Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-09, 22:14   #1
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda

Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D


Witam
więc tak, przyblizając moją osobę
30-to letnia Matka 2 małych dzieciaków
Chcę zmienić kolor włosów na bardziej przypominający mój sprzed lat (teraz bardziej mysie z siwkami) Wcześniejszy kolor pokażę w załączniku.(ostatnie zdjęcie, jak da się zauwazyć )
Prosze o porady, WŁOSY szczególnie, jaka fryzura i czy kolor dobry, makijaż, tez moze być. Na zdjęciach pokażę sie z prawie każdej str.
Błagam o pomoc szczególnie w kwestii fryzury. Chciała bym zapuścić włosy, lecz to co mam teraz to jedna wielka tragedia i nie wiem co robić, ściąć i zapuszczać tworząc jakąś bazę do zapuszczania, czy zostawić?
Cerę mam nijaką, ale jestem w trakcje rzucania palenia (od wczoraj ) wiec na pewno jej stan się poprawi.

Zdjecia robiłam całkowicie na surowo , bez kompletnie zadnego makijazu. (nie jestem fotogeniczna, do tego mam dośc nie regularne rysy twarzy)

Oczy mam brązowe, i piegi oczywiście (niestety moja urodę dopełniają kremowe ząbki jakie posiadam od dziecka i zadne wybielacze nie pomogą- na szczęście na zdjęciach nie widac )

Zapraszam, do komentarzy i porad.
(w następnym poscie postaram sie wstawić to co już kiedyś było)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0203.jpg (80,1 KB, 463 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0145.jpg (63,5 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0156.jpg (67,8 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0184.jpg (80,1 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0148.jpg (68,5 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0178.jpg (84,6 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0173.jpg (70,3 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (42,8 KB, 97 załadowań)
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:05   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cześć co do koloru włosów - nie doradzę. Ale jeśli chodzi o cięcie to może V? Na prosto, bo teraz masz tak wycieniowane na niektórych zdjęciach że ani nie wyglądają na łatwe do ułożenia, ani nie dodaje ci to objętości. Masz jasną delikatną buzię którą ja bym odsłaniała tak jak tutaj https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1347225131
zamiast zasłaniać ją grzywką jak tutaj https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1347225131
Co do włosów... może wyczytałaś w naszym nocnym wątku że ja schodziłam teraz z rudego do jasnego blondu... No w tej kwestii to tak: ile już farbujesz włosy na rudo? Im dłużej tym trudniej będzie to ściągnąć... W każdym razie pewnie czeka cię dekoloryzacja + ew. kąpiel rozjaśniająca no i wtedy farba która zgasi rudo-pomarańczowo-żółty twór (tak, ale nie przeraź się. mi po ściągnięciu rudego wyszły żółte z pomarańczowymi pasemkami. wystarczyło nałożyć odpowiednią farbę i mam efekt o jaki mi chodziło). Chcesz to robić w domu czy u fryzjera? Mi się wydaję że ten kolor jaki chcesz uzyskać chyba będzie ci lepiej pasować. Taki ciepły, stonowany, nie taki ostry. Masz urocze piegi i bardzo ładny kolor oczu ^^. Jedyne co mi przychodzi do głowy to coś z brwiami - nieco łagodniejsza regulacja + obrysowanie (np woskiem czy cieniem do brwi). Bo za hennę nie daję sobie głowy uciąć. Powodzenia w uzyskiwaniu ukochanego koloru jak chcesz to ci potem mogę zdjęcia wysłać jak to u mnie wyszło krok po kroku.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 23:38   #3
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
drabineczka- uzyskałam już poradę w kwestii farbowania

"zrób kąpiel rozjaśniającą farbą garnier color sensation E0 a następnie połóż garniera 8.0
kapiel : rozmieszasz składniki farby + dodasz szamponu i nałozysz na włosy "
Myślę ze spróbuję

Ale jeżeli można to poprosze o focie jak to wyglądało u Ciebie

ponieżej zdjęcia moich wcześniejszych metamorfoz. Jak widac w tej chwili... Ja to tragedia.
Zdjęcie pierwsze z 2007/8 rok
zdjęcie drugie z 2008/9 r (jak widać radykalna zmiana- jednak nie czułam się dobrze w tak krótkich)
Zdjęcie 3 z 2010/11

Aaaa na pierwszym zdjęciu mialam włoski mocno cieniowane i po pas, ale były piękne, gęste, naprawdę cudne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fr1.jpg (39,9 KB, 569 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr2.jpg (59,5 KB, 448 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fr 3.jpg (25,4 KB, 339 załadowań)
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-09-10 o 14:25 Powód: post pod postem
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 00:15   #4
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

AnnaAda zapuszczaj wlosy!!!!
tak jak na tym zdj gdzie masz dlugie, ślicznie!
a jak juz nie są gęste to jakies wspomagacze dla wlosow? pokrzywa? mi pomogla
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 00:23   #5
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

planuję pokrzywę i drożdze

---------- Dopisano o 01:23 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Tylko co teraz zrobić z tym czymś???
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 00:39   #6
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

blondzik ci fajnie pasuje
no i zapuszczaj
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 01:12   #7
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

krótkie jak krótkie ale ty super w tym blondzie wyglądałaś
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 01:39   #8
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

tak! masz włoski zapuścic! nawet większośc do ramion, za ramiona, cudnie będzie, a z kolorem to juz wiesz co masz zrobić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 01:46   #9
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
tak! masz włoski zapuścic! nawet większośc do ramion, za ramiona, cudnie będzie, a z kolorem to juz wiesz co masz zrobić
Jedna pytanie, czy teraz je ściąć , nadać im jakiś konkretny ksztalt czy zostawić zeby sobie rosły jak sobie rosną?
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:17   #10
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Jedna pytanie, czy teraz je ściąć , nadać im jakiś konkretny ksztalt czy zostawić zeby sobie rosły jak sobie rosną?
Jak dla mnie - zostaw je i podcinaj końcówki co jakiś czas. Jak wlosy siegna ramion - wroc do grzywki, a reszte dalej zapuszczaj. Osobiscie doradzam też wcierkę z Seboradinu w ampulkach, mi po 2. opakowaniu (stosowane tak, że smaruję tyg. do wykonczenia opakowania, 2 tyg. przerwy i powtórka) wlosy skoczyly na dlugosci (choc slyszalam, ze nie wszystkim pomaga).

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Tzn. grzywki, jaką mialas kiedys, bo chyba teraz masz roznice w cieciu.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 10:34   #11
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

teraz to ta grzywka to tak jak reszta fryzura, jeden wielki rozpiernicz na głowie
A może ciachnę tył w trójkąt ?
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-10, 10:43   #12
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 528
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
teraz to ta grzywka to tak jak reszta fryzura, jeden wielki rozpiernicz na głowie
A może ciachnę tył w trójkąt ?
Cóż, im więcej cięć teraz, tym wiecej trzeba bedzie na dlugosci zapuszczac, chyba, ze planujesz dlugie wlosy miec z tylu w cieciu V.
2988c920f887451997ed59670eafbe58b42f5da3_61df6c3a62fb8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:00   #13
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

[1=2988c920f887451997ed596 70eafbe58b42f5da3_61df6c3 a62fb8;36431867]Cóż, im więcej cięć teraz, tym wiecej trzeba bedzie na dlugosci zapuszczac, chyba, ze planujesz dlugie wlosy miec z tylu w cieciu V.[/QUOTE]
No właśnie to co na pierwszym zdjeciu jakie włoski miałam kiedyś były w V cięte i cieniowane. Naprawdę wyglądały pięknie
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 19:14   #14
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Krótka fryzura blond wygląda rewelacyjnie. Doskonale uwypukla Twoje oczy i usta - i ślepy by zauważył. A długie są zwyczajnie nudne.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 19:19   #15
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez rochejaqueleinkris Pokaż wiadomość
Krótka fryzura blond wygląda rewelacyjnie. Doskonale uwypukla Twoje oczy i usta - i ślepy by zauważył. A długie są zwyczajnie nudne.
ja się jednak nie czuję najlepiej w krótkich włoskach. Długie wołosy bradziej mi odpowiadają , z odpowiednio dobranym cięciem, mogą mam nadzieję zdziałas cuda

Ale fakt, ze zmiana kolosolna, i makijaż odpowiednio wtedy dobrany (sama makijaż robilam) ukazywału więcej
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:31   #16
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

pięknie wyglądasz na tym zdjęciu z 2007/08
A malujesz się teraz??Wydaję mi się, że masz za cienkie brwi, może spróbuj zapuścić i dopiero wtedy nadać im kształt albo ja kredką pociągnij
A dbasz o włosy jakoś bardziej??
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 21:49   #17
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
pięknie wyglądasz na tym zdjęciu z 2007/08
A malujesz się teraz??Wydaję mi się, że masz za cienkie brwi, może spróbuj zapuścić i dopiero wtedy nadać im kształt albo ja kredką pociągnij
A dbasz o włosy jakoś bardziej??
paula. celowo zrobiłam zdjecia bez makijazu, na zdjęciach dalej widac jak się maluję, wydaje mi się ze najgorzej to nie wyglada brwi mam cienkie i malo widoczne, dla tego na codzień przeciągam po nich delikatnie odpowiednio dobraną kredką lub henna Zapuszczanie brwi niestety nie wychodzi (a r aczej zagęszczenie) nadaję im kształt ale o gęstości niestety narazie mogę pomarzyć
Spróbuję sposobem olejku rycynowego O włosy do kąd nie znalazłam tego forum dbałam w sposób taki - odpowiedni szampon + odżywka, ale teraz już wiem ze warto spróbować z drożdżami i pokrzywą
po 2 dzieci i niestety wielu zmartwieniach w ciągu ostatnich lat mojego życia straciłam wiele włosu i ogólnie uroku, chciała bym to nadrobic (wcześniej nie miałam czasu) Wierzę ze misię uda jeszcze wygądać jak ludź z Waszą pomoca
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:00   #18
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

no makijaż naprawdę dobry zrobiłaś. i ja też się źle czuję w krótkich włosach nie ważne jak wyglądam
powodzenia w zapuszczaniu, też właśnie zaczęłam. coś będzie ciężko ;D
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:03   #19
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
paula. celowo zrobiłam zdjecia bez makijazu, na zdjęciach dalej widac jak się maluję, wydaje mi się ze najgorzej to nie wyglada brwi mam cienkie i malo widoczne, dla tego na codzień przeciągam po nich delikatnie odpowiednio dobraną kredką lub henna Zapuszczanie brwi niestety nie wychodzi (a r aczej zagęszczenie) nadaję im kształt ale o gęstości niestety narazie mogę pomarzyć
Spróbuję sposobem olejku rycynowego O włosy do kąd nie znalazłam tego forum dbałam w sposób taki - odpowiedni szampon + odżywka, ale teraz już wiem ze warto spróbować z drożdżami i pokrzywą
po 2 dzieci i niestety wielu zmartwieniach w ciągu ostatnich lat mojego życia straciłam wiele włosu i ogólnie uroku, chciała bym to nadrobic (wcześniej nie miałam czasu) Wierzę ze misię uda jeszcze wygądać jak ludź z Waszą pomoca
spróbuj koniecznie oleju rycynowego A poczytaj bloga Awen,tam jest dużo informacji na temat pielęgnacji, a wiesz że oleju rycynowego możesz też używać na włosy w walce z wypadaniem?!
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 13:32   #20
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Fajna z Ciebie mamuśka ! Z tego co widzę masz dość cieniutkie włoski. Na Twoim miejscu zdecydowałabym się na sporą zmianę i ścięła na krótko bo nawet na zdjęciu gdzie masz opaskę i spięte włosy twarz wygląda zupełnie inaczej, bardzo korzystnie. Co do kolorku, zdecydowanie jakiś fajny, ciepły średni brąz, może z refleksami? Pozdrawiam !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:15   #21
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

zgadzam się z przedmówczynią !jeśli chodzi o kolor zdecydowanie jaśniejszy- tak jak na zdjęciu wcześniejszym , cos może miodowego?

Jeśli chodzi o wypadanie włosów, przeszłam przez wiele specyfików polecanych przez wizażanki, i wcale nie pomogły. Wiadomo każdy jest inny.

Przeszłam silne wypadanie włosów i nie związane z porą roku czy farbowaniem . Taką sytuacje maiłam 2 razy i za tymi dwoma razami , nic nie pomogło prócz olejku

http://www.helfy.pl/olejek-wypadajac...ujacy-alopecja

polecam 100% gwarancje daje . ostatnio miałam wysyp i stosując ten olejek od około nie calego miesiąca ( połowa buteleczki) włosy nie wypadają .

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
zgadzam się z przedmówczynią !jeśli chodzi o kolor zdecydowanie jaśniejszy- tak jak na zdjęciu wcześniejszym , cos może miodowego?

Jeśli chodzi o wypadanie włosów, przeszłam przez wiele specyfików polecanych przez wizażanki, i wcale nie pomogły. Wiadomo każdy jest inny.

Przeszłam silne wypadanie włosów i nie związane z porą roku czy farbowaniem . Taką sytuacje maiłam 2 razy i za tymi dwoma razami , nic nie pomogło prócz olejku

http://www.helfy.pl/olejek-wypadajac...ujacy-alopecja

polecam 100% gwarancje daje . ostatnio miałam wysyp i stosując ten olejek od około nie calego miesiąca ( połowa buteleczki) włosy przestały wypadać
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:00   #22
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez Zissu Pokaż wiadomość
zgadzam się z przedmówczynią !jeśli chodzi o kolor zdecydowanie jaśniejszy- tak jak na zdjęciu wcześniejszym , cos może miodowego?

Jeśli chodzi o wypadanie włosów, przeszłam przez wiele specyfików polecanych przez wizażanki, i wcale nie pomogły. Wiadomo każdy jest inny.

Przeszłam silne wypadanie włosów i nie związane z porą roku czy farbowaniem . Taką sytuacje maiłam 2 razy i za tymi dwoma razami , nic nie pomogło prócz olejku

http://www.helfy.pl/olejek-wypadajac...ujacy-alopecja

polecam 100% gwarancje daje . ostatnio miałam wysyp i stosując ten olejek od około nie calego miesiąca ( połowa buteleczki) włosy nie wypadają .
Olejek dla mężczyzn?
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:20   #23
danielka88
Raczkowanie
 
Avatar danielka88
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

zapuszczaj !!!!!!!
i dbaj o nie - nawilżaj , nie cieniuj teraz tylko podetnij końce i zrób ładną grzywkę Tylko nie na prosto

kolor powinien być bardziej kasztanowy - trzeba go oziębić jakimś jasnym chłodnym brązem
ale koniecznie zapuszczaj bo już 3 miesiące to 5 cm to już spory kawałek Nie ścinaj na krótko -tak ja uważam

A w mig powrócisz do dawnego wyglądu Pozdrawiam
danielka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 14:11   #24
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Dziś moze mi się w końcu uda z kolorem .

Więc tak, jeżeli nie bedzie w rossmanie u mnie tego rozjaśniacza garnier color sensation E0, to jaki inny mogę zastosować, jaki naj mniej niszczy włosy?. A jeżeli bedzie, ale nie będzie z garniera tego blondu 8.0 to czy moge nałożyć farbę innej firmy ?

Zaraz po farbowaniu można laminować?

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Aaaa i czy zaraz po kąpieli rozjaśniajacej mogę nakładać odrazu farbę? czy dac wlosom odpocząć?
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 16:56   #25
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Olejek dla mężczyzn?
a co to ma do tego? Facet ma włosy z czego innego?
przeczytaj skład, tam są wszystkie olejki które stosują wizażanki .
Mi pomógł a facetem nie jestem i po stosowaniu nim sie również nie zrobiłam przynajmniej facet nic takiego nie zauważył

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Dziś moze mi się w końcu uda z kolorem .

Więc tak, jeżeli nie bedzie w rossmanie u mnie tego rozjaśniacza garnier color sensation E0, to jaki inny mogę zastosować, jaki naj mniej niszczy włosy?. A jeżeli bedzie, ale nie będzie z garniera tego blondu 8.0 to czy moge nałożyć farbę innej firmy ?

Zaraz po farbowaniu można laminować?

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Aaaa i czy zaraz po kąpieli rozjaśniajacej mogę nakładać odrazu farbę? czy dac wlosom odpocząć?
Chociaż tydzień daj im odpocząć, a przez ten czas nawilżaj i regeneruj włosy i powinno być ok daj znac jak poszło.
a co do olejku, tak na powaznie - mi pomógł w 100% mimo że dla facetów .
A pewnie dlatego że porównywalny jest do MINOXIDIL-u
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 18:36   #26
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Załączam symulację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bgbgh.jpg (53,5 KB, 193 załadowań)
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:25   #27
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Pokaż wiadomość
Załączam symulację
Pierwsze i drugie mnie powaliło
Nawet makijaz zrobiony tak jak zazwyczaj robię , delikatnie ale znacząco, szczególnie podkreslone rzęsy
Noooo super

Mam oba dwa garniere i albo zaraz zacznę , albo zaraz cykora dostanę i poczekam na lepsze swiatło, bo mi zarówka się jedna w pokoju została hehehe (diwe z trzech się spaliły :/)
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 20:23   #28
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Anno! [jak w piosence Stana Borysa ], jak dla mnie najładniej wyglądałaś w długich, rudych włosach, rok 07/08
Teraz podcinałabym tylko tyle, ile koniecznie by nadać wygląd włosom i zawzięłabym się na długość
W blondzie masz pazur, ale tylko przy bardzo krótkich włosach, tak jak na zdjęciu, które zaprezentowałaś.
Jeśli jednak źle się czujesz w takiej opcji, to machnij sobie kolor mniej więcej taki, jak ten drugi z symulacji jednej z Wizażanek
Rozjaśniacz w tym momencie tylko pogorszy kondycję włosa - moim zdaniem
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:09   #29
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Anno! [jak w piosence Stana Borysa ], jak dla mnie najładniej wyglądałaś w długich, rudych włosach, rok 07/08
Teraz podcinałabym tylko tyle, ile koniecznie by nadać wygląd włosom i zawzięłabym się na długość
W blondzie masz pazur, ale tylko przy bardzo krótkich włosach, tak jak na zdjęciu, które zaprezentowałaś.
Jeśli jednak źle się czujesz w takiej opcji, to machnij sobie kolor mniej więcej taki, jak ten drugi z symulacji jednej z Wizażanek
Rozjaśniacz w tym momencie tylko pogorszy kondycję włosa - moim zdaniem
Za późno, już nałożyłam Chciała bym wrócić do jaśniejszych, naturalniejszych. Swoja drogą moje dzieciaki, obaj to blondasy ja miałam takie same włosy a póxniej mi z leksza ryszawe się zrobiły no i te z leksza by mi pasowało tak jak na zdjęciu podglądowym z pierwszego mojego postu ta pani w bobie
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:58   #30
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Przyszła pora na potwora :) czyli HELP chcę w końcu wyglądać :D

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
AnnaAda zapuszczaj wlosy!!!!
tak jak na tym zdj gdzie masz dlugie, ślicznie!
a jak juz nie są gęste to jakies wspomagacze dla wlosow? pokrzywa? mi pomogla
Podpisuje sie pod tym
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.