MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-26, 11:56   #1
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Question

MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??


Witam, jak w temacie napisalam mam maly problem moim chlopakiem!
Jestesmy razem od 9 miesiacy, na poczatku bylo swietnie, teraz gorzej przez czeste nasze klotnie (jestemy obaj bardzo uparci i zaden z nas nie cche ustepowac ) A problem polega na tym ze on mowi ze nie okazuje mu prawie wogule czulosci :/ a wlasnie ze okazuje , przytulam go moim zdaniem bardzo duzo !! Caluje w policzek usta... a on dalej
a ja znow uwazam ze on jest malo czuly, miły kochajacy :| mowilam mu juz o tym z brakuje mi tych rzeczy i potrzebuje wiecej, i nic. Macie dziewczyny jakis pomysl zeby dac mu solidnie do zrozumienia ze dziewczyny potrzebuja wiecej takich czulych slow, pocalunkow (nie tylko w usta) m.in policzki i wogule wszysko. ?? prosze o odpowiedz.

I drugi problem, to to ze on woli zawsze siedziec w domu niz wyjsc gdzies:| a ja znow jestem dusza towarzystwa ! Wiec jak dac mu do zrozumienia ze chcialabym wyjsc albo pojechac gdzies do kina do knajpki?? Prosze o pomoc... pozdro
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:05   #2
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Witam, jak w temacie napisalam mam maly problem moim chlopakiem!
Jestesmy razem od 9 miesiacy, na poczatku bylo swietnie, teraz gorzej przez czeste nasze klotnie (jestemy obaj bardzo uparci i zaden z nas nie cche ustepowac ) A problem polega na tym ze on mowi ze nie okazuje mu prawie wogule czulosci :/ a wlasnie ze okazuje , przytulam go moim zdaniem bardzo duzo !! Caluje w policzek usta... a on dalej
a ja znow uwazam ze on jest malo czuly, miły kochajacy :| mowilam mu juz o tym z brakuje mi tych rzeczy i potrzebuje wiecej, i nic. Macie dziewczyny jakis pomysl zeby dac mu solidnie do zrozumienia ze dziewczyny potrzebuja wiecej takich czulych slow, pocalunkow (nie tylko w usta) m.in policzki i wogule wszysko. ?? prosze o odpowiedz.

I drugi problem, to to ze on woli zawsze siedziec w domu niz wyjsc gdzies:| a ja znow jestem dusza towarzystwa ! Wiec jak dac mu do zrozumienia ze chcialabym wyjsc albo pojechac gdzies do kina do knajpki?? Prosze o pomoc... pozdro
Dac do zrozumienia? Z nim trzeba porozmawiac po prostu w 4 oczy. Powiedz mu czego spodziewasz sie po mezczyznie swojego zycia, a on w zamian za to powie tobie, czego oczekuje po ukochanej kobiecie. Wtedy sprobujecie rozwiazac razem wasze problemy i spelnic potrzeby
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:15   #3
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Cytat:
Napisane przez nice6irl Pokaż wiadomość
Dac do zrozumienia? Z nim trzeba porozmawiac po prostu w 4 oczy. Powiedz mu czego spodziewasz sie po mezczyznie swojego zycia, a on w zamian za to powie tobie, czego oczekuje po ukochanej kobiecie. Wtedy sprobujecie rozwiazac razem wasze problemy i spelnic potrzeby
Wlasnie juz z nim rozmawialam kupe razy... juz az mi sie gadac nie chce i powtarzac tego samego mu tyle razy i mu tez sie nie chce!

Wiec dlatego prosze was o pomoc, jaki moze byc skuteczny sposb taki zeby on zrozumial ze robi zle i ze mi to przeszkadza.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:19   #4
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Jezeli ty masz inne oczekiwania co do jego osoby, mowilas mu o nich wielokrotnie, on ich nadal nie potrafi spelnic, to nie wiem, co mozna jeszcze zrobic. Wydaje mi sie, ze podstawa zwiazku jest umiejetnosc sluchania i rozmawiania. Beznadziejne powtarzanie w kolko jednego nie jest w sumie wlasciwym rozwiazaniem. Moze poswiec mu przykladem jak powinien cie traktowac
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:33   #5
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Jest takie ładne słowo kompromis. Niestety rzadko występuje w praktyce Skoro nie potraficie dojśc do porozumienia, to my raczej tu nic nie pomożemy...
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:45   #6
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

hej Renatka, a moze on po prostu nie ma kasy zeby ci te randki wyjsciowe fundowac.
wiesz, takie wyjscie do kina i jeszcze cole kupic albo popcorn to kosztuje a chlopakowi moze wstyd sie przyznac a czasy ciezkie
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 18:36   #7
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

nie wiem czy on, ale wiesz, Renatko, sporo facetów na "poważne" rozmowy reaguje alergicznie i traktuje to podobnie jak gadanie o ciuchach lub kosmetykach - po prostu nie słyszy. nie piszesz, więc nie wiem, ale pewnie macie wspólnych znajomych. jeśli tak, to zaproponuj tak po prostu żeby się z nimi spotkać. zwłaszcza jeśli będzie okazja typu jakaś impreza, czy coś tego typu - bardzo dobry pretekst.
jeśli nie macie wspólnych znajomych (są to głównie Twoi znajomi) to może być tak, że się boi że się będzie czuł jak przysłowiowe piąte koło u wozu: Ty będziesz się super bawić a on siedział sam w kącie. i to wydaje mi się bardziej prawdopodobne - jeśli tak jest to akurat jeśli gdzieś wyjdziecie i będziesz dzielić zainteresowanie między znajomych a niego, pytać o zdanie jak się nie będzie włączał do dyskusji, pokierować rozmowę na jego mocne strony...
a jak przekonać do wyjścia? myślę że coś typu "Jolka robi świetną imprezę, na którą bardzo bym chciała iść, ale bez ciebie nie będę się dobrze bawić", "zależy mi/jest dla mnie bardzo ważne/ fajnie by było żebyś poszedł". ale sądzę że istotniejsze jest przemyślenie możliwych powodów niechęci do takich imprez (czy to charakter - wtedy po prostu wyciągać, czy jakieś doświadczenia z poprzednich imprez - wtedy poprzedni fragment)
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-27, 14:44   #8
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Cytat:
Napisane przez Engelchen Pokaż wiadomość
hej Renatka, a moze on po prostu nie ma kasy zeby ci te randki wyjsciowe fundowac.
wiesz, takie wyjscie do kina i jeszcze cole kupic albo popcorn to kosztuje a chlopakowi moze wstyd sie przyznac a czasy ciezkie

Hej Tak czasy ciezkie sa, on nie dlatego nie chce nigdzie wychodzic ... on po prostu nie lubi (tak mowi) jak to "Wszedzie dobrze ale w domu najlepiej. A dla mnie nie najlepiej bo ja lubie wyjsc z domu ! A po drugie ja mu nie karze i nie cche zeby mi cos fundowal! JAk mam kase to sobie sama zafunduje a jak nie mam to po prostu siedze w domu. Wiec ja nie wymagam od niego "fundowania randek" tylko chce gdzies po prostu wyjsc a nie siedziec w 4 scianach... chocby na spacer albo do znajomych (do tego nie trzeba miec kasy) pozdrawiam
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 14:49   #9
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
nie wiem czy on, ale wiesz, Renatko, sporo facetów na "poważne" rozmowy reaguje alergicznie i traktuje to podobnie jak gadanie o ciuchach lub kosmetykach - po prostu nie słyszy. nie piszesz, więc nie wiem, ale pewnie macie wspólnych znajomych. jeśli tak, to zaproponuj tak po prostu żeby się z nimi spotkać. zwłaszcza jeśli będzie okazja typu jakaś impreza, czy coś tego typu - bardzo dobry pretekst.
jeśli nie macie wspólnych znajomych (są to głównie Twoi znajomi) to może być tak, że się boi że się będzie czuł jak przysłowiowe piąte koło u wozu: Ty będziesz się super bawić a on siedział sam w kącie. i to wydaje mi się bardziej prawdopodobne - jeśli tak jest to akurat jeśli gdzieś wyjdziecie i będziesz dzielić zainteresowanie między znajomych a niego, pytać o zdanie jak się nie będzie włączał do dyskusji, pokierować rozmowę na jego mocne strony...
a jak przekonać do wyjścia? myślę że coś typu "Jolka robi świetną imprezę, na którą bardzo bym chciała iść, ale bez ciebie nie będę się dobrze bawić", "zależy mi/jest dla mnie bardzo ważne/ fajnie by było żebyś poszedł". ale sądzę że istotniejsze jest przemyślenie możliwych powodów niechęci do takich imprez (czy to charakter - wtedy po prostu wyciągać, czy jakieś doświadczenia z poprzednich imprez - wtedy poprzedni fragment)
Wiec tak: To ze jest chory jak slyszy "musimy pogadac" to ja wiem jak chyba kazdy facet Hmm jak 5 kolo u wozu napewno nie bedzie traktowany bo u mnie w miasteczku go znaja i jest lubiany w gronie moich znajomych wiec sam by nie siedzia, a pozatym jak przychodze z nim to zajmuje sie nim Oj a o imprezie mu mowilam kilka dni temu, to powiedzial ze teraz ma wazniejsze sprawy na glowie niz chodzenie po urodzinach ze mna (mowi ze chodzi o wojsko) Ale przeciez to chyba nie ma nic do tego ze mysli o wojsku , na urodziny pojdzie i tez bedzie dobrze a o wojsku mozna pomyslec innym razem. Jejku doradzcie cos bo naprawde juz niewiem jak do niego podejsc...

Robie tak jak on chce staram sie w jakis sposob zeby kiedys wkoncu bylo tak jak ja chce On woli siedziec w domu to zawsze jestesmy w domu ale jak ja chce wyjsc to nie i to mnie boli... ze ja robie cos dla niego a on nie potrafi czegos zrobic dla mnie

Dzieki za pomoc Pozdrawiam, moze mi sie uda kiedys
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:06   #10
myszka2006
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 591
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

moze powinnas wymyslec dla niegio specjany wieczorek...np. kolacja we dwoje, pelno swiec, relaksujaca muzyka i czulosci....nap. zawiazalabys mu oczka i udowodnila ze z buziaka w czolko tez mozna miec satysfakcje i przyjemnosc? Moze wtedy zrozumie co znaczy czulosc dla kobiety?
Powodzenia.
__________________
23.07.09- Ten którego pokocham


Jego spojrzenie było brązowe, figlarne, czułe,
pełne pragnienia...i czegoś, czego pewnie
nigdy nie zrozumiem...-zapominam!!
myszka2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 21:15   #11
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: MAly problem z TŻ , pomozecie dziewczyny ??

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Witam, jak w temacie napisalam mam maly problem moim chlopakiem!
Jestesmy razem od 9 miesiacy, na poczatku bylo swietnie, teraz gorzej przez czeste nasze klotnie (jestemy obaj bardzo uparci i zaden z nas nie cche ustepowac ) A problem polega na tym ze on mowi ze nie okazuje mu prawie wogule czulosci :/ a wlasnie ze okazuje , przytulam go moim zdaniem bardzo duzo !! Caluje w policzek usta... a on dalej
a ja znow uwazam ze on jest malo czuly, miły kochajacy :| mowilam mu juz o tym z brakuje mi tych rzeczy i potrzebuje wiecej, i nic. Macie dziewczyny jakis pomysl zeby dac mu solidnie do zrozumienia ze dziewczyny potrzebuja wiecej takich czulych slow, pocalunkow (nie tylko w usta) m.in policzki i wogule wszysko. ?? prosze o odpowiedz.

I drugi problem, to to ze on woli zawsze siedziec w domu niz wyjsc gdzies:| a ja znow jestem dusza towarzystwa ! Wiec jak dac mu do zrozumienia ze chcialabym wyjsc albo pojechac gdzies do kina do knajpki?? Prosze o pomoc... pozdro
daj sobie z nim spokoj...nie zmusisz go na sile
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.