Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 14:59   #31
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
O matko!! Kosmetologia... Co ja tam bede robic wsrod tych laluń? Ja hippisowa!! - tak pomyślałam... I co się okazało?
Że teraz tak trochę wyglądasz... Jakbyś zatraciła własną osobowość i zrobiła się taka stereotypowa kosmetolożka. A szkoda...

Zresztą już wiele dziewczyn Ci to napisało.

Swoją drogą zawsze mnie zastanawia to, że osoby, które uczą się m.in. o tym, jak powinno się wyglądać, co jest dobre, a co złe, nie stosują się do tych nauk . Nie chodzą na wszystkie lekcje?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 15:58   #32
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Bez urazy ale w tym blondzie wygladasz wstretnie,tandetnie i pospolicie,jak jakas wiejska barbi,moze to mocne slowa ale szczere bynajmniej. Moze nie calkiem ciemne jakie mialas wczesniej ale wlasnie jakis karmel ewentualnie jasna czekolada z pasemkami drobnymi blond. POzbadz sie tego blondu bo naprawde wyglada to okronie ,jest sztuczny ,wstretny ,wlosy nie wygladaja zdrowo , i nie uzywaj tej rozowej pomadki i cienia ,to polaczenie jest poprostu tragiczne. Tak bardzo podkreslone oczy jak na zdjeciu pierwszym w blondach ,tez nie wygladaja ladnie ,taki makijaz pasuje latynoska a nie jasniutenkim blondyneczka. do ciemnych wlosow taki makijaz bylby odpowiedniejszy mimo ze ja i tak uwazam ze jest to makijaz wieczorowy a nie na dzien i ze bardziej powinnac podkreslac rzesy przy takiej kresce. I brwi ....Popraw brwi ,niewiem zrob cos z nimi ,nawet nie wiesz jak brwi moga zmienic buzie .

Kochana ja sie nie obraze za krytyke czasami lepiej wiedziec co inni sadza bo my czasem czegos nie dostrzegamy Nie moge zgodzic sie z brwiami i rzesami. Tak samo jak z rozowymi cieniami i pomadka. Eh nie bede sie tlumaczyc, ze wredny aparat klamie w kolorach. Nie ma to jak zobaczyc na zywo Prosze zobacz jakie mam rzęsy http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1242397627 Na tych zdjeciach i tak nie widac koloru tez makijazu, wiec daruje sobie mowienie, ze jest braz. Niestety Kochana z brwiami nic nie zrobie. Studiuje kosmetologie i moje brwi teraz maja ciagle henne i regulacje wiec sorry nie moge w nie ingerowac bo moje ukochane Wykladowczynie by mnie ladnie okrzyczaly, że kolezanka ma sie uczyc

PS. Wracam do jakiegos brazu badz ciemniejszego blondu

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Że teraz tak trochę wyglądasz... Jakbyś zatraciła własną osobowość i zrobiła się taka stereotypowa kosmetolożka. A szkoda...

Zresztą już wiele dziewczyn Ci to napisało.

Swoją drogą zawsze mnie zastanawia to, że osoby, które uczą się m.in. o tym, jak powinno się wyglądać, co jest dobre, a co złe, nie stosują się do tych nauk . Nie chodzą na wszystkie lekcje?

Chodzą na wszystkie zajęcia. Są gorsze kosmetolożki i lepsze. Wygląd o tym nie świadczy. Np co powiesz na dziewczyne, ktora ma bardzo wysokie stadium tradziku a nie moze sobie z tym poradzic to co? Jest gorsza w tym zawodzie? Nie chodziła na zajecia z dermalogii? Hmm.. Nie dba o siebie? Coż........
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:00   #33
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Jesteś nie do poznania po metamorfozie. Szok, że kolor aż tyle zmienia. w blondzie Ci dobrze, ale też uważam, że jeśli już blond to lepszy byłby inny odcień. jakiś 'ciemny blond' czy jak tam się na farbach zwie. w każdym razie coś mniej, hmm... sztucznego (nie jestem przekonana czy to odpowiednie słowo, ale nic innego nie przychodzi mi w tym momencie na myśl ).

Ale! wg mnie naaaj w brązie Zdecydowanie widzę Cię jako szatynkę lub brunetkę. taką nieco rockową właśnie, z charakterkiem. Masz idealny tym urody do takiego image'u.
__________________
Pinterest
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 18:02   #34
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
Chodzą na wszystkie zajęcia. Są gorsze kosmetolożki i lepsze. Wygląd o tym nie świadczy. Np co powiesz na dziewczyne, ktora ma bardzo wysokie stadium tradziku a nie moze sobie z tym poradzic to co? Jest gorsza w tym zawodzie? Nie chodziła na zajecia z dermalogii? Hmm.. Nie dba o siebie? Coż........
Jednak wygląd - kolor włosów, makijaż - ogólnie image zależy w większym stopniu od nas. Wizażystka, która źle wygląda, nie wzbudza mojego zaufania. Podobnie jak manicurzystka, która ma niezadbane paznokcie lub szpony jak u czarownicy, itd.
Jak nie może sobie poradzić z trądzikiem sposobami kosmetycznymi, to chyba najwyższy czas na lekarza .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 09:18   #35
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

szizi , co do rzes faktycznie wczesniejsze zdjecia nie oddawaly ich wygladu, byc moze tez ta mozna kreska troszke je schowala ...

Ciesze sie ze postanowilas troszke przyciemnic ten kolorek.
Co do rozu moze jakis inny odcien?? Nie widze tego na zywo ale przypatrz sie na zdjecia no zbyt ladnie to nie wyglada.
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 17:33   #36
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Unhappy Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

No i po metamorfozie.... Chciałam przyciemnić kolor uzylam 8.13 L'oreal Perłowy Beż.. Nie wyszło mi tak jak miało wyjść. Miałam szare włosy, wręcz siwe. Niestety musiałam uzyc czegos ciemniejszego i teraz sie zle czuje. Jednak blond jest dla mnie. Cieply i ladny kolor. Teraz mam ciemne wlosy i czuje sie jak "nie ja" Patrze w lustro i "co sie stalo ze mna?" Nie pasuje to do mnie...W przyszlym tygodniu pokaze Wam zdjecie. Wracanie do ladnego ale cieplego blondu zajmie mi troche czasu niestety.

Ps. Temat kosmetologow zamykam bo chyba nawet nie zrozumialas o co mi chodzilo
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 20:09   #37
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie
 
Avatar jestemtutylkonachwile
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 745
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
No i po metamorfozie.... Chciałam przyciemnić kolor uzylam 8.13 L'oreal Perłowy Beż.. Nie wyszło mi tak jak miało wyjść. Miałam szare włosy, wręcz siwe. Niestety musiałam uzyc czegos ciemniejszego i teraz sie zle czuje. Jednak blond jest dla mnie. Cieply i ladny kolor. Teraz mam ciemne wlosy i czuje sie jak "nie ja" Patrze w lustro i "co sie stalo ze mna?" Nie pasuje to do mnie...W przyszlym tygodniu pokaze Wam zdjecie. Wracanie do ladnego ale cieplego blondu zajmie mi troche czasu niestety.

Ps. Temat kosmetologow zamykam bo chyba nawet nie zrozumialas o co mi chodzilo

Daj sobie czas na przyzwyczajenie sie i wrzuc foto
Ja mialam tak samo, mialam milion kolorow i trudno bylo mi po 2 latach blondu przejsc na brazik mialam chwile zwatpienia ale teraz chyba juz bym nie chciala wrocic
Jesli chodzi o farbe-no coz po perlowym brazie mozna bylo sie tego spodziewac... Pisalam Ci o farbach, ktore bylyby dla Ciebie dobre, skoro myslalals o karmelu..
A brwi masz piekne- nie wiem o co tam komus chodzilo, ze sa zle

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

#mialo byc perlowym blondzie
jestemtutylkonachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 18:04   #38
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Ajajajajajjajajaj..... w 100 % zgadam sie z opinią isKraMc . Blond nie dla Ciebie, a dobrałas taki kolor ze naprawde wygladasz tandetnie - bez urazy , zastanawia mnie tylko 1: napisałaś ze zmieniłaś kolor włosów gdy poszłas na studia bo nie mogłabyś sie odnalezc wsród panienek...nie wiem po co na siłe sie zmieniać i to na gorsze. Chce przez to powiedziec ze poprostu ciemny kolor do Twojej urody pasuje
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 19:54   #39
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

a moim zdaniem w blondzie był CI pięknie, choć rozumiem że po namowach zdecydowałaś się przyciemnić kolor, rozumiem też jak fatalnie musisz się czuć, bo samej mi się zdarzyło farbować po namowach i płakać jeśli chcesz coś zmieniac to może grzywka- prosta, z tyłu wycieniowane a z przodu dluższe?
nie farbuj więcej na brąz!!! i głowa do góry, ta farba kiedyś się spierze
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 17:54   #40
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Siódme zdjęcie z blondem przecudowne, z naturalnym makijażem. Podejrzewam że gdyby właśnie troszkę zmienić image na mniej słodki, nie byłoby to tak odbierane jak jest. Kilka wizażanek wrzuciło Cię do jednego worka ze stereotypowymi blondynkami. Mi się ten blond podoba, myślę że w połączeniu np. z bardziej charakternymi ciuszkami ( wyobrażam sobie Ciebie w czarnej bokserce i bojówkach )byłoby super. Ale jak wiadomo kazdy lubi coś innego.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:36   #41
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 826
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

O kurcze, wchodzę na wątek, i co widzę? Pierwszy raz w życiu podoba mi się blond i dwa kolory na włosach Tutaj wyglądałaś prześlicznie. Tak słodko i dziewczęco, ale - jak dla mnie - nie przesłodziłaś, było super

Dodam, że też kiedyś miałam czarne długie włosy, byłam "metalem", nosiłam się tylko na czarno itd... I ogólnie nie podobają mi się blond włosy, nie lubię też różu, ale Ty jakoś tak mnie urzekłaś
I najważniejsze jest, jak Ty się w tym czujesz. Dobrze czujesz się w blondzie, to znaczy, że pasuje do Ciebie, a opinia innych? Cóż, prawda stara jak świat, że o gustach się nie dyskutuje
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-25, 10:38   #42
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
Jeszcze dwa ostatnie zdjecia jak wlosy wygladaly z tylu

Poszłam na studia... W trakcie pierwszego roku zachciało mi sie zmian. Do dzis nie wiem co mnie do tego sklonilo. Ojciec nie raz mowi "czasem mam wrazenie, ze przyjedzie do domu ta stara Sandra, moja rockowa corka, moja krew" On to mocno przezyl, ze Jego córka tak sie zmienia (tylko zewnętrznie). I tak sie stalo jak sie stalo że jestem teraz Blondynką z krwi i kości Wiele sie nie zmieniło od tego, że teraz mocniej maluje oczy i eksperymenty prowadze z makijażem O to ja w wersji Blond. Prosze oceńcie...
A mnie sie podobasz w blond wloskach! Wygladasz ladnie, slodko, ale nie jestes przeslodzona tak jak to ktos powyzej napisal.Uwazam, ze blond dodaje Ci wyrazistosci, podkresla rysy twarzy.Mnie sie podoba!
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 21:00   #43
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

a mi sie bardzo podoba w blondzie z tymi ciemniejszymi koncowkami..... taka ziewna delikatna dziewczyna ....tylko (nie obraź sie) wyrównałabym prześwity tego żółtego.... byłam przez jakis czas blondi i zwracałam zawsze na to uwage a i nie maluj sie strasznie mocno... w blond włosach nie pasuje Ci czarna krecha dookoła oka .... zrób jakąś szarą ale nie czarną
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 11:19   #44
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Mi też podoba się ta fryzurka z trzeciego zdjęcia ale nie koniecznie z ciemnymi końcówkami. Zgadzam się też z tym co napisała wewelinka że ta czarna kreska Ci nie pasuje. Ja też mam włosy blond i używam tylko brązowego tuszu do rzęs i kredki brązowej. Dziewczyny też odradzały mi blond i w końcu zafarbowałam na brąz. Wyszły mi zielonkawe włosy i obcięłam na krótko ale mam już blond
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 09:39   #45
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Noo, z przerażeniem prześledziłam Twoją metamofrozę z góry przepraszam, jesli urażę Cie jakimś ślowem Ale mam nadzieje, ze to bedzie konstruktywna krytyka
Piszesz, ze zmienilas kolor wlosow, wiec w sumie troche spoznione to bedzie...
(pewnie mam zboczenie subkulturowe, albo cos w tym stylu), ale w ciemniejszych wlosach wygladasz absolutnie pięknie. Z charakterem i naprawde pociągajaco.
W blondzie natomiast, mdło i bez wyrazu.
Jak dresiara spod bloku (wybacz!)lub dziunia z dyskoteki. Ja rozumiem ,ze są rozna stadia w zyciu kobiety, ale żeby z lepszego pojsc w tandetę?
Osobiscie doradzilabym Ci pozostać przy brązach (chpociazby tych jasniejszych) i czasem pougniatać mokre włosy (przy uzyciu pianki oczywiscie:d), azeby powstaly takie troche "nieuładzone" fale.
A co do blondu, to jesli juz to moze jakis mniej cukierkowo platynowy rodem z solarium
A rzęsy masz fantatyczne. uff to tyle.
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 10:54   #46
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Witaj, Prześledziłam cały Twój wątek i muszę przyznać, że zmiana na plus. Dlaczego farbowane blondynki są wrzucane do jednego worka? Ja sama miałam w swoim życiu okres, że chodziłam w glanach, na czarno, obwieszona koralikami, agrafkami itp. I co z tego? Nadal słucham muzyki jakiej słuchałam, tylko długie czarne włosy zamieniłam na krótkie blond, a glany na bardziej kobiece obuwie. Niepotrzebnie dziewczyny tak na Ciebie naskoczyły. Chyba po prostu wydoroślałaś o dojrzałaś do takiego bardziej kobiecego image. Przeczytałam, że pod wpływem namów przyciemniłaś włosy... My tu tylko doradzamy i oceniamy, a tak naprawdę sama wiesz w czym się dobrze czujesz. Głowa do góry, włosy rosną. Może spróbuj je rozjaśnić poprzez delikatne pasemka? Pozdrawiam
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:07   #47
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Smile Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Dodaje zdjecia mojego obecnego wygladu. Kolor juz sie troche zmył i nawet zaczał mi sie podobac ale czekam na dalsze jego splywanie :P Na poczatku byl bardzo ciemny i wystraszylam sie bo zle mi w tym bylo. Niestety teraz jeszcze sie mecze ze zmiana bo dziewczyna robila mi henne i brwi chwycily mi na czarno zle to wyglada z cieplym naturalnym blondem (nazwa farby) No to komentujcie
Ps. Co do krytyki na temat blond lali To tylko zdjęcia i niestety nie widzialyscie mnie na zywo, a szkoda bo efekt inny Do wlosow blond moze wroce ale raczej taki kolor cieply (nie zolty) Jak narazie mam to "coś" na głowie. Nie wiem jak ten kolor okreslic...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01754.jpg (40,2 KB, 473 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01756.jpg (38,4 KB, 646 załadowań)
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:27   #48
mamakubusia
Raczkowanie
 
Avatar mamakubusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 345
GG do mamakubusia
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

w tym kolorku wyglądasz pięknie!
mamakubusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 13:40   #49
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

No mnie sie podoba ! ( o piekło lepiej niż tamten blond )
Tylko czemu taka mina smutna ?
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-29, 18:32   #50
Fioletowo Liliowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 32
GG do Fioletowo Liliowa
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Jeżeli można, to też się wtrącę Śledząc Twoją metamorfozę naszło mnie parę myśli - w długich, ciężkich i ciemnych włosach wyglądałaś trochę nijako, ale wydaje mi się, że to przez zdjęcia - sama pisałaś, że nieułożone itp. Dochodzi do tego brak makijażu i nijakość gotowa.
W blondzie nie wyglądasz źle, jeśli dobrze się pomalujesz. Na zdjęciu z końcówkami czerwono-ciemnymi jesteś podobna trochę do P!NK ale niestety zatraciła się Twoja naturalność..
Ten obecny kolor pasuje Ci idealnie ale ja na Twoim miejscu zapuściłabym trochę jeszcze włosy, żeby były dłuższe... bo służą Ci dłuższe pasma wg mnie

PS. Jesteś na pierwszym roku? Bo chyba studiujesz z moją koleżanką z liceum...
Fioletowo Liliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 18:32   #51
Sweet :)
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 982
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Wybacz, ale mi się Twoja metamorfoza zupełnie nie podoba...
Bardzo dobrze wyglądałaś w tej "mrocznej" wersji, teraz jesteś moim zdaniem przesłodzona i ten blond zupełnie nie wygląda naturalnie
Sweet :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 20:28   #52
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Bardzo ładnie teraz wyglądasz
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 10:49   #53
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Angry Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

To miał być taki ładny kolor... Czemu wyszedł szary wręcz siwy tego nie wiem Dlatego musialam przyciemnic wlosy, chociaz chcialam to zrobic ale z czasem. Zebym mogla sie przyzwyczaic do nowego wizerunku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8819aba19bae5ae331d7faa67f9d2c09500x500.jpg (39,7 KB, 142 załadowań)
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:36   #54
renata00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 145
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Ja też chciałam przyciemnić rozjaśnione włosy i wyszły mi fioletowe po kilku dniach spróbowałam średnim blondem i wyszły zielone Na szczęście to szybko się zmywa
__________________
.
renata00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 11:42   #55
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

obecny kolor jest fantastyczny, lepiej niż w jasnym blondzie i także lepiej niż w ciemnych włosach
więc znalazłaś złoty środek :roll eyes:
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-30, 17:07   #56
jestemtutylkonachwile
Zakorzenienie
 
Avatar jestemtutylkonachwile
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 745
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Slicznie wygladasz, pewnie kolor bedzie Ci sie zmywal teraz troszke, ale takie odcienie jak najbardziej Ci pasuja. Powaznie, wygladasz o niebo lepiej. Urocza i z klasa
jestemtutylkonachwile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 11:55   #57
Szizi
Raczkowanie
 
Avatar Szizi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Żory - Kochany Śląsk/ Nysa- studia
Wiadomości: 271
GG do Szizi
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Kochana moja Mama stwierdziła, ze mam za ciemne te włosy. Musze je troche rozjasnic. Nie pasuja do mnie. Takie bylo jej zdanie jak wczoraj mnie zobaczyla
__________________
"W Życiu piękne są tylko chwile, dlatego czasem warto żyć..." R.R

Rock, honor, ojczyzna

Szizi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:03   #58
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Cytat:
Napisane przez Szizi Pokaż wiadomość
Kochana moja Mama stwierdziła, ze mam za ciemne te włosy. Musze je troche rozjasnic. Nie pasuja do mnie. Takie bylo jej zdanie jak wczoraj mnie zobaczyla
A tata co na nowa fryzure?

Moim zdaniem jest o niebo lepiej niż w tym tandetnym blondzie. Bez porównania! Naprawde, nie wracaj do poprzedniego koloru Jest super.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 15:00   #59
Ewcia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 266
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

Moim zdaniem teraz jest idelanie. Nie zmieniaj niczego!
Ewcia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 21:37   #60
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Moja własna metamorfoza Od 2007 do 2009

moim zdaniem teraz jest swietnie, ten kolorek do Ciebie pasuje idealnie! i juz!!!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.