Łatwe panie z dyskoteki.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 19:58   #1
wrednazasysara
Raczkowanie
 
Avatar wrednazasysara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: W-wa i Chrzastowice
Wiadomości: 207

Łatwe panie z dyskoteki....


Ostatnio rozmawiałam ze starszymy ode mnie koleżankami. Opowiadały, jak to w jednej z dyskotek nasz kolega zostal zaczepiony przez pewna panienkę. Ostry makijaz, prowokujace ciuchy....same rozumiecieOn siedział z piwem, a ona przed nim tańczyła, dotykała sie w miejscach intymnych, po prostu jej taniec przypominał coś w stylu tańca erotycznego go-go w bardzo mocnej wersji. Po chwili spytała się go "Obciągnąć ci"?a on na to....."Czekaj, tylko wypije piwo"....No byłam nieco zdziwiona i nie ukrywałam tego. Powiedziałam, że on jest jakiś nienormalny(potem latał i szukał jej po dyskotece)a one do mnie"A twoj to myslisz inny?"
Ja oczywiście mówiłam, że mój to nigdy by tak nie zrobił, bo tak uważam, trochę go jednak znam, a one na to"Ty dziewczyno nie znasz życia i chłopaków, żaden wypity by nie odpuścił"...Dziewczyny tez tak sądzicie?Że każdy wypity by skorzystal.........?A swoją drogą podziwiam tą panią....zero szacunku do samej siebie.
__________________
PUSTO
wrednazasysara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:19   #2
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

No cóż,są takie które idąc na dyskote same proszą się,a by się z nimi zabawić,dla mnie to jest obrzydliwe.A faceci jak to faceci,skorzystają z okazji,tym bardziej jeśli są po %,pewnie nie wszyscy tacy są,ale jednak istnieją-niestety. :ble:

Cytat:
Ja oczywiście mówiłam, że mój to nigdy by tak nie zrobił, bo tak uważam, trochę go jednak znam, a one na to"Ty dziewczyno nie znasz życia i chłopaków, żaden wypity by nie odpuścił"...
Wiesz,ja będąc w moim (byłym)5 letnim związku,ufałam mojemu już eksowi bezgranicznie,dałabym sobie wtedy za niego głowe uciąc,że on jest fer wobec mnie,twierdziłam że nigdy mnie zdradzi,taka byłam go pewna.
A jak się w zeszłym roku mocno zdziwiłam,jak zostawił mnie dla innej.Ten kop nauczył mnie,że niczego nie mozna być pewnym zwłaszcza faceta.
A tak samo gadałam jak ty,że go znam,ze napewno niezdradzi,że tyle się znamy,on taki nie jest i mi tego nie zrobi bla bla bla.
Taa sytuacja jest inna niż ta co opisałaś,ale tylko chciałam uświadomić,jak ta pewnośc jest zgubna.

Także nie bądz,aż tak pewna bo potem mocno możesz się zdziwic.

Edytowane przez atka83
Czas edycji: 2007-05-09 o 20:28 Powód: dop
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:22   #3
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Ojj jak widze elementy tego typu to az mnie krew zalewa. Nie rozumiem jak mozna robic z siebie taka szm...e - no ale widac mozna.
A co do tego czy kazdy facet by sie zgodzil na taka propozycje ?? hmm moze nie kazdy ale wiekszosc. Faceci lubia latwe zagrania, a jak babka sama chce im obciagnac to juz wogole sa w raju. No a pozniej oczywiscie sa klamstwa i ukrywanie swojego czynu przed partnerka (jezeli posiadaja).
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:23   #4
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Ostatnio rozmawiałam ze starszymy ode mnie koleżankami. Opowiadały, jak to w jednej z dyskotek nasz kolega zostal zaczepiony przez pewna panienkę. Ostry makijaz, prowokujace ciuchy....same rozumiecieOn siedział z piwem, a ona przed nim tańczyła, dotykała sie w miejscach intymnych, po prostu jej taniec przypominał coś w stylu tańca erotycznego go-go w bardzo mocnej wersji. Po chwili spytała się go "Obciągnąć ci"?a on na to....."Czekaj, tylko wypije piwo"....No byłam nieco zdziwiona i nie ukrywałam tego. Powiedziałam, że on jest jakiś nienormalny(potem latał i szukał jej po dyskotece)a one do mnie"A twoj to myslisz inny?"
Ja oczywiście mówiłam, że mój to nigdy by tak nie zrobił, bo tak uważam, trochę go jednak znam, a one na to"Ty dziewczyno nie znasz życia i chłopaków, żaden wypity by nie odpuścił"...Dziewczyny tez tak sądzicie?Że każdy wypity by skorzystal.........?A swoją drogą podziwiam tą panią....zero szacunku do samej siebie.
Moim zdaniem nie ma co generalizowac. Rozni sa ludzie i rozne maja zasady.

Dla jednego taka napalona pani to swietna okazja do skorzystania, a inny nawet na taka nie spojrzy.

Fakt, ze alkohol bywa czasem zgubny, ale bez przesady. A myslenie, ze kazdy facet zdradza swoja kobiete jest po prostu niepowazne. Po co w takim razie tworzyc zwiazek (skoro sie nie ufa partnerowi). Sa faceci porzadni, i ci mniej porzadni. To samo tyczy sie koibiet. Kwestia pewnych zasad i priorytetow.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:23   #5
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Ostry makijaz, prowokujace ciuchy....same rozumiecieOn siedział z piwem, a ona przed nim tańczyła, dotykała sie w miejscach intymnych, po prostu jej taniec przypominał coś w stylu tańca erotycznego go-go w bardzo mocnej wersji. Po chwili spytała się go "Obciągnąć ci"?
A swoją drogą podziwiam tą panią....zero szacunku do samej siebie.
jak dla mnie to autoreklama; business is business w kazdej branzy

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
"A twoj to myslisz inny?" Ja oczywiście mówiłam, że mój to nigdy by tak nie zrobił, bo tak uważam, trochę go jednak znam, a one na to"Ty dziewczyno nie znasz życia i chłopaków, żaden wypity by nie odpuścił"...Dziewczyny tez tak sądzicie?
a czemu pytasz? czyzbys zaczela watpic w swojego Tzta?


Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Że każdy wypity by skorzystal.........
moj kumpel zwierzyl mi sie, ze gdy facet jest pijany to jest mu wszystko jedno i ze taka akcja potrafi zrujnowac nawet najbardziej trwaly zwiazek
Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Ostatnio rozmawiałam ze starszymy ode mnie koleżankami. Opowiadały, jak to w jednej z dyskotek nasz kolega zostal zaczepiony przez pewna panienkę.
eh, ty chyba faktycznie zycia nie znasz
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:29   #6
daqa90_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
GG do daqa90_
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Takie panienki to wg. mnie norma.Coraz częściej można zauważyć tępiutke laski, które myślą że są wspaniałe, że umią komuś zainponować(a tak naprawdę to przejaw tępactwa, głupoty) no ale cóż i tak czasami bywa.

Jednak zgadzam się z twoimi koleżankami. Większość facetów lekko wstawionych poleciała by za tą panną.Obawiam się że gdyby nawet był trzeźwy tak i tak by poszedł. A więc nigdy w 100% nie bądź pewna że twój facet taki nie jest
daqa90_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:33   #7
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Nasówa się wniosek, ze najlepiej miec faceta ktory nie bywa na dyskotekach
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 20:35   #8
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Nasówa się wniosek, ze najlepiej miec faceta ktory nie bywa na dyskotekach
Ale prawda jest taka ze takie dziewuchy mozna spotkac nawet w przyslowiowym "sklepie z bulkami"
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:37   #9
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Po chwili spytała się go "Obciągnąć ci"?a on na to....."Czekaj, tylko wypije piwo"....

Przepraszam, ale ta odpowiedz mnie rozlozyla na lopatki


Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Nasówa się wniosek, ze najlepiej miec faceta ktory nie bywa na dyskotekach
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:40   #10
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
Ale prawda jest taka ze takie dziewuchy mozna spotkac nawet w przyslowiowym "sklepie z bulkami"
dlatego trzeba mu zamontowac na czole kamerke i alarm.Monitoring to podstawa w reke elektrycznego pastucha nie daj boze jakby jakas chciala dotykac
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:40   #11
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
Ale prawda jest taka ze takie dziewuchy mozna spotkac nawet w przyslowiowym "sklepie z bulkami"
Ja to mówię trochę z przymróżeniem oka...

Hmmm ja osobiście prędzej obawiałabym się jakiejś eleganckiej pani kuszącej w jakimś przyzwyitym miejscu niż takiego wycierucha dyskotekowego

Pozatym jednak pozostaję zdania, że nie wszyscy faceci pod wpływem alkoholu myślą ptaszkiem... Owszem są tacy (ale oni wręcz szukają takich okazji). Ale przecież jest dużo w miarę porządnych facetów Znam wielu zarówno tych pierwszej kategorii jak i drugiej (którym nawet po alkoholu rozumek pracował na wysokich obrotach)
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 20:44   #12
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Pozatym jednak pozostaję zdania, że nie wszyscy faceci pod wpływem alkoholu myślą ptaszkiem
tak Giraffe ,bo ci pozostali traca przytomnosc
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:46   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Na plotkowe.

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
Ostatnio rozmawiałam ze starszymy ode mnie koleżankami. Opowiadały, jak to w jednej z dyskotek nasz kolega zostal zaczepiony przez pewna panienkę. Ostry makijaz, prowokujace ciuchy....same rozumiecieOn siedział z piwem, a ona przed nim tańczyła, dotykała sie w miejscach intymnych, po prostu jej taniec przypominał coś w stylu tańca erotycznego go-go w bardzo mocnej wersji. Po chwili spytała się go "Obciągnąć ci"?a on na to....."Czekaj, tylko wypije piwo"....

Powiedziałam, że on jest jakiś nienormalny(potem latał i szukał jej po dyskotece)a one do mnie"A twoj to myslisz inny?"
Ja oczywiście mówiłam, że mój to nigdy by tak nie zrobił, bo tak uważam, trochę go jednak znam, a one na to i chłopaków, żaden wypity by nie odpuścił"...Dziewczyny tez tak sądzicie?Że każdy wypity by skorzystal.........?A swoją drogą podziwiam tą panią....zero szacunku do samej siebie.
Cytat:
No byłam nieco zdziwiona i nie ukrywałam tego.
Cytat:
"Ty dziewczyno nie znasz życia i chłopaków...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:48   #14
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma co generalizowac. Rozni sa ludzie i rozne maja zasady.

Dla jednego taka napalona pani to swietna okazja do skorzystania, a inny nawet na taka nie spojrzy.

Fakt, ze alkohol bywa czasem zgubny, ale bez przesady. A myslenie, ze kazdy facet zdradza swoja kobiete jest po prostu niepowazne. Po co w takim razie tworzyc zwiazek (skoro sie nie ufa partnerowi). Sa faceci porzadni, i ci mniej porzadni. To samo tyczy sie koibiet. Kwestia pewnych zasad i priorytetow.
Dokładnie, nie ma co generalizować. Fakt, że łatwiej popełnić głupstwo po pijaku, ale to akurat nie jest tylko domena mężczyzn. My, też potrafimy swoje 3 grosze wtrącić, nie oszukujmy się, to ludzie stwarzają okazje, nie okazje ludzi

Ja bardzo współczuję tym biednym dziewczynom, bez kitu. Szmata do podłogi jest u mnie w domu lepiej traktowana niż one same siebie traktują....
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:50   #15
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

O matko!
Ostatnio mój tato był na piwie z kolegą.Potem przyszedł w stanie wskazującym do domu i powiedział mojej mamie, że miał podobną "propozycję" do tej opisanej w tym wątku.Aczkolwiek nie przyjął propozycji
Także takie przypadki się zdarzają dosyć często.
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że są faceci, którzy wykorzystują sytuację i niekoniecznie pod wpływem alkoholu.
Jest takie powiedzenie:
"Jak suka nie da pies nie weźmie"
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:50   #16
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
A co do tego czy kazdy facet by sie zgodzil na taka propozycje ?? hmm moze nie kazdy ale wiekszosc. Faceci lubia latwe zagrania, a jak babka sama chce im obciagnac to juz wogole sa w raju. No a pozniej oczywiscie sa klamstwa i ukrywanie swojego czynu przed partnerka (jezeli posiadaja).
A skąd masz takie informacje, że większość by się zgodziła na taką propozycję? Nie lubię takiego uogólniania.
Poza tym kolesie, którzy rzeczywiście by się zgodzili na taką opcję nie leżą w kręgu moich zainteresowań, a ci, których znam, nie poszli by na taką atrakcję na...no..90%.
TŻta jestem pewna na 99% - a tyle to dla mnie max zaufania, że lachona by spławił.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:56   #17
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tak Giraffe ,bo ci pozostali traca przytomnosc
Bess, dajesz popalić

Już widzę te dyskoteki
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 20:59   #18
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

wszedzie trafiaja sie latwe panny i kolesie ktorzy z tego korzystaja...zycie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:04   #19
anix
Raczkowanie
 
Avatar anix
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 174
GG do anix
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
wszedzie trafiaja sie latwe panny i kolesie ktorzy z tego korzystaja...zycie
Dokładnie.
Czasem aż przykro patrzeć na takie dziewczyny, a i facetów, którzy lubią się tak bawić nie brakuje :/ Ale nie uogólniajmy, nie każdy da się namówić na takie propozycje, nawet jeśli jest pod wpływem.
__________________
"Co to jest miłość?
Powiedz
Albo nic nie mów
Ja chcę Cię mieć
Przy sobie
I nie wiem
Czemu ... "
anix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 21:07   #20
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

No takie łatwe panie były, są i będą. Są tym bardziej łakowmym kąskiem że za darmochę. Ale to sprawa takiego faceta. Ona zostaje bez nawet jednego procenta szacunku, a taki facet co? Staje się kompletnym nieudacznikiem, rzucając się jak pies na kość przy śmietnisku. Więc i dla mnie taki facio jest bez szacunku dla siebie. Gdyby to dotyczyło mojego związku, w tym momencie kończy się mój związek.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:08   #21
piotrek-1983
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 142
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
tak Giraffe ,bo ci pozostali traca przytomnosc
Bo pić to trzeba umić

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Jest takie powiedzenie:
"Jak suka nie da pies nie weźmie"
Tudzież "Potwór, nie potwór byle miał otwór", i niektórzy tego przestrzegają

Aż mi się przypomniało:
- Żona: ...gdzie byłeś?!
- Mąż: eee... ten... na rybach
- Żona: Złapałeś coś?
- Mąż: No mam nadzieję, że nie...

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
hmm moze nie kazdy ale wiekszosc.
Ach, czuję się jak ktoś zupełnie wyjątkowy Ta wspaniała mniejszość

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
wszedzie trafiaja sie latwe panny i kolesie ktorzy z tego korzystaja...zycie
Dobre podsumowanie
piotrek-1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:13   #22
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

A ja uważam, że mniejsza o tą babkę, a należy wreszcie zacząć propagować, że taki facet to ostatnia szmata i puszczalski. I z takim facetem nie chciałabym miec nic wspólnego

Tak samo jak pan korzystający z usług prostytutki - zakompleksiony frustrat, który musi płacić, bo inaczej nic mu nie wychodzi

I głoszę to od jakiegoś czasu
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:16   #23
noe1988
Raczkowanie
 
Avatar noe1988
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Skwierzyna
Wiadomości: 107
GG do noe1988
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
dlatego trzeba mu zamontowac na czole kamerke i alarm.Monitoring to podstawa w reke elektrycznego pastucha nie daj boze jakby jakas chciala dotykac


hahahahahahaha...... ten tekst mnie powalił na kolana
__________________
"Archeolog to najlepszy kandydat na męża - im kobieta starsza, tym bardziej się nią interesuje" ;-)
noe1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:16   #24
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Margitta, bo widzisz niektórzy wolą pójść na łatwiznę. Po co się starać, męczyć, skoro wystarzy kaskę rzucić (albo i nie trzeba w niektórych przypadkach, ale ja się na tym biznesie nie znam) i ma się full wypas.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:18   #25
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

po co za kase jak za darmo daja na dicho???
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:19   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
O matko!
Ostatnio mój tato był na piwie z kolegą.Potem przyszedł w stanie wskazującym do domu i powiedział mojej mamie, że miał podobną "propozycję" do tej opisanej w tym wątku.Aczkolwiek nie przyjął propozycji
Także takie przypadki się zdarzają dosyć często.
Zgadzam się ze stwierdzeniem, że są faceci, którzy wykorzystują sytuację i niekoniecznie pod wpływem alkoholu.
Jest takie powiedzenie:
"Jak suka nie da pies nie weźmie"
Ohydne powiedzenie. Nawet w kontekście tego wątku i toczącego się tematu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:20   #27
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Ohydne powiedzenie. Nawet w kontekście tego wątku i toczącego się tematu.
Pomadko wiem, ale tak mi się nasunęło właśnie odnośnie tego tematu.
Też uważam, że nie za ładne, ale ...prawda.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:23   #28
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

ale to nieprawda,nie chce podawac przykladów ,bo mozna sie domyslic
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:28   #29
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
po co za kase jak za darmo daja na dicho???
Dlatego napisałam:
Cytat:
(albo i nie trzeba w niektórych przypadkach, ale ja się na tym biznesie nie znam)
Niektóre traktują to jak sport po prostu.Dla dobrej kondycji itd itd

Bess wiem o co Ci chodzi.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 21:34   #30
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Łatwe panie z dyskoteki....

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma co generalizowac. Rozni sa ludzie i rozne maja zasady.

Dla jednego taka napalona pani to swietna okazja do skorzystania, a inny nawet na taka nie spojrzy.

Fakt, ze alkohol bywa czasem zgubny, ale bez przesady. A myslenie, ze kazdy facet zdradza swoja kobiete jest po prostu niepowazne. Po co w takim razie tworzyc zwiazek (skoro sie nie ufa partnerowi). Sa faceci porzadni, i ci mniej porzadni. To samo tyczy sie koibiet. Kwestia pewnych zasad i priorytetow.
Zgadzam się Napewno wielu jest takich co by skorzystało(ale jak napisała Całkiem-Spoko,tacy mnie nie interesuja)ale nie ma co uogólniac,równie dobrze ktoś by mógł powiedziec,że każda dziewczyna by była zdolna złozyć taką propozycje,bo wszystkie są takie same.Waidomo nigdy nie mozna być do końca pewnym partnera,ale będąc z kimś znamy jego zasady,poglądy na pewne sprawy i nie ma co popadać w panike.I zgadzma się,bardziej się można obawiać normalnej dziewczyny,którą mężczyzna moze spotkac chocby w pracy niż takiej laluni z dyskoteki.
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:02.