ogladał ktoś "w imię miłości" na jedynce??:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-15, 20:59   #1
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034

ogladał ktoś "w imię miłości" na jedynce??:)


ten wieczorny film mnie zainteresował ale na raz robilam chyba zbyt duzo czynnosci, ogladałam film na jedynce na przemian z meczem , prasowałam, uczyłam sie na jutro i sprzatałam otaczający mnie bałagan. nagle przełaczam na jedynke a tu napisy końcowe .zalapalam tylko, ze dziewczyna strzelila sobie w glowe, oskarzyli o to jej chlopaka, jej mama znalazla jej pamietnik, dziewczyna przed smiercia byla w ciazy. ale jak to sie w koncu skonczylo? byla jakas tajemnica? dziewczyna sie zabila czy chlopak pociagnal za spust? ta jej mama jaka dziwna juz nic nie wiem. uswiadomcie prosze głupka
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:27   #2
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: ogladał ktoś "w imię miłości" na jedynce??:)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
ten wieczorny film mnie zainteresował ale na raz robilam chyba zbyt duzo czynnosci, ogladałam film na jedynce na przemian z meczem , prasowałam, uczyłam sie na jutro i sprzatałam otaczający mnie bałagan. nagle przełaczam na jedynke a tu napisy końcowe .zalapalam tylko, ze dziewczyna strzelila sobie w glowe, oskarzyli o to jej chlopaka, jej mama znalazla jej pamietnik, dziewczyna przed smiercia byla w ciazy. ale jak to sie w koncu skonczylo? byla jakas tajemnica? dziewczyna sie zabila czy chlopak pociagnal za spust? ta jej mama jaka dziwna juz nic nie wiem. uswiadomcie prosze głupka
Też oglądałam piąte prze dziesiate
Chdziło o to że dziewczna z chłopakiem zaplanowali wspólne samobójstwo.Chłopak jednak nie chciał tego i myślał że mu sie uda ją przekonać ale nisety nie udało się i chyba jak bili się o pistolet to ona dostała.Oskarżyli chłopaka bo w pistolecie była tylko jedn kula i nie uwiezyli mu że to było zaplanowane .Matka dziewczyny strsznie chciała żeby on poszedł do wiezienia , znalazła pamiętnik dziewczyny która opisywała wszystko i to że chce się zabić dokładnie nie wiem w każdym razie chłopak się okazał niewinny.Ogólnie nawet ciekawy ten film był
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 06:32   #3
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: ogladał ktoś "w imię miłości" na jedynce??:)

Dodam jeszcz, że on nie wiedział o ciąży.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 08:41   #4
kyriake
Raczkowanie
 
Avatar kyriake
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 131
Dot.: ogladał ktoś "w imię miłości" na jedynce??:)

Okazało się, że ta dziewczyna nie była szczęśliwa, choć na taką wyglądała. Nikomu też nie powiedziała o dziecku.
Matka, która znalazła jej pamiętnik, nie chciała go oddać do sądu, ponieważ obawiała się, że uniewinnią Chrisa (?). Dopiero po rozmowie z nim, przekazała przez swojego męża jej zapiski.
__________________
www.polskieserce.pl
www.pajacyk.pl
kyriake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 08:47   #5
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: ogladał ktoś "w imię miłości" na jedynce??:)

Oglądałam ten film bardzo dawno temu, dziewczyna się zabiła bo wiedziała, że między ojcem z jednej, a matką drugiej rodziny jest romans. Nikt nie wiedział, że ona wie i dźwiga ten ciężar od dziecka.
pewna nie jestem, bo to było dawno
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.