Szczupłe uda i nie tylko. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 21:11   #1
rzodkiewka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
GG do rzodkiewka9

Szczupłe uda i nie tylko.


Większość z nas ma niestety problem z nadmarem tłuszczu w okolicach ud i pośladków. W moim przypadku jest to też uwarunkowanie genetyczne, a sposobów na wyszczuplenie nie mam wiele. Jeśli naprawdę chcecie schudnąć w tych miejscach to najważniejszym ćwiczniem jest szybki marsz !!! Najlepiej z kijkami nordic walking w góry. Jazda na rolkach lub ćwiczenia na siłowni tylko umięśnią nam nogi przez co będą masywniejsze. Równie dobre jest pływanie ( najlepsze co może być na wysmuklenie ciała ). U mnie nie ma problemu z terenem gdyż mieszkam w małych górach, gdy przed wakacjami chciałam schudnąc wchodziłam raz w tygodniu szybkim marszem z kijkami w górę praktycznie bez przerwy, są miejscami trudne momenty, że nie mamy siły iść dalej, ale uwieżcie, że kiedy przekroczycie barierę zmęczenia będziecie się czuć " w pełni sił " dosłownie ! Ćwiczeniem wspomagającym może być jazda na rowerze. Życzę powodzenia, dacie radę i trzymam za Was kciuki
rzodkiewka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 22:04   #2
aisy
Raczkowanie
 
Avatar aisy
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 64
Dot.: Szczupłe uda i nie tylko.

W takim razie chyba muszę wykorzystać mój karnet na basen
__________________

A i D walczą o nowe ciałko blog
Obswerwuj nasze poczynania lub najlepiej zacznij już teraz razem z nami.

Start: 7.11.2012r.
aisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 18:43   #3
rzodkiewka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
GG do rzodkiewka9
Dot.: Szczupłe uda i nie tylko.

Bardzo ważne jest również znalezienie sobie motywatora osoby, która będzie z nami ćwiczyć, najlepiej żeby była sczupła, w ten sposób zmobilizuje nas do regularnego wysiłku fizycznego.
rzodkiewka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 23:20   #4
tygryskowym_okiem
Wtajemniczenie
 
Avatar tygryskowym_okiem
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: busz :P
Wiadomości: 2 883
Dot.: Szczupłe uda i nie tylko.

Siłownia nie robi z kobiety muskularnego koksa, polecam się w tej kwestii doedukować, bo widzę duże braki. Przy odpowiedniej diecie trening siłowy prowadzi do redukcji, a nie rozwoju umięśnienia nóg, co u kobiet nawet w przypadku porządnej diety jest naprawdę ciężkie. Więc zakładając, że przeciętna użytkowniczka siłowni po pierwsze nie ma dobrej diety, po drugie nie ma dobrego treningu, to jakby nie patrzeć rozbudowanie umięśnienia jest niemożliwe.
__________________

"Because what doesn't kill you makes you a fighter"
Mój blog: Tygryskowym okiem ; baza wiedzy o treningu siłowym kobiet: Kobieta na siłowni
tygryskowym_okiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.