Kosmetyki dla młodego mężczyzny(Twarz, Ciało, Włosy, Ręce ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-24, 21:40   #1
Iwon92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2

Kosmetyki dla młodego mężczyzny(Twarz, Ciało, Włosy, Ręce )


Witam mam na imię Mateusz mam 22 lata i chciałbym prosić specjalistów o rade jak zadbać o siebie i jakich kosmetyków używać. Przyszedł czas by zadbać o siebie i cerę itp. Niestety teraz większość ludzi patrzy jak człowiek wygląda czy zadbany czy też nie. Postaram się opisać najdokładniej, jakich kosmetyków i jak używam. Proszę o rade jakie inne kosmetyki mogę używać i liczmy średnia cenę czyli do 40 -50zł maksymalnie za preparat.
1.Włosy;
Mycie codziennie;
-Szampon nivea men każdego rodzaju
-Szampon nivea 2w1 z odżywką
-Szampon Joanna Natura z odżywką do wszystkich typów włosów
Rodzaj włosów tłuste ,gęste, grube, słone do łupieżu
Nawet żel Joanna ekstremalny nie może na długo ułożyć włosów a wyglądam często jak by we mnie piorun trafił bo nie mogę ułożyć włosów
2.Twarz;
Cera Tłusta \ mieszana z naciskiem na tłustą troszkę brodzikowa i pary zapchane
Tonik 3-4 razy dziennie ;
-Nivea matujący cera tłusta i mieszana
-Nivea oczyszczający Stay Clear
-Soraya Care Control
Żel do mycia 1 dzienie ;
-Soraya Core Control
-Nivea All-IN-1
-Nivea Clean Deeper
-Nivea Wash OFF
-Moć siarkowa
-Joanna Peeling
Kremy ;
-Rano Eveline pure control
-Popołudniu krem nawilżający Nivea albo cztery pory roku
-Na noc krem regenerujący niedoskonałości Nivea ANTI-SPOT i inne nivea
Maseczki;
Zaja nawilżająca 2 razy w tygodniu
Golenie krem po goleniu Zaja men
Mydło siarkowe 3 razy w tygodniu
Jaka paste polecacie by wybieliła żeby a nie zniszczyła szkliwa, bo blend a med. Nie działa na mnie
3.Ciało
Żel do mycia ciała;
-Nivea każdego rodzaju
Balsam do ciała Joanna każdy rodzaj
Mydło nivea każdy rodzaj
Dłonie i paznokcie
Krem do rak nivea
Z góry dziękuje za rade i proszę o szczegóły ja stosować preparaty które polecicie bo ja jestem zielony w tych sprawach i proszę o wyrozumiałość.
Iwon92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 23:11   #2
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Kosmetyki dla młodego mężczyzny(Twarz, Ciało, Włosy, Ręce )

Bycie zadbanym niekoniecznie oznacza wklepywanie w siebie tony kosmetyków dla mnie zadbany facet to taki, który używa mydła, antyperspirantów, maszynki (nie tylko do brody ) i wody zapachowej. No, krem czasem może wklepać, żeby nie szorować mnie po twarzy

Dla mnie, minimalistki z wyboru (od jakiegoś czasu ) używasz zbyt wielu kosmetyków.

Nie ma kosmetyków idealnych, nie podamy ci, które preparaty masz konkretnie kupić.
Ja uważam, że szampon przeciwłupieżowy jest ok, mogłabym polecić ci wcierki zmniejszające przetłuszczanie, ale jeśli nie chce ci się w to bawić, to używaj tego, co dotychczas z tym, że przeciwłupieżowe to z reguły mocne zdzieraki i lepiej rozcieńczaj szampon (w dłoni, w kubeczku) z wodą niewielką ilość.

Cera, mówisz, że tłusta, szczególnie na brodzie. Również uważam, że jeden tonik, do cery mieszanej na przykład byłby w porządku. Uważaj tylko, cy w składzie nie stał zbyt wysoko (lub wcale) mineral oil lub alcohol denat. bo pierwszy zapcha, drugi wysuszy. Tak samo żel do mycia twarzy.

Krem na dzień matujący, na wieczór bogatszy, nawilżający, jeśli nie masz problemów z bardzo suchą skórą nie potrzebujesz intensywnego odżywiania.

Warto rozejrzeć się za balsamem do ciała, szczególnie w zimie może być przydatny.

Krem do rąk jest tak naprawdę bez znaczenia, ja polecam te z ziaji, bo ładnie i szybko się wchłaniają.

Maseczka do twarzy nie musi być nakładana tak często, skoro nie masz z nią zbyt wielu problemów. Raz w tygodniu będzie ok.

No i peeling, skoro już o twarzy mówimy. Możesz kupny, ale ekonomiczniej i równie dobrze będzie wsypać łyżeczkę cukru do miseczki, dolać łyżeczkę żelu do twarzy używanego codziennie i umycie tym twarzy. Później nie trzeba jej ponownie myć.

A tak po prawdzie: wygląd jest ważny, pewnie, ale nie wyobrażam sobie faceta, który ma więcej mazideł ode mnie.
Naprawdę potrzebujesz tego wszystkiego, skoro nie masz problemów z twarzą czy skórą?

Dbaj o siebie i dla siebie


Dopiszę: przy bezproblemowej cerze korzystaj z produktów przeznaczonych dla mężczyzn. Nie są takie złe
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-27 00:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.