Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 10:33   #1801
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Teraz się pochwalę co kupiłam na mojej super extra giełdzie
1. Wisior na białym złocie o próbie 18kgp z kamieniem wielkim Swarovskiego
2. Błyszczyk Estee Lauder kolor 114 Cranberry
3. Pomadkę Diora Sketch pink z serii Rose croquis
4. Pomadkę Estee Lauder kolor 188 Rubellite
5. Lokówkę Rowenty
6. Zabawkę interaktywną dla Krzynia (taka poducha o wymiarach jak na krzesełko do jedzenia z pibczącą kierownicą, grzechoczącymi misiami)
7. Czajnik Russell Hobbs glass touch z funkcją podgrzania wody do konkretnej temperatury

5. Lokówko suszarka

7. Czajnik

ufff, ulżyło mi

No a najważniejsza sprawa: Nie wydałam na to nawet stówy
No no
Ja też chcę taką giełdę

Co do ubierania, to wczoraj Tymek miał bodziak kr. rękaw + spodnie, skarpetki, bluzka, na to kombinezon-pajac i cienki kocyk... i w połowie spaceru rozpięłam całkiem pajaca i zwinęłam kocyk, bo był zgrzany


Pierwsza partia prania powieszona, teraz idzie dzieciowo-biała... przy pierwszej turze pralka mi się 2xzawiesiła, pranie jakieś takie zmęczone, ale wyprane było, gorzej z odwirowaniem

Teraz idzie druga partia, póki co pierze normalnie
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:35   #1802
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość


jak to zrobilas??
Się wie, się ma
Głupi ma szczęście po prostu
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam "dzień dobroci dla zwierząt" i odpaliłam teściowej na fryzjera "bo ona nie ma kasy, bo jej żal, bo woli coś spłacić niż iść do fryca" to mnie szlak trafił, bo ja chcę sexy, zadbaną babcię i ją jeszcze umówiłam! I poszła na 11.15
Ale masz dobre serduszko
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:22   #1803
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Pierwsza partia prania powieszona, teraz idzie dzieciowo-biała... przy pierwszej turze pralka mi się 2xzawiesiła, pranie jakieś takie zmęczone, ale wyprane było, gorzej z odwirowaniem

Teraz idzie druga partia, póki co pierze normalnie
Bambusiek a ja wiem dlaczego pralka Ci się zawiesiła za dużo prania masz Ja mam pralkę whirlpool'a 4-letnia i kiedys zauwazylam, ze tez sie zawiesz, nie chce wirowac, albo jak odwirowuje to pranie jest mokre po wlozeniu mniejszej ilości prania odwirowało

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Ręce mi opadają na ta głupia babę! A mąż nr nie chce zmienić, nawet nie skomentował tego testu dna ;( jeszcze idiotka wysyła mi ich wspólne fotki żebym wiedziała jacy byli szczęśliwi :/ i jakie ona ma piękne ciało a ja po porodzie....
Kurcze ona się zachowuje jakby mi chciała odebrać tzeta razem z dzieckiem :/
Jutro są chrzciny poskarze się teścia niech zrobią z nią porządek bo ja tracę siły
Przepraszam za pisownie pisze z fona
MASAKRA
Agacia ja mam pytanie do Ciebie:
Dlaczego Twój Tz rozwiódl sie z nia?
Dlaczego pozwalasz mu na jakikolwiek kontakt z nia? Maja wspólne dzieci czy co???
Ja bym w zyciu nie pozwolila i bylaby ciagle wojna

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Teraz się pochwalę co kupiłam na mojej super extra giełdzie
1. Wisior na białym złocie o próbie 18kgp z kamieniem wielkim Swarovskiego
2. Błyszczyk Estee Lauder kolor 114 Cranberry
3. Pomadkę Diora Sketch pink z serii Rose croquis
4. Pomadkę Estee Lauder kolor 188 Rubellite
5. Lokówkę Rowenty
6. Zabawkę interaktywną dla Krzynia (taka poducha o wymiarach jak na krzesełko do jedzenia z pibczącą kierownicą, grzechoczącymi misiami)
7. Czajnik Russell Hobbs glass touch z funkcją podgrzania wody do konkretnej temperatury

5. Lokówko suszarka

7. Czajnik

ufff, ulżyło mi

No a najważniejsza sprawa: Nie wydałam na to nawet stówy [COLOR="Silver"]
Boroo a gdzie to taka gielda jest

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
My mamy ogródek, więc tam Małego wystawiam z wózkiem nie chce mi się za dużo wyłazić

UWAGA! UWAGA!
moje dziecko spało dzisiaj 22-5, przy czym ostatni posiłek był o 20 jak się obudziłam, to przeżyłam niezły szok
zazdroszcze ogródka i gratki pięknie przespanej nocki

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Zapomnialam Was poinformowac ile ja tabletek teraz jadam.Rano 4,5 tabletki + 4 zastrzyki w tyłek,wieczorem 4 tabletki i 1 zastrzyk
Lekoman się ze mnie zrobi....
a to dlaczego tyle tabsów bierzesz
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:39   #1804
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
No pewnie! Nie masz sie co zastanawiac. Ja jak tylko bede u siebie na Mazurach, to Jasiek cale dnie bedzie poza domem, bo bede wystawiac go na taras lub siedziec z nim w ogrodzie. My juz dawno wychodzimy kilka razy dziennie, jak nam sie chce

Ja wlasnie tez nie wiem
My chodzimy jeszcze w kombinezonie,ale takim lzejszym niz zimowy
A jak jest tak cieplo, to nie zapinam mu spiworka i po prostu sprawdzam co jakis czas, czy jest mu dobrze i dostosowuje - jak za zimny jest, to zamkne spiworek, jak za cieply, to rozpinam jeszcze kombinezon.

Moj Dżony Mielony zasnal wczoraj przed polnoca i spal do 5:20 Pozniej cyc, zmiana pieluchy i spal do 8:20 Kocham mego synusia

A dzisiaj idziemy na grilla do tesciow, u ktorych beda znjaomi, wiec znowu raczki mi odpoczna

Taka piekna pogoda, az zyc sie chce
Pearl za nocke. Tobie tez zazdroszcze wyjscia na grilla, w takie piękne, sobotnie popołudnie ja oczywiscie jestem sama, bo tz w trasie, a nawet jakby byl w domu to nie wiem czy razem byśmy gdzieś wyszli

Agatek fajnie, że zdecydowałaś się na zrobienie badań ciekawa jestem za którym razem uda Ci się pobrać mocz

-------------------------------------------

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi w sprawie mydełka z rosmanna:roza :
Mydełko zakupione, ale jeszcze nie użyte

Co do okresu- tez nie dostalam, jedynie plamienia byly

Pisalyscie na temat ubioru dzieciaczków. Ja robię tak:
-na noc po każdej kąpieli nowy pajacyk
-rano poranna toaleta i ubieram w cos ładnego- sukieneczki, jakieś - --
kompleciki, spodenki, bluzeczki (moja jest strojnisia)- śpioszków i pajaców właściwie nie uzywam w dzień

na spacer jak jest powyżej 10st:
to co ma ubrane w ciągu dnia
-wczoraj np. body długi rękaw, na to koszulka bez rękawka, spodenki sztruksowe, skarpetki
+ cieniutki kombinezon pajacyk (na metce napisane- wellsoft, a co to znaczy to nie mam pojecia- taki misiowy)
+ czapeczka wiosenna
+ niedrapki
+ osłonka na fotelik sam. (jak powyżej 15st. osłonkę ściągam)

Aaaa ja używam wózka z fotelikiem samochodowym takze niunia jest właściwie odkryta (w zał. Lenka na spacerku)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1933.jpg (182,8 KB, 64 załadowań)
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*

Edytowane przez magda1804
Czas edycji: 2012-03-24 o 11:40
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:51   #1805
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
Agacia ja mam pytanie do Ciebie:
Dlaczego Twój Tz rozwiódl sie z nia?
Dlaczego pozwalasz mu na jakikolwiek kontakt z nia? Maja wspólne dzieci czy co???
Ja bym w zyciu nie pozwolila i bylaby ciagle wojna


Boroo a gdzie to taka gielda jest
Dołączam do pytania.

Giełda w San Domingo (czyt. Sandomierz) - oczywiście zapraszam w soboty
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:14   #1806
Anulka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 259
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

witam
Wczoraj małemu nie dałam tej witaminy D i od razu jak ręką odjął...
mały kochany..je, śpi i kupy robi...
na razie nie będę mu jej dawać. niech troszkę nabierze masy wtedy spróbuje.
Mojego męża właśnie wsłałam na spacer z Hubertem..
wiecie co mi powiedzial ja mu powiedziałam ze mógłby posc????
Ty chyba sobie zartujesz....
ręce opadaja....
mój brat na to się odezwał ze przecież nie idzie z cudzym dzieckiem.
poszedł..... ale nie podoabło mu się to.
Ludzie powiedzcie mi gdzie sa jeszcze takie rodziny co ojciec nie robi nic.
Mąz mi powtarza ze jego tata nic nie robił a juz na pewno nie wstawal w nocy.
Dzisiaj będzie tesciowa to juz jej cos powiem...
moj brat sie odezwał ze lepiej nic nie mów bo jeszcze mu przyzna racje...
kurde co to ma być... on tylko praca i nic po za tym????i jeszcze pretensje ze nie ma w co sie ubrac bo wszytsko w praniu a ja jak smiałam nie wyprać..

powtarza mi ze przeciez przebral juz 3 razy pieluche i nosi małego... i czego chce wiecej... a zapomnialam, jeszcze pieluchy wynosi...


szok.... szok...
mam czasem dośc.
Anulka_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:59   #1807
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Dołączam do pytania.

Giełda w San Domingo (czyt. Sandomierz) - oczywiście zapraszam w soboty
Oj to chyba nie opłaca mi sie tam przyjezdzac, bo mamy do siebie 550km

Dziewczyny wczoraj zakupiłam Pampersy Sleep&Play i moge je polecic
nie sa drogie bo za 56szt zapłaciłam 25zł w tesco, czyli 0,44zł/szt. Zdecydowanie są lepsze od Dady- miękkie, pachną. Co do chłonności to narazie trudno mi okreslić, bo zuzyłam tylko 3, ale na obecną chwilę jest ok
Jedyny mały minusik to brak rozciągliwych pasków do przyklejania. W sumie nie wiem dlaczego jest tak dużo negatywnych opinii na ich temat

EDIT: Odwołuje: N I E P O L E C A M Pampersow sleep&play- nie wchlaniaja! beznadzieja!!!!
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*

Edytowane przez magda1804
Czas edycji: 2012-03-24 o 16:28
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 12:59   #1808
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam "dzień dobroci dla zwierząt" i odpaliłam teściowej na fryzjera "bo ona nie ma kasy, bo jej żal, bo woli coś spłacić niż iść do fryca" to mnie szlak trafił, bo ja chcę sexy, zadbaną babcię i ją jeszcze umówiłam! I poszła na 11.15

ach, jak sie pozmienialo
jeszcze niedawno chciala tesciowa na ksiezyc wysylac, a teraz jej fryza funduje
siwy dym

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
powinno mu ulewanie powoli przechodzić- moja ma 9 tygodni a teraz b.rzadko ulewa- zazwyczaj jak przebieram i za wysoko podniosę dupkę, to z brzuszka się cofa
Dzisiaj byl na brzuniu po jedzieniu i nie ulal

Cytat:
Napisane przez Agatek
niee? jak ten czas zmienia ludzi jeszcze powiem Ci coś bardziej zabawnego: myślę w dalekiej przyszłości o drugim dziecku

Agata, ja nie wiem,czy Tobie mozna ufac. Jestes jak choragiewka na wietrze...

Cytat:
Napisane przez Agatek
Ty! Ty!
no co? dumna powinnas byc, ze razem z Boro sie nim jaramy

Cytat:
Napisane przez Agatek
nie uczuliła aż dziwne nie? 5 dzieci i o, zonk a jak jej powiedziałam kiedyś co odkryłam pomiędzy fałdkami to stwierdziła: "no bo to trzeba dokładnie myć w tych miejscach" szybko nie?

Pewnie wydalo sie jej to oczywiste.
Moja Mama juz przyzwyczajona,ze ma doczynienia z blondynkOM i dlatego wszystko tlumaczy jak chlop krowie na rowie

Cytat:
Napisane przez Agatek
ta co tak na nią narzekała! ja zresztą też...
No...
Musze odszczekac. Gdyby nie ona, to bylabym w czarnej
I super ma wplyw na Dzona - przesypia u niej cale popoludnia, a jak nie spi, to nie placze, tylko guga do niej i sie usmiecha. Poza tym widac,ze jest w nim zakochana na zaboj, a przeciez to nie jest jej biologiczny wnusio...

Cytat:
Napisane przez Agatek
widzisz jak za☠☠☠iaszczo! potrzebował czasu chłopina widzsz, moja zasnęła o 23 i spała do 3 a ja jak zombie bo przywykłam do wstawania o 5-6
eee, to pewnie na razie wyjatkowa sytuacja, ale mile i to.
Z tego wszystkiego nie moglam pozniej zasnac po tej 5-ej

Teraz Grzeniu Turnau i Madzia Umer uspili mi Glizdke , a ja ide sie umyc, bo wczesniej mialam do wyboru - albo siebie, albo kuchnie...i wybralam kuchnie, bo zaraz by sie jakies robaki zalegly

Agacia, MA-SAK-RA z ta baba !!! To jest jakas psycholka !!!
__________________
Dżony


Sometimes when I close my eyes, I can't see
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:44   #1809
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

INUTIL, AGAWOO potrzebuje waszej pomocy :pro si:
Podeslijcie mi przepisy na pieczywo z waszej diety bezmleczne, nie chyba ze pokrecilam i wy mozecie jesc pieczywko sklepowe

od dzis musze przejsc na dietke bo mam w domku AZSopowca
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:45   #1810
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
MASAKRA
Agacia ja mam pytanie do Ciebie:
Dlaczego Twój Tz rozwiódl sie z nia?
Dlaczego pozwalasz mu na jakikolwiek kontakt z nia? Maja wspólne dzieci czy co???
Ja bym w zyciu nie pozwolila i bylaby ciagle wojna
dużo by było opowiadania, wykorzystywała go przez 13 lat! zamieszkała u jego rodziców bo niby wyrzucili ją z domu jak miała 17 lat ;/ i tak się zaczęło jej utrzymywanie: ciuchy, fryzjer, imprezki i inne zachcianki nigdy do pracy nie poszła (nawet teraz nie pracuje) kiedy on pojechał za granicę dorobić ta imprezowała i prowadzała się z koleżkami nie mówiąc o tym że przewalała każdą kasę, którą on zarobił ;/ nawet studia musiał rzucić bo pożyczyła kilka tys swojej siostrze na wieczne nieoddanie oczywiście z jego konta
co by nie zrobił miała do niego wieczne halo, wyzywała go, rzucała nerwami ach szkoda opowiadać... a on taki głupi dzieci nie chciała bo niby za młoda (31lat),
a teraz źródło finansowania jej się skończyło no i służącego brak
ostatnio dużo przeszłam, psychicznie jeszcze nie doszłam do siebie po porodzie, na prawdę nie mam siły z tym walczyć, nie chce mi się kłócić
boroo50 byłabym w 7 niebie mając taką giełdę

Edytowane przez agacia_cz
Czas edycji: 2012-03-24 o 13:47
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 13:57   #1811
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Moj Dżony Mielony zasnal wczoraj przed polnoca i spal do 5:20 Pozniej cyc, zmiana pieluchy i spal do 8:20 Kocham mego synusia
Dzony Mielony
Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Zapomnialam Was poinformowac ile ja tabletek teraz jadam.Rano 4,5 tabletki + 4 zastrzyki w tyłek,wieczorem 4 tabletki i 1 zastrzyk
Lekoman się ze mnie zrobi....
cztery zastrzyki z rana???
Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
UWAGA! UWAGA!
moje dziecko spało dzisiaj 22-5, przy czym ostatni posiłek był o 20 jak się obudziłam, to przeżyłam niezły szok
Jak ja wyczekuje takiej nocki
Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Teraz się pochwalę co kupiłam na mojej super extra giełdzie
1. Wisior na białym złocie o próbie 18kgp z kamieniem wielkim Swarovskiego
2. Błyszczyk Estee Lauder kolor 114 Cranberry
3. Pomadkę Diora Sketch pink z serii Rose croquis
4. Pomadkę Estee Lauder kolor 188 Rubellite
5. Lokówkę Rowenty
6. Zabawkę interaktywną dla Krzynia (taka poducha o wymiarach jak na krzesełko do jedzenia z pibczącą kierownicą, grzechoczącymi misiami)
7. Czajnik Russell Hobbs glass touch z funkcją podgrzania wody do konkretnej temperatury

5. Lokówko suszarka

7. Czajnik

ufff, ulżyło mi
dzis tez krzyczalas z radosci na balkonie?
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Może być tylko przykryj kocykiem- ja bym dołożyła pajaca żeby zimno ne było w nóżki ja tam dalej ubieram: body krótki/długi, pajac, zestaw welurowy/polarowy spodnie +bluza, wkładam w ciepły polarowy kombinezon i przykrywam kocem- sprawdzam po jakimś czasie szyjkę, czy się nie poci i jest ok
Agatek chce ugotowac CuKinie
Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam "dzień dobroci dla zwierząt" i odpaliłam teściowej na fryzjera "bo ona nie ma kasy, bo jej żal, bo woli coś spłacić niż iść do fryca" to mnie szlak trafił, bo ja chcę sexy, zadbaną babcię i ją jeszcze umówiłam! I poszła na 11.15
mialas gest
Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
Ręce mi opadają na ta głupia babę! A mąż nr nie chce zmienić, nawet nie skomentował tego testu dna ;( jeszcze idiotka wysyła mi ich wspólne fotki żebym wiedziała jacy byli szczęśliwi :/ i jakie ona ma piękne ciało a ja po porodzie....
Kurcze ona się zachowuje jakby mi chciała odebrać tzeta razem z dzieckiem :/
Jutro są chrzciny poskarze się teścia niech zrobią z nią porządek bo ja tracę siły
Przepraszam za pisownie pisze z fona
Nie no! To jakas psychopatka!
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 14:05   #1812
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

agatka normalnie psychopatka z tej bylej. Ja bym ją chyba roztrzaskała
boroo szacun za takie zakupce! ja tez chceee
ktos pytal ile razy na spacer, wiec my odkad jest tak cieplo to siedzimy caly dzien na dworzu, tak do 17-18. Mamy ogród wiec do poludnia idziemy na spacer polaczony z zakupami, potem obiad w domku ktory robie zawsze dzien predzej wieczorem zeby nie tracic pogody karmienie i znowu na dwor, tzn na ogrod

dzis jestesmy od 9.30 na powietrzu, aktualnie ja sie praze na słonku a Lenix spi w wozeczku

No i udalo nam sie zlozyc te kurteczki sama nie wiem jak ja to ztrobilam ze nie chcialy wejsc i dzis Lena ma na sobie body z krotkim + sweterek + rajstopki leginsy i skarpety. bawelniana czape i kurteczke welurową


4 dzien nie ma kupy bedzie czopek a w poniedzialek dzwonie po pediatre !
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:06   #1813
nawojka8583
Zadomowienie
 
Avatar nawojka8583
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 373
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
Aaaa ja używam wózka z fotelikiem samochodowym takze niunia jest właściwie odkryta (w zał. Lenka na spacerku)
Jaka śliczna niunia
Cytat:
Napisane przez Anulka_86 Pokaż wiadomość
witam
Wczoraj małemu nie dałam tej witaminy D i od razu jak ręką odjął...
mały kochany..je, śpi i kupy robi...
na razie nie będę mu jej dawać. niech troszkę nabierze masy wtedy spróbuje.
Mojego męża właśnie wsłałam na spacer z Hubertem..
wiecie co mi powiedzial ja mu powiedziałam ze mógłby posc????
Ty chyba sobie zartujesz....
ręce opadaja....
mój brat na to się odezwał ze przecież nie idzie z cudzym dzieckiem.
poszedł..... ale nie podoabło mu się to.
Ludzie powiedzcie mi gdzie sa jeszcze takie rodziny co ojciec nie robi nic.
Mąz mi powtarza ze jego tata nic nie robił a juz na pewno nie wstawal w nocy.
Dzisiaj będzie tesciowa to juz jej cos powiem...
moj brat sie odezwał ze lepiej nic nie mów bo jeszcze mu przyzna racje...
kurde co to ma być... on tylko praca i nic po za tym????i jeszcze pretensje ze nie ma w co sie ubrac bo wszytsko w praniu a ja jak smiałam nie wyprać..

powtarza mi ze przeciez przebral juz 3 razy pieluche i nosi małego... i czego chce wiecej... a zapomnialam, jeszcze pieluchy wynosi...


szok.... szok...
mam czasem dośc.
dla TZ
Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
INUTIL, AGAWOO potrzebuje waszej pomocy :pro si:
Podeslijcie mi przepisy na pieczywo z waszej diety bezmleczne, nie chyba ze pokrecilam i wy mozecie jesc pieczywko sklepowe

od dzis musze przejsc na dietke bo mam w domku AZSopowca
Jednak AZS




Ah to moje dziecie niedobre. Poszlam z nim na zakupy do pobliskiego sklepu i wracałam z zakupami w wozku i z malym wyjcem na rece
nawojka8583 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:23   #1814
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

magda slodka mala

anulka skads to znam,Tz niewiele mi pomaga jeszcze potrafi strzelic focha ze obiadu nie ma podanego pod nos jak to bywalo....

Moje dziecie wczoraj spalo ciagiem 5godz a to jego rekord,pozniej wstal o 5 i juz nie zasnal i to by bylo na tyle dnia matki,
dzis pobudki co 2godz wrrr.
Chcielismy dzis isc zalatwic pare spraw i maly pojadl o 11 szybko pielucha i wio,po godzinie ryk i szuka cyca to my na syrenie do domu a on.....pojadl 2 minuty i tyle:/

Edytowane przez Katerina_00
Czas edycji: 2012-03-24 o 14:26
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 14:46   #1815
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
no co? dumna powinnas byc, ze razem z Boro sie nim jaramy

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
od dzis musze przejsc na dietke bo mam w domku AZSopowca

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
dużo by było opowiadania, wykorzystywała go przez 13 lat! zamieszkała u jego rodziców bo niby wyrzucili ją z domu jak miała 17 lat ;/ i tak się zaczęło jej utrzymywanie: ciuchy, fryzjer, imprezki i inne zachcianki nigdy do pracy nie poszła (nawet teraz nie pracuje) kiedy on pojechał za granicę dorobić ta imprezowała i prowadzała się z koleżkami nie mówiąc o tym że przewalała każdą kasę, którą on zarobił ;/ nawet studia musiał rzucić bo pożyczyła kilka tys swojej siostrze na wieczne nieoddanie oczywiście z jego konta
co by nie zrobił miała do niego wieczne halo, wyzywała go, rzucała nerwami ach szkoda opowiadać... a on taki głupi dzieci nie chciała bo niby za młoda (31lat),
a teraz źródło finansowania jej się skończyło no i służącego brak
ostatnio dużo przeszłam, psychicznie jeszcze nie doszłam do siebie po porodzie, na prawdę nie mam siły z tym walczyć, nie chce mi się kłócić
boroo50 byłabym w 7 niebie mając taką giełdę
Współczuję po trzykroć. Najbardziej nieogarnięcia tżta :/ Jak już Ci się polepszy to rózgę weź albo mokry rzemień i na gołą d.upę mu wlej (zwiąż wcześniej ).

Jestem w niebie ósmym przez nią
Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
dzis tez krzyczalas z radosci na balkonie?
A po co na balkonie? Ciepło jest i mogę wyjść krzyczeć na dwór
Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
4 dzien nie ma kupy bedzie czopek a w poniedzialek dzwonie po pediatre !
Nie dawaj czopa tylko wypij rumiankową herbatkę Hippa. Przegoni Ciebie i nie tylko
Poradziła mi to wczoraj pani neonatolożka
Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Chcielismy dzis isc zalatwic pare spraw i maly pojadl o 11 szybko pielucha i wio,po godzinie ryk i szuka cyca to my na syrenie do domu a on.....pojadl 2 minuty i tyle:/
Po godzinie... To samo u nas. Właśnie przybiegłam z beksą do domu i siedzimy teraz przy cycku
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 15:30   #1816
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość
Nie dawaj czopa tylko wypij rumiankową herbatkę Hippa. Przegoni Ciebie i nie tylko
Poradziła mi to wczoraj pani neonatolożka
ja karmie mm, a młoda dzis juz wypiła 160ml herbaty rumiankowej i nic wczoraj podobnie( a niby mozna 100ml dziennieziołowej herbaty)
Był czop, poszła kupa - taka zabarwiona na zielono, a pozniej byly w niej takie grudki białe jakby niestrawiony pokarm czy cos
ja sie wykoncze z ta jej kupą
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 15:41   #1817
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

hej, hej heloł

Moje nadrabianie to masakra, w takim tempie to nigdy nie będę na bieżąco...

Dzisiaj moi rodzice z teściami umówili się u nas na picie dobrze, że z wałówką przyjadą. Ja zrobiłam tylko szarlotkę sypaną znacie? pycha, nawet jak ktoś na diecie karmiącej... i roladki naleśnikowe z serkiem i szczypiorkiem na zakąskę



Co do ubierania na spacery, ja chyba lekko ubieram i już dość długo kombinezonu nie nakładam, bo trochę krótki dla Juliana.
Najczęściej body z długim, do tego rajstopki i spodnie welurowe i skarpetki grubsze a na górę jak jest ciepło to kurtka a jak zimniej to bluza i kurtka. Czapa, kocyk i nakrycie wózka...

No i czasem wydaje mi się, że aż za ciepło... A jak słońce ładnie świeciło to na bluzę nakładałam kamizelkę tylko

MissZuzia i co z wysypką i AZS (skazą)? Idziesz z tym do alergologa? Ciekawa jestem, bo chyba tylko ja byłam z tym problemem gdzieś dalej niż u pediatry... a dzięki odstawieniu nabiału Julek wygląda super i nie ma akcji drapania...

Cytat:
Napisane przez *Agatek* Pokaż wiadomość
Ja też się nauczyłam 'nigdy nie mów nigdy' nie chciałam dawać smoczka- dałam, chciałam karmić piersią jak najdłużej, ale jak zobaczyłam jaki to miód + moja depresja to zrezygnowałam... itp itd... dużo w sumie ją noszę po jedzeniu najczęściej, żeby 'się ułożyło' w brzuszku- ona to lubi, a jak odkładam to ryk
ja też nie chciałam dawać smoczka głupia byłam

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
ja się jeszcze na noc wyżalę
ta durna była mego tżeta kazała mu zrobić test dna naszej córce no szlag mnie trafi! ale to nic jak się jednak okaże jego córką to ma z nią do niej przyjechać gdzie to takie głupie się hodują


Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Mi teraz od małej brzydko pachnie bo ta ciemieniucha jest okropna. Weszła jej na uszka na policzki a oczka ma spuchnięte i zaropiałe, będę musiała znów w po do pediatry iść. Serce mi się kraje jak sie trze łapkami w niedrapkach po policzkach

Wczoraj doszłam do porozumienia z teściową. Obydwie płkaliśmy jak głupie a potem się przytulaliśmy. I doszłam do wnisoku ze to spoko babka tylko ma inne spojrzenie na świat. Zresztą przeprosiła i powiedziała mi że nie robi mi na złość tylko jesteśmy z innego pokolenia i nasze poglądy się różnią. No i musimy sie powoli dotrzeć. Ja tez przeprosiłam ze czasem ją ignoruje dla świętego spokoju i ze nie robie tego specjalnie tylko psychika mi siada i hormony buzują. Od razu nasze stosunki się polepszyły.
wow, to podziwiam za takie porozumienie
Oby przeszło Małej jak najszybciej

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Czy wychodzicie na spacer np 2 razy dziennie?Bo ja tak myślę ,że teraz jak ciepło się robi to jak Młody będzie marudny koło 14 to chociaż na 16 uciekne na dwór ,żeby pospał trochę.

Ja już sama niewiem jak ubierac Mlodego na spacer.Kupiłaam bluzę polarową ale niewiem czy to za wczesnie nie będzie.Mam tylko zamiast kombinezonu kurteczke kłaczastą z chrztu i narazie w tym chodzimy.
Ja wychodzę dwa a nawet czasem trzy razy dziennie na spacer

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Dziewuszki a co twierdzicie o takim zestawie - body krótki lu długi rękaw na to bluza welurowa a na to bluza polarowa?czy to zawczesnie?
Jak dla mnie ok, ja ubieram Julka chyba lekko dość i jest ok

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Anulka_86 masakra, na księżyc tż wysłać, co on sobie myśli

Cytat:
Napisane przez magda1804 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj zakupiłam Pampersy Sleep&Play i moge je polecic
nie sa drogie bo za 56szt zapłaciłam 25zł w tesco, czyli 0,44zł/szt. Zdecydowanie są lepsze od Dady- miękkie, pachną. Co do chłonności to narazie trudno mi okreslić, bo zuzyłam tylko 3, ale na obecną chwilę jest ok
Jedyny mały minusik to brak rozciągliwych pasków do przyklejania. W sumie nie wiem dlaczego jest tak dużo negatywnych opinii na ich temat
ja też je miałam kiedyś i były ok, poza tym, że dla mnie śmierdziały tym rumiankiem....

Cytat:
Napisane przez MissZuzia Pokaż wiadomość
INUTIL, AGAWOO potrzebuje waszej pomocy :pro si:
Podeslijcie mi przepisy na pieczywo z waszej diety bezmleczne, nie chyba ze pokrecilam i wy mozecie jesc pieczywko sklepowe

od dzis musze przejsc na dietke bo mam w domku AZSopowca
ojj, byłaś u lekarza?? ja kupuję pieczywo, wiele pakowanych ma skład króciutki bez mleka/jajek. Np. graham z tosty
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 16:07   #1818
ranula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 125
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

hej dziewczyny!
co do pampersow to zdecydowanie te zielono-pomaranczowe te biale maja taka siateczke glpia ktora sie prztkleja do pupy tak wiec nie polecam.
co do ubirania przy takiej pogodzie to my mamy body na dl.rekaw,cienkie spodenki,skarpetki,jakas bluzeczka zapinana,na to dresik polarowy,czapka i przykrycie lekkim kocykiem i jest ok,ani nie zgrzana ani nie zimna
a w domu w cienkim pajacu paradujemy tylko,na dodatek rozpietym ba brzuszku,bo jeszcze mamy pepeki wietrzymy zeby w koncu odpadl

a dzis bylismy na nauce chustowania i mala byla super grzeczna!a zawinieta zasnela ze nawet po odwinieciu spala w sumie 3h! tak wiec polecam,fajne to bo czlowiek ma wiecej swobody dzieki temu i w koncu moze cos zrobic w domu
ranula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:18   #1819
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.



Była u mnie kuzynka z mężem i jej 14sto miesięcznym synkiem przyniosła znów wór ciuszków i kupiła piękną sukienusię- pierwszą w jej życiu!

agacia_cz współczuję sytuacji- ja bym nie wytrzymała... zrobiłabym porządek- a że jestem straszna zawzięta i zazdrosna to byłaby ostra jazda... chłopa trzeba sobie wychować! A jak on ma ochotę z nią się spotykać i robić co ona każe to proszę bardzo, zbędny mi taki dupek
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Agata, ja nie wiem,czy Tobie mozna ufac. Jestes jak choragiewka na wietrze...
nie? jak tak patrzę na nią, jaka ona kochana i grzeczna, jak się uśmiecha to się chce jeszcze jednego... ale jak pomyślę o perypetiach mam naszych z forum z dwójką dzieci i przypomnę poród to się mi odechciewa...
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
no co? dumna powinnas byc, ze razem z Boro sie nim jaramy
jak go puszcze wolno to ma dwie fanki tak? Ok, przekażę żeby mi na żadne niemki nie latał tylko tu w pl, to chociaż porządne dziewczyny mu załatwię

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Pewnie wydalo sie jej to oczywiste.
Moja Mama juz przyzwyczajona,ze ma doczynienia z blondynkOM i dlatego wszystko tlumaczy jak chlop krowie na rowie

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
No...
Musze odszczekac. Gdyby nie ona, to bylabym w czarnej
I super ma wplyw na Dzona - przesypia u niej cale popoludnia, a jak nie spi, to nie placze, tylko guga do niej i sie usmiecha. Poza tym widac,ze jest w nim zakochana na zaboj, a przeciez to nie jest jej biologiczny wnusio...
tym bardziej jest kochaną teściówką
Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość

Teraz Grzeniu Turnau i Madzia Umer uspili mi Glizdke , a ja ide sie umyc, bo wczesniej mialam do wyboru - albo siebie, albo kuchnie...i wybralam kuchnie, bo zaraz by sie jakies robaki zalegly
nono jaka pani domu tu mamy ekstra
Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Agatek chce ugotowac CuKinie

mialas gest
oj tam ugotować sprawdzam szyjkę, więc loozik



---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Magda śliczna mała, taki zajączek skulony też mam pampersy pomarańczowy sleep&play- pachnące- są fajne, ale ja je dostałam i zakładam tylko na noc- tak to zostanę przy dadach
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 17:20   #1820
MissZuzia
Zadomowienie
 
Avatar MissZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: z domciu, czasem z pracy ;)
Wiadomości: 1 590
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
hej, hej heloł

Moje nadrabianie to masakra, w takim tempie to nigdy nie będę na bieżąco...

Dzisiaj moi rodzice z teściami umówili się u nas na picie dobrze, że z wałówką przyjadą. Ja zrobiłam tylko szarlotkę sypaną znacie? pycha, nawet jak ktoś na diecie karmiącej... i roladki naleśnikowe z serkiem i szczypiorkiem na zakąskę



Co do ubierania na spacery, ja chyba lekko ubieram i już dość długo kombinezonu nie nakładam, bo trochę krótki dla Juliana.
Najczęściej body z długim, do tego rajstopki i spodnie welurowe i skarpetki grubsze a na górę jak jest ciepło to kurtka a jak zimniej to bluza i kurtka. Czapa, kocyk i nakrycie wózka...

No i czasem wydaje mi się, że aż za ciepło... A jak słońce ładnie świeciło to na bluzę nakładałam kamizelkę tylko

MissZuzia i co z wysypką i AZS (skazą)? Idziesz z tym do alergologa? Ciekawa jestem, bo chyba tylko ja byłam z tym problemem gdzieś dalej niż u pediatry... a dzięki odstawieniu nabiału Julek wygląda super i nie ma akcji drapania...


ja też nie chciałam dawać smoczka głupia byłam





wow, to podziwiam za takie porozumienie
Oby przeszło Małej jak najszybciej


Ja wychodzę dwa a nawet czasem trzy razy dziennie na spacer



Jak dla mnie ok, ja ubieram Julka chyba lekko dość i jest ok

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Anulka_86 masakra, na księżyc tż wysłać, co on sobie myśli


ja też je miałam kiedyś i były ok, poza tym, że dla mnie śmierdziały tym rumiankiem....


ojj, byłaś u lekarza?? ja kupuję pieczywo, wiele pakowanych ma skład króciutki bez mleka/jajek. Np. graham z tosty
co to graham z Tosty?
muszę wybrac się do supermarketu i przepatrzeć

a sypana szarlotka mniam mniam, oczywiście masełko zastąpiłaś margaryną do tego gałka lodów by się przydala ale to wersja dla mam niekarmiących

dziś była u 3ciego pediatry.... peirwszy powiedział że to trądzik i zalecił w oilatum kąpać i takim kremem smarować, drugi jak nie pomogło nie wspomniała słowem o AZS (a w dokumentach wpisała ) i dała mi maść cholesterolową (że to na AZS dowiedziałam się przypadkiem czytając gazete dla matek)) oraz fenistil.... dziś poszłam do trzeciej która od razu powiedziała że AZS i pokazała mi wpis tamtej drugiej, szkoda tyko ze bzdziagwa mi nie wspomniała że mam iść na diete i że to AZS a przeciez mowiłam jej co pierwszy lekarz zdiagnozował
w srode ide do dermatologa dzieciecego
ale to chyba bez sensu, lepiej do alergologa, no dzis za pozno na rezerwacje wizyty wiec w pon poszukam wolnego terminu gdzies w jakiejs przychodni
__________________
http://s10.suwaczek.com/20100807650116.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57141.png

było 83 jest 63 musi być 60 w sferze marzeń 58
MissZuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 17:58   #1821
anankee
Rozeznanie
 
Avatar anankee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 706
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

UWAGA CHWALĘ SIĘ!!!!
moje dziecię spało dziś od 21 do 4.40 !!!! z przerwą o 22 na papu, ale zasnął od razu spałam dziś po raz pierwszy 5h ciągiem

i drugi raz się chwalę!!!!
Fifi od kilku dni potrafi się przekręcać z brzuszka na plecki, i to w obydwie strony
__________________
Fifi!

Emi!


anankee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:27   #1822
magda1804
Rozeznanie
 
Avatar magda1804
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 619
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
UWAGA CHWALĘ SIĘ!!!!
moje dziecię spało dziś od 21 do 4.40 !!!! z przerwą o 22 na papu, ale zasnął od razu spałam dziś po raz pierwszy 5h ciągiem

i drugi raz się chwalę!!!!
Fifi od kilku dni potrafi się przekręcać z brzuszka na plecki, i to w obydwie strony
Anankee no no jest sie czym chwalić

Lenka dziekuje za komplementy
__________________
Lenusia jest juz z nami

04.01.2012r.

zawsze będziesz w moim sercu 29.03.2008*
magda1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:31   #1823
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

magda sliczna Lenka i jaka juz duza


A ja padam na pysk, na dworzu ładnie pięknie a wdomu szatan wszedzie źle, juz nie wiem co jej jest moze skok
teraz tez lezy w lozeczku i mruczy a ja juz nie mam cierpliwosci do niej chodzic
A w domu nic nie zrobione mialam posprzatac łazienke i obiad na jutro ugotować, a tu nic ledwo zdazylam sobie na 3 raty kanapke zrobic bo az słabo z głodu mi było
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 18:35   #1824
NataliaM1103
Rozeznanie
 
Avatar NataliaM1103
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gostyń
Wiadomości: 889
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez nawojka8583 Pokaż wiadomość
Dzony Mielony

cztery zastrzyki z rana???
no niestety 4 zastrzyki- dupa po 10 dniach będzie jeszcze większa niż jest

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

[QUOTE=magda1804;3311299



a to dlaczego tyle tabsów bierzesz[/QUOTE]
mam zapalenie stawów

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
UWAGA CHWALĘ SIĘ!!!!
moje dziecię spało dziś od 21 do 4.40 !!!! z przerwą o 22 na papu, ale zasnął od razu spałam dziś po raz pierwszy 5h ciągiem

i drugi raz się chwalę!!!!
Fifi od kilku dni potrafi się przekręcać z brzuszka na plecki, i to w obydwie strony
piękny sen,no to bystrzacha z Twojego synusia
------------------------------------------------------------------
Dobry wieczór

Dzisiaj spacerowaliśmy 2 godziny a potem pojechaliśmy do teściów na wieś i następne 2 godzinki na słoneczku.Bartek cały czas spała ja odpoczywałam

Edytowane przez NataliaM1103
Czas edycji: 2012-03-24 o 18:37
NataliaM1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 19:00   #1825
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez anankee Pokaż wiadomość
UWAGA CHWALĘ SIĘ!!!!
moje dziecię spało dziś od 21 do 4.40 !!!! z przerwą o 22 na papu, ale zasnął od razu spałam dziś po raz pierwszy 5h ciągiem

zazdroszcze
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 19:46   #1826
paulaLbn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 294
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez dph Pokaż wiadomość

my jak jest taka piękna pogoda to wychodZimy tak ok 11 później ok 14-15 przychodzimy na cycu i znowu na podwórko nawet do 17.00

A dziś będziemy mieć test Dorotki bo wybieramy się w odwiedziny do mojego taty który jest w sanatorium w Ustroniu zobaczymy jak sie mała będzie zachowywać na calodziennym wypadzie no i jak zniesie jazdę bo do tej pory nigdzie z nią nie jechaliśmy jeszcze nie
my tez wychodzimy dwa razy dziennie i robimy bardzo podobnie, z tym, ze jak maly je cyca to ja wcinam obiad, ktory dzien wczesniej Tz robi

Cytat:
Napisane przez NataliaM1103 Pokaż wiadomość
Co do okresu to ja jestem 2 miesiace po porodzie ,karmiłam tylko 2 tygodnie a okresu nadal nie mam

Dziewuszki a co twierdzicie o takim zestawie - body krótki lu długi rękaw na to bluza welurowa a na to bluza polarowa?czy to zawczesnie?
u nas zazwyczaj body dl. rekaw + bluzeczka i na to taka cienka kurteczka, a na girkach rajstopki i spodnie + buciki

Cytat:
Napisane przez Anulka_86 Pokaż wiadomość
witam
Wczoraj małemu nie dałam tej witaminy D i od razu jak ręką odjął...
mały kochany..je, śpi i kupy robi...
na razie nie będę mu jej dawać. niech troszkę nabierze masy wtedy spróbuje.
Mojego męża właśnie wsłałam na spacer z Hubertem..
wiecie co mi powiedzial ja mu powiedziałam ze mógłby posc????
Ty chyba sobie zartujesz....
ręce opadaja....
mój brat na to się odezwał ze przecież nie idzie z cudzym dzieckiem.
poszedł..... ale nie podoabło mu się to.
Ludzie powiedzcie mi gdzie sa jeszcze takie rodziny co ojciec nie robi nic.
Mąz mi powtarza ze jego tata nic nie robił a juz na pewno nie wstawal w nocy.
Dzisiaj będzie tesciowa to juz jej cos powiem...
moj brat sie odezwał ze lepiej nic nie mów bo jeszcze mu przyzna racje...
kurde co to ma być... on tylko praca i nic po za tym????i jeszcze pretensje ze nie ma w co sie ubrac bo wszytsko w praniu a ja jak smiałam nie wyprać..

powtarza mi ze przeciez przebral juz 3 razy pieluche i nosi małego... i czego chce wiecej... a zapomnialam, jeszcze pieluchy wynosi...


szok.... szok...
mam czasem dośc.
wspołczuje... go

Cytat:
Napisane przez boroo50 Pokaż wiadomość

Nie dawaj czopa tylko wypij rumiankową herbatkę Hippa. Przegoni Ciebie i nie tylko
Poradziła mi to wczoraj pani neonatolożka

Po godzinie... To samo u nas. Właśnie przybiegłam z beksą do domu i siedzimy teraz przy cycku
a w jakich proporcjach wypic ta cherbatke rumiankowa, bo przyda mi sie, jak mnie przegoni

------------
Dobry wieczór

U nas dzis super dzien, przepiekna pogoda
Rano wraz z Tz bylismy w lumpku i udalo se wyhaczyc pare rzeczy Pozniej Nikoś spacerował z tata, a mamusia okna ppomyla, wrócili mama karmila, a tata obiad zrobil i wymiana, mama na spacer, a tata dokonczyl sprzatanie

Teraz my ogladamy xfactora, a Nikos je kolacje i uciaka spac, natomiast mama i tata napija sie piwka i zjadza pizze
__________________
Nikoś
paulaLbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 19:49   #1827
*Agatek*
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 232
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość
U nas dzis super dzien, przepiekna pogoda
Rano wraz z Tz bylismy w lumpku i udalo se wyhaczyc pare rzeczy Pozniej Nikoś spacerował z tata, a mamusia okna ppomyla, wrócili mama karmila, a tata obiad zrobil i wymiana, mama na spacer, a tata dokonczyl sprzatanie

Teraz my ogladamy xfactora, a Nikos je kolacje i uciaka spac, natomiast mama i tata napija sie piwka i zjadza pizze
o proszę, takim to się powodzi!
__________________


*Agatek* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:00   #1828
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Boro zazdroszcze gieldy

Agatek ale Ty kochasz ta tesciowa

A co do ubierania to ja w ogole wygolaszam malego;p dzis mial body z krotkim rekawem bluze spodnie dresowe skarpetki i tyle a w cieniu cienki kocyk jeszcze noi czapka oczywiscie

a wczoraj rajtuzki pod spod i body z dlugim i byl cieplusi tylko u nas ze 20pare bylo stopni..
__________________
Igorek jest już z nami i tuli się całymi dniami

http://www.suwaczek.pl/cache/b034e10552.png
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:15   #1829
boroo50
Rozeznanie
 
Avatar boroo50
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 767
GG do boroo50
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość

a w jakich proporcjach wypic ta cherbatke rumiankowa, bo przyda mi sie, jak mnie przegoni
Zabij, nie pamiętam
__________________
KRZYSIO

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200807202338.html
http://straznik.dieta.pl/zobacz/stra...d7fcac01be.png
82 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 -->56 <--
boroo50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 20:25   #1830
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Rozpakowana każda mamusia czule tuli już swojego dzidziusia.Mamusie I-II 2012.

Cytat:
Napisane przez paulaLbn Pokaż wiadomość



a w jakich proporcjach wypic ta cherbatke rumiankowa, bo przyda mi sie, jak mnie przegoni
ta granulowana z hipp to sie daje 1 łyzeczkę na 100ml wody
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.