Kraków-duże rozmiary w ciucholandach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 11:24   #1
domelowa
Raczkowanie
 
Avatar domelowa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 174
GG do domelowa

Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?


Mam prośbe,czy któras z Was nie orientuje się gdzie w Krakowie jest jakiś Ciucholand gdzie są osobno wystawione duże rozmiary?ilekroć wybieram sie na zakupy,pół dnia spędzam w Ciuchach na samym przeglądaniu wszystkich ubrań zanim cos znajde w wiekszym rozmiarze,a jak juz znajde to co tu dużo ukrywać mozna by tym podłoge wycierać...byłabym chyba w 7 niebie gdybym mogla wejść do sklepu i bez problemu znaleść wieszaki dla osób puszystych,bo czasami juz po wizycie w 3 sklepach mam serdecznie dość.

MOJE PROJEKTY TOREBEK http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=1922486# post1922486
MOJE KORALE http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=119618

Edytowane przez domelowa
Czas edycji: 2006-06-22 o 15:18
domelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:00   #2
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Nie wiem czy Cię to zainteresuje. Moja mama nosi duże rozmiary, a ciuchy kupuje na Tomexie (nie wiem czy wiesz gdzie to jest). W drugiej części placu (tam gdzie są warzywa) stoją kobiety z rzeczami w dużych rozmiarach - rzecz jasna używane, ale wyprasowane i wyprane, często sprowadzane z zagranicy (gdzie o większe rozmiary nietrudno ). Tam tez można zaopatrzyc się w duże rozmiary biustonoszy od 90 C wzwyż. Dosłownie umieram, jak tam z mamą idę, bo nienawidzę tego zapachu używanych rzeczy, ale jak komus to nie przeszkadza (bo przecież nie ja to będę nosić).

Ubrania są bardzo ładne, niektóre tandetne, ale wiadomo jak to bywa z ciuchami. Moja mama zaopatruje się tam głównie w spodnie (lniane!!!). Ponadtwo w tej części Tomexu wystawiają się producenci - ładne spódnice, eleganckie spodnie we wszystkich rozmiarach w cenach 30 -35 zł (jedynym mankamentem jest brak przymierzalni, ale zawze można zostawić sprzedawcy te 30 zł, pójść do toalety- tam jest przymierzalnia i za 50 gr przymierzyć, jak pasuje to ok, jak nie to nie problem wrócić do sprzedawcy i otrzymać zwrot pieniążków - oczywiście jak się wcześniej powiadomi sprzedawcę o wizycie w przymierzalni). Ponadto, wystawiają się tam producenci butków, niektórzy mają ładne, skórzane baleriny, dobrze zrobione - więc nie ma obawy że się rozlecą (ja nie lubię balerin, ale mama i jej koleżanki noszą ichnie butki po kilka lat), buty są w cenie do 100 zł (najczęsciej jednak za 40-50 zł, zalezy od materiału).

No mam nadzieję że nie zagmatwałam. Jeśli nie wiesz gdzie Tomex, to pisz -wytłumaczę )


Ponadtwo często duże rozmiaru można dostać na placu żydowskim - tam gdzie jest okraglak (w niedzielę, z samego rana niestety trzeba jechać żeby wyłapac co ładniejsze rzeczy; poza tym większość zbiera sie stamtąd już przed 11).

No i to byłoby tyle, bo nie znam sklepów z ciuhami (second-handów) z wiekszymi rozmiarami. Cociaż te placowe niczym się nie różnia od sklepowych.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 15:12   #3
domelowa
Raczkowanie
 
Avatar domelowa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 174
GG do domelowa
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Ishtar dzięki za odzew...oczywiście wiem gdzie jest Tomex...jesli juz tam jestem to ewentualnie popatrzyc za jakimis butami...szczerze powiem ze nieznosze tez drugiej strony Tomexu (od strony warzyw) bo co tu duzo ukrywać sam zapach odstrasza...ale kiedys jak byłam z mamuska to widzialam jakies babki z ciuchami...ale to chyba raczej nie dla mnie....pytam o ciucholandy bo ostatnio zaczelam dopiero tam zaglądać i widzialam wiele fajnych rzeczy ale nie w moim rozmiarze...zreszta duzo moich kumpeli za***iscie sie ubiera a co sie okazuje kupiły cos za pare złotych w ciuchach...tak więc jesli cos "obije ci sie o uszy" to bede wdzieczna za informacje ...pozdrawiam pa
__________________
¸,o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o,¸

¸,o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o,¸
domelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 19:27   #4
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Mi sie wydaje ze takie ciucholandy w ogole nie istnieja niestety zeby w SH znalezc cos ladnego trzeba grzebac i grzebac, i to niezaleznie od rozmiaru
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 19:39   #5
domelowa
Raczkowanie
 
Avatar domelowa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 174
GG do domelowa
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Papiszynka ja osobiście znam dwa ciucholandy w Krakowie gdzie są osobno wieksze rozmiary,jeden w Hucie kolo Lewiatana (przed Arką) no i drugi,ale raczej się zawiodłam kolo sklepu "Hermes" na Wieczystej.Jednak mam nadzieje ze ktos zna jeszcze jakies inne,bo strasznie mi i wielu puszystym ułatwiłoby to życie.
__________________
¸,o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o,¸

¸,o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o,¸
domelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 22:14   #6
mrufka
Raczkowanie
 
Avatar mrufka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 288
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Spróbuj zajrzeć na http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=24662 , bo założycielka tego forum z tego co czytałam w podobnej sytuacji - nie dość, że Krakuska, to jeszcze również nie szpera w malutkich rozmiarach, więc może pomoże
Z mojej strony to raczej tak jak Papiszynka radzi, po prostu grzebać - bo sama napotykam się czasem z cudnymi większymi ciuszkami.
__________________

mrufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 09:03   #7
katka84
Raczkowanie
 
Avatar katka84
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 234
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Też zapraszam na forum gazetowe A ja mam wrażenie że własnie w moim rozmiarze nie ma nic ciekawego!
katka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 09:29   #8
domelowa
Raczkowanie
 
Avatar domelowa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 174
GG do domelowa
Dot.: Kraków-duże rozmiary w ciucholandach?

Mrufka bardzo dziekuje za ta stronke!!!!! przejrzałam ja i spisałam sobie pare adresów...coprawda chyba tylko w dwóch ktos wspomnial o wiekszych rozmiarach,ale trzeba będzie sie wkońcu zebrać i popatrzeć również po innych i pogrzebać...jeszcze raz wielkie dzięki
__________________
¸,o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o,¸

¸,o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o,¸
domelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.