklepu
Współczuję mdłości

maleńka,ja dzisiaj się nasłuchałam od Tż,że fałdki mi się robią na brzuchu a na twarzy wyglądam jak pies rasy shar pei,bo podobno tak mi się przytyło Ale już od dołu on widzi brzuszek hehe ja już sobie wkręcam,że może faktycznie widać,ale to na pewno za wcześnie.
A co do tych koszmarów,to może przez to,że żyjemy teraz w ciągłej obawie i przechodzi nam to do snów

Miminek,muszę coś w końcu poradzić na te sny,bo mnie to martwi. Może przez to,że za dużo czytam i się bezustannie martwię o nas.
Nie martw się,mi brzuszek od wzdęć też wypchnęło I to wcale nie mało.Ja pomykam póki co w legginsach,bo normalne spodnie mnie cisną...

Niestabilna,ja bym wolała sny erotyczne już,bo zawsze się bałam koszmarów I od razu sobie wmawiam złe rzeczy po takich snach.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 11:55   #1043
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

A macie jakieś sposoby na nawracające infekcje intymne? ja trochę ponad tydzień temu skończyłam leczenie a już zaczyna mi się wszystko od początku
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:03   #1044
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Mnie tez mecza zaparcia, sa nie do wytrzymania. Staram sie codziennie na sniadanie jesc jogurt naturalny z owocami, dodaje tez siemie lniane.
W nocy budze sie kilka razy, nie moge zasnac pozniej, bo moj eS NAGLE zaczal chrapac albo ja dop teraz to slysze.
Powiedzcie mi, kupujecie krem na rozstepy? Ja slyszalam, ze dobry jest elancyl. Zamowilam go z apteki internetowej, 500 mll z pompka, cena w miare ok bo z przesylka wyszlo chyba 120 zl. I dorzucili mi w prezencie duza kosmetyczke, na dzidziusiowe kosmetyki chyba oraz taka matke do przewijania. Mam nadzieje, ze krem sie sprawdzi.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
A macie jakieś sposoby na nawracające infekcje intymne? ja trochę ponad tydzień temu skończyłam leczenie a już zaczyna mi się wszystko od początku
Wiem, ze moze to niektorym sie wyda smieszne, albo tez nie uwierzycie, ale ja kiedys mialam dosc czesto i po kuracji dopochwowej od lekarza kupilam mydlo w kostce zwykle- bialy jelen. I powiem Wam, ze moge polecic! Do dzis do higieny intymnej uzywam tylko tego warto sprawdzic
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:03   #1045
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Mnie tez mecza zaparcia, sa nie do wytrzymania. Staram sie codziennie na sniadanie jesc jogurt naturalny z owocami, dodaje tez siemie lniane.
W nocy budze sie kilka razy, nie moge zasnac pozniej, bo moj eS NAGLE zaczal chrapac albo ja dop teraz to slysze.
Powiedzcie mi, kupujecie krem na rozstepy? Ja slyszalam, ze dobry jest elancyl. Zamowilam go z apteki internetowej, 500 mll z pompka, cena w miare ok bo z przesylka wyszlo chyba 120 zl. I dorzucili mi w prezencie duza kosmetyczke, na dzidziusiowe kosmetyki chyba oraz taka matke do przewijania. Mam nadzieje, ze krem sie sprawdzi.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------





Wiem, ze moze to niektorym sie wyda smieszne, albo tez nie uwierzycie, ale ja kiedys mialam dosc czesto i po kuracji dopochwowej od lekarza kupilam mydlo w kostce zwykle- bialy jelen. I powiem Wam, ze moge polecic! Do dzis do higieny intymnej uzywam tylko tego warto sprawdzic
a podasz linka gdzie mozna go kupic )) tez zcegos poszukuje
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:06   #1046
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Mnie tez mecza zaparcia, sa nie do wytrzymania. Staram sie codziennie na sniadanie jesc jogurt naturalny z owocami, dodaje tez siemie lniane.
W nocy budze sie kilka razy, nie moge zasnac pozniej, bo moj eS NAGLE zaczal chrapac albo ja dop teraz to slysze.
Powiedzcie mi, kupujecie krem na rozstepy? Ja slyszalam, ze dobry jest elancyl. Zamowilam go z apteki internetowej, 500 mll z pompka, cena w miare ok bo z przesylka wyszlo chyba 120 zl. I dorzucili mi w prezencie duza kosmetyczke, na dzidziusiowe kosmetyki chyba oraz taka matke do przewijania. Mam nadzieje, ze krem sie sprawdzi.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------



Wiem, ze moze to niektorym sie wyda smieszne, albo tez nie uwierzycie, ale ja kiedys mialam dosc czesto i po kuracji dopochwowej od lekarza kupilam mydlo w kostce zwykle- bialy jelen. I powiem Wam, ze moge polecic! Do dzis do higieny intymnej uzywam tylko tego warto sprawdzic
Ooooo o zmianie na takie mydełko nie pomyślałam a przerobiłam chyba już wszystkie płyny do higieny intymnej dostępne na rynku- i nic...

A w jakiej aptece zamawiałaś ten elancyl? Ja szukałam i nigdzie nie mogłam znaleźć
__________________
26.07.2014r.

Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:07   #1047
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez kujon001 Pokaż wiadomość
nestabilna dlaczego sie cieszysz ze masz mdlosci?
ja tez mam przeczucie ze bedzie chlopak chociaz czuje sie tak samo dobrze jak wtedy kiedy ur corke wiec juz sama nie wiem
wizyte mam 26 nie wiem jak ja wytrzymam mysle ze ok 14 pojde i tak sie sprawdzic, ja mam zrobic toxoplazmoze i jakies inne badanie krwi i moczu ale nie pamietam dokladnie
ps. w ten weekend dopadlam sie do meza albo on do mnie... po prawie miesiecznej przerwie
Czemu się cieszę ?? Bo jestem w ciąży i to sa normalne objawy. ..





Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
a gdzie mieszkasz w Niemczech? może już pisałaś ale teraz się nie dokopię
Ja mieszkam w Koln.
W Ravensburgu... na przedmieściach. Zawsze chciałam do Köln

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:20   #1048
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Miminek Pokaż wiadomość
A macie jakieś sposoby na nawracające infekcje intymne? ja trochę ponad tydzień temu skończyłam leczenie a już zaczyna mi się wszystko od początku
Przy pierwszej wizycie lekarz powiedział mi sam z siebie, że w ciąży takie infekcje zdarzają się częściej i powiedział żebym używała zwykłego szarego mydła lub mydełka glicerynowego a ze środków w płynie polecił mi tylko Lactacyd i LaciBios Femina i tego też dał mi próbki dodał też, że warto zmieniać te środki i nie używać całą ciążę jednego bo organizm się wtedy uodparnia na działanie i infekcje wracają

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Czemu się cieszę ?? Bo jestem w ciąży i to sa normalne objawy. ..







W Ravensburgu... na przedmieściach. Zawsze chciałam do Köln

Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
No to dość daleko od Koln... no jak przyjechałam tutaj pierwszy raz do teściów jakieś 8 lat temu tak się zakochałam w Koln i stwierdziłam, że muszę tutaj żyć


A jeśli chodzi o objawy to są męczące ale chociaż wiem, że coś się we mnie dzieje i jakoś daję z tym radę i tak cieszę się bardzo, że tylko dwa razy wymiotowałam a te męczące mdłości jakoś staram się pokonywać jedząc na siłę
Z jednej strony dziwnie tak bo zawsze jadłam jak smok... wszystko... a teraz mam odrzut od jedzenia i jeszcze te wzdęcia
ale tłumaczę sobie, że lepiej w tą stronę niż jeść tonami i nie móc się zatrzymać w rozroście
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:34   #1049
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Znalazlam. Zamowilam go w tej aptece, ale widze, ze kosztuje juz wiecej- wtedy byl chyba dodatkowy rabat.
http://www.cefarm24.pl/24574,elancyl...dzieciece.html

Ale wlasnie poszukalam i znalazlam jeszcze tu:

http://www.aptekaslonik.pl/prod_info...zawieszka.html
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-03, 12:46   #1050
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Moja koleżanka była zachwycona kosmetykami Palmers jak była w ciąży. Każdy zapach jej przeszkadzał a te bardzo jej pasowały i nie ma żadnych rozstępów będę musiała spróbować bo ona do tej pory wspomina te kosmetyki a córcia ma już rok

tutaj link do poczytania
http://www.palmers.info.pl/produkty.php

Ja teraz kupiłam sobie oliwkę Penaten Mama bo Palmersa kupię sobie jak będę w Pl. I tak patrzę na stronie jakiegoś sklepu internetowego i tu kosztuje ta oliwka ponad 30zł a ja dałam w niemieckim DM-ie jakoś 5 euro

http://cosme.pl/katalog/pielegnacja-...do-masazu.html
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.