Manie, dziwne zwyczaje Naszych TŻ :D - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 15:06   #91
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Anisia25
a wiec:

- czytanie roznych czasopism, gazet, ulotek reklamowych, instrukcji z kosmetykow siedzac na kibelku


Mój TŻ bierze - idąc na dłuższe posiedzenie - laptopa.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 21:38   #92
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

A czasem, gdy rozmawia przez telefon chodzi po całym mieszkaniu włączając wszędzie światło. Jeśli akurat nasze króliśki mają przy tym otwartą klatkę, to Tonick chodzi krok w krok za moim TŻ-em;-)
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 17:10   #93
Monis82
Raczkowanie
 
Avatar Monis82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 31
GG do Monis82
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

hehhehe, mój też tak robi, i na końcu zawsze mięsko
Monis82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-01, 19:04   #94
kobieta_leopard
Przyczajenie
 
Avatar kobieta_leopard
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Derby United Kingdom
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

*Czyta książkina kibelku *Co do poduszek: mój TŻ spi na czterech poduszkach+ piąta, którą ma na głowie, twierdzi że nie zaśnie, jak będzie jasno.Jak śpi na boku, trzyma kołdrę między nogami
kobieta_leopard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 16:56   #95
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

takie dziwne ze jak siedza na kibelku to czytają?chyba wiele osob tak ma i to nie tylko facetow moj to np.siedzi na kiblu z telefonem i laczy sie bluetoothem z komputerem w innym pokoju i przez komorke siedzi w necie:| to jest wyczyn...
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:03   #96
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

zauwazylam jeszcze, ze:
- gdy je, to miesko zostawia na sam koniec (mowi, ze mu najlepiej smakuje),
- gdy je mniej ode mnie potrafi niedojesc malego kebaba, gdy ja czasem gdy zjem takiego malego to i tak jestem glodna
- gdy zrobi siusiu to sie podciera (uwazam to za plus )
-gdy siedzi na krzesle, czy to na fotelu to jedna noge lubi trzymac na tym meblu na ktorym siedzi, badz przed soba badz na niej siedzac, nawet gdy je
- gada przez sen
-lubi mnie przedrzezniac strzelajac przy tym smieszne minki
- za duzo "rzuca miesem" :/
- potrafi zasnac w sekunde, wystarczy, ze sie polozy
- uwielbia kanapki z serem, lub z parowka
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:57   #97
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

hehe super wątek .można sie posmiac.
a mój tż to takie ''duże''dziecko,zawsze cos robi smiesznego:P

-lunatykuje,ostatnio wstal z lóżka i stał w oknie i sie patrzyl na ulice cos tam mowiac pod nosem

-potrafi ogladnac 100 razy ten sam film jesli sie mu podoba

-zawsze spi na brzuchu,rece musi miec prosto wzdluz tulowia

-gdy usłyszy jakis pisk opon to od razu biegnie na balkon zobaczyc:P

-gdy kichnie to sam sobie mowi na zdrowie hehehe

-
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 19:44   #98
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

zwyczaje mojego TŻ:
- do spania konieczna jest malutka podusia
- kiedy zasypia ma taki etap w ktorym jeszcze nie spi a jest przytomny i rozmawia ze mna, a co ciekawe mozna sie go wtedy zapytac o wszystko i powie cala prawde - chyba czesc mozgu odpowadajaca za krecenie i klamnie juz spi. hihi -bardzo pozyteczne
- co do mieska na obiad to pozera je pierwsze, potem surowke a na koniec polyka ziemniaki - nie rozgniata ich tylko tak po cwiartce ziemniaka polyka nawet z sosem
- jest wysoki i przy lozku stoi taborecik na ktorym trzyma nogi ktore mu sie nie mieszcza w lozku
- kiedy idzie na "dluzsze posiedzienie" to zajmuje mu to tyle samo czasu co sikanie
- czule przemawianie do samochodu to standard - od 3 dni obrazil sie na samochod bo prog zaczal rdzewiec i jezdzi do pracy samochodem mojego taty - w ramach obrazy nie myje go tez
-uwielbia majtki bokserki - mowi ze w nich czuje sie bezpieczniej niz w normalnych ??figach?? - tez sie to tak u facetow nazywa??

i to chyba wszystko

z jednej strony szkoda to forum jest zdomniowane przez kobiety bo jaki smieszny watek bylby z dziwnymi zwyczajmi opisywanymi nas przez naszych panow hihi
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:03   #99
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
-uwielbia majtki bokserki - mowi ze w nich czuje sie bezpieczniej niz w normalnych ??figach?? - tez sie to tak u facetow nazywa??

i to chyba wszystko

z jednej strony szkoda to forum jest zdomniowane przez kobiety bo jaki smieszny watek bylby z dziwnymi zwyczajmi opisywanymi nas przez naszych panow hihi
figi meskie to slipy no moj to tylko w slipach smiga, bokserek nie lubi, mimo, ze ja je lubie. Kupil sobie jedne, ale luzne, a ja wole takie obcisle sama tez bez podusi (jaska) zasnac nie moge, jest mi za nisko, i musi byc obowiazkowo twarda

na forum mamy paru rodzynkow tylko szkoda, ze jest ich tak malo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:35   #100
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

hehe Super wątek,ale się uśmiałam hehe
No to teraz moja kolej o wyczynach mojego tż-ta

-bardzo szybko potrafi zasnąć,obróci się do mnie plecami,mówi tylko przytul się do mnie,przytulam się do niego i za chwile słodko sobie śpi
-rano jego poduszka jest tak zwinięta,zrolowana jak i prześciaradło i wyglądają jak harmonijka :/
-herbata musi być zrobiona z gorącej wody,to nic,że przed chwilą była gotowana,musze gotowac ją jeszcze raz bo ma być z przegotowanej wody już.
-jak je obiad to najpierw je ziemniaki,surówke a potem mięso i to wszystko osobno
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:39   #101
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Podobnie do mnie, nie pojdzie spac, kiedy pokoj nie bedzie wywietrzony (czesto spi przy uchylonym oknie;nawet w zimę :/),a posciel zlozona w kostke )

Nie skorzysta z umywalki poki nie wyszoruje zaschnietej pasty (ktora osiadla po ostatnim myciu zebow)

Pomaranczy nie zje ze skorką..Nie tą pomarańczową,tylko tą białą :-]
Proces przebiega następująco:Wkłada kawałek pomarańczy do paszczy i wysysa z niej miąższ a resztki wypluwa!Bleah! Nie moge go oduczyć :P

Pod prysznicem siedzi dluzej niz ja!Ale widze,ze nie tylko ja mam z nim taki problem

Jeg nawykiem jest chyba awers do słodyczy, on ich nie lubi w porównaniu do mnie

Wtrąca się do gotowania, twierdząc zaciekle,że napewo ma racje ;-)

Mania noszenia teelefonu komorkowego ciągle przy sobie,i pod poduszką podczas spania.

Notoryczne psikanie się perfumami ))

Więcej zboczeń nie pamiętam :P:P:P
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 20:44   #102
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Czytanie przy jedzeniu! Nienawidze tego!

Kiedy jest u mnie, zawsze wychodzi na balkon i podziwia swoje "piękne osiedle" grr..szare okrutne blokowisko,ale mowi ze ma do niego sentyment :P

Nie włoży umiętej rzeczy, lubi uprasowane

Jednym słowem pedancik ;]
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:46   #103
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

A mi się jeszcze przypomniało,że mój tż rzuca skarpetki pod stół,zamiast na krzesło.Wogóle jak się rozbiera to rzuca ciuchy na krzesło i są potem porozwalane. :/ Ja potem po nim układam :/

-co do skórek,to mój nie lubi skórek kurczaka i chrząstki przy kościach kurczaka,taki delikates heeh
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:57   #104
malenka17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 034
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

No i troche z narcyzowatości...
Uwielbia spedzac czas przed lustrem, twierdząc,ze wcale nie jest taki zły..
Zawsze wymienia przed tym lustrem co mu się w nim podoba, oczywiście pomijając delikatnie odstające uszy...
A, i nie da się dotknąc jak ma zel na wlossach ))
__________________
Czujesz jak tu pachnie? Tak wygląda chyba raj..



63-61-59-57-55-53-52-50
malenka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:44   #105
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

moj TŻ jak spi to sie usmiecha, slodko to wyglada, tak jakby byl szczesliwy ze spi ze mna lubie obudzic sie pierwsza i popatrzec na niego i ten usmiech
Poza tym 1500 razy na dzien bierze prysznic i do tego oczywiscie myje zeby, zawsze ma bardzo "rozjechana" szczoteczke hehehehe
je duzo i szybko
ma szalone pomysly i jest wiecznym optymista (to mu sie chwali)
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:01   #106
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez malenka17 Pokaż wiadomość
A, i nie da się dotknąc jak ma zel na wlossach ))
moj swego czasu tez sie namietnie zelowal a ze nie lubie tego wiec sie szybciutko oduczyl wystarczylo znienacka rzucic sie na jego glowe i jedna sekunde zelu nie bylo to czynilam zaraz po jego przyjezdzie do mnie po paru takich razach stwierdzil, ze mu sie to nie oplaca i przestal od tamtej pory zeluje sie tylko na wieksze wyjscia
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:07   #107
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Mój obecny TŻ raczej nie ma swoich zwyczajów, przynajmniej nic nie rzuciło mi się w oczy. za to mój eks zawsze się rano przeciągał i równocześnie piszczał :"pi pi pi pi" Przekomiczne to było, bo to raczej facet sporej postury, a tu takie coś
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:33   #108
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

No więc moje kochanie:

- wypija hektolitry herbaty/wody, gdy przychodzi do mnie najczesciej robie cały dzbanek a i tak zawsze braknie. I do tego utrzymuje, że on nie musi jeść by przetrwać, wystarczy że się czegoś napije.

- Nie je ketchupu bo nie lubi pomidorów i za nic w świecie nie da się mu wytłumaczyć, ze ketchup wcale nie smakuje jak pomidory.

- Gdy się rozbiera to rzuca skarpetki gdzie się tylko da, najczęsciej można je znaleźć za biurkiem od komputera.

- Pała ogromną miłością do swojej ogromnej kolekcji klocków Lego z dziecięcych lat, potrafi mi dłuuugo opowiadać o tym jakie rzadkospotykane klocki miał, nawet raz przez pół godziny rozpaczał, że kiedyś miał klocka, który zmieniał kolor pod wpływem ciepła i go zgubił. Biedactwo... Ostatnio postanowił się pochwalić klockami i wyciągnął je z szafy. Pobawiliśmy się chwilę ale i tak miałam go przez 40 minut z głowy bo robił robota Twierdzi, że klocków nigdy nie sprzeda/odda/wyrzuci.

-I najlepsze: nie je parówek, bo twierdzi, że go po nich boli głowa mnie to całkowicie rozwala

Słodziak mój kochany

EDIT: Mozna by założyć wątek o NASZYCH dziwnych zwyczajach wymienianych przez naszych TŻ. Podejrzewam ze byłoby tego o wiele więcej a co poniektóre umarłyby ze śmiechu

EDIT2: TŻ przeczytał ten wątek i sam się przyznał do innych swoich zwyczajów. Cytuję:

... 23:40:06
np. tez mam swoja poduszke dzieki ktorej lepiej mi sie zasypia
... 23:40:20
o zabieraniu prasy do kibla nie wspomne


faktycznie! ma poduszkę, o której zapomniałam. To już chyba instynkt. Każdy ma podusię/kocyk

EDIT3:
jeszcze mi się przypomniało:

-Nie znosi gdy ja dłubię w oku, nie może na to patrzeć, a sam to robi nałogowo. Ale mi nie wolno

Kurcze sporo tego, pewno jeszcze coś dopiszę
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:35   #109
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Ha ha to mi sie przypomniało, że Mój nie lubi w pomidorach, tej takiej zielonej małej częsci po łodyżce i zawsze nozem musi sobie odkroic, nie lubi ryb z ośćmi (szybko traci przy nich cierpliwośc), zawsze po Jego prysznicu cała podłoga i sciany sa mokre, może dlatego, że wanna jest dla Niego za mała i nie czuje sie swobodnie przy 190 cm
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 22:44   #110
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Mój TŻ ma dziwny zwyczaj,że jak je np ziemniaki,czy kluski z kurczakiem czy innym mięsem to zawsze najpierw zjada całe kluski czy ziemniaki a potem dopiero mięso....
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 21:32   #111
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
takie dziwne ze jak siedza na kibelku to czytają?chyba wiele osob tak ma i to nie tylko facetow moj to np.siedzi na kiblu z telefonem i laczy sie bluetoothem z komputerem w innym pokoju i przez komorke siedzi w necie:| to jest wyczyn...
poległam
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 11:56   #112
Halinusek
Raczkowanie
 
Avatar Halinusek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 164
GG do Halinusek
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D


- po kąpieli nigdy nie wyciera stóp i sądzi,że jak stanie i podkurczy palce u stóp to wtedy podłoga nie bedzie mokra
- gdy nocujemy w domu moich rodziców zawsze rzuca gdzieś w kąt skarpetki,zapomina o nich i później się okazuje,że moja mama znalazła je po kilku dniach
- jak nie może zasnąc to wciska głowę w szczeline miedzy łóżkiem a ścianą,ewentualnie między poduszke a moje plecy,bo sądzi,że jak zmiejszy sobie dopływ tlenu to szybciej uśnie


z dziwnych przyzwyczajen mojego taty- zawsze jak je schabowego,to najpierw obdziera go z panierki,którą zjada osobno,dopiero potem je mięso
__________________
Jestem Boska Włochata I Boska
Halinusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 12:28   #113
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

z dziwnych rzeczy, których nie rozumiem u mojego Tż:
-pomidorki je tylko bez skórki jak na kanapce ma ze skórkąto bierze go i ją odrywa
-jak je kanapkę ma obsesję na punkcie równości tzn gryzie tak żeby kanapka była równa i po bokch nie wystawało nic
-podczas gdy ja nie znoszę gdy mi się coś styka na talerzu on robi wielką mieszankę
-stoi przed lustrem i się wypina
-nienawidze jak rozmawia ze mną lub z kimś innyjm i trzyma rękę na brzuchu pod koszulką
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 12:43   #114
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

łoo dawno juz nie zagladalam tutaj

Jeszcze z takich nowosci o kotrych psialam paredziesiat postow wyzej to , jak spi to zasypia na boku ogolnie dłonie ma pod pachami i wygalda tak jakby mu bylo zimnopozniej psi tak ze podusze praktycznie w kulke zorbi i śpi tak na niej.
Ma śiwra na punkcie swojego aparatu fotograficznego z e to jest hybryda to co chiwla rozkreca zakreca te tuleje i filtry i kazdy w osobny pokrowiec wklada itd troche to śmieszne ze tak wsyztsko musi byc idealnie zapakowane ale to juz taki pedant jest
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-21, 23:14   #115
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

o matko ale się uśmiałam przy tym wątku
mój TŻ chrapie, ale tylko jak śpi n plecach, jak się odwróci do ściany to go nie słychać, ale jak się położy na drugim boku, to czasami chrapnie, nie wiem od czego to zależy
jak idzie do kibelka, do z gazetą, jest tam już spora sterta prasy (ale ja też czytam), tylko że on tam siedzi ze 20 min, a jak idzie to woła na caly dom :idę do kibelka, żeby mu ktoś nie wszedł, acha i obowiązkowo chodzi na dłuższe posiedzenia 2 razy dziennie
uwielbia kawę, mógłby pić 7 kaw dziennie, każda musi być posłodzona conajmniej 3 łyżeczkami cukru
i nie lubi chodzić do pubu na piwo, woli napić się ze mną w domku
na razie tyle
oczywiście bardzo go kocham
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 07:47   #116
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Widzę, że przyzwyczajenia mojego TŻ to nie wybryk jednostki a całego ich gatunku A jest tego sporo.

* Już poruszany temat posiedzeń w ubikacji. Nie dośc że schodzi mu tam po pół godziny ('bo tyle trzeba'), to jeszcze nie obejdzie się bez lekturki. Kiedys będąc u mnie brał moje Cosmopolitan.. teraz sie zbuntował i już woli program telewizyjny ;] Niestety kiedy wkońcu wyjdzie, nie obejdzie się bez komentarza, czego był właśnie świadkiem
* Gdy do mnie przyjeżdza nigdy nie zapomni, żeby po wejściu do mojego pokoju ściągnąć skarpetki.. bo mu w nich gorąco!
* Obiad zaczyna od ziemniaków i surówki, a potem trzeba mu skombinować kromeczkę chleba, bo przecież samego mięsa nie zje!
* Nie lubi nowych ciuchów, bo nie czuje że są 'jego'. Trzeba mu co jakis czas przypominać, że je posiada.
* Jak nałoży żel to nie da się dotknąć na głowie, a jak mi sie uda to się wydziera, że mu 'całą fryzure poburzyłam'
* Lubi sobie przy mnie wyciągać 'śmietki z pępka' (takie paproszki z podkoszulki) i z fascynacją mówi: 'zobacz ile sie uzbieralo!'. Kiedyś przez telefon przyznał, że pachną mu malinową herbatą
* Jak dzwonią do niego kumple to zawsze zmienia głos na taki bardziej 'macho' i pyta 'Co, k*rwa!?'

Jest tego więcej, jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 07:49   #117
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
(...) i pyta 'Co, k*rwa!?'
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 10:55   #118
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

* Jak nałoży żel to nie da się dotknąć na głowie, a jak mi sie uda to się wydziera, że mu 'całą fryzure poburzyłam'

o właśnie mój ma tak samo, jak jest żel to precz z łapami, ale jak żelu nie ma to uwielbia, żeby go "chajać" po włosach
a co do pępka, to nie znosi jak go czasami tak dotknę
uwielbia jeszcze obgryzać skórki, jak siada prze tv to zaraz obgryza
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 11:38   #119
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Widzę, że przyzwyczajenia mojego TŻ to nie wybryk jednostki a całego ich gatunku A jest tego sporo.

* Już poruszany temat posiedzeń w ubikacji. Nie dośc że schodzi mu tam po pół godziny ('bo tyle trzeba'), to jeszcze nie obejdzie się bez lekturki. Kiedys będąc u mnie brał moje Cosmopolitan.. teraz sie zbuntował i już woli program telewizyjny ;] Niestety kiedy wkońcu wyjdzie, nie obejdzie się bez komentarza, czego był właśnie świadkiem
* Gdy do mnie przyjeżdza nigdy nie zapomni, żeby po wejściu do mojego pokoju ściągnąć skarpetki.. bo mu w nich gorąco!
* Obiad zaczyna od ziemniaków i surówki, a potem trzeba mu skombinować kromeczkę chleba, bo przecież samego mięsa nie zje!
* Nie lubi nowych ciuchów, bo nie czuje że są 'jego'. Trzeba mu co jakis czas przypominać, że je posiada.
* Jak nałoży żel to nie da się dotknąć na głowie, a jak mi sie uda to się wydziera, że mu 'całą fryzure poburzyłam'
* Lubi sobie przy mnie wyciągać 'śmietki z pępka' (takie paproszki z podkoszulki) i z fascynacją mówi: 'zobacz ile sie uzbieralo!'. Kiedyś przez telefon przyznał, że pachną mu malinową herbatą
* Jak dzwonią do niego kumple to zawsze zmienia głos na taki bardziej 'macho' i pyta 'Co, k*rwa!?'

Jest tego więcej, jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to dopiszę
Fantastycznego masz faceta
Mój lubi jak mu się po pępku mizia
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 18:37   #120
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Dziwne zwyczaje Waszych TŻ :D

heheh no niektore ich zwyczaje zwalaja z nog jak sobie cos przypomne to napisze
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.