Powrót do dawnej pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-22, 18:40   #1
Magda7687
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 1

Powrót do dawnej pracy


Hej wszystkim ostatnio zastanawiam się poważnie nad powrotem do dawnej pracy i chciałabym z szerszej perspektywy poznać opinie czy warto próbować. Zwolniłam się z własnej woli ok 3 lata temu, a dokładnej wyglądało to tak że zwolniono 2 osoby z mojego zespołu i usłyszałam że dyrektor chce kompletnie odświeżyć zespół więc i mnie to czeka. Postanowiłam więc sama złożyć wypowiedzenie i spróbować czegoś nowego. W trakcie mojego okresu wypowiedzenia dowiedziałam się on mojego przełożonego że nikt nie planował mnie zwalniać. Jednak nie chciałam już tego odkręcać ponieważ stwierdziłam że może warto spróbować coś zmienić i dodatkowo byłam wkurzona że prawie cały mój zespół dostał wypowiedzenia. Odeszłam normalnie z nikim się nie kłócąc. Jednak po latach coraz bardziej brakuje mi tej pracy też z perspektywy czasu i porównania do innej pracy dostrzegłam pozytywne strony tamtej pracy. Wiecie z wiekiem zmienia się podejście do życia i coś co kiedyś uznawałam za wadę dziś jest mało znaczącym drobiazgiem. Dodam że przez te lata w firmie zaszły spore zmiany zmienił się dyrektor i mój bezpośredni przełożony, został główny kierownik i część pracowników z którymi do dziś mam dobre relacje. Myślicie że jest sens porozmawiać z tym kierownikiem na temat mojego odejścia 3 lata temu i czy mam jakieś szanse na ponowne zatrudnienie czy lepiej dać sobie spokój i starać się na dobre zapomnieć o tamtej pracy?
Magda7687 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-23, 11:09   #2
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Powrót do dawnej pracy

Jak Ci zależy to wracaj. Ja wróciłam do firmy, co prawda do innego zespołu, ale wróciłam. Wiele osób u mnie tak zrobiło, szukało szczęścia gdzie indziej i wracało.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-23 12:09:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.