Wrześniówki 2014 - łączmy się :) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 20:31   #961
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Natalia, tak mi przykro kochana Wiesz ja miałam puste jajo,łyżeczkowanie i też bez zarodka,ale to jednak boli,obojętnie czy poronienie czy jak w moim przypadku puste jajo. Sam fakt,że kobieta bardzo szybko się przyzwyczaja do tej myśli,że zostanie mamą,że rośnie w niej nowe życie,mimo,że go jeszcze nie widziała a tu wszystko pęka jak bańka mydlana. Takie rozczarowania są najgorsze.. Też sobie tak tłumaczyłam,że lepiej niż jakbym miała widzieć ile to dziecko miało już wzrostu,pamiętać jak biło serduszko itp.
Ale nie poddawaj się i następnym razem będzie ok i jeszcze zostaniesz mamusią Po takim czymś wszystko się wynagradza podwójnie Trzymaj się cieplutko

Niestabilna
, ja już nie tymtyrymtym 15 dni Ale i tak nie mam na to ochoty,choć wiem,że Tż strasznie z tego powodu przykro,ale cóż ja poradzę Póki co nie mogę i się tego trzymam

xxxmalenka1989,może krwinki Ci popękały? Po wymiotach często pękają.

Monika,to gratuluję udanej wizyty
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 20:33   #962
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez NataliMzr Pokaż wiadomość
Niestety poronilam Pisalam wam, ze od poniedzialku krwawilam i mialam bole brzucha. W srode bole przeszly, krwawienia nie. W czwartek rano pojechalam na kolejne badanie do szpitala, jeszcze bylo ok wszystko, ale niestety tego samego dnia wieczorem dostalam ostrych bolow podbrzusza i mocnego krwawienia. Zadzwonilam po pogotowie, bardzo szybko przyjechali. W szpitalu podczas USG wyszlo ze poronilam

Zostawili mnie na zabieg lyzeczkowania, ktory byl wykonany dopiero o 2 w nocy (zabieg moze byc przeprowadzony przynajmniej 6 godzin od ostatniego posilku, nie mozna przed zabiegiem ani pic ani jesc). Uspili mnie, obudzilam sie rano i juz po wszystkim bylo

Dzis jeszcze do godziny 17 musialam zostac w szpitalu , aby dostac zastrzyk immunoglobuliny(przeciwci ala) - mam RH minus.


Po zastrzyku wrocilam do domku i wypoczywam.

Fizcznie dobrze sie czuje, psychicznie troszke gorzej. Ale sobie tak mysle, ze moze to i lepiej ze teraz sie stalo a nie gdyby juz serduszko widoczne bylo? Bo u mnie byl tylko pecherzyk bez widocznego zarodka.

Mimo wszystko przykro, pierwsza ciaza pierwsze poronienie.

Trzymam kciuki za was dziewczyny i za wasze malenstwa!!!Buziaki dla was
Tak bardzo mi przykro
Ale nie załamuj się, z czasem znów będziecie próbować i wtedy na pewno już się uda.
Może i lepiej że nie widziałaś jeszcze zarodka ani serduszka, na pewno bolałoby jeszcze bardziej...Nawet nie chce wiedziec co teraz czujesz...
Trzymaj się i wypoczywaj teraz.
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 20:39   #963
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez NataliMzr Pokaż wiadomość
Niestety poronilam Pisalam wam, ze od poniedzialku krwawilam i mialam bole brzucha. W srode bole przeszly, krwawienia nie. W czwartek rano pojechalam na kolejne badanie do szpitala, jeszcze bylo ok wszystko, ale niestety tego samego dnia wieczorem dostalam ostrych bolow podbrzusza i mocnego krwawienia. Zadzwonilam po pogotowie, bardzo szybko przyjechali. W szpitalu podczas USG wyszlo ze poronilam

Zostawili mnie na zabieg lyzeczkowania, ktory byl wykonany dopiero o 2 w nocy (zabieg moze byc przeprowadzony przynajmniej 6 godzin od ostatniego posilku, nie mozna przed zabiegiem ani pic ani jesc). Uspili mnie, obudzilam sie rano i juz po wszystkim bylo

Dzis jeszcze do godziny 17 musialam zostac w szpitalu , aby dostac zastrzyk immunoglobuliny(przeciwci ala) - mam RH minus.


Po zastrzyku wrocilam do domku i wypoczywam.

Fizcznie dobrze sie czuje, psychicznie troszke gorzej. Ale sobie tak mysle, ze moze to i lepiej ze teraz sie stalo a nie gdyby juz serduszko widoczne bylo? Bo u mnie byl tylko pecherzyk bez widocznego zarodka.

Mimo wszystko przykro, pierwsza ciaza pierwsze poronienie.

Trzymam kciuki za was dziewczyny i za wasze malenstwa!!!Buziaki dla was

trzymaj się i nie mysl negatywnie. ..




Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Natali mi również przykro

Opiszę krótko jak u mnie wizyta
Więc kurczaczek ma 12 mm, widać podział główka tułów Widziałam piękne serduszko i słyszałam je 8 tydzień 1 dzień wg om i wg USG
Jestem tak szczęśliwa że kurczaczek rośnie, że aż apetyt mi wrócił, zjadłam za 3 osoby i leżę w łóżeczku pod kołderką



mowilam ze nie masz się co martwić. .. Gratuluję no i ladny kurczaczek 12 mm fiu fiu


Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość

Niestabilna
, ja już nie tymtyrymtym 15 dni Ale i tak nie mam na to ochoty,choć wiem,że Tż strasznie z tego powodu przykro,ale cóż ja poradzę Póki co nie mogę i się tego trzymam

xxxmalenka1989,może krwinki Ci popękały? Po wymiotach często pękają.

Monika,to gratuluję udanej wizyty

No ja tez nie moge alle tz nie odmawiam... ja to chetna do robotek recznych buahaha tylko mnie korci...
Sent from my GT-I8190 using Wizaz Forum mobile app
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 21:35   #964
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Natalia strasznie mi przykro

Ja jestem po wizycie u lekarza. Jest zarodek, widziałam serduszko. Ale... Jest też krwiak, którego nie było 2 tygodnie temu i serduszko bije trochę za wolno. Następna wizyta 11 lutego, do tego czasu mam brać luteinę...

Ale zamierzam jeszcze pojechać do innego lekarza z polecenia i zobaczę, czy nie zmienię lekarza.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 21:45   #965
katiusza1985
Raczkowanie
 
Avatar katiusza1985
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 148
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Trzymaj sie Natala. Bardzo mi przykro. Jedna z dziewczyn na forum ma podpis, że nienarodzone dzieci nie umierają, ale przesuwają jedynie swój termin przyjścia na świat. Jesteśmy z Tobą.
__________________
Nadzieja uczy czekać pomaleńku...
Czekamy: 24.09.2014
katiusza1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:10   #966
agusiaDE
Przyczajenie
 
Avatar agusiaDE
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 27
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
A ja bym mogla jesc wszystko z roztopionym serem... grzanki z mikrofali to numer jeden... i deserki budyniowe... ale priblem w txm ze ja prawie nic przytyć nie mogę. .. max to tyle ci dzidzia i wody ...

Mam pytanie sa tu przyszle mamusie z Niemiec ??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja jestem w niemczech

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
A ja bym mogla jesc wszystko z roztopionym serem... grzanki z mikrofali to numer jeden... i deserki budyniowe... ale priblem w txm ze ja prawie nic przytyć nie mogę. .. max to tyle ci dzidzia i wody ...

Mam pytanie sa tu przyszle mamusie z Niemiec ??

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja jestem w niemczech
agusiaDE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-31, 22:33   #967
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez katiusza1985 Pokaż wiadomość
Hej
jestem po badaniu
Widzialąm maleńki zarodek z serduszkiem.
Zarodek wielkosci 4,64 mm. Termin porodu z miesiaczki 24.09, z USG 27.09
Wiek 6tyg 2dni
Na USG widać było pecherzyk żółtkowy i przy nim zarodek większy od pęcherzyka

Super!

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Podczytuje Was, ale pewnie nic bym nie napisala gdyby nie fakt, ze corcia wyslala posta o treści: hiub

Życzę Wam spokojnych 9 miesięcy
A czemuż to mas podczytujesz,a nie dołączysz do nas?

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Wszystkie śpią czy jak ??
Ja mam dzisiaj jakąś nerwówkę... i w południe strasznie słabo mi sie zrobiło. .. ale juz wsio ok...

Powiedzcie mi jak wygląda u was z tymtyrymtym, bara bara ?? Bo ja to juz 31 dni w poście. .. i jak narazie nie zapowiada się na zmiane :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Normalnie. Chyba,ze siły nie mam,a ostatnio coś nie mam;p

Cytat:
Napisane przez NataliMzr Pokaż wiadomość
Niestety poronilam Pisalam wam, ze od poniedzialku krwawilam i mialam bole brzucha. W srode bole przeszly, krwawienia nie. W czwartek rano pojechalam na kolejne badanie do szpitala, jeszcze bylo ok wszystko, ale niestety tego samego dnia wieczorem dostalam ostrych bolow podbrzusza i mocnego krwawienia. Zadzwonilam po pogotowie, bardzo szybko przyjechali. W szpitalu podczas USG wyszlo ze poronilam

Zostawili mnie na zabieg lyzeczkowania, ktory byl wykonany dopiero o 2 w nocy (zabieg moze byc przeprowadzony przynajmniej 6 godzin od ostatniego posilku, nie mozna przed zabiegiem ani pic ani jesc). Uspili mnie, obudzilam sie rano i juz po wszystkim bylo

Dzis jeszcze do godziny 17 musialam zostac w szpitalu , aby dostac zastrzyk immunoglobuliny(przeciwci ala) - mam RH minus.


Po zastrzyku wrocilam do domku i wypoczywam.

Fizcznie dobrze sie czuje, psychicznie troszke gorzej. Ale sobie tak mysle, ze moze to i lepiej ze teraz sie stalo a nie gdyby juz serduszko widoczne bylo? Bo u mnie byl tylko pecherzyk bez widocznego zarodka.

Mimo wszystko przykro, pierwsza ciaza pierwsze poronienie.

Trzymam kciuki za was dziewczyny i za wasze malenstwa!!!Buziaki dla was
Kochana strasznie,strasznie mj przykro. Trzymaj się!

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Natali mi również przykro

Opiszę krótko jak u mnie wizyta
Więc kurczaczek ma 12 mm, widać podział główka tułów Widziałam piękne serduszko i słyszałam je 8 tydzień 1 dzień wg om i wg USG
Jestem tak szczęśliwa że kurczaczek rośnie, że aż apetyt mi wrócił, zjadłam za 3 osoby i leżę w łóżeczku pod kołderką
Kolejna fasoleczka! Ja czekam do 5.02.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
No zobaczymy jak to będzię może uda mi sie to jakoś pogodzić Postaram się w końcu zostanie mi tylko jeden upragniony i wyczekiwany ostatni rok :p
Ja rodzilam moja corcie właśnie na ostatnim roku (październik). Ciężko bylo, jeździłam na niewiele zajęć,ale dałam rade! I bardzo się z tego cieszę,bo inaczej teraz byłabym dopiero na ostatnim roku;p


Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Oj takie studjujace madre mamusie nie mam nawet co sie wypowiadac, bo za mna jedynie skonczony 1 rok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I na Ciebie przyjdzie zaś.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 23:59   #968
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Natali przykro mi myślisz, że zostaniesz z nami, czy nie chcesz teraz czytać jak inne dziewczyny się cieszą po wizytach?
nie wiem co miałam odpisać komu, za dużo piszecie
bara bara u nas nadal, ale delikatnie i rzadziej, po czym sprawdzanie czy krwi nie ma ale tak już pewnie będzie do końca, o ile nie będzie przeciwwskazań.
do usg dopochw. mam się jakoś przygotować? jak to wygląda? jakąś rurkę podobno wkłada, gmera nią w środku? nieprzyjemne to? ja wiem, dla zobaczenia maleństwa dużo przetrwam, jednak ciekawość na razie jest niezaspokojona. nie kochać się przedtem żeby ewentualnych otarć nie było? podpowiedzcie cokolwiek. nigdy na takim usg nie byłam, a na zwykłe musiałam mieć pełny pęcherz i prawie się posikałam jak mi zaczął jeździć tą kulką
dziewczyny, napiszcie proszę co z kosmetykami: nadal używacie to samo, czy może nagle coś wam zaczęło śmierdzieć, na coś dostałyście uczulenie, zaniechałyście stosowania czegoś i dlaczego? ja np nie wiem co z płynem do płukania ust. używam listerine, on jest mocny. używać nadal, czy rozcieńczać z wodą? a może zmienić? są jakieś specjalne? może któreś są niewskazane?
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 06:03   #969
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Na usg dopochwowym nie możesz mieć pełnego pęcherza, bo nic nie zobaczysz. Nie jest to jakieś straszne usg, ja zawsze miałam takie robione, więc jestem przyzwyczajona . Uczucie nie jest za przyjemne, ale da się wytrzymać, nie boli.

Co do kosmetykow, to zaprzestałam używania podkładu, teraz tylko lekki krem i to wszystko

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 07:49   #970
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Cool Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
Natali przykro mi myślisz, że zostaniesz z nami, czy nie chcesz teraz czytać jak inne dziewczyny się cieszą po wizytach?
nie wiem co miałam odpisać komu, za dużo piszecie
bara bara u nas nadal, ale delikatnie i rzadziej, po czym sprawdzanie czy krwi nie ma ale tak już pewnie będzie do końca, o ile nie będzie przeciwwskazań.
do usg dopochw. mam się jakoś przygotować? jak to wygląda? jakąś rurkę podobno wkłada, gmera nią w środku? nieprzyjemne to? ja wiem, dla zobaczenia maleństwa dużo przetrwam, jednak ciekawość na razie jest niezaspokojona. nie kochać się przedtem żeby ewentualnych otarć nie było? podpowiedzcie cokolwiek. nigdy na takim usg nie byłam, a na zwykłe musiałam mieć pełny pęcherz i prawie się posikałam jak mi zaczął jeździć tą kulką
dziewczyny, napiszcie proszę co z kosmetykami: nadal używacie to samo, czy może nagle coś wam zaczęło śmierdzieć, na coś dostałyście uczulenie, zaniechałyście stosowania czegoś i dlaczego? ja np nie wiem co z płynem do płukania ust. używam listerine, on jest mocny. używać nadal, czy rozcieńczać z wodą? a może zmienić? są jakieś specjalne? może któreś są niewskazane?

A jak wcześniej chodzilas do gina to jak oglądał jajniki jak nie miałaś ust dopochwowego?
Nic się nie martw, to nic nie boli, wkłada Ci taka "rurkę", na końcu troszkę szersza,ale to noc nie boli,moze do konca przyjemne do końca nie jest,ale nie boli.
Kosmetyków używam tych samych i listerine też używam, przecież to tylko w buzi plukasz tym, nigdzie dalej nie dochodzi.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 07:56   #971
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Wszystkie śpią czy jak ??
Ja mam dzisiaj jakąś nerwówkę... i w południe strasznie słabo mi sie zrobiło. .. ale juz wsio ok...

Powiedzcie mi jak wygląda u was z tymtyrymtym, bara bara ?? Bo ja to juz 31 dni w poście. .. i jak narazie nie zapowiada się na zmiane :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u nas od poczatku stycznia bylo moze 2 razy, ja nie mam wogole ochoty, natmiast wiadomo jak jest to delikatnie, chociaz nie ma u mie zadnych przeciwskazań.

Cytat:
Napisane przez NataliMzr Pokaż wiadomość
Niestety poronilam Pisalam wam, ze od poniedzialku krwawilam i mialam bole brzucha. W srode bole przeszly, krwawienia nie. W czwartek rano pojechalam na kolejne badanie do szpitala, jeszcze bylo ok wszystko, ale niestety tego samego dnia wieczorem dostalam ostrych bolow podbrzusza i mocnego krwawienia. Zadzwonilam po pogotowie, bardzo szybko przyjechali. W szpitalu podczas USG wyszlo ze poronilam

Zostawili mnie na zabieg lyzeczkowania, ktory byl wykonany dopiero o 2 w nocy (zabieg moze byc przeprowadzony przynajmniej 6 godzin od ostatniego posilku, nie mozna przed zabiegiem ani pic ani jesc). Uspili mnie, obudzilam sie rano i juz po wszystkim bylo

Dzis jeszcze do godziny 17 musialam zostac w szpitalu , aby dostac zastrzyk immunoglobuliny(przeciwci ala) - mam RH minus.


Po zastrzyku wrocilam do domku i wypoczywam.

Fizcznie dobrze sie czuje, psychicznie troszke gorzej. Ale sobie tak mysle, ze moze to i lepiej ze teraz sie stalo a nie gdyby juz serduszko widoczne bylo? Bo u mnie byl tylko pecherzyk bez widocznego zarodka.

Mimo wszystko przykro, pierwsza ciaza pierwsze poronienie.

Trzymam kciuki za was dziewczyny i za wasze malenstwa!!!Buziaki dla was
Trzymaj się Kochana. I nie załamuj się .


A ja teraz pędzę do pracy na 10h:/
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 08:11   #972
Szoonka
Raczkowanie
 
Avatar Szoonka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 76
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Witam się po dłuższej nieobecności

Witam wszystkie nowe mamy, cieszę się że nasze grono się powiększa.

Ja jestem juz po kolejniej wizycie i kolejnym usg Moje maleństwo ma 1,97 cm i serduszko bijące jak dzwon Termin wg usg 7 września.

Niestety lekarz dopatrzył się rozwarstwienia kosmówki i mam się oszczędzać do końca I trymestru. Mam też L4 do 26 lutego i powiem szczerze że już się trochę nudzę w domu, choć dopiero 2 dni byłam na L4.

Strasznie męczą mnie też mdłości, praktycznie całą dobę ;/ Nawet w nocy nie mogę spać, bo budzę się i mieli mnie w żołądku. ech, ale podobno to dobra oznaka, więc jakoś trzeba to przeżyć.

Pozdrawiam was sobotnio i obiecuję się częściej odzywać, zwłaszcza, że teraz będę mieć zdecydowanie więcej czasu

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

NataliMzr bardzo, bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana cieplutko.
__________________


Szoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 08:51   #973
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

czesc dziwczynki
Natali trzymam kciuki zebys sie nie poddala i walczyła bo jest o co!

jesli chodzi o bara bara to ja gdzies od 10 stycznia nic, mam chec ale niema kiedy, ja zasypiam razem z moja corcia o 21, maz wraca o 23 i jeszcze je oglada tv kladzie sie o 24 albo i pozniej a ja na SPIOCHA to nie lubie, moze w ten weekend sie uda, w sobote napewno nie ale nastawiam sie na niedziele

ja sie czuje bardzo dobrze, kurcze wydaje mi sie ze tak przytylam ze masakra ale wcale duzo wiecej nie jem....

ja dzisiaj w pracy do 13, milego dnia zycze
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 10:04   #974
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Hej
Mogę się też dołączyć?
Termin mam wg. OM na 2.09 wg. pierwszego USG na 13.09 , dość spora rozbieżność
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 10:11   #975
kujon001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 130
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

witaj Aneta??? jestes moja imienniczka
__________________
maja 29.09.2012
czekamy na ciebie 23-27.09.2014
kujon001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 10:37   #976
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Hej
Mogę się też dołączyć?
Termin mam wg. OM na 2.09 wg. pierwszego USG na 13.09 , dość spora rozbieżność
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witamy kolejną mamusię
Ja dzisiaj czuję się śpiewająco Mimo że prawie całą noc nie spałam :P
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 10:53   #977
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

I ja również witam

Sprzatanie coś dzisiaj mi nie idzie i sprzatam na raty
Brzuch trochę boli, więc nie chce się przemęczać. Tż dzisiaj w pracy, więc wybiorę się na spacerek do rodziców

Śniło mi się dzisiaj, że rodzę w domu! dziwne uczucie...


Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 11:13   #978
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

witam nowe mamuśki już jest nas prawie 30

NataliMzr trzymaj się


jak się cieszyłam z braku objawów, tak teraz mnie dopadły krwotoki z nosa wczoraj rano był mały, a dziś już mocniejszy i to o dziwo nie po wstaniu czy w nocy, a w trakcie jedzenia śniadania...no prawie mi na kanapkę poleciało
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:07   #979
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez zazdrosnica0 Pokaż wiadomość
witam nowe mamuśki już jest nas prawie 30

NataliMzr trzymaj się


jak się cieszyłam z braku objawów, tak teraz mnie dopadły krwotoki z nosa wczoraj rano był mały, a dziś już mocniejszy i to o dziwo nie po wstaniu czy w nocy, a w trakcie jedzenia śniadania...no prawie mi na kanapkę poleciało
Też ostatnio chwaliłam się , ze brak objawów ciąży,a od tygodnia non stop mdłości i to nawet w nocy, wymioty minimum dwa razy dziennie i lekkie krwawienie z nosa :/ Ale jeżeli to nic poważnego dla dziecka to jestem w stanie wytrzymać wszystko
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44916741]Natalia strasznie mi przykro

Ja jestem po wizycie u lekarza. Jest zarodek, widziałam serduszko. Ale... Jest też krwiak, którego nie było 2 tygodnie temu i serduszko bije trochę za wolno. Następna wizyta 11 lutego, do tego czasu mam brać luteinę...

Ale zamierzam jeszcze pojechać do innego lekarza z polecenia i zobaczę, czy nie zmienię lekarza.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
A lekarz objaśnił się skąd wziął się krwiak? Jakie mogą być problemy w związku z tym?
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 12:08   #980
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Też ostatnio chwaliłam się , ze brak objawów ciąży,a od tygodnia non stop mdłości i to nawet w nocy, wymioty minimum dwa razy dziennie i lekkie krwawienie z nosa :/ Ale jeżeli to nic poważnego dla dziecka to jestem w stanie wytrzymać wszystko
Witam wszystkie nowe przyszłe mamusie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------


A lekarz objaśnił się skąd wziął się krwiak? Jakie mogą być problemy w związku z tym?
No właśnie nie. Nic mi nie powiedział, tyle tylko, że jest mały. Dlatego też pojadę do tego drugiego lekarza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:24   #981
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44922393]No właśnie nie. Nic mi nie powiedział, tyle tylko, że jest mały. Dlatego też pojadę do tego drugiego lekarza.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
Warto wiedzieć od czego mogło się to pojawić i jak ewentualnie zapobiegać na przyszłość powstawaniu krwiaków. Gdybyś czegoś się dowiedziała to daj znać
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:36   #982
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

W przyszłym tygodniu będę na pewno u tego drugiego lekarza i mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 12:40   #983
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44922839]W przyszłym tygodniu będę na pewno u tego drugiego lekarza i mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
Ja w czwartek dopiero będę u swojego to jak nie zapomne to zapytam o to
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 14:55   #984
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Czesc Dziewczyny, jestem juz po sesji, to znaczy na pewno kolejny egzamin w marcu)
Wrocilam ze szkoly i hyc pod kolderke.
Troche zaczelam jesc wiecej, a wiecej oznacze, ze w ogole cos jem. Pisalam Wam ostatnio, ze mam miesowstret... Moja babcia zrobila mi ostatnio ogorkowa, mysle sobie jakas dziwna, malo kwasna.... No, ale moze mi sie smak zmienil, kto wie. Po kilku dniach babcia sie wygadala, ze zblendowala mi mieso i dodala do zupy Cel babcia osiagnela- zupa zjedzona.
Co do krwiaka i odwarstwionek kosmowki... W 5 tygodniu zaczelam plamic, pojechalam z moim eS do szpitala na izbe przyjec jako, ze pora byla pozna. Po 3 h w poczekalni, zblazowany i zmeczony lekarz zrobil mi usg i stwierdzil: krwiak i odwarstwienie kosmowki. Lezenie , zwolnienie, duphastan. Zalamalam sie, oczywiscie nie od razu(bo nie wiedzialam co to takiego) tylko po tym jak zaczelam wyszukiwac w necie co to dlaczego itd. Lezalam i lzy w oczach non stop. Po 2 tygodniach lezenia plackim i odpoczynku od pracy(mam dosc stresujaca prace) poszlismy na usg. Tym razem do Medicoveru gdzie mam pakiet z pracy. Lekarz stwierdzil, ze wszystko jest ok, kosmowka nie jest odwarstwiona. Chociaz najlepszym prezentem i tak bylo pulsujace serduszko. Oczywiscie swieczki w oczach z radosci. )))
Przestrzegam zeby nie czytac nic w necie! Mowie o negatywnych rzeczach, objawy, wyszukiwanie itd. Nie nie nie!
Co do mojego samopoczucia to nadal mam mdlosci, ale nie tak straszne jak jeszcze niedawno. I nie wiem czy mi sie wydaje, ale czuje ze na dole brzuch mam taki... Odstajacy? Wypukly? Oczywiscie minimalnie, ale czuje sie "inaczej".
No i wstaje w nocy na siku, noc w noc. Myslalam na poczatku, ze mam przeziebiony pecherz, ale badania wykazaly, ze jest ok. Macie podobnie z odwiedzaniem toalety?
Pozdrawiam Was i ide odsypiac!! )
Milej soboty!
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:15   #985
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny, jestem juz po sesji, to znaczy na pewno kolejny egzamin w marcu)
Wrocilam ze szkoly i hyc pod kolderke.
Troche zaczelam jesc wiecej, a wiecej oznacze, ze w ogole cos jem. Pisalam Wam ostatnio, ze mam miesowstret... Moja babcia zrobila mi ostatnio ogorkowa, mysle sobie jakas dziwna, malo kwasna.... No, ale moze mi sie smak zmienil, kto wie. Po kilku dniach babcia sie wygadala, ze zblendowala mi mieso i dodala do zupy Cel babcia osiagnela- zupa zjedzona.
Co do krwiaka i odwarstwionek kosmowki... W 5 tygodniu zaczelam plamic, pojechalam z moim eS do szpitala na izbe przyjec jako, ze pora byla pozna. Po 3 h w poczekalni, zblazowany i zmeczony lekarz zrobil mi usg i stwierdzil: krwiak i odwarstwienie kosmowki. Lezenie , zwolnienie, duphastan. Zalamalam sie, oczywiscie nie od razu(bo nie wiedzialam co to takiego) tylko po tym jak zaczelam wyszukiwac w necie co to dlaczego itd. Lezalam i lzy w oczach non stop. Po 2 tygodniach lezenia plackim i odpoczynku od pracy(mam dosc stresujaca prace) poszlismy na usg. Tym razem do Medicoveru gdzie mam pakiet z pracy. Lekarz stwierdzil, ze wszystko jest ok, kosmowka nie jest odwarstwiona. Chociaz najlepszym prezentem i tak bylo pulsujace serduszko. Oczywiscie swieczki w oczach z radosci. )))
Przestrzegam zeby nie czytac nic w necie! Mowie o negatywnych rzeczach, objawy, wyszukiwanie itd. Nie nie nie!
Co do mojego samopoczucia to nadal mam mdlosci, ale nie tak straszne jak jeszcze niedawno. I nie wiem czy mi sie wydaje, ale czuje ze na dole brzuch mam taki... Odstajacy? Wypukly? Oczywiscie minimalnie, ale czuje sie "inaczej".
No i wstaje w nocy na siku, noc w noc. Myslalam na poczatku, ze mam przeziebiony pecherz, ale badania wykazaly, ze jest ok. Macie podobnie z odwiedzaniem toalety?
Pozdrawiam Was i ide odsypiac!! )
Milej soboty!
mój rekord to 5 razy w ciągu nocy,ale ja bardzo dużo piję wody albo na ciepło wody z cytryną także u mnie minimum 2 a max 5 razy w nocy
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:19   #986
humant
Raczkowanie
 
Avatar humant
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 212
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez xxxmalenka1989 Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam nietypowy problem, zauważyłam,że wokół oczu wyskoczyły mi plamki, takie maleńkie, wyglądają jak uczulenie,albo brak jakieś witaminy. W sumie wyskoczyły mi po wymiotach, zawsze w trakcie same lecą mi łzy, chwile później miałam całe czerwone oczy a później zobaczyłam te plamki. dosyć że pryszcze to jeszcze i plamki jak piegi wokół oczu Miała któraś coś takiego?
To od wymiotów. Takie drobne wybroczynki pojawiają się przy wysiłku, więc m.in. gdy się zwraca lub mocno napina. Mnie pierwszy raz pojawiły się takie plamki po porodzie. Jak poszłam się umyc i spojrzałam w lustro to aż się wystraszyłam. Wkoło oczu miałam pełno drobniutkich bordowo-czerwonych plamek. Nie martw się, za kilka dni nie będzie po tym śladu.
humant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:23   #987
xxxmalenka1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 143
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez humant Pokaż wiadomość
To od wymiotów. Takie drobne wybroczynki pojawiają się przy wysiłku, więc m.in. gdy się zwraca lub mocno napina. Mnie pierwszy raz pojawiły się takie plamki po porodzie. Jak poszłam się umyc i spojrzałam w lustro to aż się wystraszyłam. Wkoło oczu miałam pełno drobniutkich bordowo-czerwonych plamek. Nie martw się, za kilka dni nie będzie po tym śladu.
Szczerze mówiąc nadal są bardzo widoczne,ale mało kto je zauważa, chyba że z bliska Na uczelni nikt nie pytał i cale szczęście Dziękuję za odpowiedź
xxxmalenka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:26   #988
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Jejku mam dziwną chęć sprzątania w szafkach, przeglądania rzeczy, robienia miejsca....przecież to za szybko hahaha nawiedziło mnie i czekam na naleśniki :P Już wystarczająco dzisiaj posprzątałam i na siłę leżę w wyrku żeby się nie przemęczać
A co do siusiania... To ja w nocy wstaję raz. Koło 4 rano zazwyczaj. A w ciągu dnia to co pół godziny :P
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 15:44   #989
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

Ja w nocy też wstaje na siku :-D najczęściej raz, też ok. godz.4...
Mi się właśnie l4 konczy i od poniedziałku do pracy... Ale nawet się cieszę, bo steskniłam się za tymi małymi potworkami :-D

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
__________________
Razem już 10 lat...
27.07.2013 Ślub
08.01.2014 dwie cudowne i wyczekiwane kreseczki
08.09.2014 Lenka jest już z nami
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-01, 16:53   #990
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Wrześniówki 2014 - łączmy się :)

carolciuska,mi się też wydaje,że brzuch mam jakieś wypukły a to dopiero 7 tydzień. Może to efekt wzdęć U mnie z tym siusiu to tak jest,że nie zasnę ponownie dopóki nie odwiedzę toalety. Dzisiaj nie mogłam zasnąć i szukałam powodu i okazało się,że muszę do toalety,wróciłam do łóżka i znowu mi się zachciało.. A o 5 rano akurat po przyjęciu luteiny myślałam,że oszaleję tak nagle mi się zachciało. W ogóle każdy płyn szybko filtruję i nawet po jednej małej herbatce nazbieram z 5l.moczu


Dzisiaj leżę plackiem. Wczoraj wieczorem zakuł mnie brzuch,położyłam się i było ok. Dzisiaj nie bolało posiedziałam przed komputerem i znowu zaczęło boleć to praktycznie pół dnia przeleżałam. Myślę,że to boli od długiego siedzenia przed komputerem,bo ostatnio z braku laku siedzę nawet 8 godzin.. Boli po bokach,co to może znaczyć? A już tak się cieszyłam,że 4 dni nic mnie nie bolało
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-25 20:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.