sex z murzynem i nie tylko ??? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 22:55   #91
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Tego tematu lepiej nie poruszać w Warszawce:
"W domu powieszonego o sznurku się nie mówi".
Wielokrotnie słyszałem iż, murzyni mieszkający w akademikach cieszą się niesłychanym wzięciem u pań.
Nieważne czy przystojny czy nie-
Niektóre kobiety lubią aby "wciskać im ciemnotę".
Queeee?
Wiesz, tak się składa, żem z Warszawy (do "Warszawki" mi daleko), w akademikach pij... spędzam dużo czasu i jedyne, co mogę powiedzieć o Murzynach (czy raczej - Afroamerykanach, bo takie jest chyba poprawne politycznie określenie ), to to że są cholernie aroganccy i przeświadczeni o swojej bezkarności - jak coś zbroją, to będą udawać niewinnych i mówić, że to oszczerstwo i przejaw rasizmu. Sytuacji nie będę opisywać, ale zdarzyło się coś takiego nie raz i nie dwa.

O "wzięciu" tychże młodych ludzi nie słyszałam... Często nie chcą się integrować z pozostałymi studentami, patrzą na innych z wyższością i lubią szukać zaczepki. Szczerze? Marna to zachęta na pójście z takim typem do łóżka


O matko, zacznę tu chyba częściej wpadać, bo można sobie serio humor poprawić
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 23:00   #92
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Queeee?
Wiesz, tak się składa, żem z Warszawy (do "Warszawki" mi daleko), w akademikach pij... spędzam dużo czasu i jedyne, co mogę powiedzieć o Murzynach (czy raczej - Afroamerykanach,
u nas to raczej Afrykańczycy??czy moze Afroamerykanie tez tu studiuja??tylko po co??

Rachela jaka marna zacheta?Jesli ktos lubi typ "macio-mena" to akurat
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 23:03   #93
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
u nas to raczej Afrykańczycy??czy moze Afroamerykanie tez tu studiuja??
Ano może i masz rację
Pamiętam, jak po którejś ich "akcji" chcieli dzwonić się wypłakać do ambasady Nigerii. Ale nie wiem, może z Ameryki też przyjeżdżają, wszyscy w zasadzie mówią po angielsku, więc czasem trudno dociec.

No i co za pytanie, jak to - po co??
Dla tego tłumu Polek w łóżku!!!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 23:19   #94
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

ja już raz usłyszałam -
" Jesteś z Polski? aaa... Wy Polski - Wy lubicie Albańczyków i czarnych " - było to wypowiedziane z pogardą, więc po kilku sekundach mojemu rozmówcy nie było już do śmiechu i nie odważył się więcej odezwac do mnie w taki pogardliwy sposób...

było to w NY - to tam opowiadano mi legendy o tym, jak to młode Poleczki uganiają się za przedstawicielami rasy czarnej i nacji albańskiej.
Nie widziałam tego... byłam tam zaledwie kilka miesięcy.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-12, 23:25   #95
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Karolina na onecie wyczytalam,ze uganiaja sie za kimkolwiek(w kraju) jak tylko uslysza obcy jezyk .Nie moge tego potwierdzic ,bo nie widzialam i nie znam nikogo takiego.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 08:32   #96
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
ja już raz usłyszałam -
" Jesteś z Polski? aaa... Wy Polski - Wy lubicie Albańczyków i czarnych " - było to wypowiedziane z pogardą, więc po kilku sekundach mojemu rozmówcy nie było już do śmiechu i nie odważył się więcej odezwac do mnie w taki pogardliwy sposób...

było to w NY - to tam opowiadano mi legendy o tym, jak to młode Poleczki uganiają się za przedstawicielami rasy czarnej i nacji albańskiej.
Nie widziałam tego... byłam tam zaledwie kilka miesięcy.
a ja niestety widziałam. Już w samolocie grupa młodych Polek ( z którymi się nie utożsamiałam) mówiła tylko o tym, że nareszcie będą mogły dobrać się do Afroamerykanów (że ich tak nazwę tutaj, bo widzę że i Murzyn i Czarny znacznie godziło w niektórych uczucia).
Potem wielokrotnie podczas swojego pobytu w Stanach widywałam Polki, które jak muchy do lepu kleiły się do byle faceta o ciemnym kolorze skóry, bo chciały jak Jotek sprawdzić jak to jest z tymi stopami i nie tylko
Przeważnie na dodatek były to dziewczyny z małych miasteczek, które nie miały zbyt dużego doświadczenia w jakichkolek sprawach sercowych. Myślę, że wynikało to z tego iż w dużych miastach dziewczyny mają styczność z Afroamerykanami, gdyż przyjeżdżają tam do pracy, na uczelnię, wymiany itd. Natomiast dla tych z małych miejscowości wciąż było to coś dość egzotycznego. Zaznaczam, że nie chciałam absolutnie nikogo urazić, bo człowiek człowiekowi nie równy
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 10:01   #97
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
a ja niestety widziałam. Już w samolocie grupa młodych Polek ( z którymi się nie utożsamiałam) mówiła tylko o tym, że nareszcie będą mogły dobrać się do Afroamerykanów (że ich tak nazwę tutaj, bo widzę że i Murzyn i Czarny znacznie godziło w niektórych uczucia).
Potem wielokrotnie podczas swojego pobytu w Stanach widywałam Polki, które jak muchy do lepu kleiły się do byle faceta o ciemnym kolorze skóry, bo chciały jak Jotek sprawdzić jak to jest z tymi stopami i nie tylko
Przeważnie na dodatek były to dziewczyny z małych miasteczek, które nie miały zbyt dużego doświadczenia w jakichkolek sprawach sercowych. Myślę, że wynikało to z tego iż w dużych miastach dziewczyny mają styczność z Afroamerykanami, gdyż przyjeżdżają tam do pracy, na uczelnię, wymiany itd. Natomiast dla tych z małych miejscowości wciąż było to coś dość egzotycznego. Zaznaczam, że nie chciałam absolutnie nikogo urazić, bo człowiek człowiekowi nie równy
Mozesz ze spokojem mowic czarny bo tak jest poprawnie (wiem bo moj maz jest czarny i w Anglii tez tak sie mowi czy w USA, wiec nie ma problemu) Ktos tam posta wyzej napisal ze czarni studenci sa wredni i wogle tacy straszni.Wszyscy???Jejku jak ja nie cierpie uogolniania.Na ogol w Polsce ludzie o innym kolorze skory maja ciezkie zycie i nikt z was zapewne nie chcial by sie z nimi zamienic.Dla mnie to wszystko jedno jaki kto ma kolor skory wazne ,ze jest ok i to jest dla mnie najwazniejsze.Znam wrednych czarnych i bialych tez znam.A wracajc do posta ktorego zacytowalam to zgadzam sie z Toba a Afroamerykanim to jest okreslenie czarnego z USA ,mowie Ci czarny jest ok.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 13:05   #98
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Mozesz ze spokojem mowic czarny bo tak jest poprawnie (wiem bo moj maz jest czarny i w Anglii tez tak sie mowi czy w USA, wiec nie ma problemu) Ktos tam posta wyzej napisal ze czarni studenci sa wredni i wogle tacy straszni.Wszyscy???Jejku jak ja nie cierpie uogolniania.Na ogol w Polsce ludzie o innym kolorze skory maja ciezkie zycie i nikt z was zapewne nie chcial by sie z nimi zamienic.Dla mnie to wszystko jedno jaki kto ma kolor skory wazne ,ze jest ok i to jest dla mnie najwazniejsze.Znam wrednych czarnych i bialych tez znam.A wracajc do posta ktorego zacytowalam to zgadzam sie z Toba a Afroamerykanim to jest okreslenie czarnego z USA ,mowie Ci czarny jest ok.
Rozumiem to co piszesz. Myślę jednak że to kwestia mentalności i kultury. W naszym kraju określenie "Czarny" nie ma wydźwięku negatywnego. W Anglii być może też nie. W Stananach natomiast dostałam po głowie za używanie go właśnie od koleżanki z Republiki Południowej Afryki, gdzie to niedopuszczalne. Podobnie z klasą wyższa w Stanach. Niby mieszkałam z ludźmi którzy zasiadali na bardzo wysokich stołkach, mieszkali w domu za 1,5mln $, na przyjęcia biznesowe zawsze zapraszali kogoś kto był Żydem, Czarnym i homoseksualistą (bo przecież są tacy tolerancyjni) ale wśród ich znajomych nie było już żadnych Czarnych, głosowali na Busha i mieszkali tam gdzie ich cudnw domu nie graniczyły z domami Czarnych, bo wtedy ich cena znacznie by spadła. Ich dzieci nie bawiły się z Czarnymi (jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności).
Tylko że potem w miarę tego jak poznawałam Aerykę zrozumiałam że rasizm Czarnych do Białych jest niejednokrotnie jeszcze bardziej nasilony. Jakaś taka sprawedliwość w całej niesparwiedliwości zjawiska zwanego "rasizmem".
Czasem trzeba wypośrodkować i nie przesadzać ani z jednym określeniem ani drugim, nieraz po prostu poobserwować jak jest przyjęte używanie danego słowa w danej kulturze. Czarni też śpiewają w raperskich kawałkach używając słowa "nigga' " a jednak Eminem, który jest Biały powiedział kiedyś że nie obchodzi go że tak się już mówi i to nic złego, bo on sam nigdy by tego przez swoje usta nie przepuścił
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 20:02   #99
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Tak ja wiem ,ze rasizm jest w obie strony.Mimo wszystko nie dziwe sie czarnym w Stanach ze ich rasizm jest nasilony ,wystarczy spojrzec w przeszlosc.To tak jak Polacy i Niemcy podobnie gdzies tkwi skrywany zal.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 20:09   #100
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

A u nas na wizażu jak zawsze- rzadko kiedy trzymamy sie tematu
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:13   #101
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Cool Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez Babygia Pokaż wiadomość
Czyzbys,Jotku mial jakies deficyty i kompleksy,stad taka dociekliwosc?

Witam i dziękuję za dyskusję na tym "kolorowym wątku"
Skąd ta moja dociekliwość...już odpowiadam , aby rozwiać trochę wątpliwości.
Wątek oczywiście ma związek z ostatnimi wydarzeniami w W-ie , nie inaczej.
Zastanawialiśmy sie kiedyś siedząc z kumplami w biurze i czytając tą wiadomość w necie, iż prokuratura przypuszcza iż "ciemny" delikewnt mógl mieć w ciągu ostatnich 3 lat i 300 kochanek.Tak było napisane i trochę to poprowadziło naszą dyskusję co te kobiety w nim widziały , że za przeproszeniem w takich ilościach wskakiwały mu do łóżka.
Pojawił się też wątek , że pewno miał duże "to i owo" , więc wieczorkiem założyłem sobie taki wątek , że może jakieś doświadczenia i przeżycia w tym temacie ktoś ma.
Sam w firmie mam dosyć często kontakt z naprawdę czarnym jegomościem na dosyć wysokim stanowisku i bardzo dobrze się rozumiemy i nawet nasze poczucie humoru jest podobne.Na studiach również w grupie było 3 ciemnych,ale nie typowo czarnych.
Więc z reką na sercu,nie mam nic przeciwko innym odcieniom skóry,szkoda że jest ich nawet tak mało u nas.... nie mam też również żadnych kompleksów związanych z długością czy deficytem tej części ciała.
Wiem,że ocena tego wątku jest dosyć "chłodna" , ale dyskusja chociaż jest wesoła
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 21:19   #102
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Moze chodzilo o jego wrazliwosc,uduchowienie,t wórczosć,jakis tam status w tamtejszym światku.No i pewnie o kolor skóry tez
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:29   #103
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
Witam i dziękuję za dyskusję na tym "kolorowym wątku"
Skąd ta moja dociekliwość...już odpowiadam , aby rozwiać trochę wątpliwości.
Wątek oczywiście ma związek z ostatnimi wydarzeniami w W-ie , nie inaczej.
Zastanawialiśmy sie kiedyś siedząc z kumplami w biurze i czytając tą wiadomość w necie, iż prokuratura przypuszcza iż "ciemny" delikewnt mógl mieć w ciągu ostatnich 3 lat i 300 kochanek.Tak było napisane i trochę to poprowadziło naszą dyskusję co te kobiety w nim widziały , że za przeproszeniem w takich ilościach wskakiwały mu do łóżka.
Pojawił się też wątek , że pewno miał duże "to i owo" , więc wieczorkiem założyłem sobie taki wątek , że może jakieś doświadczenia i przeżycia w tym temacie ktoś ma.
Sam w firmie mam dosyć często kontakt z naprawdę czarnym jegomościem na dosyć wysokim stanowisku i bardzo dobrze się rozumiemy i nawet nasze poczucie humoru jest podobne.Na studiach również w grupie było 3 ciemnych,ale nie typowo czarnych.
Więc z reką na sercu,nie mam nic przeciwko innym odcieniom skóry,szkoda że jest ich nawet tak mało u nas.... nie mam też również żadnych kompleksów związanych z długością czy deficytem tej części ciała.
Wiem,że ocena tego wątku jest dosyć "chłodna" , ale dyskusja chociaż jest wesoła
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Jotek robisz nas w jajo...
a tak a propos: masz jakieś inne myśli niż tylko o długości penisa?
tzn. czy np w tramwaju albo gdzie indziej patrzysz innym panom na ''TO'' miejsce któremu może bardziej wystaje i strasznie męczy Cię czy przypadkiem nie ma dłuższego- bo nie ma prawa bo jest białym białasem???
Np. tramwajem jeździłem ostatnio ok.17 lat temu i to w Warszawie... u nas nie ma takowych niestety
Długośc o niczym nie swiadczy jak dobrze o tym wiesz , nie chodzi o ilość , a jakość.
Jak już chodzi o patrzenie to wolę zawiesić wzrok na płci odmiennej , ale też nie za dużo , bo za kierownicą to niebezpieczne i może doprowadzić do strasznego w skutkach wypadku drogowego,a tego bym nie chciał
A jak ktoś jest białym białasem to może pójść do solarium... pod nosem mam nawet takie za 50 gr/min....okazja
a i ładna pani obsługuje , więc czekając w kolejce można sobie poogolądać jakie te kobiety są piękne i urocze

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Moze chodzilo o jego wrazliwosc,uduchowienie,t wórczosć,jakis tam status w tamtejszym światku.No i pewnie o kolor skóry tez
może?
sztuka o ludziach którzy zostawiają piętno na innych do końca życia, coś w tym jest , ale jak to możliwe ,że tyle kobiet... nawet tak z czysto fizycznej strony , wychodzi tak co 3 dni inna i tak 3 lata...szok
Przecież to nie jest środowisko jakiś DJ , że po koncercie same panienki pchają się do łóżka , trochę inne sfery
__________________

......

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-01-13 o 22:02 Powód: Post pod postem.
jotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:40   #104
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

slyszalam w tv ,ze nie mogl sie opędzić.Mogl miec pare "zwiazkow" naraz ,przeciez to mozliwe Do tego takie na jedna noc.
Moze nie po koncercie,ale po wieczorku autorskim.Jak widac otoczka inna,ale reszta bez zmian heh.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:44   #105
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
Przecież to nie jest środowisko jakiś DJ , że po koncercie same panienki pchają się do łóżka , trochę inne sfery
Z moich obserwacji obu środowisk wynika, że przemiał ciał jest ilościowo podobny...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 22:06   #106
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Z moich obserwacji obu środowisk wynika, że przemiał ciał jest ilościowo podobny...
No no no Czego ja się tu dowiaduję

A tak poważnie... myślę, ze tu akurat nie miało nic do rzeczy (nooo może ociupinkę ) że miał inny kolor skóry.
A mało to takich "białasów" na ulicach co to mają 5 lasek jednego wieczoru? (może nawet za małą liczbę wymieniłam ), albo mało kobiet które zaliczają 8 ogierów na dyskotece? Myślę, ze w dzisiejszych czasach nic mnie już nie zdziwi
Jeżeli koleś miał w sobie magnetyzm to mógł mieć nawet trzecie oko na czole a i tak by za nim leciały sznureczkiem. Kolor skóry to jedno, ciekawość drugie a chęć uprawiania seksu to trzecie.
Takich perszingów nic nie zatrzyma...czy to białe czy czarne czy żółte czy beżowe. Jak się ma to coś- to i maczuga może być jakaś taka niekoniecznie urokliwa (to żem się wypowiedziała )
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 22:49   #107
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Jeżeli koleś miał w sobie magnetyzm to mógł mieć nawet trzecie oko na czole a i tak by za nim leciały sznureczkiem. Kolor skóry to jedno, ciekawość drugie a chęć uprawiania seksu to trzecie.
Takich perszingów nic nie zatrzyma...czy to białe czy czarne czy żółte czy beżowe. Jak się ma to coś- to i maczuga może być jakaś taka niekoniecznie urokliwa (to żem się wypowiedziała )
z tym beżowym to mnie zaskoczyłas

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
slyszalam w tv ,ze nie mogl sie opędzić.Mogl miec pare "zwiazkow" naraz ,przeciez to mozliwe Do tego takie na jedna noc.
Moze nie po koncercie,ale po wieczorku autorskim.Jak widac otoczka inna,ale reszta bez zmian heh.

I jak tu nie zostać artystą...ciekawe czy i klauni w cyrku mają takie powodzenie
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 22:53   #108
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość

I jak tu nie zostać artystą...ciekawe czy i klauni w cyrku mają takie powodzenie
Mysle,ze kazdy kto sie pokazuje na scenie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 22:55   #109
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
z tym beżowym to mnie zaskoczyłas



No ja myślę

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Mysle,ze kazdy kto sie pokazuje na scenie
Skoro Michaś Wiśniewski ma czy te tokio gnioty z mopem na głowie- to klaun powinien być rozchwytywany

__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 23:02   #110
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Wiec Jotek,beda gdzies w poblizu jakies wystepy.Wejdz na scene postój z minute i wziecie masz murowane
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:03   #111
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Wiec Jotek,beda gdzies w poblizu jakies wystepy.Wejdz na scene postój z minute i wziecie masz murowane

Jutro Wielka Orkiestra
żal nie skorzystać
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:07   #112
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
No no no Czego ja się tu dowiaduję

A tak poważnie... myślę, ze tu akurat nie miało nic do rzeczy (nooo może ociupinkę ) że miał inny kolor skóry.
A mało to takich "białasów" na ulicach co to mają 5 lasek jednego wieczoru? (może nawet za małą liczbę wymieniłam ), albo mało kobiet które zaliczają 8 ogierów na dyskotece? Myślę, ze w dzisiejszych czasach nic mnie już nie zdziwi
Jeżeli koleś miał w sobie magnetyzm to mógł mieć nawet trzecie oko na czole a i tak by za nim leciały sznureczkiem. Kolor skóry to jedno, ciekawość drugie a chęć uprawiania seksu to trzecie.
Takich perszingów nic nie zatrzyma...czy to białe czy czarne czy żółte czy beżowe. Jak się ma to coś- to i maczuga może być jakaś taka niekoniecznie urokliwa (to żem się wypowiedziała )
Jasz na trzecie oko, to i ja bym poleciała jakbym wolna była
A co do maczugi... no comment
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:07   #113
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Jutro Wielka Orkiestra
żal nie skorzystać
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:10   #114
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

padłam
jaszmurka rządzisz
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:18   #115
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Jutro Wielka Orkiestra
żal nie skorzystać
Jaszmurko, a którą maczugę bierzesz? musisz zagrać dyplomatycznie, zeby potem nie mówili, że tylko zakręcone lubisz

o rany - co to za film na tv4???
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:24   #116
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
Wiec Jotek,beda gdzies w poblizu jakies wystepy.Wejdz na scene postój z minute i wziecie masz murowane
Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Jutro Wielka Orkiestra
żal nie skorzystać

A nie obawiacie się , że gdzieś tam pod sceną będziecie jako młode fanki i trafimy na siebie...DJotek
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:27   #117
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
A nie obawiacie się , że gdzieś tam pod sceną będziecie jako młode fanki i trafimy na siebie...DJotek
heh e jakie młode

Carolina wlasnie ogladam i nie wiem o czym to jest Ale przyciaga uwage
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:30   #118
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Ja to zostawiam - tam gra Julian Sands - to musi być dobre! alez mi hasło wyszło
Jotek - młode, młode - nie słuchaj Bess

Ps. ten film to Utrata niewinności.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:30   #119
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

Cytat:
Napisane przez yedanna Pokaż wiadomość
Jasz na trzecie oko, to i ja bym poleciała jakbym wolna była
A co do maczugi... no comment
A tak wogóle to się cieszcie ,że nie macie 3-go oka , bo musiałybyście 20 min wcześniej rano wstawać
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 23:41   #120
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: sex z murzynem i nie tylko ???

hahaha Jotek - całkowicie się z Tobą zgadzam.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.