kto nie lubi zakupow ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 15:15   #1
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi

kto nie lubi zakupow ??


Nie przepadam za łażeniem po sklepach i szukaniem ciuchow.
Czasami owszem ale bardzo rzadko.Ostatnio na zakupach bylam przed sylwkiem ,czyli jeszcze w tamtym roku ...
Nadrabiam za to zakupami wirtualnymi na allegro - chociaz kupuje niewiele.
Moze wiaze sie to z szacunkiem dla pieniadza

Ale zakupy spozywcze lubie robic ;p

Czy ktos ma podobne podejscie - czy sa jeszcze dziewczyny ktore chodzenie po sklepach i wyszukiwanie ciuszkow traktuja jako obowiazek ?
Czy to takie niekobiece ?
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:22   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Z mojej strony to wygodnictwo duzo kupuje przez net,wysylkowo(Quelle,Neck ermann,Bon Prix);kosmetyki tez w wiekszosci przypadkow zamawiam przez net(wyjatkiem sa maskary-bardzo rzadko decyduje sie na zakup wirtualnie).
W duzej mierze jest to spowodowane brakiem czasu i..ogolna niechecia do lazenia po sklepach by w koncu wrocic z pustymi rekoma do domu

Kiedys uwielbialam szperanie po sklepach i szukanie perelek ale....jakos przeszlo mi to zamilowanie.

W kazdym razie kiedy musze isc na zakupy to jest niczym kara dla mnie-chociaz czasami ma to pozytywny efekt koncowy.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:56   #3
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Ja też nie przepadam za łazeniem po sklepach dla mnie to strasznie męczące... to chyba dlatego że jestem dość wybredna i zanim kupie coś co mi sie podoba najpierw musze sie sporo nachodzic... wiec jak nie musze to wole nie iść na zakupy. oczywiście jeśli chodzi o ciuchy, bo takie spozywcze to tez lubie robić....
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:27   #4
(karolinka)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 411
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

hmmm ja lubei zkaupy latem i to tlyko jelsi chodiz o koszulki, sukienki itp, strasznie nie lubie kupowac spodni, spodniczek i butow! uwielbiam drogerie i super markety=). ale w zaszadznie to ja lubei ogladac ciuszki byle ich tylko nie przymierzac <lol>
__________________
żegnam
(karolinka) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:18   #5
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

ja nie lubię...! bo tak... a jeśli chodzi o ciuchy to jak zacznę szukać i wtedy coś kupię to z reguły w tym nie chodzę... z reguły kupuję to co wpadnie mi w oko raz a pożądnie jakoś zawsze trafiam
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:32   #6
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

ja nienawidze kupowac ubrań, bo zawsze wymyślę sobie coś i nigdzie takich wymarzonych rzeczy nie moge znaleść, spodnie to już katorga kupować, bo kupuje spodnie niby wszysko ok, w domu przymierzam, a to pupa jest w nich ogromna, to znów sa na krótkie, to odstaja w pasie, za wąskie, za szerokie
z bluzkami jest problem bo wszystkie ubrania nie bardzo do siebie pasują i wiekszość leży nienoszona
kosmetyki uwielbiam kupować jak najbardzej
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2006-04-05 o 12:34
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:06   #7
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Ja nienawidzę. Od wrzesnia tamtego roku mam odłożone pieniądze na bluzkę. Jeszcze nie weszłam do żadnego sklepu nawet
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 22:30   #8
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

ja też nie przepadam. staram się ograniczać do minimum wyjścia do centrów handlowych..i chadzam tam tylko kiedy muszę.. i zawsze z kimś, bo sama bym tam chyba oszalała
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 11:16   #9
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Nie cierpię , nie nawidzę ,nie znoszę chodzić po sklepach z ciuchami. Nic na mnie nie pasuje a w tych wilekich lustrach wyglądam karykaturalnie. Dlatego mam szafę pełna......pustych wieszaków . Do rozpaczy doprowadza mnie , że nie mam sie w co ubrać . Chciałabym raz wybrać sie do sklepu i sobie nakuopowac ciuchów, żeby tej mordegi nie przeżywać przez najbliższe kilka lat Brrrr............
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 13:09   #10
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Vilandro kochana,
Jak się ma gabaryty agrafki, to tak już jest, niestety. W Łodzi zapewne znajduje się sklep Smyk, który serdecznie Ci polecam. Kiedyś ratował mnie przed ubraniową pustką. Ponieważ do niedawna miałam mniej więcej takie wymiary jak Ty, chodziłam w jednych spodniach, sukience i jednym garniturku, oczywiście przerabianym z 34 tuż po zakupie.
Trzeba zacząć jeść. Niestety.
Bo inaczej ludzie zadepczą Cię w sklepie. Mnie kiedyś zdmuchnął potężny wiatr na środku ulicy. Wylądowałam na klapie od śmietnika.
To był moment przełomowy w moim życiu
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 14:09   #11
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Ja wręcz nienawidzę :/ (wyjątkiem są szmateksy) Noszę rozmiar 34 i szlag mnie trafia w sklepie W Orsayu to nawet spódnica 34 była za duża, a 32 nie było i jak tu się nie załamać :/
Nienawidzę ubrań poplamionych podkładem (New Yorker), brudnych z kurzu (H&M), niesprzątanych przymierzalni (Terranova) brrrrr


P.S. Helu jak tam maluch?
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-30, 18:48   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Ja też nie przepadam za zakupami ubraniowymi... zazwyczaj nim dojdę do sklepów z ubraniami to spędzę godzinę w rossmanie czy sephorze

Jednak nago chodzić nie mogę, mało tego lubię być modnie i kobieco ubrana i czasem się poświęcam choć nie ukrywam, że marzy mi się taki tajemniczy przycisk - naciskam i już mam ubrania z najnowszej kolekcji idealnie leżące etc

To czego najbardziej nie lubię w kupowaniu ubrań to konieczność przymierzania zwłaszcza w zimie, gdy trzeba tyle ściągać, aby przymierzyć jedną bluzkę

A i jeszcze tego, że nigdy nie ma tego co akurat mam ochotę kupić a jak nawet jest to źle leży, nie ma mojego rozmiaru lub kosztuje drobne 1000 zl
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 19:30   #13
issunka_html
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 380
GG do issunka_html
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Oj nienawidze, wprost nie znoszę kupować ubrań. Na dodatek kiedy jestem z mamą, o wszystko sie z nia kłócę. Nie pozwala mi kupować rzeczy, które mni sie podobają, bo mówi że drogie albo coś, a za chwilę namawia mnie do przymierzania okropieństw w dodatku jeszce droższych "przymież bo napewno ci się spodoba-czemu nie, popatrz jaka ładna bluzeczka - wcale nie za duży rozmiar - nie musisz mieć wszystkiego obcisłego - niedługo mam nadzieję przytyjesz i będzie dobra" A jak jestem sama to i tak boje sie kupić, bo obawiam się...co powie mama .Chore.
Za to uwielbiam, ubóstwiam kupować kosmetyczki, książki, drobiazgi, coś do mieszkania, słodycze , płyty, programy komputerowe, prezenty dla wszystkich. Do tej pory zawsze w marketach zwiedzam dział z zabawkami. Często kupuje maskotki, materiały plastyczne
issunka_html jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:17   #14
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Cytat:
Napisane przez Rena
To czego najbardziej nie lubię w kupowaniu ubrań to konieczność przymierzania zwłaszcza w zimie, gdy trzeba tyle ściągać, aby przymierzyć jedną bluzkę
Ja mam tak samo, tylko że nie tylko zimą/ Latem za gorąco, a to to a to pójde za tydzien i generalnie rzecz biorąc to nie mam w co się ubrac, ciągle chodzę w tym samym. Ciagle postanawiam że jednak sie rusze i w koncu znowu to odwlekam
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 20:51   #15
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

melduje sie kolejna negatywnie nastawiona do zakupow
to nie jest kwestia ani rozmiaru-klasyczne 38 ani wybrednego gustu
jakos nie lubie i juz.. a najlepiej jakby w jednym sklepie bylo to, co musze sobie kupic: od razu buty, spodnie, jakas bluzka i bielizna
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-30, 21:01   #16
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

ja nie cierpie kupować ciuchów,szukać mierzyć,oglądać ale uwielbiam je mieć ciesze sie jak są juz kupione i mogę je nosić ale samo kupowanie i szukanie to prawdziwa mordęga.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 07:19   #17
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

kupowanie ubrań w zimie jest straszne, nie ma gdzie płaszcza w przymierzalni powiesić, a jak już go gdzieś ulokuję czesto na podłodze to nie ma miejsca światło kiepskie, lustro małe, w przypadku przymierzania bluzki włosy elektryzują się do bluzki, bo ściągnięciu wszystkich swetrów z siebie

nie mówie już o poplamionych bluzkach które wciskają, przymierzało je kilka osób upaćkane sa podkładami, antyperspirantami feeee

a ja tu musze iśc spodnie kupić, ale zawsze wydaje mi się że może jeszcze troche schudnę i dopiero kupie fajnie dopasowane, a tu ciągle tyje i mam pretekst żeby nie iśc na zakupy i ciągle je odkładać, i tyję nadal
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 08:52   #18
arbuz
Rozeznanie
 
Avatar arbuz
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 619
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

A najlepsze w przymierzalniach to jest to górne oświetlenie, przy którym widac KAŻDĄ niedoskonałość na naszej twarzy, przymierzając coś starannie omijam odbicie twarzy w lustrze. Nie cierpię wprost przymiarek zimą: rozebrać sie, ubrac, obejrzec, zdjąc, założyc swoje ciuchy (bo przecież nie zostawie tam wszystkiego), wyjść, poszukać innego rozmiaru/koloru/ wzoru etc, wejśc z powrotem do przebieralni, rozebrać się, założyć przymierzane ciuchy....i tak kilka razy....Bleeee,,a odbicie spoconej, czerwonej ze złości twarzy coraz ładniejsze I jak można nie lubić kupowania ubrań-nie rozumiem
arbuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:46   #19
patrycjaaP
Rozeznanie
 
Avatar patrycjaaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 729
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

W przebieralni jestesm 3 razy grubsza i mam zielone włosy. Zakupów nie lubię gdy nie kupuje sobie! ( ale samolub! ) jeśli chodzi o ubrania.
patrycjaaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-31, 10:04   #20
pork
Raczkowanie
 
Avatar pork
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 34
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

ja zakupy mogę robić, ale nienawidze przymierzać! jak sobie pomyślę, że najpierw muszę ściągnąć z siebie prawie wszystko po to żeby za chwilę znów to na zakładać, to mi się odechciewa a najgorsze jest przymierzanie spodni. szczególnie zimą
pork jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:17   #21
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Też nie lubię łązić. JEszcze w Krakowie jest milion sklepów, a ja żeby coś kupić muszę przejść wszystkie, no bo co jak gdzieś indziej będzie to samo ładniejsze i tańsze? Zwykle z rajdu po sklepach wracam bardzo zła. Albo nic w nich nie ma, co mi się podoba, albo jak już jest to nie ma rozmiaru. Koszmar. Też kupuję dużo na Allegro. Uwielbiam łapać okazje

A najgorsze jest to, że ja uwielbiam ubrania (mieć w szafie).
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 10:27   #22
goga1001
Zadomowienie
 
Avatar goga1001
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 1 091
GG do goga1001
Smile Dot.: kto nie lubi zakupow ??

A ja owszem lubie, ale tylko wtedy gdy mam przy sobie kase.
Jestem troszke wybredna, więc kupienie czagoś co naprawde mi się podoba graniczy z cudem!!!
goga1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:01   #23
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Ja takze nie lubie zakupów :d
Nie lubie kiedy wchodzac do sklepu gapia sie na mnie wszystkie ekspedientki (tak mi sie wydaje)Nalepiej kupuje rzeczy szybko .Czuje sie wtedy lepiej psychicznie
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:21   #24
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Mi zakupy obrzydły od jakiegoś czasu.Nie sprawiają mi juz takiej przyjemności.
Wchodzę,robię szybki rekonesans,ewentualnie szybko przymierzam,płacę i wychodzę.
Jak patrze na te tłumy ludzi w sklepie to mam ochote wyjść.Lubię robić zakupy gdy jest mało osób,mogę w spokoju pochodzić i pooglądać.
W wekendy raczej zakupów unikam.Wyprzedaże to dla mnie koszmar.
Baby wtedy zupełnie głupieją,stosy ciuchów wala sie na podłodze,nie można nic znaleść.Wkurza mnie też że kobiety kompletnie nie dbaja o rzeczy, kóre mierzą.Tak jak któraś napisała-ubrania poplamione podkładem,szminką,porozry wane nie należą do rzadkości.Szkoda ,że ludzie myślą egoistycznie,wyłącznie o sobie.Przecież każda z nas chciałaby kupić rzecz pełnowartościową,czystą.D latego apeluję:dbajmy o to co przymierzamy,nie tylko dla siebie, ale dla innych. ))
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 11:40   #25
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Cytat:
Napisane przez patrycjaaP
W przebieralni jestesm 3 razy grubsza i mam zielone włosy. Zakupów nie lubię gdy nie kupuje sobie! ( ale samolub! ) jeśli chodzi o ubrania.
ja podobnie, mam d..... jak szafa o udach nie wspomnę...... a przecież noszę 34 rozm. Nie wiem jak oni to robią
do Helen
co do tej agrafki, to przeceniasz moje umiejętności gimnastyczne
Duuuuużo zdrówka
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 14:29   #26
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Cytat:
Napisane przez vilandra
ja podobnie, mam d..... jak szafa o udach nie wspomnę...... a przecież noszę 34 rozm. Nie wiem jak oni to robią

TEż tak mam. Kiedyś ubrałam w przymierzalni jeansy rozmiar najmniejszy i myślałam, że się załamie. Hipopotam normalnie


Fajnie jest kupować, jak się tak sobie przechodzi akurat ulicą (zupełnie przypadkiem) i zobaczy coś ślicznego na wystawie. Wejdzie i kupi
Najgorzej jak się chodzi z zamiarem kupienia czegoś konkretnego, co na dodatek jest nam akurat bardzo potrzebne. Dramat.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 15:17   #27
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

nie lubie chodzenia po sklepach... a juz najbardzie to nie lubie tych zapchanych na maxa wieszakow, z ktorych ciagle cos spada... i przymierzania ciuchow, szczegolnie zima... grrrrr... i nawet jak trafie do centrum handlowego to przelatuje przez sklepy jak halny ... a juz najgorzej jest jak faktycznie czegos szukam...

ale zakupy w sieci lub z katalogow to juz przyjemnosc ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 16:05   #28
ana_gabi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Espana
Wiadomości: 1 072
Wyślij wiadomość przez MSN do ana_gabi
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

Otoz to kazdy lubi efekt czyli nowe ,ladne ubranie ale uganianie sie za nimi nie stanowi przyjemnosci

I co do expedientek sie zgadzam -patrza spode łba o tak
Czasami czuje sie jak niedoszla złodziejka ;p (zwlaszcza wtedy w sklepie nie ma ludzi )

A co innego to opryskliwosc expedientek ,wiec lepiej sie o nic nie pytac ;] (kiedys pani w Orsayu byla niezle ubawiona gdy pytalam jej sie o spodniczke ,a ona uparcie twierdzila ze to gorset.Po prostu nie patrzala na to co ja )
__________________

ana gabi show fan

ana_gabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 18:29   #29
aptekus
Rozeznanie
 
Avatar aptekus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wielko Polska
Wiadomości: 654
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

no pewnie że nie znosze zakupów, a w szczególności ciuchów kupowac nie lubie...

monotematyczny asortyment, dziwna rozmiarówka (zawsze odstają w talii), ceny nieadekwatne do jakości itp, itd...skutecznie mnie zniechęcają do wypraw na zakupy.


może tytaj cos poczytasz wiecej http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=89485
aptekus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 08:57   #30
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: kto nie lubi zakupow ??

byłam wczoraj na zakupach i jak myślicie jak mi poszło??

oczywiście kiepsko, spodni nie kupiłam, nie chciało mi sie przymierzać, wszystkie jeansy wyglądały tak samo, wszystkie mocno przecierane

kosmetyki owszem to idzie mi szybko, ale ubrania koszmar
wychodzac z jednego sklepu zaczepił mnie chłopak, nie wiem chyba mąż ekspedientki czy chłopak, albo własciciel, i z przemiłym uśmiecham spytał czy może w czymś pomóc
powiedziałam że nie, dziekuję
a co miałam mu powiedziec że ja chce taki sweterek jak tam pierwszy na wieszaku tylko w kolorze jak ten ostatni na wieszaku, a żeby był z takiego materiału jak te w sąsiednim rzędzie i ładnie prezentował sie na mnie tak jak na tym manekinie na wystawie
a już byłam bliska żeby to powiedzieć, ciekawe co by sobie pomyślał ?
nadal ciągnie sie horror kupowania spodni a musze kupic chociaż jedną parę na szybko, już na teraz
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.